farbowanie z wlosow ciemnych na jasny blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 21:28   #1
Cioccolatto Bianco
Przyczajenie
 
Avatar Cioccolatto Bianco
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18

farbowanie z wlosow ciemnych na jasny blond


Nie znalazlam podobnego wątku,a bardzo chcialabym sie dowiedziec czy to co mowi moja fryzjerka jest prawdą.
Moje wlosy naturalne to ciemny blond. Przez jakies dwa lata farbowalam wlosy na ciemny braz, potem coraz jasniejsze brazy,po czym zrobilam na nich delikatne pasemka blond i stwierdzilam ze chce wrocic ponownie do jasnego blondu, jaki mialam przed paroma laty. Jednak zeby ich zbytnio nie uszkodzic,wymyslilam sobie ze moglabym powrocic do blondu robiac regularnie balejaż blond. Fryzjerka uznala ze to dobry pomysl,a po paru farbowaniach wlosy na pewno beda juz przypominaly blond niz ciemny blond. Balejaz byl robiony 3:1,czyli 3 x blond i jeden naturalny bez farby. Ta farba rozjasniajaca to jakas farba proszkowa, podobno prawie wogole nie uszkadza struktury wlosa pomimo rozjasniania-slyszalyscie cos o tym?

Jestem ciekawa czy w taki sposob faktycznie dojde do jasnego blondu. Balejaz jest lepszy od rownomiernego farbowania,poniwaz nie widac tak bardzo odrostow,ale nie chce zeby efekt byl widoczny za pare lat.
Z powodow finansowych nie moge sobie tez pozwalac na czeste wizyty,wlasnie mija 1,5 miesiaca od pierwszego i jak na razie ostatniego farbowania. Efekt jest,ale wlosy maja zoltawy odcien.
Aha, za balejaz place 60 zł-czy to duzo?

Dziewczyny wypowiedzcie sie na ten temat,doradzcie cos prosze!
Cioccolatto Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:37   #2
28kasia
Przyczajenie
 
Avatar 28kasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: farbowanie z wlosow ciemnych na jasny blond

Hej.Dość ciężko jest powrócić do swojego kolorku jasnego jeśli wcześniej się farbowało na ciemny kolor.Ja jakiś rok temu także zaczełam robić balejaż na ciemnych włosach jasne odcienie.Zeby nie skłamać po 3 razie miałam już bardzo dużo jasnych pasemek , włosy nabrały znacznie koloru jasnego ...Na początku był to słomkowy kolor ale tak jak piszę z czasem coraz jaśniejszy.Jednak u mnie na 3 balejażu się zakończyło gdyż,źle się czułam w jasnych włosach i sam fakt rozjaśniania bardzo mi wysuszał włosy a,że są one z natury dość suche więc zrezygnowałam ,wracając do wyjściowego koloru,ciemnego brązu.
Jest to opinie tylko moja i z własnych doświadczeń ale sądzę,ze jeśli się chce przejśc z ciemnych na jasne to balejaż jest najlepszym sposobem
28kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:32   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: farbowanie z wlosow ciemnych na jasny blond

Na ten temat było naprawdę sporo ( o tej technice schodzenia, przez balayage, pasemka znajdziesz wiele w wątkach o dekoloryzacji, naprawdę).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.