Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-31, 16:52   #3001
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Agniesko dzięki obejrzę Iwostin w aptece
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 17:19   #3002
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
teraz wlasnie zaczynam trzecia butleke piwniczanki siedze i pije biore lekarstwa to se chociaz wody popije skoro wódy mi nie wolno


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja dziś coś mam z żołądkiem, jest jak balon, już rano wstałam taka "napompowana" i nie mam ochoty ni jesć ni pić...
To chyba jeszcze świąteczne przeżarcie mi zalega gdzieś
Ja też się przez święta rozregulowałam strasznie A najgorsze, że lodówka jeszcze pełna pozostałości świątecznych, więc nie da się odpuścić.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A piwniczanki nie lubię(wg. mnie ma słony posmak ), wolę nałęczowiankę(niegazowaną koniecznie ).
Też nie lubię Piwniczanki Nałęczowiankę kiedyś piłam nałogowo, ale potem przerzuciłam się na Kroplę Beskidu, jak tylko się pojawiła i w sumie to mój niezbędnik od tamtej pory. Jak jej nie ma to kupię Nałęczowiankę albo Żywiec, inne mi nie pasują.

************************* *************

No i nie będę mieć maczka, bo w Kaziu nie było. Dodzwoniłam się tam w końcu i tyle tylko, że się dowiedziałam, że nie mam się po co wybierać. Widać tak miało być. Trudno się mówi.

************************* *************

Mam info od Hosenki, że kupiła 3 ostatnie rozświetlacze No7: dla mnie, dla Hexx i dla Ice, bo weszła na miejsce Snow (nawet nie wiedziałam, widać pisała bezpośrednio do Hosenki). Także więcej już nie da rady kupić, bo tam tylko jeden Boots jest.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 17:52   #3003
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Hi
Byłam dziś po maczka, i nie kupiłam
Po bliższym mu przyjrzeniu stwierdziłam jednak że nie jest to takie cudo które koniecznie muszę mieć

Tak więc kasa z maczka już czeka na wiosenny róż Diora
Mam nadzieję że więcej jak 200 zł nie będzie kosztował

Acha, ja mało pijąca jetem - wypijam mnóstwo kawy z racji niskiego ciśnienia [jestem chodzący trup 80/50 ]
Szklankę herbaty i to wszystko.
Szczyty wszystkiego bije moja mama - szklanka kawy i herbaty na cały dzień
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 18:08   #3004
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

MagJa a Ty kupilas maka czy niet?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 18:42   #3005
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
1,5 litra?
Ja bym tyle nie dała rady, wogóle ja wypiję 2 łyki mineralnej i nie minie 5 minut a już lecę do kibelka(strasznie dużo siusiam po wodzie i to w bardzo krótkim czasie po wypiciu )
Myślałam żeby sobie kupić zieloną herbatę do picia + jakieś tabletki spróbować(Capivit, Skrzypovite itp.)

EDIT: MagJuś a w którym M. byłas?
Hmm skoro po wodzie tak szybko biegasz do kibelka to z tą zieloną herbatą bym uważała. Ona jest jeszcze bardziej moczopędna niż woda i do tego pobudza apetyt.

A co do Capivit to stosowałam w zeszłym roku zimą. Trudno ocenić efekty, ale wydaje mi się, że trochę mi pomógł. Po jakiś 2 miesiącach przykre dolegliwości z piekącą skórą w pracy trochę zmalały. Stosowałam go przez jakieś 4 miesiące a potem przyszła wiosna i zaprzestałam bo klimatyzacja już tak nie grzała.
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 18:55   #3006
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
MagJa a Ty kupilas maka czy niet?
Przecie pisałam wyżej, że się dowiedziałam, że nie mam po co do Kazimierza jechać, więc nie kupiłam, bo po 17 to już chyba nie miałam gdzie jechać. Nawet jakby real czy Plaza były czynne do 18 to i tak marne szanse, że tam by Posy był i że bym po niego zdążyła.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 19:11   #3007
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Przecie pisałam wyżej, że się dowiedziałam, że nie mam po co do Kazimierza jechać, więc nie kupiłam, bo po 17 to już chyba nie miałam gdzie jechać. Nawet jakby real czy Plaza były czynne do 18 to i tak marne szanse, że tam by Posy był i że bym po niego zdążyła.
przeoczylam tego posta nie bij nie wiem jakim cudem, ale go nie zauwazylam
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 19:39   #3008
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
przeoczylam tego posta nie bij nie wiem jakim cudem, ale go nie zauwazylam
Za dużo wOdy pijesz
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 20:01   #3009
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Za dużo wOdy pijesz
ech mozliwe
idem zjesc mojrgo antybiotyka, moze nagle wzrok mi sie polepszy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 20:02   #3010
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Haloo, czy jest tutaj ktoś jeszcze, kto nie lubi sylwestrów? Zawsze gdzieś wyjeżdżam w tym okresie więc to nie jest kwestia siedzenia w domu, ale sylwestrów nie cierpię
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 20:03   #3011
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Haloo, czy jest tutaj ktoś jeszcze, kto nie lubi sylwestrów? Zawsze gdzieś wyjeżdżam w tym okresie więc to nie jest kwestia siedzenia w domu, ale sylwestrów nie cierpię
JAAAA
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 20:05   #3012
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Haloo, czy jest tutaj ktoś jeszcze, kto nie lubi sylwestrów? Zawsze gdzieś wyjeżdżam w tym okresie więc to nie jest kwestia siedzenia w domu, ale sylwestrów nie cierpię
Też w sumie nie przepadam. Takie toto na siłę trochę. Wszyscy się bawią to JA też MUSZĘ. A niby dlaczego? Tylko mój TŻ mnie nie rozumie i dla niego spędzanie Sylwka w domu, to prawie jak koniec świata normalnie. Podobnie z Andrzejkami i innymi takimi.
Niemniej jednak dziś siedzimy w domu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 20:10   #3013
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Haloo, czy jest tutaj ktoś jeszcze, kto nie lubi sylwestrów? Zawsze gdzieś wyjeżdżam w tym okresie więc to nie jest kwestia siedzenia w domu, ale sylwestrów nie cierpię
ja jestem na posterunku

sylwestra nie lubie i od kiedy moge to bojkotuje [czyli od zawsze w sumie ]. moj chlopiec tez na szczescie nie przepada wiec nie mamy dylematow i kompromisow zawsze sobie siedzimy kulturalnie w domku. do tego teraz ja jestem chora, wiec jakiekolwiek wyjscie odpada. aj em soł hepi
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 20:22   #3014
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
JAAAA
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też w sumie nie przepadam. Takie toto na siłę trochę. Wszyscy się bawią to JA też MUSZĘ. A niby dlaczego? Tylko mój TŻ mnie nie rozumie i dla niego spędzanie Sylwka w domu, to prawie jak koniec świata normalnie. Podobnie z Andrzejkami i innymi takimi.
Niemniej jednak dziś siedzimy w domu
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja jestem na posterunku

sylwestra nie lubie i od kiedy moge to bojkotuje [czyli od zawsze w sumie ]. moj chlopiec tez na szczescie nie przepada wiec nie mamy dylematow i kompromisow zawsze sobie siedzimy kulturalnie w domku. do tego teraz ja jestem chora, wiec jakiekolwiek wyjscie odpada. aj em soł hepi

Hurra to ja sobie teraz spokojnie nadrobię zaległości z klinikowego wątku i pewnie czemuś ulegnę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 20:30   #3015
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hurra to ja sobie teraz spokojnie nadrobię zaległości z klinikowego wątku i pewnie czemuś ulegnę
To znakomity sposób na spędzenie sylwestra (i pozastałych dni roku też )
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 21:10   #3016
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hurra to ja sobie teraz spokojnie nadrobię zaległości z klinikowego wątku i pewnie czemuś ulegnę
ja ten wstretny watek omijam z daleka. mam slabosc do klinika a na odwyk isc musze
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 09:19   #3017
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Witam w Nowym Roku

BTW. Ja też nie przepadam za sylwestrem, wg. mnie to czy nowy rok będzie dobry czy nie zależy od nas a nie od tego jak się spedzi ostatni i pierwszy dzien roku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:16   #3018
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

a ja lubię Sylwestra od nas samych zależy jak go spędzimy. Czy w domu czy gdzieś na sali itp. Inni mnie nie obchodzą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:19   #3019
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Haloo, czy jest tutaj ktoś jeszcze, kto nie lubi sylwestrów? Zawsze gdzieś wyjeżdżam w tym okresie więc to nie jest kwestia siedzenia w domu, ale sylwestrów nie cierpię
Ja tez nie lubię; gdy coś 'muszę według niektórych ludzi - a podobno muszę się bawić w Sylwestra i nie mogę zostać w domu - to przechodzi mi ochota. Miałam wczoraj nigdzie nie iść, ale moi przyjaciele też zostawali w domu i sie do nich udałam. Było bardzo przyjemnie, ale mało hucznie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 20:52   #3020
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

A co tu taka cisza w wątku!

Ja też za sylwestrem nie przepadam, taki tam zwykły dzień, jak mam ochotę idę na większą imprezę, jak nie, spędzam z niewielkim gronie, tak jak wczoraj. Rownież mało hucznie Spędziliśmy go z TŻ u mnie w domu, w miłym towarzystwie, popijając przepyszne drinki, a jak o drugiej nam się zachciało spać to po prostu walnęliśmy się do łóżka i tyle
I spaliśmy do 14 prawie

Estello podpisuję się pod pierwszym zdaniem, jakie napisałaś nt. 31.12 - jak muszę, to też mi się nie chce. Co to ma być, że muszę. Phi


Ale nie zmienia to faktu, że wkroczyłam w Nowy Rok w boskim makijażu wykonanym moimi ostatnimi nabytkami i prezentami, same Chanel, Clinique, Dior itp., normalnie luksusowa kobieta się ze mnie zrobiła
Najgorsze jest to, że teraz ciężko się będzie od tego odzywczaić, a nie zawsze w S. jest promocja -30% No, zawsze pozostaje jeszcze Truskawa...

Uroczyście podtrzymuję moje postanowienie o tym, że nie będę kupowała kosmetyków w styczniu! Zobaczę, jaki będzie stan pod koniec miesiąca i może przedłuzę postanowienie na luty.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:16   #3021
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale nie zmienia to faktu, że wkroczyłam w Nowy Rok w boskim makijażu wykonanym moimi ostatnimi nabytkami i prezentami, same Chanel, Clinique, Dior itp., normalnie luksusowa kobieta się ze mnie zrobiła
Najgorsze jest to, że teraz ciężko się będzie od tego odzywczaić, a nie zawsze w S. jest promocja -30% No, zawsze pozostaje jeszcze Truskawa...

Uroczyście podtrzymuję moje postanowienie o tym, że nie będę kupowała kosmetyków w styczniu! Zobaczę, jaki będzie stan pod koniec miesiąca i może przedłuzę postanowienie na luty.
No i znowu na siebie wpadamy i znowu muszę Ci odpisać ja do znajomych też się wysmarowałam Chanelami, Diorami i takimi tam. Bardzo to przyjemne i tu chociaż raz 'duże' (czyt. normalne) pojemności mają plusy, nie chcą się skończyć
Chętnie sie dołączę do Twojego postanowienia; mam taaaakie zapasy, że omijam perfumerie.
W lutym/marcu pewnie zacznie być głośniej o kolekcji wiosennej i wtedy zacznę się pewnie uważniej rozglądać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:18   #3022
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Acha, ja mało pijąca jetem - wypijam mnóstwo kawy z racji niskiego ciśnienia [jestem chodzący trup 80/50 ]
Szklankę herbaty i to wszystko.
Szczyty wszystkiego bije moja mama - szklanka kawy i herbaty na cały dzień
ja stanowczo za mało piję- standardzik to szklanka herbaty do sniadania i tyle na cały dzień. jak siedzę więcej w domu to maksimum to 3 herbatki. Też jestem niskocisnieniowcem ale kawę ostatnio zdarza mi się pić tylko raz na miesiąc, sama nie wiem czemu

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja ten wstretny watek omijam z daleka. mam slabosc do klinika a na odwyk isc musze
a propos słabości- postanowieni enoworoczne: powoli przechodzić na wyższą średnią półke- ID, AD, Pupa, BeYou, Biguine, Amarena, Nouba

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj nigdzie nie iść, ale moi przyjaciele też zostawali w domu i sie do nich udałam. Było bardzo przyjemnie, ale mało hucznie
A moja imprezka przebierana udała się znakomicie- osób ze 30 (nie cierpię tłumów ale nie przeszkadzali miu wczoraj ) jedzonko każdy przyniósł robione, był najprawdziwszy (podobno) czeski absyncik (zakochałamsię w zapachu tego trunku ), wśród gości była para tańcząca z ogniem (takie 2 na sznurkach co nie raz na rynku daja pokaz) i zaprezentowali nam rewelacyjne przedstawienie!! To chyba pierwszy sylwester, który mnie przekonał do takich imprez

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- znaczy więcej kasy na zachcianki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:32   #3023
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
był najprawdziwszy (podobno) czeski absyncik (zakochałamsię w zapachu tego trunku )
Rzyrafko, polecam lekturę http://www.absynt.yoyo.pl/index.php?...d=29&Itemid=41
Ja swojemu facetowi podarowałam pod choinkę właśnie zestaw do absyntu - dwie specjalne szklanki (bardziej przypominają mi gotyckie kielichy ), łyżeczkę, butelkę absyntu (polskiego - inspirowałam się tą stroną) i oczywiście cukier w kostkach Od dawna chciał spróbować absyntu więc się ucieszył
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:40   #3024
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Szczęśliwego nowego roku
Ja się nie bawiłam, okoliczności sprawiły że nie mogłam
Zawsze mozna odbić sobie w karnawale

ale za to też byłam wymalowana nowymi nabytkami
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:45   #3025
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a propos słabości- postanowieni enoworoczne: powoli przechodzić na wyższą średnią półke- ID, AD, Pupa, BeYou, Biguine, Amarena, Nouba
U mnie też coś w ten deseń - nie rozmieniać się zbytnio na drobne, czyli nie kupować tysiąca pierduł, a jedną porządną. Inaczej mówiąc, mądrzej planować swoje zachcianki stawiając na jakość, a nie ilość, bo jak tak przekalkuluję moje wydatki, to wychodzi na to, że zamiast kupować co chwilę nowy kosmetyk pod wpływem chwili i mieć ich dużo za dużo, mogłabym kupować z głową i mieć za to coś ze średniej czy nawet z wyższej półki, jeśli chodzi o kolorówkę, a z apteki, jeśli chodzi o pielęgnację

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A moja imprezka przebierana udała się znakomicie- osób ze 30 (nie cierpię tłumów ale nie przeszkadzali miu wczoraj ) jedzonko każdy przyniósł robione, był najprawdziwszy (podobno) czeski absyncik (zakochałamsię w zapachu tego trunku ), wśród gości była para tańcząca z ogniem (takie 2 na sznurkach co nie raz na rynku daja pokaz) i zaprezentowali nam rewelacyjne przedstawienie!! To chyba pierwszy sylwester, który mnie przekonał do takich imprez
No, no, to faktycznie super
Czego mi esa nie przysłałaś Wpadlibyśmy na pokaz ognistego tańca. W końcu to rzut beretem był


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- znaczy więcej kasy na zachcianki
I oby te zachcianki były siebie warte, czyli żadnych bubli!

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Rzyrafko, polecam lekturę http://www.absynt.yoyo.pl/index.php?...d=29&Itemid=41
Ja swojemu facetowi podarowałam pod choinkę właśnie zestaw do absyntu - dwie specjalne szklanki (bardziej przypominają mi gotyckie kielichy ), łyżeczkę, butelkę absyntu (polskiego - inspirowałam się tą stroną) i oczywiście cukier w kostkach Od dawna chciał spróbować absyntu więc się ucieszył
To ja przy okazji polecę fajny lokalik http://knajpy.krakow.pl/lokal/294
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:48   #3026
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

absynt ja lubiem tego slowackiego, czerwonego a absynt na przyklad we francji zabroniony, bo dziala jak narkotyk
procz tego, ze lubie pic wodke z gwinta to lubie sie raczyc i ubzdryngalac absyntem - najlepiej w babskim towarzystwie


co do gornej polki - fajnie mi kupowac, poki mnie stac gorzej bedzie, jak przestanie mnie stac bo jednak selektywy uzalezniaja

ja mam postanowienie, ze do maja nie kupie nic ZBEDNEGO bo niezbedniki bede uzupelniec w miare regularnie

i musze sie pochwalic, ze prawdopodobnie dostane cztery brakujace maczki do kolekcji <wstydnis>
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:49   #3027
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
No i znowu na siebie wpadamy i znowu muszę Ci odpisać ja do znajomych też się wysmarowałam Chanelami, Diorami i takimi tam. Bardzo to przyjemne i tu chociaż raz 'duże' (czyt. normalne) pojemności mają plusy, nie chcą się skończyć
Chętnie sie dołączę do Twojego postanowienia; mam taaaakie zapasy, że omijam perfumerie.
W lutym/marcu pewnie zacznie być głośniej o kolekcji wiosennej i wtedy zacznę się pewnie uważniej rozglądać
Bardzo przyjemne, to fakt. Jakoś piękniej się wtedy czuję Może to głupie, ale u mnie tak działa

Cieszę się, że przyłączasz się do mnie, we dwie zawsze raźniej Proszę mnie wspierać i wybijać mi z głowy jakieś impulsowe zachcianki. Wystarczy mi wszystkiego do wiosny spokojnie.

Ja na pewno kupię Diora z kwiatami, o ile się pojawi - w wątku o wiosennych makijażach 13ryjek już prezentowała jego zdjęcia "live" , bo u niej już jest dostępny, 52 euro.. Sporo, ale wygląda przecudnie. Będzie moją nagrodą za brak zakupów przez dłuższy czas

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- znaczy więcej kasy na zachcianki
Bardzo dobre życzenia, oby się spełniły, dzięki
Tobie również tego samego i wszystkiego naj

------------------------------

A jutro znowu do pracy Rozleniwiłam się od wigilii i tak mi się nie chceeeee


zizou komplet maczków!
Może by jakiś dodatkowy biały się zawieruszył?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:02   #3028
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

snow zapytam bo na bialego bedzie polowanie w japonii jest raczej niedostepny, moja sis bedzie go szukac na portalach aukcyjnych w razie czego moze wziac wiecej chyba ze sobie zrobi wycieczke do hong kongu

jak bedzie dzwonic to z nia pogadam, i dam Ci znaka
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:04   #3029
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

zizou byłoby bosko, gdybyś zapytała

Hong Kong niedaleko od Japonii w końcu, może będzie sobie chciała gdzieś indziej skośnookich pooglądać
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:07   #3030
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Imprezowanie tylko z tego powodu,ze tak wypada badz bo to jest taki dzien to...totalnie nie dla mnie

Spedzilam Sylwestra w domu,troche zycie to wymusilo ale nie specjalnie zaluje okazji nie brakuje a ostatnio ze znajomymi wspominalam dawne miejsca u mnie w miescie gdzie spedzilismy spoooro czasu i az lezka sie w oku zakrecila Brakuje mi tamtych klimatow,ale tak juz jest,czas uplywa.

Odnosnie planowania zakupow,kuszenia itd.to....stanowczo musze isc na odwyk ale nie tyczy sie on kolorowki-w tej kwestii potrafie byc twarda,gorzej jezeli chodzi o perfumy.Tutaj pojawia sie bol bo o ile szkoda mi wydac np.150-200 na roz/cienie itp. to zakup nowej flaszki nie stanowi problemu.Ba!jest jak narkotyk a jezeli okazuje sie,ze to limitwanka/zapach trudno dostepny/ulubiony niszowiec to...jestem zgubiona.
Czasami poluje sie na okazje na All i to jest przeklenstwo


Postanawiam,ze tymczasowo pora udac sie na odwyk-odbieram ostatnie zamowione flaszki i pora cieszyc sie kolekcja,ktora jest w komplecie
Na pewno bede do Was zagladac ale pocwicze przy okazji swoja silna wole
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.