Kto poślubi mojego syna? :D - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-11, 17:11   #211
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Jeszcze tekst Patryka "Wyrzuć je z domu, lafiryndy co ci tylko syfu narobia" Albo "Cmentarz zrobiły"
Patryk - żenada, ale odmóżdzyć i pośmiać się można
Ja cały czas myślę, że jesli którys z nich jest gejem to Pawełek.
Konrada nie było, bo pewnie następny odcinek będzie głównie o nim:P
Też tak myśle
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:56   #212
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Po ostatnim odcinku, w którym Patryk wymachiwał paluszkiem nie jestem pewna co do jego orientacji
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 22:17   #213
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Myślałam, że tylko ja podejrzewam Patryka o inną orientację, ale jak was czytam, to widzę, że nie ja jedna
Pawełek też jest jakiś dziwny
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 19:27   #214
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Klaudia kompletnie nie potrafi się ubrać. Ta bluzka z ostatniego odcinka ...
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 21:47   #215
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

obejrzałam TO dzisiaj przypadkiem. chyba mam inne poczucie humoru bo nic a nic mnie ten program nie smieszy. raczej zniesmacza.
pal szesc synków ale te mamusie na ich miejscu raczej nie miałabym takiego parcia na szkło bo ten program swiadczy tylko o nich.kaleki wychowały i tyle. takie co to sobie nie posprzataja nie uprasuja z głodu zdechną a kanapki pewnie nie zrobia 9przynajmniej tak sa pokazani)
czy umiejetosci łóżkowe potencjalnych synowych mamusie tez beda sprawdzac?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:40   #216
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
obejrzałam TO dzisiaj przypadkiem. chyba mam inne poczucie humoru bo nic a nic mnie ten program nie smieszy. raczej zniesmacza.
pal szesc synków ale te mamusie na ich miejscu raczej nie miałabym takiego parcia na szkło bo ten program swiadczy tylko o nich.kaleki wychowały i tyle. takie co to sobie nie posprzataja nie uprasuja z głodu zdechną a kanapki pewnie nie zrobia 9przynajmniej tak sa pokazani)
czy umiejetosci łóżkowe potencjalnych synowych mamusie tez beda sprawdzac?
Mama Patryka na pewno zorganizuje jakiś trójkącik z potencjalną synową
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:49   #217
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Tekst mamy patryka po odejsciu joanny "byla najlepsza w kuchni...". I ta dzika rozpacz... ale w sumie zaden wybor mnie nie zdziwil. Moze troche pawla. Ale mnie dziwi kazde samodzielnie wypowiedziane przez niego slowo...

Hipotetycznie, gdybym byla w domu patryka to sama bym odeszla. Jest niefajny.. ma dziwny charakter, widac ze zabawa mu w glowie ( dopuki wszystko idzie po jego mysli). A jego mama to wisienka na torcie. Przeciez stalo sie: chlopak odrzucil kogo chcial, laski juz nie ma a matka chodzi i tamtym przygaduje... moja duma by tego nie zniosla. .
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 23:18   #218
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

miałam zapytac sie która to mama Patryka ale chyba wiem- ta czarna z krótkimi włosami? staram sie nie oceniac ludzi po wygladzie ale jej autentycznie sie boję
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 23:52   #219
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
miałam zapytac sie która to mama Patryka ale chyba wiem- ta czarna z krótkimi włosami? staram sie nie oceniac ludzi po wygladzie ale jej autentycznie sie boję
http://ktoposlubi.tvn.pl/uczestnicy,2743,p
Mówisz chyba o mamie Konrada. Ona nie ma krótkich włosów, tylko spięte I jako jedyna jest zupełnie normalna.
Ja pisałam o Patryku.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 07:17   #220
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
Tekst mamy patryka po odejsciu joanny "byla najlepsza w kuchni...". I ta dzika rozpacz... ale w sumie zaden wybor mnie nie zdziwil. Moze troche pawla. Ale mnie dziwi kazde samodzielnie wypowiedziane przez niego slowo...

Hipotetycznie, gdybym byla w domu patryka to sama bym odeszla. Jest niefajny.. ma dziwny charakter, widac ze zabawa mu w glowie ( dopuki wszystko idzie po jego mysli). A jego mama to wisienka na torcie. Przeciez stalo sie: chlopak odrzucil kogo chcial, laski juz nie ma a matka chodzi i tamtym przygaduje... moja duma by tego nie zniosla. .
Też mnie ten tekst uderzył W zasadzie to chyba tylko dlatego płakała. Bo wydaje mi się że ona bardziej szuka służki a nie synowej.
I mi też nie podobało się że dorosła kobieta chodzi po domu i zgryźliwie docina tym co zostały. Słabe to było

A ten pomysł, ze zwiedzaniem czyjegoś domu. Dajcie mi klucze, eeee co najmniej dziwne to. To już takie naruszenie intymności jak dla mnie.

Co do Sylwii, to widać, żę jest starsza niż te 28 lat, to to mnie nie zaskoczyło. Ale syn lat 16? No nieźle
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:07   #221
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
http://ktoposlubi.tvn.pl/uczestnicy,2743,p
Mówisz chyba o mamie Konrada. Ona nie ma krótkich włosów, tylko spięte I jako jedyna jest zupełnie normalna.
Ja pisałam o Patryku.
tak masz racje przepraszam gotowanie mnie zmyliło.Ale moze i jest normalna ale z wygladu jak dla mnie bardzo grozna
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 09:24   #222
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Mnie zaskoczył wiek Sylwii, nie wygląda na 36 lat i ogólnie wkurza Artura swoją zaborczością ale jedyna wzbudza w nim jakieś emocje
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:55   #223
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Sylwia jest taka ''bezwiekowa''. Wygląda i 28 i na 36 lat. Nawet gdyby się okazało, że ma 40, to też bym uwierzyła. Taki typ urody Ale ''trzyma'' się nieźle.
Skoro syn ma 16, to nie ma tragedii- urodziła w wieku 20 lat. Wcześnie, ale dzieckiem już nie była.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:06   #224
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Matka Konrada nie lubi Eweliny bo przypomina mu jego byłą, która go zraniła tak podejrzewam z jej wypowiedzi.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:28   #225
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Talking Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Matka Konrada nie lubi Eweliny bo przypomina mu jego byłą, która go zraniła tak podejrzewam z jej wypowiedzi.
Mozliwe. Niemniej ludzie nie lubia takich osob. Szczegolnie,ze sama mowila,ze jest jej zupelnym przeciwienstwem. Matka chce dla syna jak najlesza kandydatke,a nie szara myszke/sierotke marysie.

Ja odnosze wrazenie,ze Patryk odrzucil Joanne,zeby zrobi matce na zlosc. On jakby wszystko robil,zeby ja wkurzyc..
Niby mami synek,sluchajacy sie,ale jednak gdzies tam chce jej sie srzeciwstawic.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-10-16 o 13:30
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 14:52   #226
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Mozliwe. Niemniej ludzie nie lubia takich osob. Szczegolnie,ze sama mowila,ze jest jej zupelnym przeciwienstwem. Matka chce dla syna jak najlesza kandydatke,a nie szara myszke/sierotke marysie.

Ja odnosze wrazenie,ze Patryk odrzucil Joanne,zeby zrobi matce na zlosc. On jakby wszystko robil,zeby ja wkurzyc..
Niby mami synek,sluchajacy sie,ale jednak gdzies tam chce jej sie srzeciwstawic.
Myślałam, że Konrad odrzuci tą blondynke chyba Magdę bo jakby miał z nią jak najmniejszy kontakt.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 15:01   #227
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Mnie zaskoczył wiek Sylwii, nie wygląda na 36 lat i ogólnie wkurza Artura swoją zaborczością ale jedyna wzbudza w nim jakieś emocje
Bo wygląda na starszą
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 15:36   #228
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

oglądałam wczoraj i mam mieszane uczucia co do całego programu..
powinno być mniej tych kandydatów (2 albo góra 3) i wtedy jakoś o każdym by było więcej, a tak to w sumie o każdym pięć minut, a reszta reklamy i koniec - czekanie cały tydzień na kolejny odcinek.

Mama Patryka.. brak słów. bulwers, bo syneczek wyrzucił dziewczynę, która była taka dobra w kuchni. No tragedia, rzeczywiście. I to jej zachowanie, dogryzanie pozostałym kandydatkom, no dziecinada totalna.
Sam Patryk - cwaniaczek i mamisynek, szukający rozrywki. W ogólnie nie pasuje mi do formuły tego programu.

Pawełek - nie będę komentować, ale strasznie mnie irytuje.
Jego mama - bardzo fajna.

Konrad - wczoraj trochę stracił w moich oczach, te dialogi z innymi dziewczynami trochę takie wymuszone, bez jakichkolwiek emocji.. nie wiem, mam mieszane uczucia; albo może jest taki ułożony i dlatego nie szaleje jak inni.
Jego mama - wygląda na złośliwą; uczepiła się, że ta ruda jest najlepsza i w sumie co by nie zrobiła jest jej faworytką.

Artur (?), ten paker w każdym razie - o dziwo zrobił wczoraj na mnie najlepsze wrażenie.. jakoś tak sensownie, otwarcie mówił; rozmowy były takie naturalne, niewymuszone..
mam wrażenie, że prędzej czy później ta blondynka co ma syna i tak odpadnie, ale bardzo jej kibicuje.
Jego mama na początku wydawała się być wredna, ale z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej zmieniam o niej zdanie (na lepsze);

ogólnie jestem ciekawa kolejnych odcinków i dziwię się, że to oglądam
__________________
kierowca od 26.03.2015r.








Edytowane przez ZacpanaRapem
Czas edycji: 2014-10-16 o 15:38
ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 15:37   #229
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Bo wygląda na starszą
W życiu, wygląda na zadbaną 36.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 16:01   #230
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Nie wyglada na 36 moim zdaniem mlodziej.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 16:11   #231
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie wyglada na 36 moim zdaniem mlodziej.
Wg mnie też. Ale myślę, że ja odrzuci.
Ona ma 36 lat, 16 letniego syna a on 24 lata.

Co do Patryka i jego matki.
Takie miałam rozmyślania, że nawet gdyby to był ostatni facet na ziemi to chyba jednak wolałabym gromnicę jak dla mnie typ jaśnie pana.

A moi faworyci to:
1. Konrad (wydaje się niezainteresowany tymi dziewczynami) ex aequo Artur (wydaje się fajnym kolesiem z którym można się dogadać)
3. Paweł (gej)
daleko daleko daleko w tyle Patryk (też bym podejrzewała go o skłonności homo)

A z matek:
1. Mama Artura ex aequo Mama Pawła
3. Mama Konrada
daleko w tyle mama Patryka
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 16:13   #232
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Tez bym ja odrzucila. Bo nie sa tym samym poziomie w zyciu. Po prostu to nie ma szans.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:26   #233
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Mniejsza różnica wieku jest między Arturem, a synem Sylwii. Też obstawiam, że odpadnie teraz jej nie odrzucił bo docenił jej szczerość. Ewelina niby jest selekcjonerką na imprezach nie wiem, ale nie chce mi się w to wierzyć z jej nieśmiałością.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:52   #234
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
W życiu, wygląda na zadbaną 36.
Na zadbaną? Rozumiem, że na zmarszczki nie ma jakiegoś ogromnego wpływu, ale zęby? Do tego wydaje się taka zmęczona, ma szarą skórę, może dlatego dałabym jej 40. W sumie między 36 a 40 nie ma jakiejś dużej różnicy (36 może troszkę mniej dałabym tej blondynce z drużyny Konrada).

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Mniejsza różnica wieku jest między Arturem, a synem Sylwii. Też obstawiam, że odpadnie teraz jej nie odrzucił bo docenił jej szczerość. Ewelina niby jest selekcjonerką na imprezach nie wiem, ale nie chce mi się w to wierzyć z jej nieśmiałością.
Dobrze, że powiedziała prawdę, chociaż przez to odpadnie. Teraz Artur chciał być "tolerancyjny" w oczach widzów i jej nie wyrzucił, ale następnym razem pewnie już tak. Szkoda mi jej syna, w szkole musi mieć teraz ciężko

Edytowane przez Hiyori
Czas edycji: 2014-10-16 o 19:16
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:18   #235
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, że Konrad jednak nie wyrzucił Eweliny Moim zdaniem oni baaardzo do siebie pasują. Dziewczyna jest moze nieśmiała, ale co z tego, jak się lepiej poznają to się otworzy. Poza tym Ewelina nie jest taką trzpiotką jak pozostałe uczestniczki i pasuje wdg mnie do rozważnego Konrada. Ja sie zastanawiam dlaczego wcześniej nie wyrzucił Julii skoro po spacerze z nią mówił, że nie bardzo sie z nią dogaduje...Ale lepiej późno niż wcale!
Sylwia fajna dziewczyna ale za stara dla Artura. Nigdy nie dałabym jej 36 lat. Wygląda na tyle ile mówiła wcześniej. Na maxa denerwuje mnie Magda "księżniczka" od Patryka.
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:12   #236
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, że Konrad jednak nie wyrzucił Eweliny Moim zdaniem oni baaardzo do siebie pasują. Dziewczyna jest moze nieśmiała, ale co z tego, jak się lepiej poznają to się otworzy. Poza tym Ewelina nie jest taką trzpiotką jak pozostałe uczestniczki i pasuje wdg mnie do rozważnego Konrada. Ja sie zastanawiam dlaczego wcześniej nie wyrzucił Julii skoro po spacerze z nią mówił, że nie bardzo sie z nią dogaduje...Ale lepiej późno niż wcale!
Sylwia fajna dziewczyna ale za stara dla Artura. Nigdy nie dałabym jej 36 lat. Wygląda na tyle ile mówiła wcześniej. Na maxa denerwuje mnie Magda "księżniczka" od Patryka.
Jak widzę Ewelinę, to mam ochotę dać jej kawę, albo jakiegoś Redbulla Jest beznadziejna z charakteru (chyba w ogóle go nie ma), z wyglądu tez nie moj typ, ale to akurat tyczy sie prawie wszystkich dziewczyn w tym programie Mam nadzieje, ze ją w koncu odrzuci, bo za każdym razem jak są z nią sceny, muszę podkręcać głośniki...
Ale ona jest pewnie jakąś dyżurną statystką TVNu, więc długo pociągnie
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 14:50   #237
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Ejj wyjaśnijcie mi coś W czołówkach przed odcinkami jest scena jak Konrad przytula swoją wybrankę, widać tylko jej włosy, ale one są brązowe, takie orzechowe jakby (coś jak Julii - ale ją odrzucił), a zostały 3 kandydatki: ruda, blondynka i czarna, o co tu kaman
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 14:00   #238
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Mam podobne wrażenia co do scen po wyrzuceniu Joanny ("żadna w kuchni tak nie robiła jak ona"). Ta matka chce darmową sprzątaczke.
Paweł to gej i nie wmówicie mi że nie
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 15:40   #239
sweethome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 85
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Witam wszystkich oglądających A myślałam, że tylko ja takie szmiry oglądam by się pośmiać

OliOli Też to zauważyłam i mam na ten temat swoją teorię, na wszelki wypadek dam na biało jakby się okazało, że mam rację, choć pewnie rozwiązanie jest dużo bardziej banalne
Oprócz tej sceny z wręczania pierścionka była chyba? jeszcze jedna scena z Julką w tych czołówkach, której nie było dotychczas. Myślę, że teraz jak będą te różne sceny kłótni z Dorotą i Olivią to któraś z nich odejdzie, ewentualnie Konrad którąś wyrzuci i Julię przywrócą i na końcu Konrad ją wybierze.
Jeśli by tak było to znaczy, że TVN po raz kolejny spalił, tak jak Masterchefa i Top Model. Ale może się mylę i to tylko taki żart z tych bardziej spostrzegawczych, żeby się zastanawiali.


Pozdrawiam
sweethome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:58   #240
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Czy oglądała któraś z Was "panny na wydaniu" w polscat cafe? Odcinki są dostępne na Ipla , a jeśli się nie mylę to dziś ok. 22 leci nowy odcinek w tv.

W 4 odcinku występuje (o o ile dobrze kojarzę imię) DOROTA blondynka od Konrada Z tym, że tu jest taką słodką cizią, a w "pnw" wredną, wyrachowaną su..k..
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 08:14:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.