AutoMarianna plotkuje - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 17:07   #931
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Ja juz nie moge sie doczekac kiedy sprzedam ten samochod ale teraz nie wiem czy to bedzie takie latwe... Zaczely mi trzeszczec jakies plastiki z tyłu. Czy to w ogole da sie naprawic? Jest coraz gorzej, tego samochodu nikt nie kupi
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:21   #932
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Lain aa to dlatego hihih

ines a co wystawiłas na sprzedaż , spokojnie napewno ktoś kupi Kochana , nie przejmuj się a co do trzeszczących plastików napewno mozna coś am zrobić spokojnie i bez nerwów , a tak zawsze sie dzieje ze jak zaczyna sie sypać to wiele , aa masz coś na oku co kupiasz jak sprzedaż żabulca ??
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:34   #933
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Ja go jeszcze nie sprzedaje. Dopiero co wykupiłam ubezpieczenie na cały rok poza tym nie mam jeszcze kasy na inny samochod

Sprzedam go najwcześniej na początku przyszłego roku. A do tego czasu musze sie meczyc... Tylko boje sie o te plastiki bo jest coraz gorzej.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:39   #934
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: AutoMarianna plotkuje

ines aa to się nie opłaca teraz , bo podobno teraz nawet nie zwracają tylko przechodzi na następnego właściciela bez możliwości zastrzeżenia że sie zrzeka tak jakos dziwnie to zrobili, juz myslałam że podjelaś decyzje i sprzedajesz teraz spokojnie Kochana hm... ale czemu trzeszczą te plastiki sama nie wiem może poczytaj coś na forum micry to może coś tam bedzie
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:42   #935
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

ale watek podupadl
co tam slychac? jak sie autka sprawuja?

ja sie wlasnie dowiedzialam, ze u TZa na parkingu jakies babsko wjechalo nam w bok auta i jest wgniot pod ta szyba przy tylnych siedzeniach... no przeciez udusze babe
dobrze, ze chociaz nie zwiala tylko zostawila kartke z namiarami na siebie (ciekawe czy by zostawila gdyby osiedle nie bylo strzezone i nie mialaby na karku wszystko widzacego ochroniarza ). juz dzisiaj tego zalatwiac nie bedziemy. jutro sie pomysli. zapewne czeka nas zabawa z jej ubezpieczalnia. mam nadzieje, ze ma OC w pozadnej instytucji, a nie u oszustow, bo uzerac nam sie nie chce

za to juz wrocilam z wakacji i autko bez najmniejszej nawet usterki przejechalo cale 2000km a i spalanie bardzo zadowalajace (6,5l/100km), szczegolnie biorac pod uwage jak TZ je zylowal przy wyprzedzaniu. no i na liczniku juz ponad 150 tys. km

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-07-27 o 17:53
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 07:27   #936
lunita
Raczkowanie
 
Avatar lunita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 255
Dot.: AutoMarianna plotkuje

a jaki macie samochod??
lunita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 09:23   #937
dahufka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 193
Dot.: AutoMarianna plotkuje

-

Edytowane przez dahufka
Czas edycji: 2008-08-06 o 23:28
dahufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 10:11   #938
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez lunita Pokaż wiadomość
a jaki macie samochod??
Fiata Bravo
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 18:20   #939
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Lain, a gdzie byliście? My sie niedlugo wybieramy do Chorwacji samochodem przyjaciolki, bo moim to... Nie wiem kto by pierwszy padł - my czy on .
No ale bedzie trzeba sie zmierzyć z bardzo dlugą trasą 3 osoby będą miały prawko więc będziemy to sobie jakoś dzielić i w miarę czesto się zmieniać.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:46   #940
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Lain, a gdzie byliście? My sie niedlugo wybieramy do Chorwacji samochodem przyjaciolki, bo moim to... Nie wiem kto by pierwszy padł - my czy on .
No ale bedzie trzeba sie zmierzyć z bardzo dlugą trasą 3 osoby będą miały prawko więc będziemy to sobie jakoś dzielić i w miarę czesto się zmieniać.
Ines jako motomoderator przejmie stery i nie da nikomu dojść do władzy
Trzeba będzie tachograf zamontować

Ależ mnie tu dawno nie było...
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 08:51   #941
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Ines jako motomoderator przejmie stery i nie da nikomu dojść do władzy
Trzeba będzie tachograf zamontować

Ależ mnie tu dawno nie było...
No co ty, ja chce prowadzic jak najmniej już zapowiedzialam przyjaciolce ze przez miasta ona bedzie jeździć (ja mam kiepska orientacje w terenie kiedy prowadzę, zaraz bym sie zgubila ) i po górskich serpentynach też (to jej samochod, ona najlepiej go zna i ona tak naprawde ma najwieksze doswiadczenie, tzn. zrobila najwiecej kilometrow).
Stresuje się tą podróżą... No ale jakoś to będzie.

P.s. No właśnie, witaj po przerwie i... popraw sie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 09:06   #942
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Mnie też długo tu nie było...

Powoli zaczynam się czuć coraz pewniej za kierownicą, tylko z parkowaniem wciąż mam problemy, no i z opanowaniem samochodu przy cofaniu, ale to pewnie z racji wielkości
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:15   #943
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Mnie też długo tu nie było...

Powoli zaczynam się czuć coraz pewniej za kierownicą, tylko z parkowaniem wciąż mam problemy, no i z opanowaniem samochodu przy cofaniu, ale to pewnie z racji wielkości
Ja do dziś mam problemy z cofaniem, mimo małych rozmiarów mojego samochodu... Tzn. cofam bez kłopotów "technicznych", ale po prostu bardzo tego nie lubię, nie czuję się pewnie kiedy nie widzę dokładnie wszystkiego co za mną i w okolicach. Zawsze się boję że jakieś dziecko lub zwierzę mi nagle gdzieś podbiegnie...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:12   #944
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Lain, a gdzie byliście?
a zrobilismy taka 2-tygodniowa rundke przez Polske: Mazury, wybrzeze, Bory Tucholskie, Jura Krakowsko-Częstochowska.

maja nam wyplacic 1800zl za to wgniecenie, ktore zrobil sasiad. mam nadzieje, ze nie bedziemy zbyt dlugo czekac na przelew. stwierdzilismy ze sobie wyklepiemy i wylakierujemy tanio u takiego jednego sprawdzonego speca-blacharnika garazowego, a za reszte cos kupimy do auta. tu mamy dylemat: radio + glosniki z montazem czy zestaw opon zimowych i bagaznik na snowboardy. u mnie jak na razie wygrywa druga opcja... TZ sie jeszcze zastanawia
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:40   #945
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a zrobilismy taka 2-tygodniowa rundke przez Polske: Mazury, wybrzeze, Bory Tucholskie, Jura Krakowsko-Częstochowska.

maja nam wyplacic 1800zl za to wgniecenie, ktore zrobil sasiad. mam nadzieje, ze nie bedziemy zbyt dlugo czekac na przelew. stwierdzilismy ze sobie wyklepiemy i wylakierujemy tanio u takiego jednego sprawdzonego speca-blacharnika garazowego, a za reszte cos kupimy do auta. tu mamy dylemat: radio + glosniki z montazem czy zestaw opon zimowych i bagaznik na snowboardy. u mnie jak na razie wygrywa druga opcja... TZ sie jeszcze zastanawia
No to jeszcze na tym skorzystacie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:25   #946
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Witam Automaniaczki:}
Nie znalazłam wyszukiwarką żadnego postu na ten temat więc tu pytnę,może się przewinął w innej postaci - czy da się coś zrobić z za-dalekimi pedałami?O_o zainwestowałam w autko,co prawda dosięgam 'jakoś' do pedałów,ale fotel wtedy jest niemal na kierownicy,dodatkowo strasznie głupio to wygląda.Jest na to metoda?
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:43   #947
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Witam Automaniaczki:}
Nie znalazłam wyszukiwarką żadnego postu na ten temat więc tu pytnę,może się przewinął w innej postaci - czy da się coś zrobić z za-dalekimi pedałami?O_o zainwestowałam w autko,co prawda dosięgam 'jakoś' do pedałów,ale fotel wtedy jest niemal na kierownicy,dodatkowo strasznie głupio to wygląda.Jest na to metoda?
ja mam u mnie po czesci taki problem (w niektorych butach jakos gorzej siegam). pomaga poducha za plecami, bo przesuwa tulow troche do przodu
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 13:52   #948
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: AutoMarianna plotkuje

tak tak,poduszeczka obowiązkowo czasami u mnie jest jeszcze problem z tym,że mam napięte ścięgno na lewej nodze i niewygodnie mi z tej okazji
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 13:56   #949
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Ja tez siedze blisko kierownicy, ale po prostu nie mam innego wyjscia, mam 1,6 m wzrostu... Nie jestem przysunieta maksymalnie, ale to i tak jest blisko. Juz sie przyzwyczailam. Jak sie juz oswoilam z samochodem to leciutko odchylilam sobie do tylu siedzenie i tak sie jezdzi znacznie lepiej.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 15:08   #950
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

ja mam 1.59. fotel maksymalnie przysuniety i dalej w niektorych butach srednio siegam moj TZ za to narzeka w druga strone - chcialby sobie rozprostowac nogi, bo lubi jechac taki rozwalony. niestety w malo ktorym aucie moze tak zrobic (on ma 1.90)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 00:23   #951
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: AutoMarianna plotkuje

ojj ja również mam fotel blisko kierownicy mimo że mam 1,70:P
może faktycznie głupio to wygląda, ale po prostu tak mi jest wygodnie:P
czy jest jakaś metoda na dalekie pedały? - niestety nie słyszałam.
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:30   #952
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: AutoMarianna plotkuje

W sobotę kolega z pracy miał wypadek - szukamy świadków bo psrawca wypadku poszedł w zaparte i twierdzi że to nie jego wina....
Przekazuje jego prośbę o pomoc w dojściu do prawdy.

Witam,
W sobotę (2008-08-09) ok godziny 12:45 doszło do kolizji: Honda Civic - Mercedes Sprinter na ulicy Puławskiej/róg Goworka.
Bardzo proszę aby osoba która widziała to zdarzenie odezwała się do mnie, bo kierowca z mercedesa na początku przyznał się do winy, że mnie nie zauważył i cofnął uderzając we mnie, a potem najprawdopodobniej pod namową swojego brata/szefa zmienił zeznanie i powiedział policji, że to moja wina (

Potrzebuję świadka naocznego by sprawiedliwość wygrała.
Nie wiem jak można w taki sposób postąpić, ale jeszcze raz proszę o pomoc - takiej pomocy może potrzebować kiedyś każdy uczciwy kierowca.

Jeśli ktoś wie/zna jakie kamery są tam skierowane to również proszę o informację.

Pozdrawiam
Paweł Marcinkowski
tel 609907182
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 17:16   #953
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Ja z troche przyjemniejszych tematow niz Rozowa

Bylam dzisiaj w salonie skody i widzialam skode fabie II zrobiona a la mini coupers - czyli miala bialy dach, reszta granatowa a i jeszcze miala naklejki w kwiatowy design - moja reakcja taka

Cene niestety tez miala piekna Ponad 50 tys. za 1 roczne autko, co w zaden sposob nie przeszkodzilo mi sie porwac na jazde probna - ale tylko wokol salonu.

Po 4 miesiacach nie jezdzenia i wejscie do zupelnie innego samochodu, duzo wyzszej klasy - spowodowalo, ze w pierwszym momencie zglupialam

Jednak mam nawyk z forda do wlaczania swiatla z lewej strony - tutaj wlaczalo sie automatycznie, automatycznie tez pomagalo przy parkowaniu - wyswietlajac sytuacja odleglosciowa od sciany tylniej na komputerze pokladowym, skorzana kierownica i wszystko bylo takie inne w tym samochodzie. Zawracanie bylo 100 razy latwiejsze, jednak wspomaganie kierownicy to wspomaganie kierownicy. O hamowaniu juz nie wspomne.

Oczywiscie nie kupie, bo mnie nie stac, ale i tak fajnie bylo sobie odswiezyc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 20:54   #954
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Rena, chyba mówisz o linii Monnari
(vide: http://http://www.motonews.pl/skoda/...eca-linia.html )

Pomysł ciekawy.

Nie dla mnie, bo ja lubię auta z pazurem sportowym i najchętniej duuuuże


A czemu Ty nie jeździsz, bo ja coś przegaiłam
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 22:34   #955
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Tak monnari.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:13   #956
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Wyciagam watek bo całkiem zatonął .

A tu przyszła zima... I już mam pierwszy problem jutro musze zasuwać do pracy autobusem...
Wymieniłam wczoraj opony i mój samochód z wulkanizacji już o własnych siłach nie odjechał nie wiadomo co się stało. Faceci w wulkanizacji podejrzewali akumulator (na pewno nie), ja rozrusznik (a teraz coś czuję że to wcale nie to, bo z popychu nie ruszył...). Ech. Zaczyna się nie mogę się doczekać kiedy sprzedam ten samochód.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:34   #957
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Jakie masz autko? MA komputer pokładowy?
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 23:27   #958
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
a teraz coś czuję że to wcale nie to, bo z popychu nie ruszył...
z popychu?
a twoje auto nie ma przeciwskazan do ruszania z popychu??
bo moim nie wolno ruszac z popychu, bo by katalizator poszedl (czy cos takiego...)

szczerze wspolczuje
u mnie na szczescie wszystko w najlepszym porzadku.

ale kiedys mielismy sytuacje, ze nie chcial ruszyc i co? wystarczylo, ze tesciu puknal takim gumowym mloteczkiem w rozrusznik wtedy zaskoczyl

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-11-23 o 23:28
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 05:59   #959
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez krowa118 Pokaż wiadomość
Jakie masz autko? MA komputer pokładowy?
Nieeee to jest stary złom

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
z popychu?
a twoje auto nie ma przeciwskazan do ruszania z popychu??
bo moim nie wolno ruszac z popychu, bo by katalizator poszedl (czy cos takiego...)

szczerze wspolczuje
u mnie na szczescie wszystko w najlepszym porzadku.

ale kiedys mielismy sytuacje, ze nie chcial ruszyc i co? wystarczylo, ze tesciu puknal takim gumowym mloteczkiem w rozrusznik wtedy zaskoczyl
Co w tym dziwnego że z popychu chyba dla większości samochodów (szczególnie tych starszych, a moje auto ma lat naście) nie stanowi to problemu. Mój już zresztą przez to przechodził jak kiedyś przez durnego mechanika rozłączył się rozrusznik... .
Ale dziwi mnie to że niektórych aut nie można ruszac z popychu. A jak stanie się choćby jakiś drobiazg z rozrusznikiem, to co wtedy? Hol czy od razu laweta?

Btw. w mój nie da się popukać bo jest bardzo głęboko ukryty a szkoda, to by mogło pomóc
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 07:44   #960
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Co w tym dziwnego że z popychu chyba dla większości samochodów (szczególnie tych starszych, a moje auto ma lat naście) nie stanowi to problemu.

jezeli twoje auto ma katalizator to znaczy, ze nie nalezy go ruszac z popychu, bo mozna sobie skutecznie ten katalizator zarznac (plus jeszcze tam jakies inne czesci)
moje auto ma juz prawie 10 lat i nie wolno go tak ruszac. z reszta moj ojciec tez ma 10-letnie i tez nie wolno go na popych. nawet to w ksiazce pisze do auta.
najlepiej sobie wygooglaj, bo sporo na ten temat w necie jest. ja mam troszke malo czasu na szukanie, ale znalazlam taki fragmencik "Współczesne samochody nie mogą być uruchomione „z popychu”: wszystkie urządzenia potrzebne do uruchomienia silnika są zasilane z akumulatora, poza tym korzystanie z tradycyjnego sposobu awaryjnego uruchamiania malucha może spowodować uszkodzenie katalizatora." (http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Ak...em,a,3971.html)
malucha to ty chyba nie masz


Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ale dziwi mnie to że niektórych aut nie można ruszac z popychu. A jak stanie się choćby jakiś drobiazg z rozrusznikiem, to co wtedy? Hol czy od razu laweta?

Btw. w mój nie da się popukać bo jest bardzo głęboko ukryty a szkoda, to by mogło pomóc

no niestety. my bylismy holowani przez mojego ojca. z popychem wolalam nie ryzykowac, bo nie stac mnie na ewentualne naprawy
rozrusznik tez jest bardzo gleboko ukryty, wiec dopiero tesciu juz po odholowaniu zdolal go puknac jak mial chwile czasu na grzebanie w nim, choc latwe to nie bylo

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-11-24 o 07:47
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.