Dokuczają mi bo jestem... chuda!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 12:17   #91
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

dziewczyny a ja kiedys mialam takie cos... strasznie bolala mnie glowa z tyłu. mniej bolalo gdy lezalam. jak wstawalam to robilo mi sie ciemno przed oczami i z minute musialam dochodzic do siebie. 3 dni przelezalam w lozku bo jak lezalam to prawie mnie nie bolalo a jak wstawalam to bol nie do zniesienia okropny! w koncu jakis lekarz skierowal mnie do neurologa i okazalo sie ze wszystko przez moja szczuplosc. ze mam za slabe miesnie szyji i przez to cos tam sie robi z jakimis naczynkami w glowie i dlatego boli. pani neurolog powiedziala ze to czesta choroba wsrod szczuplych osob a jeszcze gorzej jesli sa wysokie. zalecila mi rozne cwiczenia. choroba nazywa sie "zespół kręgosłupa szyjnego". może którejś z Was sie przydarzyło??
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:24   #92
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Mam to samo. Robiłam rtg i wyszło że mam spłycenie lardozy szyjnej (o ile dobrze zapamiętałam). Lekarz nic nie mówił o związku mojej szczupłej figury z bólami głowy Moja koleżanka jest przy przy tuszy a cierpi na to samo.
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 12:26   #93
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ludzie dokuczają innym bo zazdroszczą,maja niską samoocenę,chca się dowartościować.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 13:16   #94
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu
dziewczyny a ja kiedys mialam takie cos... strasznie bolala mnie glowa z tyłu. mniej bolalo gdy lezalam. jak wstawalam to robilo mi sie ciemno przed oczami i z minute musialam dochodzic do siebie. 3 dni przelezalam w lozku bo jak lezalam to prawie mnie nie bolalo a jak wstawalam to bol nie do zniesienia okropny! w koncu jakis lekarz skierowal mnie do neurologa i okazalo sie ze wszystko przez moja szczuplosc. ze mam za slabe miesnie szyji i przez to cos tam sie robi z jakimis naczynkami w glowie i dlatego boli. pani neurolog powiedziala ze to czesta choroba wsrod szczuplych osob a jeszcze gorzej jesli sa wysokie. zalecila mi rozne cwiczenia. choroba nazywa sie "zespół kręgosłupa szyjnego". może którejś z Was sie przydarzyło??
Na szczęście czegoś takiego nie mam. Ja jedynie cierpie na migrene akurat mieśnie górnej partii ciała od pasa w górę mam dośc dobrze rozwinięte więc może dlatego nie cierpie na te schorzenie.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 10:31   #95
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Dokuczają czy nie... robię postępy w akceptacji siebie z czego zaczynam być DUMNA
Otóż dziś, z własnej, nieprzymuszonej woli... ubrałam spódniczkę!

W odmu chwalili mnie w miniówce, ale czułam się w niej jakbym miała goły tyłek... Ale.. może jestem na dobrej drodze?

Aha, muszę dodać, ze na punkcie chudych nóg mam ogromny kompleks!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 11:49   #96
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Karolca nie martw sie Ja mam chude i do tego jeszcze krzywe i sie nie przejmuje Już chyba z 3 dzień z kolei mam na sobie miniówke ;d
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 12:10   #97
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ja potrzebuję troche czasu aby sie przyzwyczaic do spodniczek ale jestem na dobrej drodze prawda?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 12:50   #98
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca
ja potrzebuję troche czasu aby sie przyzwyczaic do spodniczek ale jestem na dobrej drodze prawda?
No pewnie Powinnyśmy założyć grupę wsparcia chudych wizażanek A co do miniówek, to ja też nie jestem do nich przyzwyczajona, bo czuję się dziwnie naga Wiem, dziwne...
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 12:53   #99
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez thaitii
No pewnie Powinnyśmy założyć grupę wsparcia chudych wizażanek A co do miniówek, to ja też nie jestem do nich przyzwyczajona, bo czuję się dziwnie naga Wiem, dziwne...
To wcale nie jest dziwne, bo mam to samo idąc ulicą w spódnicy do kolan

MUSIMY SIE WSPIERAĆ ABY POZBYĆ SIĘ SWOICH KOMPLEKSÓW

To zakładamy Klub Wsparcia CHudych Wizażanek (KWChW).

Fajnie ten skrót brzmi
Thaitii, jesteśmy już my
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 13:05   #100
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca
To wcale nie jest dziwne, bo mam to samo idąc ulicą w spódnicy do kolan

MUSIMY SIE WSPIERAĆ ABY POZBYĆ SIĘ SWOICH KOMPLEKSÓW

To zakładamy Klub Wsparcia CHudych Wizażanek (KWChW).

Fajnie ten skrót brzmi
Thaitii, jesteśmy już my
No to kto jeszcze dołączy?
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 13:12   #101
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez thaitii
No to kto jeszcze dołączy?
Trzeba się rozreklamować
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 13:22   #102
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ja!Ja! Pick me! me!

Cóż...czytałam Was i jakbym czytała o mnie Ja też wiele razy się nasłyszałam ,że ojejku jaka Ty jesteś chudziutka - -"...
W podstawowce, na w-f, etatowe foczki gniły sobie na ławce niećwiczących, a reszta ćwiczyła. Jako, że byłam najniższa, ( jak miałam jakieś 14 lat, to mierzyłam 139, miałam w kartę zdrowia, wpisaną nieskorosłość) i byłam strasznie drobna. Słyszałam różne komentarze :" Czy ja wiem jak wygląda śniadanie" etc. I szczerze mówiąc, miałam to gdzieś. Kompletnie się tym nie przejmowałam. W innych sytuacjach też słyszałam, od starszych sąsiadek, "Oj nie martw się, że jesteś taka niska i chuda, jeszcze będziesz normalna" nie no spoko...
Fakt faktem, że teraz mam 19 lat, i niestety urosłam mierzę169cm, a tak bardzo podobał mi się mój nisko wzrost ale szczupła jestem nadal, teraz waże jakieś 49 kg, przez sesje waga spadła mi do 46 kg, ale troche sie odkułam
I podobnie, mogę w siebie wiele wchłonąć, co prawda nie na jeden raz, ale w mniejszych ilościach a częsciej, to zjadam naprawdę dużo. A obiady gdzieś w gronie innych ludzi to koszmar. Naprawdę nie potrafię zjeść na jeden raz, całego jedzenia:/.
POza tym, dokładnie jest tak jak było już to tu wspominane- osoby puszyste gdy, rzuci ktoś komentarz dotyczący ich wagi, potrafią się obrazić , a osobę komentującą wyzwać od najgorszych. A gdy ktoś najeżdża na ...chudych tego świata , to wszystko jest normalne, ba! Oni chcą nam pomóc swoimi komentarzami, wyrażają swoją troskę...pfrrrrrr.
Ja wyznaję zasadę, że każdy wygląda jak chce, a nam nic do tego ( nie mówię tu o ekstrimach w postaci chorób jak anoreksja etc).
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 13:41   #103
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

AFRA miło mi ciebie gościć
Oczywiscie nie mówimy o osobach chorych i skutkach tychże chorób.
Niby najważniejsze to sie nie przejmować... ale wiekszośc z nas ma mimo wszystko pewne kompleksy - ja np. kompleks chudych nóg i rak.
Nie noszę spodniczek i dopasowanych bluzek z dlugim rękawem. Zawsze zakładam na siebie bluzke z krótkim rekawkiem a na to sweter (rzecz jasna - optycznie pogrubiający) a wy jak sobie radzicie?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 13:49   #104
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Afra witamy Karolca widzę, że reklama już jest hehe

Jeśli chodzi o mnie to wcale nie uważam, że jestem taka chuda.. mam 163 i waze 40 kg. Ale wszyscy ciągle mówią "wiatr cię porwie", "masz ręce jak kościotrup" "boże, wystają ci żebra- mogę włożyć rękę?" i inne tego typu komentarze. Już się przyzwyczaiłam do nich.. Niemniej jednak oczekuję wsparcia A w tym wątku znalazłam osoby które mają kłopoty takie same jak ja...
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 13:58   #105
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Szczerze mówiąc ja nie mam kompleksów, na temat swojego wyglądu, więc nie przejmuje się też tym co na siebie nałożę.Mam chyba najchudsze nadgarstki przedramiona mam jak patyczki, a mimo to, zawsze mam je odkryte.Nawet jak mam dlugi rękaw to podwijam (taki już nawyk)
Uwielibiam nosić topy na ramiączkach, nie mam z tym problemu.
Nie wiem, może to wszystko bierze się stąd że ja nie uważam siebie za jakoś specjalnie szczupłą...oprócz przedramion Tyle, ze wiele razy słyszę, że jestem taka chuda..zief.
A żeby jakoś zatuszować swój wygląd, można ubierać się na cebulkę, czyli np.dłuszy rekaw a na to jakiś T-shirt, i naprawe fajnie i kobieco to wygląda.Tylko trzeba odpowiednio dobrać ciuchy.
Gdzieś czytałam artykuł, jak się ubierać aby dodać sobie trochę 'ciała', ale jak mówię, jako że ubieram się jak chce, to nie zainteresowałam się tym tak bardzo
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 14:35   #106
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ja, żeby się optycznie 'pogrubić' jeśli już zakładam spódnicę, to taką sporo przed kolana , bo taka dłuższa sprawia że widać tylko moje chude łydeczki a tego nienawidzę . Spodnie rozszerzane u dołu, w lecie zwłaszcza białe lub beżowe, najlepiej z kieszeniami na tyłku i po bokach nogawek też nie zaszkodzi. Rzadko ubieram bluzki na ramiączkach bo się trochę wstydzę moich wystających kości obojczykowych. A już absolutnie nie włożę topu wiązanego na szyi. Bluzki wzorzaste. Ostatnio kupiłam sobie genialne buty na koturnie z rzemykami wiązanymi wokół łydek - super bo mam optycznie bardziej kształtne nogi.

Pozdrawiam wszystkie szczuplutkie Miło wiedzieć, że ktoś mnie rozumie..
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 16:38   #107
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

dziewczynki ja sie lacze z wami w bólu mam 165 cm i wazne 45 kg teraz.wazylam 50 ale jakos tak schudlam.moj tz mnie kocha i wiem ze mu to nie przeszkadza ale wmusza we mnie bo ja szybko chudne.tez mam taka przemiane matei.chcialabym byc grubsza,ciagle slysze od mamy a bo ty nic nie jesz a bo cos tam.to prawda mam taki dzien ze nie potzreabuje jesc a drugi znowu ze zjem wszytsko co tylko wpadnie mi w rece.najgorsze to to jak mi mowi a bo ty sie odchudzasz. do *** nie odchudzam sie!! no a co ja poradze
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 18:23   #108
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez natka294
dziewczynki ja sie lacze z wami w bólu mam 165 cm i wazne 45 kg teraz.wazylam 50 ale jakos tak schudlam.moj tz mnie kocha i wiem ze mu to nie przeszkadza ale wmusza we mnie bo ja szybko chudne.tez mam taka przemiane matei.chcialabym byc grubsza,ciagle slysze od mamy a bo ty nic nie jesz a bo cos tam.to prawda mam taki dzien ze nie potzreabuje jesc a drugi znowu ze zjem wszytsko co tylko wpadnie mi w rece.najgorsze to to jak mi mowi a bo ty sie odchudzasz. do *** nie odchudzam sie!! no a co ja poradze
Nie chcę ciebie martwić ale to, ze jednego dnia nie masz apetytu a innego masz ogromny wymaga wizyty u lekarza! To nie jest wina przemiany materii. Najczęsciej powoduje to stres... i to, że szybko chudniesz to są niepokojące objawy!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 19:15   #109
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez natka294
dziewczynki ja sie lacze z wami w bólu mam 165 cm i wazne 45 kg teraz.
identycznie mam
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 19:24   #110
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca
Nie chcę ciebie martwić ale to, ze jednego dnia nie masz apetytu a innego masz ogromny wymaga wizyty u lekarza! To nie jest wina przemiany materii. Najczęsciej powoduje to stres... i to, że szybko chudniesz to są niepokojące objawy!

to prawda ja wiem ze to stres bo w mojej rodzinie nie jest najlepiej.juz bylam z tym u lekarza i wiem ze to przez nerwice.no ale coz .. wszyscy sa u nas szcupli (mam na mysli rodzicow)ale ja to w szczegolnosci juz malo waze.mama nadzieje ze dzieki mojemu tż towi cos przytyje ja sama chce tylko ze on mnie jeszcze pilnuje zebym np czegos nie zostawiala i kupuje mi pysznosci zebym tylko jadla.az sie boje co bedzie w weekend bo jade do niego na 2 dni.i dziewczynki czuje ze bedzie tak jak zawsze jeden wielki ryk ze za duzo dostalam do zjedzenia i ze musze to zjesc az sie boje
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 19:44   #111
jokusia999
Raczkowanie
 
Avatar jokusia999
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 173
GG do jokusia999
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

jak byłam mała ciagle na bilansach w podstawowce pielegniarka wmawiała mi ze jestem chora , niedozywiona to samo było z moja starsza siostra...ciagle slyszalysmy teksty , ktore wymienialiscie i starałysmy sie przytyc... teraz na starosc troche przytylam waze 54-55 kg przy 173 cm i mam 70 B w biuscie... i wszystkie kolezanki nie mowia mi juz "ale ze ciebie szkielet" tylko : " ale masz sliczna fiugure.. ile bym dała zeby taka miec " . wiec nie narzekam...
__________________
Pustka ogarnęła moje myśli, duszę i ciało.........
I'm lost without your love.......
jokusia999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 19:55   #112
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Dziewczyny potrzebuje wsparcia Dzisiaj moja mama była u ciotki i oto czego się dowiedziałam o sobie:
- na pewno mam anoreksję, bo nigdy nie miałam efektu jojo po odchudzaniu,
- na pewno mam anoreksję, bo ostatnio polubiłam gotowanie,
- wyglądam chudo, wprost okropnie,
- niezdrowo się odżywiam

Nienawidzę tej ciotki głupiej!!!
Najgorsze jest to że ona jest psychologiem a zachowuje sie jakby wogole nie wiedziala co to jest anoreksja :/ Przecież anoreksja to stopniowe zmniejszanie ilości pokarmu a u mnie jest wprost na odwrót!
Po drugie to ja odżywiam sie zdrowo, nie jestm słodyczy ani tłustych potraw... A ona stosowała niedawno dietę kopenhaską która jest bardzo niezdrowa, a w dodatku po niej miała jeden wielki efekt jojo.. Więc kto tu się niezdrowo odżywia to nie powiem..
Jak tak można ludzi oczerniać ( Jeju !
Zupełnie jej nie rozumiem. Ma córkę w moim wieku której pozwala jeść wszystko, nie powiem żeby miała ona jakąś superfigurę.. Może to zazdrość? Bo już nie wiem co może być motywem tak okropnego zachowania.. Ostatnio moja mama zmieniła fryzurę, wszystkim się podoba a jej? Powiedziała w oczy mojej mamie, że wygląda okropnie.
I tak w kółko.. Już nie wiem co mam o tym myśleć..
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 11:15   #113
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

klaudynka... Wiem coś o tym Też mam w rodzinie psychologa. I często usiłuje mnie poddać analizie Ale traktuję ją jak starszą siostrę i jak zaczyna coś mówić o mojej chudości to jej wypominam, że to przecież ona ciągle jest na diecie
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 12:23   #114
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
Dziewczyny potrzebuje wsparcia Dzisiaj moja mama była u ciotki i oto czego się dowiedziałam o sobie:
- na pewno mam anoreksję, bo nigdy nie miałam efektu jojo po odchudzaniu,
- na pewno mam anoreksję, bo ostatnio polubiłam gotowanie,
- wyglądam chudo, wprost okropnie,
- niezdrowo się odżywiam

Nienawidzę tej ciotki głupiej!!!
Najgorsze jest to że ona jest psychologiem a zachowuje sie jakby wogole nie wiedziala co to jest anoreksja :/ Przecież anoreksja to stopniowe zmniejszanie ilości pokarmu a u mnie jest wprost na odwrót!
Po drugie to ja odżywiam sie zdrowo, nie jestm słodyczy ani tłustych potraw... A ona stosowała niedawno dietę kopenhaską która jest bardzo niezdrowa, a w dodatku po niej miała jeden wielki efekt jojo.. Więc kto tu się niezdrowo odżywia to nie powiem..
Jak tak można ludzi oczerniać ( Jeju !
Zupełnie jej nie rozumiem. Ma córkę w moim wieku której pozwala jeść wszystko, nie powiem żeby miała ona jakąś superfigurę.. Może to zazdrość? Bo już nie wiem co może być motywem tak okropnego zachowania.. Ostatnio moja mama zmieniła fryzurę, wszystkim się podoba a jej? Powiedziała w oczy mojej mamie, że wygląda okropnie.
I tak w kółko.. Już nie wiem co mam o tym myśleć..
I tutaj Ciebie zmartwię. Anoreksja to nie choroba polegająca na zmiejszaniu ilości jedzenia, niestety. Anoreksja to "jadłowstręt". Znajoma, która chorowała na anoreksje powiedziala mi jak to u niej wyglądało. Co prawda u niej powodem anoreksji bylo stracenie kilku kg. W przypadku osób szczupłych, gdy pojawia się troche stresu (nawet nerwica) automatycznie pojawia sie jadłowstręt. Wiem, bo raz na jakis czas, gdy stres sie nasila, tak mam. Jedznie nie ma smaku, nie czuje sie glodu. a nawet jesli to kazdy kawalek jedzenie sprawia ból, nie może przejść przez gardło. Z tym idzie się do lekarza, najpierw pierwszego kontaktu a on kieruje do psychiatry (nie zadnego psychologa bo oni gówno wiedzą i gówno pomagają - pol roku chodzilam az uslyszałam "pani jest zdrowa i niepotrzebnie przychodzi"). Inna kolezanka miała bardzo podobnie. trafila na leczenie do psychiatry, dostała jakieś leki i aż jej zazdroszcze
Ale ja się boje...

A! dziś się zważyłam i mam 2 kg więcej ostatni raz ważyłam się jakies 2 miesiące temu.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 12:39   #115
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Dziewczyny! A ile jadacie na śniadanie i na kolację?
Bo ja się tak zastanawiam teraz czy tyle ile ja jem to mało..
- Jak wstaję bardzo wcześnie to za reguły nie chce mi sie jeść za bardzo i jem tylko 1 bułke - pól np z serem białym i pomidorem, a pół z dżemem. I mleko lub herbatę. Jak mam większy aptetyt do dorzucam do tego musli z mlekiem. I tyle. Więcej nie mogę. Czy to mało?
- na kolację jem 4 do 6 pół-kromek...

A Wy?
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 12:41   #116
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Karolca mnie też dokuczają. Mam 166cm wzrostu i ważę 46/47kg. Na mnie TŻ mówi Suszczyk, Szczypior, Chuchro, Chudzieńka itd. ale wiem że to jest mówione z uczuciem. Zaczęłam dostrzegać dobre strony tego. W klasie byłam zawsze najdrobniejszą dziewczyną i to chyba jest miłe. Nie mogę przytyć bo mam zespół jelita nadwrażliwego i ciągle mam problemy: nie dam rady jeść, często mi niedobrze itd. A tam przyzwyczaiłam się. Czasem się denerwuje jak ktoś coś powie ale chyba lepiej być szczupłym niż spasionym
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 12:45   #117
supaant
Raczkowanie
 
Avatar supaant
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Piękne Rzeszowskie Wzgórze
Wiadomości: 30
GG do supaant Send a message via Skype™ to supaant
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

widze ze mamy ten sam problem! ja mam 165 i waze 45kg wszyscy mowia mi ze jestem chuda pytaja sie czy ja cos jem itd...ale ludzie nawet niewiecie ze ja bardzo chce przytyc ile ja jem ...a ile słodyczyc! no ale tez mam szybka przemiane materii =/ anoreksji ani nic z tych rzeczy nie mam po robie co jakis czas badania i wszytko wychodzi ok moze najlepszym sposobem dla nas chudych dziewczyn bedzie zasiegniecie opini dietetyka? tak przynajmniej ja sie w najblizszym czasie do niego wybiore moze poleci mi jakas odpowiednia diete dla mnie
__________________
Jesteśmy jak Anioły ...
bez ciała same dusze
w nienasyconym pragnieniu
bliskości słodyczy ...

Jesteśmy jak Anioły
otoczone zmysłów poświatą ...
wyciągamy do siebie dłonie ...
przenikają sie w niemożności dotyku ...

supaant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 12:53   #118
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez akurat
Dziewczyny! A ile jadacie na śniadanie i na kolację?
Bo ja się tak zastanawiam teraz czy tyle ile ja jem to mało..
- Jak wstaję bardzo wcześnie to za reguły nie chce mi sie jeść za bardzo i jem tylko 1 bułke - pól np z serem białym i pomidorem, a pół z dżemem. I mleko lub herbatę. Jak mam większy aptetyt do dorzucam do tego musli z mlekiem. I tyle. Więcej nie mogę. Czy to mało?
- na kolację jem 4 do 6 pół-kromek...

A Wy?
Ja wstaje o 5 rano i dopiero w pracy zjadam sniadanie. Przed wyjsciem z domu, zalezy ile mam czasu cos zjadam (1-4 kromek chleba z dzemem). w pracy ok. 8-9 - zjdam 4 kanapki (ser, wędlina z dodatkiem salaty i majonezu, czasem i z ogórkiem). Drugie takie śniadanie zjadam okolo 12-13. W międzyczasie rogbię sobie kisiel z kawałkami owoców "slodka chwila" i zjadam tabliczkę czekolady.
To mi starcza do okolo 15.30
Po 16 jem obiad (chyba ze mam dentyste to nie jem obiadu - dopiero kolacje). Na obiad to co jest w ilosci raczej normalnej (pełen talerz zupy, a jesli chodzi i ziemnaki to są to jakies 4-6 duże łużki "podziobanych" ziemniaków. wiadomo, do tego mięso, ew, sos, jakaś surówka.
Na kolację jest róznie. Zwyczajowo od 3 do 6 kromek chleba z tym co jest w lodówce
Rzecz jasna w miedzyczasie musze jeszcze zjesc coś słodkiego
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 12:56   #119
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Przypomniało mi się coś
Wczoraj z TŻ byłam na zakupach. Przed nami szla jakas dziewczyna, na którą nie zwracałam uwagi. W pewnym momencie pyta się mnie, czy uważam, że jestem chuda.
Mówię, ze tak. Pokazał mi tamtą dziewczynę. Spytałam się, czy ręce moje są grubsze od tego co jej wisiało (bo to rąk już nie przypominało...). I dodał, że jestem NORMANEJ budowy.
Co i tak nie zmienia faktu, ze chcialabym wazyc 55 kg (przy 168-9 cm wzrostu)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 13:04   #120
supaant
Raczkowanie
 
Avatar supaant
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Piękne Rzeszowskie Wzgórze
Wiadomości: 30
GG do supaant Send a message via Skype™ to supaant
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

kurcze to słodko z jego strony noo wiec widze ze masz wsparcie co to tego ja niby mam rodzine ale...siła jest w nas ! wracajac do żarełka to ja wam powiem ze na sniadanie jadam płatki sniadaniowe potem poemiedzy jakies kanapki i słodycze nastepnie obiad jesli zupa mi odpowiada to jem obfita zupe i duzy talerz drugiego dania ...potem do kolacji nie odczuwam glodu potem jem tosty z zerem i ketchupem ....no i tak dzien w dzien musze sobie jakis terminazyk zrobic bo ilez mozna tak jednolicie jesc ?
__________________
Jesteśmy jak Anioły ...
bez ciała same dusze
w nienasyconym pragnieniu
bliskości słodyczy ...

Jesteśmy jak Anioły
otoczone zmysłów poświatą ...
wyciągamy do siebie dłonie ...
przenikają sie w niemożności dotyku ...

supaant jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.