Zabawa w swatke :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-21, 18:41   #1
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka

Zabawa w swatke :))


Mam pytanko... otoz... co sadzicie o swataniu przez znajomych? Bo ja jestem wlasnie w takiej sytuacji heh tzn... nie widzialam jeszcze 'kawalera' ale podobno jest niczego sobie (zdanie zaufanego kolegi) i... widzial moje foto i mu sie podobam :P Ale co dalej... jak juz on mi tez sie spodoba?? Znajomi twierdza ze mamy identyczne charaktery (co oznacza, ze sie pozabijamy ) i w ogole ze do siebie pasujemy... tylko ze jestem pierwszy raz w takiej sytuacji i glupio sie czuje... nie wiem czemu... a wy macie jakies podobne doswiadczenia? Jak myslicie, co zrobic jak juz go oblookam i bedzie ok?
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 19:11   #2
miruś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37
Re: Zabawa w swatke :))

Wiesz margaretko, co ci w końcu szkodzi chłopaka poznać? Moj przyjaciółka była swatana w podobny sposób i co prawda ona i ten kawaler nie są jeszcze parą, ale od obojga wiem, że się kochają Więc może tobie też się poszczęści? Myślę, że warto spróbować
miruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 12:01   #3
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Zabawa w swatke :))

Warto spróbować. kto wie - może poznasz fajnego chłopaka?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 17:29   #4
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Zabawa w swatke :))

A czemuż by nie spróbować? O ile oboje nie czujecie presji, to wszystko jest w porządku
Powodzenia
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 18:58   #5
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: Zabawa w swatke :))

poproś kolegę o foto tajemniczego nieznajomego..tak byłoby sprawiedliwiej ..taka forma poznawania się ludzi jest bardzo dobra..już na starcie wiesz mniej więcej z kim masz do czynienia z relacji zaufanych znajomych ..ponieważ poruszacie się w tym samym kręgu istnieje duże prawdopodobnieństwo że znajdziecie ze sobą wspólny język...minusem może być jedynie to że swatowie czasem za bardzo przejmują się swoją rolą zamiast ograniczyć się tylko do samego przedstawienia sobie dwóch osób
enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 11:33   #6
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Re: Zabawa w swatke :))

Ja w zeszłym tygodniu byłam swatana-pierwszy raz w życiu. Kumpela od kilku dni wychwalała owego pana-i że bardzo do siebie pasujemy. Jemu też zrobiła dużą nadzieję. Jak sie zorientowałam, jak ona próbuje nas na siłę zeswatać, to wszystkiego mi sie odechciało Wydało mi się to sztuczne i nienaturalne. Idąc na to spotkanie wiedzialam z gory ze nic z tego nie bedzie, bo po prostu z gory bylam na "nie", choć koleś był do rzeczy

O wiele naturalniej byloby gdybysmy sie spotkali i wszystko wyszloby samo z siebie. Moze wtedy...

Ale u Ciebie jest ciut inna sytuacja. Na pewno nie zaszkodzi spróbować. Nie masz nic do stracenia. A nuż...
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.