relacje Waszego TZ z innymi kobietami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-05, 15:36   #61
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

czasami zastanawiam się czy TŻ to nie wytwór mojej wyobraźni.

jest gentlemanem ale nic poza tym. takim gentlemanem bez śladu zainteresowania, no, poza życzliwością. reszta kobiecego świata kompletnie go nie interesuje (może z wyjątkiem swoich starszych sióstr ciotecznych)
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 16:35   #62
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

Mój Tż nie ma własnych koleżanek z którym łączyłyby go zażyłe relacje (na co nie narzekam). Moje czy wspólne koleżanki, traktuje z sympatią, jest uprzejmy i lubiany ale nic poza tym, bywają chwilę że zauważam, ze ewidentnie nudzi się w babskim gronie-więc staram mu się tego oszczędzić. Nowo poznane dziewczyny traktuje neutralnie, nie jest typem "nadskakiwacza" czy "oblatywacza" co mi osobiście bardzo pasuje bo sama taka nie jestem. Myślę, że dobrze jest kiedy para nie musi się wzajemnie za siebie "wstydzić" czyli nie ma przegięcia w stronę "ale z niego mruk", ani "ale z niego podrywacz".
Współczuje dziewczynom, które muszą notorycznie przełykać w gardle gorycz zazdrości o inną kobietę. Ja może i wyjdę na dominatorkę ale takiego stanu rzeczy nie potrafiłabym zaakceptować-po co się męczyć?!
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 16:50   #63
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

hmm obecny tż sprawuje się jak najbardziej w porządku
gorzej z ex, przypomina mi się że miał on masę (bleee) przyjaciólek (ok, 5-6), z którymi był równie blisko jak z kumplami, które mnie szczerze nienawidziły i co ciekawe, dla nich był zawsze kochany, nawet wtedy jak byliśmy z związku, a mi nie raz potrafił strzelić focha, a ja głupia sie zastanawiałam co ze mną jest nie tak, ehh
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:57   #64
pushthebutton
Raczkowanie
 
Avatar pushthebutton
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

My na szczęście mamy wspólne przyjaciółki [sztuk dwie:P], ale dla mnie są takimi babskimi psiapsiółami, a dla niego najlepszymi koleżankami, więc jeśli przesadzają w kontaktach, to mogę pogadać o tym z obydwiema stronami- przynajmniej w teorii;] co ma też swoje wady, bo już raz przez moją 'chorobliwą' zazdrość udało mi się wywołać bardzo niezdrową sytuację między najbliższymi mi ludźmi. Ale to, jak miły on czasem potrafi być dla innych jest równie niezdrowe, więc czuję się rozgrzeszona^^
PS. Nasz związek jest bardzo udany, ta jego przyjazność to coś na miarę zostawiania przez TŻ skarpetek w przedziwnych miejsach- da się z tym szczęśliwie żyć dopóki nie zawalają domu po dach
pushthebutton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:19   #65
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

Mój TŻ jest dość neutralny w stosunku do innych kobiet. Owszem gdy spotka koleżanke ze szkoły rozmawia z nią uprzejmie, śmieją sie itd. jak to widze to przyznam,że jestem troche zazdrosna ale wiem,że to nic złego i nie mam powodów do zazdrości. z resztą każdy ma prawo do znajomych...
ostatnio w ogóle u nas dziwnie bo kiedy ja rozmawiam z kolegami albo proszą mnie o spotkanie mój TŻ strasznie sie denerwuje i nie pozwala z nimi kontaktować.. wcześniej ja mialam podobną reakcje ale nie aż tak. teraz zrozumiałam o co chodzi i jak on mógł się czuć dlatego normalnie staram się znosić jego kontakty z koleżankami. mam nadzieje,że to poskutkuje i kiedy on zobaczy,że ja nie mam nic przeciwko to sam zacznie pozwalać mi spotykać sie ze znajomymi, nie tylko płci żeńskiej...
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 22:46   #66
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

Mój TŻ jest fenomenalny . Z koleżankami ze szkoły gada tylko o sprawach szkolnych i szybko kończy rozmowę, innych koleżanek raczej nie ma. Na imprezach ja jestem najważniejsza, jak go jakaś dziewczyna poprosi do tańca to z nią zatańczy, jest dla wszystkich miły, ale tak w granicach bezpieczeństwa . Sam prosi do tańca gdy sytuacja tego wymaga (tj. np. dziewczyna jest osobą toważyszącą jego kolegi, a kolega chce zatańczyć z inną) i pyta mnie o zdanie. Dla moich koleżanek jest miły, pomaga im w potrzebie, czuje się za nie odpowiedzialny (np. gdy gdzieś razem wychodzimy), ale nie przegina . Wszystkie strony są usatysfakcjonowane
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 10:39   #67
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

moj tez zachowuje sie ok, musi, bo jestem cholernie zazdrosna - no taka wada.. a tak serio to nie moge mu nic zarzucic
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 18:34   #68
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Thumbs down Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

.

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2008-05-09 o 09:15
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:51   #69
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

kiedy wychodzimy na imprezę to zazwyczaj idziemy w większym gronie.
mój TŻ zajmuje się głównie mną, ale czasem kiedy właśnie jakaś dziewczyna (z kręgu naszych najbliższych znajomych) jest bez partnera to tańczy z nią i ja nie widzę w tym nic dziwnego. przecież ja też bawię się z jego kolegami

albo jak np. TŻ idzie po coś do baru/szatni/toalety a do mnie dostawia się jakiś koleś to jego koledzy dbają o mnie jak o największy skarb

heh.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:55   #70
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 118
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

o tak, mojego TŻ kobiety uwielbiaja :p Najlepsze jest to że jako...przyjaciółke XD a ja sie smieje, ze ma wiecej kolezanek niz kolegów.
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:21   #71
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

mój TŻ nie lubi sie z moją przyjaciółka bo ona jest wolna i czesto mnie gdzieś wyciąga co nie znaczy ze ja zapominam ze jestes z nim!

to chyba częste ze Tż ty nie lubią przyjaciółek swoich dziewczyn...
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 21:46   #72
msxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 119
Dot.: relacje Waszego TZ z innymi kobietami

W czasie imprezy mój chłopak raczej mną się zajmuje, tańczy ze mną itd, ale oczywiście rozmawia też z innymi ludźmi Nie mam nic przeciwko jak zatańczy z koleżanką, o ile oczywiście nie tańczy z nią poł godziny podczas gdy ja siedzę sama ;p Zazwyczaj jest tak, że jeśli on tańczy z jakąś koleżanką to ja z jakimś kolegą, jak widzi, że siedzę sama, że dotańczy z nią do końca piosenki i przychodzi
msxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-22 22:46:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.