Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 13:38   #751
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Laskiiii moja Toska dzisiaj pierwszy raz sie do mnie usmiechnela tak swiadomie przebieralam pampera i do niej mowilam, smialam sie i w koncu sie usmiechnela az sie poplakalam ze wzruszenia teraz spi ale mam ochote ja wybudzic zeby znowu sie pousmiechala wczoraj skonczyla 5 tygodni wiec czytam ze juz moze sie usmiechac na moj widok

Asiu Toska nie ma kolek, karmie cycem wiec pediatra wykluczyl kolki. Gazy ma, jak nie moze puscic bąka to sie skręca :kwasny;

Dzisiaj tak mi sie w lozku rozpychala ze tym razem spala z reka na moim ramieniu. Ja jej ta reke odkladalam na jej czesc a ta znowu wiec pozniej dalam juz za wygrana i lezalam cicho zeby jej nie przeszkadzac

A co do diet i cwiczen to ja juz zrzucilam 13 kg z 17 ktore mi przybyly w czasie ciazy i wiecej nie chce. Waze teraz 56 kg i to jest akurat do nojego wzrostu (173 cm). Chce sie tylko ujedrnic, zaczne od tylka bo wyglada teraz jak nalesnik ale nie moglam nic cwiczyc w czasie ciazy bo lekarz mi zabronil. Brzuch jeszcze chwile musi poczekac bo po cesarce jeszcze troszke pobolewa jak sie podnosze tak z lezenia na wznak.
I generalnie to jestem zadowolona ze swojego ciala po ciazy i zycze takiego cielska kazdej kobiecie w ciazy i zaraz po. Czuje sie naprawde dobrze tylko gorzej jak otwieram szafe bo tam same ciuchy z czasow ciazy w ktorych juz sie nie czuje a na porzadny shopping nie mam kiedy wyruszyc


Ooooo jest kupa! Ide przebierac i na spacer naszemu wozkowi przydalyby sie zimowe laczki bo troche przymrozilo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej, no to super, za pierwszy uśmiech
no i fajnie, że jesteś zadowolona z figury po ciąży, tylko pozazdrościć
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:23   #752
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Laskiiii moja Toska dzisiaj pierwszy raz sie do mnie usmiechnela tak swiadomie przebieralam pampera i do niej mowilam, smialam sie i w koncu sie usmiechnela az sie poplakalam ze wzruszenia teraz spi ale mam ochote ja wybudzic zeby znowu sie pousmiechala wczoraj skonczyla 5 tygodni wiec czytam ze juz moze sie usmiechac na moj widok

Asiu Toska nie ma kolek, karmie cycem wiec pediatra wykluczyl kolki. Gazy ma, jak nie moze puscic bąka to sie skręca :kwasny;

Dzisiaj tak mi sie w lozku rozpychala ze tym razem spala z reka na moim ramieniu. Ja jej ta reke odkladalam na jej czesc a ta znowu wiec pozniej dalam juz za wygrana i lezalam cicho zeby jej nie przeszkadzac

A co do diet i cwiczen to ja juz zrzucilam 13 kg z 17 ktore mi przybyly w czasie ciazy i wiecej nie chce. Waze teraz 56 kg i to jest akurat do nojego wzrostu (173 cm). Chce sie tylko ujedrnic, zaczne od tylka bo wyglada teraz jak nalesnik ale nie moglam nic cwiczyc w czasie ciazy bo lekarz mi zabronil. Brzuch jeszcze chwile musi poczekac bo po cesarce jeszcze troszke pobolewa jak sie podnosze tak z lezenia na wznak.
I generalnie to jestem zadowolona ze swojego ciala po ciazy i zycze takiego cielska kazdej kobiecie w ciazy i zaraz po. Czuje sie naprawde dobrze tylko gorzej jak otwieram szafe bo tam same ciuchy z czasow ciazy w ktorych juz sie nie czuje a na porzadny shopping nie mam kiedy wyruszyc


Ooooo jest kupa! Ide przebierac i na spacer naszemu wozkowi przydalyby sie zimowe laczki bo troche przymrozilo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hej wszystkim

Kiteczko to na pewno zapamiętasz na długo pierwszy uśmiech waszej pociechyWidziała m Tosię u Ciebie na blogu.Słodziutka jestTakie małe szkraby mnie najbardziej rozczulająTo fajnie że zadowolona jesteś z figury po ciąży.Szybko zrzuciłaś te 13 kgAle możesz jeszcze schudnąć ja jak karmiłam piersią to mi waga sama leciała w dół i w ostatecznośći ważyłam 5 kg mniej po ciąży jak przed nią

Bunny kochanie a powiedz mi ile czasu mogę używać oksy po pierwszym użyciu?4 miesiące?Dobrze pamiętamMuszę to sobie zapisać bo chyba mam sklerozę
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:18   #753
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

kituś super pamiętam jak mój młody pierwszy raz się uśmiechnął tez miał 5 tygodni i nawet środowiskowa się dziwiła , że jeszcze niby za wczas ale widocznie tak jest . najpiękniejsze co może być dla matki to uśmiech jej dziecka powala totalnie


ja w trakcie pakowania
siadłam na chwile jeszcze z browarkiem żeby się zrelaksować i pomyśleć czy wszystko spakowane
a jutro o 8.00 wyjazd niby 5 dni , a tyle rzeczy mamy, że szok

dziś w lelcu widziałam nowe farbu schwartzkopfa nectra color i zaciekawił mnie kolor 1020 tylko cena 23zł
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-01-14 o 19:26
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:06   #754
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Kiteczko to na pewno zapamiętasz na długo pierwszy uśmiech waszej pociechyWidziała m Tosię u Ciebie na blogu.Słodziutka jestTakie małe szkraby mnie najbardziej rozczulająTo fajnie że zadowolona jesteś z figury po ciąży.Szybko zrzuciłaś te 13 kgAle możesz jeszcze schudnąć ja jak karmiłam piersią to mi waga sama leciała w dół i w ostatecznośći ważyłam 5 kg mniej po ciąży jak przed nią

Bunny kochanie a powiedz mi ile czasu mogę używać oksy po pierwszym użyciu?
4 miesiące?
Dobrze pamiętamMuszę to sobie zapisać bo chyba mam sklerozę
to ja już swój muszę wyrzucić a mam jeszcze chyba z pół chociaż może jeszcze na nast. raz też tego użyję
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:46   #755
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzień dobry w ten śniegowy poranek
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 07:59   #756
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten śniegowy poranek
hahaha dobry podpis
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 08:08   #757
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hahaha dobry podpis :d


ej cos mi wizaz szwankuje

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-01-15 o 08:09
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 08:24   #758
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie serio u Ciebie jest śnieg?
Wychodzi na to,że tylko u mnie nie było jeszcze w tym roku

Byłam wczoraj na wyrwaniu ósemek, pan chirurg był przesympatyczny, miał takie poczucie humoru, że mi też się udzieliło i w sumie miałam taką głupawkę Zapytał mnie jak chcę je usuwać, powiedziałam, że najchętniej to już miałabym to za sobą, to zaproponował dwie górne na początek, muszę się jeszcze umówić na jedną dolną. Znieczulił mnie i to chyba był najgorszy moment, bo to znieczulenie bolał, później już nic nie czułam, po chwili sprawdzał to już mnie nic nie bolało. Wziął te swoje kleszcze, przekręcił zęba i mówi już jedna jest, zorientowałam się, że dotyka mi tą drugą, a on już druga jest spojrzałam się na niego i zaczęłąm się śmiać, że jak to już. Ale ładnie poszło, nic mnie nie bolało ani nie boli a bałam się strasznie. Na koniec doktor pokazał mi moje ósemki, ładne były, takie duże i wyszły w całości. Mogłam je sobie wziąć na pamiątkę i teraz w sumie żałuję, że nie wzięłam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 08:47   #759
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

U mnie też nie ma śniegu

Princesska no widzisz jak migusiem poszło. Dobrze że teraz nie boli.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 08:53   #760
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kylie serio u Ciebie jest śnieg?
Wychodzi na to,że tylko u mnie nie było jeszcze w tym roku

Byłam wczoraj na wyrwaniu ósemek, pan chirurg był przesympatyczny, miał takie poczucie humoru, że mi też się udzieliło i w sumie miałam taką głupawkę Zapytał mnie jak chcę je usuwać, powiedziałam, że najchętniej to już miałabym to za sobą, to zaproponował dwie górne na początek, muszę się jeszcze umówić na jedną dolną. Znieczulił mnie i to chyba był najgorszy moment, bo to znieczulenie bolał, później już nic nie czułam, po chwili sprawdzał to już mnie nic nie bolało. Wziął te swoje kleszcze, przekręcił zęba i mówi już jedna jest, zorientowałam się, że dotyka mi tą drugą, a on już druga jest spojrzałam się na niego i zaczęłąm się śmiać, że jak to już. Ale ładnie poszło, nic mnie nie bolało ani nie boli a bałam się strasznie. Na koniec doktor pokazał mi moje ósemki, ładne były, takie duże i wyszły w całości. Mogłam je sobie wziąć na pamiątkę i teraz w sumie żałuję, że nie wzięłam
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma śniegu

Princesska no widzisz jak migusiem poszło. Dobrze że teraz nie boli.
U mnie bielutko za oknem
az milo popatrzec

Princeska to trafilas na wspanialego lekarza
zazdroszcze Wam tych usunietych ósemek
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 09:16   #761
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma śniegu

Princesska no widzisz jak migusiem poszło. Dobrze że teraz nie boli.
no, a jak czekałam na poczekalni to chciałam uciekać dobrze, że TŻ był ze mną tam
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
U mnie bielutko za oknem
az milo popatrzec

Princeska to trafilas na wspanialego lekarza
zazdroszcze Wam tych usunietych ósemek
no coś Ty, a umnie ciemno i szaro-buro
Tak naprawdę wspaniały facet Też masz do usunięcia? Zapraszam Cię do GW, wspaniały gabinet, robią na nfz i ten lekarz to normalnie kocham go http://www.aestheticdent.pl/lekarze/ byłam u tego ostatniego i polecam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 10:16   #762
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kylie serio u Ciebie jest śnieg?
Wychodzi na to,że tylko u mnie nie było jeszcze w tym roku

Byłam wczoraj na wyrwaniu ósemek, pan chirurg był przesympatyczny, miał takie poczucie humoru, że mi też się udzieliło i w sumie miałam taką głupawkę Zapytał mnie jak chcę je usuwać, powiedziałam, że najchętniej to już miałabym to za sobą, to zaproponował dwie górne na początek, muszę się jeszcze umówić na jedną dolną. Znieczulił mnie i to chyba był najgorszy moment, bo to znieczulenie bolał, później już nic nie czułam, po chwili sprawdzał to już mnie nic nie bolało. Wziął te swoje kleszcze, przekręcił zęba i mówi już jedna jest, zorientowałam się, że dotyka mi tą drugą, a on już druga jest spojrzałam się na niego i zaczęłąm się śmiać, że jak to już. Ale ładnie poszło, nic mnie nie bolało ani nie boli a bałam się strasznie. Na koniec doktor pokazał mi moje ósemki, ładne były, takie duże i wyszły w całości. Mogłam je sobie wziąć na pamiątkę i teraz w sumie żałuję, że nie wzięłam
ale mialas je wyrosniete? czy zatrzymane w dziasle? zakladal ci szwy czy nie trzeba bylo?

ja mam jedna na gwalt do usuniecia- dolna, zatrzymana w dziasle, widac tylko wierzch w glebi i juz zepsuta calkiem boje sie

kylie pytalas o ta fryzurke- pasowalaby ci!
wlosy lekko za ramiona, delikatnie pocieniowane koncowkami i wierzchnia warstwa krotsza o kilka cm.
tyle ze bez modelowania nie wyjdziesz bo ta wierzchnia warstwa aby byc lzejsza musi byc tak ostrzyzona, i moze sie wywijac na zewnatrz niestety, a zwykle tak jest i wtedy szczotka i suszarka i dajesz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 10:42   #763
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczyny

Wczorajszy egzamin w szkole z działalności gospodarczej i usługowej w salonie kosmetycznym zaliczony na piąteczkę Został mi jeszcze tylko ustny z kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, no i poprawka pisemnego z tego samego przedmiotu Nawet nie wiecie jaka jestem zła, bo mam aktualnie 4 piątki i liczę że z tej kosmetyki będzie 4 (tzn. zaliczę na 5, ale jako że miałam poprawkę z tamtego dostanę 4), więc będą 2 czwórki i niestety nie załapię się na stypendium bo wyjdzie mi średnia 4,67 A od 4,75 stypendium... wrr, spieprzyłam sobie anatomią i kosmetyką


Kitka brawa za pierwszy uśmiech dla Antosi Mój młody nieświadomie uśmiechnął się na drugi dzień po porodzie jak spał, mam nawet zdjęcie Ale później nie pamiętam kiedy zaczął mnie obsypywać świadomymi uśmiechami Wiem że dość szybko ale nie pamiętam dokładnie kiedy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kylie serio u Ciebie jest śnieg?
Wychodzi na to,że tylko u mnie nie było jeszcze w tym roku

Byłam wczoraj na wyrwaniu ósemek, pan chirurg był przesympatyczny, miał takie poczucie humoru, że mi też się udzieliło i w sumie miałam taką głupawkę Zapytał mnie jak chcę je usuwać, powiedziałam, że najchętniej to już miałabym to za sobą, to zaproponował dwie górne na początek, muszę się jeszcze umówić na jedną dolną. Znieczulił mnie i to chyba był najgorszy moment, bo to znieczulenie bolał, później już nic nie czułam, po chwili sprawdzał to już mnie nic nie bolało. Wziął te swoje kleszcze, przekręcił zęba i mówi już jedna jest, zorientowałam się, że dotyka mi tą drugą, a on już druga jest spojrzałam się na niego i zaczęłąm się śmiać, że jak to już. Ale ładnie poszło, nic mnie nie bolało ani nie boli a bałam się strasznie. Na koniec doktor pokazał mi moje ósemki, ładne były, takie duże i wyszły w całości. Mogłam je sobie wziąć na pamiątkę i teraz w sumie żałuję, że nie wzięłam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no coś Ty, a umnie ciemno i szaro-buro
U mnie to samo, ciemno, szaro-buro Śniegu nie widać
Wykorzystałam ten ponury dzień na sprzątanie, a teraz sobie siedzę i kawkę piję, inkę bez cukrową oczywiście Śniadania nie zjadłam bo w sumie od rana sprzątam i jakoś nie było kiedy, poza tym w ogóle nie czuję głodu Niedługo będę robiła zupę jarzynową to sobie zjem i naleśniki ze szpinakiem i kukurydzą na obiad Uwielbiam je w takiej wersji, nawet mój tż który nie lubił szpinaku zajada się nimi Poza tym pamiętacie jak Wam pisałam że mam problemy z zupami, że mi nie wychodzą? Ostatnio zaczęły mi wychodzić, i nic już nie kombinuję. Zagotowuję wodę, dodaję kostkę drobiową czy jakąś inną, jak się rozpuści dodaję warzywka i zioła (pietruszka, koperek) i gotuję to razem W ten sposób robię ogórkową, jarzynową, ryżową, w planach mam pomidorową i krem z porów

Super że masz już to wyrywanie za sobą, brawo
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 11:39   #764
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no, a jak czekałam na poczekalni to chciałam uciekać dobrze, że TŻ był ze mną tam

no coś Ty, a umnie ciemno i szaro-buro
Tak naprawdę wspaniały facet Też masz do usunięcia? Zapraszam Cię do GW, wspaniały gabinet, robią na nfz i ten lekarz to normalnie kocham go http://www.aestheticdent.pl/lekarze/ byłam u tego ostatniego i polecam
jakiś wysyp usuwania 8 :P
Ja mam termin na jutro
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:00   #765
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja na 3 lutego
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:34   #766
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej
U mnie też biało i dalej sypie

Byłam z córką w przychodni bo nie miałam jej z kim zostawić.To jak szłyśmy sypał śnieg i moja O. się śmiała że jesteśmy dwa bałwankiMusiałam specjalnie iść po skierowanie od rodzinnego na pobieranie krwi bo bez skierowania nie pobiorą

Jutro znów muszę maszerować rano na pobranie a w piątek rano znowu bo wyniki będą a w okienku nie da się odebrać wyników tylko trzeba się rejestrować do lekarza rodzinnego i ten dopiero wyniki z kompa wydrukuje.Jakaś paranoja nie dość że płacę za te badania to jeszcze skierowanie potrzebne i wyników nie można odebrać w rejestracji i 3 dni po kolei muszę chodzić do przychodni
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:41   #767
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny ja też mam 2 ósemki (dolne) w dziąsle, ale moja dentystka mi powiedziała, że najpierw zebym sobie wyleczyła wszystkie zęby a potem usunęła. A zębów do leczenia mam chyba z 6 (małe dziurki ale są) i się wybrać nie umiem

Kylie u mnie nawet płatek śniegu nie spadł...syf i zarazki

Eveline jakieś dziwne praktyki tam u Was...u mnie faktycznie w przychodni u lekarza masz wyniki (ale i kartotece) ale to jak robisz na nfz...jak i tak płaciłaś to czemu nie poszłaś do prywatnego laboratorium? pobierają rano, popołudniu wyniki do odbioru, płacisz-wymagasz
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:27   #768
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ale mnie dzisiaj łeb nawala,wziełam Ibupromy i teraz zrobiłam sobie kawke

Bunny
masz u mnie kawe
póki co 2x oczysciłam włosy szamponem z YR, za pierwszym razem dałam odzywke Stapiza,a dzisiaj Isanę niebieska i powiem Ci,że nie wiedziałam,że mam takie grube włosy
Fakt,to jeszcze nie to ale róznica jest.
Jestem zdziwiona,że na isane tak dobrze zareagowały,bo hitowego babassu zniesć nie mogły,albo włosy miałam mega zniszczone wtedy
ns mycie zaplanowałam znowu YR (swoja drogą narazie jest to bardzo przyjemny szampon) i maske czerwona z Loreala.
Może mi te sera na końcówki tak zaszkodziły,za bardzo oblepiły
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:36   #769
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja wczoraj umyłam szamponem alterry z kofeiną bo sobie specjalnie kupiłam coś bez silikonów i powiem wam ze lipa. Dzisiaj mam jakies takie oblepione u nasady a końce suche


Teraz ide jakiś make-up sobie zrobić, jade na małe zakupy a potem po TŻ'a na siłownie.
Powtarzam sobie cały dzień "bądź miła, bez fochów, nic ci to nie da" Żeby ciocia Kylie nie krzyczała
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 14:40   #770
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wczoraj umyłam szamponem alterry z kofeiną bo sobie specjalnie kupiłam coś bez silikonów i powiem wam ze lipa. Dzisiaj mam jakies takie oblepione u nasady a końce suche


Teraz ide jakiś make-up sobie zrobić, jade na małe zakupy a potem po TŻ'a na siłownie.
Powtarzam sobie cały dzień "bądź miła, bez fochów, nic ci to nie da" Żeby ciocia Kylie nie krzyczała

Ciocia Kylie nie taka straszna
na nikogo poza Tż-tem nie umiem drzeć japy
Zresztą pamietaj w sierpniu bede u Ciebie, zrobie wywiad środowiskowy, mam wtyki w jednym z klubow wiec sie dowiem jak sie tam prowadzasz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:43   #771
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Ciocia Kylie nie taka straszna
na nikogo poza Tż-tem nie umiem drzeć japy
Zresztą pamietaj w sierpniu bede u Ciebie, zrobie wywiad środowiskowy, mam wtyki w jednym z klubow wiec sie dowiem jak sie tam prowadzasz
Ja wogóle nie dre japy, wjeżdżam na ambicje albo focha

O w jakim w jakim masz wtyki?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:53   #772
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wogóle nie dre japy, wjeżdżam na ambicje albo focha

O w jakim w jakim masz wtyki?
ja Ci wyplewię jak chwasta te twoje fochy

Na fb Ci napisałam co do klubu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:53   #773
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale mnie dzisiaj łeb nawala,wziełam Ibupromy i teraz zrobiłam sobie kawke

Bunny
masz u mnie kawe
póki co 2x oczysciłam włosy szamponem z YR, za pierwszym razem dałam odzywke Stapiza,a dzisiaj Isanę niebieska i powiem Ci,że nie wiedziałam,że mam takie grube włosy
Fakt,to jeszcze nie to ale róznica jest.
Jestem zdziwiona,że na isane tak dobrze zareagowały,bo hitowego babassu zniesć nie mogły,albo włosy miałam mega zniszczone wtedy
ns mycie zaplanowałam znowu YR (swoja drogą narazie jest to bardzo przyjemny szampon) i maske czerwona z Loreala.
Może mi te sera na końcówki tak zaszkodziły,za bardzo oblepiły
A widzisz?
Mowilam ze to raczej oblepienie, Albo serum albo po prostu tyle tego walisz na wlosy, a byly niedomyte i starczy. Podejrzewam ze moje tak zle odbraly goodbye damage wlasnie przez to oblepienie, na grubych wlosach ktos tego nie poczuje ale moje cienizny od razy reaguja.
Isana niebieska jest fajna lekka odzywka. Na dluzsza mete sie tobie nie sprawdzi, bo bedzie za lekka, ale do omo czy mycia odzywka sie przyda, bo ona wcale nie oblepia, a niewiele jest juz takich kosmetykow na rynku.
Babassu u mnie nie robila nic, wiele osob twierdzi ze ta niebieska jest lepsza od babassu.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wczoraj umyłam szamponem alterry z kofeiną bo sobie specjalnie kupiłam coś bez silikonów i powiem wam ze lipa. Dzisiaj mam jakies takie oblepione u nasady a końce suche


Teraz ide jakiś make-up sobie zrobić, jade na małe zakupy a potem po TŻ'a na siłownie.
Powtarzam sobie cały dzień "bądź miła, bez fochów, nic ci to nie da" Żeby ciocia Kylie nie krzyczała
Tez kupilwm teraz szampon z alterry, tylko granat nawilzajacy,ale jaki jest nie powiem, bo na razie chce zakonczyc walke z lupiezem ostatecznie i choc od tygodnia jest dobrze, to jeszcze z tydzien zostane na clearze i johnsons baby-tym razem zolty, uwielbiam po nim moje wlosy
Ogolem zamierzam w tym roku pozostawac na szamponach dzieciecych jak dawniej, za to ze wlosy sa mieciutkie i nieoblepione niczym.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Ciocia Kylie nie taka straszna
na nikogo poza Tż-tem nie umiem drzeć japy
Zresztą pamietaj w sierpniu bede u Ciebie, zrobie wywiad środowiskowy, mam wtyki w jednym z klubow wiec sie dowiem jak sie tam prowadzasz

__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:22   #774
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A widzisz?
Mowilam ze to raczej oblepienie, Albo serum albo po prostu tyle tego walisz na wlosy, a byly niedomyte i starczy. Podejrzewam ze moje tak zle odbraly goodbye damage wlasnie przez to oblepienie, na grubych wlosach ktos tego nie poczuje ale moje cienizny od razy reaguja.
Isana niebieska jest fajna lekka odzywka. Na dluzsza mete sie tobie nie sprawdzi, bo bedzie za lekka, ale do omo czy mycia odzywka sie przyda, bo ona wcale nie oblepia, a niewiele jest juz takich kosmetykow na rynku.
Babassu u mnie nie robila nic, wiele osob twierdzi ze ta niebieska jest lepsza od babassu.

Tez kupilwm teraz szampon z alterry, tylko granat nawilzajacy,ale jaki jest nie powiem, bo na razie chce zakonczyc walke z lupiezem ostatecznie i choc od tygodnia jest dobrze, to jeszcze z tydzien zostane na clearze i johnsons baby-tym razem zolty, uwielbiam po nim moje wlosy
Ogolem zamierzam w tym roku pozostawac na szamponach dzieciecych jak dawniej, za to ze wlosy sa mieciutkie i nieoblepione niczym.



Ja z Alterry miałam z papaja cos
Juz nie pamietam,ale dzialanie mnie nie powaliło
Póki co bardzo pasuje mi ten szampon z YR

MOże faktycznie za duzo tego kładłam,ale wydaje mi sie,że jedna pompka to wystarczająca ilośc,sama ne wiem,albo powinnam częściej je oczyszczać używając takich rzeczy
Al ta fryzurka tak mi sie mrga podoba
wiesz czasem jestem zmęczona tą długościa tak jak pisałam wcześniej,zreszta znasz to uczucie
cheć zmiany chodzi za mna juz od dawna,tylko ja nie jestem do konca zdecydowana,co to ma byc
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:32   #775
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny ja też mam 2 ósemki (dolne) w dziąsle, ale moja dentystka mi powiedziała, że najpierw zebym sobie wyleczyła wszystkie zęby a potem usunęła. A zębów do leczenia mam chyba z 6 (małe dziurki ale są) i się wybrać nie umiem

Kylie u mnie nawet płatek śniegu nie spadł...syf i zarazki

Eveline jakieś dziwne praktyki tam u Was...u mnie faktycznie w przychodni u lekarza masz wyniki (ale i kartotece) ale to jak robisz na nfz...jak i tak płaciłaś to czemu nie poszłaś do prywatnego laboratorium? pobierają rano, popołudniu wyniki do odbioru, płacisz-wymagasz
Robiłam u siebie w przychodni bo u mnie w mojej mieścinie nie ma prywatnego laboratorium,musiałabym gdzieś dalej jechać a nie bardzo miałabym czym
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:48   #776
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja z Alterry miałam z papaja cos
Juz nie pamietam,ale dzialanie mnie nie powaliło
Póki co bardzo pasuje mi ten szampon z YR

MOże faktycznie za duzo tego kładłam,ale wydaje mi sie,że jedna pompka to wystarczająca ilośc,sama ne wiem,albo powinnam częściej je oczyszczać używając takich rzeczy
Al ta fryzurka tak mi sie mrga podoba
wiesz czasem jestem zmęczona tą długościa tak jak pisałam wcześniej,zreszta znasz to uczucie
cheć zmiany chodzi za mna juz od dawna,tylko ja nie jestem do konca zdecydowana,co to ma byc
Chyba za rzadko je oczyszczalas...
Fajna fryzurka, bardzo kobieca.
Rozumiem to doskonale tyle ze ja wiem ze bym zalowala, bo sie nie czuje w krotkich wlosach....dlugie wlosy to taki moj znak rozpoznawczy, jak dlugie pazurki- bez tego nie ma dla mnie MNIE, zreszta bez jasnego blondu tez nie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:51   #777
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

witam, chciałam się doradzić...jestem raczej szatynką, od jakiegoś niespełna roku farbuję włosy na blond, dotychczas u fryzjera = rozjaśniacz + farba matrix 10AV, jednak wychodziło bardzo drogo i po przeczytaniu kilku forów zdecydowałam się zafarbować włosy sama, w ruch poszła Joanna, jednak odrost się odznaczał, na dalszą metę wybrałam farbę Alfaparf 11.11 którą na swoim blogu poleca blond bunny, farba jest super, gęsta, włosy mięciutkie, kolor dość chłodny, na pasemkach chwiciło na siwy, ale się sprało, odrost chwyciło na wodzie 12% następnym razem również skuszę się na tą farbę, tylko czy na dłuższą metę stosowanie tej farby w połączeniu z wodą 12% bardzo zniszczy mi włosy? doczytałam gdzieś że farba zawiera rozjaśniacz...czy lepiej spróbować jakimś odcieniem 10? w załączeniu mój aktualny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_20140115114947_100_3099_zmniejszamy_pl.jpg (131,5 KB, 42 załadowań)
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:41   #778
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Chyba za rzadko je oczyszczalas...
Fajna fryzurka, bardzo kobieca.
Rozumiem to doskonale tyle ze ja wiem ze bym zalowala, bo sie nie czuje w krotkich wlosach....dlugie wlosy to taki moj znak rozpoznawczy, jak dlugie pazurki- bez tego nie ma dla mnie MNIE, zreszta bez jasnego blondu tez nie
Bunny, a mnie by ta fryzurka, którą Kylie wrzuciła, pasowała?

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-01-15 o 16:46
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:48   #779
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Bunny, a mnie by ta fryzurka, którą Kylie wrzuciła, pasowała?
Tak bedzie ci pasowac

Tak w sumie to nie bedzie pasowala tylko osobom o twarzy okraglej i kwadratowej...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:49   #780
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

i jeszcze jak jesteś, to chciałam Cię poprosić o pomoc w wyborze kolejnej farby.. kolor już się ustabilizował, jest ok, ale na przyszłość wolałabym chyba troszeczkę jaśniejszy (w sensie ten, co na końcach).. teraz mam odcień perłowy? nie wiem, tak sobie myślę- może by spróbować jakimś 9.12/ 21?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2j.jpg (45,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3j.jpg (56,2 KB, 13 załadowań)
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.