Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 11:13   #2401
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Hipokryzją mi zalatują Twoje posty, najpierw się czepiasz że jak można w to wierzyć, a teraz przytakujesz że tonący chwyta się brzytwy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:26   #2402
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Hipokryzją mi zalatują Twoje posty, najpierw się czepiasz że jak można w to wierzyć, a teraz przytakujesz że tonący chwyta się brzytwy
Nie chciałam się wtrącać i gryzłam w język już kilka(naście) razy, ale nie wytrzymałam. Jedyna osobą, która się tutaj czepia, i to wszystkich, którzy ośmielą się wyrazić odmienne od Twojego zdanie, jesteś Ty.

Każdy ma prawo mieć własną opinię nt korzystania z pomocy wróżek i jasnowidzów, i wyrazić ją w dyskusji, zwłaszcza, jeśli to robi grzecznie.
Nie rozumiem, po co od razu tyle jadowitych uwag.

Ad rem, jeśli wróżka faktycznie "przepowiedziała" co się stało z Łukaszem, to warto zauważyć, że nie pomogło to w jego odnalezieniu.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:28   #2403
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Hipokryzją mi zalatują Twoje posty, najpierw się czepiasz że jak można w to wierzyć, a teraz przytakujesz że tonący chwyta się brzytwy

nie chcę być niegrzeczna, ale Twoje posty również trącą hipokryzją bo piszesz, że odchodzisz z tego wątku, a nadal piszesz i się kłócisz...

Nie możecie olać jedna drugą albo przejdźcie na priv bo to jest wątek o Iwonie, a nie o tym kto w co wierzy
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:44   #2404
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

To tak w temacie wizji - ta pani, na podstawie słów której sporządzono portrety pamięciowe potencjalnych sprawców (te co wujek Iwony wstawił na nk) przewidziała że Iwona ucieknie do 4-5 września. Czyli sobota, niedziela. Do końca tygodnia się okaże czy jej wizje były prawdziwe, czy nie bardzo.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-01 o 11:48
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:49   #2405
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
To tak w temacie wizji - ta pani, na podstawie słów której sporządzono portrety pamięciowe potencjalnych sprawców (te co wujek Iwony wstawił na nk) przewidziała że Iwona ucieknie do 4-5 września. Czyli sobota, niedziela. Do końca tygodnia się okaże czy jej wizje były prawdziwe, czy nie bardzo.
szczerze, to ja też ciągle sobie o tym przypominam i też się tym pocieszam mam wielką nadzieję, że ta wróżba się spełni!
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:53   #2406
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
szczerze, to ja też ciągle sobie o tym przypominam i też się tym pocieszam mam wielką nadzieję, że ta wróżba się spełni!
Ja jeszcze sprawdziłam jej wcześniejsze wizje i np. 12 sirpnia pisała że poszukiwania zajmą jeszcze 3 tygodnie, czyli by się zgadzało - w tym tygodniu Iwona się odnajdzie. Bardzo na to liczę i bardzo chciałabym żeby akurat ta wizja się sprawdziła.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:55   #2407
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Nie chciałam się wtrącać i gryzłam w język już kilka(naście) razy, ale nie wytrzymałam. Jedyna osobą, która się tutaj czepia, i to wszystkich, którzy ośmielą się wyrazić odmienne od Twojego zdanie, jesteś Ty.

Ad rem, jeśli wróżka faktycznie "przepowiedziała" co się stało z Łukaszem, to warto zauważyć, że nie pomogło to w jego odnalezieniu.
niestety też już to nie raz zauważyłam, że jedynie Vision wprowadza zamieszanie w tym i poprzednich wątkach o Iwonie. Nikt inny, niestety. A potem krzyczy, że inni mają się uspokoić bo zamkną ten wątek

nie pomogło ale przepowiednia się spełniła. Może warto..

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Ja jeszcze sprawdziłam jej wcześniejsze wizje i np. 12 sirpnia pisała że poszukiwania zajmą jeszcze 3 tygodnie, czyli by się zgadzało - w tym tygodniu Iwona się odnajdzie. Bardzo na to liczę i bardzo chciałabym żeby akurat ta wizja się sprawdziła.
gdzie można te wizje znaleźć?
__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2010-09-01 o 11:58
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:59   #2408
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Ja jeszcze sprawdziłam jej wcześniejsze wizje i np. 12 sirpnia pisała że poszukiwania zajmą jeszcze 3 tygodnie, czyli by się zgadzało - w tym tygodniu Iwona się odnajdzie. Bardzo na to liczę i bardzo chciałabym żeby akurat ta wizja się sprawdziła.
tak??? tej wizji akurat nie pamiętałam... ale w takim razie rzeczywiście się pokrywa.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:01   #2409
obserwatorka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Nie chciałam się wtrącać i gryzłam w język już kilka(naście) razy, ale nie wytrzymałam. Jedyna osobą, która się tutaj czepia, i to wszystkich, którzy ośmielą się wyrazić odmienne od Twojego zdanie, jesteś Ty.

Każdy ma prawo mieć własną opinię nt korzystania z pomocy wróżek i jasnowidzów, i wyrazić ją w dyskusji, zwłaszcza, jeśli to robi grzecznie.
Nie rozumiem, po co od razu tyle jadowitych uwag.

Ad rem, jeśli wróżka faktycznie "przepowiedziała" co się stało z Łukaszem, to warto zauważyć, że nie pomogło to w jego odnalezieniu.
obserwatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:09   #2410
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
niestety też już to nie raz
gdzie można te wizje znaleźć?
http://www.afterlife-knowledge.com.p...er=asc&start=0

Ta wizja o której piszę była zamieszczona przez Zbyszka i MadziaKK
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:23   #2411
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

co do wizji o Łukaszu to raczej trudno nie było ostatni raz widziano go w tym miejscu i zniknął to co tu można było innego przewidzieć niż utopienie , przecież w kosmos z tej przeprawy promowej nie wyleciał
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 12:35   #2412
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Nie chciałam się wtrącać i gryzłam w język już kilka(naście) razy, ale nie wytrzymałam. Jedyna osobą, która się tutaj czepia, i to wszystkich, którzy ośmielą się wyrazić odmienne od Twojego zdanie, jesteś Ty.

Każdy ma prawo mieć własną opinię nt korzystania z pomocy wróżek i jasnowidzów, i wyrazić ją w dyskusji, zwłaszcza, jeśli to robi grzecznie.
Nie rozumiem, po co od razu tyle jadowitych uwag.

Ad rem, jeśli wróżka faktycznie "przepowiedziała" co się stało z Łukaszem, to warto zauważyć, że nie pomogło to w jego odnalezieniu.
nie ja pierwsza ise chamsko odezwałam tylko osoba krytykująca propozycję skorzystania z pomocy tej wróżki i pisząca, czy wierzymy we wszystko co podają w gazetach
więc moze niech jedna z drugą zacznie czytać ze zrozumieniem a potem się mnie czepia

Cytat:
niestety też już to nie raz zauważyłam, że jedynie Vision wprowadza zamieszanie w tym i poprzednich wątkach o Iwonie. Nikt inny, niestety. A potem krzyczy, że inni mają się uspokoić bo zamkną ten wątek
oświeć mnie gdzie pisałam o tym, że inni mają się uspokoić?
z tego co wiem to prawie codziennie pisze to Melissa, a nie ja.

I tak, oczywiśćie TYLKO JA WPROWADZAM ZAMIESZNAIE NA TYM WĄTKU
JESTEM NAJWIĘKSZYM ZŁEM TEGO ŚWIATA, BUUU!

Znowu się zaczyna kółko wzajemnej adoracji, nie można nic napisać nie podając przed wypowiedzią "Moim zdaniem..." albo "Nie chcę Cię urazić, ale.." bo się sępy zlecą i zaczną japy drzeć. Mnie upominacie, a popatrzcie na siebie i na to, że mnie krytykujecie o atak, a same robicie to samo

Co do tego, ze znów się odzywam - rozmawiałam z pewnymi Wizażankami i pisały abym nie przejmowała się postem Janusza i pisała w tym wątku nadal.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:58   #2413
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Tak zmienie troche temat czy Iwona ma na twarzy duży pieprzyk?? to moze byc wazny znak szczegolny...gdyby faktycznie byla w jakims domu publiczny...miala zmienioną fryzure...
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:59   #2414
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
Tak zmienie troche temat czy Iwona ma na twarzy duży pieprzyk?? to moze byc wazny znak szczegolny...gdyby faktycznie byla w jakims domu publiczny...miala zmienioną fryzure...
to kolczyk
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:01   #2415
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie ja pierwsza ise chamsko odezwałam tylko osoba krytykująca propozycję skorzystania z pomocy tej wróżki i pisząca, czy wierzymy we wszystko co podają w gazetach
więc moze niech jedna z drugą zacznie czytać ze zrozumieniem a potem się mnie czepia
mnie kiedyś też zapytano, czy wierzę we wszystko co przeczytam w gazetach i co? żyję, nie obraziłam się i nikogo nie zmieszałam z błotem. czytanie ze zrozumieniem mam opanowane, więc niech Cię o to głowa nie boli


Cytat:
oświeć mnie gdzie pisałam o tym, że inni mają się uspokoić?
z tego co wiem to prawie codziennie pisze to Melissa, a nie ja.
nie chce mi się przekopywać przez pół wątku ale nawet dla mnie kiedyś to napisałaś więc nie udawaj, że nic takiego nie robisz.

Cytat:
I tak, oczywiśćie TYLKO JA WPROWADZAM ZAMIESZNAIE NA TYM WĄTKU
JESTEM NAJWIĘKSZYM ZŁEM TEGO ŚWIATA, BUUU!
nie schlebiaj sobie
taka jest prawda, że ostatnimi czasy tylko Ty wprowadzasz tu niezdrową atmosferę.

Cytat:
Znowu się zaczyna kółko wzajemnej adoracji, nie można nic napisać nie podając przed wypowiedzią "Moim zdaniem..." albo "Nie chcę Cię urazić, ale.." bo się sępy zlecą i zaczną japy drzeć. Mnie upominacie, a popatrzcie na siebie i na to, że mnie krytykujecie o atak, a same robicie to samo
nie, nikt tutaj nie wstąpił do KWA. Forum jest po to aby dyskutować. Wyrażaj swoje zdanie do woli. Ale Ty robisz to w sposób ironiczny i chamski. Czasem chyba wydaje Ci się, że pozjadałaś wszystkie rozumy. Nie pamiętam która z dziewczyn krytykowała użytkowniczkę Mia z forum Iwony. Ty, według mnie zachowujesz się podobnie. Ktoś skrytykuje jakikolwiek pomysł, z czymś się nie zgodzi a wtedy to własnie TY jak SĘP nadlatujesz i zaczynasz JAPĘ drzeć. Swoją drogą, być może i Ty masz Japę. Ja jej nie mam i wypraszam sobie takie zwroty.

Cytat:
Co do tego, ze znów się odzywam - rozmawiałam z pewnymi Wizażankami i pisały abym nie przejmowała się postem Janusza i pisała w tym wątku nadal.
kilka lat temu przerabialiśmy to na wizażu , "Odchodzę! już teraz, żegnam Was!" , później chórek wizażanek "Zostań, jesteś wspaniała" , "No dobra zostanę". Jakbyś chciała odejść to nie robiłabyś z tego widowiska

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
co do wizji o Łukaszu to raczej trudno nie było ostatni raz widziano go w tym miejscu i zniknął to co tu można było innego przewidzieć niż utopienie , przecież w kosmos z tej przeprawy promowej nie wyleciał
ja czytałam tylko, że wyszedł z domu i nie wrócił. Nigdzie nie podawano, że zaginął w okilicy rzeki.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:02   #2416
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
to kolczyk

serio?????? ojej a juz myślalam ze to wazny szczegol jej wygladu
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:03   #2417
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
serio?????? ojej a juz myślalam ze to wazny szczegol jej wygladu
to na pewno kolczyk. na starszych zdjęciach go nie ma. rozumiem pomyłkę, bo na gorszej jakości zdjęciach wygląda jak pieprzyk
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:03   #2418
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
co do wizji o Łukaszu to raczej trudno nie było ostatni raz widziano go w tym miejscu i zniknął to co tu można było innego przewidzieć niż utopienie , przecież w kosmos z tej przeprawy promowej nie wyleciał

skoro to było takie "jasne i pewne" to szukaliby go dopóki by nie znaleźli - samochód to nie paczka zapałek.


Wicie co, ja tez czuję, że Iwona się znajdzie - moze nie "cała i zdrowa", ale sie znajdzie żywa
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:13   #2419
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
http://www.afterlife-knowledge.com.p...er=asc&start=0

Ta wizja o której piszę była zamieszczona przez Zbyszka i MadziaKK
Dzięki.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 13:23   #2420
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
nie chcę być niegrzeczna, ale Twoje posty również trącą hipokryzją bo piszesz, że odchodzisz z tego wątku, a nadal piszesz i się kłócisz...

Nie możecie olać jedna drugą albo przejdźcie na priv bo to jest wątek o Iwonie, a nie o tym kto w co wierzy
Nie rozumiem po co to rozciągasz.

Ja nigdzie w swoich postach hipokryzji nie widzę i proszę się ode mnie odczepić, bo ten wątek nie jest o mnie.
Wróćmy do meritum sprawy.


---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
To tak w temacie wizji - ta pani, na podstawie słów której sporządzono portrety pamięciowe potencjalnych sprawców (te co wujek Iwony wstawił na nk) przewidziała że Iwona ucieknie do 4-5 września. Czyli sobota, niedziela. Do końca tygodnia się okaże czy jej wizje były prawdziwe, czy nie bardzo.
Czy to ta sama pani mówiła, że Iwona się znajdzie i podała konkretną datę, czy to już inna kobieta?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!

Edytowane przez marronelle
Czas edycji: 2010-09-01 o 13:26
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:35   #2421
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
skoro to było takie "jasne i pewne" to szukaliby go dopóki by nie znaleźli - samochód to nie paczka zapałek.


Wicie co, ja tez czuję, że Iwona się znajdzie - moze nie "cała i zdrowa", ale sie znajdzie żywa
szukali , ale nie mieli tak nowoczesnego sprzętu, dopiero teraz mogli użyć nowoczesnego sonaru, mówili znaczy pisali o tym że 4 lata temu jeszcze tego nie używali ,
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:37   #2422
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co to rozciągasz.

Ja nigdzie w swoich postach hipokryzji nie widzę i proszę się ode mnie odczepić, bo ten wątek nie jest o mnie.

Wróćmy do meritum sprawy.




Bo już nie mogłam przez was wątku czytać.... a ciebie tyczył się tylko w momencie gdzie napisałam a nie możecie jedna drugą olać (...) pozostała częsc była kierowana do innej użytkowniczki.... nie do ciebie ale widac niektórzy maja chyba co innego napisane na monitorze i czytaja to co chcą, a nie to co jest napisane...
EOT.




Ja również jestem przekonana, że Iwona żyje !!!! i niedługo sprawa się wyjaśni
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:37   #2423
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość



ja czytałam tylko, że wyszedł z domu i nie wrócił. Nigdzie nie podawano, że zaginął w okilicy rzeki.
z tego co czytałam monitoring zarejestrował go na stacji benzynowej ok. 3 w nocy tuż przy zjeździe czy na drodze do przeprawy promowej , i już wcześniej tam szukali ale nie mieli tak nowoczesnego sprzętu ani technik, cztery lata temu
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:52   #2424
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Tez podpisalam petycje

przetlumaczylam filmik na szwedzki, tylko niewiem czy niema w nim bledow..
Dostałam,dzisiaj się tym zajmę.

Tylko nie wiem jaki podać adres strony o Iwonie i czy w ogóle jakiś podawać...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:01   #2425
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
z tego co czytałam monitoring zarejestrował go na stacji benzynowej ok. 3 w nocy tuż przy zjeździe czy na drodze do przeprawy promowej , i już wcześniej tam szukali ale nie mieli tak nowoczesnego sprzętu ani technik, cztery lata temu
kurde, to tak czy siak działania policji są dla mnie do du..! cztery lata temu nie mieli takiego sonaru, tak? ale podejrzewam, że teraz mają już go jakiś czas i nie używali go w sprawie łukasza. wszystko wyszło dopiero podczas poszukiwań Iwony .. :/

tak czy inaczej, ja czytałam tylko, że Łukasz zniknął po wyjściu z domu. Wiec nie będę się kłóciła gdzie go widziano
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:09   #2426
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
kurde, to tak czy siak działania policji są dla mnie do du..! cztery lata temu nie mieli takiego sonaru, tak? ale podejrzewam, że teraz mają już go jakiś czas i nie używali go w sprawie łukasza. wszystko wyszło dopiero podczas poszukiwań Iwony .. :/

tak czy inaczej, ja czytałam tylko, że Łukasz zniknął po wyjściu z domu. Wiec nie będę się kłóciła gdzie go widziano
sonar to raczej nie należy do policji, wypożyczali go chyba od ekipy nurkowej z Katowic jak się nie mylę, policji nie stać na długopisy i telefony , a co dopiero taki sprzęt

"Młody mężczyzna ostatni raz był widziany gdy tankował benzynę na stacji benzynowej oddalonej około 2 km od przeprawy promowej na Wiśle" za
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-...i-_151673.html
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:16   #2427
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Bo już nie mogłam przez was wątku czytać.... a ciebie tyczył się tylko w momencie gdzie napisałam a nie możecie jedna drugą olać (...) pozostała częsc była kierowana do innej użytkowniczki.... nie do ciebie ale widac niektórzy maja chyba co innego napisane na monitorze i czytaja to co chcą, a nie to co jest napisane...
EOT.Ja również jestem przekonana, że Iwona żyje !!!! i niedługo sprawa się wyjaśni
Oczywiście wiem, że post był skierowany głównie do innej osoby, ale doczepiłaś się do mnie: zobacz co napisałaś własnymi rękoma ( przyp. "...Twoje posty również trącą hipokryzją..." ). Poza tym sama dobrze wiem co mam robić.
Trzymaj jednak proszę swoje złośliwości na wodzy ( dot. monitora ), bo są zupełnie nie na miejscu.

I również mam jakieś dziwne przeczucie, że Iwona żyje.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:23   #2428
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Od momentu wyjazdu do Szwecji Rutkowski nie powiedział nic więcej o ważnym świadku i tego, czego się dowiedział, za wyjątkiem spekulacji, że Iwona może nie żyć, jeżeli to co widział świadek zostanie potwierdzone? Detektyw wypowiadał się ostatnio w sprawie Iwony? Jestem trochę do tyłu z informacjami...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:24   #2429
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Oczywiście wiem, że post był skierowany głównie do innej osoby, ale doczepiłaś się do mnie: zobacz co napisałaś własnymi rękoma ( przyp. "...Twoje posty również trącą hipokryzją..." ). Poza tym sama dobrze wiem co mam robić.
Trzymaj jednak proszę swoje złośliwości na wodzy ( dot. monitora ), bo są zupełnie nie na miejscu.

I również mam jakieś dziwne przeczucie, że Iwona żyje.

Musi coś w tym być bo skoro tak wiele osób ma takie przeczucia to daje do myślenia mam wrażenie, że ta sprawa znajdzie szczęśliwe zakończenie
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:27   #2430
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Od momentu wyjazdu do Szwecji Rutkowski nie powiedział nic więcej o ważnym świadku i tego, czego się dowiedział, za wyjątkiem spekulacji, że Iwona może nie żyć, jeżeli to co widział świadek zostanie potwierdzone? Detektyw wypowiadał się ostatnio w sprawie Iwony? Jestem trochę do tyłu z informacjami...
Wczoraj Rutkowski dostał zakaz od prokuratury wyjawiania jakichkolwiek informacji dotyczących zaginięcia Iwony. Więc już raczej niewiele będziemy wiedziały.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.