Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 14:02   #1981
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

R:
śniadanie: serek Danio, kanapka z serkiem, 3 małe pomidory
II ś.: serek Danio (znowu..), bułka maślana,sok marchwiowy
obiad: pierś kurczaka z ziemniakami, sałata z ogórkiem i sosem
podw : płatki z mlekiem
kolacja: serek wiejski, kanapka z serem i ketchupem
i jak?

Edytowane przez coca_cola
Czas edycji: 2009-03-13 o 14:46
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:41   #1982
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
na to, cytrusku, na forum , nie pomożemy niestety już.
WiemPowiem Ci, ze tak to mam motywacje, ale jak spojrze w lustro to ona znika

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Moze dodam swoj dzisiejszy, moze jest lepiej:
sniadanie: serek wiejski z jablkiem, cynamonem, lyzka orzechow i rodzynek, 1 kanapka grahama z dzemem
IIsiadanie: jablko
obiad: 3 racuchy z jablkami, chochelka zalewajki
kubus
podwieczorek: owsianka: 2 lyzki platkow owsianych, 150ml mleka, jablko, cynamon, lyzka orzechow, garsc rodzynek
kolacja: bedzie 1 duża kromka grahama z szynka i ketchupem, 120g sera bialego z dzemem porzeczkowym lub zamiast sera jakas rybka wedzona lub w galarecie

I jak??
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:46   #1983
iKarolajnaa
Raczkowanie
 
Avatar iKarolajnaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: from Jamajka.
Wiadomości: 357
GG do iKarolajnaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez coca_cola Pokaż wiadomość
R:
śniadanie: serek Danio, kanapka z serkiem, 3 małe pomidory - Danio out, same cukry. Kanapka? Z jakiego chleba? I jaki ten serek?
II ś.: serek Danio (znowu..), bułka maślana,sok marchwiowy - Znów Danio? Na R nie jada się takich jogurtów/serków. Bułka maślana na R...? Znasz 10PŻ ?
obiad: pierś kurczaka z ziemniakami, sałata z ogórkiem i sosem - sos na śmietanie? Jeśli tak, to tez odpada. A ziemniaki jak robione? I ile...
podw./kolacja: serek wiejski, kanapka z serem i jakimś warzywem - chleb na wieczór nie bardzo, kolacja powinna być typowo białkowa. Serek wiejski lekki czy normalny?
i jak?
pod R to mi ani trochę nie podchodzi... Raczej porządne U.
__________________
biegam. stepper'uje.
Tamilee Webb.
Dość słodyczy!


zmasowany atak na cellulit !

'be my teddy bear ! '
próbuję zaakceptować siebie. ot co.
iKarolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:59   #1984
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Agg77 Pokaż wiadomość
Kogo Ty chcesz oszukać .? Przecież Twoje jadłospisy nie zmieniają się..
to choroba Ją oszukuje ... i cytrusku musisz zrozumiec ze to co widzisz w lustrze nie jest obrazem do konca prawdziwym..

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
WiemPowiem Ci, ze tak to mam motywacje, ale jak spojrze w lustro to ona znika

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Moze dodam swoj dzisiejszy, moze jest lepiej:
sniadanie: serek wiejski z jablkiem, cynamonem, lyzka orzechow i rodzynek, 1 kanapka grahama z dzemem moze dodasz musli do tego twarozku...
IIsiadanie: jablko bez komentarza. ciagle mowisz ze masz za mala przerwe, to o ktorej jakas 1. sniadanie a o ktorej masz obiad?
obiad: 3 racuchy z jablkami, chochelka zalewajki i to jest więcej ?? 3 racuchy .........
kubus
podwieczorek: owsianka: 2 lyzki platkow owsianych, 150ml mleka, jablko, cynamon, lyzka orzechow, garsc rodzynek owsianka z 2 łyzek płatkow ... ? juz kiedys pisalam ze tyle to jadAŁ... mój królik a wazył 2 kg...
kolacja: bedzie 1 duża kromka grahama z szynka i ketchupem, 120g sera bialego z dzemem porzeczkowym lub zamiast sera jakas rybka wedzona lub w galarecie to moze zjedz i rybe i ser (wiem ze nie pasuje, wiec zjedz dwie ryby, kurdeeeeeeeeeee)

I jak??
juz zjadłas podwieczorek ??? w takim razie powinnas jeszcze zjesc jakis 2. podwieczorek, do pojscia spac masz jeszcze zapewne 7 h ...

i nic nie zwiększyłas. owszem 'przełamałas' sie moze do racuchow (tak jak pisalas na sukcesach) ale zjadłas je zamiast ziemniaków z jakims miesem/bigosem wiec wyszlo tyle samo albo i mniej tak jedząc zdrowia nie osiągniesz, barier nie przełamiesz i choroby nie pokonasz.
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:07   #1985
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
to choroba Ją oszukuje ... i cytrusku musisz zrozumiec ze to co widzisz w lustrze nie jest obrazem do konca prawdziwym..



juz zjadłas podwieczorek ??? w takim razie powinnas jeszcze zjesc jakis 2. podwieczorek, do pojscia spac masz jeszcze zapewne 7 h ...

i nic nie zwiększyłas. owszem 'przełamałas' sie moze do racuchow (tak jak pisalas na sukcesach) ale zjadłas je zamiast ziemniaków z jakims miesem/bigosem wiec wyszlo tyle samo albo i mniej tak jedząc zdrowia nie osiągniesz, barier nie przełamiesz i choroby nie pokonasz.
Obiad jem ok.12 bo o tej jest w szkole, a IIsniadanie ok.11, wiec dlatego tylko to jablkoNa kolacje jak bedzie rybka to postaram sie zjesc jej wiecej, a jak jej nie bedzie to zjem wiecej twarozku
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:37   #1986
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Obiad jem ok.12 bo o tej jest w szkole, a IIsniadanie ok.11, wiec dlatego tylko to jablkoNa kolacje jak bedzie rybka to postaram sie zjesc jej wiecej, a jak jej nie bedzie to zjem wiecej twarozku
jesz obiad o 12 i później tylko mały podwieczorek i kiepską kolację? ręce mi opadły ostatecznie.

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
P...

Iśn- chałka drożdżowa moczona w mleczku i cukrze waniliowym, smażona, budyń śmietankowy na mleku 3.2% z czekoladą i rodzynkami (miałam na 3 godz więc mogłam sobie pozwolić na takie śniadanko) od wczoraj mam ochotę na chałkę i chyba jutro sprezentuję sobie jakieś śniadanie z nią w roli głównej pysznie!

banan

IIśn- kupna kanapka szkolna (paluch, ser, parówka, warzywka, masełko, sos...), leon jakiego leona pijesz? a kanapka standardzik, smaaaaczna
b)naleśnik biszkoptowy z marmoladą jakąśjakieś cukierki 2 pyycha!

calzone na ciepło z ketchupem uwielbiam jak wracam ze szkoły, to często wpadam do piekarnii i kupuję, mają tam takie dobre z dużą il. farszuuu

O- zupka pieczarkowa z makaronem, furrrraaa spaghetti z sosem mięsnym i serem żółtym, kompocik obiad-marzenie! <3

kawwwwwaaaa z herbatką, mars, 3 gałki lodów z polewą czekoladową i znowu pycha

P- bułka słodka z makiem i serem, kakao aaaaaaaaaa

sałatka owocowa (banan, kiwi, jabłka, brzoskwinie, mandarynki, ananas,) z galaretką i bitą śmietaną czekoladową sama robiłaś? ja już chcę świeże owoce

K- 4 podwójne tosty z serem, szynką i ananasem, herbata, parówka z kanapką z masełkiem i czosnkiem i sos czosnkowy a co to za mina? cudownie!

teraz mleko z płatkami śniad
jak zwykle cud, miód i orzeszki
__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!
vana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:42   #1987
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Obiad jem ok.12 bo o tej jest w szkole, a IIsniadanie ok.11, wiec dlatego tylko to jablkoNa kolacje jak bedzie rybka to postaram sie zjesc jej wiecej, a jak jej nie bedzie to zjem wiecej twarozku
no ale napisalam o ktroej jesz PIERWSZE sniadanie ? jezeli lekcje masz o 8 to zapewne o 7, czyli spokojnie zmiescisz normalne 2.sniadanie ....
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 16:10   #1988
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
no ale napisalam o ktroej jesz PIERWSZE sniadanie ? jezeli lekcje masz o 8 to zapewne o 7, czyli spokojnie zmiescisz normalne 2.sniadanie ....
Pomysle nad tym, ale na razie niczego nie obiecuje.Z reszta Tobie nie musze chyba tego tlumaczyc, sama wiesz jakie to trudne
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 17:19   #1989
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Dzisiaj już grzeczna Rrrr

Śniadanie: placuszki z płatków owsianych (4 łyżki płatków, 2 jajka, słodzik) posmarowane serkiem homo naturalnym wymieszanym ze startym jabłkiem i cynamonem
II śniadanie: 0,5 grahamki z pastą z tuńczyka (0,5 puszki tuńczyka wsw, 0,5 wieśniaka lekkiego, ogórek kiszony, cebula, natka, koperek)
Obiad: leczo (takie z mrożonki- pomidory, papryka, cebula, fasolka szparagowa; ok.250 g) z piersią z kurczaka (ok.200 g) ----------> wszystko usmażone na łyżce oliwy z oliwek
Podwieczorek: 15 migdałów
Będzie
Kolacja: sałatka a'la grecka, ale z tofu (sałata, 100 g tofu, pomidor, papryka, cebula, ogórek, oliwki)
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:00   #1990
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

U:
1 śniad.: Big grahamka z masełkiem,szynką i pomidorkiem,jajko na miękko, herbata z cytryną, mandarynka.
w szkole:
2 bułki z masełkiem i serkiem topionym, mandarynka, princessa kokosowa.
obiad: 3 paluszki rybne,ziemniaki,surówka z marchewki,jabłka i kapusty kiszonej do tego 2 krokiety ze smażoną kapustą i pieczarkami.
podwieczorek: budyń śmietankowy.
kolacja(będzie dopiero): 1 naleśnik z twarożkiem,mały danone gratka truskawkowy,kakao.

Ocenicie?
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:20   #1991
Trooskaffka
Raczkowanie
 
Avatar Trooskaffka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki / Częstochowa
Wiadomości: 54
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Rrrr

woda z cytryna

Sniadanie: owsianka z 6 lyzek platkow owsianych gorskich, 2 lyzek otrebow owsianych, 250 ml mleka 2%, jablko, cynamon

Obiad: 30g kaszy, ryba po grecku( marchewka uduszona na patelni, lyzka koncentratu pomidorowego, oregano, bazylia)

Podwieczorek: serek homo nat z zarodkami pszennymi

Kolacja: 2 kromki chleba zytniego z tunczykiem wsw i ogorkiem konserwowym

Prosze o ocene..
__________________


Trooskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 18:21   #1992
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość




---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Moze dodam swoj dzisiejszy, moze jest lepiej:
sniadanie: serek wiejski z jablkiem, cynamonem, lyzka orzechow i rodzynek, 1 kanapka grahama z dzemem
IIsiadanie: jablko
obiad: 3 racuchy z jablkami, chochelka zalewajki
kubus
podwieczorek: owsianka: 2 lyzki platkow owsianych, 150ml mleka, jablko, cynamon, lyzka orzechow, garsc rodzynek
kolacja: bedzie 1 duża kromka grahama z szynka i ketchupem, 120g sera bialego z dzemem porzeczkowym lub zamiast sera jakas rybka wedzona lub w galarecie

I jak??
Zaszla jedna zmiana.Do podwieczorku doszedl jeszcze kawalek sernikaa po kolacji rodzynki
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy

Edytowane przez cytrusekxD
Czas edycji: 2009-03-13 o 20:09
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:38   #1993
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

ha, dzisiaj mieliśmy badania kontrolne u pielęgniarki na zakończenie pobytu w liceum i pochwalę się, że od grudnia urosłam prawie 2cm! no i może wkleję swój jadłospisss.

moje dzisiejsze (jeszcze ) Peeeee:

Iśn: bułka maślana 100g z kruszonką: pół z masłem, tłustym twarogiem i powidłami śliwkowymi, pół z masłem orzechowym i konfiturą wiśniową; kawa z mlekiem 3,2% i cukrem, waniliowy danio 240g z mieszanką studencką, łychą nutelli i bananem; 3bit xxl

IIśn: 1. paluch serowy 140g z masłem, oliwkowym serkiem twarogowym president, żółtym serem, baleronem, sałatą, rzodkiewką i fuuuurą sosu do hamburgerów; serek wiejski; dr witt
2. wielka jogurtowa drożdżówka z masą serowo-budyniową; paczka wafelków orzechowych w czekoladzie, truskawkowy jogurt pitny 400ml

o: grochówka (gęęęsta) z boczkiem, kiełbasą, itd.; kasza gryczana odsmażana na maśle, karkówka w jakiejś marynacie z zasmażaną cebulką, jajo sadzone, buraczki, sałatka (sałata, szczypiorek, śmietana, ocen, cukier); nektar ananasowy
d: 1/3 torcika wedlowskiego, prawie całe piętro mleczka alpejskiego, dużo czekoladek (tiki taki, kasztanki, kokosowe), kubas kakao na mleku 3,2%

p: 2 krokiety z mięsem, 2 krokiety z kapustą i grzybami; 2 kromy chleba z masłem i solą, kubek barszczu

pączek toffi, paula x 2

k: grahamka 120g z masłem, almette śmietankowym i schabem; słoik małży w sosie 1000 wysp, herbata z cytryną i cukrem -- właśnie kończę

na wieczór przewidziałam delicje toffi i kawał torcika wedlowskiego, może wpadnie coś jeszcze i jaaak?


__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!
vana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 19:29   #1994
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
ha, dzisiaj mieliśmy badania kontrolne u pielęgniarki na zakończenie pobytu w liceum i pochwalę się, że od grudnia urosłam prawie 2cm! no i może wkleję swój jadłospisss.

moje dzisiejsze (jeszcze ) Peeeee:

Iśn: bułka maślana 100g z kruszonką: pół z masłem, tłustym twarogiem i powidłami śliwkowymi, pół z masłem orzechowym i konfiturą wiśniową; kawa z mlekiem 3,2% i cukrem, waniliowy danio 240g z mieszanką studencką, łychą nutelli i bananem; 3bit xxl

IIśn: 1. paluch serowy 140g z masłem, oliwkowym serkiem twarogowym president, żółtym serem, baleronem, sałatą, rzodkiewką i fuuuurą sosu do hamburgerów; serek wiejski; dr witt
2. wielka jogurtowa drożdżówka z masą serowo-budyniową; paczka wafelków orzechowych w czekoladzie, truskawkowy jogurt pitny 400ml

o: grochówka (gęęęsta) z boczkiem, kiełbasą, itd.; kasza gryczana odsmażana na maśle, karkówka w jakiejś marynacie z zasmażaną cebulką, jajo sadzone, buraczki, sałatka (sałata, szczypiorek, śmietana, ocen, cukier); nektar ananasowy
d: 1/3 torcika wedlowskiego, prawie całe piętro mleczka alpejskiego, dużo czekoladek (tiki taki, kasztanki, kokosowe), kubas kakao na mleku 3,2%

p: 2 krokiety z mięsem, 2 krokiety z kapustą i grzybami; 2 kromy chleba z masłem i solą, kubek barszczu

pączek toffi, paula x 2

k: grahamka 120g z masłem, almette śmietankowym i schabem; słoik małży w sosie 1000 wysp, herbata z cytryną i cukrem -- właśnie kończę

na wieczór przewidziałam delicje toffi i kawał torcika wedlowskiego, może wpadnie coś jeszcze i jaaak?


Nie no zamurowalo mnie, super
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:17   #1995
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
ha, dzisiaj mieliśmy badania kontrolne u pielęgniarki na zakończenie pobytu w liceum i pochwalę się, że od grudnia urosłam prawie 2cm! no i może wkleję swój jadłospisss.

moje dzisiejsze (jeszcze ) Peeeee:

Iśn: bułka maślana 100g z kruszonką: pół z masłem, tłustym twarogiem i powidłami śliwkowymi, pół z masłem orzechowym i konfiturą wiśniową; kawa z mlekiem 3,2% i cukrem, waniliowy danio 240g z mieszanką studencką, łychą nutelli i bananem; 3bit xxl dzisiaj u nas podobnie, w sensie , że ja miałam bułkę razową z tym samym tyle, ze na maśle orzechowym nie dałam konfitury :p lubię jak mi się do podniebienia klei

IIśn: 1. paluch serowy 140g z masłem, oliwkowym serkiem twarogowym president, żółtym serem, baleronem, sałaą, rzodkiewką i fuuuurą sosu do hamburgerów; serek wiejski; dr witt mmmmmm, oprócz baleronu, bo nie lubię hehe
2. wielka jogurtowa drożdżówka z masą serowo-budyniową; paczka wafelków orzechowych w czekoladzie, truskawkowy jogurt pitny 400ml

o: grochówka (gęęęsta) z boczkiem, kiełbasą, itd.; kasza gryczana odsmażana na maśle, karkówka w jakiejś marynacie z zasmażaną cebulką, jajo sadzone, buraczki, sałatka (sałata, szczypiorek, śmietana, ocen, cukier); nektar ananasowy grochówkę uwielbiam :ślina:
d: 1/3 torcika wedlowskiego, prawie całe piętro mleczka alpejskiego, dużo czekoladek (tiki taki, kasztanki, kokosowe), kubas kakao na mleku 3,2% mniam, mniam

p: 2 krokiety z mięsem, 2 krokiety z kapustą i grzybami; 2 kromy chleba z masłem i solą, kubek barszczu
zjadłabym te z kapustą i grzybami, oj jakbym zjadła
pączek toffi, paula x 2

k: grahamka 120g z masłem, almette śmietankowym i schabem; słoik małży w sosie 1000 wysp, herbata z cytryną i cukrem -- właśnie kończę małże? dobre to?;d

na wieczór przewidziałam delicje toffi i kawał torcika wedlowskiego, może wpadnie coś jeszcze i jaaak? a jedz Kasiu na zdrowie !!!


jak zwykle świetnie. ja jednak najbardziej ubóstwiam twoje jadłospisy za czasów kiedy byłaś na feriach i nam potem wypisywałaś co tam zjadałaś
przy okazji moje U :

śniadanie: buła razowa 100 g , jedna połówka z masłem , twarogiem i dżemem truskawkowym, druga z masłem orzechowym, kawa z mlekiem

II: jogo naturalny z fitellą cynamonową, jabłko
przed obiadem: jabłko jeszcze jedno i z 5 fistaszków :p

obiad: miseczka zupy warzywnej ( kapusta , buraki, marchewka, fasola, ziemniaki(, dorsz smażony, ze 2 ziemniaki, buraczki
tu gdzieś wpadła po kawka z mlekiem
podwieczorek: fistaszki, nie wiem ile

kolacja: twaróg z dżemem truskawkowym, kilka fistaszków

czyli dzień fistacha , że tak powiem
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:32   #1996
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

1 sniadanie: owsianka na mleku
2 sniadanie: serek waniliowy + kilka migdalow
obiad: risotto grzybowe frosty
podwieczorek: suszone morele
kolacja: danio warzywne, papryka, buleczka ziarnista

wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:48   #1997
Dermoza
Raczkowanie
 
Avatar Dermoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 115
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Moje dzisiejsze R

I- platki owsiane, twarog, kielki zodkiewki- kiwi- zielona herbata

kawa z mlekiem bez cukru!

II- bułeczka pełnoziarnista- na kazdej połówce: 2 plasterki szynki z indykiem, plaster twarogu, 2 plastry pomidora- zielona herbata

III- 2 kostki rybne mintaja pieczone w piekarniku w ziolach, brukselka i kalafior gotowany, tarta marchewka z jabkiem ( mozna jablko?? )

IV- garsc orzeczow wloskich- kefir

kawa z mlekiem bez cukru

V- wisniak z papryka

Bardzo prosze o ocenke Mam nadzieje ze dzisiaj lepiej
__________________
Pozytywne myślenie podstawą każdego dnia

W trakcie zmian
Dermoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:56   #1998
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Dermoza Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R

I- platki owsiane, twarog, kielki zodkiewki- kiwi- zielona herbata ile platkow i ile twarogu?

kawa z mlekiem bez cukru!

II- bułeczka pełnoziarnista- na kazdej połówce: 2 plasterki szynki z indykiem, plaster twarogu, 2 plastry pomidora- zielona herbata fajnie, acz pomidora nie musisz tak 'ograniczac' ;p i z bułkami roznie to bywa, nie wiadomo czy do konca pelnoziarnista lepszy bylby razowiec

III- 2 kostki rybne mintaja pieczone w piekarniku w ziolach, brukselka i kalafior gotowany, tarta marchewka z jabkiem ( mozna jablko?? ) mooozna a to az cale jablko starlas? brakuje mi weglowodanow

IV- garsc orzeczow wloskich- kefir fajnie

kawa z mlekiem bez cukru oj, znowu kawa? jakie mleko i ile dodajesz?

V- wisniak z papryka ok, a o ktorej ją jadasz?

Bardzo prosze o ocenke Mam nadzieje ze dzisiaj lepiej
brakuje wegli do obiadu, i sniadanie wydaje sie nie za duze, ale zalezy od tego ile plaktow i twarogu. jesz tez duzo nabiału i zadnego mięska, wege?
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:09   #1999
Dermoza
Raczkowanie
 
Avatar Dermoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 115
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
brakuje wegli do obiadu, i sniadanie wydaje sie nie za duze, ale zalezy od tego ile plaktow i twarogu. jesz tez duzo nabiału i zadnego mięska, wege?
Kawe kocham Wyeliminowalam cukier (slodzilam 2 lyzeczki), mleko 2%- malutko dodaje,

Pol twarogu 125 g, 5 lyzecz platkow (wiecej nie zmieszcze- juz i tak przez te dodawanie jedzenia rozszerzylam zoladek, i troche mam problemy z brzuszkiem:/, a nie chce utyc, brzuch mam plaski, malutki zoladek, wiecej nie moge zjesc, bo pozniej sie zle czuje i musze sie polozyc, a mam duzo rzeczy do roboty )

serek wiejski o 18, po 18 pijam wode, herbate zielona, czerwona, jak skoncze kubek, zaparzam kolejny i tak podpijam

Jabluszka pol starlam- obiadem sie napchalam tez:/

Lubie nabial Ale jutro bedzie miesko Dzisiaj jet piatek i tak jakos w piatki miecha nie jadam

Pomidora wiecej na kanapke sie nie zmiescilo,a samych nie jadam

Dziekuje Ci bardz Naprawde zalezy mi zeby prawidlowo komponowac posilki i stracic 5 kg do lipca

Tak w ogole pochwale sie, ze od kwietnia tamtego roku schudlam BEZ GLODZENIA SIE, 10 kg. Ograniczylam slodycze, wyrobilam nawyk jedzenia posilkow co 2 h, nie jadam w ogole fast foodow, malo slodyczy (raz w tygodniu sobie pozwalam, aby sie za jakis czas nie rzucic z braku), nie pije slodkich napoi, sokow, jedynie wode i herbatki- bez cukru. Zostawilam tylko kawe Ale i tak zrobilam postepy bo pije 2- 3 juz bez cukru A pijalam 5 z 3 lyzeczkami cukru. No i oczywiscie duzo ruchu.
__________________
Pozytywne myślenie podstawą każdego dnia

W trakcie zmian
Dermoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 22:12   #2000
Jorelia
Rozeznanie
 
Avatar Jorelia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

R, proszę o ocenę

I. Owsianka: cztery łyżki płatków owsianych, łyżka otrębów, serek wiejski lekki, łyżka miodu, cynamon.
II. Pół grahamki z pasztetem sojowym i ogórkiem, jabłko.
III. Sałatka grecka, kromka grahama.
IV. Serek homo naturalny z garścią mieszanki orzechów.
V. 150 g twarogu półtłustego z papryką, kiełkami i odrobiną jogurtu naturalnego.
Jorelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 07:36   #2001
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
ha, dzisiaj mieliśmy badania kontrolne u pielęgniarki na zakończenie pobytu w liceum i pochwalę się, że od grudnia urosłam prawie 2cm! no i może wkleję swój jadłospisss.

moje dzisiejsze (jeszcze ) Peeeee:

Iśn: bułka maślana 100g z kruszonką: pół z masłem, tłustym twarogiem i powidłami śliwkowymi, pół z masłem orzechowym i konfiturą wiśniową; kawa z mlekiem 3,2% i cukrem, waniliowy danio 240g z mieszanką studencką, łychą nutelli i bananem; 3bit xxl

IIśn: 1. paluch serowy 140g z masłem, oliwkowym serkiem twarogowym president, żółtym serem, baleronem, sałatą, rzodkiewką i fuuuurą sosu do hamburgerów; serek wiejski; dr witt
2. wielka jogurtowa drożdżówka z masą serowo-budyniową; paczka wafelków orzechowych w czekoladzie, truskawkowy jogurt pitny 400ml

o: grochówka (gęęęsta) z boczkiem, kiełbasą, itd.; kasza gryczana odsmażana na maśle, karkówka w jakiejś marynacie z zasmażaną cebulką, jajo sadzone, buraczki, sałatka (sałata, szczypiorek, śmietana, ocen, cukier); nektar ananasowy
d: 1/3 torcika wedlowskiego, prawie całe piętro mleczka alpejskiego, dużo czekoladek (tiki taki, kasztanki, kokosowe), kubas kakao na mleku 3,2%

p: 2 krokiety z mięsem, 2 krokiety z kapustą i grzybami; 2 kromy chleba z masłem i solą, kubek barszczu

pączek toffi, paula x 2

k: grahamka 120g z masłem, almette śmietankowym i schabem; słoik małży w sosie 1000 wysp, herbata z cytryną i cukrem -- właśnie kończę

na wieczór przewidziałam delicje toffi i kawał torcika wedlowskiego, może wpadnie coś jeszcze i jaaak?


Świetny jadłospis! Za każdym razem kiedy umieszczasz tu swoje jadłospisy są one pyszne i smaczne.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:00   #2002
Nasturcja several years
Rozeznanie
 
Avatar Nasturcja several years
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ToRuŃ:)
Wiadomości: 670
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
ha, dzisiaj mieliśmy badania kontrolne u pielęgniarki na zakończenie pobytu w liceum i pochwalę się, że od grudnia urosłam prawie 2cm! no i może wkleję swój jadłospisss.

moje dzisiejsze (jeszcze ) Peeeee:

Iśn: bułka maślana 100g z kruszonką: pół z masłem, tłustym twarogiem i powidłami śliwkowymi, pół z masłem orzechowym i konfiturą wiśniową; kawa z mlekiem 3,2% i cukrem, waniliowy danio 240g z mieszanką studencką, łychą nutelli i bananem; 3bit xxl

IIśn: 1. paluch serowy 140g z masłem, oliwkowym serkiem twarogowym president, żółtym serem, baleronem, sałatą, rzodkiewką i fuuuurą sosu do hamburgerów; serek wiejski; dr witt
2. wielka jogurtowa drożdżówka z masą serowo-budyniową; paczka wafelków orzechowych w czekoladzie, truskawkowy jogurt pitny 400ml super drożdżówka, musiała byc pyszna?

o: grochówka (gęęęsta) z boczkiem, kiełbasą, itd.; kasza gryczana odsmażana na maśle, karkówka w jakiejś marynacie z zasmażaną cebulką, jajo sadzone, buraczki, sałatka (sałata, szczypiorek, śmietana, ocen, cukier); nektar ananasowy
d: 1/3 torcika wedlowskiego, prawie całe piętro mleczka alpejskiego, dużo czekoladek (tiki taki, kasztanki, kokosowe), kubas kakao na mleku 3,2%

p: 2 krokiety z mięsem, 2 krokiety z kapustą i grzybami; 2 kromy chleba z masłem i solą, kubek barszczu

pączek toffi, paula x 2

k: grahamka 120g z masłem, almette śmietankowym i schabem; słoik małży w sosie 1000 wysp, herbata z cytryną i cukrem -- właśnie kończę

na wieczór przewidziałam delicje toffi i kawał torcika wedlowskiego, może wpadnie coś jeszcze i jaaak?



Cud ,miód, orzeszki
__________________
What doesn't kill me only makes me stonger..
[Strong enough..]
Nasturcja several years jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:19   #2003
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Jorelia Pokaż wiadomość
R, proszę o ocenę

I. Owsianka: cztery łyżki płatków owsianych, łyżka otrębów, serek wiejski lekki, łyżka miodu, cynamon.
II. Pół grahamki z pasztetem sojowym i ogórkiem, jabłko.
III. Sałatka grecka, kromka grahama.
IV. Serek homo naturalny z garścią mieszanki orzechów.
V. 150 g twarogu półtłustego z papryką, kiełkami i odrobiną jogurtu naturalnego.
Wszytko super, tylko obiad mi się nie podoba. Sałatka grecka to zdecydowanie za mało, obiad to jeden z najważniejszych posiłków, powinien być na ciepło.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:33   #2004
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Dermoza Pokaż wiadomość
Kawe kocham Wyeliminowalam cukier (slodzilam 2 lyzeczki), mleko 2%- malutko dodaje,

Pol twarogu 125 g, 5 lyzecz platkow (wiecej nie zmieszcze- juz i tak przez te dodawanie jedzenia rozszerzylam zoladek, i troche mam problemy z brzuszkiem:/, a nie chce utyc, brzuch mam plaski, malutki zoladek, wiecej nie moge zjesc, bo pozniej sie zle czuje i musze sie polozyc, a mam duzo rzeczy do roboty ) a te płatki gotujesz? czy mieszasz z twarogiem i kiełkami? nie przesadzajmy, 5 łyzek platkow i tyle twarogu to nie są jakies duze objetosciowo ilosci

serek wiejski o 18, po 18 pijam wode, herbate zielona, czerwona, jak skoncze kubek, zaparzam kolejny i tak podpijam oj, to bardzo wczesnie jesz tą kolacje ... postaraj sie moze troche inaczej rozplanowac posilki, zeby kolacja nie wypadała tak wczesnie... a jezeli jesz o 18 to spokojnie mozesz dodac kromke chleba!

Jabluszka pol starlam- obiadem sie napchalam tez:/

Lubie nabial Ale jutro bedzie miesko Dzisiaj jet piatek i tak jakos w piatki miecha nie jadam aa no ok

Pomidora wiecej na kanapke sie nie zmiescilo,a samych nie jadam

Dziekuje Ci bardz Naprawde zalezy mi zeby prawidlowo komponowac posilki i stracic 5 kg do lipca

Tak w ogole pochwale sie, ze od kwietnia tamtego roku schudlam BEZ GLODZENIA SIE, 10 kg. Ograniczylam slodycze, wyrobilam nawyk jedzenia posilkow co 2 h, nie jadam w ogole fast foodow, malo slodyczy (raz w tygodniu sobie pozwalam, aby sie za jakis czas nie rzucic z braku), nie pije slodkich napoi, sokow, jedynie wode i herbatki- bez cukru. Zostawilam tylko kawe Ale i tak zrobilam postepy bo pije 2- 3 juz bez cukru A pijalam 5 z 3 lyzeczkami cukru. No i oczywiscie duzo ruchu.
no to brawo, mam nadzeje ze potem nie bedzie problemu z przejsciem na U
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:15   #2005
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
ha, dzisiaj mieliśmy badania kontrolne u pielęgniarki na zakończenie pobytu w liceum i pochwalę się, że od grudnia urosłam prawie 2cm! no i może wkleję swój jadłospisss.

moje dzisiejsze (jeszcze ) Peeeee:

Iśn: bułka maślana 100g z kruszonką: pół z masłem, tłustym twarogiem i powidłami śliwkowymi, pół z masłem orzechowym i konfiturą wiśniową; kawa z mlekiem 3,2% i cukrem, waniliowy danio 240g z mieszanką studencką, łychą nutelli i bananem; 3bit xxl

IIśn: 1. paluch serowy 140g z masłem, oliwkowym serkiem twarogowym president, żółtym serem, baleronem, sałatą, rzodkiewką i fuuuurą sosu do hamburgerów; serek wiejski; dr witt
2. wielka jogurtowa drożdżówka z masą serowo-budyniową; paczka wafelków orzechowych w czekoladzie, truskawkowy jogurt pitny 400ml

o: grochówka (gęęęsta) z boczkiem, kiełbasą, itd.; kasza gryczana odsmażana na maśle, karkówka w jakiejś marynacie z zasmażaną cebulką, jajo sadzone, buraczki, sałatka (sałata, szczypiorek, śmietana, ocen, cukier); nektar ananasowy
d: 1/3 torcika wedlowskiego, prawie całe piętro mleczka alpejskiego, dużo czekoladek (tiki taki, kasztanki, kokosowe), kubas kakao na mleku 3,2%

p: 2 krokiety z mięsem, 2 krokiety z kapustą i grzybami; 2 kromy chleba z masłem i solą, kubek barszczu

pączek toffi, paula x 2

k: grahamka 120g z masłem, almette śmietankowym i schabem; słoik małży w sosie 1000 wysp, herbata z cytryną i cukrem -- właśnie kończę

na wieczór przewidziałam delicje toffi i kawał torcika wedlowskiego, może wpadnie coś jeszcze i jaaak?


Vana od Towich jadłospisów zawsze dostaje ślinotoku....są super przepyszne
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:18   #2006
muuffinka
Raczkowanie
 
Avatar muuffinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin ♥
Wiadomości: 344
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Proszę o ocenkę

moje wczorajsze U
śniadanie: płatki Nestle pełne ziarno z mlekiem 250 ml 2%, jabłko, szklanka kubusia białego
2.śniadanie: grahamka z 2 plasterkami sera żółtego, szynką chudą i ogórkiem z małą ilością majonezu. Do tego średni banan
obiad: średnia miska ogórkowej, do tego porcja lasagne z sosem bolognese; sok żurawinowy
podwieczorek: muffinka z cappucino
kolacja: sałatka jarzynowa z 1 kromką razowca posmarowanego masłem

Dodam, że wczoraj raczej siedziałam w domu i wysiłek fizyczny ograniczał sie jedynie do odkurzania i 50 brzuszków przed snem
__________________
Cele na 2012:
1. dieta
2. koniec z marnowaniem czasu, na rzeczy które nie mają sensu
3. dostanę się na medycynę !!!!
muuffinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:22   #2007
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez muuffinka Pokaż wiadomość
Proszę o ocenkę

moje wczorajsze U
śniadanie: płatki Nestle pełne ziarno z mlekiem 250 ml 2%, jabłko, szklanka kubusia białego
2.śniadanie: grahamka z 2 plasterkami sera żółtego, szynką chudą i ogórkiem z małą ilością majonezu. Do tego średni banan
obiad: średnia miska ogórkowej, do tego porcja lasagne z sosem bolognese; sok żurawinowy
podwieczorek: muffinka z cappucino
kolacja: sałatka jarzynowa z 1 kromką razowca posmarowanego masłem

Dodam, że wczoraj raczej siedziałam w domu i wysiłek fizyczny ograniczał sie jedynie do odkurzania i 50 brzuszków przed snem
ładne U
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:00   #2008
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
Vana od Towich jadłospisów zawsze dostaje ślinotoku....są super przepyszne
Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Cud ,miód, orzeszki
Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Świetny jadłospis! Za każdym razem kiedy umieszczasz tu swoje jadłospisy są one pyszne i smaczne.
dziękuję Wam ślicznie

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
jak zwykle świetnie. ja jednak najbardziej ubóstwiam twoje jadłospisy za czasów kiedy byłaś na feriach i nam potem wypisywałaś co tam zjadałaś aaa fakt, cudowne czasy, zarówno pod względem lenistwa i jedzenia
przy okazji moje U :

śniadanie: buła razowa 100 g , jedna połówka z masłem , twarogiem i dżemem truskawkowym, druga z masłem orzechowym, kawa z mlekiem pycha! tak jak już zauważyłaś, u mnie ostatnio bardzo podobnie

II: jogo naturalny z fitellą cynamonową, jabłko
przed obiadem: jabłko jeszcze jedno i z 5 fistaszków :p okkk

obiad: miseczka zupy warzywnej ( kapusta , buraki, marchewka, fasola, ziemniaki(, dorsz smażony, ze 2 ziemniaki, buraczki duuża ta miseczka, mam nadzieję. a ziemniaków mało! kurcze, wczoraj piątek, miało być postnie u mnie, ale coś nie wyszło
tu gdzieś wpadła po kawka z mlekiem
podwieczorek: fistaszki, nie wiem ile ważne, że smacznie! i zdrowo!

kolacja: twaróg z dżemem truskawkowym, kilka fistaszków mniam, choć wiesz... pieczyyywko

czyli dzień fistacha , że tak powiem
j.w. orzeszku! wcinaj, wcinaj, coraz lepieeeeej jest i miłego dnia!
__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!
vana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:51   #2009
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Moje dzisiejsze UW:
sniadanie:1 kromka razowca z szynka i ketchpem, 120g sera bialego wymieszanego z jablkiem, rodzynkami, orzechami i cynamonem
IIsniadanie:jablko
obiad:200-250g warzyw na patelnie lub 2 ziemniaki(zobaczy sie jeszcze), 2 male kawalki dorsza
podwieczorek: (z racji, że jade do kina i tam spozyje ten posilek)-100g rodzynek, 10g orzeszkow ziemnych, 2 suszone morele
kolacja: 1 kromka z szynka, makrela w galarecie lub serek wiejski(sie zobaczy)

I jak??
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:33   #2010
nicooole
Rozeznanie
 
Avatar nicooole
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze UW:
sniadanie:1 kromka razowca z szynka i ketchpem, 120g sera bialego wymieszanego z jablkiem, rodzynkami, orzechami i cynamonem spokojnie 2 kromke można było dołożyć
IIsniadanie:jablko jeżeli się nie myle to dzisiaj jest sobota, a więc spokojnie mogłabyś coś do tego dołożyć.. ?
obiad:200-250g warzyw na patelnie lub 2 ziemniaki(zobaczy sie jeszcze), 2 male kawalki dorsza dlaczego lub? co to są 2 ziemniaki, zjedz i to i warzywka
podwieczorek: (z racji, że jade do kina i tam spozyje ten posilek)-100g rodzynek, 10g orzeszkow ziemnych, 2 suszone morele czemu tak wszystko zaplanowane? skoro jedziesz do kina to pozwól sobie na odrobine szaleństwa
kolacja: 1 kromka z szynka, makrela w galarecie lub serek wiejski(sie zobaczy)

I jak??
wybacz, ale ja też od dawna czytam twoje jadłospisy i nie widze żeby coś się zmieniało.. jesteś w wieku intensywnego rozwoju, nie zatrzymuj go przez liczenie głupich kalorii..
__________________
"I do know her. And I know that she has got so much love in her heart. But the thought of letting it out, showing her cards, scares her to death."
nicooole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.