Trądzik - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-12, 17:43   #3931
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
u mnie jak się stresuję to też mnie wysypuje okropnie i na dodatek jak się denerwuje to jeszcze bardziej wyciskam, a jak wyciskam to mam potem wyrzuty sumienia i jeszcze bardziej się stresuje jak ja teraz będę wyglądać... i koło się zamyka... Wy taż tak macie?
ja kiedyś wyciskałam nałogowo. ale jakoś się uwolniłam od tego nałogu. chyba mam silną wolę po prostu. teraz staram się nie dotykać twarzy, trzymam rączki z dala od ropniaków. czasami jakiegoś wągra z nosa usunę, ale to się nie liczy

jak wygląda moja walka?
w tej chwili używam Istotrexinu - działa, chociaż chcialabym, żeby był troche szybszy Jestem po kilkumiesiecznej kuracji Tetralysalem (ostatnią tabletkę wzięłam 1 lipca) w trakcie brania było super, ok.października znowu sie zaczęło, ale w mniejszym stopniu niz przed kuracja, wiec trochę jednak pomogło.
co wiecej? hmmm... nie uzywam podkladu, tylko puder w kamieniu, do mycia twarzy żel Calma HLC z Ziaji - dla mnie rewelacja!
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 17:58   #3932
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Olka!! Ty mi z zadnymi robakami nie wyjezdzaj :P mam nadzieje,ze do jutra choc troche zejdzie :/
w podpisie widze,ze na diecie jestes. do jakiej wagi zmierzasz?
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 18:02   #3933
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
ojojoj prawo to chyba strasznie cięzki kierunek, nauki do ch.olery.. ja na szczęście nie narzekam studiuję Ekonomię i nawet ciężko nie jest.
u mnie jak się stresuję to też mnie wysypuje okropnie i na dodatek jak się denerwuje to jeszcze bardziej wyciskam, a jak wyciskam to mam potem wyrzuty sumienia i jeszcze bardziej się stresuje jak ja teraz będę wyglądać... i koło się zamyka... Wy taż tak macie?
Ciężki jak ciężki. Zależy dla kogo. To dopiero pierwsze 3 miesiące. Ocenię po sesji. Dla mnie ekonomia brzmi tragicznie...
Co do drugiej części wypowiedzi - mam identycznie!!! I moi rodzice chcieli mi zabronić iść na prawo, że właśnie będzie ciężko i się będę stresować, itp. Ale to co? Miałam zrezygnować ze studiów przez głupią twarz?! Co bym niby robiła? Stresowała jeszcze bardziej.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Podglądam Wasz wątek już od dłuższego czasu. (ba, nawet cały przeczytałam.) i w końcu postanowiłam wyjść z ukrycia
Zmagam się z tym problemem już kilka ładnych lat. (z 7 może 8, dokładnie nie pamiętam.) Raz jest lepiej, raz jest gorzej, jak chyba u każdego.
To na początek może tyle. Bo nie lubię się zwierzać tak od razu
Pozdrawiam!
Witam, Pozdrawiam, Trzymam kciuki.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 18:20   #3934
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Hej!
Przepraszam,że się tyle nie odzywałam!
Śledze wątek w miarę możliwości,ale nie mam czasu nic skrobnąć.

W Poniedziałek byłam u dermy.
Była to wizyta inna niż wszystkie.
Pełna entuzjazmu, patrzenia w oczy.
Z początku moja odwaga mnie przeraziła.
Od piątku będę jeździła na zabiegi peelingi kwasami na przebarwienia.
Zabiegi Cztery, co dwa tygodnie, wykonane kwasami
1 zabieg : 5%
2 zabieg: 5%
3 zabieg:10%
4 zabieg 10%

W sumie bardzo się ciesze, ale boję się też chwili kiedy to minie i kiedy odstawie leki.
Boje się, że ten piękny stan rzeczy, który obecnie pozwala mi się w pełni cieszyć życiem
poprostu pryśnie jak bańka mydlana.
Boje się, że to będzie tylko jak krótki sen.
A bardzo tego nie chce.
Pozdrawiam was wszystkie i jestem z wami.
Jesteśmy najdzielniejszymi kobietami na ziemi, przez co zyskujemy na wartości wiele.
Kocham was i czuje się tutaj bardzo swobodnie.
Osobiście w życiu codziennym nie mówie o tym problemie, znajomi z nowej szkoły nie wierzą mi ,że ja mogę mieć jakiekolwiek kopleksy.
Z jednej strony cieszy mnie to co mówią, ale z drugiej nie..
3majcie się.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 19:33   #3935
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

O Elektrodo jakie mądre słowa piszesz. I ta kolumna w ogóle to wszystko poważnie i wartościowo zabrzamiało Ja, ino żem prosty człowiek napiszę jak zwykle- cóż wkurzają mnie zaskórniki, wczoraj powyciskałam na ramionach...ale dziś mówie- nastepnym razem tego nie zrobie, by nie mówic- o boze gdybym tego nie zrobila to cos tam (tak jak radza-w - MOC POZYTYWNEGO MYSLENIA:d) no a poza tym to mam wizyte 29.12 i sie nie moge doczekac tez mam zabiegi z kwasem 10% pani mowi ze twarda babka ze mnie a ja na to- ja to tam lubie wtedy czuje ze skora zyje hm nie mam czasu nawet ma maske aspirynową niestety planuje w weekend. no cóż, szkola ogranicza i w dodatku spotkania do bierzmowania- dobrze ze nie mam czasu patrzeć w lustro...
ALE CZEMU W NIE NIE PATRZE napisze w nastepnym odcinku pozdrawiam was ANTYtrądzikowo!!
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 21:30   #3936
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
w podpisie widze,ze na diecie jestes. do jakiej wagi zmierzasz?
start 63 kg --> meta 55kg. a teraz święta

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
W Poniedziałek byłam u dermy.
Była to wizyta inna niż wszystkie.
Pełna entuzjazmu, patrzenia w oczy.
Z początku moja odwaga mnie przeraziła.
Od piątku będę jeździła na zabiegi peelingi kwasami na przebarwienia.
Zabiegi Cztery, co dwa tygodnie, wykonane kwasami
1 zabieg : 5%
2 zabieg: 5%
3 zabieg:10%
4 zabieg 10%

W sumie bardzo się ciesze, ale boję się też chwili kiedy to minie i kiedy odstawie leki.
Boje się, że ten piękny stan rzeczy, który obecnie pozwala mi się w pełni cieszyć życiem
poprostu pryśnie jak bańka mydlana.
Boje się, że to będzie tylko jak krótki sen.
A bardzo tego nie chce.
Pozdrawiam was wszystkie i jestem z wami.
Jesteśmy najdzielniejszymi kobietami na ziemi, przez co zyskujemy na wartości wiele.
Kocham was i czuje się tutaj bardzo swobodnie.
Osobiście w życiu codziennym nie mówie o tym problemie, znajomi z nowej szkoły nie wierzą mi ,że ja mogę mieć jakiekolwiek kopleksy.
Z jednej strony cieszy mnie to co mówią, ale z drugiej nie..
3majcie się.
Fajnie napisane.
Ja jak mi znikną te moje bulwy (mam nadzieję, że Diane podziała troszkę, choć i tak wiem, że jak odstawię to będzie nawrót), to też się będę musiała zakwasować. Ale na razie to nie ma sensu, bo jak mają przebarwienia zniknąć skoro całą twarz mam spuchniętą?
... żyć nie umierać.

Aha. Małe pytanko jeszcze - używałyście może tego mydełka:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21923? Jeszcze nie ma opinii o nim na KWC, ale czytałam gdzieś indziej, że jest dobre. Powiedziała mi o nim moja ciocia, ale nie wiem czy warto kupować. Grosze kosztuje, ale jak ma mi zaszkodzić to nie tknę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 22:27   #3937
Damian:)ek
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
nie rozumiem, jakim steretypom? za stereotyp uważasz to że ludzie którzy wzięli ślub kilkanaście lat temu w wieku 20 lat i są do dzisiaj razem uważasz za stereotyp?? tzn?

nie zgadzam się z tobą że teraz są inne czasy i inna mentalność i że takie związki dzisiaj mają marne szanse... Nie masz racji

jak człowiek jest dennie głupi i nierozsądny, niepoważny i niedojrzały do nieważne czy żyje dzisiaj w 2007 roku czy żył w 1970 czy 1990 roku.
liczy się dojrzałość emocjonalna a nie tylko wiek.
za stereotyp miałem na myśli usilne szukanie towarzysza życia "bo tak trzeba, bo inni tak robią" a przecież Wy macie dopiero po ''naście'' lat i na te sprawy przyjdzie jeszcze pora....

co do ślubu .. żenić się dla papierka ? w tym wieku... nie lepiej poczekać i dojrzeć ? to prawdziwa miłość nie potrzebuje aktu małżeńskiego.
to co rozumiemy przez słowo miłość nie ma niestety tak pięknego odzwierciedlenia w prawdziwym życiu.

pamiętam pewną dziewczynę z gimnazjum a potem liceum, piękna, radosna zawsze przykuwała mój wzrok ^^ była z chłopakiem, mega zakochani w sobie, pod koniec 2giej klasy zaszła w ciąże, ostatni raz widziałem ją przed studniówką... dopiero niedawno przypadkiem zauważyłem ... siedziała na przystanku z bujając dziecko w wózku, była taka zmizerniała na twarzy, po prostu widać było że to życie ja przytłoczyło ... chłopaczek młody, za młody na odpowiedzialne obowiązki wybrał pewnie kumpli..., żal mi takich związków których przecież jest naprawdę dużo, nie ma co ukrywać.
Damian:)ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 10:24   #3938
Anonymus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik

Witam cześć!
Panie i panowie, z trądzikiem sie juz PRAWIE uporałem zostało doslownie kilka (2-3) pryszcze, i kilka ..... naście syfków
Mam pytanie, kto stosował: La roche effaclar mat? prosze o opinie, bo chce dobić leżącego wlasnie tym preparatem, i wogole czy coś dokupić do tego produktu zeby uzyskac optymalny efekt i... wogole?
Pozdrawiam!
Anonymus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:35   #3939
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

ja tam syfów nie mam nie wiem jak ty
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 12:20   #3940
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo a kolokwium z Excela poszło mi super, nie wiem jeszcze w sumie co dostałam ale myśle ze minimum 4 :P łatwe zadanka dał facet to mi się udało.
A może tak łatwo poszło bo to był facet co?

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Podglądam Wasz wątek już od dłuższego czasu. (ba, nawet cały przeczytałam.) i w końcu postanowiłam wyjść z ukrycia
Zmagam się z tym problemem już kilka ładnych lat. (z 7 może 8, dokładnie nie pamiętam.) Raz jest lepiej, raz jest gorzej, jak chyba u każdego.
To na początek może tyle. Bo nie lubię się zwierzać tak od razu
Pozdrawiam!
Witam i życze powodzenia w walce z tym okropieństwem

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
na policzku wyszlo mi cos strasznego. okolo 2 cm gruba wypukla linia. co to moze byc nalozylam na to krem nawilzajacy..
No i jak? Zeszło troche?

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
u mnie jak się stresuję to też mnie wysypuje okropnie i na dodatek jak się denerwuje to jeszcze bardziej wyciskam, a jak wyciskam to mam potem wyrzuty sumienia i jeszcze bardziej się stresuje jak ja teraz będę wyglądać... i koło się zamyka... Wy taż tak macie?
Ja nie tyle wyciskam co poprostu macam i naciskam te wszystkie krosty a przez to robią sie większe

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
no cóż, szkola ogranicza i w dodatku spotkania do bierzmowania- dobrze ze nie mam czasu patrzeć w lustro...
Ja naszczęscie mam juz za sobą te spotkania i bierzmowanie też ale moglabym sie jeszcze raz przebierzmowac bo fajnie było

Cytat:
Napisane przez Damian:)ek Pokaż wiadomość
za stereotyp miałem na myśli usilne szukanie towarzysza życia "bo tak trzeba, bo inni tak robią" a przecież Wy macie dopiero po ''naście'' lat i na te sprawy przyjdzie jeszcze pora....

co do ślubu .. żenić się dla papierka ? w tym wieku... nie lepiej poczekać i dojrzeć ? to prawdziwa miłość nie potrzebuje aktu małżeńskiego.
to co rozumiemy przez słowo miłość nie ma niestety tak pięknego odzwierciedlenia w prawdziwym życiu.

pamiętam pewną dziewczynę z gimnazjum a potem liceum, piękna, radosna zawsze przykuwała mój wzrok ^^ była z chłopakiem, mega zakochani w sobie, pod koniec 2giej klasy zaszła w ciąże, ostatni raz widziałem ją przed studniówką... dopiero niedawno przypadkiem zauważyłem ... siedziała na przystanku z bujając dziecko w wózku, była taka zmizerniała na twarzy, po prostu widać było że to życie ja przytłoczyło ... chłopaczek młody, za młody na odpowiedzialne obowiązki wybrał pewnie kumpli..., żal mi takich związków których przecież jest naprawdę dużo, nie ma co ukrywać.
Tak prawdziwa miłośc nie potrzebuje papierka ale wydaje mi sie że ślub jednak cos znaczy i nie jest to tylko papierek ale cos co zostaje w sercach i cos co umacnia miłośc przynajmniej ja tak to rozumiem.

A co do tej dziewczyny to nie rozumiem jaki jest sens? Zajśc w ciąze (nieplanowaną) można w każdym wieku (no prawie) bez wzgledu na stan cywilny, wiec ślub tutaj niczego nie zmienia, poza tym że zwiększa szanse na to że facet nie przestraszy sie i nie ucieknie, bo skoro wział ślub z wlasnej woli i to jeszcze w tak młodym wieku, to znaczy że prawdopodobnie jest odpowiedzialny i dojrzaly.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 12:54   #3941
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A może tak łatwo poszło bo to był facet co?
nie sądzę ze to dlatego bo wszyscy w grupie mieli ten sam typ zadań i wszystkie nie były trudne.

Cytat:
Ja naszczęscie mam juz za sobą te spotkania i bierzmowanie też ale moglabym sie jeszcze raz przebierzmowac bo fajnie było
ja też już za soą mam bierzmowanie i fajne były te spotkania.

Cytat:
Tak prawdziwa miłośc nie potrzebuje papierka ale wydaje mi sie że ślub jednak cos znaczy i nie jest to tylko papierek ale cos co zostaje w sercach i cos co umacnia miłośc przynajmniej ja tak to rozumiem.

A co do tej dziewczyny to nie rozumiem jaki jest sens? Zajśc w ciąze (nieplanowaną) można w każdym wieku (no prawie) bez wzgledu na stan cywilny, wiec ślub tutaj niczego nie zmienia, poza tym że zwiększa szanse na to że facet nie przestraszy sie i nie ucieknie, bo skoro wział ślub z wlasnej woli i to jeszcze w tak młodym wieku, to znaczy że prawdopodobnie jest odpowiedzialny i dojrzaly.
BRAWO! BRAWO! BRAWO! o to mi właśnie chodziło karla_92
nie jest sztuką zmusić faceta do ślubu jak już będzie za późno i będzie wpadka tylko z własnej woli się liczy.

Wypowiedzi Damianek nie będe komentować bo to komentarza nie wymaga.
Widać na pierwszy rzyt oka że ktoś tu jeszcze jest za młody i niedojrzały żeby pojąć pewne rzeczy.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:01   #3942
Damian:)ek
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Wypowiedzi Damianek nie będe komentować bo to komentarza nie wymaga.
Widać na pierwszy rzyt oka że ktoś tu jeszcze jest za młody i niedojrzały żeby pojąć pewne rzeczy.
karla_92
bez obrazy ale argumenty... 15 latki mnie nie przekonują


beata_1988
komentować nie chcesz bo nie wiesz jak, nie wiem w jakiej Ty krainie dziewczyno zyjesz ale na pewno nie na kuli ziemskiej ... myślami pewnie gdzieś na wenus.
jesteś mało obiektywna więc tym samym to Ty wykazujesz niedojrzałe podejscie do życia, wydaje Ci się że wszystko jest takie proste i oczywiste
Damian:)ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:16   #3943
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Damian:)ek Pokaż wiadomość
karla_92
bez obrazy ale argumenty... 15 latki mnie nie przekonują
I wcale nie musza. A tak na marginesie to spodziewałam sie że uszłysze własnie takie słowa. Jakie to przewidywalne
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:37   #3944
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Byłam u dermatologa i wszelkie znikome strzępy optymizmu mnie opuściły.
babsko lekarzem kompetentnym nie jest z pewnością.
Jedyne pytania jakie zadała od jak dawna TO mam i czy mam stany zapalne.
wzięłam ze sobą kosmetyki jakich używam,ale nawet o to nie spytała.
rzuciła okiem na twarz i zaczęła kręcąc głową wypisywać receptę.

mam co rano skinoren i 3 razy na tydzień differin.
tylko skąd ja w grudniu wezmę na to 80 zł?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:57   #3945
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa i wszelkie znikome strzępy optymizmu mnie opuściły.
babsko lekarzem kompetentnym nie jest z pewnością.
Jedyne pytania jakie zadała od jak dawna TO mam i czy mam stany zapalne.
wzięłam ze sobą kosmetyki jakich używam,ale nawet o to nie spytała.
rzuciła okiem na twarz i zaczęła kręcąc głową wypisywać receptę.

mam co rano skinoren i 3 razy na tydzień differin.
tylko skąd ja w grudniu wezmę na to 80 zł?
To może nie kupuj tylko idz do innego dermatologa? Chociaż nie ma pewnosci że bedzie to kompetentna osoba ale może warto spróbowac. A pytałaś sie ludzi w poczekalni co sądza na jej temat?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:03   #3946
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

pink,a co Ty teraz masz na buzi? bo skinoren jest na przebarwienia. differin tez kupilam,ale nie uzylam,bo duze prawdopodbienstwo,ze wyciaga on to co siedzi pod skora i ladny wysyp jest,wiec wolalam nie ryzykowac i wprost do kosza go rzucilam.
acha,dla mnie skinoren to dziadostwo.

pol godziny temu myslalam,ze umieram. nie moglam zlapac oddechu i zaczelam kaszlec bez przerwy. slabo mi sie zrobio. od tygodnia mam zapalenie pluc i dopiero wczoraj zostalam w domu i dzisiaj tez. jutro chyba ide na uczelnie.
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:15   #3947
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Aa czyli skinoren jest na przebarwienia?
to ja go nie kupuję.
mam masę przebarwień,ale najpierw chcę wyleczyć cerę,więc kupię sam differin.
Mam stosować co trzeci dzień,więc liczę,że mnie nie wysuszy.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:59   #3948
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Damian:)ek Pokaż wiadomość
karla_92
bez obrazy ale argumenty... 15 latki mnie nie przekonują


beata_1988
komentować nie chcesz bo nie wiesz jak, nie wiem w jakiej Ty krainie dziewczyno zyjesz ale na pewno nie na kuli ziemskiej ... myślami pewnie gdzieś na wenus.
jesteś mało obiektywna więc tym samym to Ty wykazujesz niedojrzałe podejscie do życia, wydaje Ci się że wszystko jest takie proste i oczywiste
Ale ty jesteś bezczelny!

Pinka, ja bym ci jednak radziła kupić Differin i Skinoren. Nie jest prawdą, że ten drugi lek jest tylko na przebarwienia. Differin jest kremem, którego powinno się używać na przemian z innym specyfikiem do skóry trądzikowej, poniewaz D. na poczatku powoduje oczyszczanie skóry, co w praktyce oznacza więcej krostek. Dermatolog więc bardzo dobrze zrobił, ze wypisał ci także Skinoren, bo on będzie z tymki stanami zapalnymi walczył, a do tego wybieli przebarwienia. Nie bój sie, ze przez Differin będziesz miała przez parę tyg. wysyp, bo o to właśnie chodzi, zeby skóra sie pozbyła tego, co w niej siedzi głęboko. Mnie ten lek pomógł dopiero po ok. 2 miesiacach, wiec życzę wytrwałości.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:08   #3949
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Ale ja mam krem na dzień.
Kończę AA serię D a teraz mam Young Medical Mincera.
Skinoren ma trójglicerydy,a mnie one na 99% zapychają.
Bo miałam je w 2 kremach i miałam koszmarny wysyp jak nigdy.
Wolę nie ryzykować.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:21   #3950
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Jasne, zrobisz jak zechcesz. Obawiam się jednak, ze krem z serii AA nadaje się jedynie do cery bezproblemowej albo bardzo mało problemowej...W czasie uzywania Differinu potrzebne jest coś mocniejszego, bo inaczej nie za szybko zobaczysz jakikolwiek efekt. A tak na marginesie, to Skinoren w żadnym wypadku nie zapycha!

EDIT - jak nie możesz pozwolić sobie finansowo na Skinoren, to kup jego polski odpowiednik - Acne Derm, który kosztuje o połowę mniej i jest bez recepty. Te kremy maja taki sam skład, wiec chyba bardziej się opłaca AD.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:30   #3951
dsq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik

polecam dermatologa Rotera, swojj gabinet ma w Gdańsku czy Gdyni, dokąłdnie nie pamiętam.. 2 wizyty wystarczyły . :P
tradzik moze i jest problemem ale wszyscy, ktorzy go maja za bardzo ten problem wyolbrzymiaja, bo przecież nie tylko to sie liczy. a nam sie wydaje ze tak iii to jest takie błędne koło.
cierpliwości!
trzymam za was kciuki
dsq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:36   #3952
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

dsq to nie prawda, że my to wyolbrzymiamy.
Kiedy usłyszy się jedną lub więcej nieprzyjemnych opinii na temat cery , ma się wrażenie , ze tak myśli każdy, ale nie wszyscy chcą nas głośno uświadamiać.

W takich momentach właśnie zanika pewność siebie i pogłębia się lęk przed patrzeniem w oczy i pokazywaniem się.
Wiem to po sobie.
Do niedawna sama chowalam się za włosami.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:47   #3953
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

chcialam odpisac wczoraj, ale jak zobaczylam 2 strony postow to zwatpilam

tissae witaj po przerwie!
coz porabialas, ze Cie tak nie bylo co?
otako witaj miedzy nami

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
bylam u dermatologa z tą opryszczka. Dał mi jakies tabletki na odpornosc i Heviran (przeciw wirusowe). Tego lodu nie bede probowac bo boje sie że bedzie tak jak z pasta - większy bąbel i odrętwiała warga A jak tak chemia? Ma sie rozumiec ze 2 na półrocze prawda? Można wiedziec w której klasie jestes?

A co do avonu to dla mnie ogromny szajs.
tez mialam te tabletki, heviran, rok temu mialam taki okres ze mialam nonstop po kilka naraz, co utrudnialo w ogole dzialanie bo okropnie bolalo jak pekaly ciagle, taka odpornosc oslabiona przez antybiotyki i mam wyprobowane juz wszystkie specyfiki praktycznie :| ostatecznie sie okazalo ze zapobiec nawrotom moga tylko witaminki, tabletki sa skuteczne, ale drogie

co do tej chemii... jestem w klasie maturalnej i to tutaj polroczne wiadectwo (30.stycznia) jest moim ostatnim, i jesli go nie skompletuje to w marcu komis a to przeciez tuz przed matura i egzaminami ;\
kobieta mnie wsciekla w ogole wczoraj, bo 5 osob mialo sie poprawiac a ona przychodzi i "ja zapomnialam, puszcze wam wideo, poprawicie sie za tydzien" a ja od 3 dni w takim stresie, chcialam juz to miec za soba
potem jednak zapowiedziala nam na "za tydzien" sprawdzian, wiec bedzie smiesznie, bo we wtorek poprawiam stopien a w srode pisze sprawdzian... a jesli we wtorek odpadnie lekcja to albo oba w srode albo po swietach- jeszcze lepiej...
a czemu ona tak zapomina tego juz kompletnie nie moge pojac... ona uczy 2 klasy... ma 4 (slowem CZTERY) lekcje w tygodniu i jeszcze zapomina sobie!

avon to faktycznie kit, kosmetyki kiepskiej jakosci, zapychajace i niedzialajace sklady, drogie ale w katalogu pisza ze przewrot technologiczny itp...

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
ja tam syfów nie mam nie wiem jak ty


kochana moja
acnederm tez ma 20% kw.azelainowego, a nie ma w skl. trojglicerydow on ogolnie oczyszcza od srodka skore, ma tez dzialanie zluszczajace- takie 2w1, wiec nei tylko na przebarwienia differin jest fajny, ale dermatolog faktycznie jakas taka hm... nieciekawa ;\ no ale nie zrazaj sie! te 2 masci sa naprawde dobre, wiec na pewno pomoga, a lepszy rydz niz nic!
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:33   #3954
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Zuziku, cały czas śledziłam ten wątek, ale jakoś nie mogłam się zebrać w sobie, żeby coś napisać. Zaczęłam studia, mieszkam w nowym mieście, a czas tutaj bardzo szybko leci. Jeszcze niedawno był początek roku, a teraz świeta. :P Zaczęłam nową kurację i mam nadzieję, ze mi pomoże. Marzę o tak gładkiej skórze, jaką miałam podczas brania tabletek anty. Włoczykijko, ponawiam pytanie, bo widziałam, ze odzywałaś sie na tym forum po mojej wiadomości, ale chyba nie zauważyłaś mojego posta - co myślisz o Locacidzie? Nikt go tutaj nie uzywał?
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 20:40   #3955
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Ok powiem tacie,żeby zamiast Skinorenu kupił mi Acne derm z differinem.
dziękuję wam
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 22:43   #3956
sofiii
Przyczajenie
 
Avatar sofiii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mielec
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik

mam takie jedno male pytanko, moze ktos mi pomoze... Czy Clindacne mozna uzywac jednoczesnie z Akneroxidem???
czy np jjedno stosuje sie rano a drugie wieczorem???
sofiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 10:18   #3957
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

kolejny wielki, czerwony syf mi wyszedl

po antybiotykach na zapalenie pluc chyba nie moze mnie wysypac? ja juz sie wszystkiego boje. dzisiaj jade do lekarza zdrowotnego
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 11:07   #3958
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

zapalenie płuc i Ty wychodzisz ??ja to siedzialam miesiac w domu i zastrzyki
teraz tez biore antybiotyk na chorobę w dodatku okres wiec mi wywala na brodzie do tego sie strasznie łuszcyz i podkladu nie moge nałozyc:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 12:07   #3959
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

niestety musze wychodzic. jedynie przez dwa dni siedzialam w domu.
od czego masz sucha skore? ja to samo mam :/ nalozylam podklad,ale strasznie to wyglada :/ takie luski kurde
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 12:18   #3960
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Ale ty jesteś bezczelny!
No troche Nie wiem jak mam rozumiec te 3 kropeczki przed ...15-latki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.