Mamusie luty 2008!!! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-29, 10:38   #481
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

a jesli chodzi o cesarkę...oczywiste jest, ze najważniejszy jest Maluszek- nieważne jak się urodzi, ważne żeby był zdrowy
midey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 14:58   #482
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

A macie jakieś upodobania smakowe? Albo na odwrót- potrawy, od których Was odrzuca?

Zawsze lubiłam przegryźc sobie coś słodkiego, a teraz... Podczytywałam ostatnio wątek mamuś cz-l-s, tam Pysia podawała przepis na blok czekoladowy. Pomyślałam więc, że chętnie go zrobię i na tym stanęło - zrobiłam go. Teraz Mąż się cieszy, że może go sam spałaszowac, bo ja po prostu nie mam ochoty na słodycze
A na kilometr odrzuca mnie od ogórków kiszonych, małosolnych, przetworzonych w jakikolwiek sposób
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:03   #483
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

czesc mamusie, dziekuje za pamiec bylo ok, tylko ksiadz do kitu i msze nam zepsul, no ale niewazne. zmeczona jestem okrutnie, zdjecia obiecuje beda w tym tygodniu!!
rodzinka powiadomiona o ciazy bylo troche placzu (oczywiscie ze szczescia) i duza radosc tymbardziej, ze to drugie dziecko. z reszta w ogole sie rozfasolkowalo bo na mopim slubie byla swiadkowa z 1,5rocznym dzieckiem i w 5miesiacu, zona swiadka z 3miesiecznym dzieckiem, chrzestna naszej corki w ciazy w 5tym tygodniu i ja w 12tym tygodniu w zwiazku z tym, poszlo dosc duzo jedzenia

ja mam tez odrzut do slodkiego- zjem cos, ale kawaleczek i jestem zaspokojona ogorki moge jesc bez problemu, z reszta wszystko inne wcinam jak idzie
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:16   #484
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Jupi, strasznie się cieszę,że mieliscie takie super święto Duuuuzo szczęścia wam życzę

Ja oprócz słodkiego jak narazie tez jem praktycznie wszystko

Midey, a z tymi przesądami to jednak coś jest. Ja prawie zawsze miałam problemy z cerą. Zniknęły one własnie w czsie ciąży i jak juz wiecie mam chłopaka. Moją koleżankę zas strasznie wysypało i ma ona dziewczynkę. może to po prostu zbieg okoliczności...

Miałam napisać wam jak mi poszło z tą pracą o której wam wczesniej pisałam,ale w sumie nikt się o to nie zapytała,więc nie będę zaśmiecać wątku...

A tak wogóle to mam dzis imieniny,ale i humor do Cały dzień chce mi sie wyć, sama nie wiem czemu
Cała rodzinka się zjechała,bo mamy dzisiaj odpust. Ogólnie było bardzo wesoło,ale ja zamknęłam się w pokoju i połozyłam sie spać. Zachowałam się trochę jak odludek,ale nie chce mi się z nikim rozmawiać. Poza tym tak jak wspomniałam, najchętnij bym siedziała i wyła

No dobra, juz wam nie psuje humoru...
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:25   #485
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Jupi, strasznie się cieszę,że mieliscie takie super święto Duuuuzo szczęścia wam życzę

Ja oprócz słodkiego jak narazie tez jem praktycznie wszystko

Midey, a z tymi przesądami to jednak coś jest. Ja prawie zawsze miałam problemy z cerą. Zniknęły one własnie w czsie ciąży i jak juz wiecie mam chłopaka. Moją koleżankę zas strasznie wysypało i ma ona dziewczynkę. może to po prostu zbieg okoliczności...

Miałam napisać wam jak mi poszło z tą pracą o której wam wczesniej pisałam,ale w sumie nikt się o to nie zapytała,więc nie będę zaśmiecać wątku...

A tak wogóle to mam dzis imieniny,ale i humor do Cały dzień chce mi sie wyć, sama nie wiem czemu
Cała rodzinka się zjechała,bo mamy dzisiaj odpust. Ogólnie było bardzo wesoło,ale ja zamknęłam się w pokoju i połozyłam sie spać. Zachowałam się trochę jak odludek,ale nie chce mi się z nikim rozmawiać. Poza tym tak jak wspomniałam, najchętnij bym siedziała i wyła

No dobra, juz wam nie psuje humoru...

To wszytskiego naj w dniu imienin
zdrówka i dużo duzo usmiechu
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 19:45   #486
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez midey Pokaż wiadomość
pogorszenie cery to na dziewczynkę podobno wskazuje-że niby odbiera mamie urode ...ale to babcine przesądy i ja w nie nie wierzę
Ja też myślę, że to tylko przesądy. Moja bratowa urodziła córeczkę i nie miała ani jednej krosty. Znam jeszcze 2 dziewczyny, które urodziły córeczki i miały ładną cerę. Myślę, że każda skóra indiwidualnie reaguje na hormony w ciąży. Swoją drogą kiedyś zastanawiałam się nad tym intensywnie, bo: trądzik=androgeny a to hormony męskie, więc jakim cudem dziewczynka? Ja też muszę się pochwalić, że mam jedną krostę, taką typowo hormonalną, głęboką. A miałam ostatnimi laty ładną cerę. Zobaczymy co będzie dalej.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 20:38   #487
inka spinka
Raczkowanie
 
Avatar inka spinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Jupi dużo szczęścia i miłości!!!
Kociulek wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!! Też mam czasem takie humorki,nie przejmuj się,minie nim się obejrzysz!!!

Wiecie co dziewczyny....normalnie same chłopaki się rodzą!! przynajmniej u mnie w mieście! Wszystkie znajome urodziły chłopaków,w szkole rodzenia-ostatnio mnie słuchy doszły- na jakies parenaście par tylko JEDNEJ urodziła się córeczka,moja koleżanka tez własnie dowiedziała się że nosi w brzuszku mężczyzne....:c onfused: nie wiem czemu tak mało dziewczynek Wy tez macie takie spostrzerzenia?
inka spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 20:57   #488
inka spinka
Raczkowanie
 
Avatar inka spinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

ja tez w takie przesądy nie wierzę i wkurzam się jak ktoś mi mówi- wygladasz tak ładnie,hmmm zobaczysz chłopaka urodzisz! oczywiście chodzi o cere bo przecież brzuchol jeszcze się nie uwidocznił na tyle żeby było widać. Ale musze ze czasami sama popadam w paranoje jakąś i jak tylko wyskoczy mi jakis pryszczyk to się wrecz ciesze bo chciałabym córeczkę)
inka spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 22:39   #489
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

No nie mam na nic czasu. A to pogrzeby, a to spóźnione plenerowe sesje ślubne, a to planowanie remontu i urządzenia mieszkania Tak więc tylko spóźnione (bezalkoholowe ) wypijam za zdrowie Panny Młodej Jupi i uciekam spać, bo lecę z nóg. A czytanie Was nadrobię jutro.
Acha i nie piszcie już tyle straszności o cesarce, bo zaczynam trząść tyłkiem
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 07:40   #490
zgadnij kto to
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

jupi - gratulacje

i dla kociulka dla poprawienia imieninowej chandry -

Dziewczyny - dajcie sobie spokój z tymi przesądami. Jest 50 % szans że będziecie miały dziewczynkę i 50 %, że chłopczyka. I to się absolutnie nie musi obić na Waszym wyglądzie.
Ja zawsze miałam ładną cerę. W ciąży (przewidywana dziewczynka) cera nie była njgorsza, ale jednak ogólnie wyglądała gorzej - wszyscy mi mówili, że wyglądam na dziewczynkę - serio wyglądałam źle - chociaż czułam się super.
Urodził się Marcelek. Nawet panie w moim ulubionym sklepie mówiły: synek? a wyglądała pani na dziewczynkę.
I tyle są warte wszelkie przesądy.
__________________
dzidziuś
zgadnij kto to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 09:06   #491
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość

Miałam napisać wam jak mi poszło z tą pracą o której wam wczesniej pisałam,ale w sumie nikt się o to nie zapytała,więc nie będę zaśmiecać wątku...

A tak wogóle to mam dzis imieniny,ale i humor do Cały dzień chce mi sie wyć, sama nie wiem czemu
Cała rodzinka się zjechała,bo mamy dzisiaj odpust. Ogólnie było bardzo wesoło,ale ja zamknęłam się w pokoju i połozyłam sie spać. Zachowałam się trochę jak odludek,ale nie chce mi się z nikim rozmawiać. Poza tym tak jak wspomniałam, najchętnij bym siedziała i wyła

No dobra, juz wam nie psuje humoru...
Kociulku, pisz co z tą pracą i to już

I oczywiście przesyłam spóźnione życzonka imieninowe. Zdrówka, radości i jak najmniej trosk, zwłaszcza teraz (z maluszkiem w brzuszku)

Co do humorów - to zrozumiałe... teraz szaleją w nas hormony i mamy różne nastroje I wiedz, że nie jesteś z tym sama

Cytat:
Napisane przez elsi Pokaż wiadomość
No nie mam na nic czasu. A to pogrzeby, a to spóźnione plenerowe sesje ślubne, a to planowanie remontu i urządzenia mieszkania Tak więc tylko spóźnione (bezalkoholowe ) wypijam za zdrowie Panny Młodej Jupi i uciekam spać, bo lecę z nóg. A czytanie Was nadrobię jutro.
Acha i nie piszcie już tyle straszności o cesarce, bo zaczynam trząść tyłkiem
Elsi, bidulko... Akurat teraz masz tyle spraw na głowie. Staraj się jak najwięcej odpoczywac, obyś wkrótce miała więcej czasu dla siebie i Maleństwa
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 10:07   #492
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez elsi Pokaż wiadomość
No nie mam na nic czasu. A to pogrzeby, a to spóźnione plenerowe sesje ślubne, a to planowanie remontu i urządzenia mieszkania Tak więc tylko spóźnione (bezalkoholowe ) wypijam za zdrowie Panny Młodej Jupi i uciekam spać, bo lecę z nóg. A czytanie Was nadrobię jutro.
Acha i nie piszcie już tyle straszności o cesarce, bo zaczynam trząść tyłkiem

ja też przyłączam się do życzeń dla Panny Młodej Jupi - wszytkiego najlepszego! i Kociulka- z okazji imienin duuuuużo uśmiechu na przyszłość!!!!

a jesli chodzi o cesarkę....cóż...to ja jestem taka ciekawska (i już zaspokojona wiedzą)
apetytu na słodkie brak!- wszytko co słodkie, z kremem, bitą śmietaną, lody, ciasta.....beeeeee..... co innego gołąbki albo fasolka po bretońsku...;D
midey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:22   #493
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

A ja z rana mięsa do ust nie mogę włożyc, bo mam cofkę
Za to na obiadek bardzo chętnie - robię mięsne zapasy
A fasolkę po bretońsku ostatnio zażyczyłam sobie będąc u rodziców- pychotka. Od początku ciąży mam ochotę na barszczyk czerwony , do tego osobno ziemniaczki ze skwarkami - to też było jednym z moich spełnionych życzeń podczas pobytu u rodziców.... Niedługo znów tam jadę
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:51   #494
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Dzięki dziewczynki kochane jesteścieod razu mi humor poprawiacie

Ze mna juz lepiej. Wczoraj poszłam z Adrianusiem na dłuuuuugi spacer,co mi bardzo pomogło Od razu inna wróciłam do domu. Dzisiaj trochę ta pogoda mnie przytłacza
A rano juz zdązyła mnie zdenerwować babka w rejestracji u ortopedy. Poszłam z małym tylko na kontrolę (pomijając to,że od zapisania czeka sie ok 2 miesiące). Adrian jak sie urodził miła wiotkie bioderko. Dostanie się do ortopedy to jest tragedia. Poszliśmy więc prywatnie. Lekarz kazał nam przyjść jak już mały będzie chodził,więc chcieliśmy teraz skorzystać z NFZtu,a babka nie dosyc,że sama nie wie co zapisuje,to jeszcze stwierdziła,że nas nie puści do doktora. Wszystko dlatego,że ona w zeszycie zapisała sobie,że dziecko ma problem ze stópkami,a na skierowaniu było,że to bioderka. Stwierdziła,że w takiej sytuacji zapisuje mnie na wrzesień. A że ja na języczek nie choruję,zaczęłam kłócić się o swoje. Poleciała do doktora. Dzięki temu weszłam i to bez kolejki.

A co do tej pracy,to tak naprawde jeszcze nic nie jest napewno powiedziane,ale po tym spotkaniu byłam strasznie podbudowana. Na spotkaniu było 15 osób,z tego jeden chłopak od razu sie wyłamał. Chcą wszystkim nam zorganizować miesięczne szkolenie po którym będzie egzamin. Najlepsi zostaną przyjeci od razu. Pozostali,że tak powiem,w rezerwie,ale raczej nie na długo,bo buduja kolejny biurowiec i prawdopodobnie jeszcze w tym roku,a najdalej w połowie przyszłego chca przyjąć kolejnych ludzi. Poszłam do nich jeszcze raz przypominając jaka jest moja sytuacja i zapytałam,czy jesli by mi dobrze poszedł ten egzamin czy mam jakies szanse na zatrudnienie. Odpowiedzieli mi,że jak najbardziej,ciąża nie jest dla nich żadna przeszkodą. A jakby mi się w tym momencie nie bardzo powiodło, to (jak to powiedzieli) przyjdzie pani do pracy np. w kwietniu już z juniorem To jest dla mnie ogromna szansa,bo gdyby nawet nie dane mi było uzyskać tu zatrudnienie,to mam nadzieje,że dużo wyniosę z tego szkolenia. No i przez miesiąc bedę miałą dosyć ciekawe zajęcie

Coś jest ze mna chyba nie tak bo od wczoraj pałaszuje dosłownie wszystko. Ciezko mnie odciagnąć od lodówki
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:03   #495
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Thumbs up Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Kociulku, w takim razie trzymam mocno kciuki, aby powiodło Ci się na tym egzaminie . Skoro przyszły pracodawca tak zareagował na wiadomośc o Twoim stanie to tylko pozazdrościc

Co do pałaszowania zapasów w lodówce - chyba rzeczywiście mały mężczyzna siedzi w Twoim brzuszku Czytałam ostatnio, że kobiety spodziewające się synka jedzą więcej - czyli mali mężczyźni sią bardziej żarłoczni (przymnajniej będąc w brzuszku, potem może im się odwrócic ). Więc nie żałuj sobie żarełka, skoro masz apetyt to na zdrówko
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:17   #496
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Joasiu
A co do tego jedzenia to sama mam w domu dowód,że mężczyznom to chyba jednak zostaje Mój Adrianuś je dosłownie wszystko Czasem mam wrażenie,ze nawet wiecej ode mnie
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:20   #497
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Joasiu
A co do tego jedzenia to sama mam w domu dowód,że mężczyznom to chyba jednak zostaje Mój Adrianuś je dosłownie wszystko Czasem mam wrażenie,ze nawet wiecej ode mnie
No, to pewnie duży i silny mężczyzna z niego wyrośnie
A może pochwalisz się nam swoim synkiem i wkleisz jakieś jego zdjątko?
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:34   #498
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Silny to faktycznie jestA jesli chodzi o zdjęcia to już się robi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.07.07r..jpg (54,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.06.07r..jpg (51,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30.06.07r..jpg (51,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.07.07 Witulin.jpg (35,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.07.07r..jpg (37,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.07.2007r. Witul.jpg (34,9 KB, 2 załadowań)
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:41   #499
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Smile Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Ale słodziak z tego Twojego Adrianka
Czyżby miał brązowe oczka?
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 11:55   #500
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Buziak od Adrianka dla cioci Asi
Oczka faktycznie mu brązowieją Zreszta oboje z mążem mamy piwne oczy Ale żadne z nas nie jest blondynem
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:03   #501
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Buziak od Adrianka dla cioci Asi
Oczka faktycznie mu brązowieją Zreszta oboje z mążem mamy piwne oczy Ale żadne z nas nie jest blondynem
A dziękuję za buziaczka
Bardzo podobają mi sie brązowe oczka - mój Małż też ma piwne, a ja zielone (po rodzicach) i przypuszczam ,że nasze Maleństwo po mnie je odziedziczy. Nie wiem jakim sposobem mój M. ma taki kolor oczu - jego rodzice są niebieskoocy Pewnie po jakimś dziadku (ja po moim mam rude włosy )
A co do włosków - Adriankowi na pewno z czasem sciemnieją. Mój tata był bardzo jasnym blondynem w pierwszych latach swojego życia, jako nastolatek miał już włosy w kolorze ciemnego brązu (prawie czarne).
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:18   #502
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Ooo... może faktycznie masz rację Mój mąż też miał nieco jaśniejsze własy jak był mały. Teraz odcieniem też mu troszke wpadają w rudy. Ale i rudy może mieć swój urok To dużo zalezy od urody właściciela Moja koleżanka też ma długie rude włosy i jak zrobi sobie jasne pasemka wygląda ślicznie
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:10   #503
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Dziewczyny...co tu takie pustki
Wczoraj Małż zrobił nam frajdę i kupił 10 kg arbuza od razu spałaszowaliśmy połowę, dziś będziemy kontynuowac jego konsumpcję
Mam do Was pytanko - macie już zrobione wszystkie podstawowe badania? Mi aż głupio się przyznac - jeszcze się za to nie zabrałam Ale postanowiłam, ze do końca tego tygodnia muszę się z nimi uporac
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:13   #504
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych, założyłam nowy wątek w sprawie róznych porad, informacji itd o ciązy, w razie czego zapraszam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200723

Bardzo ciekawy pomysl właśnie je dokładnie przestudiowałam.

Ps. ale co do tego nieszczesnego farbowania to znalazlas tez dwie sprzeczne opinie w materiałach które wyszukałaś...sam juz nie wiem ale ide w przyszłym tygodniu do fryzjera bo slub za niecałe 2 tygodnie a odrosty giganty.

Gratulacje dla jupi Dużo szczęścia i miłości życzę.
Mnie też juz niedługo to czeka


Co do zachcianek to oprócz tego, że jem wszystko i z resztą zawsze miałam duży apetyt to mam wyjatkowe ciśnienie na sok pomarańczowy piję go litrami mniam!

A co do cery to na twarzy nie mam problemów, natomiast plecy i ostatnio na dekoldzie trochę małych krostek się pojawiło. Z plecami to miałam zawsze mniejszy lub większy kłopot jedynie przy braniu tabletek anty miałam idealne, ale myslam, że w ciązy mi się to poprawi a tu mi dekold wysypało... dobrze, że sukienkę ślubną mam na plecach zabudowaną.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:14   #505
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Pustki to tu faktycznie są straszne

Ja żadnych badań nie robiłam,bo teraz lakarz mi nie kazał. Mam tylko przynieść ostatnie wyniki badania moczu. Pewnie kolejną serię będę musiała zrobić po następnej wizycie To juz za 2 tyg.

Dorka, wszędzie słyszę,że w ciąży spokojnie można farbować włosy Ja też będę w przyszłym tyg.

A u mnie dziś 12 tydzień
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:20   #506
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
A u mnie dziś 12 tydzień
Widzę widzę Podglądnęłam dziś Twój suwaczek - duże już to Twoje Maleństwo . Brzuszek już widac?

U mnie niedługo zacznie się 10 tydzień... no cóż, jestem tu ostatnia
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:30   #507
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

kociulku 13 tydzien teraz pojdzie 12 masz skonczony
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:55   #508
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Joasiu, ja od samego początku mam trochę napuchnięty brzuszek,więc teraz mam wrażenie,że jest gigantyczny Ale jak ktoś nie wie,to po wielkości brzuszka jeszcze nie potrafi poznać


Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
kociulku 13 tydzien teraz pojdzie 12 masz skonczony
Tak wiem Agaciu ale te 12 juz jest pewne
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:56   #509
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

U mnie już 13 leci! TŻ mówi, że wyczuwa, że brzuszek jest wiekszy. Ja w sumie mam wrażenie, że wygląda jakbym miała wieczne wzdęcie. A wczoraj jak miałam przymiarkę sukni slubnej to pani na moje obawy czy widac brzuch (bo mam obcisłą) to smiała się że jest płaski jak deska. Teraz jak wejdę w II trymestr to będzie rósł jak na drożdżach
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 12:07   #510
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie luty 2008!!!

Dorka, 13?? Ale ty masz przecież termin 2 tyg. przede mną?
Ja idę na wesele w ten sam dzień co ty masz swoje i zastanawiam się, czy już trochę bardziej będzie widać
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.