nowości Oriflame - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 12:06   #241
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

jeszcze w poprzednim katalogu zamówiłam sobie jedwabiste cienie GG, w dodatku 2 szt. i rozczarowałam się na dłoni wyglądały tak pięknie - połyskujący kremowy i połyskujący róż. a na powiekach - tragedia. musiałam je nakładać i nakładać, żeby w ogóle było widać jakiś kolor. kremowa biel z drobinkami zamieniła się na powiekach w brzydki, żółty brokat, zaś róż okazał się ciepłym, brzydkim różem bez połysku. a w ogóle to w buteleczce jest ich połowa. jedyny plus jest taki, że są trwałe. szkoda, tak pięknie się zapowiadały... czy któraś z Was ich używa?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:28   #242
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: nowości Oriflame

Justa, ja też się rozczarowałam Kupiłam te cienie z myślą, że za tą cene nie będzie to żaden bubel. Nieststy róż okazał się mało różowy, którego na powiekach w ogóle nie widać
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:22   #243
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

No i stety, niestety jej nie wyrażę, bo mojej konsultantce wyszły znowu braki i przyszedł tylko krem do rąk, więc za resztę kosmetyków podziękowałam, bo mi się nie chce czekać wiekami. Wy też miałyście takie problemy czy to tylko moja filia jest na szarym końcu...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:45   #244
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
No i stety, niestety jej nie wyrażę, bo mojej konsultantce wyszły znowu braki i przyszedł tylko krem do rąk, więc za resztę kosmetyków podziękowałam, bo mi się nie chce czekać wiekami. Wy też miałyście takie problemy czy to tylko moja filia jest na szarym końcu...
Hmmm, ja mam rzadko braki
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:45   #245
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
No i stety, niestety jej nie wyrażę, bo mojej konsultantce wyszły znowu braki i przyszedł tylko krem do rąk, więc za resztę kosmetyków podziękowałam, bo mi się nie chce czekać wiekami. Wy też miałyście takie problemy czy to tylko moja filia jest na szarym końcu...
Mari ja też mialam mnustwo braków, chyba te katalog byłtaki 'ciekawy' albo poprostu mało mieli promocyjnych produktów ;/ Najlepiej zamawiać w pierwszym tygodniu, ja zamówilam teraz wpierwszym i już nie mialam kremów więc to jest zasada chyba kto pierwszy ten lepszy;/
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:56   #246
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Mari ja też mialam mnustwo braków, chyba te katalog byłtaki 'ciekawy' albo poprostu mało mieli promocyjnych produktów ;/ Najlepiej zamawiać w pierwszym tygodniu, ja zamówilam teraz wpierwszym i już nie mialam kremów więc to jest zasada chyba kto pierwszy ten lepszy;/
z tym zamawianiem to nie tak jest.katalog np obecna 5 jest tworzony juz z rocznym wyprzedzeniem! wtedy tez jest szacowana mniej wiecej sprzedaz kazdego kosmetyku ( rpomocyjnego i zwyklego) i taka tez ilosc danego produktu jest dostraczana do kazdej z filii, przy czym w kazdej z filii jest ona inna.czesto jest tak ze sprzedaz faktyczna znacznie przekracza te szacowana i wtedy produkty musza zostac sprowadzone z magazynow badz tez z innych filii.jesli jaka konsultantka ma braki to powinna odezwac sie do swojego sponsora albo lidera grupy aldo dyrektora.zwykle liderzy i dyrektorzy robia zapasy kosmetykow bo np wiedza mniej wiecej co sie bedzie dobrze sprzedawalo.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 18:58   #247
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
No i stety, niestety jej nie wyrażę, bo mojej konsultantce wyszły znowu braki i przyszedł tylko krem do rąk, więc za resztę kosmetyków podziękowałam, bo mi się nie chce czekać wiekami. Wy też miałyście takie problemy czy to tylko moja filia jest na szarym końcu...
Ja braki mam bardzo żadko. Rzeczywiście czasami się zdażają, bo bywa Tak zwany "bum" na jakiś kosmetyk i już w pierwszym tygodniu obowiązywania katalogu go niema
Ale gdy tak się zdarzy, to w ciągu tygodnia trafiaja one do już magazynu. więc jeżeli jest coś na czym Ci zalerzy to warto poczekac
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 19:48   #248
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

No ja ogólnie byłam konsultantką ze dwa lata temu i to właśnie Ori, ale wtedy braki też miewałam... Pamiętam taki hit jak kulki Giordani za 45 zł- wszystkie koleżanki mojej mamy brały i trzeba było czekać na nie trochę. No ale tak prawdę mówiąc to już na te perfumy do włosów i kredkę do czu to już mi się nie chciało czekać
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 13:50   #249
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

ja mam braki rzadko, mimo, że zamawiam przeważnie pod koniec katalogu. zamawiam na biuro regionalne, więc kosmetyki idą chyba z magazynu centralnego. ostatnio miałam w brakach np. kredkę rozświetlającą.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 21:21   #250
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Ja mam bardzo rzadko braki. Zamawiam w oddziale i tam z reguły wszystko jest Najgorzej jest z nowościami - wtedy firma ma chyba trudności z prognozowaniem popytu i zdarza się, że czegoś zabraknie (ostatnio - kredek rozświetlających). Przy normalnych produktach z oferty braki są naprawdę rzadkością.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:58   #251
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez miu miu
Ja mam bardzo rzadko braki. Zamawiam w oddziale i tam z reguły wszystko jest Najgorzej jest z nowościami - wtedy firma ma chyba trudności z prognozowaniem popytu i zdarza się, że czegoś zabraknie (ostatnio - kredek rozświetlających). Przy normalnych produktach z oferty braki są naprawdę rzadkością.
Też rzadko mam braki, ale też mało zamawiam (ileż można zamówić dla siebie, ewentualnie mamy czy siostry czy 2 koleżanek??) i zwykle raczej na początku obowiązywania katalogu. Teraz żadnych braków nie miałam, ale z poprzedniego zamówienia dalej nie dostałam rozświetlającej różowej kredki dla kumpeli. I z tego, co widzę w stanach magazynowych, prędko jej nie będzie, bo termin oczywiście nieznany
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 12:12   #252
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Też rzadko mam braki, ale też mało zamawiam (ileż można zamówić dla siebie, ewentualnie mamy czy siostry czy 2 koleżanek??) i zwykle raczej na początku obowiązywania katalogu. Teraz żadnych braków nie miałam, ale z poprzedniego zamówienia dalej nie dostałam rozświetlającej różowej kredki dla kumpeli. I z tego, co widzę w stanach magazynowych, prędko jej nie będzie, bo termin oczywiście nieznany
Ja zamawiałam białą dla siebie i dwie moje konsultantki też ją zamawiały ale jak jej nie było tak nie ma Być może się pojawi ale na razie nie wiadomo. A te kolorowe chyba już nie będą dostępne, chociaż kto wie...
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 14:03   #253
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez miu miu
Ja zamawiałam białą dla siebie i dwie moje konsultantki też ją zamawiały ale jak jej nie było tak nie ma Być może się pojawi ale na razie nie wiadomo. A te kolorowe chyba już nie będą dostępne, chociaż kto wie...
Kredeczki się już na pewno niepojawią w tym katalogu... A z tego co widzę w katalogu 6 tez ich niema.. Więc przepadły A też zamawiałam niebieską
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 17:14   #254
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

W katalogu nie. Ale mi chodziło o to, że być może pojawią się w magazynach, żeby przysłali je tym którzy je zamawiali i mieli w brakach
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 17:16   #255
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Ja bylam dzis po kosmetyki i nie dostalam kremu na noc z witamina A Wzięłam sobie szampon do włosów kręconych... jak uzyje, to napisze czy fajny, bo wczesniej uzywalam do loczków Nivea (beznadzieja) i sunsilk (taki sobie)... Licze na ori, bo z tej drugiej serii szampony maja calkiem , calkiem
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 17:30   #256
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Impersona
Ja bylam dzis po kosmetyki i nie dostalam kremu na noc z witamina A Wzięłam sobie szampon do włosów kręconych... jak uzyje, to napisze czy fajny, bo wczesniej uzywalam do loczków Nivea (beznadzieja) i sunsilk (taki sobie)... Licze na ori, bo z tej drugiej serii szampony maja calkiem , calkiem
Ooo napisz o tym szamponie, bo ja cały czas nad nim myślę. I nad odżywką też. Co do Nivea i Sunsilk do kręconych to się z Tobą zgadzam Ja jeszcze próbowałam serii Avon i ta była najlepsza wg mnie. Ciekawe jak Ori...?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 17:35   #257
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ooo napisz o tym szamponie, bo ja cały czas nad nim myślę. I nad odżywką też. Co do Nivea i Sunsilk do kręconych to się z Tobą zgadzam Ja jeszcze próbowałam serii Avon i ta była najlepsza wg mnie. Ciekawe jak Ori...?
Napisze napewno Ja nawet nie wiedzialam, ze avon ma serie do wlosow kreconych Narazie o tym z Ori moge napisac, ze ladnie pachnie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 18:33   #258
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Też myślałam nad szamponikiem z tej seri, więc używajcie szybko i piszcie
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 08:03   #259
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

A używała któraś odżywek z tej nowej serii? Jestem ciekawa jakie są i czy są do czy bez spłukiwania?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 10:15   #260
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: nowości Oriflame

A ja nadal czekam na oceny tego dezodorantu do włosów Używała już któraś?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 11:19   #261
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Impersona
Ja bylam dzis po kosmetyki i nie dostalam kremu na noc z witamina A Wzięłam sobie szampon do włosów kręconych... jak uzyje, to napisze czy fajny, bo wczesniej uzywalam do loczków Nivea (beznadzieja) i sunsilk (taki sobie)... Licze na ori, bo z tej drugiej serii szampony maja calkiem , calkiem
I jak się sprawuje seria do kręciołków przy dłuższym stosowaniu?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 11:23   #262
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
I jak się sprawuje seria do kręciołków przy dłuższym stosowaniu?
Szczerze mowiac, jeszcze nie zaczelam go uzywac, bo musze najpierw dokonczyc sunsilka Ale dzis albo jutro go wyprobuje, zeby napisac jak wrazenia
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 11:25   #263
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Impersona
Szczerze mowiac, jeszcze nie zaczelam go uzywac, bo musze najpierw dokonczyc sunsilka Ale dzis albo jutro go wyprobuje, zeby napisac jak wrazenia
Dzięki za szybką odpowiedź W takim razie - czekam dalej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 13:50   #264
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Koleżanki konsultantki, mam pytanko, zdażyło Wam się coś zwrócić do firmy?? Jak to zrobić najlepiej i najszybciej??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 17:16   #265
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Koleżanki konsultantki, mam pytanko, zdażyło Wam się coś zwrócić do firmy?? Jak to zrobić najlepiej i najszybciej??
oczywiście że jak najszybciej.tak powiedzmy do 2 tygodni.robisz na kartce(druki dostępne w biurze regionalnym lub filii) reklamacje i oddajesz w biurze nie zapomnij o rachunku.Zwrot pieniedzy dostaniesz w następnym zamówieniu.
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 17:43   #266
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny, a jak to jest tam z tym kredytem? Bo dzis pierwszy raz zamawialam przez internet, jutro pojade po kosmetyki i tam wyskoczylo: kredyt 500zl. To znaczy, ze jutro przy odbiorze kosmetykow nie muisze placic? A jak tak to w jakim terminie musze to wplacic?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 18:41   #267
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Impresona musisz zapłacić za kosmetyki do 2 tygodni od wystawienia fakturki Nie koniecznie musisz to zrobic od razu
Jest rowniez cos takiego, że możesz mieć nie zapłaconą 1 fakturke, a złożyłaś już kolejne zamówienie. I w rezultacie masz niezapłacone obie Także niemusisz się śpieszyć. Oczywiście jeżeli złożyłaś ksero dowodu w filii Ori
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 18:41   #268
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Impersona
Dziewczyny, a jak to jest tam z tym kredytem? Bo dzis pierwszy raz zamawialam przez internet, jutro pojade po kosmetyki i tam wyskoczylo: kredyt 500zl. To znaczy, ze jutro przy odbiorze kosmetykow nie muisze placic? A jak tak to w jakim terminie musze to wplacic?
Nie musisz płacić, chyba, że przy zapisywaniu się do Ori zrezygnowałaś z kredytu (w co wątpię). A na zapłatę masz 14 dni licząc od daty odbioru, czyli od jutra. Tylko ta data odbioru to nie jest tak stricte datą odbioru, bo jakbyś odebrała pojutrze, to 14 dni też by się liczyło od jutra. Więc jest to w sumie data pierwszego dnia, w którym możesz już odebrać zamówienie. Mam nadzieję, że coś z tego rozumiesz...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 18:42   #269
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Uhh troszke zamotałam, ale mam nadzieje że się zrozumiałyśmy
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 18:44   #270
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez anax2
oczywiście że jak najszybciej.tak powiedzmy do 2 tygodni.robisz na kartce(druki dostępne w biurze regionalnym lub filii) reklamacje i oddajesz w biurze nie zapomnij o rachunku.Zwrot pieniedzy dostaniesz w następnym zamówieniu.
Kurcze a jak w przyszłym katalogu zamówienia nie bede robic?? To mi kasy nie zwrócą;/ Jutro ide do biura regionalnego z tym, aa mam to jakos odesłac czy to biuro za mne zrobi??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.