D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-21, 19:23   #1
DorotkaPsotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 925

D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?


Hej natknê³am siê kiedy¶ na pewien krótki artyku³ w gazecie (chyba XXI wiek) teeraz tak z ciekawo¶ci poszuka³am nieco o tym w internecie i znalaz³am tylko to samo co w gazecie. Co o tym my¶licie?

W twardych ska³ach na rosyjskim pó³wyspie Kolskim specjali¶ci w 1984 r. dotarli na g³êboko¶æ 12 068 m. Temperatura wody na dnie odwiertu wynosi³a 220°C. Mikrofony w szybie zarejestrowa³y (a urz±dzenia rejestruj±ce - podobno nagra³y) dziwne d¼wiêki podobne do jêku i krzyku setek torturowanych ludzi. Szef projektu, David Guberman, podczas kongresów naukowych otrzymywa³ mnóstwo pytañ dotycz±cych d¼wiêków pochodz±cych z wnêtrza Ziemi. Odpowiada³, ¿e ich ¼ród³o jest nieznane. Kierownik Jurij Azzakow podobno stwierdzi³ nawet: - Jako komunista nie wierzê w niebo i Bibliê, jako naukowiec wierzê teraz w piek³o! Do dziury spu¶cili¶my mikrofon nagrywaj±cy d¼wiêki ruchu p³yt litosferycznych. Ale zamiast tego us³yszeli¶my bolesny ludzki krzyk... By³ to krzyk, wycie i jêki milinów ludzi.
Potem odezwa³ siê potê¿ny wrzask i eksplozja w tle. Badacze wystraszyli siê - z szybu wyskoczy³o podobno co¶ strasznego, niewidocznego dla oczu, a przez to jeszcze bardziej przera¿aj±cego. Ich ¶wiadectwo opublikowa³y fiñskie i szwedzkie gazety, które twierdzi³y, ¿e "Rosjanie wypu¶cili diab³a z piek³a".
Prace wiertnicze zatrzymano w 1994r. - podobno z przyczyn finansowych. Finansowanie tego unikalnego projektu oferowali jednak liczni zainteresowani z zagranicy. Naukowców pokona³ podobno strach - dok³adnie tak opisuj± piek³o stare ksiêgi ko¶cielne...
¬ród³o: magazyn 21. wiek

Zawsze interesowa³y mnie takie dziwnee sprawy A Was?
__________________
dobrze jest!
DorotkaPsotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 19:32   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

To na pewno by³o piek³o
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 19:36   #3
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 16 387
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Cytat:
Napisane przez DorotkaPsotka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej natknê³am siê kiedy¶ na pewien krótki artyku³ w gazecie (chyba XXI wiek) teeraz tak z ciekawo¶ci poszuka³am nieco o tym w internecie i znalaz³am tylko to samo co w gazecie. Co o tym my¶licie?

W twardych ska³ach na rosyjskim pó³wyspie Kolskim specjali¶ci w 1984 r. dotarli na g³êboko¶æ 12 068 m. Temperatura wody na dnie odwiertu wynosi³a 220°C. Mikrofony w szybie zarejestrowa³y (a urz±dzenia rejestruj±ce - podobno nagra³y) dziwne d¼wiêki podobne do jêku i krzyku setek torturowanych ludzi. Szef projektu, David Guberman, podczas kongresów naukowych otrzymywa³ mnóstwo pytañ dotycz±cych d¼wiêków pochodz±cych z wnêtrza Ziemi. Odpowiada³, ¿e ich ¼ród³o jest nieznane. Kierownik Jurij Azzakow podobno stwierdzi³ nawet: - Jako komunista nie wierzê w niebo i Bibliê, jako naukowiec wierzê teraz w piek³o! Do dziury spu¶cili¶my mikrofon nagrywaj±cy d¼wiêki ruchu p³yt litosferycznych. Ale zamiast tego us³yszeli¶my bolesny ludzki krzyk... By³ to krzyk, wycie i jêki milinów ludzi.
Potem odezwa³ siê potê¿ny wrzask i eksplozja w tle. Badacze wystraszyli siê - z szybu wyskoczy³o podobno co¶ strasznego, niewidocznego dla oczu, a przez to jeszcze bardziej przera¿aj±cego. Ich ¶wiadectwo opublikowa³y fiñskie i szwedzkie gazety, które twierdzi³y, ¿e "Rosjanie wypu¶cili diab³a z piek³a".
Prace wiertnicze zatrzymano w 1994r. - podobno z przyczyn finansowych. Finansowanie tego unikalnego projektu oferowali jednak liczni zainteresowani z zagranicy. Naukowców pokona³ podobno strach - dok³adnie tak opisuj± piek³o stare ksiêgi ko¶cielne...
¬ród³o: magazyn 21. wiek

Zawsze interesowa³y mnie takie dziwnee sprawy A Was?
có¿...ju¿ nied³ugo....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 19:46   #4
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

ale ludzie maj± wyobra¼niê
a mo¿na gdzie¶ tych nagrañ pos³uchaæ?
To jest niez³e-"Badacze wystraszyli siê - z szybu wyskoczy³o podobno co¶ strasznego, niewidocznego dla oczu, a przez to jeszcze bardziej przera¿aj±cego" to sk±d wiedzieli,¿e jest przera¿aj±ce skoro by³o niewidoczne dla oczu?
nie pomy¶leli,¿e to mo¿e d¼wiêk spalania siê jakiego¶ przedmiotu w wyniku wysokiej temp?Czasami jak co¶ siê pali to tak piszczy.
Diya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 19:47   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Podoba mi siê tekst: co¶ strasznego, ale niewidocznego dla oczu
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 19:49   #6
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 323
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Cytat:
Napisane przez DorotkaPsotka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej natknê³am siê kiedy¶ na pewien krótki artyku³ w gazecie (chyba XXI wiek) teeraz tak z ciekawo¶ci poszuka³am nieco o tym w internecie i znalaz³am tylko to samo co w gazecie. Co o tym my¶licie?

W twardych ska³ach na rosyjskim pó³wyspie Kolskim specjali¶ci w 1984 r. dotarli na g³êboko¶æ 12 068 m. Temperatura wody na dnie odwiertu wynosi³a 220°C. Mikrofony w szybie zarejestrowa³y (a urz±dzenia rejestruj±ce - podobno nagra³y) dziwne d¼wiêki podobne do jêku i krzyku setek torturowanych ludzi. Szef projektu, David Guberman, podczas kongresów naukowych otrzymywa³ mnóstwo pytañ dotycz±cych d¼wiêków pochodz±cych z wnêtrza Ziemi. Odpowiada³, ¿e ich ¼ród³o jest nieznane. Kierownik Jurij Azzakow podobno stwierdzi³ nawet: - Jako komunista nie wierzê w niebo i Bibliê, jako naukowiec wierzê teraz w piek³o! Do dziury spu¶cili¶my mikrofon nagrywaj±cy d¼wiêki ruchu p³yt litosferycznych. Ale zamiast tego us³yszeli¶my bolesny ludzki krzyk... By³ to krzyk, wycie i jêki milinów ludzi.
Potem odezwa³ siê potê¿ny wrzask i eksplozja w tle. Badacze wystraszyli siê - z szybu wyskoczy³o podobno co¶ strasznego, niewidocznego dla oczu, a przez to jeszcze bardziej przera¿aj±cego. Ich ¶wiadectwo opublikowa³y fiñskie i szwedzkie gazety, które twierdzi³y, ¿e "Rosjanie wypu¶cili diab³a z piek³a".
Prace wiertnicze zatrzymano w 1994r. - podobno z przyczyn finansowych. Finansowanie tego unikalnego projektu oferowali jednak liczni zainteresowani z zagranicy. Naukowców pokona³ podobno strach - dok³adnie tak opisuj± piek³o stare ksiêgi ko¶cielne...
¬ród³o: magazyn 21. wiek

Zawsze interesowa³y mnie takie dziwnee sprawy A Was?
Predator

Mnie te¿ interesuj± dziwne sprawy Ale piek³o jest chyba w wymiarze dla dusz, tutaj b³±kaj± siê tylko zaginione duszyczki, co nie przesz³y na drug± stronê
__________________
1. Anonimowo¶æ w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Je¿eli wy¶miewasz czyj¶ b³±d ortograficzny to znaczy, ¿e nie masz argumentów.

Rozs±dek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukaæ wymówek...!
...albo chocia¿ siê staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 19:51   #7
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 5 676
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Wujek google znalaz³ mi to http://pl.gloria.tv/?media=54444
Te¿ mnie takie rzeczy interesuj±, mimo, ¿e nawet gdybym chcia³a to nie uwierzê w to
__________________


Æwiczê!
Wenress jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 19:53   #8
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

haha siê u¶mia³am
diabe³ zagania kobiety i dzieci na praw± stronê zdaje siê s³yszeæ

Cytat:

However, there was still the Norwegian man, Age Rendalen, who had told the story of the ominous, bat-like creature emerging from the drill-hole. The article in the Trinity Broadcasting Network newsletter said he lived near Oslo, so we called directory assistance and found him in about 45 seconds. I talked with him on the phone myself:


'Are you the one who sent information to a Christian television network in the United States about scientists drilling into hell?' I asked.

'Yes,' he said without hesitation.
'Well,' I continued, 'Do you have any way of knowing whether it is true?'
'Yes I do,' he replied.
'Tell me about it,' I asked.
'None of it is true,' he said. 'I fabricated every word of it!'

Source : http://www.truthorfiction.com/rumors...ohellfacts.htm
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 19:54   #9
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 1 711
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax
http://www.snopes.com/religion/wellhell.asp
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 22:32   #10
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Cytat:
Napisane przez DorotkaPsotka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej natknê³am siê kiedy¶ na pewien krótki artyku³ w gazecie (chyba XXI wiek) teeraz tak z ciekawo¶ci poszuka³am nieco o tym w internecie i znalaz³am tylko to samo co w gazecie. Co o tym my¶licie?
A co o tym myslec? Bujda na resorach i tyle.

Cytat:
Napisane przez DorotkaPsotka Poka¿ wiadomo¶æ
W twardych ska³ach na rosyjskim pó³wyspie Kolskim specjali¶ci w 1984 r. dotarli na g³êboko¶æ 12 068 m. Temperatura wody na dnie odwiertu wynosi³a 220°C. (...)
Prace wiertnicze zatrzymano w 1994r. - podobno z przyczyn finansowych.
Wzrost temperatury wraz ze schodzeniem glebiej pewnie mialby cos do rzeczy

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;23376190]Podoba mi siê tekst: co¶ strasznego, ale niewidocznego dla oczu [/QUOTE]

Dobry jest, fakt

Cytat:
Napisane przez panierrka Poka¿ wiadomo¶æ
Predator
Jak predator, to luz, Bear Gryllsa tam poslac
http://staticrps.komixxy.pl/uimages/...mentor_500.jpg

__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 22:38   #11
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beld¿ja
Wiadomo¶ci: 4 203
GG do gsk
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

kurde czyli jak umre to moje cia³o dokopie siê do ¶rodka ziemi e czyli po ¶mierci bêdê silniejsza ni¿ teraz, piszê siê na to
__________________
Po prostu Go¶ka
gsk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 22:42   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Cytat:
Napisane przez gsk Poka¿ wiadomo¶æ
kurde czyli jak umre to moje cia³o dokopie siê do ¶rodka ziemi e czyli po ¶mierci bêdê silniejsza ni¿ teraz, piszê siê na to

a do tego wytrzymasz temperatury typu 220 stopni C :P

mo¿e zacznijmy chowaæ ludzi ponad ziemi± ¿eby zamiast w dó³ pchali siê do gwiazd, kosmos sta³by przed ludzko¶ci± otworem


edit
mam pomys³ mam pomys³

przecie¿ ludzie ju¿ id± do gwiazd - w sensie ci co poszli do nieba
wy¶lijmy sondê do nieba i na pewno siê do nas odezw±
tyle, ¿e ci bêd± imprezowaæ i siê smiaæ zamiast p³akaæ i wyæ jak ci na dole ;D

chocia¿ fakt, ¿e ¿adni ludzie z nieba siê do nas nie odzywaj± tak jak ci z piek³a mo¿e tylko sugerowaæ, ¿e ju¿ nas nie lubi±...
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-11-21 o 22:46
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 22:48   #13
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beld¿ja
Wiadomo¶ci: 4 203
GG do gsk
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Eyo czyli wychodzi na to, ¿e jak idziemy do nieba, to zmieniamy siê w kosmitów
__________________
Po prostu Go¶ka
gsk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 22:52   #14
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomo¶ci: 2 841
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Kolejna urban legend i tyle
Maniwa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 23:05   #15
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

no cusz. chyba rzeczywi¶cie gazety (a mo¿e raczej 1 z gazet... ) pisa³y o tym w okolicach pocz±tków/niespe³na 1szej po³owy dekady lat 90, bo pisa³y nawet u nas;-), ale z li.., hm, z uprzejmo¶ci nie podam tytu³u prasowego. Ale ¿eby dodaæ pikanterii, by³a nawet bardzo poka¼nych rozmiarów fotografia rzeczonego, hm, diabelstwa. Jak widaæ, niekórzy nie do¶æ, ¿e jednak zobaczyli to jeszcze cyknêli fotkê.

Po 1, najg³êbszy jak dot±d odwiert siêga niewiele ponad 12 km w g³±b planety, promieñ ziemi liczy niespe³na 6 400 km. P³ynne j±dro ziemi jest gdzie¶ tak licz±c po promieniu od 1215 do 3400-3300 km.
Po 2, krzyki - dusze zdaje siê nie maj± cia³a, krtani, strun g³osowych... Uk³adów nerwowych tak ogólnie chyba raczej równie¿. ;-)
Po 3 to chyba raczej sobie powinna¶ znale¼æ nieco mniej, ¿e tak powiem, durnowate hobi.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

w ogóle to siê chyba nie zlêkli i przekopali , bo nie tylko 12068 ale nawet 12262.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-11-21 o 23:12
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-21, 23:30   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

O mamo.
G³upota.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-22, 07:15   #17
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 432
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;23376190]Podoba mi siê tekst: co¶ strasznego, ale niewidocznego dla oczu [/QUOTE]

mnie te¿
__________________
"Wiem,¿e jak ka¿da kobieta,mam wiêcej si³y ni¿ na to wygl±da"
/Evita
d0lcevita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-23, 21:42   #18
DorotkaPsotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 925
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

hihi dziewczyny jakie tam hobby :p zaciekawi³ jeden tekst i tyle
__________________
dobrze jest!
DorotkaPsotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-28, 19:20   #19
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Cytat:
Napisane przez eyo Poka¿ wiadomo¶æ

a do tego wytrzymasz temperatury typu 220 stopni C :P

mo¿e zacznijmy chowaæ ludzi ponad ziemi± ¿eby zamiast w dó³ pchali siê do gwiazd, kosmos sta³by przed ludzko¶ci± otworem


edit
mam pomys³ mam pomys³

przecie¿ ludzie ju¿ id± do gwiazd - w sensie ci co poszli do nieba
wy¶lijmy sondê do nieba i na pewno siê do nas odezw±
tyle, ¿e ci bêd± imprezowaæ i siê smiaæ zamiast p³akaæ i wyæ jak ci na dole ;D


chocia¿ fakt, ¿e ¿adni ludzie z nieba siê do nas nie odzywaj± tak jak ci z piek³a mo¿e tylko sugerowaæ, ¿e ju¿ nas nie lubi±...
Gagarin juz byl i nie stwierdzil obecnosci takich zjawisk, jestes jakies 53 lata do tylu
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 11:47   #20
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Wczoraj w wiadomo¶ciach na polsacie mówili o dziwnych d¼wiêkach, które s± s³yszane na ca³ym ¶wiecie. Nikt nie wie sk¶d pochodz± te odg³osy, ale podobno wielu ludzi je s³ysza³o. Powsta³o te¿ wiele filmików z nagraniami tych odg³osów, niektóre to fa³szerstwo, ale s± te¿ te prawdziwe. S³ysza³y¶cie o tym? Kto¶ s³ysza³ te d¼wieki? Jestem bardzo ciekawa
__________________
Mówi³a, ¿e wysz³a tego dnia z bukietem ¿ó³tych kwiatów w³a¶nie po to, bym j± wreszcie odnalaz³. Gdyby tak siê nie sta³o otru³aby siê, bo jej ¿ycie by³o pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 12:35   #21
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomo¶ci: 6 560
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

z wczoraj - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=599858
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 12:40   #22
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Dziêki, w³asnie znalaz³am. wpisa³am w google z³e s³owa i znalaz³am ten w±tek zamiast tego w³a¶ciwego.
__________________
Mówi³a, ¿e wysz³a tego dnia z bukietem ¿ó³tych kwiatów w³a¶nie po to, bym j± wreszcie odnalaz³. Gdyby tak siê nie sta³o otru³aby siê, bo jej ¿ycie by³o pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 13:05   #23
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;23376190]Podoba mi siê tekst: co¶ strasznego, ale niewidocznego dla oczu [/QUOTE]

To pewnie co¶ jak z pryszczem: ju¿ czujesz, ¿e tworzy siê gdzie¶ pod skór±, ale jeszcze go nie widzisz. I to jest straszne i przera¿aj±ce.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 13:13   #24
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomo¶ci: 1 512
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

A co na to Ojciec Redaktor i PiS? (potwory i spó³ka)
Moim skromnym zdaniem-bajkologia
oczarowana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-13, 11:35   #25
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 003
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

ach ci radzieccy naukowcy... bób chyba te¿ piszczy przy gotowaniu, mo¿e to duszyczki grzeszników w bób zamienione?
__________________
Wiedzê o ¶wiecie czerpiê z forum Wiza¿

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-15, 19:57   #26
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 465
GG do VioletJewel
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Wypisz wymaluj odg³osy z otwarcia nowej galerii handlowej

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez oczarowana Poka¿ wiadomo¶æ
A co na to Ojciec Redaktor i PiS? (potwory i spó³ka)
pewnie wykorzystaj± te d¼wiêki w swoim spocie wyborczym z adnotacj±: "tak koñcz± poplecznicy PO!"
I zwyciêstwo nareszcie zapewnione.

Edytowane przez VioletJewel
Czas edycji: 2012-03-15 o 19:58
VioletJewel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-15, 19:58   #27
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z ³odzi na samo dno
Wiadomo¶ci: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: D¼wiêki z wnêtrza Ziemii. Piek³o?

Cytat:
Napisane przez esfira Poka¿ wiadomo¶æ
ach ci radzieccy naukowcy... bób chyba te¿ piszczy przy gotowaniu, mo¿e to duszyczki grzeszników w bób zamienione?
Ale siê ubawi³am
BajaderkowaBaba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.