TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 15:23   #2581
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam bum bum, tt i h&t. Wstawiał je wtedy kiedy w rozpisce był luźniejszy dzień (np.core+stretch, czyli robiłam bb+core/tt+stretch) albo dokładałam do tego co jest w rozpisce (np. fire+upper i dorzucałam tt lub h&t), ale tak żeby się nie pokrywały ćwiczenia na te same partie mięśni, czasami też stosowałam zamiennie np. tt zamiast core. A ostatnio to ćwiczę tylko wybrane elementy z tych filmików
Dziękuję
Jak zapoznam się z Turbo Fire pewnie sama dojdę do tego, jakie ćwiczenia najlepiej mi się łączy

A macie jakieś motywujące zdjęcia z efektami TF?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:20   #2582
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Witajcie
Witam Was słoneczkowo
Wiecie co zauważyłam ostatnio .. że spadły mi cyce i stwardniały mi uda strasznie.. ale puki co jestem wstanie zebrać rękami z nich tłuszcz.. więc pozostawiają mega dużo do życzenia.. Jezu za około 5 dni mierzenie.. normalnie panikuje ..
TYGRYSEK - popsułam gumę.. tylko ja dostałam po szyi nie po nogach buuu

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Przed chwilą skończyłam po raz pierwszy ćwiczyć Core 20 i Stretch 40. I niestety póki co to był dla mnie najgorszy trening i wcale mi się nie podobał
Spokojnie.. ja też na początku tego nie lubiłam.. a Stretch 40 zamień na callanetics
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Po pierwsze zdałam sobie sprawę jak słaby mam brzuch nie dawałam rady wykonać prawie żadnego z tych ćwiczeń na macie z taśmami (ja ćwiczyłam z butelkami z wodą). Natomiast przy stretchu, większość ćwiczeń wykonywanych w pozycji pompki była dla mnie nieosiągalna przez słabe ręce. Nie mam siły długo utrzymywać się w takiej pozie, o zrobieniu pompki już nie wspomnę.....
Ja na początku też nie dawałam rady zrobić wszystkich ćwiczeń teraz robie je z łatwościa.. spokojnie A pompki rób damki
Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
Co do pompek to przymierzam się do takich, co ręce są blisko siemie (odległość 5 cm) i uginają się wzdłuż ciała. Te dopiero dają popalić mięśniom klatki piersiowej Ale są masakrycznie ciężkie
Ty cyborgu ja się przy damkach męczę
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Dokladnie to juz sto razy rzucalam cwiczenia,a teraz juz na serio je rzucam.
Czesciowo. Nie bede robic HIITow tylko interwaly na dworzu No i dieta u mnie to tez pomylka, chyba zaczne jakos madrzej jesc..
jak to rzucasz? A dlaczego? i dlaczego bez Hitów? i dlaczego dieta to pomyłka?
Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
nie moglam polapac
no prosze Cię każda z nas tak miała .. przecież nie od razu masz cały układ w głowie.. nie poddaj się
Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
Wiecie trudno było odmówić, skoro mąż się postarał
Noi właśnie tu jest jedyne uspawiedliwienie.. niestety w takich sytaucjach odmówić nie można
Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Chce już rozpocząć 3 miesiąc!!!
już nie długo Lepiej się czujesz?
Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
Na początek muszę się pochwalić.
Waga 58,20 kg
Talia: 76 cm
Brzuch: 87 cm
Udo: 53,50 cm

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
A Fire 45 ez dużo się różni od tego class?
Różni się.. ale czy bardzo hmm.. dla mnie tak

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-09 o 16:47
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 15:05   #2583
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
już nie długo Lepiej się czujesz?
Dziekuję za troskę
Już lepiej, dostałam leki i się kuruję.
Dziś Fire 30. Króciutko będzie.

Jak dobrze że już weekend. Dawno nie cieszyłam się tak z weekendu Ale się wyśpię Zdaje się, że dopiero 3 dni wstawałam o 5 a mam już dość
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:06   #2584
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Mnie się chyba okres zbliża Jestem spuchnięta jak balon waga na plusie i mi się chce strasznie coś słodkiego albo ciężkiego.... Tak, aby się napchać
I już nie mówię, że siła woli do ćwiczeń strasznie mi spadła ale póki co jakoś się trzymam, na razie nie opuściłam żadnych ćwiczeń.

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ty cyborgu ja się przy damkach męczę
Bez przesady nie jest ze mną aż tak dobrze Nie powiedziałabym, że nie męczę się przy damkach

izabellka_007 ty chociaż się wyśpisz w weekend, bo ja w weekend też wcześnie wstaje... bo mój szkrab to ranny ptaszek Także max 1 dzień w tygodniu mogę sobie pospać do woli.

Edytowane przez Dotka z OZ
Czas edycji: 2011-05-06 o 18:07
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:24   #2585
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Oj, Dotka, współczuję Ci! Ja bym nie mogła nie przespać większości tygodnia! W każdy dzień, w który życie zaczynam później, wstaję rano o dwunastej/trzynastej.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:10   #2586
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

A ja pomarudzić... wczoraj naciągnęłam sobie coś w prawym biodrze i myślałam, że do rana przejdzie. Dzisiaj wzięłam się za fire i po pierwszych rozgrzewkach poczułam ból, że aż mnie zgięło. I tyle było z treningu. Zrobiłam lekkiego stretcha głównie na ramiona i plecy, omijając nogi z w/w względu i mi humor siadł. No bo teraz nie wiem ile czasu będę miała z tym czymś problem... Mam nadzieję, że do jutra nieobciążona noga poczuje się lepiej, wtedy postaram się nadrobić, albo chociaż zrobić następny trening a nie utknąć bez możliwości ćwiczeń na dłużej.
Chyba przywykłam do codziennej niemal obecności Szalinki...

Cytat:
Ja bym nie mogła nie przespać większości tygodnia!
Wow Ja tak miałam, ale mi przeszło jak poszłam na studia :P

Cytat:
Jestem spuchnięta jak balon waga na plusie i mi się chce strasznie coś słodkiego albo ciężkiego.... Tak, aby się napchać
Dotka, trzymaj się! Za kilka dni będzie lepiej

Cytat:
Już lepiej, dostałam leki i się kuruję.
Kuruj się, kuruj! I zdrowiej
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:34   #2587
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Sanea, ależ ja jestem na studiach, na drugim roku
tak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 19:37   #2588
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Sanea, ależ ja jestem na studiach, na drugim roku
To może jeszcze Ci przejdzie :P Ja na swoich studiach nie miałam możliwości wysypiania się - chociażby dlatego, że studiowałam równocześnie i dziennie i zaocznie Ale w sumie wyszło mi to na zdrowie :P Chyba.
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:50   #2589
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
To może jeszcze Ci przejdzie :P Ja na swoich studiach nie miałam możliwości wysypiania się - chociażby dlatego, że studiowałam równocześnie i dziennie i zaocznie Ale w sumie wyszło mi to na zdrowie :P Chyba.
podziwiam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:54   #2590
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja po prostu nie imprezuję, i na wszystko mam czas, jeśli odpowiednio wcześnie się do tego zabiorę
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:09   #2591
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
podziwiam
Eee... dziękuję

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie imprezuję, i na wszystko mam czas, jeśli odpowiednio wcześnie się do tego zabiorę
Ja też nie imprezowałam, zabrakło mi czasu Zwłaszcza, jak pracowałam na dokładkę przez prawie rok
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 20:12   #2592
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Mi jest ciężko skończyć 1 studia i to zaoczne Chciałabym mieć tyle zapału i wytrwałości
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:43   #2593
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Mi za to brak zapału w ćwiczeniach i odchudzaniu Robię, bo wiem, że powinnam, ale nie za bardzo mi się chce
Nie wiem co gorsze
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:47   #2594
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Mi za to brak zapału w ćwiczeniach i odchudzaniu Robię, bo wiem, że powinnam, ale nie za bardzo mi się chce
Nie wiem co gorsze
Moim zdaniem gorsza jest niechęć do nauki
Ale cicho, bo Cię zdemotywuje całkiem
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:45   #2595
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja tam pracowałam i studiowałam więc też notorycznie nie wyspana byłam. Teraz tylko pracuje... ale szkrab za to nie pozwala się wyspać Notoryczne zmęczenie jest chyba u mnie już kwestią przyzwyczajenia.

A wracając do tematu... tak się zastanawiałam, bo mam dosyć rozbudowane nogi (uda i szczególnie łydki 38cm), zauważyłam, że u szalinki dosyć sporo kroków z palców i tak się zastanawiałam. Czy te ćwiczenia nie rozbudują ich? Co myślicie? Fakt jest dużo rozciągania, więc powinno to zniwelować... ale zawsze jest jakieś "ale"
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:00   #2596
olka0911
Raczkowanie
 
Avatar olka0911
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 44
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Mam takie pytanie. Ja ogólnie jestem typem aktywnym i lubię ćwiczyć różne rzeczy i różnorodne. Codziennie po prostu coś innego. No i czy mogłabym sobie np. robić 2 razy w tygodniu obojętnie którą część tego TURBO fire? Czy jakoś by to źle wpłynęło na moje ciało, mięśnie itp.? Pozdrawiam
__________________
TANIEC
2/50 dni bez słodyczy


olka0911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:48   #2597
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez olka0911 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. Ja ogólnie jestem typem aktywnym i lubię ćwiczyć różne rzeczy i różnorodne. Codziennie po prostu coś innego. No i czy mogłabym sobie np. robić 2 razy w tygodniu obojętnie którą część tego TURBO fire? Czy jakoś by to źle wpłynęło na moje ciało, mięśnie itp.? Pozdrawiam
Wedlug mnie mozesz. Ja niestety jestem w stanie cwiczyc aeroby tylko 4 razy w tyg, dlatego jak juz robie to robie 1,5h intensywnych, np ostatnio 1 program insanity, fire 30 z tf + cardio axe z bbl. do tego robie dwa razy w tyg silowe na brzuch, nogi i posladki (na rece jest duzo pompek w insanity wiec juz nie robie dodatkowo nic). Mam nadzieje, ze efekty beda
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:06   #2598
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: TYGRYSEK - popsułam gumę.. tylko ja dostałam po szyi nie po nogach buuu

To jakieś felerne gumy miałyśmy znaczy się



I chciałam napisać, że popsuł mi się drugi komputer Jakaś masakra po prostu. Mój nastrój osiągnął poziom dna i pół metra mułu.
I moje ćwiczenia w ostatnim czasie oraz dieta to po prostu takie samo dno i duuuuuuużo mułu. Moje rozchwianie emocjonalne sprawiło, że dzisiaj nie miałam ćwiczeń w ogóle (no chyba, że za ćwiczenia uznać sprzątanie) i zjadłam trzy spore kawałki tiramisu i mam wrażenie, że na tym się nie skończy

Niech mnie ktoś porządnie kopnie, przywali jakiś prawy sierpowy albo coś i zagoni żebym się wzięła za siebie
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 23:34   #2599
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Co do trudności z organizacją czasu oraz niechęcią do nauki to ja doskonale Was Dziewczynki rozumiem, zwłaszcza na finiszu jest najciężej, przynajmniej dla mnie... Do końca studiów został mi w zasadzie miesiąc, muszę zdać ostatnie egzaminy, dokończyć pisanie pracy mgr,a w między czasie jeszcze praca no i oczywiście TF dużo tego wszystkiego, nie chce się jak diabli, ale zauważyłam u siebie taką zależność, że im więcej mam na głowie tym sprawniej i lepiej udaje mi się wszystko zorganizować. Od kiedy dodałam TF jako mój stały element dnia to jakoś tak daję radę wszystko ogarnąć, bo dzięki temu wiem, że musze wszystko zaplanować i dobrze zorganizować, a organizując trening organizuję też całą resztę obowiązków :P


Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
To jakieś felerne gumy miałyśmy znaczy się
ciekawe jak będzie z moją, bo wczoraj sobie właśnie zakupiłam i dzisiaj mi się super ćwiczyło Core dużo wygodniej niż z butelkami z wodą. Btw kupiłam też landrynkową, różową matę do ćwiczeń i pompki też lepiej szły, gdy takiego poślizgu nie miałam



Cytat:
I chciałam napisać, że popsuł mi się drugi komputer Jakaś masakra po prostu. Mój nastrój osiągnął poziom dna i pół metra mułu.

ach Biedactwo...

bez kompa ciężko o TF, ale też są inne ćwiczenia, spróbuj robić tak jak do tej pory,a potem z wielkim impetem powrócisz do Szaliny wtedy to się ona ucieszy

i nie ma co się przejmować podjedzonymi ciachami, czy opuszczonymi ćwiczeniami tylko, pomyśleć o tym fajowym uczuciu zaraz po treningu - mi to pomaga i jakoś łatwiej przegonić lenia

a żeby nie było tak milusio to już: do Ćwiczeń MARSZ
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 09:12   #2600
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
bo wczoraj sobie właśnie zakupiłam i dzisiaj mi się super ćwiczyło Core dużo wygodniej niż z butelkami z wodą. Btw kupiłam też landrynkową, różową matę do ćwiczeń i pompki też lepiej szły, gdy takiego poślizgu nie miałam
No ja też poluję i na matę i na gumę, ale w moim obecnym mieście takich rzeczy jak na lekarstwo Może któraś z Was zna jakiś godny polecenia sklep internetowy z akcesoriami do fitnessu (no i taki, który nie zdziera :P) - jak coś, będę wdzięczniasta za linka na PW!

Mnie dla odmiany coś złapało i gardło mnie nap...tenteguje... Mam nadzieję, że nie przeskoczę dzisiejszego Fire 55, wczorajszy core fajnie się ćwiczył, a stretch to już w ogóle miodzio...

Tygryskowym: I co racja, to racja - bez kompa bywa trudno, ale ćwiczenia poprawiają nastrój (ach te endorfinki), więc zamiast się łamać potrenuj cokolwiek! o!
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 09:23   #2601
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
No ja też poluję i na matę i na gumę, ale w moim obecnym mieście takich rzeczy jak na lekarstwo
Moją matę upolowałam w tesco, a gumę w GoSporcie, ale gdybym miała zamawiać z internetu to raczej skusiłabym się na allegro, tam chyba najtaniej i od jednego sprzedawcy pewnie możnaby kupić i jedno i drugie

Cytat:
Mam nadzieję, że nie przeskoczę dzisiejszego Fire 55, wczorajszy core fajnie się ćwiczył, a stretch to już w ogóle miodzio...
Nie ma żadnego przeskakiwania przed ćwczeniami dużo herbaty z miodkiem i z gardłem będzie lepiej

Wczoraj wprowadziłam pierwszy raz modyfikację w TF - zrobiłam zamiast Core 20 + Stretch 40, Core i H&T z BBL, a Stretch zrobię albo dziś dodatkowo prócz Fire, albo w ogóle przerzuce na środę.
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 18:21   #2602
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Nie ma żadnego przeskakiwania przed ćwczeniami dużo herbaty z miodkiem i z gardłem będzie lepiej .
Herbata z miodem na gardło nie pomogła, ale trening za mną. I nawet całkiem dobrze mi się ćwiczyło zważywszy na okoliczności... Tylko teraz trzeba wstać jutro rano do pracy :P
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:56   #2603
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja również zaliczony mam trening, dzisiejsze Fire55ez moje najukochańsze
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 16:48   #2604
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Heloł
W końcu znalazłam dla Was czas.. mam troche do nadrobienia i u Was i u siebie dzisiaj nadrobiłam rano kolejny zaległy dzień jeszcze dwa i będę na bieżąco i koniec 3 miesiąca
Tylko nie wiem co dalej.. dzisiaj rano tylko siłą woli zrobiłam Fire 30 na prawde.. słońce chciało mnie zabić i to o 7:00 rano już.. nie wiem czy dam rade ćwiczyć w lecie

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
A mi normalnie @ idzie, bo mój humor spada od rana w zastraszającym tempie, wszystko mnie zaczyna irytować i wkurzać, dołować i w ogóle. Jak się nie rozryczę z byle powodu przed pójściem spać to będzie sukces pierdzielone hormony i inne hu***e rzeczy
(sorki za powyższe, musiałam dać upust emocjom)
ja mam troche inaczej.. u mnie jest na zasadzie "nikt mnie nie lubi nikt mnie nie kocha jestem brzydka i gruba"
Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
No od kilku tygodni mam od 1200 do 1400 kcal, z dniami rzędu 1050, uroki diety I na razie funkcjonuję, a przynajmniej funkcjonowałam do dzisiaj. Witamin mam dość (dużo warzyw i owoców plus suplementy witaminowe), a przynajmniej tak mi się wydaje.
To bazowe to było w 'stanie spoczynku' ciężko mi jednak oszacować obecne, bo w sumie nie wiem jak za bardzo obliczyć spalanie z TF - dni są różne, a i raz daję z siebie mniej, raz więcej.
A słabszy moment chyba nie, no chyba że motywacyjny - chwilami mi się dzisiaj nie chciało nóg podnosić
wiesz co ja mam podobnie.. jem taka ilość kalorii jak Ty.. bo po większej po prostu źle się czuje.. jednak słabość czuję jak jest gorąco, albo niskie ciśnienie.. ale zauważyłam że jak rypne kawe to mi lepiej Próbowałam jeść wg. ilości kalorii ale waga potrafiła mi skoczyć o 2 kilogramy w ciągu paru dni (wiem teoretycznie organizm powinien się wystraszyć i zacząć magazynować.. jednak mój chyba lekko przegina)
Dzisiaj np. zjadłam około 900 kalorii ale jeszcze czeka mnie obiadokolacja.. myślę jednak że 1200 nie przekroczę..

Wiecie co ja nie rozumie jak można od tak po prostu rzucić ćwiczenia bo mi sie nie podoba, albo nudzi... Serio ja nie potrafie nie skończyć czegoś co juz zaczęłam żebym miała do tego wrócić nawet za pare miesięcy zrobie i już Sumienie by mi żyć nie dało
izabelka_007 jak w nowej pracy?
Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Pomóżcieee
długo jeszcze potrwa u Ciebie to całe szaleństwo
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie korzystam z solarium, nie byłam tam ani razu
Ja najbardziej lubię się opalać nad wodą, bo wtedy zawsze mogę popływać, pospacerować nad jeziorkiem, morzem, itp. nie muszę siedzieć bezczynnie
ja też można połazić po wodzie itp. ale puki co nie jest to realne więc ratuje sie solarium
Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Kochana, pomyliłaś mnie z kimś. chyba Tak kupowała jakieś tabletki, ale na pewno nie ja
Mogę już opisać pierwszy dzień w pracy
Po pierwsze, nie spałam już od 3, a do pracy na 7.
Ludzie są spoko i sami młodzi. No i zawalili mnie już robotą, że ledwo nos mogę wystawić zza papierów
Ale za to głowa mnie boli potwornie od zapachu jaki tam non stop się unosi, a jest to zapach mleka w proszku. Ohyda!!!
kurcze to nie TY?
To kto je te tabletki thermo slim extreme
Zawalona jesteś robotą ale ją masz
Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Jesień jest daleko )
No niby tak ale jednak teraz jeżdże na rowerze i ogólnie dzieje się więc postanowiłam BBL na okres "zastania" przerzucić
[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;26714050]Chcę Bum bum dać w niedzielę zamiast rozciągania .[/QUOTE]
Jeszcze nie do końca orientuje się w BBL i nie wiem co to Bum bum.. jednak na Twoim miesjcu nie omijałabym rozciągania bo będą Cie bolały mięśnie to po pierwsze a po drugie wyczytałam gdzies w jakiejś mądrej gazecie z facetem z kaloryferem na okładce że nalezy się rozciagać ponieważ bez rozciągania nie robimy miejsca nowym mieśnią.. a to błąd
Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Eee... NH to NaturHouse, wybaczcie, przywykłam do skrótu
jak wygląda Twój "jedzeniowy" dzień?
Ella77 jak wypadła "próba" bez butów?
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Mój zdecydowanie dłużej, ale dokładnie ile to nie wiem, nie zwracam aż takiej uwagi na to
zwróć proszę następnym razem bo mój wytrzymał ostatnio 7 minut
Cześć Futbolowa ja Ciebie chyba na BBL-u widziałam.. Jak po BBL?
Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Jak dobrze że już weekend. Dawno nie cieszyłam się tak z weekendu Ale się wyśpię Zdaje się, że dopiero 3 dni wstawałam o 5 a mam już dość :brzydal:
Przyzwyczaisz się ja się ze swojego też cieszyłam bo mój wężowy miał wolne

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-09 o 16:53
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 16:50   #2605
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
Bez przesady nie jest ze mną aż tak dobrze Nie powiedziałabym, że nie męczę się przy damkach .
ale Ty kobieto robisz sobie juz takie normalne pompki a ja ostatnio jak chciałam zrobic jedną to mało sobie zębów nie wybiłam o panele .. bo mnie ręce nie utrzymały
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:31   #2606
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

izabelka_007 jak w nowej pracy?
Jestem bardzo zadowolona. Fajne kobitki tam pracują, fajna atmosfera, dużo pracy, tak jak lubię

W końcu dzis zaczynam 3 miesiąc. Zaraz będzie HIIT15 i sculpt. Już się cieszę na samą myśl o intensywnym miesiącu
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:39   #2607
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, jak tam rowerek na ciepłym powietrzu?
Ja już doczekać się nie mogę, gdy pojadę do domu i będę mogła śmigać
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:41   #2608
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
jak wygląda Twój "jedzeniowy" dzień?
W jakim sensie jak? Ile posiłków i o której? Czy co jadam i w jakich proporcjach/ilościach?

Dziewczyny, a co robicie podczas choroby? Ćwiczycie czy odpoczywacie? A może po prostu ćwiczycie 'delikatniej'? Bo nie bardzo wiem co robić, a mnie cosik dopadło.
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:47   #2609
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Jeśli nie czujesz się na siłach, to odpuść sobie ćwiczenia, a jeśli czujesz się na siłach - możesz poćwiczyć, ale nie wylewać siódme poty, tylko zrobić wersję light
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:59   #2610
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dzięki tak za odpowiedź
Idę się porozciągam, myślę, że lepiej mi dzisiaj zrobi stretch 40tka niż fire 45
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.