Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 21:04   #1
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.

Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!


nieaktualne!

Edytowane przez ananke_2
Czas edycji: 2008-07-04 o 16:50
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:11   #2
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

interesuje mnie korektorek HR i glam bronze L'oreal , moze cos znajdziesz?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241234
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:12   #3
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Coś u mnie za paletkę Clinique Pink Chocolate?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:24   #4
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Przekupka: 247 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
a


Lancome – Cils Booster XL Mascara Base – 2 miniaturki po 2g (z E-bay, brak kodu) – nowe, nieotwierane

Clinique - Brush On Cream Liner – 01 Black Honey (z Ebay, kod A96) – zuzycie minimalne, jak na zdjeciu
Clinique – All About Eyes Concealer – 01 Light Neutral (kupione w pazdzierniku w USA, kod A56) – zyzycie minimalne, kilkanascie razy

The Body ShopTea Tree Oil Blackhead Minimising Mask – maseczka typu peel-off na wagry 30ml ( z E-bay, kod C172TA) – ciezko mi okreslic stopien zuzycia, mysle, ze spokojnie jest jeszcze 2/3, tubka wazy 36g


LipSmacker – Vanilla i Watermelon 4g kazdy (kupione w pazdzierniku w USA, nie ma na nich dat) – nowe, nietestowane
Witaj, czy znajdziesz coś w moim wątku?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:29   #5
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Eye Definig Duo Shadow and Liner – 01 Cashew (z E-bay, kod T92) – zuzycie minimalne, ale wiem, ze to stara seria, moge oddac za cos malego


L’Oreal – Glam Bronze Duo Sun Powder – Blonde Harmony (kupiony w drogerii w zeszle wakacje, brak kodu) - zuzycie minimalne, kilka razy testowany

TruMinerals – Face and Body Glow – Sun Day (z Ebay, kupiony w sierpniu ’07) – rozswietlajacy puder mineralny ze zlotymi drobinkami, rozowawy, ale daje bardziej mega polysk niz kolor, tylko testowany, jak nowy
ananke, może znajdziesz coś u mnie? (najbardziej zależaloby mi na Lorealu ).

Pozdrawiam
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:12   #6
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Helena Rubinstein – Magic Concealer – 02 Medium

Clinique – All About Eyes Concealer – 01 Light Neutral

Stila – All Over Shimmer Face Luminizer – 7

Sally Hansen – Maximum Growth – odzywka do paznokci 13.3ml

Sally Hansen – Double Duty – wzmacniajaca baza pod lakier i lakier wierzchni w jednym 13m

L’OrealSculpt Up Tightening and Re-sculpting Body Gel – zel wyszczuplajacy 200ml
witaj
podobają mi się u Ciebie powyższe rzeczy - może znajdziesz coś dla siebie w moim wątku?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:53   #7
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Zdjecie 5:

L’OrealSculpt Up Tightening and Re-sculpting Body Gel – zel wyszczuplajacy 200ml (kupiony w drogerii, kod KC268) – nowy, zafoliowany, folia lekko naderwana u gory opakowania - lipglossjunkie

Veet – plastry z woskiem do depilacji, wersja do skory wrazliwej (kupione w drogerii, kod D7125) – opakowanie 10 podwojnych plastrow + 5 dodatkowych, 7 chusteczek po depilacji - cziki

L’OrealPerfect Slim Anti-cellulite + Firming Body Gel – zel antycellulitowy 200ml (kupiony w drogerii, kod KD002) – nowy, zafoliowany, stan idealny - slonik

GilletteFusion – maszynka do golenia (kupiona w drogerii) – NOWA, w srodku 2 ostrza, opakowanie w idealnym stanie

The Body ShopOceanus body mist – mgielka do ciala (dostalam w prezencie ponad rok temu, dokladnie nie pamietam) – uzywana, zostalo ok 80ml ze 100ml, brak nakretki

H&M - Self Warming Face Mask (15ml saszetka, rozgrzewajaca maseczka oczyszczajaca pory) Sklad: Propylene Glycol, Zeolite, Kaolin, Glycerin, Citrus Grandis (Grapefruit) peel oil, Panax ginseng root extract, Cereus grandiflorus (Cactus) flower extract, Oenotherra biennis (Evening Primrose) flower extract, Jasminum officinale flower extract, Citrus aurantifolia (Lime) peel extract, Junglans nigra (Black Walnut) shell extract, Cetyl hydroxyethylcellulose, Parfum, Caprylic triglyceride, Isopropyl myristate, Limonene, CI 16035 (Red 40 lake)

Avene, Ultra Hight Protection Cream SPF 50+ (krem z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+ do skóry wrażliwej suchej)
NOWY, nieotwierany, w pudelku. Data waznosci 09/09 - kupilam pare tygodni temu w Irlandzkiej aptece i nie jestem pewna co do wersji, bo z wygladu wyglada na
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13793

ale sklad ma taki jak tu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20789

Ponizej dokladne zdjecia

Apple Cider 600 - tabletki wspomagajace odchudzanie (jest 46 sztuk z opakowania 60 sztuk w listkach) data waznosci 09/2008

Ananas NaturKaps 280mg - wyciag z ananasa w kapsulkach wspomagajacy odchudzanie i przemiane materii (pelne opakowanie 60 kapsulek w listkach) data waznosci 25/04/2009 - pudelko jest lekko pobrudzone od farby do wlosow w jednym rogu - marea

Simple - Deep Cleansing Face Mask - maseczka oczyszczajaca z glinka, NOWA (dostalam w prezencie, ale mam teraz sucha skore, wiec mi sie nie przyda) http://www.simple.co.uk/live/dynamic...3-E9F665B42C1D

Szczoteczka do mycia twarzy, nie wiem jaka firma, w dobrym stanie, oczywiscie wyprana.

Zdjecie 6:

LipSmacker – Vanilla 4g (kupiony w pazdzierniku w USA, nie ma na nich dat) – nowy, nietestowany - kicia wampirzyca

Clinique - Dramatically Different Moisturizing Lotion (miniaturka GWP 15ml, kod G47) NOWA, nieotwierana

Clinique - Colour Surge Impossibly Glossy - 101 Beach Bunny (blyszczyk, kod A76) mam go od zeszlego lata - nie ma

Bourjois - Pastel Lumiere Pearl Eyeshadow - Beige Delicat 56 (bardzo jasny bez, to jest starsza wersja cieni Bourjois) - uzywany kilkanascie razy - kicia wampirzyca

Bourjois - Ombre a Paupieres Eyeshadow - 24 Turquoise Ensoleille (opalizujacy turkus, nowa wersja z lusterkiem) uzyty kilka razy, ubytek prawie niezauwazalny, jest aplikator - Femme Fatale

The Body Shop - Shimmer Waves - 02 Blush - rozswietlacz/roz - zuzycie niewielkie (kupiony 7 miesiecy temu) - annmarie

Make Up For Ever Professional Paris - Diamond Cream 2 (kupiony pol roku temu) - rozswietlacz do twarzy w kremie, podobny troche do High Beam Benefit'u - zuzycie minimalne - nie ma

Boots No7 - Natural Blush - Soft Damson (mam go dosyc dlugo, na pewno ponad rok) - roz do policzkow, zuzycie ok 40-50% - nie ma

Kosmetyczka z satynowego materialu Bvlgari Parfums, od kompletu z Bvlgari Omnia Crystalline, dosc duza, w ksztalcie walca, z czarna satynowa raczka, zamykana na sciagane sznureczki
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1767.JPG
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  91,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1768.JPG
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  80,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1769.JPG
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  72,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1770.JPG
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  72,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez ananke_2
Czas edycji: 2008-06-18 o 08:25 Powód: wyjasnienia do filtra
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 23:04   #8
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Hmm, moglabym przygarnac do kolekcji
- Biotherm - blyszczyk Glossy Milk nr 444 (mleczna malina) - raz użyty zewnętrznym pędzelkiem, chętnie na inny GM, byle nie beżowy, albo na coś z wish listy

Ale nie jestem pewna, czy oddalabym za niego brazer. Raczej nie
Szkoda
Jakbyś zmienila zdanie (dobrala coś), to daj znać
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 00:20   #9
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Raczej nie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 08:51   #10
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
GG do Margot45
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Witaj, moze coś Cię u mnie zaintersuje za odżywkę i bazę Sally Hansen? Pozdrawiam
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:35   #11
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Przekupka: 13 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

cos u mnie:
Revlon – ColorStay 12 Hour Eye Shadow – 05 Blushed Wines (kupione w pazdzierniku w USA, kod 07235) – nowe, nietestowane
L’OrealSculpt Up Tightening and Re-sculpting Body Gel – zel wyszczuplajacy 200ml (kupiony w drogerii, kod KC268) – nowy, zafoliowany, folia lekko naderwana u gory opakowania

L’OrealPerfect Slim Anti-cellulite + Firming Body Gel – zel antycellulitowy 200ml (kupiony w drogerii, kod KD002) – nowy, zafoliowany, stan idealny
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 11:18   #12
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

cos za Clinique - Brush On Cream Liner – 01 Black Honey (z Ebay, kod A96) – zuzycie minimalne, jak na zdjeciu lub cienie bedroom eyes i smackersy?

podoba mi sie jeszcze paletka Clinique
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:21   #13
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Witaj, moze coś Cię u mnie zaintersuje za odżywkę i bazę Sally Hansen? Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez hebe20 Pokaż wiadomość
cos u mnie:
Revlon – ColorStay 12 Hour Eye Shadow – 05 Blushed Wines (kupione w pazdzierniku w USA, kod 07235) – nowe, nietestowane
L’OrealSculpt Up Tightening and Re-sculpting Body Gel – zel wyszczuplajacy 200ml (kupiony w drogerii, kod KC268) – nowy, zafoliowany, folia lekko naderwana u gory opakowania

L’OrealPerfect Slim Anti-cellulite + Firming Body Gel – zel antycellulitowy 200ml (kupiony w drogerii, kod KD002) – nowy, zafoliowany, stan idealny
Yoona
"cos za Clinique - Brush On Cream Liner – 01 Black Honey (z Ebay, kod A96) – zuzycie minimalne, jak na zdjeciu lub cienie bedroom eyes i smackersy?

podoba mi sie jeszcze paletka Clinique"


Dziekuje, ale niestety nic nie znalazlam.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:23   #14
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

coś ode mnie?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:51   #15
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Niestety nic :-(
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:24   #16
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Clinique - Brush On Cream Liner – 01 Black Honey (z Ebay, kod A96) – zuzycie minimalne, jak na zdjeciu

Helena Rubinstein – Magic Concealer – 02 Medium (z truskawy, kupiony w sierpniu, kod XD037) – trudno mi okreslic zuzycie, mysle ze niewiele wiecej niz ¼, tubka zwazona na wadze elektronicznej wazy 22g – chetnie wymienie na odcien 01 o podobnym zuzyciu

Clinique – All About Eyes Concealer – 01 Light Neutral (kupione w pazdzierniku w USA, kod A56) – zyzycie minimalne, kilkanascie razy

L’Oreal – Glam Bronze Duo Sun Powder – Blonde Harmony (kupiony w drogerii w zeszle wakacje, brak kodu) - zuzycie minimalne, kilka razy testowany
Hej

Zerknij czy u mnie za to znajdziesz?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241160
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:36   #17
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Hejka! Wpadnie Ci coś w oko u mnie?? Pozdro
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:42   #18
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Hej, czy znajdziesz cos u mnie za:
Clinique:

Colour Surge Eye Shadow Quad – Pink Chocolate (kupione na E-bay, kod K17) – zuzycie niewielkie, jak na zdjeciu, najbardziej zuzyty jest najjasniejszy cien – ma male wglebienie

??
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:57   #19
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Hej

Zerknij czy u mnie za to znajdziesz?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241160

U ciebie interesowalyby mnie :

- korektor Biotherm ForgetIt, kolor 10 - zostalo ok. 40%

- plyn do demakijazu oczu Lancome Bifacil 30 ml. - nieuzywany


- krem Ruboril - zostalo ok. 40%

Jesli chodzi o liner Clinique, to czekam na odpowiedz od madlaine. Czy wymienilabys powyzsze za jeden z korektorow lub brazer?

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Hejka! Wpadnie Ci coś w oko u mnie?? Pozdro
Niestety nic

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Hej, czy znajdziesz cos u mnie za:
Clinique:

Colour Surge Eye Shadow Quad – Pink Chocolate (kupione na E-bay, kod K17) – zuzycie niewielkie, jak na zdjeciu, najbardziej zuzyty jest najjasniejszy cien – ma male wglebienie
??
Niestety nic nie znalazlam.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 14:09   #20
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Wiataj,
interesuja mnie u Ciebie:


Clinique:

Colour Surge Eye Shadow Quad – Pink Chocolate (kupione na E-bay, kod K17) – zuzycie niewielkie, jak na zdjeciu, najbardziej zuzyty jest najjasniejszy cien – ma male wglebienie

Colour Surge Eye Shadow Soft Shimmer – Frosted Blossom (GWP 0,8g, z E-bay, kod A56) – kilka razy testowany, zuzycie minimalne

Helena Rubinstein – Magic Concealer – 02 Medium (z truskawy, kupiony w sierpniu, kod XD037) – trudno mi okreslic zuzycie, mysle ze niewiele wiecej niz ź, tubka zwazona na wadze elektronicznej wazy 22g – chetnie wymienie na odcien 01 o podobnym zuzyciu



Mój wątek w podpisie. Poza nim mam jeszcze miniaturke Meteorytów Mythic i róż Nars'a w kolorze Oasis.

Zdjęcia Nars'a i Mythicow tu:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1200225468
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1200225468
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1200225468
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:14   #21
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

ojej sporo rzeczy mnie interesuje znajdziesz cos u mnie?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:47   #22
iwcia74
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 577
Przekupka: 53 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

interesuje mnie orlane
iwcia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:59   #23
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Przekupka: 36 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Jestem zainteresowana
Cytat:
Clinique – All About Eyes Concealer – 01 Light Neutral (kupione w pazdzierniku w USA, kod A56) – zyzycie minimalne, kilkanascie razy

Może coś u mnie wyszperasz?
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:22   #24
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Dziewczyny, musze leciec do pracy, ale obejrze wszystko po powrocie i dam znac dzis lub jutro wieczorem, ok?
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:52   #25
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

znajdziesz coś u mnie?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 22:50   #26
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Wiataj,
interesuja mnie u Ciebie:

Clinique:

Colour Surge Eye Shadow Quad – Pink Chocolate (kupione na E-bay, kod K17) – zuzycie niewielkie, jak na zdjeciu, najbardziej zuzyty jest najjasniejszy cien – ma male wglebienie

Colour Surge Eye Shadow Soft Shimmer – Frosted Blossom (GWP 0,8g, z E-bay, kod A56) – kilka razy testowany, zuzycie minimalne

Helena Rubinstein – Magic Concealer – 02 Medium (z truskawy, kupiony w sierpniu, kod XD037) – trudno mi okreslic zuzycie, mysle ze niewiele wiecej niz ź, tubka zwazona na wadze elektronicznej wazy 22g – chetnie wymienie na odcien 01 o podobnym zuzyciu



Mój wątek w podpisie. Poza nim mam jeszcze miniaturke Meteorytów Mythic i róż Nars'a w kolorze Oasis.

Zdjęcia Nars'a i Mythicow tu:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1200225468
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1200225468
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1200225468

Czy ta miniaturka Mythic jest oryginalna, czy byla mieszana z wiekszego opakowania? Poza meteorkami niestety nic mi sie nie przyda.

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
ojej sporo rzeczy mnie interesuje znajdziesz cos u mnie?
Niestety

Cytat:
Napisane przez iwcia74 Pokaż wiadomość
interesuje mnie orlane
U ciebie zainteresowaly mnie olejki: Santal Clarinsa i regulujacy Haushki i ewentualnie maska do wlosow Biotherm.

Cytat:
Napisane przez poziomka61 Pokaż wiadomość
Jestem zainteresowana
Może coś u mnie wyszperasz?
Podoba mi sie Redermic, ale czekam na odpowiedz Maggie-79 w sprawie korektora. Jesli sie rozmysli, odezwe sie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
znajdziesz coś u mnie?
Hmm, nie pogardzilabym cieniem Diora, ale w sumie mam 2 czarne cienie. Czy on jest matowy? Satynowy?
Poza tym podoba mi sie blyszczyk Estee Lauder. Jaka nazwe ma ten kolor?
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 05:45   #27
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Hmm, nie pogardzilabym cieniem Diora, ale w sumie mam 2 czarne cienie. Czy on jest matowy? Satynowy?
Poza tym podoba mi sie blyszczyk Estee Lauder. Jaka nazwe ma ten kolor?
Cień Diora jest jak dla mnie normalny czarny mat
Błyszczyk to kolor Blackberry.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 08:50   #28
iwcia74
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 577
Przekupka: 53 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
U ciebie zainteresowaly mnie olejki: Santal Clarinsa i regulujacy Haushki i ewentualnie maska do wlosow Biotherm.
to czekam na decyzję co sobie wybierzesz. poza wątkiem mam błyszczyk HR dwustronny, z jednej bladoróżowy z drugiej mleczny z drobinkami
iwcia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:04   #29
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Czy ta miniaturka Mythic jest oryginalna, czy byla mieszana z wiekszego opakowania? Poza meteorkami niestety nic mi sie nie przyda.
Miniaturka jest oczywiście oryginalna, nie uznaję innych. Nie jest mieszana, jest w takim opakowaniu, jak ja kupilam, pochodzi z zestawu, w ktorym byly miniaturki trzech kolorow meteorytów (Mythic, Beige Chic i Pink Fresh).
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:25   #30
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorowka i troche pielegnacji - Clinique, Revlon, L'Oreal i inne. Zapraszam!

Ok, kasiahah, chetnie sie wymienie. Ktore kosmetyki bys za nia chciala? Szczerze mowiac to quad Clinique najchetniej wymienilabym na inne cienie, ale Magic i cien Frosted Blossom oddam bez bolu
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.