Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 19:08   #1921
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie proszę, gdzie lepiej kupić kosmetyki kolorowe w Warszawie na lotnisku czy w Londynie???
To może ja się trochę podłączę i zapytam czego można się spodziewać na lotnisku w Londynie z kolorówki i w jakich cenach

A na mój gust, to zawsze bardziej się opłaca za granicą, więc w tym wypadku w Londynie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 02:52   #1922
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam Was wszystkie Jestem prawie 2 lata w Irlandii i przyznam się, że nie doceniałam dotąd tutejszych kosmetyków. Przebrnęłam jednak przez ten wątek i postanowiłam nadrobić zaległości, a że będę tu jeszcze tylko 3 miesiące-muszę się pospieszyć
Zdążyłam już docenić zalety kosmetyków Boots Botanics i zrobić nawet pewne zapasy( z myślą już o Polsce)-gdy dostałam kilka voucherów na kosmetyki Sanctuary i zachwyciłam się jeszcze bardziej glinkową maseczką i mikrodermabrazją Muszę jeszcze przetestować tego wychwalanego przez Was Palmersa. Dzięki Wam też odkryłam wspaniały tonik Tea Tree BS Masełka juz dawno uwielbiałam, a szczególnie satsumę
Podzielam już od dawna Wasze zachwyty nad serum EL, natomiast Repaiwear Clinique miałam rok temu i mnie uczulił...
Ale muszę się pochwalić moimi najnowszymi z dobyczami Clinique- W poniedziałek kupiłam w Arnottsie zestaw- krem All About Eyes Rich (15 ml), tusz High Impact (4 g) i płyn do demakijażu Take Day Off (50 ml) za 32 euro, czyli w cenie samego kremu. Do tego dokupiłam- słynną już w tym wątku maseczkę Turnaround (38 e) -i za to dostałam kosmetyczkę a w niej szminkę, cień, emulsję do mycia twarzy, mini lotion DDML i krem All About Eyes 7 ml.
Ale uwaga-dzisiaj kupiłam identyczny zestaw-krem All About Eyes(15 ml), tusz i Take Day Off za- uwaga- pół ceny tj-16 euro!!! Chciałam kupić jeszcze jeden, ale to był ostatni...
Jeszcze nie próbowałam maseczki Turnaround, mam pewne obawy, czy rzeczywiście efekty będą tak spektakularne...Szczerze mówiąc nie miałam zamiaru jej kupować, choć serum TT używałam i byłam zadowolona,ale tak zachęcałyście, że nie mogłam się oprzeć Muszę przyznać, że niezłe z Was kusicielki...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 14:51   #1923
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym co napisala wyzej Kbaga: filtry Soltan sa dostepne w Bootsie i calkiem dobre. Ten do twarzy o spf 50+ zostal przeze mnie zgloszony do KWC. Recenzje mozesz przeczytac tu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18927
Sylwiasta, zgadzam się, ze to bardzo fajny kosmetyk, ale ostatnia wersja z nalepką, ze ulepszony potwornie mnie uczulil, choć wczesniej zużylam cztery opakowania. A tendencję do alergii mam niewielką.
Więc radzę uważac.
A tutaj jest jeszcze Avene.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 19:59   #1924
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ojej, to bardzo nie dobrze, liczylam na niego przy najblizszej wizycie! Ze tez oni co chwile chca poulepszac! w takim razie bede uwazac, dziekuje za wskazowke!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 12:20   #1925
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Będąc ostatnio w centrum handlowym znalazłam kosmetyki ziaji Nie pamiętam co to był dokładnie za sklep, nazwa brzmiała cos w stylu Home&house albo jakoś tak. To taki sklep z tanimi artykułami, od spożywki poprzez zabawki do wystroju łazienek i kuchni. Zrobiłam nawet zdjęcia ale cos nei chcą mi się załadować. Ceny głównie od 2,5 funta w zwyż. Dostępne były kremy, toniki a nawet płyny do higieny intymnej.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 12:21   #1926
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Będąc ostatnio w centrum handlowym znalazłam kosmetyki ziaji Nie pamiętam co to był dokładnie za sklep, nazwa brzmiała cos w stylu Home&house albo jakoś tak. To taki sklep z tanimi artykułami, od spożywki poprzez zabawki do wystroju łazienek i kuchni. Zrobiłam nawet zdjęcia ale cos nei chcą mi się załadować. Ceny głównie od 2,5 funta wzwyż. Dostępne były kremy, toniki a nawet płyny do higieny intymnej.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:30   #1927
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Będąc ostatnio w centrum handlowym znalazłam kosmetyki ziaji Nie pamiętam co to był dokładnie za sklep, nazwa brzmiała cos w stylu Home&house albo jakoś tak. To taki sklep z tanimi artykułami, od spożywki poprzez zabawki do wystroju łazienek i kuchni. Zrobiłam nawet zdjęcia ale cos nei chcą mi się załadować. Ceny głównie od 2,5 funta w zwyż. Dostępne były kremy, toniki a nawet płyny do higieny intymnej.

Ola , czy to nie bylo w Team Valley Bo ja tez tam chyba znalazlam kosmetyki Ziaji, tez w takim tanim sklepie
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 22:32   #1928
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja w Bootsie widzialam kosmetyki Eris.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 10:24   #1929
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Ola , czy to nie bylo w Team Valley Bo ja tez tam chyba znalazlam kosmetyki Ziaji, tez w takim tanim sklepie
Nie to było w Arniston Center (bliżej Durham). ALe nie wykluczone ze w Team Valley też mogą być bo wiem o jaki sklep Ci chodzi o to był chyba ten sam.

Chciałam sobie zamówić szampony kerastese przez ebay i pisze że mam zablokowane konto Nie wiem tylko dlaczego, bo nie zamawiałam jeszcze nic przez ebaya, nie mam żadnych zaległych płatności, więc co... Zablokowali mi bo przez trzy miesiące od rejestracji nic nie kupiłam?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:32   #1930
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

monikao na tej stronie internet. którą mi podałaś jest wiele kosmetyków nieznanych mi firm, które nie mają recenzji w KWC. Czy używałaś może jakieś z nich? JA zamówiłam sobie w ciemno szampon firmy REDKEN do wypadających włosów. Zobaczymy czy jest coś wart, bo szczerze powiedziawszy mam już dosyć szamponów panteve, timotej czy jakichś innych zwykłych, które oprócz tego że się pienią i sprawiają że włosy wyglądają na umyte nic innego nie robią.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 10:53   #1931
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny,wiem ze nie na temat, ale chcialabym z Wami podzielic moja radoscia: dostalam prace!!!!!! Tam, gdzie chcialam, czyli w duzej firmie w dziale projektu (graficznego).Od razu po rozmowie kwalifikacyjnej mi powiedzieli, ze mnie chca Tyko kontrakt permenentny (pierwszy raz) i juz teraz mam jakies klaustrofobiczne odczucia, 22 dni wakacji, to coz ja zrobie w tym czasie
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 11:15   #1932
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dziewczyny,wiem ze nie na temat, ale chcialabym z Wami podzielic moja radoscia: dostalam prace!!!!!! Tam, gdzie chcialam, czyli w duzej firmie w dziale projektu (graficznego).Od razu po rozmowie kwalifikacyjnej mi powiedzieli, ze mnie chca Tyko kontrakt permenentny (pierwszy raz) i juz teraz mam jakies klaustrofobiczne odczucia, 22 dni wakacji, to coz ja zrobie w tym czasie
Gratulacje Bee
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 11:38   #1933
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Bee moje gratulacje a 22 dni jak znalazl pod palemki
W ramach uczczenia okazji proponuje mega zakupy ja bym tak zrobila
buzka i wszystkiego dobrego na nowej sciezce kariery
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 11:43   #1934
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

olka_222 ja zamawiam przez sklepy Internetowe kosmetyki do włosów Kerastase itp. Teraz mam L'oreal Absolut Repair i osobiście jestem bardziej zadowolona
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:24   #1935
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dziewczyny,wiem ze nie na temat, ale chcialabym z Wami podzielic moja radoscia: dostalam prace!!!!!! Tam, gdzie chcialam, czyli w duzej firmie w dziale projektu (graficznego).Od razu po rozmowie kwalifikacyjnej mi powiedzieli, ze mnie chca Tyko kontrakt permenentny (pierwszy raz) i juz teraz mam jakies klaustrofobiczne odczucia, 22 dni wakacji, to coz ja zrobie w tym czasie

tez gratuluje Beekeeper!

i nawet aaliyah i AniaWila sie zjawily pogratulowac - dawno Was tu dziewczyny nie widzialam, zagladajcie czesciej
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:36   #1936
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
tez gratuluje Beekeeper!

i nawet aaliyah i AniaWila sie zjawily pogratulowac - dawno Was tu dziewczyny nie widzialam, zagladajcie czesciej
Witaj Zwierzun! Mi brak czasu daje sie we znaki niestety, ale obiecuje wpadac na ten watek Szczegolnie, ze obkupilam sie ze hoho (w kosmetyki rzecz jasna)
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:25   #1937
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Właśnie kupiłam Clinique Fresh Allover Bloom(Peony) i zestaw pędzli z TBS
Jak tylko dostanę przesyłkę zdam relacje z używania
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 18:01   #1938
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Gratulacje Bee
Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Bee moje gratulacje a 22 dni jak znalazl pod palemki
W ramach uczczenia okazji proponuje mega zakupy ja bym tak zrobila
buzka i wszystkiego dobrego na nowej sciezce kariery
Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
tez gratuluje Beekeeper!

i nawet aaliyah i AniaWila sie zjawily pogratulowac - dawno Was tu dziewczyny nie widzialam, zagladajcie czesciej
dzieki dziewczyny!
ciesze sie, ale to 22/365 jest straaaszne troche
trza bedzie sie rozsadnie zorganizowac,coby nie zmarnowac kazdego cennego dnia. Na Wielkanoc juz lece do Hiszpanii (matka tego nie przezyje)
co do kosmetykow to kupialm tylko paletke Brown Eyes Pop Beauty. Fajowa jest!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1198266862-Popbeauty_Dev_Eye_Class_-_Brown_Eyes_Main.jpg (80,7 KB, 30 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 18:08   #1939
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
tez gratuluje Beekeeper!

i nawet aaliyah i AniaWila sie zjawily pogratulowac - dawno Was tu dziewczyny nie widzialam, zagladajcie czesciej

wpadlysmy jak bomby do piwnicy tez juz bede czesciej
tak wyszlo, zesmy sie z Aaliyah razem zapodzialy

co do kosmetykow to ja ostatnio mialam okazje kilka razy przewijac sie po wolnoclowkach na lotniskach i nie powiem, ze sobie oszczedzalam jutro tez lece do PL i juz mam pewne plany ale chyba zadnych nowych odkryc nie mam

aaa napisze tylko, ze jezeli chodzi o pielegnacje ciala to poczawszy od soli do kapieli, poprzez shower gel i balsam do ciala to oddalam sie w calosci J.Malki i wychodzi mi to na dobre
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 19:47   #1940
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a tak w ogole to mi sie cos przypomnialo. Bedac ostatnio na Camden Town dostalam kilka probek tajemniczego Discovery Beauty Secrets from Japan - DHC. System czterech krokow pielegnacji from Japan

Sceptycznie bylam nastawiona do jakichkolwiek testow tego cuda, ale wrzucilam w google te trzy litery i w sumie...hmmmm.....zobaczc ie same. A kosmetyki nie naleza do tych najtanszych
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:14   #1941
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

AniaWila widziałam stronkę DHC, przyznam, że rzeczywiście drogie kosmetyki Tylko czy ich jakość jest warta takich cen? Używaj i zdawaj relacje na bieżąco, jestem baaardzo ciekawa
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 23:21   #1942
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam wszystkich
Mam pytanko, czy któraś z Was słyszała kiedykolwiek coś o zabiegu cosmelan w Londynie lub okolicach, czy wykonuje go dermatolog?
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 10:52   #1943
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
monikao na tej stronie internet. którą mi podałaś jest wiele kosmetyków nieznanych mi firm, które nie mają recenzji w KWC. Czy używałaś może jakieś z nich? JA zamówiłam sobie w ciemno szampon firmy REDKEN do wypadających włosów. Zobaczymy czy jest coś wart, bo szczerze powiedziawszy mam już dosyć szamponów panteve, timotej czy jakichś innych zwykłych, które oprócz tego że się pienią i sprawiają że włosy wyglądają na umyte nic innego nie robią.
Ola najmocniej przepraszam, ze tak pozno odpisuje, ale zajrzalam tu dopiero dzis. Tak, zamawiam z tej stronki. Sebastian i Kerastase, Sebastian moze byc a Kerastase fatalny. Po 2 stosowaniach dostalam takiego lupiezu, ze walcze z nim juz ponad 2 miesiace. Teraz jak ty mam ochote na redken, widze go tutaj w salonach fryzjerskich.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dziewczyny,wiem ze nie na temat, ale chcialabym z Wami podzielic moja radoscia: dostalam prace!!!!!! Tam, gdzie chcialam, czyli w duzej firmie w dziale projektu (graficznego).Od razu po rozmowie kwalifikacyjnej mi powiedzieli, ze mnie chca Tyko kontrakt permenentny (pierwszy raz) i juz teraz mam jakies klaustrofobiczne odczucia, 22 dni wakacji, to coz ja zrobie w tym czasie
GRATULACJE!!! i wszystkiego najlepszego na drodze rozwoju kariery zawodowej.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 13:34   #1944
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Ola najmocniej przepraszam, ze tak pozno odpisuje, ale zajrzalam tu dopiero dzis. Tak, zamawiam z tej stronki. Sebastian i Kerastase, Sebastian moze byc a Kerastase fatalny. Po 2 stosowaniach dostalam takiego lupiezu, ze walcze z nim juz ponad 2 miesiace. Teraz jak ty mam ochote na redken, widze go tutaj w salonach fryzjerskich.
Nic nie szkodzi
Kurcze to mnie trochę zmartwiłaś tym kerastase Umyłam nim jeden raz włosy ale póki co nie zauważyłam łupieżu. W dodatku włosy trochę inaczej się zachowują po nim, są tak jakby bardziej puszyste.
Fajna stronka tylko czemu wszystkie firmy są tak mało znane, chociaż nie powiem, pomocne są opinie użytkowniczek które są zamieszczone pod danym produktem.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 14:38   #1945
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tak jak wspomniałam, mam Kerastase Oleo-Relax- kąpiel i maseczkę. Nie jestem szczególnie zachwycona Teraz używam Absolut Repair i jest lepiej.

olka_222 jak się spisuje Redken ?
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 19:15   #1946
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

kuseczko nie wiem jak redken się spisuje bo go nie zaczęłam jeszcze. najpierw daje szanse kerastese. Tyle że ja mam bain prevention
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 01:29   #1947
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Nic nie szkodzi
Kurcze to mnie trochę zmartwiłaś tym kerastase Umyłam nim jeden raz włosy ale póki co nie zauważyłam łupieżu. W dodatku włosy trochę inaczej się zachowują po nim, są tak jakby bardziej puszyste.
Fajna stronka tylko czemu wszystkie firmy są tak mało znane, chociaż nie powiem, pomocne są opinie użytkowniczek które są zamieszczone pod danym produktem.
Rzeczywiscie opinie pod produktami pomagaja. Odciagnely mnie juz od niejednego "fantastycznego" zakupu.
Ostatnio kupilam maske do wlosow Sebastian bylam zadowolona i ktoregos dnia moje najukochansze dziecko wpuscilo w kanal moja maske, mylo dolly, nie zostawila nawet kropelki.... Myslalam ze sie zaplacze.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 10:52   #1948
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

monikao a możesz mi powiedzieć co to za kosmetyki "Sebastian"? Bo widzę, że zachwalasz
Mogłabyś podesłać linka??
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 11:41   #1949
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
monikao a możesz mi powiedzieć co to za kosmetyki "Sebastian"? Bo widzę, że zachwalasz
Mogłabyś podesłać linka??
Sebastian professional. Mialam szampon, odzywke i nieszczesna maske o ktorej pisalam wczesniej. Na poczatku nie bylam zadowolona, ale po dluzszym stosowaniu kondycja moich wlosow ulegla poprawie, staly sie mocniejsze. (Wlosy farbuje co 3 tygodnie, susze co drugi dzien, przez co sa ekstra suche)
http://www.lookfantastic.com/hair-care

Mialam produkty z tej serii:
http://www.lookfantastic.com/hair/se...ioner-new.html

Edytowane przez monikao
Czas edycji: 2008-02-02 o 11:45 Powód: dopisek
monikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 11:54   #1950
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja musze podzielic sie w koncu opiniami zakupionych przeze mnie kiedys kosmetykow ktorych nie ocenilam na forum.
Zaczne od prezentu Mikolajkowego czyli zestawu TBS tea tree... Nie jestem zadowolona bo strasznie wysuszylo mojá skóre Jak juz kiedys pisalam mam cere mieszana i teraz planuje zakup serii do mojej cery wlasnie. Produkty tea tree oddam mojemu tz

Pozatym kiedys zakupilam toni & guy-szampon, odrzywke i pianke zwiekszajaca objetosc. Bylam zadowolona i byla bym do tej pory gdyby nie odezwalo sie jakies dziwne uczulenie starsznie swedzi mnie skora glowy. mialam juz tak 3 razy. za kazdym razem przerywalam stosowanie i uzywalam innego szamponu, odzywki i pianki i po paru dniach swedzenie ustepowalo. Potem wracalam do Toni&Guy dobrze pluczac wlosy po szamponie jak i odrzywce ale niestety pojawialo sie swedzenie.Szkoda bo seria byla dla moich tépych(!) wlosow odpowiednia. Byc moze produkty sa zbyt mocno perfumowane-bo faktycznie ladnie pachna.
Pozatym tydzien temu zakupilam clinique-all about eyes rich i jestem zadowolona nawilzyl mi skore wokol oczu i zredukowal cinie
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.