Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 19:47   #1021
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja miałam dzisiaj miec USG, ale lekaerzowi coś waznego wypadło i nie było go w ogóle. Niestety musze wytrzymać do przyszłej srody a tak się nastawiłam na to badanie.

Ja tak szczerze mówiac jeszcze nic nie kupowałam dla dzidzi, uważam że mam jeszcze czas. Zresztą wózek, łózeczko już mam tylko wanienke musze kupic bo mi córeczka podczas zabawy rozbiła no i troszke słodziutkich ciuszków takich malutkich
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 22:46   #1022
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Anaid5, super!
Pysiamn, świetnie, że wszystko w porządku! (gratuluję! to...chyba będziemy miały córeczki)
Edytka2, gratuluję synka Wszystko będzie w porządku, odpoczywaj. Życzę Wam samego zdrowia!

Jak już wspomniałam, oprócz tego, że wszystko jest w porządku, gdy już samo to sprawiło nam ogromną radość, pani doktor oceniła, że na 90% będzie córeczka:) Jeszcze zweryfikujemy za miesiąc dokładnie, ale wszystko na to wskazuje.
Muszę zrobić jutro EKG, bo mi coś za mocno serducho "pika", poza tym ok.

Pozdrawiam Was serdecznie
czekam na dobre wieści o stanie zdrowia pozostałych mamuś
dobrej nocy
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:24   #1023
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Moje badanie USG już jutro - dam Wam znać, jak poszło. Przyznam, że chcę wiedzieć czy to chłopczyk, czy dziewczynka, ale bardziej zastanawiam się nad zdrowiem maleństwa. Mam nadzieję, że wszystko ok. Ostatnio miałam trochę stresów, no i te twardnienia brzucha... Trochę się boję.

Co do zakupów to jeszcze nic nie kupowałam, ale zaczynam powoli rozglądać się za wyprawką. Widziałam śliczne ubranka w H&M i w Reserved.

Iza, co do wózka to nie jest to najniższa cena, ale z drugiej strony biorąc pod uwagę co ten wózek ma w zestawie to nie wychodzi tak źle. Ja też rozglądam się właśnie za czymś takim i wiem, że na taki wózek jak chcę muszę przeznaczyć co najmniej 2 tys.

Łóżeczka nie kupujemy, bo dostajemy po dziecku starszego rodzeństwa
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:41   #1024
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jestem codziennie na naszym forum, czytam, cieszę się że niektóre mamusie znają juz płeć i gratuluje córeczek i synków. Ja jeszcze nie wiem co będe mieć. Ale to co tam siedzi w brzuszku starsznie rozrabia, taka okruszynka a już tak daje popalić, muszę dziś zapytać lekarza czy wszystko aby napwno z Nią ok. bo się martwię że jest tak strasznie ruchliwe. Brzuszek mam duzy ponad 7+, rozstępów narazie nie mam, ale się martwię, bo moja młodsza siostra miała tak strasznie wielki brzuch (mimo, ze dbała o dietę +23 kg) aż bała się że jej skóra przy schylaniu zacznie pękać. Dziecko urodziła 5 kg. 2,5 roku po prodzie jest dużo szczuplejsza niż przed ale ma starszny brzuch, pełen rozstępów-okropny widok. Smarowanie, masaże prysznice nic nie pomogły.
Ja smaruję tylko wieczorem grubą warstwą oliwki z masażem - staram się zawsze co wieczór 5-10 min przeznaczać na masaż wyciszenie i myślenie tylko o mojej kruszynce (a Ona wtedy mi dokucza)
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 09:07   #1025
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

iza 251 wózek całkiem fajny, cena nie niska, ale się opłaca, tylko ja już oglądałam wózki na żywo i nie zdecyduje się na spacerówkę typu "kubełkowego" takia jaka jest w Quinny lub bebe confort . Ja chcialabym by dziecko w spacerówce mogło leżeć zupełnie na płasko... a nie wiele jest spacerówek które można zupełnie na płasko rozkładać, część prawie na płasko... też dobrze, a te kubełkowe można pochylać w całości ale nigdy tak by plecki i nóżki dziecka leżały w jednej linii

Już mam swój typ, ale tych wózków fajnych jest tyle że trudno mi się zdecydować tak by był konfortowy dla dziecka i dla rodziców do tego najlepiej lekki naljlżejszy jest JANE NOMAD spacerówka to zaledwie 6,5 kg
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 09:39   #1026
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cześć Dziewczynki,
Byłam dziś na usg- dzidzia zdrowiutka.
i będzie dziewczynka
więcej napiszę wieczorkiem, a teraz uciekam do pracy....
buziaki
edyta
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 09:49   #1027
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki,
Byłam dziś na usg- dzidzia zdrowiutka.
i będzie dziewczynka
więcej napiszę wieczorkiem, a teraz uciekam do pracy....
buziaki
edyta
Edytko to gratuluję zdrowej . kolejnej dziewczynki na naszym wątku

P.S. Dziewczyny właśnie zpisałam się z mężusiem do szkoły rodzenia, na początku niechciałam , ale mąż mnie przekonywał i spytałam kilka koleżanek w pracy, które chodziły i zdecydowałam... a co mi tam zwłaszcza że moja szkoła PROWADZI BEZPŁATNE KURSY FINANSOWANE Z BPZ
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 14:35   #1028
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

No, widzę, że w tym tygodniu urodzaj na dziewczynki.


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

P.S. Dziewczyny właśnie zpisałam się z mężusiem do szkoły rodzenia, na początku niechciałam , ale mąż mnie przekonywał i spytałam kilka koleżanek w pracy, które chodziły i zdecydowałam... a co mi tam zwłaszcza że moja szkoła PROWADZI BEZPŁATNE KURSY FINANSOWANE Z BPZ
Pysiamn, a gdzie się zapisałaś? Ja do "Zosieńki" w szpitalu św. Zofii - też poleconej i też bezpłatnie. Chodzę do lekarza z "Zośki" i stąd ten wybór, bo tam też chcę rodzić.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:44   #1029
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Pysiamn, a gdzie się zapisałaś? Ja do "Zosieńki" w szpitalu św. Zofii - też poleconej i też bezpłatnie. Chodzę do lekarza z "Zośki" i stąd ten wybór, bo tam też chcę rodzić.
Kasiulek ja zapisałam się do filii św.Zofii znajduje sią na ul. Płockiej też na Woli, tylko dlatego że mamy z mężem rzut kamieniem bo mieszkamy na Płockiej .

P.S. też chcemy rodzić na Żelaznej hihi to może się spotkamy
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 16:10   #1030
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny!!! Na wczorajszym USG okazało sie, żę dzidzia rozwija się prawidłowo, rośnie jak szalona, co widać też po moim brzuszku no i będziemy mieć Dziewczynkę:j upi:
Myślałam, żę TŻ, który starasznie nastawiał się na chłopca się rozczaruje, ale tak się ucieszył, że aż jestem zaskoczona i cały czas chodzi z bananem na twarzy i się wszystkim chwali

A oto nasza dzidzia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fasolka.jpg (71,7 KB, 29 załadowań)
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 16:17   #1031
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

no to faktycznie babski wysyp mamy......gratuluje-a ja nadal nie wiem.....
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 17:22   #1032
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Kasiulek ja zapisałam się do filii św.Zofii znajduje sią na ul. Płockiej też na Woli, tylko dlatego że mamy z mężem rzut kamieniem bo mieszkamy na Płockiej .

P.S. też chcemy rodzić na Żelaznej hihi to może się spotkamy

Ha! To zapisałaś się do Joanny Wilk, tak? Też tam miałam się zapisać, ale wygodniej mi dostać się na Żelazną. Kto wie, może razem będziemy na porodówce
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 17:28   #1033
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Ha! To zapisałaś się do Joanny Wilk, tak? Też tam miałam się zapisać, ale wygodniej mi dostać się na Żelazną. Kto wie, może razem będziemy na porodówce
Dokładnie do Joanny Wilk Już mamy potwierdzoną rezerwację

szaramyszko gratulację zdrowej dziewczynki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 17:41   #1034
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiu i Szaramyszko super zdjęcia jeszcze raz gratuluję

Edytko Tobie również gratuluję DZIEWCZYNKI!!!

No nie w tym roku istny urodzaj na kobitki Dzisiaj TŻ poinforamwał mnie, że jego kumplowi z pracy też urodziła się dziewczynka. Ja tez chcę

Co do wózka to dziś byliśmy z TŻ w różnych sklepach oglądać wózki. Mi też podoba się Quinny, ale odpada ze względu na cenę i trzy koła. A TŻ zapowiedział że nie będzie dziecka woził w "paralotni" Nasze typy to Coneco V3 oraz Baby Design Atlantic. Oba kosztuję ok.900 zł więc cena przystępna. Rozważamy jeszcze wózek Graco Quatro Tour Delux, ale ten z kolei jest droższy ok 1500 zł.
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 19:07   #1035
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiu, Szaramyszko, Edytkop, Taszkin gratuluję dziewczynek
Edytka2 gratuluję chłopczyka
(jeśi kogoś pominęłam to przepraszam, ale gratuluję)
Czuję już porządne kopniaki, zwłaszcza wieczorkiem, śmieszne uczucie, ale takie miłe

Ja też jeszcze nic nie kupiłam, ostatnio chodzę po sklepach i oglądam, podpytuję koleżanek, przeglądam fora, ale myślę, że jest jeszcze czas, wózek będę miała od przyjaciółki, więc na razie się nie stresuję, a na wiosnę chciałabym taki trójkołowy, bo chcę jeździc na rolkach z dzidzią
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 19:35   #1036
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Już mam swój typ, ale tych wózków fajnych jest tyle że trudno mi się zdecydować tak by był konfortowy dla dziecka i dla rodziców do tego najlepiej lekki naljlżejszy jest JANE NOMAD spacerówka to zaledwie 6,5 kg
Pysiamn widze, że mamy bardzo podobne gusty mnie też bardzo podaba się wózek JANE (Slalom Pro+gond+fotelik sam.=2999zł) bo i głęboki i spacerówka są lekkie a poza tym wydają się być bardzo wygodne zwłaszcza jeśli chodzi o spacerówkę. Inne typy to CHICCO S3TRIO 2007 w tej samej cenie i Driver 3XL IMPLAST(1199zł). Jak narazie te trzy wpadły mi w oko ale zdecydowanie najbardziej ten pierwszy. Jeśli chodzi o wózki Quinny to może i są lekkie ale nie podoba mi się spacerówka.
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 22:36   #1037
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

No w tym tygodniu, to prawdziwy wysyp dziewczynek. Mam nadzieję, że jutro też usłyszę, że będę mieć córcię...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 06:31   #1038
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

anaid5 my też mimo JANE zastanwiamy się nad Graco Quatro Tour Delux ... te wóżki to już mi się śnią po nocach ale wpadne na coś fajnego wiem to

poissonivy nie mogę się doczekać (trzymam kciuki), wiem że ty też pisz koniecznie jak już będziesz wiedziała czy dzidzia zdrowa i co ma między nogami

Dziewczynki, przedwczoraj zobaczyłam na brzuszku jedną czerwoną kropeczkę, nie wiem czy to pryszcz, czy zaczynający się pierwszy rozstęp , rozmawiałam z przyjaciółką, która 10 miesięcy temu rodziła i nie ma ani jednego rozstępu (sama widziałam jej brzucholek).... i ona mówi że oliwka to bajka, też była na forum tylko na gazecie i dziewczyny, które smarowały się tylko oliwką pod koniec ciąży miały rozstępy nawet pokazywały foty ...ona smarowała się kremem tekim za ok 80 zł.
Poczytałam w necie ponoć najlepszy i przebadany pod tym kontem jest Mustela 9 miesięcy kupiłam wczoraj 90 zł, ale nawet Pani w aptece powiedziała że warto zainwestować (można nim smarować zarówno brzucholek , jak i piersi, biuodra....)


P.S. Dla zainteresowanych z W-wy darmowe refundowane kursy http://centrumrodziny.com/index.html
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 07:40   #1039
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

My też będziemy mieć córcię, ale dla mnie to nie było zaskoczenie, bo zawsze wiedziałam, ze to będzie dziewczynka. Mąż bardzo się cieszy-bo bardzo chciał pierwszą dziewczynkę.
Pani doktor mi mówiła, ze większosć kobiet, które przychodzi na USG wie jaką będzie płeć mieć dziecko a przychodzą tylko potwierdzić, co kobieca intuicja to kobieca i skąd to się w Nas bierze???
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 07:57   #1040
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edenko gratulacje ....to teraz jak na rarazie mamy w rankingu 50 % na 50% 4rech chłopców i 4ry dziewczynki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 08:06   #1041
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dzięki Pysiamn

dziewczyny sparwdzie liste czy wszystkie jesteśmy zapisane, staram się uzupełniać na bieżąco ale mogłam kogoś pominąć

Oto Nasza lista Wrześniowo- Październikowych mamuś

Demonik - 01.09.2007 - chłopczyk
Gosiaaaaczek - 28.08.2007 do 11.09.2007 - chłopczyk
Ebena - 08.09.2007 - dziewczynka
Lalinka - 12.09.2007
Taszkin - 12.09.2007 - dziewczynka
Katarzynka77 - 12.09.2007, 15.09.2007 lub 17.09.2007
Motylek78 - 14.09.2007 - chłopczyk
Possonivy - 19.09.2007
Edytkap - 21.09.2007 - dziewczynka
Anaid5 - 23.09.2007, 25.09.2007 lub 26.09.2007
Edytka2 - 25.09.2007 - chłopczyk
Enya - 27.09.2007
Pysiamn - 27.09.2007 - dziewczynka
Agy -28.09.2007 - dziewczynka
Mamaczkowa -28.09.2007
Edycia15 - 30.09.2007
Marta301 - 30.09.2007
Biankaaa - 01.10.2007
Myycha - 30.09.2007 lub 03.10.2007
Moona - 04.10.2007
Szaramysz - 04.10.2007 - dziewczynka
Sylwia-Zuza - 14.10.2007
Annula - 15.10.2007
Iza251 - 15.10.2007
Joasiah - 23.10.2007
Tangerynka - 25.10.2007
Melonka - 27.10.2007
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 08:29   #1042
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cześć dziewczyny
Ale ja wam zazdroszczę tychrosnących brzuszków jak ten czas leci... kiedy to było... Już parę razy tak dostałam w kość od mojego dziecka że chciałam żeby wlazło spowrotem do brzuszka i przestało marudzić
Też byłam wrześniowo-październikową mamusią

No ale ja nie o tym chciałam... czytam że myślicie o wózkach (czytałam tylko ostatnią stronkę wię wybaczcie jak nie powiem nic nowego). Jak będziecie miały do wyboru wózek bez przekładanej rączki i taki z przekładaną to koniecznie wybierzcie ten z przekładaną, zwłaszcza jeżeli to wózek wielofuncyjny. Wasze maluszki będą musiały znieść na dzień dobry słabą pogodę a z doświadczenia wiem że wiatrzycho zawsze złośliwie wieje "do wózka" a wiosną zawsze słońce w oczka.

Dużo zdrówka wam życzę, i dzieciaczkom oczywiście
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 08:40   #1043
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Melonkę macie dopisaną do listy a ona urodziła córeczkę 27.10.2006
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 09:05   #1044
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

hej dziewczęta!
gratuluje wszystkim ktore juz znaja plec maluszkow!!!
tez bym juz chciala wiedziec... jednak na ostatnim usg (1.5 tyg temu) pani doktor nic jeszcze o "pci" nie wspomniala...
moze na nastepnej cos bedzie widac, bo sie chyba nie doczekam...
Ebeno powiadasz ze to sie zgadza z mamusinym przeczuciem? bo mnie sie zdaje ze to chlopiec i tak tez do niego mowie, ale to moze byc tez sugestia bo TZ bardzo chce synka.
mnie brzucholek juz wyraznie odstaje, widac to zwlaszcza w obcislych bluzeczkach bo glownie takie nosze - te ciazowe co do tej pory mierzylam takie obszerniejsze to wygladaja jakby kobiety mialy miec ten brzuchol dookola a nie tylko z przodu .
no i boje sie tych rozstepow, bo skora taka napieta... Znajomy do ktorego chodze na masaz twierdzi wprawdzie ze jak bede regularnie masowac skore i przyzwyczajac do rozciagania to ich unikne. Do masazu najlepsza jest oliwka wlasnie (on uzywa zwyklej Ziai), ale mysle ze dobrze jest tez balsamem odpowiednim sie smarowac do tego bo oliwka jednak nie ma tych substancji co wnikają i uelastyczniają.
A - no i bardzo wazne zeby cwiczyc - ja zapisalam sie na joge dla ciężarnych i bylam wczoraj pierwszy raz - bardzo kojaco dziala na organizm, musze przyznac. chcialabym jeszcze chodzic na basen, ale ciezko znalezc na to wszystko czas jak sie pracuje.
z wyprawki zakupilam na razie kilka ubranek na ciuchach no i kilka dostalam. Rozgladam sie za wozkiem bo to wydatek najciezszego kalibru i podobnie jak Izie, bardzo podobaja mi sie wozki Quinny - ogladalismy je w sklepie i musze przyznac ze sa bardzo fajne w prowadzeniu i obsludze. Ale chcialabym jeszcze obejrzec Implasta Boldera bo w internecie ladnie wyglada ale faktycznie to tylko na zywo mozna ocenic.

Carya - dzieki za dobra rade od doswiadczonej mamusi - musze sie pod tym katem przyjrzec tym wozkom. A takie wozki wielofunkcyjne sie sprawdzaja? - bo ja tylko o takim mysle choc kilka osob mi odradzalo...?
annula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 09:10   #1045
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
My też będziemy mieć córcię, ale dla mnie to nie było zaskoczenie, bo zawsze wiedziałam, ze to będzie dziewczynka. Mąż bardzo się cieszy-bo bardzo chciał pierwszą dziewczynkę.
Pani doktor mi mówiła, ze większosć kobiet, które przychodzi na USG wie jaką będzie płeć mieć dziecko a przychodzą tylko potwierdzić, co kobieca intuicja to kobieca i skąd to się w Nas bierze???
Ebeno, gratuluję córci
na naszym forum zrobił się mały ciekawy ranking płci. Ja stawiam na dziewczynki!!!!!!!.
U mnie pierwsza myśl jaka przyszła to : dziewczynka, ale potem rozsądek wziął góre nad rozumem i tak sobie pomyślałam, że skoro ja mam samych braci i mąż też to nie może być inaczej z naszym dzieciaczkiem. A jednak pomyłka.
Ja się bardzo cieszę, że będę mieć córeczkę. Zawsze chciałam mieć siostrę, mąż też się ucieszył z maleńkim 3- sekundowym poślizgiem. Ale wybaczam mu.

p.s. chodzę i uśmiecham się do siebie
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 09:17   #1046
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pozdrawiam serdecznie w ten ładny dzień .
Pysiamn, Szaramyszko, śliczne kruszynki .
Wszystkim mamusiom, które znają płeć dzidzi gratuluję. Ja jeszcze nie wiem co u nas będzie. Na poprzednim usg, a był to już prawie 19 tydz., ginka nie ryzykowała podania płci, choć mój mąż parę razy ją o to zapytał, mówiąc, że chciałby mieć córcię . Ona na to po czasie: " ... a więc jest pan nastawiony na córkę, tak", ciekawe co to mogło znaczyć, czyżby u mnie w brzuszku była mała kobitka? Zobaczymy może już w poniedziałek. Od początku ciąży miałam przeczucie, że to będzie chłopak, a teraz już mniej to czuję. Moje przeczucia dość rzadko się sprawdzają, to pewnie będzie córcia .
Mam wrażenie, że mój brzuch rośnie baaardzo szybko i z dnia na dzień jest widocznie większy, chociaż nie przytyłam jeszcze dużo. Też tak Macie? Powiększył mi się za to obwód bioder o 4 cm i biust o 7 cm. Mój mąż cieszy się z tego powodu i tylko mówi, że mogłabym taka zostać .

Anaid5
, może pamiętasz, gdzie oglądaliście ten wózek Coneco? Chciałabym zobaczyć go na żywo, bo też mi się spodobał.
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 09:29   #1047
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

No mi się wózek wielofunkcyjny spisał świetnie. Mam x-landera XA. Kupiłam nową spacerówkę i na allegro używaną gondolkę, którą już zdążyłam sprzedać więc wózek głęboki miałam praktycznie za darmo Gondolki się prawie nie zużywają więc nie ma po co płacić kilkaset zł za nową.
Teraz używam spacerówki i jest super bo póki dzidzia mała to lepiej żeby jeździła czymś co ma duże pompowane kółka i nie trzęsie
Dopiero teraz chcę kupić małą lekką spacerówkę - bebe confort viva - ma co trzeba oprócz przekładanej rączki no ale to parasolka a poza tym ciężko znaleźć ideał, same wiecie
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 09:41   #1048
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ebenko! Gratuluję córci

Mamaczkowa wózek Coneco widzieliśmy w Wodzisławiu Śląskim sklep Markusia. A poza tym duży wybór jest też w Jastrzębiu na ul. Mazowieckiej Sklep z odzieżą ciążową i wózkami obok Arendy.
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 10:15   #1049
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja zawsze miałam przeczucie, że będę miała dziewczynkę... Jak się dowiedziałam o ciąży to też pierwsza myśl to dziewczynka..Chociaż wszyscy zaczęli mi wmawiać, że chłopiec, że wyglądam na chłopca i takie tam, no i TŻ też cały czas o chłopcu. Na początku trudno mi sie było pogodzić z tą myślą, ale w końcu zaczęłam myśleć bardziej o chłopcu niż o dziewczynce, a tu masz babo placek Córunia jak nic!!!!! Także trzeba słuchać siebie a nie innych
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 11:37   #1050
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

czesc dziewczyny-czy nie robi wam sie czasem slabo?-dzis wybralam sie do sklepu i malo co nie zemdlalam stojac w kolejce do kasy-ciemnosc w oczach, zimny pot-straszne -
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.