Nietrafione, głupie, badziewne prezenty - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 19:21   #301
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
Dwa rozmiary za maly pas do ponczoch od eksa (xs zamiast m) Wiedzialam, ze dostane i chcialam dostac, bardzo ladby wybral, tylko wlasnie ten rozmiar (chociaz oczywiscie mowilam w jakim to ma byc)
Ide sobie do lazienki to zalozyc no i qrde jakies to obcisle strasznie, patrze na metke i zalamka. Nie zeby mnie to wszystko dobilo i stracilam apetyt na dwa dni.. (chociaz z 2 strony ucieszylo, ze wzial to o reki i pomyslal ze to na moje biodra akurat )
Ja bym była bardzo zadowolona, że TŻ widzi mnie w rozmiarze XS

Moje nieudane prezenty:

1, Balsam do ciała z napisem "Gratis, nie na sprzedaż"
2. Długopis z logiem producenta pralek
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 13:46   #302
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Uwielbiam ten wątek Zawsze poprawia mi nastrój.
Ja chyba nigdy nie dostałam prezentu, który by mi nie podszedł.
Może wolałabym książkę zamiast pidżamy albo pierścionek zamiast czapki, ale tak naprawdę badziew, z którym nie miałabym co zrobić nie trafił mi się nigdy.
Ciotki trzymają się z daleka, od dziadków i wuja dostawałam pieniądze, szwagier zdaje się na żonę. Mama i siostra mnie znają a Tż pyta.
Mam jednak koleżankę, która w wieku bodajże 17 lat dostała od swojej ciotki na urodziny w sierpniu komplet ciuszków dla niemowlaka z zaznaczeniem, że to już jest prezent gwiazdkowy. Twierdziła ciocia, że nie wiadomo co się w życiu przytrafi.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:03   #303
miyya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 119
GG do miyya
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Uwaga! w zeszłym roku od chrzestnej serwetki do wycierania kurzu które były koloru jaskrawa zieleń i dziki niebieski (eyglądały jak takie rozparcelowane kawałki pościeli) żenada a babka ma kase widać było ze dostała sama od kogos ten prezent i podejrzewam ze to taka specjalna prowokacja (nielubi mnie skubana) poza tym od byłego tż kosmetyki !!(puder biały jak mąka itp) od babci spodnie czerwone rurki (nie wiem z kąd je wytrzasnęła ) wtedy modne był dzwony , standard to marketowe zestawy fa itp
miyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 22:20   #304
kingakinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Bez sensu.
Ja bym się wstydziła komuś dac taki prezent...
A juz na pewno tylko to i jakąś brzydką kartkę..No kurcze co innego jakby to był taki smieszny dodatek, albo chociaż bukiet kwiatów tego tego kupili
Aż wstyd sie przyznac rodzicom co sie dostało.
Moja mama wkurzyłaby sie gdyby wyprawiła mi impreze, starałybyśmy się, a ja za to dostałabym kibel:/

Współczuje Ci, mi też zrobiłoby się przykro chyba troche


NO ale może kiedyś będzie miała swój dom/mieszkanie i klop się przyda. Zawsze troche kasy zostanie w kieszeni, a oni zobaczą do czego taki prezent jest...

jak dla mnie to śmieszne i nie obraziłabym się jakbym od znajomych dostała urodzinowo sedes :p

no, ale w sumie jak od rodziców na gwiazdkę dostałam toster to nie było mi aż tak do śmiechu.. ;p szczescie, ze dało się wymienić
__________________
słuchaj, słuchaj, słuchaj swego serca.
kingakinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:20   #305
margerittta
Raczkowanie
 
Avatar margerittta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

ja dostałam kiedyś na urodziny lichtarze. Masakra
__________________
Nie jestem idealna... wystarczy że jestem wyjątkowa!!!!
margerittta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:42   #306
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Według mnie najgorszym z możliwych gwiazdkowych prezentów są skarpety Kurcze, przecież istniej tyle świetnych prezentów, które nie są drogie, a ich wartość sentymentalna jest bezcenna. W każdym razie nie kupujcie bliskim skarpet
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 20:57   #307
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Czemu nie skarpety ja psiapsiółce kupiłam czarne z palcami nróżowymi w renifery, w sumie to tylko był dodatek do prezentu
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 08:12   #308
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Hehe w sumie, skarpety nie są takie złe, ale jak się je dostaje co roku mogą się znudzić.

Co do skarpet z palcami w renifery to jako facet stanowczo protestuje Chodź dla dziewczyny wydają się super prezentem
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:40   #309
kalaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 403
GG do kalaaa83
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

w zeszłym roku po jakiś 6-7 latach niewidzenia dostałam przeklętą spódnice - na wzrost 145 i jakieś 30 cm w pasie.
komentarz cioteczki - ALEŻ TY UROSŁA - sorry 25 lat mam- wiec trochę urosłam.

2. za czasów rockowej fascynacji - obroże dla psa zamiast jakiejś takiej skórzanej kolii bo to przecież nie widać na opakowaniu różnicy.
3. różaniec z watykany - z naklejka made in china
4. męskie bokserki - pomylone z spodenkami sportowymi - cioteczka była w szoku
5. pluszowy goryl od ex - z karteczka MÓJ MAŁPISZONIE - nie wiedzialm jak to rozumieć
6. wielkie bawełniane MAJTASY- otwieram paczuszke, wyciagam, mama robi wielkie oczy - EEEEEE to dla babci - ale majty były ogromne
kalaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 10:45   #310
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Pluszowy goryl od ex zdecydowanie wygrywa
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 13:30   #311
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

sedes na urodziny? a czemu nie w koncu to tez nie jakies tam urodziny, ale 18tka.
uwazam, ze to smieszne. Wychodze z zalozenia, ze praktyczne prezenty mozna dostawac od rodzicow, Tz-a czy rodzenstwa albo po prostu kupic samemu, a od dalszej rodziny czy znajomych- moze byc odrobina szalenstwa
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy oczekuja 'praktycznych' upominkow. Jesli potrzebuje np auto, wiem ze moze dostane od Tz-a, a za to od przyjaciolki dostane jakas glupotke, ktora moze byc ciekawa, a na ktora nigdy bym nie wydala pieniedzy-bo byloby mi zal- wiec jest w tym jakis sens.
Poza tym lepszy wg mnie sedes niz bukiet kwiatow(zakladajac ze nieuzywany i czysty),bo dlugo bedzie co wspominac i bedzie to wspomnienie orginalne

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

ps. apropos 18tek przypomnialo mi sie, jak moj brat dostal od -uwaga- chrzestnych- zestaw Old spice'a (!). I nic poza tym.

Ani to zabawne, ani praktyczne.
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 13:49   #312
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
sedes na urodziny? a czemu nie w koncu to tez nie jakies tam urodziny, ale 18tka.
uwazam, ze to smieszne. Wychodze z zalozenia, ze praktyczne prezenty mozna dostawac od rodzicow, Tz-a czy rodzenstwa albo po prostu kupic samemu, a od dalszej rodziny czy znajomych- moze byc odrobina szalenstwa
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy oczekuja 'praktycznych' upominkow. Jesli potrzebuje np auto, wiem ze moze dostane od Tz-a, a za to od przyjaciolki dostane jakas glupotke, ktora moze byc ciekawa, a na ktora nigdy bym nie wydala pieniedzy-bo byloby mi zal- wiec jest w tym jakis sens.
Poza tym lepszy wg mnie sedes niz bukiet kwiatow(zakladajac ze nieuzywany i czysty),bo dlugo bedzie co wspominac i bedzie to wspomnienie orginalne

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

ps. apropos 18tek przypomnialo mi sie, jak moj brat dostal od -uwaga- chrzestnych- zestaw Old spice'a (!). I nic poza tym.

Ani to zabawne, ani praktyczne.
Jak nie przydatne?
Old spice wymiata wśród męskich antyperspirantów!
I ładnie pachnie Nie wiem może jakaś dziwna jestem ale sama TŻowi czasem podkradam


A co do praktycznych prezentów zamiast 'szalonych', a co ja z tymi szalonymi zrobie?
Nawet jesli się chwile nimi pociesze, to będzie dień, dwa. Później schowam do szafy.


Nie mówie, że praktyczny prezent to ma być coś co akurat potrzebuje(choć byłoby miło), ale coś co może mi się DO CZEGOKOLWIEK przydać.

Więc nie mam nic przeciw głupotkom, gadżetom typu --> błyszczyk w śmiesznym opakowaniu, zabawne skarpetki, jakaś oryginalna kosmetyczka...


Ale figurki i inne śpiewające czy milczące klopy są zupełnie bez sensu.

Pozatym jakbym całe zycie dostawala te szalone prezenty od znajomych to nie miałabym już miejsca w szafach....
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:35   #313
kmd999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 37
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Jakoś w gimnazjum, kiedy to był szał na sklepy "wszystko po 4zł" dostałam na urodziny klepsydrę. Tylko, że ta klepsydra była naprawdę dziwna... Na środku było coś co przypominało kształtem klepsydrę (ale było strasznie wąskie), a po bokach 2 tak jakby tuby, w których też był piasek. Owa klepsydra była bardzo kolorowa, ale czasu na pewno nie odmierzła, bo jak się ja odwróciło to kolorowy piasek odrazu się przesypywał...
Ogólnie to jakoś dużo prezentów dostawało się wtedy, które pochodziły właśnie z tych sklepów... :P
Jakieś dzwoneczki czy figurki, a ramki na zdjęcia to standard:P Każda inna, żadna do siebie nie pasuję etc. (co gorsza na zdjęcia też nie pasuje, bo albo za małe albo za duże)
kmd999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:48   #314
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

wsiowy_gupek : A co do praktycznych prezentów zamiast 'szalonych', a co ja z tymi szalonymi zrobie?
Nawet jesli się chwile nimi pociesze, to będzie dień, dwa. Później schowam do szafy.

Nie mówie, że praktyczny prezent to ma być coś co akurat potrzebuje(choć byłoby miło), ale coś co może mi się DO CZEGOKOLWIEK przydać.
Więc nie mam nic przeciw głupotkom, gadżetom typu --> błyszczyk w śmiesznym opakowaniu, zabawne skarpetki, jakaś oryginalna kosmetyczka...

Ale figurki i inne śpiewające czy milczące klopy są zupełnie bez sensu.
Pozatym jakbym całe zycie dostawala te szalone prezenty od znajomych to nie miałabym już miejsca w szafach....[/QUOTE]

to tez fakt, zalezy co jest tym 'niepraktycznym' prezentem. Trzeba by dokonac podzialu szalony prezent to dla mnie ten wspomniany prawdziwy sedes(nie spiewajacy ) np, albo zywa kura wiadomo, ze trzeba sie tego pozbyc, ale chodzi o efekt wywolany prezentem taki artystyczny performance, ot co
__________________
o tempora, o mores

Edytowane przez Leila:)
Czas edycji: 2009-12-07 o 14:49
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 23:18   #315
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

kalaaa83 z tym malpiszonem prawie sie poplakalam ze smiechu, Tz siedzi kolo mnie i patrzy jak na wariatke i kaze sobie tlumaczyc
ja nie przypominam sobie jakis strasznych prezentow, no moze oprocz skarpet z Mikolajem od chrzestnej, ktora naprawde mogla sie bardziej wysilic, bo ma mnostwo pieniedzy, ale juz nie o kase tu chodzi tylko o sam fakt, wolalabym jakas ksiazke...owe skarpety wspominamy z moja psiapsiloka co roku i wciaz po tylu latach mamy ubaw po pachy

ah przepraszam przypomnialam sobie jeszcze o innym prezencie od owej cioci, byla to lalka, ktora dostalam na 18-te urodziny! taka elegancka z buzka porcelanowa, hmmm nie wiem po co mi ona za bardzo byla...
no i mikolajki szkolne, ktoregos roku dostalam kubek z...James Deanem, taki niezyjacy aktor gdyby ktos nie wiedzial
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2009-12-07 o 23:45
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 10:34   #316
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Zastanawiający jest fakt, że przecież rodzina lub znajomi powinni dobrze znać osobę której kupują prezent, a patrząc na rozwijający się wątek jest chyba inaczej. Ciekawe z czego to wynika, przecież nie wiele potrzeba żeby kupić prezent, który będzie praktyczny i dodatkowo miał dużą wartość emocjonalną.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:29   #317
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

- kupon totolotka, którego losowanie odbyło się kilka dni wcześniej
- lusterko z gazety
- okulary, które trzeba było sobie naprawić
- torbę reklamową pewnej firmy. Torbę obdarowujący dostał od swojego pracodawcy

Mi pozostał niesmak a "prezenty" trafiły do śmietnika.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:02   #318
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Super Fotograf Pokaż wiadomość
Zastanawiający jest fakt, że przecież rodzina lub znajomi powinni dobrze znać osobę której kupują prezent, a patrząc na rozwijający się wątek jest chyba inaczej. Ciekawe z czego to wynika, przecież nie wiele potrzeba żeby kupić prezent, który będzie praktyczny i dodatkowo miał dużą wartość emocjonalną.
Np z lenistwa, skąpstwa lub też braku sympatii do osoby której się kupuje prezent, niektórzy kupują tak na odwal się, żeby nieb było, że nic nie kupili
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:17   #319
martynatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 35
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

hahaha ;D moim zdaniem małpiszon ma w sobie coś uroczego ;D lepsze to niz milionowy ckliwy rozowy misiek z serduszkiem ;P (nie zebym cos miala do pluszakow- są miłe ale jednak małpiszon to coś oryginalnego ;P)
martynatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 22:48   #320
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
- kupon totolotka, którego losowanie odbyło się kilka dni wcześniej
A może to był kupon z wygraną?
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 23:12   #321
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
A może to był kupon z wygraną?
Gdzie tam z wygrana rozumiem jeszcze ustrzelic w totka jakąś mała kasę chociaż i dać w prezencie. Albo dać kupon na losowanie następne,w przyszłości. Ale ten kupon nie miał żadnej wygranej jestem wręcz pewna ze ta osoba sprawdziła wcześniej ze nic na kupon nie padło. Żadna nagroda.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 00:36   #322
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Ja mam ciocie która daje mi pod choinkę książki. Ale jakie to są książki. W tamtym roku dostałam Kwiat Pustyni, 2 lat atemu Wstrząsające wyznania Kathy, a na urodziny Randka w Ciemno Kosińskiego. Ja nie wiem co ona widzi w tym żeby mi dawać ciągle książki o gwałtach, znęcaniu się, morderstwach.
No i kurzozbieracze. Dostałam od kolezanki taką paskudną sraczkowato-złotą świnię i do tej pory się zastanawiam czy to nie był jakiś podtekst Od kolegi kubek z cycami i fiutkiem i napisem miriam czy jakoś tak.
Babcia kupiła mi beret teki okropny kiedyś
To tyle co pamiętam
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 01:10   #323
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

kubek Miriam
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 02:30   #324
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Ja mam na koncie, NA SZCZESCIE, tylko jeden taki prezent. Mikolajki klasowe. Limit mielismy chyba z 20 zl, wiekszosc kupila albo jakies slodycze albo kubek, albo swieczke, a jak przyjaciolom to cos wiekszego. Niestety moj mikolaj zapomnial o tej okazji i musial chyba zrobic zakupy w pobliskim kiosku, za kase, ktora mial. Czyli 5 zl. Dostalam w takiej plastikowej, zoltej, polprzezroczystej reklamowce: 2 pomarancze i ciasteczka, takie najtansze, okragle w czekoladzie z dziurka (wtedy kosztowaly 80gr) i chyba cos jeszcze, 7daysa, czy jakas mala czekoladke. Najlepsze, ze moj "mikolaj" nie opatrzyl prezentu kartka z imieniem wiec moj byl ostatnim jaki zostal. Niezly byl ubaw z tego "hmmm czyje to moze byc, wyglada jak zakupy staruszki ze sklepu na rogu".... Jak to "rozpakowalam" to coz mialam robic, buchnelam smiechem ;p
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:13   #325
kalaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 403
GG do kalaaa83
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

co do mojego malpiszona to fakt znacznie lepiej pamiętam ten prezent od wszystkich innych miśków, ale ja was proszę ja do niego z miłością - bokserki w serduszka a on do mnie z takim straszydłem
kalaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 14:36   #326
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Hehe bokserki w serduszkach... To może impotencją grozić ))
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:38   #327
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Np z lenistwa, skąpstwa lub też braku sympatii do osoby której się kupuje prezent, niektórzy kupują tak na odwal się, żeby nieb było, że nic nie kupili
Częściej po prostu nie wiedzą co kupić. Nie sądzę żeby był to wyraz braku sympatii. Żal mi tych babć, cioć i rodziców naszych, którzy w najlepszej wierze kupują i pudłują.
Mi też zdarzyło się mieć taką totalną zaćmę, że kompletnie nie wiedziałam co kupić.
Rzeczy używane i gratisy to już inna bajka, świadczą moim zdaniem o obdarowującym .... nie za dobrze
Brida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 07:43   #328
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Tak sobie myślę, że za bardzo przejmujemy się jakością prezentu, zapominając o sensie obdarowywania innych. To przecież ma być wyraz sympatii. Szkoda, że w naszych czasach zaczyna liczyć się tylko i wyłącznie to co się dostaje, a nie sam gest.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 12:44   #329
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

wlasnie dostalam dzis prezent od dziadka mojego Tz-a - juz na Gwiazdke, bo wyjezdzam i nie bedzie kiedy.
Jestem zaskoczona(pozytywnie), ze wogóle pamieta i musial myslec, co mi kupic. Nie jest to nie wiadomo jaki prezent, rekawiczki i szalik,niebrzydkie chociaz nie 'w moim' stylu i zestaw kosmetykow 'bezfirmowych'- ale to bylo urocze i slodkie z jego strony. Nigdy bym nie wysmiala takiego prezentu, nawet gdyby bylby mniej 'trafny'.
Chyba warto miec czasem na uwadze intencje tego, kto daje prezent.
Mikolajki klasowe i badziewny prezent- to faktycznie chamstwo i brak szacunku, bo jedna osoba sie stara i kupuje cos faktycznie fajnego pod gust danej osoby, a druga ma w nosie.
Ale w takim przypadku jak np moj- chocby prezent nie byl tym o czym marze, bardzo poprawia humor, i sie jakos tak robi milo i cieplej na sercu i o to przeciez chodzi
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 13:15   #330
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Super Fotograf Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że za bardzo przejmujemy się jakością prezentu, zapominając o sensie obdarowywania innych. To przecież ma być wyraz sympatii. Szkoda, że w naszych czasach zaczyna liczyć się tylko i wyłącznie to co się dostaje, a nie sam gest.
Jasne. To przeczytaj jeszcze raz listę moich prezentów i wskaż mi proszę gdzie tu jest wyraz sympatii obdarowujących. Bo mnie cieszy byle pierdółka, byle dana od serca.

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
- kupon totolotka, którego losowanie odbyło się kilka dni wcześniej
- lusterko z gazety
- okulary, które trzeba było sobie naprawić
- torbę reklamową pewnej firmy. Torbę obdarowujący dostał od swojego pracodawcy

Mi pozostał niesmak a "prezenty" trafiły do śmietnika.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 11:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.