Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 09:47   #4081
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
a co się tak cześciujecie?
cześć haha
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:48   #4082
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

lepiej na spacer iść. wiosenna pogoda dzś w Warszawie
a u Was?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:50   #4083
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
lepiej na spacer iść. wiosenna pogoda dzś w Warszawie
a u Was?
u mnie ciepło, ale słońca brak
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:56   #4084
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
lepiej na spacer iść. wiosenna pogoda dzś w Warszawie
a u Was?
u mnie tez, piekna pogoda, słoneczko świeci, az chce sie żyć

a na wyjscie to wystarczy założyć zakiecik

cześć
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:02   #4085
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Czesc

u mnie tez słonko świeci az miło ,po poludniu spacer
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:05   #4086
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

ja chyba też rusze pupę z domu
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:11   #4087
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

ja zaraz ruszam nad Wisłe posiedziec na ławeczce, pomyśleć, poobserwować przyrodę i jak płynie sobie woda

mam nadzieje ze nie bedzie zbyt duzo ludzi
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 11:35   #4088
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Czesc,
Stokrotko, gratuluję!!! Ja też chcę dzidziusia !!!

Taki dzień, a ja w pracy Wszystkie wybyły... na spacery, na cmentarze, goście w domu... A ja w dalszym ciagu w pracy I jeszcze jutro Chlip
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:24   #4089
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Diano ja nie chciałam,tzn.chciałam,ale tak za poltora roku

Wiem jaki to ból - niedziela w pracy :/
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 13:29   #4090
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Diano ja nie chciałam,tzn.chciałam,ale tak za poltora roku

Wiem jaki to ból - niedziela w pracy :/
Wiesz, tak w ogóle to ja też wolałabym mieć gdzieś w grudniu (wtedy mogabym się bronić w czerwcu/lipcu zgodnie z planem), ale bardzo chcę mieć dzidzię. Staramy się z Tż od miesiąca i.... nic. Wiem, że to dopiero m-c, ale kurcze, myślałam, że odstawie pi8gułki, odczekam rok i będzie dzidzia A tupigułki odstawione, rok odczekany. A dzidzi brak
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 18:04   #4091
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Dorinka mi narobiła ochoty na wizyte w Trollu . Może jutro się przejadę do Reduty...

W weekend byłam na tych badaniach hormonalnych w szpitalu... Tzn. w piątek poszłam, dzisiaj wyszłam. Jestem po 11 pobraniach krwi (nie miałam wenflonu) więc uznałam że zasłużyłam na 1 dzień wolnego od pracy bardzo mnie bolą ręce i jestem niewyspana (w środku nocy mnie budzili na pobrania).

Dorinko, czy na stronie Trolla są rzeczy które kupiłaś?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 19:30   #4092
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

O rany, jakie pustki...
Miałam napisać jak kawa z tego ekspresu...
Jest przeeeeeeepyszna!!!!!!!!! Cappucino i latte po prostu wyśmienite. Mogłabym pić 5 raz dziennie
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 20:36   #4093
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Hej

Muszę się przyznać... Moim postępowaniem kierują pierwotne instynkty... Tak pierwotne, że aż mnie to dziwi... Uderzyłam się i użarłam TŻ-a w policzek . To był odruch . Z 15 minut tak się śmialiśmy, że do tej pory boli mnie brzuch .

Ps.
TŻ opisywał mi mój rocznicowy prezent. Oczywiście kity mi wciskał . Dużo śmiechu było, według jego kłamstw dostanę skórzane stringi albo pierścionek zaręczynowy
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 07:37   #4094
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

cześć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 07:53   #4095
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

cześć. Jest tu kto?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 07:57   #4096
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
cześć. Jest tu kto?
Cześć, ja jestem
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:00   #4097
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

hej kobitki
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:08   #4098
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Co tu tak cicho ostatnio?

Ja nie mam za bardzo co powodadać - u mnie nuda, dom-praca-dom. Weekend tez średnio udany.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:19   #4099
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dorinka mi narobiła ochoty na wizyte w Trollu . Może jutro się przejadę do Reduty...

W weekend byłam na tych badaniach hormonalnych w szpitalu... Tzn. w piątek poszłam, dzisiaj wyszłam. Jestem po 11 pobraniach krwi (nie miałam wenflonu) więc uznałam że zasłużyłam na 1 dzień wolnego od pracy bardzo mnie bolą ręce i jestem niewyspana (w środku nocy mnie budzili na pobrania).

Dorinko, czy na stronie Trolla są rzeczy które kupiłaś?
Cześć

Ines ja tych rzeczy nie widziałam na ich stronie, jakaś dziwna ta strona A zakupy robiłam też właśnie w Reducie na Jerozolimskich Z tym, że obawiam sie że zostały tylko malutkie rozmiary, same S a u nich S to jak XXS
Ciekawe czy Hania coś upolowała ?

U mnie weekend był udany, udało nam się i odwiedzić groby, posiedzieć z mamą i spędzić cudowną miziankową niedzielę Poza tym udało mi się powiedzieć mamie, że zamierzamy wyjechać na święta.....Co ciekawe moja mama nie była przeciwna, sama postanowiła skorzystać z zaproszenia przyjaciółki i pojechac do niej.....Cóż wniosek jest jeden- rodzina się nam rozpadła, a moja mama nie zamierza już na siłę wszystkich łączyć, skoro efekt jest taki że się tylko narobi a wszyscy robią łaskę, że przyjdą Dziwne czasy, mama może liczyć głównie na przyjaciółki, podobnie jak ja, rodzina już nie jest dla nas żadną siłą, chyba że moja rodzina- Mąż i syn
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 08:25   #4100
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

czesc
ja bym najchetniej cofnelabym czas zeby wczorajszy dzien wymazac. i zeby byl inny niz byl dalam TZowi niezly popis i mocno go zranilam...
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:25   #4101
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Cześć

Ines ja tych rzeczy nie widziałam na ich stronie, jakaś dziwna ta strona A zakupy robiłam też właśnie w Reducie na Jerozolimskich Z tym, że obawiam sie że zostały tylko malutkie rozmiary, same S a u nich S to jak XXS
Ciekawe czy Hania coś upolowała ?

U mnie weekend był udany, udało nam się i odwiedzić groby, posiedzieć z mamą i spędzić cudowną miziankową niedzielę Poza tym udało mi się powiedzieć mamie, że zamierzamy wyjechać na święta.....Co ciekawe moja mama nie była przeciwna, sama postanowiła skorzystać z zaproszenia przyjaciółki i pojechac do niej.....Cóż wniosek jest jeden- rodzina się nam rozpadła, a moja mama nie zamierza już na siłę wszystkich łączyć, skoro efekt jest taki że się tylko narobi a wszyscy robią łaskę, że przyjdą Dziwne czasy, mama może liczyć głównie na przyjaciółki, podobnie jak ja, rodzina już nie jest dla nas żadną siłą, chyba że moja rodzina- Mąż i syn
a ja właśnie wpadłam wczoraj na pomysł, żeby namówić mamę na wyjazd świąteczny, zwłaszcza że w tym roku fajnie wypada i jest więcej wolnych dni. Muszę tylko wykombinować, gdzie by tu pojechać i namówić mamę z tatą, żeby przeznaczyć pulę jedzeniowo-prezentową na taki wyjazd
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:39   #4102
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Cześć

Ines ja tych rzeczy nie widziałam na ich stronie, jakaś dziwna ta strona A zakupy robiłam też właśnie w Reducie na Jerozolimskich Z tym, że obawiam sie że zostały tylko malutkie rozmiary, same S a u nich S to jak XXS
Ciekawe czy Hania coś upolowała ?

U mnie weekend był udany, udało nam się i odwiedzić groby, posiedzieć z mamą i spędzić cudowną miziankową niedzielę Poza tym udało mi się powiedzieć mamie, że zamierzamy wyjechać na święta.....Co ciekawe moja mama nie była przeciwna, sama postanowiła skorzystać z zaproszenia przyjaciółki i pojechac do niej.....Cóż wniosek jest jeden- rodzina się nam rozpadła, a moja mama nie zamierza już na siłę wszystkich łączyć, skoro efekt jest taki że się tylko narobi a wszyscy robią łaskę, że przyjdą Dziwne czasy, mama może liczyć głównie na przyjaciółki, podobnie jak ja, rodzina już nie jest dla nas żadną siłą, chyba że moja rodzina- Mąż i syn
Dorinko, ja w Trollu nosze rozmiar XS. Mam stamtąd m.in, płaszczyk i letnią sukienkę, która miała super cenę i się uchowała własnie dzięki temu że była XS .
No to zaraz się szykuję i jadę do Reduty może coś upoluję... Tym bardziej że to moje ulubione centrum handlowe.

Co do rodziny to... Przykre.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:43   #4103
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cześć
Nam weekend minął miło ale intensywnie. Sporo jeżdżenia w sobotę, potem znajomi do nas wpadli i się przeciągnęło spotkanie do rana. Całą niedzielę odsypiałam. W sumie nie lubię takich straconych dni, ale trzeba było. No i teraz nowy tydzień czeka
Sanetko, co się stało?
Dorinko, to przykre co piszesz, ale tak jest często. Tak to już jest, że czasem przyjaciele stają się tą najbliższą rodziną. Ja mam takich przyszywanych wujków i ciotki, którzy są mi bliźsi niż niejeden prawdziwy.
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:49   #4104
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

witam
jestem chora, czje sie fatalnie a dzis nasza 7 rocznica z TZ
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:51   #4105
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
czesc
ja bym najchetniej cofnelabym czas zeby wczorajszy dzien wymazac. i zeby byl inny niz byl dalam TZowi niezly popis i mocno go zranilam...
Co się stało ?

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dorinko, ja w Trollu nosze rozmiar XS. Mam stamtąd m.in, płaszczyk i letnią sukienkę, która miała super cenę i się uchowała własnie dzięki temu że była XS .
No to zaraz się szykuję i jadę do Reduty może coś upoluję... Tym bardziej że to moje ulubione centrum handlowe.

Co do rodziny to... Przykre.
Ines ja jestem też bardzo często w Reducie, mam blsko z pracy Ty to jesteś chudzinka, ja tam kupuję M, zwłaszcza że jeszcze dł. rękawów jest u mnie istotna

Cytat:
Napisane przez mekintoszek Pokaż wiadomość
Cześć
Nam weekend minął miło ale intensywnie. Sporo jeżdżenia w sobotę, potem znajomi do nas wpadli i się przeciągnęło spotkanie do rana. Całą niedzielę odsypiałam. W sumie nie lubię takich straconych dni, ale trzeba było. No i teraz nowy tydzień czeka

Dorinko, to przykre co piszesz, ale tak jest często. Tak to już jest, że czasem przyjaciele stają się tą najbliższą rodziną. Ja mam takich przyszywanych wujków i ciotki, którzy są mi bliźsi niż niejeden prawdziwy.
No przykre ale nie ma co przeżywać, trzeba żyć dalej, przestawić się na inne zwyczaje....
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 09:02   #4106
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

to glupie strasznie

przed 6 obudzil mnie bol brzucha bo dostalam @.troche wczesniej niz powinnam,wzielam proszka i jeszcze sie zdrzemnelam. obudzilam sie fizycznie ok, nic nie bolalo ale zaczela taka zlosc we mnie narastac. o wszystko: ze za oknem za glosno,ze goraco, ze TZ sie pcha (no przytulal sie).
wstalismy i okazalo sie ze w nocy TZa siostra urodzila. zaczelismy z TZ siostra zartowaz ze ktora bedzie nastepna itp. niby zarty a mi jakos coraz gorzej bylo

no i znalazl sie pretekst zeby sie poklocic z TZem- ze wylaczyl telewizor nie pytajac mnie, bo moze cos ogladam (oczywiscie nie ogladalam nic i bylo mi obojetne).
jak sie poklocilismy to sie w pokoju poryczalam. powod idiotyczny bo zaczelam sobie myslec ze tez juz bym chciala dziecko, a tu wszystko nie tak, glupie studia, siedzenie w tym mieszkaniu nas meczy itp.

pozniej mi przeszlo, pogodzilismy sie, poszlismy na spacer, juz bylo coraz lepiej i niefortunnie znow zeszlo na temat dzieci (gadalismy co kupic chrzesniakowi TZa na urodziny). i mi znow palma odbila, zaczelam TZ prowokowac, ze decyzje o dziecku odklada, ze trzeba o tym zaczac rozmawiac. po czym zmienilam front ze w sumie to i dobrze ze nie chce, bo juz go sobie wyobrazam jako ojca, ze nie jest gotowy, ze by nie pomagal a tylko krytykowal i sie madrzyl, i mial gdzies wszystko. nie pamietam wszystkiego bo rozwylam sie wtedy straszliwie.a on tylko przytulal i mowil ze kocha i ze bedzie dobrze...

pozniej znow ok, bylismy u rodzinki, wrocilismy do domu a tam znow: relacja ze szpitala, ubranka dzieciece w lazience. i znow mi sie na placz zbieralo, z przerwami wylam do poznego wieczora.

a wtedy @ rozkrecila mi sie na dobre, porzadnie bolal brzuch i doslownie z minuty na minute cale to napiecie zeszlo.

a dzis to sie czuje idiotycznie. zranily TZa te slowa, bylo widac. i nawet dla mnie wymowka ze to pewnie hormony jest nic nie warta. jest mi przykro chociaz wiem ze on czuje sie o wiele gorzej
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 09:05   #4107
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
to glupie strasznie

przed 6 obudzil mnie bol brzucha bo dostalam @.troche wczesniej niz powinnam,wzielam proszka i jeszcze sie zdrzemnelam. obudzilam sie fizycznie ok, nic nie bolalo ale zaczela taka zlosc we mnie narastac. o wszystko: ze za oknem za glosno,ze goraco, ze TZ sie pcha (no przytulal sie).
wstalismy i okazalo sie ze w nocy TZa siostra urodzila. zaczelismy z TZ siostra zartowaz ze ktora bedzie nastepna itp. niby zarty a mi jakos coraz gorzej bylo

no i znalazl sie pretekst zeby sie poklocic z TZem- ze wylaczyl telewizor nie pytajac mnie, bo moze cos ogladam (oczywiscie nie ogladalam nic i bylo mi obojetne).
jak sie poklocilismy to sie w pokoju poryczalam. powod idiotyczny bo zaczelam sobie myslec ze tez juz bym chciala dziecko, a tu wszystko nie tak, glupie studia, siedzenie w tym mieszkaniu nas meczy itp.

pozniej mi przeszlo, pogodzilismy sie, poszlismy na spacer, juz bylo coraz lepiej i niefortunnie znow zeszlo na temat dzieci (gadalismy co kupic chrzesniakowi TZa na urodziny). i mi znow palma odbila, zaczelam TZ prowokowac, ze decyzje o dziecku odklada, ze trzeba o tym zaczac rozmawiac. po czym zmienilam front ze w sumie to i dobrze ze nie chce, bo juz go sobie wyobrazam jako ojca, ze nie jest gotowy, ze by nie pomagal a tylko krytykowal i sie madrzyl, i mial gdzies wszystko. nie pamietam wszystkiego bo rozwylam sie wtedy straszliwie.a on tylko przytulal i mowil ze kocha i ze bedzie dobrze...

pozniej znow ok, bylismy u rodzinki, wrocilismy do domu a tam znow: relacja ze szpitala, ubranka dzieciece w lazience. i znow mi sie na placz zbieralo, z przerwami wylam do poznego wieczora.

a wtedy @ rozkrecila mi sie na dobre, porzadnie bolal brzuch i doslownie z minuty na minute cale to napiecie zeszlo.

a dzis to sie czuje idiotycznie. zranily TZa te slowa, bylo widac. i nawet dla mnie wymowka ze to pewnie hormony jest nic nie warta. jest mi przykro chociaz wiem ze on czuje sie o wiele gorzej

Przykro to czytać. Masz tak wielkie parcie na dziecko, że az zaczynasz krzywdzic TZta. W czym on zawinił że tyle mu się zebrało?

Jak sobie wyobrażasz tą sytuację - że za każdym razem jak twój TZ wspomni o dziekcu siostry to zorbisz mu awanturę, bo denerwuje CIę każda wzmianka o tym? Coś chyba musisz z tym zorbić, bo zwazywszy na świżutkie dziekco w rodzinie to będzie głowny temat rozmów.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-11-03 o 09:11
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 09:07   #4108
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Heloo.
Alez mialam fajnyyy weekend..Tylko teraz mam 2 dniowego kaca i najchętniej spalabym caly dzien.
W piatek byli u nas goscie ,a nocną porą wraz z goscmi spacerkowalismy po miescie do 3 w nocy.
W sobote jak co roku cmentarze i spotkanie rodzinne....nasluchalam sie komplementów, pojadlam, posmialam się....uwielbiam te spotkania.
Wieczorem impreza u brata..20 osobowa. W pewnym momencie stwierdzilismy ze atmosfera istnie sylwestrowa...tance do 4 rano. Spalismy u brata...w salunie przy kominku...bardzo romantycznie.
Od rana znowu super nastroje. Brat od 9 rano chodzil po domu z piosenka na ustach i do godziny 12 przeprowadzalismy smieszne rozmowy.
Popołudniu obiad u tesciów.
Jedyny niemily akcent to 11 pozycja Kubicy i strata 3 miejsca w kwalifikacji ogolnej. Mamy z męzem zalobę
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 09:10   #4109
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Haniu no to superr weekend jejku jak mi brakuje takich spotkan ze znajomymi, z rodziną
Sanetko czy to znaczy,z e ty chcesz bardzo juz dziecko a TZ nie tak??

dziewczyny trzymajcie dzis za mnie kciuki, to baaardzo wazna sprawa
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 09:13   #4110
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jedyny niemily akcent to 11 pozycja Kubicy i strata 3 miejsca w kwalifikacji ogolnej. Mamy z męzem zalobę
Ee tam, Haniu, jakby nie kombinował z oponami, to by było inaczej. To tylko i wyłącznie jego wina, bo to do kierowcy nalezy decyzja o zmianie opon i to on ja podejmuje, a nie inzynierowie z teamu.
Ja myślę, ze się chłopak posypał psychicznie.

A wkurzaja mnie niemiłosiernie ci wszyscy "eksperci", którzy piep***rza głupoty, ze niby ma zły bolid. Jakim cudem w takim razie pod koniec wyściugu, podczas tego deszczu zaczał nagle wszystkich wyprzedzac? Bolid dostał skrzydeł?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.