Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 17:17   #4321
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
"Obsługiwałem angielskiego króla"
no coz, nudy. nie wiem co ten film mial wniesc, na poczatku nawet mi sie podobal. momentami byl zabawny i uroczy. od polowy filmu nie moglam doczekac sie jego konca, strasznie sie dluzyl. wlasciwie to nie wiem jak go ocenic, bo nie byl najgorszy, ale sie nudzil. na plus jak zwykle przy czeskich filmach - ironia i dystans do swiata. plus dobrze dobrana muzyka i ogole obraz. za to 5/10.

a dzis po raz kolejny obejrze "Hanami. Kwiat wiśni"
Mam go właśnie w planach. Po emotikonce widzę, że warto?
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 17:28   #4322
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Mam go właśnie w planach. Po emotikonce widzę, że warto?
tak, jak najbardziej warto! u mnie ma 10/10, pisalam o nim jakies 3 lub 4 strony wczesniej.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
"Hanami. Kwiat wiśni" - 10/10.
absolutna rewelacja, arcydzielo wczoraj go obejrzalam, a jutro chyba pojde na niego do kina, bo jestem zachwycona i chce sie moim zachwytem podzielic z TŻtem [wczoraj obejrzalam go z przyjaciolkami].
fantastyczna gra aktorow, swietny scenariusz. film prawdziwy do bolu. realny. genialnie ukazana milosc, relacje miedzy rodzicami a dziecmi, samotnosc, bol po stracie ukochanej osoby, przyjazn, przemijanie.. i wiele innych uczuc, przezyc i stanow wspolczesnego swiata. przepiekna muzyka i jeszcze piekniejsze obrazy, ktore wygladaja jak fotografie. wzrusza, momentami smieszy, ale pobudza do refleksji.
naprawde, swietna historia i film godny polecenia. jeden z najlepszych, jakie widzialam
prosze
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 17:42   #4323
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Ciekawy przypadek Benjamina.... ciekawy, moze troche za dlugi, zastanawialam sie momentami o co chodzi ale w koncu film opisuje cale zycie czlowieka, rozne etapy. bardzo fajny, nie wiem co wiecej napisac Na kolana mnie nie powalil ale bardzo mi sie podobal 8.5 / 10
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - jak dla mnie porażka, dno, klapa, katastrofa i kicha. Nawet się nie wzruszyłam. Nie skłonił mnie do refleksji. Nie wywarł żadnego większego wrażenia. Beznadzieja!
Gdyby nie wątek Pitta i Tildy Swinton dałabym 1/10, tak jest 3/10.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 17:54   #4324
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

" Zabić prezydenta" - film depresyjny, a w zasadzie historia człowieka, który wpada w depresje. Film jednego aktora, genialnego Seana Penna. Dal niego warto zobaczyć. Bez happy endu. 7/10
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 18:40   #4325
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
tak, jak najbardziej warto! u mnie ma 10/10, pisalam o nim jakies 3 lub 4 strony wczesniej.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------



prosze

O ja ślepa
Wielkie dzięki
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:02   #4326
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Norbit - Norbit, chłopak z sierocińca, bierze ślub z monstrualnie grubą kobieta.

Zdecydownie komedia nie dla mnie. Bezsensowna, schematyczna, mało śmieszna, przyznaję część obejrzałam na przewijaniu. Fakt nie jestem jakąś wielką fanką murphy'ego, ale zwykle coś tam śmiesznego dostrzegałam, a tu nic.
0/10

Mamma mia- podejście numer nie-wiem-ile do obejrzenia tego. Fabuła - hm, jak dla mnie szkoda gadać, strasznie się dłuży. Lubię musicale, ale tu jakoś wyjątowo rażą piosenki. Cały film jest w stylu piszczącym- zarówno wykonania utworów Abby jak i dialogi.
Chyba nie będę oceniać, bo w sumie można powiedzieć, że nie obejrzałam tego porządnie.

Ja chyba mam dzisiaj zły humor
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:35   #4327
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ślady zbrodni - z Samuelem L. Jacksonem i E. Mendes. Dobry, kryminalny film, z dobrą obsadą. Nieprzewidywalny, zaskakujący, ale bez porywów. 8/10

Kroniki Spiderwick - baśniowy dla dużych dzieci. O starym domu, jego tajemniczych mieszkańcach i groźnych sąsiadach. Spokojny, przyjemny, efekty w normie. 8/10

Po raz kolejny:
Jaś Fasola na wakacjach - lubię humor Mr. Bean'a, więc z niego ubaw po pachy i do tego krajobrazy Francji i Cannes Plus dobra muzyka i ciekawa fabuła. Całości dodaje smaczku Willem Defoe oraz śliczna Emma De Caunes 9/10
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 20:49   #4328
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Popiełuszko"- historia w pigułce. Film ciekawy, pouczający, wzruszający z elementami humoru. Troszkę za długi ale godny polecenia. 9/10
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:18   #4329
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

High School Musical 3 - za stara baba ze mnie na takie filmy, ale film był dla brata i już mając go na komputerze obejrzałam.
Typowa american love story with happy and. Nic ciekawego, kiepski musical.
Tak więc następnym razem nie oglądam filmów młodszego rodzeństwa
2/10

Siostry Magdalenki -( Magdalene Sisters) doskonały nie był, ale mimo to miał coś w sobie, że obejrzałam go nie odwracając wzroku.
6/10

Day the earth stood still ( Dzien w którym zatrzymała się Ziemia)- szczerze mówiąc, nudny, przewidywalny, napraaawde nie warty obejrzenia. Keanu w każdym filmie identyczna mimika, na kosmite się nadaje, ale był identyczny jak w Matrixie. 2/10
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:38   #4330
Myriam
Przyczajenie
 
Avatar Myriam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Krwawy Diament - świetny film z Leonardo DiCaprio, 8/10 !!! Wojna domowa, czarnoskórzy niewolnicy, wielki diament, miłość i bohaterstwo. POLECAM

Nie zadzieraj z fryzjerem -
0/10 totalna porażka. Tak żenujący, że aż momentami śmieszny. NIE POLECAM

Jestem na Tak - 8/10 naprawdę fajna komedia. Oczywiście jeśli lubisz Jim'a Carrey POLECAM

W Sieci Kłamstw - Kolejny świetny film godny polecenia z Leonardo DiCaprio. Tym razem CIA, terroryści i Al Kaida. 8/10 POLECAM

Szkoła dla Drani - Naprawdę bardzo fajna komedia o szkole dla życiowych nieudaczników. FAJNE

Spotkamy się w Więzieniu - kolejna świetna komedia. Uśmiałam się do łez 10/10 POLECAM




Edytowane przez Myriam
Czas edycji: 2009-03-08 o 21:41
Myriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:44   #4331
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

American Gangster - bardzo mi się podobał. Wciągający, świetnie zagrany ( Denzel), z klimatem. Dla mnie kawałek dobrego kina.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 23:16   #4332
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Revolutionary road - Kate i Leo jak zwykle razem gdzieś toną, jak nie na Titanicu to w małżeństwie z pozoru tylko udana para próbuje poradzić sobie z problemami i monotonią swojego związku, jednocześnie będąc tak bardzo niedopasowanymi, że z góry skazane jest to na niepowodzenie. 7/10

12 małp - film sf o podróżach a czasie, chorobach psychicznym i o tym że nie wszystko wygląda tak jak nam się z pozoru wydaje. Fajny 6/10

The reader - poruszający film o namiętności i miłości z jednej strony a z drugiej o okrucieństwie wojny i następstwach udziału w niej. Trudny. 7/10

Vicky. Cristina. Barcelona. - moim zdaniem świetny i bardzo dający do myślenia. Spojrzenie na związki i na to co "wypada" z różnych punktów widzenia. 8/10
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:43   #4333
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Harry Potter i Komnata Tajemnic – fabuła oczywiście skrócona i wiele pobocznych watków z książki zostało usuniętych, albo zmienionych, ale też wiele zostało nie ruszonych w ogóle (nawet niektóre dialogi były identyczne jak w książce) i to mnie pozytywnie zaskoczyło
Pod względem efektów specjalnych, druga część filmu jest o wiele lepsza, niż pierwsza Scena walki Harrego z wężem jest naprawdę efektowna Cała reszta też wyglądała bardzo naturalnie np. pająki uciekające w stronę lasu – bardzo zwracałam na to uwagę Cieszę się ogromnie, że mogę żyć w czasach tak zaawansowanej techniki i oglądać tak wypasione efekty na wypasionym telewizorze, czy ekranie kinowym Zapewne jeszcze kilkadziesiąt lat temu zrobienie takiego filmu nie byłoby możliwe.
9/10

Slumdog. Milioner z ulicy – przyjemnie i lekko się ogląda. Wszystko jest poukładane i ciekawie zgrane. Wartościowe sceny pokazujące życie zwykłych ludzi, ubogich i poniżanych, w kontraście z tymi bogatymi mafiosami i gangsterami uważającymi się za lepszych. Sceny biedy i krzywdy, jaka dzieje się tym prostym ludziom, poruszają. A dzieciaki są genialne – prawdziwe i naturalne Mali chłopcy strasznie mi się podobali
Cieszę się, że ten film zdobył tyle nagród (Oskarów i Globów), że rozłożył na łopatki epickiego "Beniamina Buttona" i że hinduscy aktorzy utarli nosa Pittowi i kibicującej mu Angelinie sasasa
8/10

Zmierzch – thrillerem bym tego filmu nie nazwała Nie ma ani jednej sceny grozy Za to pod film miłosny można go śmiało podpiąć No i już wiem o co chodzi w tym całym uwielbieniu do Roberta Pattinsona Bo wcześniej patrząc na jego zdjęcia nie rozumiałam czemu wszystkie dziewczyny tak za nim szaleją, ale po obejrzeniu filmu mogę dołączyć do tych wzdychających Ciachooooooo I te jego oczy Dzięki charakteryzacji i roli tajemniczego i lekko mrocznego wampira, Pattinson jest baaardzo pociągający
W filmie podobały mi się te powłóczyste spojrzenia, zwolnione ruchy i piękne krajobrazy.
8/10
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:33   #4334
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
High School Musical 3 - za stara baba ze mnie na takie filmy, ale film był dla brata i już mając go na komputerze obejrzałam.
Typowa american love story with happy and. Nic ciekawego, kiepski musical.
Tak więc następnym razem nie oglądam filmów młodszego rodzeństwa
2/10

Siostry Magdalenki -( Magdalene Sisters) doskonały nie był, ale mimo to miał coś w sobie, że obejrzałam go nie odwracając wzroku.
6/10


Day the earth stood still ( Dzien w którym zatrzymała się Ziemia)- szczerze mówiąc, nudny, przewidywalny, napraaawde nie warty obejrzenia. Keanu w każdym filmie identyczna mimika, na kosmite się nadaje, ale był identyczny jak w Matrixie. 2/10

Mogę wiedzieć w jaki sposób go zdobyłaś?

PS: Niech ktoś zmieni szatę graficzną na starą, błagaaaam.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:02   #4335
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
American Gangster - bardzo mi się podobał. Wciągający, świetnie zagrany ( Denzel), z klimatem. Dla mnie kawałek dobrego kina.
Mam go.. musze go w takim razie obejrzec skoro zachwalasz

Just dance - tylko taniec - nie byl zly, arcydzielo tez zadne ale nie zasnelam, watek jakos sie toczyl, fajna muzyka, takie 6,5/10
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:28   #4336
PrzebitaGumka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 209
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Myriam Pokaż wiadomość
Krwawy Diament - świetny film z Leonardo DiCaprio, 8/10 !!! Wojna domowa, czarnoskórzy niewolnicy, wielki diament, miłość i bohaterstwo. POLECAM

Nie zadzieraj z fryzjerem - 0/10 totalna porażka. Tak żenujący, że aż momentami śmieszny. NIE POLECAM

Jestem na Tak - 8/10 naprawdę fajna komedia. Oczywiście jeśli lubisz Jim'a Carrey POLECAM

W Sieci Kłamstw - Kolejny świetny film godny polecenia z Leonardo DiCaprio. Tym razem CIA, terroryści i Al Kaida. 8/10 POLECAM

Szkoła dla Drani - Naprawdę bardzo fajna komedia o szkole dla życiowych nieudaczników. FAJNE

Spotkamy się w Więzieniu - kolejna świetna komedia. Uśmiałam się do łez 10/10 POLECAM


Z tym się zgadzam !
PrzebitaGumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:37   #4337
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Myriam Pokaż wiadomość
[COLOR=Black]Krwawy Diament - świetny film z Leonardo DiCaprio, 8/10 !!! Wojna domowa, czarnoskórzy niewolnicy, wielki diament, miłość i bohaterstwo. POLECAM
Dla mnie to totalny gniot. Ale to pewnie ze względu na Leo, bo go kompletnie nie trawię. Dla mnie 0/10

Cytat:
Napisane przez Myriam Pokaż wiadomość
Nie zadzieraj z fryzjerem0/10 totalna porażka. Tak żenujący, że aż momentami śmieszny. NIE POLECAM
A ten znowu bardzo mi się podobał Komedią bym tego nie nazwała, ale taką lekką obyczajówką z przymrużeniem oka, jak najbardziej Dla mnie Nie zadzieraj z fryzjerem jest na 9/10

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2009-03-09 o 15:39
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:47   #4338
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Kochaj i tańcz... wg mnie 5/10. Banalne zakończenie...
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:26   #4339
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Slumdog milioner
Nie wiem co o tym filmie myśleć
Pierwsza połowa strasznie mnie zraziła,miałam ochotę wyjść z kina. Za dużo przemocy, okrucieństwa,chyba jestem za wrażliwa na sceny wydłubywania oczu łyżką Siedziałam z zamkniętymi oczami,jedzenie momentami podchodziło mi do gardła - na widok dzieciaka całego w kupie wszyscy się śmieli,a mnie zemdliło
Za to druga połowa jak najbardziej ok,bardzo mi się podobała
Nie bardzo wiem jak ocenić ten film, więc daje 6/10
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 19:49   #4340
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Kobiety pragną bardziej 10/10 - Film mi się bardzo podobał. Polecam osobą, które lubią komedie romantyczne. I zabawna i z wątkiem miłosnym. Film pokazuje życie takim jakim jest. Jak kobiety zachowują się w stosunku do mężczyzn i vice versa. Warto było wybrać się na ten film do kina. Polecam do obejrzenia we dwoje a także z przyjaciółką lub na samotny wieczorek
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:11   #4341
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
obejrzałam Seven Pounds i ...
fajny robi sie Will Smith ze przestał grac głupie role... ta nawet mu wyszła....
Rosario Dowson - ona jest taka sliczna a nawet jej nie poznałąm w tym filmie w tej roli....
a film?
wzruszajacy wiec na pewno wiekszosci sie spodoba, ja również oglądałam z zaciekawieniem.
tylko był podany za bardzo na tacy
Jednak Uważam ze warto obejrzeć... daje 6/10
Co do podkreślonego - Will Smith i głupie role?
Nie jest to jakiś super ekstra uzdolniony aktor i wiadomo, że zdarzało mu się grywać w amerykańskich super-giga-komercyjnych produkcjach, ale oprócz tego ma na swoim koncie choćby takie produkcje jak: Ali, W pogoni za szczęściem, Nazywał się Bagger Vince czy Wróg Publiczny . I gwarantuję Ci, że to nie są "głupie role"
ok ok, przyznaję Ci rację jednak Will Smith kojarzy mi sie z głupkowatymi rolami - bardziej mi zapada w pamiec w bardzo Dzikim Zachodzie lub w Men in Black

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Changeling - Oskara bym za niego nie dała mimo że Jolie grała dobrze ( czy mimo wszystko nie za bardzo spokojnie?) Sama historia tym straszniejsza że prawdziwa. 8/10

Changeling - Oszukana
- nie dla mnie... momentami robiło sie ciekawie...
ale ogólnie nie zachwycił mnie.
Owszem polecam obejrzeć bo to taki miły film komercyjny.
Angelina chodzi przez 2 godziny w tym samym kapeluszu wyglada niczym wyjeta Tamara Lempicka ze swojego autoportretu
krajobraz LA stylizowany w ciepłych kolorach odbarwiony z żółtym tramwajem czy autobusem...
Wszystko ślicznie tylko nie pasujące do tego filmu
sama historia smutna

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
The reader - poruszający film o namiętności i miłości z jednej strony a z drugiej o okrucieństwie wojny i następstwach udziału w niej. Trudny. 7/10
The Reader - Lektor to mój faworyt - u mnie ma Oscara zarówno film jak i Kate Winslate (również za revolutionery road).
Bardzo daje do myślenia 9/10

Boy in stripped pyjamas - boski! 9/10
o czym? o przyjaźni miedzy chłopcami pomiędzy którymi tej przyjaźni nie powinno być, o niezrozumieniu świata dorosłych. o barierach jakie sobie sami wyznaczamy i otym ze mimo wszystko czujemy to samo.
a to wszystko osadzone w czasie II wojny swiatowej - przygladamy sie rodzinie SSmana który odpowiada za prowadzenie Obozu Koncentracyjnego
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 22:30   #4342
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Krwawe walentynki 3 d rozpisywać się zanadto nie będę - film przewidywalny, niezbyt wciągający. jedyne plusy za efekty - faktycznie to 3 d robi wrażenie. poza tym cienizna niestety.
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 23:16   #4343
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Georgia Rule - na filmwebie skasyfikowany jako komedia romantyczna, dramat. Rachel jest zbuntowaną nastolatką - nie dogaduje się z matką, nie chce iść na studia, nie chce pracować. Aby jakoś naprostować Rachel jej matka decyduje się ją wysłać do babci - kobiety stanowaczej, której życie jest podporządkowane wielu zasadom. Każdy kto u niej przebywa musi się do nich dostosować.
Początek może się wydawać dosyć komendiowy, ale poźniej coraz więcej dramatu. Akcja, chociaż nie zawrotnie szybka, zaskakuje. Bardzo przekonująco zagrała Felicity Huffman(znana głównie z "Gotowych na wszystko") w roli matki.
Film zdecydowanie jest z cyklu tych o czymś, pokazuje jak bardzo możemy się mylić w ocenie innych.
7,5/10
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:57   #4344
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

The Reader (Lektor) - genialny.
Po obejrzeniu moja ocena dla Benjamina Butona spada o 3 punkty.
Lektor ma wszystko..głębię, fabułe wciągająca od pierwszej sekundy i utrzymującą do ostatniej sekundy w napięciu i niepowtarzalnym klimacie.
Każda scena jest tu "po coś" dopracowana w każdym szczególe.

Kate Winslet gra po mistrzowsku

Generalnie ten film coś mi opowiedział.. ba nie coś- a piękną, niebanalną historię!
Wiem po co spędziłam 2 godziny przed TV

Na prawdę warto

10/10
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:14   #4345
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
A ten znowu bardzo mi się podobał Komedią bym tego nie nazwała, ale taką lekką obyczajówką z przymrużeniem oka, jak najbardziej Dla mnie Nie zadzieraj z fryzjerem jest na 9/10

Zohan jest bardzo specyficzny, dla ludzi z zakręconym poczuciem humoru. Mnei się podobało. POdtrzymuje ocenę.

Transporter 3 - nuuudaa, nuuda, nuuuuda. Główną role gra samochód. Nie warto, chyba, że już nie macie absolutnie nic do zrobienia, okna umytem, firanki uprane , kafelki w łazience się błyszczą jak lusterko, itp. 4/10
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:17   #4346
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

A ja obejrzałam wreszcie "Tajne przez poufne" i daję mu 7/10. Poważnie. Obejrzałam i absurdalnie film wydał mi się tak rzeczywisty i bliski normalnego życia, że az samej wierzyć mi sie nie chciało.

specyficzny, bardzo specifyczny, ale podobał mi się
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:50   #4347
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Ja nie zlinczuję, wręcz przeciwnie

Gra aktorska jest koszmarna moim zdaniem . Polecam się wsłuchać: Robert zanim coś powie często..hmm jakby to nazwać...ciamka (coś w stylu mlaskania). Gdzieś w połowie filmu zaczęłam zwracać na to uwagę i myślałam, że nie wytrzymam do końca i rzucę czymś w monitor..
No i Kristen - jej mina powinna przejść do historii. Ja nie potrafiłabym mieć ciągle identycznej miny
Z tym ciamkaniem to też prawda W wersji dla oldboy'ów mógłby grać Jarek i Szczypińska, jemu ciamkanie super wychodzi
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:24   #4348
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Z tym ciamkaniem to też prawda W wersji dla oldboy'ów mógłby grać Jarek i Szczypińska, jemu ciamkanie super wychodzi


Zgadzam się - Jarek jest mistrzem ciamkania.
Wygląda na to, że to teraz trendy ...

No to CIAM

Edytowane przez Clarissa:)
Czas edycji: 2009-03-10 o 14:32
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:30   #4349
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Mnie bardziej rozbraja ta mina Kristen - zawsze tak samo rozdziawione usta i tępe spojrzenie

Swoją drogą, któraś z Wizażanek skusiła się na film "Zamiana"? Po fragmentach, na które spoglądałam - totalna klapa, jednak interesuje mnie, czy dużo jest tam scen z Kazimierza Dolnego (ponoć tam część kręcono). Jeżeli tak, to chyba nawet skuszę się, aby zmarnować trochę czasu i posiedzę w kinie na tym "wytworze".
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:31   #4350
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

what just happened - spodziewałam się czegoś wiecej, że film będzie chociaż śmieszny. a tu rozczarowanie i nuda. mogłabym śmiało zasnąć na nim. nawet go nie ocenie bo nie wiem jak ;|
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.