Brat leń i nadopiekuńcza mama - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 18:40   #31
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
A co, ona ma bratu prezerwatywy podawać w odpowiednim momencie czy jego dziewczynie tabsy w kanapkach ukrywać? XD

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Uciąć prącie i po kłopocie.

Miałam na myśli raczej to, że jak Autorka chce porozmawiać z rodzicami to niech zrobi to jak najszybciej. By sie potem nie obwiniała.
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:46   #32
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Uciąć prącie i po kłopocie.

Miałam na myśli raczej to, że jak Autorka chce porozmawiać z rodzicami to niech zrobi to jak najszybciej. By sie potem nie obwiniała.
Ale ona nie ma żadnego powodu, aby się obwiniać. Nie wbijaj ją w jakąś dziwną odpowiedzialność za to, co się tam wyprawia. To są dorośli ludzie, swój rozum mają.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:03   #33
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Cytat:
On jest po filologii angielskiej, więc myślę, że gdyby chciał, to by znalazł pracę. Tylko jest leniem i mu się wydaje, że ktoś mu sam chyba zaproponuje bycie szefem z miejsca.
to akurat było w nawiązaniu do Ferdusia Kiepskiego który całe życie jest na bezrobotnym, bo nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem.

Nie ma znaczenia co skończył brat, nie powinno być normalne, aby 27 letni zdrowy człowiek z mnóstwem czasu wolnego miał plana na życie w postaci siedzenia na tyłku na utrzymaniu rodziców.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:21   #34
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale ona nie ma żadnego powodu, aby się obwiniać. Nie wbijaj ją w jakąś dziwną odpowiedzialność za to, co się tam wyprawia. To są dorośli ludzie, swój rozum mają.
Nieeee. Ja właśnie uważam, że jedyne co może zrobić Autorka, jeśli chce, to porozmawiać ze swoimi rodzicami. Tylko tyle. Ja wiem, że ona nie ma powodu by się obwiniać, ale
skoro założyła wątek o tym = przejmuje się tym bardzo.
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:23   #35
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Nieeee. Ja właśnie uważam, że jedyne co może zrobić Autorka, jeśli chce, to porozmawiać ze swoimi rodzicami. Tylko tyle. Ja wiem, że ona nie ma powodu by się obwiniać, ale
skoro założyła wątek o tym = przejmuje się tym bardzo.
to chyba lepiej je powiedzieć "nie bierz tego na siebie, to nie Twoja odpowiedzialność" zamiast "szybko szybko, pogadaj, zanim wpadną"
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:31   #36
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to chyba lepiej je powiedzieć "nie bierz tego na siebie, to nie Twoja odpowiedzialność" zamiast "szybko szybko, pogadaj, zanim wpadną"
I teraz są dwie możliwości, jak wpadną. Albo rodzice do końca ich znienawidzą i będzie kolejny wątek o niedobrych teściach, albo wnuk będzie najukochańszą istotą na ziemi, syn będzie wrażliwy, synowa pomocna, a autorka świnia zza granicy, co knuje przeciwko bratu.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:08   #37
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to chyba lepiej je powiedzieć "nie bierz tego na siebie, to nie Twoja odpowiedzialność" zamiast "szybko szybko, pogadaj, zanim wpadną"
Dobra teraz czytajac to rzeczywiście widzę, że tak to zabrzmiało jak mówisz. A chodziło mi bardziej o 'To nie twoja wina, a wszystko co możesz robic to rozmowa. '
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 20:50   #38
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Autorko,Twoi rodzice jakby chcieli to sami by rozwiazali te sytuacje.jednak tego nie robia,czyli im tak pasuje.ty nic nie zrobisz,nie mieszkasz razem z nimi
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:07   #39
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

Uswiadom mame,ze lada moment moze dojsc kolejny wydatek jaim jest male dziecko. I koniecznie przestań posyłac rodzicom pieniądze, bo tym czy chcesz czy nie i tak wspomagasz pasozytnictwo brata.
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:32   #40
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Brat leń i nadopiekuńcza mama

A moze jest tak, ze rodzice niby umeczeni, ale podswiadomie boja sie opuszczenia rodzinndgo gniazda przez syna, skoro Ty jestes za granica i niby narzekaja, ale cos musi byc jednak w ich postawie, ze syn nie czuje sie niekomfortowo pomimo zaawansowanego obiboctwa. Jestem przekonana, ze jak urodzi im sie wnuk, to beda wnibowzieci i zrobia wszystko, zeby tamci sie nie wyprowadzili. Ja na Twoim miejscu nie posylalabym matce pieniedzy, tylko gift, ladna sukienke, czy zamowic im bilety i oplacic. Po co przejmujesz sie w ogole ich sytuacja, przeciez to sa dorosli ludzie i ukladaja sobie zycie, jak chca. Zajmij sie swoim zyciem, raczej nic tu sama nie zmienisz. To rodzice tak wychowali brata, a Ty nie jestes za nic odpowiedzialna.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 11:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.