Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 18:20   #1
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Unhappy

Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???


Hej dziewczyny Otóż mam taki problem. Moje włosy są nijakie - ani kręcone, ani proste. Dlatego codziennie je prostuję aby jako - tako wyglądały. Gdy kiedyś poszłam do fryzjerki aby je obchlastać, zwróciła mi uwagę że mam bardzo wysuszone włosy. Nie pierwszy raz spotykam się z taką opinią że moje włosy wyglądają jak siano i sa bardzo zniszczone. Czy znacie jakieś domowe i nie tylko sposoby godne wypróbowania? Nie chcę rezygnowac z prostowania, bo wtedy wyglądam jak jakiś debil. Hmm, a może zamiast prostować będę je kręcić na papiloty? < czy wtedy też się włosy niszczą?
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:31   #2
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Cytat:
Napisane przez morelowa
Hej dziewczyny Otóż mam taki problem. Moje włosy są nijakie - ani kręcone, ani proste. Dlatego codziennie je prostuję aby jako - tako wyglądały. Gdy kiedyś poszłam do fryzjerki aby je obchlastać, zwróciła mi uwagę że mam bardzo wysuszone włosy. Nie pierwszy raz spotykam się z taką opinią że moje włosy wyglądają jak siano i sa bardzo zniszczone. Czy znacie jakieś domowe i nie tylko sposoby godne wypróbowania? Nie chcę rezygnowac z prostowania, bo wtedy wyglądam jak jakiś debil. Hmm, a może zamiast prostować będę je kręcić na papiloty? < czy wtedy też się włosy niszczą?
Mam ten sam problem, codziennie prostuje włoski prostownicą i nie planuje rezygnować z prostowania Polecam ci jedwab bo włosów, odrobina tego specyfiku na suche włoski przed samym prostowaniem a od razu zobaczysz różnice Jedwab jest tani- ok 10 zł a wystarcza mi na jakies 2 miesiące
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:33   #3
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Cytat:
Napisane przez ona1981
Mam ten sam problem, codziennie prostuje włoski prostownicą i nie planuje rezygnować z prostowania Polecam ci jedwab bo włosów, odrobina tego specyfiku na suche włoski przed samym prostowaniem a od razu zobaczysz różnice Jedwab jest tani- ok 10 zł a wystarcza mi na jakies 2 miesiące
oo a to można kupić w zwykłym sklepie kosmetycznym ?
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:44   #4
tutti_frutti
Raczkowanie
 
Avatar tutti_frutti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 76
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Z opisu wynika że mamy takie same włosy i takie same problemy Też codziennie uzywam prostownicy, ale nie wiem czy moje włosy długo to zniosą, bo wyglądają jakby mialy zamiar zaraz sie wykruszyć. Troche poprawiły swoją kondycje dzięki odżywce timotei migdałowej, stały się milsze w dotyku i wogołe takie ładniejsze, bardziej nawilżone, niesety u mnie powoduje ona łupiez wiec musiałam ja odstawić a naprawde dla mnie jest dobra. Podobno dobry jest jedwab w płynie firmy bodajże farouk. Żeby ograniczyc używanie prostownicy najpierw mialam pomysł żeby zrobic sobie trwała, ale fryzjerka powiedziala, że na moich włosach nie wyjdzie taka ją bym chciala miec wiec zrezygnowałam, za to w poniedziałek ide na chemiczne prostowanie. mam nadzieje, że to troche ujarzmi moje włosy i jesli bede mogła odstawić na jakis czas prostownice to uda mi sie je zregenerować
tutti_frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:56   #5
tutti_frutti
Raczkowanie
 
Avatar tutti_frutti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 76
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Cytat:
Napisane przez morelowa
oo a to można kupić w zwykłym sklepie kosmetycznym ?
Można zamówić na allegro lub w sklepie fryzjerskim, kosztuje ok 10 zł za chyba 14 ml, i wystarcza w zależnosci jakiej długości masz włosy na 4-6 razy. Duża butelka kosztuje ok 100 zł
tutti_frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 19:30   #6
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Cytat:
Napisane przez tutti_frutti
Można zamówić na allegro lub w sklepie fryzjerskim, kosztuje ok 10 zł za chyba 14 ml, i wystarcza w zależnosci jakiej długości masz włosy na 4-6 razy. Duża butelka kosztuje ok 100 zł
Ja mam wlosy za ramiona i mi wystarcza na 2 miesiące!! Jedwab jest tłusty wiec stosuje oszczednie.Minimalną ilość rozetrzec na dłoni i wetrzeć we włosy. Efekt widoczny od razu. Na Allegro widzialam nawet za ok 5 zł najmniejsza pojemnosc. U fryzjera ok 10 zł
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 19:38   #7
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Cytat:
Napisane przez ona1981
Ja mam wlosy za ramiona i mi wystarcza na 2 miesiące!! Jedwab jest tłusty wiec stosuje oszczednie.Minimalną ilość rozetrzec na dłoni i wetrzeć we włosy. Efekt widoczny od razu. Na Allegro widzialam nawet za ok 5 zł najmniejsza pojemnosc. U fryzjera ok 10 zł
Dziewczyny, a czy stosujecie maski/odzywki do włosów? Jesli włosy są zniszczone to sam jedwab się z nimi nie upora
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 19:42   #8
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Cytat:
Napisane przez morelowa
Hej dziewczyny Otóż mam taki problem. Moje włosy są nijakie - ani kręcone, ani proste. Dlatego codziennie je prostuję aby jako - tako wyglądały. Gdy kiedyś poszłam do fryzjerki aby je obchlastać, zwróciła mi uwagę że mam bardzo wysuszone włosy. Nie pierwszy raz spotykam się z taką opinią że moje włosy wyglądają jak siano i sa bardzo zniszczone. Czy znacie jakieś domowe i nie tylko sposoby godne wypróbowania? Nie chcę rezygnowac z prostowania, bo wtedy wyglądam jak jakiś debil. Hmm, a może zamiast prostować będę je kręcić na papiloty? < czy wtedy też się włosy niszczą?
mam takie same włosy niestety, ale używam różnych szamponów do zniszczonych i suchych włosów i wyglądają nawet nieźle...
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 22:03   #9
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wysuszone włosy przez prostownicę!!! Co może pomóc???

Prostowanie włosków niestety niszczy i bardzo przesusza włoski-wiem,bo też codziennie prostuję...przy takim męczeniu włosków bez profesjonalnych,nawilżają cych i regenerujących masek,odżywek się nie obejdzie...
Aha i koniecznie jakieś serum.
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.