Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 09:53   #3871
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

A przy okazji zrobiłam zdjęcia wózka, które miałam już wkleić z miesiąc temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06905.jpg (118,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06906.jpg (102,8 KB, 34 załadowań)
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:07   #3872
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

ładne ciuszki u nas nie widziałam ładnych

u nas STRASZNIE wali grad i deszcz i błyska sie-nie wiem czy tz zabierze mnie ze soba do wrocławia-on i tak musi jechac pozałatwiac sprawy ale nie wiem czy mnie weznie w taka pogode;(((
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:42   #3873
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

cześć dziewczyny
na początku serdecznie gratuluję już rozpakowanym mamuśkom
nie odzywałam się ostatnio ale podczytuję Was mimo wszystko
wczoraj byłam na wizycie u gina, facet zaczyna mnie zdecydowanie irytować już zaczyna coś świrować ze zwolnieniem a propos urlopu macierzyńskiego
teraz go do 15 czerwca nie będzie, bo pojechał na jakieś szkolenie czy coś w tym rodzaju
wystawił mi L4 do 20.06, na USG jakieś same bzdury mu wychodzą, według pomiarów główki wychodzi 34 tydzień a według jakiegoś parametru DW (chyba?) 37 tydzień
na przedostatniej wizycie wyliczył, że powinnam urodzić na początku lipca a teraz coś brzęczał o 15-20 czerwca
powiedział, że zwolnienie lekarskie może mi wystawić do 38 tygodnia ciąży, bo potem się ZUS będzie się go czepiał że nie mogę przekroczyć 182 dni bo tyle przysłóguje ciężarnej
ja jestem od 06.04.09 na L4 więc nie ma mocnych żebym przekroczyła tę liczbę, poza tym przepisy się zmieniły i obecnie jest przecież 270 dni zwolniena dla ciężarnej
zaczynam się irytować jego postawą bo wychodzi na to, że jeśli nie urodzę do 20 czerwca to po tym terminie nie ma mowy żebym dostała kolejne L4, ja nie chcę siedzieć na urlopie maiceirzyńskim z brzuszkiem tylko z moim dzieckiem, a 2 tygodnie to bardzo dużo dla matki i dziecka
dziewczyny orientujecie się jak to jest z tym L4, ZUS-em i macierzyńskim???
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:57   #3874
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Gratulacje dla Fasolki

magducha piekne ciuszki, przejrzalam na szybko ale slodkie i wozio tez fajowy
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:59   #3875
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez nyla89 Pokaż wiadomość
FASOLKA URODZIŁA!!!

" o 2:25 urodziłam synka, 56cm 3380g o 23,40 odeszły mi wody maluszek kochany u grzeczny,buziaki,fasolka: )pozdrawiam wizazanki"
Brawa dla Małgosi i synka!! Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
To jest strasznie frustrujące. My nie mieszkamy z teściami (na szczęście, ale ja zawsze powtarzałam, że to najgorsze co może spotkać małżeństwo), ale moja teściowa też jakieś różne dobre rady mi wciska To jest takie męczące dla mnie Wiem, że chce dobrze, ale to moje dziecko, sama chce się nim zajmować i szukać odpowiednich rozwiązań. Poza tym ona rodziła 30 lat temu Od tej pory wieeeeele się zmieniło, gdy mam jakieś pytanie dzwonię do moich koleżanek, które rodziły rok temu i są na bieżąco

Też używam tych dwóch przysłów na okrągło, bo idealnie pasują... niestety: "dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane jak to mówi przysłowie", "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" .
wiem co czujecie dziewczyny u mnie to samo.
a teksty mojej teściowej... przyszła do szpitala, akurat karmiłam, popatrzyła się i mówi "oj, kiepskie masz te brodawki synowa, kiepskie". mówię "mama ma lepsze, może niech mama karmi". a ona "no, ja mam lepsze". skoro mnie i mojemu dziecku odpowiadają moje, to niech swoimi się wypcha
Cytat:
Napisane przez aguha Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się jak to jest z tym L4, ZUS-em i macierzyńskim???
wykorzystanie dwóch tygodni przed porodem jest Twoim przywilejem, a nie obowiązkiem, nikt Cię do ich wykorzystania nie może zmusić.
mój gin na ostatniej wizycie 12 maja (39tc+4) dał mi L4 do końca maja, bo i tak w momencie urodzenia dziecka przerywa się zwolnienie a zaczyna macierzyński.
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:10   #3876
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość

wykorzystanie dwóch tygodni przed porodem jest Twoim przywilejem, a nie obowiązkiem, nikt Cię do ich wykorzystania nie może zmusić.
mój gin na ostatniej wizycie 12 maja (39tc+4) dał mi L4 do końca maja, bo i tak w momencie urodzenia dziecka przerywa się zwolnienie a zaczyna macierzyński.
wiem o tym właśnie, tylko jak wytłumaczyć lekarzowi i wymóc na nim dalsze L4 w momencie kiedy nie urodzę do 20.06 skoro on uważa że się będą go czepiać
normalnie ta sytuacja aż mi podnosi ciśnienie :/
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:12   #3877
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Hejka

Fasolka
gratuluję!!!


magduchahahaha śliczne ciuszki i bryka extra mój Dawid też ma dużo rzeczy z Disneya i z Kubusiem Puchatkiem

Cytat:
Napisane przez aguha Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się jak to jest z tym L4, ZUS-em i macierzyńskim???

powiem Ci na swoim przykładzie - zwolnienie miałam do 16 kwietnia, a 8 kwietnia urodziłam dziecko i od tego momentu normalnie leciał mi już urlop macierzyński, musiałam tylko do pracy po wyjściu ze szpitala zanieść zaświadczenie ze szpitala, że już urodziłam.
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 13:17   #3878
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
powiem Ci na swoim przykładzie - zwolnienie miałam do 16 kwietnia, a 8 kwietnia urodziłam dziecko i od tego momentu normalnie leciał mi już urlop macierzyński, musiałam tylko do pracy po wyjściu ze szpitala zanieść zaświadczenie ze szpitala, że już urodziłam.
a 16 kwietnia to był twój wyliczony termin porodu, który tydzień ciąży?
mówiliśmy ginowi, że właśnie tak jest że jeśli jest L4 i w tym czasie urodzę to automatycznie przejdę się na macierzyński
jak grochem o ścianę
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:31   #3879
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ja tak się boje tych zaparć w szpitalu, o których Aguśka pisała, że już zapowiedziałam, że ma mi przynieść do szpitala starte jabłko z marchewką i kefiry Bo tylko po tym mogę się wytrawić
Ja też się boję zaparć... Mam już nawet kupione czopki glicerynowe...

Cytat:
Napisane przez nyla89 Pokaż wiadomość
FASOLKA URODZIŁA!!!

" o 2:25 urodziłam synka, 56cm 3380g o 23,40 odeszły mi wody maluszek kochany u grzeczny,buziaki,fasolka: )pozdrawiam wizazanki"
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie mogę wytrzymać z teściami najgorsze jest to, że to dobrzy ludzie i są dla nas oki. Tylko, że..... jakby to powiedzieć "dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane jak to mówi przysłowie" i jest jeszcze jedno moje ulubione "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" mam dosyć tego, że traktują nas jak dzieci, we wszystkim chcą wyręczać. Jeśli wspominam coś o Małej to teściowa zawsze mówi "poradzimy sobie" a ja wolałabym usłyszeć "poradzicie sobie jakby co my Wam zawsze możemy pomóc" - niby to samo a jednak zupełnie co innego. Moja teściowa nawet mojemu mężowi kanapki do pracy robi to ja go próbuje samodzielności uczyć a ta mi mamisynka chce wychować
Najważniejsze to się nie dać!

Moja ostatnio żałowała tż, bo on biedny po pracy jeszcze do późna w nocy na komputerze siedzi... a To go tak męczy... Musiałam "wyjaśnić" że nie siedzi na kompie dlatego że musi tylko dla tego że CHCE, bo on nie pracuje tylko gra mecze i to jest jego ROZRYWKA! Podziałało....

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Wiem Małgosiu, że wczoraj zaglądałam, ale nic nie pisałam, bo szczerze mówiąc liczyłam po ciuchu że za chwilę będę mogła napisać, że jedziemy do szpitala i tak czekałam z tą wiadomościa az mi skurcze przeszły i nie mogłam juz tego napisac
I znów czekam... Brzuch mnie boli jak cholerka, ale czy mam skurcze to ciężko powiedziec, bo jak cos się przebije przez ten ból to mam wrażenie, że to Nisia się rusza a nie tam żadne skurcze Nie no ja na maksa nie bede wiedziała, że zaczynam rodzic A mój TŻ to juz w ogole, nawet nie zwraca uwagi juz jak mu mówię ze mam skurcze...
Oj ojoj.. bidulka. Jeszcze i ty mnie wyprzedzisz
A mój tż w przeciwieństwie do twojego reaguje na każde moje "kwiknięcie"...


Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Nam nikt nie pomaga i nie będzie pomagał, co zostalo zapowiedziane z góry, zanim nawet przyszło nam do głowy proszenie o pomoc -i to właśnie te przykre słowa padły z ust mojej tesciowej, że jej nikt ni pomagał, więc ona nikomu pomagać nie będzie, jej z dziecmi nikt nie zostawał, więc ona zostawać też nie będzie itp.... Troszkę to przykre jest, bo niby się cieszą z wnuczki itp, a z drugiej strony już widze jak to będzie wszystko wygladało - 2 godzinki w niedziele na obiadek i do domku - całe ich dziadkowanie...
A wiesz, powiem Ci że moja mama się tak zapierała jak Twoja teściowa. Swoim synowym tak mówiła. A teraz codziennie zajmuje się wnukami i świata poza nimi nie widzi.... Dzięki temu bratowa wróciła do pracy. Wszystko się zmienia w momencie urodzenia dziecka....

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
No to wklejam obiecane zdjęcia naszych ostatnich lumpkowych zdobyczy - wklejam tylko ostatnie, bo jak bym miała wkleic wszystkie to trzeba by było osobny wątek zakładać bo w tym by postów zabrakło - tyle mam tych rzeczy
rzczy od 1 - 4 - o razu widac, że uwielbiam Kubusia Puchatka
Śliczne - ja też uwielbiam kubusia puchatka
Nikt nie powiedział że dziewczynka może mieć tylko różowe ciuszki. Ja dla mojego synka mam sporo uniwersalnych rzeczy

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
A przy okazji zrobiłam zdjęcia wózka, które miałam już wkleić z miesiąc temu
Mój ma ten sam kolor ale przednie kółka mam większe - bo ja mam X Landera XA

Cytat:
Napisane przez aguha Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
j byłam na wizycie u gina, facet zaczyna mnie zdecydowanie irytować już zaczyna coś świrować ze zwolnieniem a propos urlopu macierzyńskiego
teraz go do 15 czerwca nie będzie, bo pojechał na jakieś szkolenie czy coś w tym rodzaju
wystawił mi L4 do 20.06,
na przedostatniej wizycie wyliczył, że powinnam urodzić na początku lipca a teraz coś brzęczał o 15-20 czerwca
powiedział, że zwolnienie lekarskie może mi wystawić do 38 tygodnia ciąży, bo potem się ZUS będzie się go czepiał
Nie mam pojęcia jak jest z Zusem?! Ale moja lekarka coś ostatnio wspominała że będzie chciała mnie przetrzymać do końca na L4...

A z usg się nie martw. Mi jedno wyszło na 21 maj... a inne na 6 czerwca...

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość


wiem co czujecie dziewczyny u mnie to samo.
a teksty mojej teściowej... przyszła do szpitala, akurat karmiłam, popatrzyła się i mówi "oj, kiepskie masz te brodawki synowa, kiepskie". mówię "mama ma lepsze, może niech mama karmi". a ona "no, ja mam lepsze". skoro mnie i mojemu dziecku odpowiadają moje, to niech swoimi się wypcha
.


Dobrze jej powiedziałaś

U mnie nic nowego

Mam wizytę o 20 u mojej lekarki. Wiecie co mnie najbardziej martwi... że ona od wtorku jedzie na urlop... tj. 2.06.2009, a cos wspominała że jak nie urodzę do 4.06 to bedą wywoływać. I zastanawiam się co w tej sytuacji....
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:05   #3880
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

gratulacje dla FASOLKI !
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:13   #3881
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

AGUHA
L4 w ciąży jest 270 dni!!! Do tego gin ma prawo do dwóch tygodni PO terminie dać L4 tak jak mi dał!!! Jeśli urodzisz np. 2-3 dni po terminie to L4 samo się anuluje i przechodzisz na macierzyński!
Nie wiem czemu Twój gin takie bzdury Tobie mówi!
ps. Przykład
ja miałam termin 21marca i tego dnia gin wystawił mi zwolnienie do UWAGA 3kwietnia 2009
a urodziłam 26 marca i od 26 marca biegnie mój macierzyński !!!
L4 automatycznie przechodzi na macierzyński w dniu porodu !

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-05-29 o 14:18
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 14:22   #3882
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
AGUHA
L4 w ciąży jest 270 dni!!! Do tego gin ma prawo do dwóch tygodni PO terminie dać L4 tak jak mi dał!!! Jeśli urodzisz np. 2-3 dni po terminie to L4 samo się anuluje i przechodzisz na macierzyński!
Nie wiem czemu Twój gin takie bzdury Tobie mówi!
ps. Przykład
ja miałam termin 21marca i tego dnia gin wystawił mi zwolnienie do UWAGA 3kwietnia 2009
a urodziłam 26 marca i od 26 marca biegnie mój macierzyński !!!
L4 automatycznie przechodzi na macierzyński w dniu porodu !
wiem właśnie Kochana, że tak jest, a na moją informację właśnie o tych 270 dniach lekarz powiedział, że on nawet nie wie i już nie nadąża za tymi przepisami
powiedz proszę skąd masz takie info że lekarz ma prawo dać L4 do 2 tygodni po terminie? jest na to jakiś przepis?
czy mogę iść np do lekarza ogólnego z prośbą o L4 w razie gdyby gin nie wystawił mi po 20.06 kolejnego zwolnienia
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:41   #3883
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

ja dostałam zwonienie po terminie porodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
zadzwoń do zusu jeśli nie wierzysz hihiiiiiii
poród 26 był a termin na 21 miałam

ps lepiej do innego gina niż do ogólnego bo ogólny raczej ciazowego zwolnienia nie da
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:04   #3884
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Aguha - najlepiej zadzwonić do Inspekcji Pracy - u nas w Elblągu numer do nich to 0552397591 - ja zawsze dzwonię jak mam jakieś watpliwości, tylko nie denerwuj się jak nie będzie nikt odbierał, próbuj cierpliwie dalej pytaj się jak to jest i na jakie przepisy masz się powołac u lekarza i tyle - w końcu oni tam powinni wiedziec najlepiej
Ja mam termin porodu na 2 czerwca, a juz na początku maja gin mi wystawił zwolnienie do 10 czerwca, więc nie wiem czym kieruje się Twój lekarz a na zwolnieniu jestem juz od grudnia...

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Jeny, dziewczyny - ja w ciąży, a właściwie pod jej koniec to poznam wszystkie możliwe rodzaje bólu brzucha - dziś mnie boli jeszcze inaczej niz wczoraj, ale znów nie sa to jakieś takie regularne bóle, tylko jeden ciagły Ja juz nic nie wiem... W ogóle zaczynam się czuć jakby poród to było cos, co mnie nie dotyczy... Cos jak wygrana w totolotka - innym się zdarza, ale nie mi, choc ciągle się napalam, że może tym razem to jednak spotka i mnie
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:05   #3885
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Aguha - najlepiej zadzwonić do Inspekcji Pracy - u nas w Elblągu numer do nich to 0552397591 - ja zawsze dzwonię jak mam jakieś watpliwości, tylko nie denerwuj się jak nie będzie nikt odbierał, próbuj cierpliwie dalej pytaj się jak to jest i na jakie przepisy masz się powołac u lekarza i tyle - w końcu oni tam powinni wiedziec najlepiej
Ja mam termin porodu na 2 czerwca, a juz na początku maja gin mi wystawił zwolnienie do 10 czerwca, więc nie wiem czym kieruje się Twój lekarz a na zwolnieniu jestem juz od grudnia...
o dzięki wielkie za taką informację
myślę, że jeszcze przed wizytą zadzownię do nich (o ile nie urodzę ) muszę być przygotowana na konfrontację z ginem, bo nie dam na sobie wymusić 2 tygodni macierzyńskiego przed porodem
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:07   #3886
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
Ja też się boję zaparć... Mam już nawet kupione czopki glicerynowe...

Ja juz nawet wypróbowałam jednego czopa ostatnio Co moge o nich powiedzieć to to że na pewno sa skuteczne

Małgosiu - trzymam kciuki za wizyte, żebyc usłyszała - "No, zaczyna się" I moge się załozyc, że nie dotrzymasz do 4.06, więc sie nie stresuj
A poza tym ja się zastanawiam jak to jest z tym wywyolywaniem jak się nie urodzi do terminu - skoro mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu Niby mam wizytę w poniedziałek to się dwoiem - bo nieoszukujmy się, do poniedzialku na pewno nie urodze
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥

Edytowane przez magduchahahaha
Czas edycji: 2009-05-29 o 15:09
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:09   #3887
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

FASOLKA, GRATULACJE !!!
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:10   #3888
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez aguha Pokaż wiadomość
o dzięki wielkie za taką informację
myślę, że jeszcze przed wizytą zadzownię do nich (o ile nie urodzę ) muszę być przygotowana na konfrontację z ginem, bo nie dam na sobie wymusić 2 tygodni macierzyńskiego przed porodem
Trzymam kciuki, pewnie, nie daj się, 2 tygodnie to bardzo duzo czasu z takim maluszkiem
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:10   #3889
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez aguha Pokaż wiadomość
o dzięki wielkie za taką informację
myślę, że jeszcze przed wizytą zadzownię do nich (o ile nie urodzę ) muszę być przygotowana na konfrontację z ginem, bo nie dam na sobie wymusić 2 tygodni macierzyńskiego przed porodem
i bardzo bravvvvvvvvvvvvvvo
2 tygodnie z takim skrabem to wieczność
Kaja ma 2 miesiące dopiero a ja juz na nia patrzę i myślę "boshe jaka ona wieeeeeeeeeeeelka już, jaka dorosła " a jak się urodziła to taka była kruszynka mała
choć miała 57cm i 3600
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 16:17   #3890
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość

Jeny, dziewczyny - ja w ciąży, a właściwie pod jej koniec to poznam wszystkie możliwe rodzaje bólu brzucha - dziś mnie boli jeszcze inaczej niz wczoraj, ale znów nie sa to jakieś takie regularne bóle, tylko jeden ciagły Ja juz nic nie wiem... W ogóle zaczynam się czuć jakby poród to było cos, co mnie nie dotyczy... Cos jak wygrana w totolotka - innym się zdarza, ale nie mi, choc ciągle się napalam, że może tym razem to jednak spotka i mnie
Madziu porod Cie nie ominie gorzej z wygrana w totka
kochana juz niedlugo
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 16:29   #3891
Rozaliontka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 468
GG do Rozaliontka
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez nyla89 Pokaż wiadomość
FASOLKA URODZIŁA!!!

" o 2:25 urodziłam synka, 56cm 3380g o 23,40 odeszły mi wody maluszek kochany u grzeczny,buziaki,fasolka: )pozdrawiam wizazanki"
GRATULACJE!!!!

dzieki Nyla za przekazanie wiadomosci....


WItajcie a u nas....cisza,ciasz,ciasza ,,,,,

jak mnie wczoraj wzielo caly dzien to mysllam ze juz dzis bede z Ala a tu nic

ide spac buziaczki
Rozaliontka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 16:55   #3892
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
i bardzo bravvvvvvvvvvvvvvo
2 tygodnie z takim skrabem to wieczność
Kaja ma 2 miesiące dopiero a ja juz na nia patrzę i myślę "boshe jaka ona wieeeeeeeeeeeelka już, jaka dorosła " a jak się urodziła to taka była kruszynka mała
choć miała 57cm i 3600
widać na avatarze jak ładnie główke trzyma Mi się wydaje, że moja już wielka,bo ma 3 tygodnie hehe h ;]
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:31   #3893
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Rumiankowa oszzzz Ty a ja sobie włosy z głowy wyrywałam, aby ustalić czyje to zaproszenie dostałam

Mam już internecik ufff, ale się ogólnie wściekłam, bo zamiast go wyłączać to mogli zadzwonić albo meila napisać, że coś im w opłatach nie gra.... Bo dziwne, że do chwili obecnej wszystko było zapłacone poza lutowym rachunkiem - styczeń, marzec, kwiecień, maj, .... więc logiczne jest że coś przegapiliśmy, a nie zrobilismy specjalnie... Trzeba było dać nam znać, to bysmy doszli do tego i uregulowali.... świntuchy

Dzisiaj byłam u fryzjera i fryzjerka śmiała się ze mnie, że brzuch noszę na kolanach Głupia głupka... mysli, że sama nie widzę i lustra w domu nie ma... no co ja na to poradzę

Jutro urodzinki Tż i prosi mnie i błaga prawie na kolanach chłopina, abym mu jutro w prezencie córunię urodziła... a co ja mogę na to poradzić Niech on o to córkę poprosi, aby raczyła wyjść z mamusi
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:59   #3894
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Ja juz nawet wypróbowałam jednego czopa ostatnio Co moge o nich powiedzieć to to że na pewno sa skuteczne

Małgosiu - trzymam kciuki za wizyte, żebyc usłyszała - "No, zaczyna się" I moge się załozyc, że nie dotrzymasz do 4.06, więc sie nie stresuj
A poza tym ja się zastanawiam jak to jest z tym wywyolywaniem jak się nie urodzi do terminu - skoro mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu Niby mam wizytę w poniedziałek to się dwoiem - bo nieoszukujmy się, do poniedzialku na pewno nie urodze
Zobaczymy co to będzie.

Powiem tylko, że jak do godziny 15 był luuuuz, tak teraz zaczęłam się denerwować. Boję się trochę tej wizyty. Mam nadzieję że nie usłyszę.. że jeszcze mam czas....

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość

Dzisiaj byłam u fryzjera i fryzjerka śmiała się ze mnie, że brzuch noszę na kolanach Głupia głupka... mysli, że sama nie widzę i lustra w domu nie ma... no co ja na to poradzę

Jutro urodzinki Tż i prosi mnie i błaga prawie na kolanach chłopina, abym mu jutro w prezencie córunię urodziła... a co ja mogę na to poradzić Niech on o to córkę poprosi, aby raczyła wyjść z mamusi
Oj ale Ci z tym brzuchem powiedziała - Amerykę odkryła. Mi za to mówią że jeszcze wysoko mam brzuch....

A tż bidulek chciałby już córunię... Mój by chciał tego swojego synka... ale co my im poradzimy....

Dobra laseczki - idę się zbierać....
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:50   #3895
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Gratulacje dla Fasolki

ja korzystam z chwili, Kuba wlasnie zasnal... ufff.... juz myslalam ze mi rece odpadna, taka przytulajka z niego ze szok... jak wstal o 9 tak tylko przysypial na rekach, bo co sie go polozylo w lozeczku to sie budzil i od nowa

ale przynajmniej opanowalam sztuke sikania z malym na rekach i zmywania naczyc musze sie chyba za husta do noszenia maluszkow rozgladac, bo Kuba ma coraz wiekszy aptyt i niedlugo przekroczy juz 4kg wiec nie bedzie tak kolorowo...

a wy dziewczynki nierozpakowane, nie plakac tylko korzystac z ostatnich dni wolnosci!!! dziecko to prawdziwy skarb, ale caly dzien wyjety z zyciorysu ... ja zaluje troszke ze ostatnie dni siedzialam i sie zamartwialam kiedy urodze, zamiast zrobic jakis dzien dla siebie z ulubiona lektura albo dniem pieknosci... teraz to nie ma na to szans... tz wrocil do pracy wiec prysznic odwiedzam w biegu zeby sie podmyc szybko i biegiem do Kuby wygladam jak monstrum!!! o makijazu to nie wspomne.... a depilacja:confu sed: to jakas abstrakcja teraz

korzystajcie dziewczyny poki mozecie!!!
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:57   #3896
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
A teraz mój brzusio - w dniu porodu....
(przepraszam za "zamieszanie" w tle, ale dzisiaj jeszcze nie sprzątałam )
Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
Mi za to mówią że jeszcze wysoko mam brzuch....
Małgosiu brzus masz nisko mi wlasnie przed porodem tak sie obnizyl
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:19   #3897
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

do porownania Małgos to moj brzus w 37 zaraz przed porodem...
czy nie podobny? a wiesz ze my zawszemialysmy podobne brzusie;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5090955.jpg (109,0 KB, 32 załadowań)
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:28   #3898
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Madziu porod Cie nie ominie gorzej z wygrana w totka
kochana juz niedlugo
O tak - żeby wygrana w totka była tak realna jak poród to bym nic nie miała przeciwko

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Małgosiu a Ty daj znać jak wrócisz od lekarza, co Ci tam powiedzieli, bo mi już tutaj kciuki drętwieją od trzymania
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:23   #3899
Rozaliontka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 468
GG do Rozaliontka
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Rumiankowa oszzzz Ty a ja sobie włosy z głowy wyrywałam, aby ustalić czyje to zaproszenie dostałam

Mam już internecik ufff, ale się ogólnie wściekłam, bo zamiast go wyłączać to mogli zadzwonić albo meila napisać, że coś im w opłatach nie gra.... Bo dziwne, że do chwili obecnej wszystko było zapłacone poza lutowym rachunkiem - styczeń, marzec, kwiecień, maj, .... więc logiczne jest że coś przegapiliśmy, a nie zrobilismy specjalnie... Trzeba było dać nam znać, to bysmy doszli do tego i uregulowali.... świntuchy

Dzisiaj byłam u fryzjera i fryzjerka śmiała się ze mnie, że brzuch noszę na kolanach Głupia głupka... mysli, że sama nie widzę i lustra w domu nie ma... no co ja na to poradzę

Jutro urodzinki Tż i prosi mnie i błaga prawie na kolanach chłopina, abym mu jutro w prezencie córunię urodziła... a co ja mogę na to poradzić Niech on o to córkę poprosi, aby raczyła wyjść z mamusi
bedzie dobrze kiedys wreszcie obie Nasze panienki wyleza....i Nyle69 tez....

ide spac zaraz bo u nas leje i senna jestem...

ale ejszcze liste poprawie...
Rozaliontka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:33   #3900
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez aguha Pokaż wiadomość
wiem właśnie Kochana, że tak jest, a na moją informację właśnie o tych 270 dniach lekarz powiedział, że on nawet nie wie i już nie nadąża za tymi przepisami
powiedz proszę skąd masz takie info że lekarz ma prawo dać L4 do 2 tygodni po terminie? jest na to jakiś przepis?
czy mogę iść np do lekarza ogólnego z prośbą o L4 w razie gdyby gin nie wystawił mi po 20.06 kolejnego zwolnienia
możesz. zwolnienie w ciąży jest 100% płatne, bez względu na to, czy ma związek z ciążą czy ze zwykłym przeziębieniem np.

Małgosiu - zostawili Cię na porodówce??

a u nas Mała charcze :/ dzwoniłam do lekarza, kazała się nie niepokoić, bo nie ma gorączki ani kaszlu, Mała je jak zwykle, a w poniedziałek mamy wizytę. powiedziała że dobrze robię (zakraplam sól fizjologiczną i używam fridy, wyciągam trochę wydzieliny).
no ale ja się oczywiście martwię i nie mogę słuchać, bo mam wrażenie, że Mała się zaraz udusi :/
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.