Jak zadbać o takie włosy? (zdjęcie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 18:26   #1
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Question

Jak zadbać o takie włosy? (zdjęcie)


Tak więc od początku - od jakoś 3-4 lat używam prostownicy. Moje włosy po tylu latach prostowania nie są w najgorszym stanie, jednak postanowiłam sobie, że przez wakacje dam im trochę odpocząć i zacznę o nie dbać, tym bardziej, że teraz idę do technikum i będę dojeżdżać autobusem, więc wstawanie o 5 rano, żeby wyprostować moje kłaki nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Prostowałam dlatego, że w prostych czułam się bardziej komfortowo, ale to ciągłe prostowanie już mnie trochę znudziło i wolałabym zadbać o swoje włosy. Próbowałam już odżywek z Joanny, ale mało co skutkowały. Jednorazowo kupowałam jakieś odżywki do pryskania na włosy, ale efekt ''gładkości'' utrzymywał się tylko na chwilę. Obecnie moje włosy wyglądają tak:

Tak więc ta strona z grzywką o wiele bardziej puszy się niż ta druga, co chyba widać, jednak końcówki są jeszcze jakoś w miarę okej. Przechodząc do sedna sprawy chciałabym się doradzić jak mam pielęgnować takie włosy? Wiem, że jakbym o nie zadbała to wyglądałyby ładnie, tylko, że nie cierpię jak mi się puszą, wtedy czuje, że wyglądam jak pies skrzyżowany z owcą:_: Co polecacie kupić? Jakie kosmetyki pielęgnujące? Zamierzam niedługo iść do sklepu i zrobić *wielkie* zakupy więc nie chcę wydać pieniędzy na byle co. Z góry dziękuję za pomoc~~

Edytowane przez shinecrush
Czas edycji: 2014-07-08 o 18:30
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:00   #2
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Jak zadbać o takie włosy? (zdjęcie)

jakbyś chciała utrzymać efekt prostych włosów to może poczytaj o keratynowym prostowaniu
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:20   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak zadbać o takie włosy? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Tak więc od początku - od jakoś 3-4 lat używam prostownicy. Moje włosy po tylu latach prostowania nie są w najgorszym stanie, jednak postanowiłam sobie, że przez wakacje dam im trochę odpocząć i zacznę o nie dbać, tym bardziej, że teraz idę do technikum i będę dojeżdżać autobusem, więc wstawanie o 5 rano, żeby wyprostować moje kłaki nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Prostowałam dlatego, że w prostych czułam się bardziej komfortowo, ale to ciągłe prostowanie już mnie trochę znudziło i wolałabym zadbać o swoje włosy. Próbowałam już odżywek z Joanny, ale mało co skutkowały. Jednorazowo kupowałam jakieś odżywki do pryskania na włosy, ale efekt ''gładkości'' utrzymywał się tylko na chwilę. Obecnie moje włosy wyglądają tak:

Tak więc ta strona z grzywką o wiele bardziej puszy się niż ta druga, co chyba widać, jednak końcówki są jeszcze jakoś w miarę okej. Przechodząc do sedna sprawy chciałabym się doradzić jak mam pielęgnować takie włosy? Wiem, że jakbym o nie zadbała to wyglądałyby ładnie, tylko, że nie cierpię jak mi się puszą, wtedy czuje, że wyglądam jak pies skrzyżowany z owcą:_: Co polecacie kupić? Jakie kosmetyki pielęgnujące? Zamierzam niedługo iść do sklepu i zrobić *wielkie* zakupy więc nie chcę wydać pieniędzy na byle co. Z góry dziękuję za pomoc~~
Forum dla kręconowłosych
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:16   #4
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Jak zadbać o takie włosy? (zdjęcie)

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;47216293]jakbyś chciała utrzymać efekt prostych włosów to może poczytaj o keratynowym prostowaniu [/QUOTE]
Pomyślałam o tym wcześniej, jednak krucho z kasą^^
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 07:52   #5
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Jak zadbać o takie włosy? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Tak więc od początku - od jakoś 3-4 lat używam prostownicy. Moje włosy po tylu latach prostowania nie są w najgorszym stanie, jednak postanowiłam sobie, że przez wakacje dam im trochę odpocząć i zacznę o nie dbać, tym bardziej, że teraz idę do technikum i będę dojeżdżać autobusem, więc wstawanie o 5 rano, żeby wyprostować moje kłaki nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Prostowałam dlatego, że w prostych czułam się bardziej komfortowo, ale to ciągłe prostowanie już mnie trochę znudziło i wolałabym zadbać o swoje włosy. Próbowałam już odżywek z Joanny, ale mało co skutkowały. Jednorazowo kupowałam jakieś odżywki do pryskania na włosy, ale efekt ''gładkości'' utrzymywał się tylko na chwilę. Obecnie moje włosy wyglądają tak:

Tak więc ta strona z grzywką o wiele bardziej puszy się niż ta druga, co chyba widać, jednak końcówki są jeszcze jakoś w miarę okej. Przechodząc do sedna sprawy chciałabym się doradzić jak mam pielęgnować takie włosy? Wiem, że jakbym o nie zadbała to wyglądałyby ładnie, tylko, że nie cierpię jak mi się puszą, wtedy czuje, że wyglądam jak pies skrzyżowany z owcą:_: Co polecacie kupić? Jakie kosmetyki pielęgnujące? Zamierzam niedługo iść do sklepu i zrobić *wielkie* zakupy więc nie chcę wydać pieniędzy na byle co. Z góry dziękuję za pomoc~~
Masz piękne włosy. Zostaw to prostowanie i postaw na stylizację loków Przynajmniej zdrowo dla włosów i bezpiecznie.
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 08:59   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak zadbać o takie włosy? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 09:59:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.