Rajstopy męskie ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-04-07, 08:58   #31
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Rajstopy męskie !

Sarenko jesteś mistrzynią celnych ripost. Nic dodac nic ując
Jeszcze na koniec dodam że zapytałam męża czy by założył rzeczone rajtki. Najpierw zrobił wielkie oczy, potem wybuchnąl smiechem i zapytał co to za klaunów z seksshopu mu pokazuję? I że mam go "nie nerwować"
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-07, 10:24   #32
gattoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9
Re: Rajstopy męskie !

Witam wszystkie mile Panie!
Przepraszam, za wszystko co złe z mojej strony. Wybaczcie jeśli neguję niektóre Wasze wypowiedzi. Chciałbym także sprostować plotkę, która tu powstała, że jakoby rajstopy męskie, które prezentuję na swojej stronie, są mojej produkcji. To nie prawda. Rajstopy te są produkowane w Niemczech a ja jako klient zakupiłem sobie takie. Poza tym nie są to jedyne męskie rajstopy. W Czechach także są już w sprzedaży podobne. Ponoć 25% Niemców - mężczyzn nosi takie rajstopy i są z nich zadowoleni.
Mimo wszystkich pozytywnych i negatywnych opinii na temat tych rajstop, myślę że w naszym kraju będą się one jednak dobrze sprzedawać. W końcu chodzi tu tylko i wyłącznie o to by dbać o swoje zdrowie, by było cieplej a przy okazji przyjemnie.

Pozdrawiam serdecznie!
gattoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-07, 10:36   #33
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Rajstopy męskie !

Gattoman napisał(a):
>W końcu chodzi tu tylko i wyłącznie o to by dbać o swoje zdrowie, by było cieplej a przy okazji przyjemnie.

Eeeeee, jedno tylko pytanie: co znaczy "przy okazji przyjemnie"?

Ja np. noszę takie rajstopy pod spodnie tylko i wyłącznie jak są naprawdę duże mrozy, żeby mi było cieplej - to fakt. Ale przyjemności to w tym nie za bardzo widzę
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-07, 15:20   #34
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Rajstopy męskie !/ skończ waść

Ściemniać to my, ale nie nas.
Mr. gattoman. Jako klientka jakiejś firmy nie podaję ich strony firmowej w swoim profilu na wizażu Nick pański tudzież nie jest "zwyczajnym". Noś pan na zdrowie te rajstopki i ku zrywaniu boków u płci przeciwnej I może juz czas zakończyć tę jałową dyskusję.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-07, 16:08   #35
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !

dziękuję Kasiu!

Miałam się już nie wtrącać do tego wątka ale nie mogłam się powstrzymać

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-07, 16:33   #36
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Rajstopy męskie !/ skończ waść

Komi napisał(a):
> Ściemniać to my, ale nie nas. Mr. gattoman. Jako klienta jakiejś firmy nie podaję ich strony firmowej w swoim profilu na wizażu Nick pański tudzież nie jest "zwyczajnym". Noś pan na zdrowie te rajstopki i ku zrywaniu boków u płci przeciwnej

O rany... Komi...
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-07, 17:27   #37
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Rajstopy męskie !/ skończ waść

Komi i Sarenka - no nie, przeszłyście same siebie . Tak trzymać! aleście mu dogadały
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-07, 17:42   #38
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: Rajstopy męskie !/ skończ waść

rajastopy ohyda, pfuj a może szmineczkę bo przecież mężczyzna też ma prawo do wyrazistych ust itd itd
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-07, 19:02   #39
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Rajstopy męskie !/ skończ waść

Eeee... Bez przesady Zupełnie naturalne są reakcje ludzi na takie ubraniowe łamanie stereotypów ale wyobraźcie sobie, że noszenie majtek kilkaset lat temu wzbudzało większe oburzenie - było po prostu nieprzyzwoite. A kobieta w spodniach? To dopiero był skandal. Rezygnacja z gorsetu, odsłaniające ciało stroje kąpielowe, chodzenie bez kapelusza budziło wielkie emocje - to wszystko teraz wydaje nam się czasem smieszne. Bo kto to widział żeby kobieta pokazywała się na plaży z gołymi nogami, odkrytymi ramionami czy bez gorsetu. Kto to widział żeby nosić majtki?! Zdanie "kto to widział żeby facet nosił rajstopy?!" brzmi podobnie... A przecież mężczyźni nosili równie delikatne, jedwabne pończochy jak kobiety (w dodatku na zewnątrz a nie pod sukienką), malowali rózem policzki i usta, pudrowali się itp Teraz linia męskich kosmetyków kolowych wzbudza śmiech, ale kto wie czy za 50 lat nie powróci moda na sztuczne rumieńce na męskich twarzach? Podobnie z rajstopami - może za kilkadziesiąt lat mężczyźni będą nosili błyszczące rajstopy do rybaczek pokazując kształtne łydki... Zresztą, może nawet nie trzeba tyle czasu, 20 lat temu mężczyzna w gabinecie kosmetycznym z maseczką na twarzy oceniony by został jednoznacznie (homoseksualista, transwestyta), dzisiaj mówimy o takich - umie o siebie zadbać
Czasy się zmieniają, mody też a stereotypy wcale nie tak trudno obalić
PS. Próbę zrobienia sobie darmowej reklamy na wizazu i podszywanie się pod inne nicki uważam za czyny karygodne. To kradziez i oszustwo.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-17, 10:47   #40
gattoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9
Re: Rajstopy męskie !

Myślę, że DominikaS bardzo trafnie i wyraźnie przedstawiła swoją argumentację. Popieram ją w 100%. Poza tym jak wynika z ankiety umieszczonej na mojej stronie, 77% mężczyzn zaznaczyło, że będzie nosić takie męskie rajstopy. Tak więc powoli bariery i stereotypy będą przełamywane.
gattoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-17, 11:07   #41
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Rajstopy męskie !

Gattoman napisał(a):
> Myślę, że DominikaS bardzo trafnie i wyraźnie przedstawiła swoją argumentację. Popieram ją w 100%.

Czy chodzi Ci może o to zdanie Dominiki:
> Próbę zrobienia sobie darmowej reklamy na wizazu i podszywanie się pod inne nicki uważam za czyny karygodne. To kradziez i oszustwo.

Jakiego bym nie miała zdania o rajstopkach, małe "przepraszam" się należy. A Ty temat nicku równo ignorujesz i brniesz tylko dalej z rajstopkami... Naprawdę czytam ten wątek tylko po to, żeby się dowiedzieć, czy się dziewczyny doczekają. A Twoje zachowanie do owego produktu mnie skutecznie zniechęciło.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-17, 11:17   #42
gattoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9
Re: Rajstopy męskie !

Droga Margolciu
Widzę, że nie czytasz uważnie całego wątku. Za swoje zachowanie już przepraszałem. Poza tym jedni się znięchęcają to takich rajstop a innym się podobają. Ja tylko informuję, że takie męskie rajstopy już są. Nie sprzedaję ich i nie produkuję. Zależy mi jedynie na informacji i przełamywaniu stereotypów.
gattoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-17, 11:23   #43
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Rajstopy męskie !

Gattoman napisał(a):
> Droga Margolciu
> Widzę, że nie czytasz uważnie całego wątku. Za swoje zachowanie już przepraszałem.

A - to ja w takim razie też przepraszam. Chyba rzeczywiście mi umknęło...
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 08:17   #44
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !

Gattoman napisał(a):
> Myślę, że DominikaS bardzo trafnie i wyraźnie przedstawiła swoją argumentację. Popieram ją w 100%. Poza tym jak wynika z ankiety umieszczonej na mojej stronie, 77% mężczyzn zaznaczyło, że będzie nosić takie męskie rajstopy. Tak więc powoli bariery i stereotypy będą przełamywane.

Gattomanie! Uwierz, że nie jesteśmy na tyle głupie, iż nie wiemy, że kiedyś mężczyźni już nosili rajstopy, peruki, malowali się etc...

Niemniej aby kogoś do czegoś przekonać należy dobrać odpoweidnie środki przekazu.. i ich formę.. jak już wspomniałam wcześniej -> ci faceci bez majtek nie pomagają przełamywać stereotypów.. są mało męscy a wręcz kojarzą się "odpowiednio" - a co za tym idzie - nie wyobrażam sobie aby którykolwiek z moich znajomych ujrzawszy tych panów zechciał nosić to co oni. Nie tędy droga.

Równie dobrze możesz namawiać kobiety do wędkowania podtykając im pod nos piękne zdjęcie na którym nad ślicznym jeziorem z markową wędką stoi poczochrana kobitka w przydługich portkach [niekoniecznie pranych w ostatnim tygodniu] w przykrótkiej bluzce spod której wylewa się jej gruby brzuch.. "wędkowanie odpręża!"... Sukces murowany.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 08:22   #45
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !

Gattoman napisał(a):
> Poza tym jak wynika z ankiety umieszczonej na mojej stronie, 77% mężczyzn zaznaczyło, że będzie nosić takie męskie rajstopy.

Tylko, żeby trafić na Twoją stronę trzeba takowej szukać np. przez wyszukiwarkę - wpisując "rajstopy męskie". Tak więc zupełnie na nic się to nie przekłada [żadna to statystyka]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 09:09   #46
gattoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9
Re: Rajstopy męskie !

Miła Sarenko !
Nie trzeba koniecznie wpisywać w wyszukiwarce "rajstopy męskie" aby trafić na moją stronę. Na WP wystarczy wpisać rajstopy i także pojawi się mój link. Poza tym jak wynika z ankiety moją stronę odwiedzają także ci mężczyźni, którzy nie zamierzają takich rajstop nosić. Myślę więc, że wyniki ankiet dosyć dobrze odpowiadają rzeczywistości.
gattoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 09:24   #47
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !

próba 51 głosów nie jest raczej miarodajna. nadal wydaje mi się, że po zakamarkach strony grzebali raczej ZAINTERESOWANI stąd taki a nie inny wynik.

ale jeśli wydaje Ci się, że 77% mężczyzn dzięki tym zdjęciom poczuło potrzebę posiadania takich rajstop to chyba pora założyć sklep .
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 09:37   #48
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Rajstopy męskie !

Gattoman napisał(a):
> Ja tylko informuję, że takie męskie rajstopy już są. Nie sprzedaję ich i nie produkuję. Zależy mi jedynie na informacji i przełamywaniu stereotypów

Gattomanie, wytłumacz mi proszę, bo doprawdy nie rozumiem DLACZEGO (?!) aż tak bardzo zależy Ci na tym by cała Polska poznała zalety męskich rajtek, skoro nie jesteś jak twierdzisz bezpośrednio zaangażowany w ich sprzedaż, dystrybucję itp. Po co to wszystko, te całe podszywanki, tworzenie stron, ankiet, to jakas Twoja misja życiowa, chwilowy kaprys, czy po prostu nie masz aktualnie nic ciekawszego do roboty?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 09:41   #49
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !

Gattoman napisał(a):
> Miła Sarenko !
> Nie trzeba koniecznie wpisywać w wyszukiwarce "rajstopy męskie" aby trafić na moją stronę. Na WP wystarczy wpisać rajstopy i także pojawi się mój link.

Ale Ty lubisz odwracać kota ogonem. [Albo rzeczywiście myslisz, że jestem wyjątkowo głupia]. To zrozumiałe, że skoro wpisując "rajstopy męskie" wyskakuje rekord z Twoim linkiem - to również wpisując "rajstopy" pojawi się tenże link. Tłumacząc mi takie rzeczy chyba cały czas masz nadzieję, że jestem po prostu głupia . Może i jestem, ale nie aż tak.

Już sama nie wiem po co brnę dalej w tę dyskusję.. ale skoro zaczęłam...

Wpisałam w WP "rajstopy". I pojawiło się to czego się spodziewałam - adres i tekst "linki do stron z RAJSTOPAMI MĘSKIMI".......... Nie chcę już dłużej tłumaczyć co mam na myśli, kto według mnie tam zagląda i dlaczego ankieta wygląda tak a nie inaczej - niemniej kiedyś pośrednio zajmowałam się opracowywaniem raportów z takich badań i jesteś w błędzie sądząc, że to realne wyniki [abstrahując od wielkości próby].

> Poza tym jak wynika z ankiety moją stronę odwiedzają także ci mężczyźni, którzy nie zamierzają takich rajstop nosić. Myślę więc, że wyniki ankiet dosyć dobrze odpowiadają rzeczywistości.

Mężczyźni albo wizażanki, które weszły na Twoją stronę.. tego nie wiesz..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-19, 09:48   #50
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !

ja bym na te 77% popatrzyła przez pryzmat tych wyników.. kchem kchem. próba mała [ale podobno wiarygodna]. zaznaczam, że w pytaniu jest nosiłEŚ.. kchem kchem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.JPG (16,5 KB, 29 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 09:54   #51
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !


> Gattoman napisał(a):
>
> > Poza tym jak wynika z ankiety moją stronę odwiedzają także ci mężczyźni, którzy nie zamierzają takich rajstop nosić. Myślę więc, że wyniki ankiet dosyć dobrze odpowiadają rzeczywistości.

Albo Ty sam brałeś udział w tej ankiecie
Z tego co wiemy masz już doświadczenie w podszywaniu się pod inne osoby

Pozdrawiam
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 16:54   #52
Artemida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Rajstopy męskie !

Hahaha ciekawe czy jakikolwiek facet potrafilby nalozyc takie rajstopy bez zrobienia w nich oczka
JA czasem sama nie potrafie
Artemida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-19, 18:19   #53
miruś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37
Re: Rajstopy męskie !

Szczerze wątpię czy udałoby się im nie zrobić w nich oczka Bo do tego trzeba ogrooooomnej zręczności Ja tam wolę facetów w zwykłych kalesonach
miruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 20:56   #54
rajstopowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
Re: Rajstopy męskie !

Wcale nie zamierzałem nic pisać na tym forum, ale jak
przeczytałem, że mężczyzna nawet rajstop nie może założyć
nie zaciągając oczka, to się wkurzyłem. Może, może droga
Pani!!! Owszem noszę sporadycznie, ale do tej pory
nie było problemów
rajstopowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 21:41   #55
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Rajstopy męskie !

Czas pokaże jak przyjmą się rajstopy, choc podejrzewam, że różni macho by się w nich pokazali z obawy o nalepkę homo (no cóż, pozostawię to bez dalszego komentarza). Natomaist chciałam skomentować to:

>
> Mój chłopak ma ładniejsze stopy, niż ja Jak pupka niemowlaka, serio. A niczego nie używa. Zero stwardnień, pięta i podeszwa jak alabaster... a ja, kobieta, co powinna mieć najdelikatniejsze stopy na świecie, muszę używać pumeksu, smarować je kremami i nadal mam twarde

Jak ja Cię rozumiem!!!!!!!!! Mój mąż stopy ma jak niemowlak, a ja się męcze z pumeksami, kremami itp. i efektów nie ma. Genetyka po prostu. A propos takich płciowych "niesprawiedliwości" - ukochany ma taaaaaakieeee dłuuuuuuuuuuuugie rzęsy, a ja oczywiście krótkie i proste. Mój brat ba falowane włosy z natury, ale obcina je na króciutko. Ja długie i czywiście proste jak druty. Hehe no i tak to właśnie jest!
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 21:46   #56
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Rajstopy męskie !

a to chyba kolejne wcielenie Gattomana i "wizazanki" o nicku "kasiaa"??
pojawil sie z nikad RAJSTOPOWICZ i akurat trafil na watek o rajtuzach ..... fajnie, fajnie
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 22:04   #57
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Rajstopy męskie !

rajstopowicz napisał(a):
> Wcale nie zamierzałem nic pisać na tym forum, ale jak przeczytałem, że mężczyzna nawet rajstop nie może założyć nie zaciągając oczka, to się wkurzyłem. Może, może droga Pani!!!

Ależ proszę Pani! Ja sobie wypraszam. Ja, ja, Ja, JA RAJSTOPKI DZIURAWIĘ??? Ufff Ufff...
Hłe hłe... rrrany, aż się popłakałem ze śmiechu.

Gatto - celujący z upierdliwości
Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 22:20   #58
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Rajstopy męskie !

rajstopowicz napisał(a):
>jak
> przeczytałem, że mężczyzna nawet rajstop nie może założyć
> nie zaciągając oczka, to się wkurzyłem.
szkoda ze wiekszych problemow do "wkurzania" sie nie masz
aaaaaaaaaaaa!! i gratuluje wprawy
>Owszem noszę sporadycznie, ale do tej pory
> nie było problemów
przepraszam, w jakim celu nosisz??? lubisz przebierac sie ten tego za kobiete ??
ja poza takim innego nie widze
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 22:26   #59
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Re: Rajstopy męskie !

ja też, szkoda słów...
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-23, 08:41   #60
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Rajstopy męskie !

mskladaczek napisał(a):
> a to chyba kolejne wcielenie Gattomana i "wizazanki" o nicku "kasiaa"??
> pojawil sie z nikad RAJSTOPOWICZ i akurat trafil na watek o rajtuzach ..... fajnie, fajnie

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.