Mój facet gej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 21:45   #61
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Mój facet gej

Mrufka....tak strasznie mi Ciebie szkoda.....nie udaje,ze jestem sobie w stanie wyobrazic co czujesz, bo nie jestem...poprostu cholernie wspolczuje....

A teraz dla odmiany powiem wam skad moim zdaniem sie takie takie sytuacje biora. Mam bardzo dobrego kolege...geja. Jest fantastycznym czlowiekiem, ktory mnostwo przezyl w zyciu zwiazku ze swoja orientacja, jednak byl w tym wzgledzie zawsze uczciwy i 1 raz chcial sprawdzic jak to jest z kobieta, przy czym kobieta byla uswiadomiona,ze jest on gejem i chce tylko sprobowac (nie wnikam z jakich wzgledow sie na to zgodzila, bo to juz nie moja bajka). Niestety nie wyszlo, a on sie tylko upewnil,ze to nie to.
I mimo tego,ze jego rodzina i najblizsi znajomi wiedza, ze jest on gejem, to czesc z nich naciska,zeby znalazl sobie kobiete "tak dla przykrywki", bo "jak to wyglada i co ludzie powiedza" !!! Lapy opadaja poprostu.... Czesto o tym rozmawiamy, gdyz czesc jego znajomych tak postapila i w efekcie wszyscy sa w takim zwiazku/takiej rodzinie nieszczesliwi, co akurat nie jest dziwne... On nie daje kobiecie tego czego ona pragnie, sam sie meczy, a jak juz sie pojawia dziecko, to w ogole nie wypada odejsc..... Przeciez to jest cos strasznego! A ludzie wyksztalceni, inteligentni mimo wszystko tak doradzaja badz postepuja.... CHORE!!!
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:42   #62
mrufka19
Raczkowanie
 
Avatar mrufka19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 191
GG do mrufka19 Send a message via Skype™ to mrufka19
Dot.: Mój facet gej

On nawet nie chce ze mną gadać a tym bardziej mnie widizeć :| Oznajmił mi, że się odezwie za 2 miesiące :O:O:O:O:O: boshee na kogo ja trafiłam :|


Nie mówiąc już o wspólnych kociakach, których nie moge zobaczyć... ;(;(;(;(;(;(
__________________
Szczęśliwa Mamusia Kubusia
http://b1.lilypie.com/sJv5p2/.png

Edytowane przez mrufka19
Czas edycji: 2007-01-16 o 23:47 Powód: coś
mrufka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:55   #63
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Mój facet gej

Co to znaczy "nie możesz"??? Wspólne to wspólne. Nie rozumie tego?
Powinien załatwić łączące was sprawy, a potem - niech się nie odzywa, Tobie wyjdzie to na zdrowie. Nie mogę-łaskawca wyznaczył termin-przemówi za 2 miesiące. Od razu nóż mi się w kieszeni otwiera .
Trzymaj się Mrufa i nie daj się
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 00:02   #64
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez mrufka19 Pokaż wiadomość
On nawet nie chce ze mną gadać a tym bardziej mnie widizeć :| Oznajmił mi, że się odezwie za 2 miesiące :O:O:O:O:O: boshee na kogo ja trafiłam :|


Nie mówiąc już o wspólnych kociakach, których nie moge zobaczyć... ;(;(;(;(;(;(
A czemu akurat za 2 miesiące? Ot tak sobie? Czy może chce Cię trzymać w niepewności, bo myśli, że jak jednak sprawdzi i mu się nie spodoba, to Ty będziesz na niego czekać?
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:40   #65
mrufka19
Raczkowanie
 
Avatar mrufka19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 191
GG do mrufka19 Send a message via Skype™ to mrufka19
Dot.: Mój facet gej

2 miesiące dlatego, poniewaz on uwaza, ze tyle mi trzeba zebym sie w nim odkochala lol i wtedy spotka sie laskawie ze mna. ehh
__________________
Szczęśliwa Mamusia Kubusia
http://b1.lilypie.com/sJv5p2/.png
mrufka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:44   #66
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Mój facet gej

jeso mrufka naprawde ci wspolczuje
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:56   #67
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Mój facet gej

Strasznie się chłopak zachowuje
a jak tam samopoczucie Mrufka?
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 21:05   #68
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez mrufka19 Pokaż wiadomość
2 miesiące dlatego, poniewaz on uwaza, ze tyle mi trzeba zebym sie w nim odkochala lol i wtedy spotka sie laskawie ze mna. ehh
Pewny siebie (chociaż nie we wszystkim jak widać) i zarozumiały typ. I bezczelny.


Mrufka, fajny avatar. "Las Vegas Parano", zgadza się?
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:35   #69
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Mój facet gej

Mrufka - ja bym się na pewno wkurzyła.
Na maksa. Opieprzyła go, wyzwala od najgorzszych. I nie chodzi o samą jego seksualność czy jej poszukiwania ale o to, jak się Tobą w tym celu "posłużył". I o to - jak teraz się zachowuje. Tak się nie robi - to nie w porządku. Myślę, że ten jego homoseksualizm to nie jest jego najgorsza "wada".

Jak już bym się wyładowała - zaknęłabym ten etap swojego życia. Raz na zawsze. Niech koleś spada. Jeśli faktycznie jest gejem i będzie chciał żyć zgodnie ze swoją orientacją, to "swoje" odcierpi. To pewne.

A potem bym się zajęła sobą. Poszukała innego towarzystwa. Zaczęła się bawić. Cieszyć życiem, wolnością.

Jesteś modą, piękną dziewczyną. I świat należy do Ciebie. A wszelkie trudności mogą Cię tylko wzmocnić - jesteś bogatsza o doświadczenia. W wieku tych 20 czy 21 lat masz za sobą długi związek. Trudny i zakończony w bardzo przykry sposób. Ale - czy liczyłaś, że młodzieńcza miłość będzie tą jedną jedyną na całe życie? I - może lepiej wiedzieć, że nie ma "lepszej" od Ciebie kobiety - On woli mężczyzn - a tego nie da się przeskoczyć.

Niech to On cierpi, nie - TY.
Wiem - łatwo się mówi.
Może zacznij od schowania baaaaardzo głęboko wspólnych zdjęć. Spisania niekończącej się listy jego wad.
Przecież nie można cierpieć przez kogoś takiego.
Nowej fryzury. Nowego ciucha. Tipsów, tygodniowego leniuchowania, 3 bombonierek czy czegokolwiek, co Ci przynosi zadowolenie.
I - niezawodny sposób - kup sobie bukiet kwatów - np. tulipanów.
I żyj dalej.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 11:01   #70
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez mrufka19 Pokaż wiadomość
Nie wiem coz soba zrobić dzisiaj po 4 latach dowiedziałm się, że mój facet jest gejem narazie się tylko całował ale woli jakiegoś kumpla zamiast mnie..dla jednych może się to wydać śmieszne ale mam ochote się zabić..... nienawidze kolesi....;(;(;(;(;(;( pierwszy raz zrobiłam sobie krzywdę..a co najlepsze zaproponował mi bycie razem dalej pod warunkiem, że będize sie mógł z tamtym spotykać CO ZA KU**** TYP ;(;(;(;(


To chyba jakiś chory żart z jego strony :/. Nie wierzę w to co czytam...I nie chodzi mi o to że to prowokacja czy coś tylko nie wierzę jak można tak postapić No bo jak mozna byc z kimś 4 lata (wiadomo ze mnie zawsze jest pieknie i cudownie, ale mniejsza o to) i tak oszukiwać ?
Niektórzy faceci to ch**e szkoda że najgorsi okazuja się geje (osobiście nic do nich nie mam). Daj sobie z tym spokój. Wiem że na pewno jest w Tobie wiele złości i łatwo mi pisać, ale nie warto się zamartwiać takim typkiem. Zresztą pisałaś że i tak już NIGDY Z NIM NIC nawet gdyby okazało się ze nie jest gejem. ZObaczysz wszystko się ułoży a Ty w końcu trafisz na PRAWDZIWEGO faceta
Trzymaj się
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:08   #71
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Mrufka, fajny avatar. "Las Vegas Parano", zgadza się?
Jak się Depp nazywał w tym filmie? Kolejny uroczy czarny charakter do kolekcji
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 13:49   #72
mrufka19
Raczkowanie
 
Avatar mrufka19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 191
GG do mrufka19 Send a message via Skype™ to mrufka19
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Strasznie się chłopak zachowuje
a jak tam samopoczucie Mrufka?
Coraz lepiej wypłakłam się za wszystkie czasy i jestem pełna nadzieji na przyszłość... mimo tego, ze ma na opisach, że poznał jakąś laske.... mam to gdzieś mam nadzieje, że wywali mu wałka :P
Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Pewny siebie (chociaż nie we wszystkim jak widać) i zarozumiały typ. I bezczelny.


Mrufka, fajny avatar. "Las Vegas Parano", zgadza się?
Zgadza się
Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
Mrufka - ja bym się na pewno wkurzyła.
Na maksa. Opieprzyła go, wyzwala od najgorzszych. I nie chodzi o samą jego seksualność czy jej poszukiwania ale o to, jak się Tobą w tym celu "posłużył". I o to - jak teraz się zachowuje. Tak się nie robi - to nie w porządku. Myślę, że ten jego homoseksualizm to nie jest jego najgorsza "wada".

Jak już bym się wyładowała - zaknęłabym ten etap swojego życia. Raz na zawsze. Niech koleś spada. Jeśli faktycznie jest gejem i będzie chciał żyć zgodnie ze swoją orientacją, to "swoje" odcierpi. To pewne.

A potem bym się zajęła sobą. Poszukała innego towarzystwa. Zaczęła się bawić. Cieszyć życiem, wolnością.

Jesteś modą, piękną dziewczyną. I świat należy do Ciebie. A wszelkie trudności mogą Cię tylko wzmocnić - jesteś bogatsza o doświadczenia. W wieku tych 20 czy 21 lat masz za sobą długi związek. Trudny i zakończony w bardzo przykry sposób. Ale - czy liczyłaś, że młodzieńcza miłość będzie tą jedną jedyną na całe życie? I - może lepiej wiedzieć, że nie ma "lepszej" od Ciebie kobiety - On woli mężczyzn - a tego nie da się przeskoczyć.

Niech to On cierpi, nie - TY.
Wiem - łatwo się mówi.
Może zacznij od schowania baaaaardzo głęboko wspólnych zdjęć. Spisania niekończącej się listy jego wad.
Przecież nie można cierpieć przez kogoś takiego.
Nowej fryzury. Nowego ciucha. Tipsów, tygodniowego leniuchowania, 3 bombonierek czy czegokolwiek, co Ci przynosi zadowolenie.
I - niezawodny sposób - kup sobie bukiet kwatów - np. tulipanów.
I żyj dalej.
Wychodze ciągle żeby tlyko o tym niemysleć...dzisiaj imprezka reggae a noż kogoś poznam....kogoś kto zapełni pustkę...
To nie jest tak do końca, że jest gejem jest biiiiii, zreszta on róznie mówił raz ze chce z kolesiem tlyko potem ze to i to..ehhh
Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Jak się Depp nazywał w tym filmie? Kolejny uroczy czarny charakter do kolekcji
Hunter Thompson a ściemniał, ze Raoul Duke.
Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
To chyba jakiś chory żart z jego strony :/. Nie wierzę w to co czytam...I nie chodzi mi o to że to prowokacja czy coś tylko nie wierzę jak można tak postapić No bo jak mozna byc z kimś 4 lata (wiadomo ze mnie zawsze jest pieknie i cudownie, ale mniejsza o to) i tak oszukiwać ?
Niektórzy faceci to ch**e szkoda że najgorsi okazuja się geje (osobiście nic do nich nie mam). Daj sobie z tym spokój. Wiem że na pewno jest w Tobie wiele złości i łatwo mi pisać, ale nie warto się zamartwiać takim typkiem. Zresztą pisałaś że i tak już NIGDY Z NIM NIC nawet gdyby okazało się ze nie jest gejem. ZObaczysz wszystko się ułoży a Ty w końcu trafisz na PRAWDZIWEGO faceta
Trzymaj się
Dzięki niestety to nie był żart.... niech sie buja i tak znajde kogos lepszego od niego...
__________________
Szczęśliwa Mamusia Kubusia
http://b1.lilypie.com/sJv5p2/.png
mrufka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:58   #73
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez mrufka19 Pokaż wiadomość
Hunter Thompson a ściemniał, ze Raoul Duke.
Dzięki
Widze, że super się trzymasz - tak dalej!
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 16:41   #74
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Mój facet gej

"Jak się Depp nazywał w tym filmie? Kolejny uroczy czarny charakter do kolekcji "
"Hunter Thompson a ściemniał, ze Raoul Duke"
Do wspólnego wora go!

A gość niechaj nawet harem lasek (cokolwiek miał na myśli) wymieni w opisach GG, widać lubi się obnosić swoim draństwem. Olewka Mrufka.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:25   #75
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Mój facet gej

co za dupek
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:02   #76
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mój facet gej

Nie czuj sie winna, nie bierz całej winy na siebie. Kopnij go i znajdź księcia, a nie bazyliszka.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:35   #77
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Mój facet gej

Mrufka, cieszę się, że widzę u Ciebie bardziej pozytywne myślenie
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 22:11   #78
Missy
BAN stały
 
Avatar Missy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Mój facet gej

Nie pisz, nie dzwoń, nie mów, że go kochasz, po prostu olej totalnie. Niech nie myśli, że wciąż jesteś zakochana, że się dołujesz przez niego. Facet wygląda mi na rozwichrzonego psychicznie i pewnie jeszcze ma radochę z tego, że cię skrzywdził.
Na pewno nie możesz się winić za to, że on nie potrzebuje kobiety, tylko mężczyzny. Szkoda tylko, że marnowałaś z nim swoje życie układając plany na przyszłość, chociaż to i tak lepiej, gdybyś się dowiedziała po ślubie. Ja bym się starała o nim ka najszybciej zapomnieć.

Pozdrowienia

P.S.Byłaś może na koncercie w Kloster Pubie? Słyszałam, że fajna imprezka
Missy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 22:27   #79
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: Mój facet gej

Mrufka jestem z Toba calym sercem!!!!

Ja na Twoim miejscu najpierw bym go spoliczkowala...potem bym nalegala na spotkanie z nim, aby raz na zawsze juz to skonczyc!!!
Nie ran sie, to nie Twoja wina, to on jest klamca,jesli nie potrafil Ci oznajmic prawdy wczesniej. Tchorz i kropka.
Ja na Twoim miejscy probowalabym sobie wmowic ze go nie ma, ze to sen, ze to tylko jakis koszmar ktory ci sie przysnil i o ktorym trzeba szybko zapomniec. spakuj wszystko co ci go przypomina i schowaj glebogo w szafie lub wyrzuc...to pomaga.
Jestes silna dziewczyna i gdziestam czeka na Ciebie ten jedyny. Wierze w to !!!
3maj sie
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 22:38   #80
mrufka19
Raczkowanie
 
Avatar mrufka19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 191
GG do mrufka19 Send a message via Skype™ to mrufka19
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez Missy Pokaż wiadomość
Nie pisz, nie dzwoń, nie mów, że go kochasz, po prostu olej totalnie. Niech nie myśli, że wciąż jesteś zakochana, że się dołujesz przez niego. Facet wygląda mi na rozwichrzonego psychicznie i pewnie jeszcze ma radochę z tego, że cię skrzywdził.
Na pewno nie możesz się winić za to, że on nie potrzebuje kobiety, tylko mężczyzny. Szkoda tylko, że marnowałaś z nim swoje życie układając plany na przyszłość, chociaż to i tak lepiej, gdybyś się dowiedziała po ślubie. Ja bym się starała o nim ka najszybciej zapomnieć.

Pozdrowienia

P.S.Byłaś może na koncercie w Kloster Pubie? Słyszałam, że fajna imprezka
NMa Cinq G byłm ostatnio, ale jakoś mało ludzi było i krótko grali chyba, że miałam taką banie i mi szybko zleciało Tam jest zawsze fajnie na koncertach...
__________________
Szczęśliwa Mamusia Kubusia
http://b1.lilypie.com/sJv5p2/.png
mrufka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:50   #81
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez mrufka19 Pokaż wiadomość
Nie wiem coz soba zrobić dzisiaj po 4 latach dowiedziałm się, że mój facet jest gejem narazie się tylko całował ale woli jakiegoś kumpla zamiast mnie..dla jednych może się to wydać śmieszne ale mam ochote się zabić..... nienawidze kolesi....;(;(;(;(;(;( pierwszy raz zrobiłam sobie krzywdę..a co najlepsze zaproponował mi bycie razem dalej pod warunkiem, że będize sie mógł z tamtym spotykać CO ZA KU**** TYP ;(;(;(;(
Bardzo Ci wspołczuje , ale nie załamuj się
Dobrze , że teraz to wyszło niż np. po ślubie , prawda? Ale wtedy to byłby jeszcze większy sk...

Trzymaj sie ;*
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 17:08   #82
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez Missy Pokaż wiadomość
Nie pisz, nie dzwoń, nie mów, że go kochasz, po prostu olej totalnie. Niech nie myśli, że wciąż jesteś zakochana, że się dołujesz przez niego. Facet wygląda mi na rozwichrzonego psychicznie i pewnie jeszcze ma radochę z tego, że cię skrzywdził.
Na pewno nie możesz się winić za to, że on nie potrzebuje kobiety, tylko mężczyzny. Szkoda tylko, że marnowałaś z nim swoje życie układając plany na przyszłość, chociaż to i tak lepiej, gdybyś się dowiedziała po ślubie. Ja bym się starała o nim ka najszybciej zapomnieć.
lepiej bym tego nie ujeła

3m sie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 17:23   #83
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mój facet gej

Współczucia dla niego. Ty sobie w końcu kogoś znajdziesz, a on już do końca życia będzie homo, a u nas w Polsce łatwo mu nie będzie Głowa do góry
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 23:07   #84
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: Mój facet gej

szok
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 14:30   #85
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mój facet gej

Współczuję naprawdę,dowiedzieć się,że twój facet jest gejem to pewnie sto razy gorsze i bardziej bolesne niż to,że by Cie zdradził a inna kobietą...przynajmniej dla mnie
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 17:10   #86
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mój facet gej

Bardzo mi przykro ,ze takie cos Cie spotkalo.Jednak widze ,ze sie troche podnioslas ,to bardzo dobrze.Olej go .bo szkoda czasu na niego ,jak najszybciej trzeba o nim zapomniec.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 00:50   #87
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Mój facet gej

Moim zdaniem dobrze, ze teraz tak sie stało a nie później np po slubie.Wtedy to dopiero byoby nieciekawie.A teraz droga wolna, przynajmniej wiesz z kim miałaś do czynienia.Pozdrawiam.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 22:42   #88
SiostraMorfina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
Dot.: Mój facet gej

Mrufka prosze powiedz mi cos... ;( wiem ze moze panikuje, moze jestem szurnieta, ale mam coraz wieksze obawy ze moj chlopak to gej... Jesli ktoras z was doswiadczya czegos podbnego, zwiazku z gejem, prosze powiedzcie czy widzialyscie jakies zachowania po ktorych mozna by to bylo przypuszczac????... nie wiem co robic, jestem zalamana, bo on mi o tym sam nie powie, kocham go i on mowi mi to samo, ale nie moge pozbyc sie tych obaw...

I jeszcze musze coś dodać. Wiesz, że dobrze ze tamto się skonczylo, sama w to nie wierzylam, ale gdy poznalam mojego TŻeta, ucieszylam sie ze to z ex sie rozpadło....
__________________
" Bo gdy obudzę się rano
Będę miał siłę by walczyć... "

Grammatik - Każdy Ma Chwile
SiostraMorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 07:34   #89
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez mrufka19 Pokaż wiadomość
Jakbyście się czuli jakby wasz facet powiedział, że woli innego zamiast Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
wykopala bym go odrazu jesli woli facetow droga wolna serce by mi pewnie pekalo , ale swiadomosc ze przed chwilka calowal sie lub robil cos wiecej a za chwilke mnie by mial calowac chyba bym zwymiotowala , omg a jak pomysle ze mialabym za niego wyjsc za maz i miec dzieci to jak i co bym powiedziala dzieciom ze ich tatus jest gejem nie to nie do pomyslenia
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:36   #90
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Mój facet gej

Cytat:
Napisane przez mrufka19 Pokaż wiadomość
Nie wiem coz soba zrobić dzisiaj po 4 latach dowiedziałm się, że mój facet jest gejem narazie się tylko całował ale woli jakiegoś kumpla zamiast mnie..dla jednych może się to wydać śmieszne ale mam ochote się zabić..... nienawidze kolesi....;(;(;(;(;(;( pierwszy raz zrobiłam sobie krzywdę..a co najlepsze zaproponował mi bycie razem dalej pod warunkiem, że będize sie mógł z tamtym spotykać CO ZA KU**** TYP ;(;(;(;(
A o biseksualiźmie nie słyszałaś? On może 'lubić' i kobiety i mężczyzn. Po prostu.
Ja wiem, że jesteś w szoku i że to boli. Ale przejdzie. Zawsze tak jest.
Czujesz się upokorzona, bo on 'woli' faceta. Niepotrzebnie. To że pociągają go także faceci, nie znaczy, ze Ty jesteś jakaś gorsza, czy wybrakowana. NIE JESTEŚ.
[Sama mam kumpla, który jest raz z facetem, raz z dziewczyną. Nie kryje się z tym. I nie widzę w tym nic złego.]

__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.