Fitness Blender - kto ćwiczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 10:26   #1
Chudzianka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1

Fitness Blender - kto ćwiczy


Cześć dziewczyny, odkryłam ostatnio Fitness Blendera, i stwierdzam, że wymiata, trochę nietypowe treningi, zero muzyki, ale sporo fajnych zestawów, ćwiczycie może wg ich planów?
Jeśli tak to jak Wam idzie?

Ja jestem przy treningach piętnastominutowych
Chudzianka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 12:14   #2
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez Chudzianka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, odkryłam ostatnio Fitness Blendera, i stwierdzam, że wymiata, trochę nietypowe treningi, zero muzyki, ale sporo fajnych zestawów, ćwiczycie może wg ich planów?
Jeśli tak to jak Wam idzie?

Ja jestem przy treningach piętnastominutowych
ćwiczyłam codziennie przez miesiąc ich różne workouty ok. 30-40 min. głównie HIITy, cardio i tabatę. polecam.

planów nie znam... mogłabyś podlinkować? (workouty wybierałam sama)
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 13:56   #3
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
ćwiczyłam codziennie przez miesiąc ich różne workouty ok. 30-40 min. głównie HIITy, cardio i tabatę. polecam.

planów nie znam... mogłabyś podlinkować? (workouty wybierałam sama)
Fubowa oni mają plan na 8 tygodni, kiedyś był dostępny w necie, teraz- nie wiem. Nazywał się 8 week fat loss program czy coś w tym stylu
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 14:24   #4
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Fubowa oni mają plan na 8 tygodni, kiedyś był dostępny w necie, teraz- nie wiem. Nazywał się 8 week fat loss program czy coś w tym stylu
dzieki. z planem czy bez warto z nimi ćwiczyć po miesiącu niesamowicie poprawiła mi się kondycja, a cardio wręcz pokochałam najfajniejsze w workoutach fb jest to, że ćwiczenia są dość proste (nie mam tu na myśli "brutal HIIT" ich długość różna od 10 min. do 1,5 godziny. każdy może wybrać co lubi.


---
plan znalazłam. to mieszanina ich darmowych workoutów dostępnych na YT - trwająca do godziny. spokojnie można samemu je dobierać i efekty powinny być. być może wypróbuję, bo chciałabym zrzucić jeszcze kilka kilo i przede wszystkim podnieść wydolność.
__________________
PiYo

Edytowane przez fubowa
Czas edycji: 2014-08-30 o 15:05 Powód: dopiska
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 15:18   #5
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Aktualnie to moje ulubiona strona z ćwiczeniami. Z FB ćwiczę od czerwca albo troszkę wcześniej. Niektóre treningi dają porządny wycisk. Lubię wszystkie ich HIIT'y, Fat Burner'y i Abs'y z Kelly.
Włączam sobie swoją muzykę w tle a ich wyciszam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 15:39   #6
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Ćwiczyłam kiedyś te treningi, ale krótko i chyba od poniedziałku wracam do tego, bo przytyłam ostatnio.
Ćwiczenia rzeczywiście są w miarę proste i czasowo różnorodne.

fubowa Ile schudłaś przez ten miesiąc ćwicząc to? Dodatkowo jakaś specjalna dieta czy tylko te ćwiczenia?
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 16:22   #7
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez lemonhaze Pokaż wiadomość
[...]
fubowa Ile schudłaś przez ten miesiąc ćwicząc to? Dodatkowo jakaś specjalna dieta czy tylko te ćwiczenia?
2 kilo. ćwicząc do 30 minut dziennie (nie miałam czasu ani możliwości więcej). bez specjalnej diety, bo karmię.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 20:21   #8
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

po zapoznaniu się z Fitness Blender’s 8-Week Fat Loss Program podjęłam decyzję, że się go w najbliższych tygodniach podejmę sama jestem ciekawa czy dam radę ćwiczyć godzinę dziennie.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 22:46   #9
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Czesc dziewczyny, dolaczam sie, w najblizszych dniach rozpoczynam trening z fitness blender.
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 07:59   #10
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

dzisiejsze ćwiczenia już za mną. odpuściłam sobie workout#1 (Physical Fitness Test) i od razu wskoczyłam na #2. dodatkowo dorzuciłam Pilates Butt and Thigh Workout (12 min.)

ktoś dołączy? rozpiska w załączniku.
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf FB_8.pdf (241,2 KB, 1275 załadowań)
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 10:21   #11
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
2 kilo. ćwicząc do 30 minut dziennie (nie miałam czasu ani możliwości więcej). bez specjalnej diety, bo karmię.
No to ładnie. Gdybym też chudła w takim tempie to za 3 miesiące wróciłabym do swojej dawnej wagi.
Od jutra zaczynam, ale chyba nie według tego planu treningowego. Będę sobie wybierać treningi, zależy na ile minut będę miała w danym dniu siłę. Od poniedziałku do piątku fitness blender, a w weekendy bieganie i powinno coś spaść. Trzeba się wziąć za siebie
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 11:12   #12
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Wczoraj znalazłam ich stronę i mam zamiar trochę się z nimi rozruszać, bo zaniedbałam się ostatnio okrutnie. Zaczynam od dzisiaj!
cpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 11:43   #13
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
po zapoznaniu się z Fitness Blender’s 8-Week Fat Loss Program podjęłam decyzję, że się go w najbliższych tygodniach podejmę sama jestem ciekawa czy dam radę ćwiczyć godzinę dziennie.
O. Muszę zobaczyć

Ja sobie rozpisałam 4 dni w tygodniu, każdy na inną partię ciała (upper, lower, abs, HIIT/cardio/core, yoga).
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 11:52   #14
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
O. Muszę zobaczyć

Ja sobie rozpisałam 4 dni w tygodniu, każdy na inną partię ciała (upper, lower, abs, HIIT/cardio/core, yoga).
pierwsze workouty bardzo lajtowe, później robi się ciężej zestawy bardzo różnorodne. w późniejszych tygodniach można wybierać między łatwiejszą i trudniejszą wersją. ja jestem zachwycona. dodatkowo każdego dnia można wykonać extra credit burn (np. 15 min. spaceru albo 30 pajacyków, albo jeszcze coś innego). w rozpisce pojawia się też motywacyjny cytat/motto na każdy dzień i dzienne wyzwanie (np. wyczyść szafki z junk food albo noś cały dzień przy sobie butelkę z wodą )
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 07:22   #15
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

witam, ja już po ćwiczeniach (#3). HIIT dla początkujących bardzo przyjemny. za to trening siłowy na górną część ciała był wyzwaniem z powodu braku piłki do ćwiczeń. poradziłam sobie opierając się/siadając na małym stoliku z ikei według rozpiski mogłam spalić od niemal 400 do prawie 600 kalorii, więc opłacało się pogłówkować.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:37   #16
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Ja ćwiczę!!
Pol roku temu, gdy dysponowalam czasem cwiczylam z nimi regularnie, 40 minutowe cardio i hiity, oraz trningi 1000kcal teraz czasu mniej, checi pewnie tez- ale dzis zaczelam na powaznie (od tygodnia przygotowywalam sie jogą i pilatesem z Kelli) i to z grubej rury, bo hiitem "when i say jump" porażka burpees mnie pokonały. Jakos dalam rade, i tak mysle, ze zaczne od dzis to wyzwanie.
Zaliczam dzifen 1 jako odcwiczony godzina dziennie to duzo, ale cos za cos...

fubowa- czy ja nie kojarze Cie przypadkiem z jillianowego watku?

Jak Wam idzie wyzwanie???
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 22:26   #17
noelemak
Raczkowanie
 
Avatar noelemak
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cześć
Ja wczoraj skończyłam 30 day shred i poczułam ochotę na wyzwanie. Kiedyś w styczniu ćwiczyłam z FB i bardzo to lubiłam, więc postanowiłam postanowić na to. Wrzesień - miesiącem z FB!

Treningi 6 dni w tygodniu - same cardio i hiity <3. Pot lejący się strumieniami i brak oddechu to jest to!

Dzisiaj miałam pierwszy dzień. Ćwiczyłam Belly Fat Burner Hiit i było mega! Tego mi brakowało w Shredzie. Szybciutko zleciało, ale nieźle się zmachałam
__________________
mimo najszybszych samolotów do wczoraj nie ma już powrotu
tiaa
noelemak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 22:29   #18
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

zrobilam ten program ośmio-tygodniowy.
wyniki: 5kg mniej i łącznie 15cm mniej nie wspomnę o lepszej kondycji za jakis czas zrobie go znowu, bo rezultaty były świetne.
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 23:08   #19
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez noelemak Pokaż wiadomość
Cześć
Ja wczoraj skończyłam 30 day shred i poczułam ochotę na wyzwanie. Kiedyś w styczniu ćwiczyłam z FB i bardzo to lubiłam, więc postanowiłam postanowić na to. Wrzesień - miesiącem z FB!

Treningi 6 dni w tygodniu - same cardio i hiity <3. Pot lejący się strumieniami i brak oddechu to jest to!

Dzisiaj miałam pierwszy dzień. Ćwiczyłam Belly Fat Burner Hiit i było mega! Tego mi brakowało w Shredzie. Szybciutko zleciało, ale nieźle się zmachałam
OOOooooo, tluszcz na brzuchu do jest zdecydowanie to, co przeszkadza mi najbardziej chyba wplotę sobie to jutro do programu (w koncu dzien drugi to tylko 30 minut cwiczen)
A moze dolaczysz ze mna do wyzwania 8weeks?? Nowa sylwetka do.... Święta Zmarłych ......... a potem druga runda 8tygodniowa do sylwestra. Mmmm?

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
zrobilam ten program ośmio-tygodniowy.
wyniki: 5kg mniej i łącznie 15cm mniej nie wspomnę o lepszej kondycji za jakis czas zrobie go znowu, bo rezultaty były świetne.
Gratuluję ukonczenia programu i rezultatow!!! Stosowalas jakas diete, czy to wynik samych cwiczen?
Czy mozesz mi tez proszę powiedziec dlaczego w rozpisce sa uwzglednione 44 dni? 8 tygodni razy 7 dni to daje 56 dni czegos nie doczytalam?
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 08:39   #20
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę!![...]
Zaliczam dzifen 1 jako odcwiczony godzina dziennie to duzo, ale cos za cos...

fubowa- czy ja nie kojarze Cie przypadkiem z jillianowego watku?

Jak Wam idzie wyzwanie???
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
zrobilam ten program ośmio-tygodniowy.
wyniki: 5kg mniej i łącznie 15cm mniej nie wspomnę o lepszej kondycji za jakis czas zrobie go znowu, bo rezultaty były świetne.
dziewczyny, cieszę się, że się ujawniacie.
coccinelle_88 dobrze kojarzysz to ja
Shiz, genialne rezultaty, gratuluję!!!

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
[...]
Czy mozesz mi tez proszę powiedziec dlaczego w rozpisce sa uwzglednione 44 dni? 8 tygodni razy 7 dni to daje 56 dni czegos nie doczytalam?
zapoznajcie się z kalendarzem (w załączniku)
ja będę ćwiczyć codziennie.
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf kalendarz.pdf (56,2 KB, 541 załadowań)
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:51   #21
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

#4 okazał się bardzo przyjemny. najpierw 34 min. ćwiczeń na mięśnie brzucha (3 serie) a następnie 10 min. cardio. od siebie dodałam rozciąganie, a kilka godzin po ćwiczeniach marsz szybkim krokiem 5,5 km pchając wózek

cieszę się, bo trochę krótsze ale intensywne spacery po ok. 3 km dziennie czekają mnie przez najbliższe 2 tygodnie. dodatkowe kalorie spalone extra!
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:23   #22
m0nic
Raczkowanie
 
Avatar m0nic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 109
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Ja ćwiczę i uwielbiam ich treningi. Z efektami różnie, bo jak wiadomo na 70% sukcesu składa się prawidłowa dieta, ale ja jestem zadowolona. Dobrze jest znać angielski, ponieważ podczas ćwiczeń dokładnie komentowane jest jak je prawidłowo wykonywać.
__________________
redukcja start 26.08.2014
64,5-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
m0nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 19:26   #23
Raczyna
Raczkowanie
 
Avatar Raczyna
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 177
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

ja podjęłam wyzwanie 5 Day Workout Challenge
https://www.youtube.com/watch?v=IR31...lYLYh3agzbByWQ

wczoraj zrobiłam pierwszy dzień i mam zakwasy aż miło



jak nie macie czasu na godzinę ćwiczeń dziennie, to mają też wersję dla zabieganych, to kosztuje tylko kilka dolców
myślę że bardziej w porządku byłoby ten plan kupić, niż szukać w sieci danych udostępnionych przez kogoś, kto jest wobec nich nie w porządku i po zakupieniu wrzuca w sieć
nie trawię takiego lamerstwa i piractwa- to zwykła kradzież!
Raczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 19:54   #24
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez Raczyna Pokaż wiadomość
ja podjęłam wyzwanie 5 Day Workout Challenge
wczoraj zrobiłam pierwszy dzień i mam zakwasy aż miło [...]
też planuję to wyzwanie w pierwszym tygodniu października (między #31 a #32 workoutem z planu 8 tygodniowego) ciekawa jestem efektów.

już nie mogę doczekać się jutrzejszych ćwiczeń będzie mój ulubiony zestaw: cardio i pilates. do jutra.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 20:03   #25
noelemak
Raczkowanie
 
Avatar noelemak
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Coccinelle, na razie skoncze swoj "program" a moze pazdziernik/listopad zrobie 8tygodniowy plan .

Dzisiaj robilam to: http://www.youtube.com/watch?v=HRXyTHFL02U

Całkiem sympatyczny trening, momentami tchu mi brakowalo, a moja technika bokserska pozostawia duuuużo do życzenia. Mimo to podobał mi sie .
Zmęczyłam się i o to chodzi
__________________
mimo najszybszych samolotów do wczoraj nie ma już powrotu
tiaa
noelemak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 23:20   #26
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Fubowa dziekuje za link
Co do zarzutu podkradania sobie materialow to nie do konca moge sie z tym zgodzic. Ewa Chodakowska wrzucila w internet swoje 3 programy, reszta jest na plytach, a fb ma na yt lub swojej stronie setki filmow. Sami zachecaja do logowania sie, i nawet stworzenia za pomoca ich strony swojego indywidualnego, ulubionego programu. Pamietajmy, ze kazdy klik na ich film = $


Cytat:
Napisane przez noelemak Pokaż wiadomość
Coccinelle, na razie skoncze swoj "program" a moze pazdziernik/listopad zrobie 8tygodniowy plan .

Dzisiaj robilam to: http://www.youtube.com/watch?v=HRXyTHFL02U

Całkiem sympatyczny trening, momentami tchu mi brakowalo, a moja technika bokserska pozostawia duuuużo do życzenia. Mimo to podobał mi sie .
Zmęczyłam się i o to chodzi
Ja looknelam sobie na ten program, ktory cwiczylas wczoraj- i na ogladaniu pozostane. Wykonczylabym sie, jak zobaczylam burpees na samym poczatku, mialam ochote zwymiotowac. Przepraszam

Ja dzis jestem po 2 dniu. Workout wykonany, i to low impact cardio mnie naprawde wymeczylo cwiczylam z nimi programy spalajace po 300-400 kcal i mnie tak nie wymeczylo, jak to dzisiejsze rzekomo za 200 nie rozumiem tego za bardzo, ale cóż

Zaliczylam tez dotleniajacy spacer w lesie po pracy było bosko
Jutro dodatkowo beda przysiady. Moze nawet nie 30, a cale 10 minut z fb???
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 23:56   #27
Raczyna
Raczkowanie
 
Avatar Raczyna
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 177
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Fubowa dziekuje za link
Co do zarzutu podkradania sobie materialow to nie do konca moge sie z tym zgodzic. Ewa Chodakowska wrzucila w internet swoje 3 programy, reszta jest na plytach, a fb ma na yt lub swojej stronie setki filmow. Sami zachecaja do logowania sie, i nawet stworzenia za pomoca ich strony swojego indywidualnego, ulubionego programu. Pamietajmy, ze kazdy klik na ich film = $
nie rozmawiamy o Ch, a nawet jeśli już mowa o płytkach, to na każdej masz jak byk napisane, że nie wolno rozpowszechniać i udostępniać dalej (to jest ten fragment na saymym początku, którego nikt nigdy nie czyta)

owszem, filmy są ogólnodostępne, ale program jest już całością, przemyślaną, z odpowiednią kolejnością
czemu nie dadzą go po prostu? czemu chcą za niego te kilka dolców?
tu nad nimi piejemy z zachwytu, a żal ci tych kilku dolarów?
tak wynagradzasz ich za ich pracę

nie mają reklam, które trzeba oglądać, ja to doceniam
ich pracę również
dlatego jeśli zdecyduję się na ich program, to go po prostu kupię
tak samo jak płacę za karnet na siłownię/trening personalny/dvd
i zupełnie tak samo, jak chcę za swoją pracę i zaangażowanie dostać pieniądze


brzydzę się ludźmi, którzy są w ten sposób nieuczciwi, zauważyłam też, że to bardzo polskie
grunt to być szczęśliwym cwaniakiem, bo coś się udało wyszarpać za friko, chociaż powinno się za to zapłacić
Raczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 00:17   #28
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez Raczyna Pokaż wiadomość
nie rozmawiamy o Ch, a nawet jeśli już mowa o płytkach, to na każdej masz jak byk napisane, że nie wolno rozpowszechniać i udostępniać dalej (to jest ten fragment na saymym początku, którego nikt nigdy nie czyta)

owszem, filmy są ogólnodostępne, ale program jest już całością, przemyślaną, z odpowiednią kolejnością
czemu nie dadzą go po prostu? czemu chcą za niego te kilka dolców?
tu nad nimi piejemy z zachwytu, a żal ci tych kilku dolarów?
tak wynagradzasz ich za ich pracę

nie mają reklam, które trzeba oglądać, ja to doceniam
ich pracę również
dlatego jeśli zdecyduję się na ich program, to go po prostu kupię
tak samo jak płacę za karnet na siłownię/trening personalny/dvd
i zupełnie tak samo, jak chcę za swoją pracę i zaangażowanie dostać pieniądze


brzydzę się ludźmi, którzy są w ten sposób nieuczciwi, zauważyłam też, że to bardzo polskie
grunt to być szczęśliwym cwaniakiem, bo coś się udało wyszarpać za friko, chociaż powinno się za to zapłacić
Nie jest mi zal kilku $. Po prostu nie mialam pojecia, ze ten program trzeba wykupic. Ktos podeslal link, wiec nie zastanawialam sie skad pochodzi. Dlatego tez ogromnie brzydze sie ludzmi, ktorzy oceniaja innych z automatu (czyzby sadzac wedlug siebie?), a do tego stosuja uogolnienia. To po protu dziecinne.
A jesli jestes zainteresowana- ostatnio wrzucali 5cio dniowe wyzwanie na swoj kanal yt i nie przyszlo mi do glowy, ze skoro to jest bezplatne, to za poprzednie trzeba placic.

Konczac te bezsensowna i plytka dyskusje powiem tylko tyle- dziewczyno zrob cos ze soba i swoim zyciem, spal ten jad, ktory w Tobie zalega na silowni, albo cwiczac chociazby z fb- a nie trac go na kasanie uzytkownikow. Ani to zdrowe, ani pozyteczne, jedynie cokolwiek zalosne...
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 07:53   #29
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
[...]jak zobaczylam burpees na samym poczatku, mialam ochote zwymiotowac. Przepraszam

Ja dzis jestem po 2 dniu. Workout wykonany, i to low impact cardio mnie naprawde wymeczylo [...]

a ja uwielbiam burpees. polubiłam je właśnie dzięki FB podobnie jak squats (przysiady) i lunges (wykroki). co do wymęczenia... zauważ, że w 8 week plan workouty najczęściej mają 3 a nie 2 rundy, więc nawet cardio dla początkujących może lekko zmęczyć.

#5 za mną. cardio bardzo przyjemne złożone z 7 prostych ćwiczeń w 3 rundach. pilates na nogi również. mam nadzieję, że trochę ulży moim mięśniom, które mam od wczoraj lekko napuchnięte. w dzisiejszym workoucie zabrakło mi rozgrzewki. przydałyby się chociaż 3 min. pajaców.

wszystkim czytającym życzę udanych ćwiczeń
__________________
PiYo

Edytowane przez fubowa
Czas edycji: 2014-09-03 o 07:59
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 08:56   #30
Raczyna
Raczkowanie
 
Avatar Raczyna
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 177
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Nie jest mi zal kilku $. Po prostu nie mialam pojecia, ze ten program trzeba wykupic. Ktos podeslal link, wiec nie zastanawialam sie skad pochodzi. Dlatego tez ogromnie brzydze sie ludzmi, ktorzy oceniaja innych z automatu (czyzby sadzac wedlug siebie?), a do tego stosuja uogolnienia. To po protu dziecinne.
A jesli jestes zainteresowana- ostatnio wrzucali 5cio dniowe wyzwanie na swoj kanal yt i nie przyszlo mi do glowy, ze skoro to jest bezplatne, to za poprzednie trzeba placic.

Konczac te bezsensowna i plytka dyskusje powiem tylko tyle- dziewczyno zrob cos ze soba i swoim zyciem, spal ten jad, ktory w Tobie zalega na silowni, albo cwiczac chociazby z fb- a nie trac go na kasanie uzytkownikow. Ani to zdrowe, ani pozyteczne, jedynie cokolwiek zalosne...

nie tryskam jadem na lewo i prawo, ale są zachowania, dla których nie może być taryfy ulgowej

skoro się już dowiedziałaś, że to się kupuje, wystarczyło napisać "sory, nie wiedziałam, już zamawiam" a nie próbować się odgryźć w pseudo psychologicznym tonie z bonusem "dobrej rady"

sama się nad sobą zastanów
Raczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:12:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.