L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 22:21   #481
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Farbowalam wloski Bursztynem dokladnie 25 grudnia i od tamtej pory nic z nimi nie robilam.( moj normalny kolor wlosow to taki odcien BLOND 700 Castinga). Kolor wyszedl taki jak na opakowaniu, trzymalam 45 minut zeby byl bardziej intensywny ;D Jestem zadowolona,nie zniszczyly mi sie wlosy, a po kazdym myciu kolor sie zmienia, troche sie rozjasnil i sa piekne refleksy, ze wyglada tak jakbym zmienila kolor ale tak lekko.Farba sie zmywa ale nadal wlasnie widac te refleksy,odrostow prawie nie widac bo mam podobny kolor juz do normalnego. Teraz chce zrobic eksperyment: mam zamiar kupic swietlisty albo sloneczny blond i rozjasnic o 1 ton-tam jest napisane ze rozjasnia o jeden ton. CO O TYM SADZICIE??
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 12:35   #482
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

hello
mam pytanko, mój kolor to ciemny blond/jasny brąz
chciałam go rozjaśnić o 1-2 tonów castingiem loreala... myśle o miodowym blondzie, wg koloru na opakowaniu da radę
ale słyszałam że to delikatny szampon i nie bardzo mi rozjaśni....
pomocy...rozjaśniałyście wogóle włosy Castingiem???
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:18   #483
kasiakrzem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Hej dziewuszki!
Mam ogromny problem
Czytam i czytam na temat tego Castinga i nie wiem teraz co zrobić
mam naturalne włosy ciemne (taki ciemny szatyn) ale od wielu lat farbują różnymi brązami...ostatnio tzn. na początku grudnia zrujnowałam się i poszłam do mojej fryzjerki żeby sobie zrobić jaśniejszy brązik niż ten który zawsze miałam, zapłaciłam majątek ale warto było- mam piękny kolorek, ale to było 3 miesiące temu więc mam odrosty. Tyle słyszałam na temat tego castinga że taki fajny no i kupiłam Jasny Brąz 500, i nie wiem teraz co zrobić?
Farbować czy nie? czy wyjdzie mi równomierny kolor? a może na odrostach się szybciej wypłucze?Albo inaczej przyjmie? pomóżcie...
kasiakrzem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:14   #484
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Jamialam bardzo jasny blond (moze z 3 odcienie i ok 3 cm odrostów kolor bardzo ciemny blond) pomalowalam castingiem 600 (w Polsce jest to 600 to kolor ciemny blond na stronach usa 600 to braz) i wyszly mi wlosy identyczne jak na opakowaniu i pokryte równomiernie)
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 10:16   #485
kasiakrzem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

E tam chyba zrezygnuję z tego castinga i pójdę do fryzjera...
kasiakrzem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 19:08   #486
callinecka
Raczkowanie
 
Avatar callinecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 122
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Zafarbowalam nowym odcieniem castnga-Czekoladą.Na opakowaniu śliczy ciepły brąz, mi wyszedł bordowy:/...na czekolade mi to nie wygląda niestety,oby szybko sie sprał.
callinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 01:25   #487
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez callinecka Pokaż wiadomość
Zafarbowalam nowym odcieniem castnga-Czekoladą.Na opakowaniu śliczy ciepły brąz, mi wyszedł bordowy:/...na czekolade mi to nie wygląda niestety,oby szybko sie sprał.
I jak kolor? Wyglada juz ok? Bo kusza mnie te czekoladowe odcienie Castinga...
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 14:50   #488
hinkimidrinki
Przyczajenie
 
Avatar hinkimidrinki
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Question Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez kubuku86 Pokaż wiadomość
hello
mam pytanko, mój kolor to ciemny blond/jasny brąz
chciałam go rozjaśnić o 1-2 tonów castingiem loreala... myśle o miodowym blondzie, wg koloru na opakowaniu da radę
ale słyszałam że to delikatny szampon i nie bardzo mi rozjaśni....
pomocy...rozjaśniałyście wogóle włosy Castingiem???
Ja też chciałabym zmienić sobie na ten kolor! Obecnie mam kolor podobny do Blond 700 z Catinga. Jeśli się uda mi to zrobić napiszę
hinkimidrinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 15:47   #489
hinkimidrinki
Przyczajenie
 
Avatar hinkimidrinki
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Dziś rano pofarbowałam włosy! Kupiłam w końcu PERŁOWY BLOND 810 - oczywiście nie wyszedł taki jasny, ale o to mi chodziło! Włosy ślicznie się mienią, są jaśniejsze o jeden ton, są miękkie i fajnie pachną Pewnie kupie Casting jeszcze raz
__________________
Być kobietą, być kobietą...

hinkimidrinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:06   #490
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Ja też mam pytanie o czekoladowy brąz castinga ? Jak wygląda ten kolorek po paru myciach? Dziękuję za informacje.W końcu jest dziewczyna, która wie jaki jest efekt z własnego doświedczenia !! czy nie jest baaardzo ciemny, baaardzo rudy i baaardzo czerwony??
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:57   #491
achrobok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

użyłam Castinga jasny brąz i tak ogolnie bardzo dobry produkt, fajnie sie używa, włosy po nim też ok, ale mam jeden problem, i już naprawdę nie wiem co mam robić, Od pewnego czasu walczę z jasniejszym odrostem, tzn farba na odrostach zawsze wychodzi mi jaśniej niż na reszcie włosów, po castingu ta różnica jest mniejsza, ale jakaś tam jeszcze jest, Zastanawiam sie czy to dlatego że mimo to że włosy mam koloru ciemno brązowego to zawsze kupuję jaśniejsze odcienie- nie jestem odosobniona w tym , jak zdązyłam sie zorientować, Teraz kupiłam kolor jasny brąz i jest ok, ale ten odrost jest jaśniejszy, Czy mam teraz kupic braz?? nie chcę aby wyszły mi czarne włosy, gdyż niedawno przeżyłam ściąganie czarnego koloru i stad moje ratowanie się jaśniejszymi odcieniami, Bardzo proszę o rady, bo ja już nie wiem co robic?????
achrobok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 21:33   #492
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez achrobok Pokaż wiadomość
użyłam Castinga jasny brąz i tak ogolnie bardzo dobry produkt, fajnie sie używa, włosy po nim też ok, ale mam jeden problem, i już naprawdę nie wiem co mam robić, Od pewnego czasu walczę z jasniejszym odrostem, tzn farba na odrostach zawsze wychodzi mi jaśniej niż na reszcie włosów, po castingu ta różnica jest mniejsza, ale jakaś tam jeszcze jest, Zastanawiam sie czy to dlatego że mimo to że włosy mam koloru ciemno brązowego to zawsze kupuję jaśniejsze odcienie- nie jestem odosobniona w tym , jak zdązyłam sie zorientować, Teraz kupiłam kolor jasny brąz i jest ok, ale ten odrost jest jaśniejszy, Czy mam teraz kupic braz?? nie chcę aby wyszły mi czarne włosy, gdyż niedawno przeżyłam ściąganie czarnego koloru i stad moje ratowanie się jaśniejszymi odcieniami, Bardzo proszę o rady, bo ja już nie wiem co robic?????


Ja się dołączam do tego samego problemu. Mimo tego, że nakładam najpierw casting na odrosty i trzymam znacznie dłużej to i tak złapie jasniej niż na reszczie włosow, nie od razu to widać, ale już po paru myciach niestety. Dlaczego?
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 04:05   #493
achrobok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

o, fajnie że ktoś ma ten sam problem, tzn, nie fajnie, ale myślałam ze to z moimi włosami jest coś nie tak, moze problem ten wynika z tego ze na włosy nakładany jest jaśniejszy odcien, ja chyba zaryzykuję i spróbuję brązu, albo skończę te próby łysa, albo z czarnymi włosami, w obu przypadkach już nie będę sie nartwić odrostami, potrzymam dłuzej na odrostach, a resztę dosłownie 5 minut i być może będzie ok, oby....
achrobok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:05   #494
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez achrobok Pokaż wiadomość
o, fajnie że ktoś ma ten sam problem, tzn, nie fajnie, ale myślałam ze to z moimi włosami jest coś nie tak, moze problem ten wynika z tego ze na włosy nakładany jest jaśniejszy odcien, ja chyba zaryzykuję i spróbuję brązu, albo skończę te próby łysa, albo z czarnymi włosami, w obu przypadkach już nie będę sie nartwić odrostami, potrzymam dłuzej na odrostach, a resztę dosłownie 5 minut i być może będzie ok, oby....

Tak, tylko właśnie ja tak robie, że trzymam najdłużej na odrostach i jakoś średni ten skutek, od zawsze używałam castingu i zawsze było dobrze, a teraz przy tym najnowszym jakieś cuda się dzieją, szkoda, że to co dobre czasami zastępuje się czymś gorszym ...
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:47   #495
kasiakrzem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Hej! Dziewczyny ja też zawsze miałam ten problem,dzieje się tak po prostu dlatego, że reszta włosów jest już wielokrotnie farbowana, a odrosty za każdym razem są farbowane po raz pierwszy,choćby nie wiem co zawsze lekka różnica wyjdzie. Mi ten problem skończył się odkąd poszłam włosy zafarbować do fryzjera, oni używają specjalnych profesjonalnych farb, mieszają kolory i wogóle, teraz mam śliczne kolor. A farbowałam na początku grudnia kolor miałam tak dobrany, że pięknie się wymywa , a odrstu (choć jest go aż ok 6 cm ) wogóle nie widać. Kosztowało to majątek ale wszystkim polecam, warto. Niedługo znów idę, a ten Casting chyba wyżucę, bo kupiłam ale się postresowałam, żę zepsuję to co mam na główce...
kasiakrzem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 04:15   #496
achrobok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

U mnie to niestety nie działa, po ściaganiu koloru chodziłam przez pół roku farbowac włosy do fryzjera, dodam ze jest to profesjonalny zakład, używają farb wella, na początku byłam zadowolna, ale kiedy po którejś tam wizycie zorientowałam sie ze te odrosty mam jaśniejsze, poszłam z reklamacją, i było ok przez ok 3 mycia, potem problem wrócił, wkurzyłam sie, ale nie szłam już tam, tylko kupiłam farbę i stwierdziłam ze muszę wziąść sprawę w swoje ręce, Dodam jeszcze że farbowałam zawsze włosy sama, i to sobie, siotrze , mamie, teściowej, kto tylko chce. Także nie jest tak że nie umię tego robić, i najlepsze ze wszytkim wychodzi fajnie, może też trochę przesadzam, ale źle sie czuję z tym "jaśniejszym czubkiem" włosów. Kupiłam wczoraj ten brąz, spróbuję jeszcze tego, aie to chyba za jakiś czas-nie wiem ile wytrzymam, ale boję sie ze byłby to za krótki odstęp czasu. Aha, dziekuję za odpowiedzi dziewczyny. ;-)
achrobok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 22:40   #497
GRAZYNA61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Witam! Właśnie Zafarbowałam Włosy Casting Nr 600 Ciemny Blond !!!! I Wyszedł Mi Ciemno Brązowy!!!! Nie Jest Zły ,ale Z Blondem Nie Ma Nic Wspólnego .
GRAZYNA61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:25   #498
KittyKitty_BangBang
Raczkowanie
 
Avatar KittyKitty_BangBang
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kittiland
Wiadomości: 241
GG do KittyKitty_BangBang
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

hey
nie będę śmiecic rforum i zakładac nowego wątku wiec spytam tu
na jakiej stronce można zobaczyc palete kolorów farby palette deluxe.. bo jakos nie moge sie odnalesc
KittyKitty_BangBang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:13   #499
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

hej mam na glowie sprany jasny kasztan, lekkie przeswity starego rozjasniania wlosow, mam ochote na nowy odcien castinga czekolade lub praline czy ktoras z was farbowala wlosy nowymi odcieniami, zastanawiam sie czy warto . Prosze o pomoc
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 16:22   #500
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez KittyKitty_BangBang Pokaż wiadomość
hey
nie będę śmiecic rforum i zakładac nowego wątku wiec spytam tu
na jakiej stronce można zobaczyc palete kolorów farby palette deluxe.. bo jakos nie moge sie odnalesc

Niestety znalazlam tylko w rosyjskim jezyku,gdzie sa odcienie tych farb deluxe.
http://www.ivis-bg.com/index.php?cPath=335_336
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 18:50   #501
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

hehe pomalowałam jasnym brazem castinga no i wyszly mi czarne włosy, ale pieknie lsnia i sa bardzo zdrowe i to ten plus, jednak mam nadzieje ze skoro to szampon to zmyje sie troszke i bedzie to w koncu jasny braz, gdyz lepiej sie czuje w jasniejszych( miesiac temu bylam jasna blondynka, a tu taka zmiana)
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 08:21   #502
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

moj kolorek włosów jest taki jak ciemny blond 600 z castinga, czy myslicie, ze chwycilby mi jasniejszy kolorek ta farba??
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:23   #503
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

dziewczyny czum sie rózni loreal casting cream gloss od loral casting???
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 18:38   #504
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez silent_wishper Pokaż wiadomość
hehe pomalowałam jasnym brazem castinga no i wyszly mi czarne włosy, ale pieknie lsnia i sa bardzo zdrowe i to ten plus, jednak mam nadzieje ze skoro to szampon to zmyje sie troszke i bedzie to w koncu jasny braz, gdyz lepiej sie czuje w jasniejszych( miesiac temu bylam jasna blondynka, a tu taka zmiana)

ja tak samo zrobiłam:zafarbowałam jasnym brązem Castinga i wyszedł prawie czarny.Szczerze, wolałam swój naturalny color czyli taki średni brąz... Czy casting na pewno się zmyje? Bo mam... pietra Chyba umyje włsoy kilka razy pod rząd..HelpD napiszczie jak to z tym szamponem koloryzującym jest.. czy się zmyje do naturalnego kolorku??
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 07:45   #505
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

hehe kolor jasny braz jest przesliczny, troszke sie zmywa ale juz sie do niego przyzwyczailam i jest idealnie Piękny głęboki i czysty brąz
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 08:46   #506
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez silent_wishper Pokaż wiadomość
hehe kolor jasny braz jest przesliczny, troszke sie zmywa ale juz sie do niego przyzwyczailam i jest idealnie Piękny głęboki i czysty brąz

a jaki masz swoj naturalny? moze wyszedl Ci inny bo masz jasniejsze wloski.. ja juz duzo razy mylam wlosy, bo chce wrocic jednak do swojego kolorku...
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 09:53   #507
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Unhappy Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Wiem tylko tyle że CASTING to bardzo dziwny przypadek Mi po dosłownie 5min.trzymania go na głowie włosy niestety zafarbowały Myję je codziennie,kolor schodzi ale bardzo wolno.Tez chcę powrotu do natury
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:18   #508
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Wiem tylko tyle że CASTING to bardzo dziwny przypadek Mi po dosłownie 5min.trzymania go na głowie włosy niestety zafarbowały Myję je codziennie,kolor schodzi ale bardzo wolno.Tez chcę powrotu do natury
probuj szamponem przeciwlupiezowym - powinno to przyspieszyc zmywanie sie
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:32   #509
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez kasik16 Pokaż wiadomość
a jaki masz swoj naturalny? moze wyszedl Ci inny bo masz jasniejsze wloski.. ja juz duzo razy mylam wlosy, bo chce wrocic jednak do swojego kolorku...
Jasny braz kladalam na sprany kasztan, zagdzam sie ze powinnas uzywac przeciwlupiezowego szamponu, on wyplukuje kolor
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 09:44   #510
leReve
Raczkowanie
 
Avatar leReve
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 40
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

A ja pytanie mam takie: Czy któraś z Was farbowała włosy rozjaśnione na blond (nie jakiś tam tleniony) tą farbą? Chciałabym wrócić do naturalnego ciemnego blondu, ale z tego co mi wiadomo kolor z włosów blond może się szybko wypłukać.
Jak jest z tym szamponem? Będę przeogromnie wdzięczna za odpowiedź
leReve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.