Trądzik - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 11:18   #961
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

od razu czuje sie lepiej dzieki kochane ;*
mam pytanko- czym sie maskujecie? ja postanawiam i postanawiam, ale raczej mi sie nie uda sie nie malowac kompletnie, aktualnie uzywam korektora maybelline.
i czym zmywacie makijaz?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 11:47   #962
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Ja walcze z tradzikiem od kilku lat mam 21.Okolu 2 lat temu bardzo mi sie pogorszlo.Ginekolog dal mi Yasmin ,2 miesiace temu zmienilam na Yasminelle.Tradzik z dekoltu i plecow znikl ,czasami moze jakas mala krostka wyskoczy.Co do twarzy to mimo 2 lat brania ich nie widze wielkiej roznicy.Czasami jest juz lepiej a pozneij mnie wysypuje strasznie.Elektoroda jakie tabletki bierzesz?
Staram sie tym nie przejmowac ,ale coz jak rano wstaje i widze taki wysyp to same rece opadaja.Podkladu musze uzywac ,plamy naczynka bez niego wygladaja okropnie.Moj TZ wspiera mnie jak umie.Sam tez mial z tym problem teraz od czasu do czasu mu cos wyskoczy ,zostaly mu male blizny.Szczerze to jakos na jego problemy z cera nigdy nie zwracalam uwagi.Noz coz , mi pozostaje walczyc nadal.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:33   #963
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Trądzik

eLeKtroda mam trądzik pospolity. Roacuttane to już ostateczność. Ten lek ma wiele skutków ubocznych wiec zanim sie na niego zdecydujesz radziłabym troche o nim poczytać. Pozatym jest drogim lekiem i nie każdego stać by wydawać tyle kasy miesięcznie.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:57   #964
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Zuziku: Ja używam Maybelline pure Make Up odcień Sand

Podziomka: Biore Diane 35.

Niezależnie od tego co piszecie o hormonach, staram sie raczej kierować zdaniem osoób, którym to pomogło.A nie mam aż tak paskudnej cery, więc mam cały czas nadzieje,że to mi pomoże.

Czaaajka: Wiem kochana, czytałam wiele na temat roa i nie zdecyduje sie na niego NIGDY!!! Nie zrobie tego ponieważ:
1.Nie mam aż tak złej cery.Z roku na rok jest coraz ładniejsza.
2.Ma za dużo skutków ubocznych, nie zamierzam ryzykować jakimiś powikłaniami, które dopiero sprawią,że bede inna i nie bede wychodziła z domu..
3.Biore Diane, która pomogla wielu osobom, rozmawiałam np z tralalinką, która miała trądzik z tego samego powodu co ja tj.gronkowca i jej sie udało.

Tak więc wiem jak będę się leczyła, mam leczenie łączone, wierze moim najbliższym i lekarzom.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:56   #965
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
od razu czuje sie lepiej dzieki kochane ;*
mam pytanko- czym sie maskujecie? ja postanawiam i postanawiam, ale raczej mi sie nie uda sie nie malowac kompletnie, aktualnie uzywam korektora maybelline.
i czym zmywacie makijaz?
No więc:

* jeśli cera jest w miarę to uzywam tylko korektora maybelline everfresh ( Sweet mi poleciła i jestem zadowolona baardzo) i żebym się za dużo nie świeciła pudru manhattan cover.

* a gdy cera jest złym stanie to podkład AA kryjąco-matujący (mój ulubieniec), korektor i odrobinka skrobii do zmatowienia.

A do demakijażu:
* jeśli mam na twarzy korektor i puder to zmywam physiogelem (z wodą lub bez) i używam wody termalnej La roche posay zamiast toniku (moje odkrycie ostatnie)

* a jeśli mam full make up (b.żadko). to przed physiogelem i wodą myję twarz dodatkowo mleczkiem Loreal.

chyba na tyle
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 14:19   #966
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Trądzik

Dostałam dzis paczke z apteki internetowej. Zamawiałam tabletki Dermedic Normativ, Brevoxyl krem 4%, płyn Afronis (tak na wszelki wypadek do odkażania jak przyjdzie mi coś wycisnąć) Bioderma żel - peeling oraz AA Young żel antybakteryjny. Używał ktoś z was kosmetyków Bioderma ?!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 14:32   #967
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
od razu czuje sie lepiej dzieki kochane ;*
mam pytanko- czym sie maskujecie? ja postanawiam i postanawiam, ale raczej mi sie nie uda sie nie malowac kompletnie, aktualnie uzywam korektora maybelline.
i czym zmywacie makijaz?
ja używam korektora/kamuflażu yy nie pamiętam z jakiej to firmy, ale pisałam już o nim tutaj. I podkład (nie zawsze go nakładam czasem tylko korektor) Revlon Colorstay. Zmywam twarz wieczorem i rano SVR żel do mycia twarzy. I chyba to tyle
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 14:43   #968
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Trądzik

Ja nie lubie zmywać makijażu żelem do mycia twarzy. Zazwyczaj oprócz fluidy (używam Vichy Normateint ale nie sprawdza się przy upalach) mam też pomalowane rzęsy a żel mi tuszu nie zmyje. Kupowałam mleczko + tonik + krem Lirene (cera tłusta i mieszana) ale wole takie kosmetyki 3w1. Może znacie takie mleczka do cery trądzikowej lub tłustej które nie są ciężkie i nie zatykają porów ?!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 15:53   #969
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

czaaajka: Ja używałam mleczka nivea visage young.jak dla mnie było rewelacyjne.Obecnie używam płynu poleconego przez dermatolożke Cetaphil, a oczka przejade mleczkiem Garniera
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 15:53   #970
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

dzieki kochane ;*
mila a ten physiogel dobry jest?
mi sie moj effaclar konczy i nie wiem co kupic. moja higiena wieczorkiem wyglada tak, ze myje effaclarem, potem kostka clinique, a potem tre afronisem az bedzie czysty wacik no i na koniec krem iwostin i antybiotyk na caly pyszczek, pospinac wloski i hop
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 15:55   #971
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Jestem za stara na nivea visage young hiehie Kupiłam go kiedyś ale nie sprawdza się do zmywania duszu (podrażna i szczypie w oczka)
Wiecej już go nie kupie.

Elektroda CETAPHIL to coś w postaci mleczka czy raczej żelu do mycia ?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-25 o 00:17 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i opcji MULTIcytowania.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:01   #972
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
dzieki kochane ;*
mila a ten physiogel dobry jest?
mi sie moj effaclar konczy i nie wiem co kupic. moja higiena wieczorkiem wyglada tak, ze myje effaclarem, potem kostka clinique, a potem tre afronisem az bedzie czysty wacik no i na koniec krem iwostin i antybiotyk na caly pyszczek, pospinac wloski i hop
ja sobie go bardzo chwalę Jest delikatniutki, nie sposób nim przesuszyć lub podrażnić skóry, dla mnie idealny

Zuziku co do adonisa to lepiej nie trzyj nim całej twarzy, też kiedys tak robiłam, ale wizazanki uświadiomiły mi że nie powinnam-on zresztą jest bardzo ostry i tylko niepotrzebnie męczy i tak zmęczoną przeciwtradzikowymi kosmetykami twarz. Do stosowania punktowego-ok, ale jako tonik nie bardzo
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:23   #973
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Zuziku: physiogel uzywam, ale bardzo mnie po nim szczypie buźka, choc nie powiem dobrze nawilża.Jaki masz Effaclar? Ja mialam K a teraz mam A.I.

Czaaajka: Nie powiem ani że to żel ani że mleczko Ma jakby funkcje zelu a jest delikatne i przyjemne jak mleczko Heh Jest wspaniały naprawdę.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:29   #974
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
z tym afronisem to jest tygodniowa kuracja, widze ze mi sluzy ona, a na dzien uzywam nutritica LRP, zeby sie wlasnie nie dziala krzywda skorze
zauwazylam ze oczyscily mi sie pory na nosku od tego afronisa

effaclar mam zel, tonik i krem effaclar K.
tonik bez rewelacji, zel miodzio, krem niby nie jest zly, ale wole na noc kremy typu lysanel a na dzien odzywcze
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-25 o 00:18 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i opcji MULTIcytowania.
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:31   #975
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Czaaajka:Najlepiej napisze Ci wszystko o czym jest mowa na buteleczce

Cetaphil
Emulsja do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy
Właściwości i wskazania
Cetaphil jest specjalnie stworzony do oczyszczania skóry twarzy i szczególnie polecany w przypadku:
*skóry nadwrażliwej, u której środki zawierające mydło mogą powodowac podrażnienia
*skóry z trądzikiem młodzieńczym i trądzikiem różowatym, jako przygotowanie do aplikacji leku
*skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
*skóry suchej,skłonnej do alergii i wyprysków
*demakijażu twarzy

Tak więc ma ona szerokie zastosowanie Naprawdę polecam

Zuziku: Powiem Ci szczerze ,ze używałam K , mama przez pomyłkę kupiła mi A.I ale jest o wiele lepszy! naprawdę.3 dni i buzia ślicznie wygląda.
Dziwne,ze dermatodzy tak czesto przepisują te same lekki kilku osobom naraz Ja wiecej effaclaru K nie kupie i zostaje przy A.I.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:43   #976
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

elektroda taka mocniejsza wersja K? dziala tez na zasadzie kwasow BHA?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:47   #977
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Zuziku: Nie pamietam już jaka była własciwość effaclaru K,ale A.I mam jeszcze opakowanie i tam jest napisane ,ze to skraca okres gojenia,zapobiega powstawaniu nowych, no i ma działanie mikrozłuszczajace
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 17:14   #978
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
z tym afronisem to jest tygodniowa kuracja, widze ze mi sluzy ona, a na dzien uzywam nutritica LRP, zeby sie wlasnie nie dziala krzywda skorze
zauwazylam ze oczyscily mi sie pory na nosku od tego afronisa
a no to dobrze Myślałam, że codziennie jako tonik
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 17:55   #979
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze?byłam nad morzem 5 dni.i cóż...plaża to niezła lekcja dla takiego ,,trądzikowca"-wszyscy w kostiumach,upał jak nie wiem a ja w koszulce z krótkim rękawem.wychodzę na rynek-a tu dziewczyny w bluzkach na ramionczkach, w kucykach, pary trzymające się za ręce.
u mnie na twarzy poprawa.mniej pryszczy,aczkolwiek pory wciąż nie znikają...a na ramionach i plecach-własnemu wrogowi bym nie życzyła czegoś takiego! od miesiaca biore Tetrarysal...niewiem,czy od września nie zmienić na Izotec- owszem,twarz jest lepsza,ale żeby od miesiąca na ramionach nie było poprawy?ehh moja psychika osiągnęła stan-O
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 18:12   #980
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

włoczykijka wiem co czujesz.

Izotek to jak roa taka ostatnia deska ratunku, może jeszcze wypróbuj inne leki (choć pewnie już duużo próbowałaś). I nie załamuj się-główka do góry, teraz idzie jesien, lepszy czas na wszelkie kuracje niż lato, będzie dobrze
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 18:23   #981
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Trądzik

Dziewczyny mam pytanko-ile kosztuje ten Cetaphil i gdzi można go kupić.W sumie pierwszy raz udzielam się na forum o trądziku a męczę się z nim juz 7 latWłaśnie jestem po wizycie u dermy, dostałąm na rano Acne-derm wieczorem metronidazol bo żadne pryszcze mi nie wyskakują już tylko na policzkach mam przebarwienia i mase grudek., poza tym witamine Pp i Wapno bo mam początki trądziku różowategoTak się źle czułam na poczekalni,ja jedna młoda reszta osoby po 40 i wydawało mi się że każdy się na mnie gapi....ech..
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 18:48   #982
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

katalinka17: Cena Cetaphil'u jest różna. Od 35 do 40 złotych.Jest bardzo wydajna.Przy rozsądnym użytkowaniu starcza nawet na 3 miesiące!! Kupisz go w aptece
Na jakiej podstawie stwierdzono początki trądzika różowatego Skoro masz tylko grudki??
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 19:01   #983
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Trądzik

Elektrodaderma przeprowadziła ze mną wywiad ogólnie ja całe policzki nos mam różowe wzmaga się to szczególnie jak jest gorąco i jak się denerwuję.A jeśli chodzi o grudki to mam je z boku na policzkach razem z przebarwieniami, wygląda to tak jakbym tam sobie nawaliła na kości policzkowe różu bo tak na ukoś mi idą.Powstały przez super kosmetyczke.
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 20:10   #984
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik

Katalinka współczuje Mam nadzieję, że uporasz się z tym cholerstwem.
Masz sympatycznego ava, jak ja kochałam "czarodziejki z księżyca"

U mnie na szczęście poprawa, okres się skończył, a wraz z nimi niespodzianki.Nie wyciskam jak to miałam w zwyczaju i jakoś szybko poznikały.Tak to bym się jeszcze ze strupkami męczyła.Ok przyznam się, mam jednego strupa (bo już nie mogłam wytrzymać), ale to nic w porównaniu z tym, jakie czasami pobojowiska na twarzy potrafiłam sobie zmajstrować
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 20:22   #985
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Trądzik

Tak na marginesie (którego zreszta tu nie ma) włoczykijka widze że lubimy zielone żabki katalinka17 prosze napisz od czasu do czasu jak ida postepy w leczeniu. Mam nadzieje że trądzik różowaty nie rozwinie się u Ciebie na dobre.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 21:16   #986
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

czaajka-cóż,bardzo lubię Kermita-zawsze uważam,że ma coś w sobie

mila17- wiem,wiem.ale naprawdę,ja chce to wyleczyć porządnie.żeby to cholerstwo już nie wróciło, a w następne lato chce chodzić po plaży w kostiumie!wierze w Tetrarysal,jednak nie wiem czy gdy go nie odstawie to nie wróci przypadkiem.Biorę go włąsciwie od ponad miesiąca-i pierwsze 3 tygodnie to był WIELKI wysyp,jak już kiedyś pisałam.Na szczęscie jakod udało mi się odratować twarz,wciąz zażywając ten lek.
A,i tez używam Cetaphilu-dla mnie mniej więcej taki jak Phisiogel,zastanawiam się nad żelem Avene gdy skończę Cetaphil...sama już nie wiem.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 21:40   #987
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

tez mam cetaphil, bardzo podobny do physiogelu jest, a uzywacie go tak jak zel czy bez wody?

wloczykijka ehhm mialam podobnie jak bylam nad morzem tam nawet nie mialam czasu zeby cos kolo siebie zroobic bo wlasciwie caly czas biegalam w nocy, rano w poludnie, popoludniu ale cos tam korektora nalozylam i jak wszyscy sie do wody wrzucali to sie wszystko zmyło i o matko nie chce cyba wiedziec jak wygladalam a wkoło pełno gładkich lasek z ładnie zaczesanymi włoskami, nic nie ukryte ....jak widzisz poprawe na twarzy to na pleckach tez pewnie będzie niedługo lepiej, tylko nie drap bo to wcale nie pomaga
katalinka co to za kosmetyczka, ze zamiast pomóc zrobiła cos takiego...:/nie wiem w jakim nasileniu masz te zmiany ale wydaje mi sie ze taki trądzik jest łatwwiej zaleczyć widze to przynajmniej po mojej mamie ....
u mnie to tak średniawo bardzo jestem wymęczona i cały organizm mam wyjałowiony a jeszcze kilka dni temu było całkiem ok no wkurzyc sie mozna własciwie to najgorzej jest z plamami...mam wrazenie ze nie schodza wcale
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 22:02   #988
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

In_ThE_ShAdOwS na plamy polecam kwasy AHA pelno takich w postaci kremow na noc i peelingow chemicznych mozna znalezc efekty naprawde super ja mam sliczna buzke bez przebarwien prawie (tylko po swiezych niespodziankach, ta kolekcja z ostatnich 5 lat zniknela) i cala w strupkach bo wyciskanie to moje drugie imie :p
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 22:04   #989
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Czytam i ryczę od pół godziny.
Myślałam,że choć trochę mio ulży po tym wątku
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 22:39   #990
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

jakto ryczec nie wolno ryczec przeciez
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.