Indyjskie makijaże - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 10:04   #1621
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez ana82
Dostalam wkoncu moja upragniona przesylke....zamawialam khol z tej stronki sirocco.tur@interia.pl....
moja radosc nietrfala dlugo,gdy listonosz podal mi cala upackana koperte,okazalo sie ze fiolka z kholem bekla ....niestety pani Gaja niezadbala oto by umiescic przesylke w kopercie babelkowej,przeslala ja w zwyklej....papierowej,nic dziwnego wiec ze niedojechala domnie cala ....ale ta odrobinke co sie ostala na dnie koperty wyprubowalam i efekt mnie niepowalil,mialam czarniejsze rzeczy na oczach,bialka wybielil odrobinke,ale mimo wszystko oko wyglada jakos tak tajemniczo,ciekawiej...co najfajniejsze efekt jest dlugotrwaly.Zapewne w najblizszej przyszlosci zakupie go ponownie,ale raczej z innego zrodla..... szkoda......
Parę stron wcześniej,gdy jeszcze nie brałam udziału w tym wątku... Skoro ktoś to napisał wcześnie i dziewczyny jawnie pisały o Pani Gaji z Warszawy,wydawało mi sie ,ze to "legalne"
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:09   #1622
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Denise
Hej ślicznotki a wbijcie sie Wy o tu:www.sirocco.turystyka.net i tam przejdzcie do "sklepik", tam sobie poczytacie, zreszta jedna z Wizażanek nawet zbierała zamowienia na khole, bo byla w kontakcie z ta Pania ,ale ostatecznie okazalo sie , ze najlepiej jest bezposrednio u niej zamawiac, a zreszta dam Wam nr Jej gg: 1402247 to sama zapytajcie BUZIACZKI
I kolejne.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:16   #1623
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez emila84
Hej dziewczyny mam dla was wspaniałą wiadomość!


Otóz byłam w sklepie tej pani co sprowadza takie cudeńka.Wczoraj w nocy dzwoniła do córki , która jest teraz w Maroko i może coś jeszcze zdazy dokupić.Więc wtedy te khole będa 15 września. Jezeli córeńka nie zdaży kupić to nastepna podróz będzie około 10 pażdziernika i wtedy na pewno będzie ich bardzo duzo.
Kolejna wiadomość to taka , że khole są w najrózniejszych kolorach , czyli czarne, brązowe , granatowe , sliwkowe, fioletowe , zielone..Są to orginalne khole w specjalnych fiolkach .Sporo tego pyłku w nim nawe jest.Maja naprawdę działanie oczyszczajace oka.Zwężają naczynka krwionosne, chroniąprzed słońcem .
Pani ta powiedziała że jej sklep prowadzi właśnie sprzedaż wysyłkową takich rzeczy, więc prosiła o osobisty kontakt kazdej z nas.Na całą Polskę wysyła paczki priorytetowe.
Więc te które do mnie napisały przekieruje wasze maile do tej pani.Ona będzie odpowiadała na nie.W zwrotnym poda jej nr konta , na który trzeba wpłacić pieniązki i cierpliwie czekac.Raczej nie chce mieć pośredników więc sama będzie wszystkim kierowała.

Do wyboru mamy 2 khole;
1) taki we fiolce bez zadnego patyczka, sam proszek- 19 zł
2)taki , który ma jakis tam przyrząd do wkładnia tego do oczu-24 zł

Do tego trzeba doliczyć paczkę około 5 zeta

Bez względu na ilość jaką ona uzbiera kholi będzie do woli, bo ona ciągle je zamawia nie tylko dla nas ale równiez dla tancerek arabskich które wykonuja taki makijaż.

A oto ulotka z tego sklepu:
Sirocco-TUR Karawanseraj

Centru Kultury Arabskiej
*sklepik z arabskim asortymentem
*herbaciarnia
*Biuro podrózy, noclegi
*nauka języka arabskiego

Centrum Kultury Arabskiej zaprasza wszystkich , którzy chca odpocząć w atmosferze Bliskiego Wschodu i Afryki oraz przenieść się w czasy , gdy karawanseraje były miejscami spotkan róznych kultur. Właśnie tam kupcy , lecz również uczeni ,podróznicy , artyści wymieniali sie nie tylko towarami , lecz także pogladami , ideami , wierzeniami , zwyczajami.
KARAWANSERAJ ma być także dzięki Wam , magicznym miejscem , będącym swoistym ośrodkiem kultury , informacji i promocji krajów arabskich, namiastką dalekiego świata pełnego zapachów , kolorów , dźwięków.

Pod ten adres wysyłajcie zamówienia wpisując adres zamieszkania i dostarczenia paczki , jak również ilość i kolory tych mazidełek.Tutaj tez kierujcie swoje pytania.Ta pani jest właścicielka i osobiscie odpowiada na wszystkie maile itp.

http://krajearabskie.prv.pl

To jest drugi na ulotce adres dotyczący tego biura podrózy

http://sirocco.turystyka.net
I tu

Agnieszko Z,podałam tu cytaty jedynie na swoją obronę.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:43   #1624
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Indyjskie makijaże

Angi uważam, że nie masz się co bronić. Bo ja Cię nie oskarżam. Zwróciłam tylko uwagę na zbieg okoliczności, który może krzywdzić inną Wizażankę.

I wbrew Twoim zarzutom można na tym forum wyrażać swoją opinię, ale również przyjęte jest na tym forum przyjacielskie sorry. Nie wiem jakie produkty sprzedaje daphne na allegro. Ale Ty zarzuciłaś jej z grubej rury oszustwo i podważyłaś wiarygodność a z drugiej strony reklamujesz inny produkt, który też jak widzę nie ma zbyt dobrych opinii. Więc się nie dziw, że Daphne ma do Ciebie żal, a mi ta sytuacja się nie podoba.
Nie bronię na forum wymieniać się adresami i tego typu informacjami. Co zresztą widać w Twoich postach, które cytujesz. Natomiast antyreklama w połączeniu z reklamą innego sprzedawcy może być bardzo krzywdząca.

AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:49   #1625
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Indyjskie makijaże

Angi, a używałaś kohli od tej Pani? Bo ja chciałam sobie dokupić inny kolor (może zielony?) Jeżeli sprawdziąłś kohle tej Pani i mówiesz że są dobrej jakości to chyba się skuszę na inne kolorki
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:51   #1626
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Indyjskie makijaże

Dziewczyny, nie ma co roztrząsać. Każdemu może się podobać co innego i już.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:58   #1627
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

Wiesz Aguś,przypomina mi to nie tak odległe czasy naszej młodości,czasy komuny,gdy to w organizacji partyjnej o jej członkach nie mozna było
powiedzić złego słowa, a wszelka krytyka miała odzew.
Czy jezeli Daphne nie była by wizazanką a jedynie jakąś Panią X,to tez stanęłabyś w jej obronie?
Litości,przeciez nie jesteśmy sektą ?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 11:02   #1628
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez fibian
Angi, a używałaś kohli od tej Pani? Bo ja chciałam sobie dokupić inny kolor (może zielony?) Jeżeli sprawdziąłś kohle tej Pani i mówiesz że są dobrej jakości to chyba się skuszę na inne kolorki
Będę w sobo te w Warszawie,gram akurat koncert ,więc mam nadzieję uda mi się "wyskoczyć" na kholowe zakupy.

Tez mam ochotę na zielony.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2006-04-07 o 19:40
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 11:40   #1629
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Angi74
Wiesz Aguś,przypomina mi to nie tak odległe czasy naszej młodości,czasy komuny,gdy to w organizacji partyjnej o jej członkach nie mozna było
powiedzić złego słowa, a wszelka krytyka miała odzew.
Czy jezeli Daphne nie była by wizazanką a jedynie jakąś Panią X,to tez stanęłabyś w jej obronie?
Litości,przeciez nie jesteśmy sektą ?
Widzę Angi74, że mimo tego samego rocznika to jednak się nie rozumiemy
Nie mam zamiaru Cię przekonywać do swoich racji, tylko chciałam Ci przedstawić swój punkt widzenia.
Nie jesteśmy sektą, ani partią, ale wydaje mi się, że grupą kobiet, które są raczej sobie co najmniej, życzliwe. Może się mylę.
Dla mnie każda osoba zarejestrowana na wizażu to Wizażanka bądź Wizażanek ( sorry za niezręczne określenie) i bez względu na temat czy problem staram się i będę się starać, stawać w obronie tychże osób, jeśli uznaję, że dzieje się jakaś niesprawiedliwość. Uznałam, że tak dzieje się w tym szczególnym przypadku. I tyle.
Tak czy inaczej życzę udanych poszukiwań dobrych kosmetyków.

AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 11:47   #1630
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez fibian
Angi, a używałaś kohli od tej Pani? Bo ja chciałam sobie dokupić inny kolor (może zielony?) Jeżeli sprawdziąłś kohle tej Pani i mówiesz że są dobrej jakości to chyba się skuszę na inne kolorki
Fibian,dostałam dziś khol z wymianki od An.Jest w małej plastykowej buteleczce ,proszek bardzo miałki ,delikatny,gdy wpadł do oka nie draznił go.Po nałozeniu,świetnie się trzyma oka( zobaczymy jak długo ) jest jakby bardziej tłustawy,smolisty,nie wiem jak to określić.Ogólnie super.Siostra An,przywiozła go z Tunezji i wybiera się niebawem do Egiptu.Oj chyba będę błagać o zakupy dla mnie.. Napisz jakie kolorki byś Ty chciała?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:04   #1631
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Indyjskie makijaże

kohli z Wawy nie polecam-miałam kilka kolorów i rozczarowały mnie
To prawda co pisze daphne81, tylko czarny kohl ma właściwości wybielające
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 12:07   #1632
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Indyjskie makijaże

To sprawdż koniecznie ten zielony....
Może i ja sobie coś dokupię


Cytat:
Napisane przez Angi74
Będę w sobo te w Warszawie,gram akurat koncert z Varius Manx ,więc mam nadzieję uda mi się "wyskoczyć" na kholowe zakupy.

Tez mam ochotę na zielony.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:09   #1633
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Indyjskie makijaże

Aha , to już wszystko jasne....Ale i tak fajnie byłoby mieć zielony...
Swoją drogą to drzemie we mnie sroczka jakaś bo ciągle mi się nowych kolorków chce...

quote=agabil1]kohli z Wawy nie polecam-miałam kilka kolorów i rozczarowały mnie
To prawda co pisze daphne81, tylko czarny kohl ma właściwości wybielające[/quote]
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:10   #1634
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Indyjskie makijaże

Ups widzę, że małe spięcie.


Ja miałam 2 khole, z dwóch różnych źródeł.
Jeden jest taki jak pisze Angi- smoli jak diabli, piekielnie trwały-
wręcz nie do zmycia dość miałki, ale nie jest "suchy" tylko taki cięższy jakby tłustawy. Maże się jak sadza kominowa.
Daję miłe i egzotyczne uczucie chłodu, fajnie wybiela oko.
Jest w szklanej buteleczce ze szkalnym patyczkiem i to nim aplikuję khola.

Drugiego khola miałam i był suchy, sypał się, zupełnie nie wybielał gałki, nie dawał uczucia chłodu... Nie był idealnie czarny, a taka płowa czerń to nie był, ani nie stalowy, ani nie grafit... taka wypłowiała czerń.
Ten był w plastikowej buteleczce zakręcanej i od razu ta zakrętka służyła jako aplikator-coś jak przy błyszczykach.

I teraz ważne gdzieś czytałam, że:
Dziewczyny khole tak samo podrabiaja jak perfumy. Nie piszę, że jest to 100% informacja..., ale warto jest mieć to na uwadze!
Można się naciąć na podróbę już w Tunezji, czy Egipcie i być tego nieświadomym. Zwłaszcza jak się nie ma porównania i takiego przepływu informacji jak w tym wątku.
Najczęściej podrobiony khol, to sproszkowany węgiel drzewny i dlatego zachowuję się jak nietrwały proszek, nie daję tego uczucia chłodu i wybielania. Nie ma intensywnej, smolistej czerni, a tylko takie wypłowiało-czarne toto jest.
Nawet jeśli oryginalny khol nie wybiela gałek ocznych i jest to czyste złudzenie optyczne, to jest tak intensywnie czarny, że siłą faktu podkreśla biel oka na zasadzie kontrastu.

Dlatego NIE ma się co kłócić.

Mam nadzieję, że trochę was uświadomiłam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:17   #1635
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Indyjskie makijaże

To jeśli mówisz,że jest dobraj jakosci to chciałabym zielony i brązowy.
Czy ten kohl ma ten szklany patyczek? Bo ja nie mam i swój nakładam patyczkiem hig.

jaki jest koszt?


Cytat:
Napisane przez Angi74
Fibian,dostałam dziś khol z wymianki od An.Jest w małej plastykowej buteleczce ,proszek bardzo miałki ,delikatny,gdy wpadł do oka nie draznił go.Po nałozeniu,świetnie się trzyma oka( zobaczymy jak długo ) jest jakby bardziej tłustawy,smolisty,nie wiem jak to określić.Ogólnie super.Siostra An,przywiozła go z Tunezji i wybiera się niebawem do Egiptu.Oj chyba będę błagać o zakupy dla mnie.. Napisz jakie kolorki byś Ty chciała?
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:19   #1636
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

Pomadko,zgadzam się. Juz pomijając wybielenie i chłodzenie,zalezało mi przynajmniej na trwałości.Skoro to coś zniknęło szybko z mojego oka,a jak pisałam bardziej trwały efekt osiągnęłam po kredeczce,nie dziwne ,ze się zdenerwowałam nie na zarty.
Fibian,An przywiezie z Egiptu.Chcę ten sam co od niej dostałam,bo jak na razie jest świetny.Potem wkleje fotkę.
Jest dołączony plastykowy patyczek,ale nałozyłam go tak jak poprzedniego khola,lekko zwilzoną pacynką.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:21   #1637
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Indyjskie makijaże

oki, to ja podtrzymije moje zakupy.
A jest ten przeklęty patyczek??
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:21   #1638
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ups widzę, że małe spięcie.


Ja miałam 2 khole, z dwóch różnych źródeł.
Jeden jest taki jak pisze Angi- smoli jak diabli, piekielnie trwały-
wręcz nie do zmycia dość miałki, ale nie jest "suchy" tylko taki cięższy jakby tłustawy. Maże się jak sadza kominowa.
Daję miłe i egzotyczne uczucie chłodu, fajnie wybiela oko.
Jest w szklanej buteleczce ze szkalnym patyczkiem i to nim aplikuję khola.

Drugiego khola miałam i był suchy, sypał się, zupełnie nie wybielał gałki, nie dawał uczucia chłodu... Nie był idealnie czarny, a taka płowa czerń to nie był, ani nie stalowy, ani nie grafit... taka wypłowiała czerń.
Ten był w plastikowej buteleczce zakręcanej i od razu ta zakrętka służyła jako aplikator-coś jak przy błyszczykach.

I teraz ważne gdzieś czytałam, że:
Dziewczyny khole tak samo podrabiaja jak perfumy. Nie piszę, że jest to 100% informacja..., ale warto jest mieć to na uwadze!
Można się naciąć na podróbę już w Tunezji, czy Egipcie i być tego nieświadomym. Zwłaszcza jak się nie ma porównania i takiego przepływu informacji jak w tym wątku.
Najczęściej podrobiony khol, to sproszkowany węgiel drzewny i dlatego zachowuję się jak nietrwały proszek, nie daję tego uczucia chłodu i wybielania. Nie ma intensywnej, smolistej czerni, a tylko takie wypłowiało-czarne toto jest.
Nawet jeśli oryginalny khol nie wybiela gałek ocznych i jest to czyste złudzenie optyczne, to jest tak intensywnie czarny, że siłą faktu podkreśla biel oka na zasadzie kontrastu.

Dlatego NIE ma się co kłócić.

Mam nadzieję, że trochę was uświadomiłam.

Pomadko, a skąd masz ten, który uważasz za oryginalny?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:27   #1639
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cool Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez lexie
Pomadko, a skąd masz ten, który uważasz za oryginalny?
Problem polega na tym, że nie pamiętam
Na pewno przywiozła mi go wizażanka z jakiegoś arabskiego kraju.

Niestety nie wiem która i z jakiego.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 12:44   #1640
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Indyjskie makijaże

Pomadko - może jeśli jeszcze go posiadasz, to zrób zdjęcie; wtedy nawet zamawiając na allegro czy gdzie indziej możnaby kierować się opakowaniem
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:59   #1641
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Indyjskie makijaże

Dziewczyny, zróbcie zdjęcia tych smolistych i chłodzących oko!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 13:37   #1642
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże

To ja pokazuje tego z którego nie jestem zadowolona.Widać wyraźnie jakby drobinki brokatu ( taki same mam w cieniach),które to wlaśnie strasznie drazną oko.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 13:45   #1643
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Indyjskie makijaże

Ja zdjęcia swojego doślę jak wrócę do domku
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 13:56   #1644
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Indyjskie makijaże

o matko jak ja uwielbiam takie makijaże..że ja wcześniej nie zauważyłam tego wątku..
są piękne..
oczywiście na codzień tak bym się nie malowała ... ale na imprezki często gęsto lubie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 14:16   #1645
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Dot.: Indyjskie makijaże

o kurcze, dawno nie zaglądałam, a tu taka dyskusja :O
Niestety, mojego khola też będę musiała zużyć jako cienia do powiek, szkoda tylko ze za sporą kasę, bo przeciez zwykły cień mogłabym mieć za 5 zł.
No nic, trudno. Jak któraś z Was będzie miała namiary na takiego "prawdziwego" khola, znaczy takiego, co wybiela, trzyma się długo, nie kłuje w oczy i się nie obsypuję to poproszę o info
berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 14:29   #1646
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Indyjskie makijaże

angi - faktycznie ten khol podejrzanie wygląda - wogóle nie kholowato... ostatnio wymieniałam się z jedną wizażanka na khol... mam nadzieję że nie będzie to nic podobnego do tego :[.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 14:35   #1647
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Dot.: Indyjskie makijaże

Mój wygląda podobnie tylko ze jest brązowy.
berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 14:37   #1648
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Indyjskie makijaże

matko dziewczyny,
to narobiłyście mi strachu-> już niektórym z Was obiecałam dostawy kholu, ale jak dostaniemy (ja zamówiłam wszystkie tego samego "typu", w czarnym kolorze) jakiś felerny to nie wiem czy nie spalę się ze wstydu...Niby to będą khole z Tunezji i Arabii Saudyjskiej, ale ja wiem czy te "firmy" będą wiarygodne...


pozdrawiam

zresztą z kholem to też jest problem, bo trzeba nauczyc sie go dobrze nakładać. w tym może tkwić problem i przyczyna tego, że Wam się kiepsko trzymał...
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 15:29   #1649
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Indyjskie makijaże

to może przed kupieniem większej ilosci sprawdzić tak jak angi74 na ręce, albo kupić jeden, przetestować a dopiero pozniej pojść po resztę- prawdziwy khol chyba każda rozpozna - bez drobinek, intensywnie czarny, nie osypujący się (przynajmniej te rzeczy można sprawdzić - mi by już tyle wystarczyło)
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 15:33   #1650
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Indyjskie makijaże

dewjani - w razie czego napewno nikt Ci nie będzie miał tego za złe . Przecież nie byłaby to Twoja wina jakby Ci wcisnęli podróby. Zresztą tak jak mówiłam - zawsze można sprawdzić .
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.