..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::.. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 11:29   #1561
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kwakwa_1 Pokaż wiadomość

PriVativ

to poważna sprawa, to wymiotowanie strasznei niszczy Twój organizm, zęby - a psychicznie Ciebie bo potem czujesz się do niczego. Musisz iśc do jakiegoś specjalisty. Jak to się wogóle stało że do tego doszło? Przecież osiągnełaś swoją wymarzoną figukę!
Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
No wlasnie ja sama niewiem jak do tego doszlo!! Osiagnelam cel. Cieszylam sie. A Tu takie Coś..
Dziewcyzny, ale właśnie dlatego mówię, że forum nie pomoże, że trzeba iść do psychologa. Priv i tak ma wielki krok do przodu na swojej drodze w walce z CHOROBĄ bo jest jej świadoma. Chce coś z tym zrobić. To już jest sukces ogromny Tylko potrzebna jest współpraca ze specjalistą, bo bulimia (jak każde ED) to taki końcowy efekt jakiegoś łańcucha. Nie bierze się znikąd. I dlatego ta specjalistyczna pomoc. My napiszemy "nie wymiotuj" no ale co to da, jak tak naprawdę problem siedzi głębiej?
Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
hey ho dziewczyny

ja wróciłam z majóweczki... mmm było tak super, że brakuje mi słów
oczywiście miałam nie pić... no ale wyszło inaczej... a z jedzeniem? nie było to typowe SB... po pierwsze jadłam bardzo mało... (nie miałam apetytu w ogóle)... po drugie zgrzeszyłam tylko połową kiełbaski z grila i kebabem (ale samo mięsko) za to żadnych czipsów, pieczywa, słodyczy, orzeszków nie było a alkohol to przewaznie winko

a co najlepsze? schudłam... dopieor teraz wszyscy zauważają (jeszcze tylko chce z 2kg... bo mówią, że będę juz jak wieszak wyglądała) niestety jeszcze sie nie ważyłam... ale jesli chodzi o cm to w tym tyg.:

-1 cm pod biustem
-1 cm w biuście
-2 cm w talii
-1cm w biodrach
-1cm w udach


musze sie wybrac an zakupy bo wszytskie ciuchy na mnie wiszą... i wyglądam jak dziad. Chociaz to i tak nie zmienia faktu, że jestem przeszczęśliwa
i przyciemniłam włosy sobie a w tym tygodniu lece sie poopalać troszkę na solarium bo bladzioch jestem straszny...
i w ogóle gadam głupoty

bo... Ola pierwszy raz od półtora roku spotkała faceta, który jej się naprawdę spodobał i spedzilismy razem przez ostatnie dni tyle fajnych chwil A co najwazniejsze... to już uwolniłam sie od tęsknoty za eksem... juz mam to gdzieś... i ehhh... fajnie


ah ten maj... w głowach anm przewraca




[dzisiaj ponadrabiam zaległości ]
trzymam kciuksy za rozwój znajomości
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:31   #1562
kwakwa_1
Rozeznanie
 
Avatar kwakwa_1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 677
GG do kwakwa_1
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
hey ho dziewczyny

ja wróciłam z majóweczki... mmm było tak super, że brakuje mi słów
oczywiście miałam nie pić... no ale wyszło inaczej... a z jedzeniem? nie było to typowe SB... po pierwsze jadłam bardzo mało... (nie miałam apetytu w ogóle)... po drugie zgrzeszyłam tylko połową kiełbaski z grila i kebabem (ale samo mięsko) za to żadnych czipsów, pieczywa, słodyczy, orzeszków nie było a alkohol to przewaznie winko

a co najlepsze? schudłam... dopieor teraz wszyscy zauważają (jeszcze tylko chce z 2kg... bo mówią, że będę juz jak wieszak wyglądała) niestety jeszcze sie nie ważyłam... ale jesli chodzi o cm to w tym tyg.:

-1 cm pod biustem
-1 cm w biuście
-2 cm w talii
-1cm w biodrach
-1cm w udach


musze sie wybrac an zakupy bo wszytskie ciuchy na mnie wiszą... i wyglądam jak dziad. Chociaz to i tak nie zmienia faktu, że jestem przeszczęśliwa
i przyciemniłam włosy sobie a w tym tygodniu lece sie poopalać troszkę na solarium bo bladzioch jestem straszny...
i w ogóle gadam głupoty

bo... Ola pierwszy raz od półtora roku spotkała faceta, który jej się naprawdę spodobał i spedzilismy razem przez ostatnie dni tyle fajnych chwil A co najwazniejsze... to już uwolniłam sie od tęsknoty za eksem... juz mam to gdzieś... i ehhh... fajnie


ah ten maj... w głowach anm przewraca



[dzisiaj ponadrabiam zaległości ]

a ja właśnei nei wiem co robić z tymi mega zakupami bo z jednej strony to wszystko na mnei wisi i wyglada to śrenio ciekawie a z drugiej strony t nadal przecież się odchudzam i marze o tym żeby pozbyć się jeszcze 8 kg więc jeśli by mi się to udało to te ubranka które teraz kupię to i tak spadną ??
__________________
73 -> -> ->
Dunkanka od
...zanim groszki i róże pocałują się znów przez płot...
kwakwa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:41   #1563
Kaszkiecik Lover
Raczkowanie
 
Avatar Kaszkiecik Lover
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 259
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzień dobry Wszystkim! Ja tak właśnie myślę, jak to się wyśmigać od pisania 3 referatów i dwóch pokazów slajdów Jak nigdy chce mi się ćwiczyć, a tu przede mną jeszcze tyle roboty (i to niestety siedzącej, przy kompie ) Muszę się z tym szybko uwinąć, a do tego na sprawdziany poduczyć Cholera mam dość - koniec roku już prawie, a my zamiast odpoczywać to co raz więcej nauki mamy Na śniadanko był omlecik, na drugie orzeszki nerkowca, bo mi się produkty pokończyły

Ja też chcę Was "mieć" na naszej-klasie, oto mój profil
http://nasza-klasa.pl/profile/10427194
Kaszkiecik Lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:49   #1564
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Witam wizażanki
Od kilku dni próbowałam stosować dietę SB,ale musiałam zlamać jej zasady gdyż zatrzymał mi się metabolizm...a jadłam często i zalecane potrawy...stosowałam ją krótko bo 2,3 dni. Dopiero kiedy zjadłam chleb razowy z szyneczką, ogóreczkiem to momentalnie coś się ruszyło. Nie wiem o co chodzi- zawsze miałam na opak bo np. po czekoladzie, slodyczach, które ją zawieraly miałam bardzo szybki metabolizm, a kiedy chcę przejść na zdrowsze żywienie on po prostu staje.
Co to znaczy? Bo ja już nic nie rozumiem.Czy ta dieta nie jest dla mnie? Chciałabym zrzucić z 4,5 kg...
Właśnie zjadłam dwie kostki czekolady i już ciągnie mnie do toalety :p
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:51   #1565
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Red face Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Witam wizazanki
Od kilku dni próbowalam stosowac diete SB,ale musialam zlamac jej zasady gdyz zatrzymal mi sie metabolizm...a jadlam czesto i zalecane potrawy...stosowalam ja krótko bo 2,3 dni. Dopiero kiedy zjadlam chleb razowy z szyneczka, ogóreczkiem to momentalnie cos sie ruszylo. Nie wiem o co chodzi- zawsze mialam na opak bo np. po czekoladzie, slodyczach, które ja zawieraly mialam bardzo szybki metabolizm, a kiedy chce przejsc na zdrowsze zywienie on po prostu staje.
Co to znaczy? Bo ja juz nic nie rozumiem.Czy ta dieta nie jest dla mnie? Chcialabym zrzucic z 4,5 kg...
Wlasnie zjadlam dwie kostki czekolady i juz ciagnie mnie do toalety :P
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 12:03   #1566
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

szatanka
a jadłaś dużooooo warzyw??
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 12:09   #1567
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Tak, jadłam, na pewno więcej niż zwykle. Wczorajszy obiad składał się głownie z warzyw...
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 12:11   #1568
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Witam bikiniary moje śliczne

Kama normalnie niezły ten wpis był, jak sie czujesz dzisiaj.
Kaszelku przesyłam moc energii do cwiczen slodka jstes pozwolilam sbie ddac na nk
PRIV Kochana to ze sytuacja jest pwazna to dziewczyny juz napisaly pozosaje trzymac kciuki i wroc do nas na plaze
olya gratuluje wynikow
Nedda i hihi dziekuje ze zachecilyscie mnie do cwiczen bo mam tyyyyle energii

ech nie napisalam wczorajszego menu bo stracha bo baciki jak nic
9.00 1/4 gej-fruta
do 10 aeroby
10 wiesniak z pestkami dynii i slonecznikiem
12.30 2 kromki razowca z wiesniakiem i lososiem i ogoras swiezy
15 cholerne lody
17 2 kawalki margarity na cienkim spodzie+grecka salatka
19.30 cwiczonka silowe
20.30 wiesniak z lososiem


no wlasnie i chodzi o te 2 kawalki pizzy co prawda doktrek w przewodniku pisze o takiej pizzy-ograniczac wiec niby raz na jaais czas ale moja waga mowi :telik zapomnij o pizzy . na wadze czesciej jest 62 niz 61 wiec i opis bedzie trzeba zmieniac poczekam jeszce 2-3 dni i jak cos t zmieniam

i tak myslalam od jutra przejsc na I faze bo ten zastoj to za dlugi juz...ale ta mysle i mysle ze jak bede sie katowac zmniejszac dawki i zdychac sie na silowni to co schudne do wymarzonych 59kg i czy bede szczesliwszym telikiem z jedną oponką na brzuchu mniej? no moj maly rozumek mowie mi ze nie bede szczesliwsza, 2 czy 3 kg nie zmieniają ludzkiego zycia a tym bardziej kawalek pizzy nic nie zmieni. Reasumując najwazniejsze jest ze zdrowo sie odzywiam jestem usmiechniętym telikiem i nie mam zamiaru zalowac tych dwoch kawałków pizzy. i juz i tyle alodów to zaluje bo to jednak nic specjalnego...

kocham was, ciesze sie ze was tu znalazlam, moze jestem ofiarą wirtualnego swiata ale dobrze mi z tym

ach i przepraszam ze sie tak rozpisalam ale jakos teki sentyment mnie dopadl
no to ide do kina

edit sorki za literowki ale na nowym komputerze tzta wszystko jest inne
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 12:13   #1569
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Szatanka...
Na I fazie SB często zdarzają się zaparcia, ale nie muszą. Podstawą wszystkiego jest błonnik, którego dostarczanie jest przez pierwsze 2 tygodnie ograniczone, bo nie jemy owoców ani produktów zbożowych. Dlatego tak ważne jest jedzenie warzyw, warzyw do śniadania, II śniadania, obiadu, kolacji, najwyżej deserek można zjeść bez Bo można skomponować posiłki według zasad SB a mogą nie zawierać warzyw, np. Można jeść cały dzień sery, deserki, omlety na słodko i będzie bezgrzesznie. Ale nie o to chodzi...
I faza to jedzenie chudego mięsa i serów z ogromną ilością surówek i sałatek. Spróbuj jeszcze raz i pilnuj tego. Jeżeli nie załatwisz się co dzień na I fazie tylko co 2 dni, to nie jest źle, ale na II fazie już wszystko OK, a po miesiącu już nawet się nie myśli o tym, bo metabolizm jest uregulowany.
Miałam przed diet zawsze problemy z wypróżnianiem, a teraz codziennie, 1 lub 2 razy dziennie odwiedzam kibelek
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 12:17   #1570
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Aha, moim problemem jest "wystający" brzuszek po posiłkach. Rano jest płaściutki, po prostu idealny, a kiedy już coś zjem jego obwód powiększa się.Bardzo się powieksza... Wiem już,że jest to spowodowane węgl. i nawet zauważyłam,że jak zjem jogurcik czy twarożek na śniadanie jest trochę mniejszy niż zawsze. Choć to też zależy ile tego zjem...
Dodam,że jestem bardzo aktywna fizycznie, regularnie trenuję
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 12:25   #1571
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
Szatanka...
Na I fazie SB często zdarzają się zaparcia, ale nie muszą. Podstawą wszystkiego jest błonnik, którego dostarczanie jest przez pierwsze 2 tygodnie ograniczone, bo nie jemy owoców ani produktów zbożowych. Dlatego tak ważne jest jedzenie warzyw, warzyw do śniadania, II śniadania, obiadu, kolacji, najwyżej deserek można zjeść bez Bo można skomponować posiłki według zasad SB a mogą nie zawierać warzyw, np. Można jeść cały dzień sery, deserki, omlety na słodko i będzie bezgrzesznie. Ale nie o to chodzi...
I faza to jedzenie chudego mięsa i serów z ogromną ilością surówek i sałatek. Spróbuj jeszcze raz i pilnuj tego. Jeżeli nie załatwisz się co dzień na I fazie tylko co 2 dni, to nie jest źle, ale na II fazie już wszystko OK, a po miesiącu już nawet się nie myśli o tym, bo metabolizm jest uregulowany.
Miałam przed diet zawsze problemy z wypróżnianiem, a teraz codziennie, 1 lub 2 razy dziennie odwiedzam kibelek
Bardzo możliwe. Przestraszyłam się bo zwykle szłam do kibelka 2 razy dziennie "na dłużej", a teraz nic...
Zastanawiam się czy zastąpienie diety SB jedzeniem z cukrami złozonymi też przyniesie jakiś efekt...chodzi mi o to,że zrezygnuję z białego pieczywa, ziemniaków, makaronów...zastąpię to pieczywem razowym itd. Ze wzg na mój tryb życia będzie mi bardzo trudno utzymać się przy tej diecie. Myślicie,że mogę w ten sposób stracić 4,5 kg?

Dziewczyny a co robicie jak idziecie na imprezę? Teraz mam pełno imprez urodzinowych(prawie co tydz),a wiadomo z czym to się wiąże...
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 12:51   #1572
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

takie znalazlam fajne dwa przepisy:
http://www.polki.pl/kuchnia_przepisy...,10006773.html
http://www.polki.pl/kuchnia_przepisy...,10008824.html

w oogle bardzo duzo tam fajnych prostych dan polecam
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 13:13   #1573
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

łoooo nie bylo mnie troszke

ale juz jestem i wracam na plażę od jutra, na druga faze, tzn I faza z elementami drugiej bo zamierzam duzo cwiczyc wiec na I fazie nie pociagnelabym dlugo tak, musze jesc pelnoziarniste produkty i owoce bo nie wytrzymalkabym po prostu

dziekuje a zaproszenie do bikiniar
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 13:26   #1574
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
takie znalazlam fajne dwa przepisy:
http://www.polki.pl/kuchnia_przepisy...,10006773.html
http://www.polki.pl/kuchnia_przepisy...,10008824.html

w oogle bardzo duzo tam fajnych prostych dan polecam

Oj nie kuś
Ja wrócilam z grilla ( zaskoczyła nas burza) i na szczęscie nic nie zjadłam Zaraz ide zjeść jakiegoś pomidorka


Edit: Jade na rower, trzymajcie kciuki żeby mnie żaden deszcz nie zaskoczył
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 13:43   #1575
kwakwa_1
Rozeznanie
 
Avatar kwakwa_1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 677
GG do kwakwa_1
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

a ja już po obiadku...jakoś leci ten 4 dzień...jutro ważenie...oby było coś mniej...
ale nei jest tak trudno jak myślałam na początku, naszczęście to jedzonko co można jeść to smaczne jest i nie ma extra małych porcji...

dziś na obiadek była rybka z broklułami a na śniadanko jajka na miękko
na kolacyjke nie mam jeszcze pomysłu ale coś z wieśniakiem powinno być chyba

a bikiniar dochodzi i dochodzi a co jedna to ładniejsza wiecie myślę że gdybyśmy się gdzieś kiedyś spotkały to nikt by sie nie domyślił że to zlot dziewczyn na diecie - raczej obstawiali by że fotomodelek
__________________
73 -> -> ->
Dunkanka od
...zanim groszki i róże pocałują się znów przez płot...
kwakwa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:01   #1576
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
kasiaczku looknij na maila
wróciłam do domku co by swój błąd naprawic o Pani
kasiaczek dziękować


Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Kasiaczku pewnie, że pamiętamy, jak sie lubi to się nie zapomina



oj Siostry chyba teliczek mnie zaraziła przez łącza internetowe i chorutka jestem
a od jutra nowa misja
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:02   #1577
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

ooooooooo dobry pomysł z tym spotkaniem
najlepsze to jak bysmy sie spotkaly w jakimś barze, przychodzi kelner, a wszystkie bikiniary, 15 osb czy wiecej zamawiają wode mineralną
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:31   #1578
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzień dobry,dzisiaj pogoda deszczowa...Ehhh...
Za to u mnie dzisiaj 60kg. na wadze

Ale...

Dzisiaj(for Kaszelek )

S-siemie lniane ze szkl.mleka plus cynamon,kilka rozyczek kalafiora ok.150 kcal.
O-piers z kury100g.,brokuly200g.,so s chrzanowy ok.300kcal
P-kawa z mlekiem 50kcal
K-salatka grecka ok.300 kcal.
----------razem.ok.800kcal (za malo wiem,ale dzisiaj taki dzień w drodze)
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:43   #1579
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

hej Kochane

ja wczoraj wieczorkiem jadłam takie grilowe pyszności, że do tej pory ślinka cieknie, nie były one ściśle Sb ale stwierdzam, że raz na jakis czas można zjeść i coś kalorycznego bo przeciez orgniazm od razu nie zostawi tego w tłuszczyku, co innego jak bym codziennie tak jadła.

A teraz siedze i sie męcze nad programem prfilaktycznym, ehhh...mam od podstaw wymyśleć jakiś a mi tu weny brak, nawet konkretnego tematu jeszcze nie mam, buuuu

a muszę to napisać bo kolejna praca w kolejce czeka, tym razem z edukacji zdrowotnej i znowu jeszcze tematu nie wymyśliłam, ale chyba napisze o problemie anoreksji. Napisze cos o samej chorobie, a w między czasie dam kilka zasad zdrowego odzywiania, które dzieki Sb poznałam
W ogóle to chciałam napisac o samej istocie diety SB ale nie mam do tego odpowiedniej literatury a bez niej nie przejdzie.

ide dalej wytęrzać szare komórki, zobaczymy co z tego będzie

buziaki
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 15:03   #1580
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Hello!
Ja juz po obiadku. Byla salatka z roznych rodzajow salat, mozzarelli, pomidorow i oliwek z anchois. Mniaaam Na 5 zmykamy na grilla do znajomych i jak tu sie powstrzymac od drinkowania...
W tym tygodniu mam plan byc codziennie na Vacu Well i sprobuje pod to ustawic moj tydzien.

Buziunie milego wieczorka kobitki!
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 15:14   #1581
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Kurza twarz... normalnie każdego dnia coraz bardziej kocham SB... ostatnio co chwilka jem jakieś nowe potrawy, to jest super.... a dzisiejszy obiad mmmm

Sałatka:
Pierś pokrojona w kostkę, zamarynowana kilka godzi wcześniej w oliwie z różnymi ziołami: papryka ostra i słodka, tymianek, oregano, pieprz cayenne i ziołowy, czosnek.
Gotowany seler
Gotowana marchewka
Gotowana pietruszka
Ogórek kiszony
Koperek
Jogurt naturalny
Troszkę majonezu

PYCHOTKA
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 15:53   #1582
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Wlasnie tez zjadlam swoj obiadek Bartek usmazyl nalesniki razowe a ja przyrzadzilam 4 rodzaje farszu (soczewica z pomidorem w stylu mexico, twarozek zwykly, twarozek z owocami i ostatnie to banan z kakao ). Zjadlam tylko 2 i chyba pojde spac. Koszmarna pogoda :/
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:01   #1583
Domi22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 562
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Hello, wlasnie przebrnelam przez dwie strony zaleglosci

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
i tak myslalam od jutra przejsc na I faze bo ten zastoj to za dlugi juz...ale ta mysle i mysle ze jak bede sie katowac zmniejszac dawki i zdychac sie na silowni to co schudne do wymarzonych 59kg i czy bede szczesliwszym telikiem z jedną oponką na brzuchu mniej? no moj maly rozumek mowie mi ze nie bede szczesliwsza, 2 czy 3 kg nie zmieniają ludzkiego zycia a tym bardziej kawalek pizzy nic nie zmieni. Reasumując najwazniejsze jest ze zdrowo sie odzywiam jestem usmiechniętym telikiem i nie mam zamiaru zalowac tych dwoch kawałków pizzy. i juz i tyle alodów to zaluje bo to jednak nic specjalnego...
Ja wczoraj powrocilam na I faze i jest OK. Lepiej się czuje i myśle, że kilogramy, a raczej dekagramy po woli spadaja...Moim zdaniem na tydzien warto powrocic na If.

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
takie znalazlam fajne dwa przepisy:
http://www.polki.pl/kuchnia_przepisy...,10006773.html
http://www.polki.pl/kuchnia_przepisy...,10008824.html

w oogle bardzo duzo tam fajnych prostych dan polecam
Przepisy super!Zawijaski kiedys robilam (troche inny sposob), ale sa bardzo smaczne. Miesko w sezamie musze wybrobowac

Moj jadlospis:
S. 6 rzodkiewek i kawa z mlekiem
O. piersc z kuczaka z grilla (od wczoraj) i surowka
P. orzechy arachidowe
kawa z mlekiem
K? - pewnie duzo warzyw, bo dzisiaj z nimi cienko bylo...

No i wieczorkiem cwiczenia, bo jutro pierwszy egzam - hiszpański, gramatyka - więc trzeba sie odstresowac i dotlenic mozg...

Aha, odnalazlam Was na NK
__________________
SB Reaktywacja - 21.06.2010
Ach, jak tu cudownie


Zaręczyny - 1.05.2009
Ślub - 05
.06.2010
Domi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:11   #1584
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Domi22 to Ty jesteś Dominika B.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:16   #1585
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Hello!
Ja juz po obiadku. Byla salatka z roznych rodzajow salat, mozzarelli, pomidorow i oliwek z anchois. Mniaaam Na 5 zmykamy na grilla do znajomych i jak tu sie powstrzymac od drinkowania...
W tym tygodniu mam plan byc codziennie na Vacu Well i sprobuje pod to ustawic moj tydzien.

Buziunie milego wieczorka kobitki!

No i jak z tym Vacu Well?Widac rezultaty?Bo ja bym udka swoje odchudzila i ciekawa jestem jakie rezulaty

Carmi i Ahcaczku zazdroscze pysznego obiadku
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:17   #1586
Domi22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 562
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Domi22 to Ty jesteś Dominika B.
__________________
SB Reaktywacja - 21.06.2010
Ach, jak tu cudownie


Zaręczyny - 1.05.2009
Ślub - 05
.06.2010
Domi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:19   #1587
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
No i jak z tym Vacu Well?Widac rezultaty?Bo ja bym udka swoje odchudzila i ciekawa jestem jakie rezulaty
a wiesz, że ja szuakłam tego u nas w Lublinie i nawet znalazłam, ale cena mnie troszkę zniechęciła, ale w sumie jak by dawało jakieś powalające efekty to może i bym sie skusiła
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 17:12   #1588
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Domi22 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj powrocilam na I faze i jest OK. Lepiej się czuje i myśle, że kilogramy, a raczej dekagramy po woli spadaja...Moim zdaniem na tydzien warto powrocic na If.


Przepisy super!Zawijaski kiedys robilam (troche inny sposob), ale sa bardzo smaczne. Miesko w sezamie musze wybrobowac

Moj jadlospis:
S. 6 rzodkiewek i kawa z mlekiem mdleję czy to jest twoje śniadanie??? gdzie białko? gdzie przynajmniej 200-300 kcal? Śniadanie to najważniejszy posiłek na rozruch organizmu po śnie! Gdzie II śniadanie?
O. piersc z kuczaka z grilla (od wczoraj) i surowka
P. orzechy arachidowe
kawa z mlekiem
K? - pewnie duzo warzyw, bo dzisiaj z nimi cienko bylo... no i + białko mam nadzieję

No i wieczorkiem cwiczenia, bo jutro pierwszy egzam - hiszpański, gramatyka - więc trzeba sie odstresowac i dotlenic mozg...

Aha, odnalazlam Was na NK
Czerwone to moje

Kochanie nu nu nu nieładny jadłospis, w sumie tylko 2 posiłki, tzn tego ostatniego jeszcze nie ma, ale mam nadzieje, że będzie! Następnym razem będę biła w pupę za takie coś. Chcesz sobie krzywdę zrobić? Jeżeli tak zawsze jesz to nie dziwie się, że masz ciągotki i trudno nie grzeszyć, ale jak sie je tak mało to nic dziwnego. No i po takiej nieładnej redukcji jojo murowane nu nu nu nu I nie za długo na tej I fazie plix plox
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 17:21   #1589
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

dobra teraz to sie załamałam

przeczytałam w gazecie ze osoby chore na tarczyce maja o wiele wolniejszan przemiane materii co za tym idzie tycie, a poza tym jezeli te osoby chca byc szczuple to proces odchudzania przebiega u nich o wiele wolniej i gorzej jak u zdrowych osob

ja wiedzialam ze przez to przytylam ale nie zdalam sobie sprawy z tej drugiej czesci zdania no to teraz koniec jezeli chce byc szczupla i osiagnac moja wymarzona figure sprzed poltora roku to musze sie na amen pozegnac z niedobrym jedzeniem i codziennie katowac cwiczeniami zeby jakos wygladac

ehh, czyli od jutra powrot do realizacji marzen i jezeli cos mi przeszkodzi to nie recze za siebie, skooie sobie tylek jak sie poddam

ehh smutno mi bo w 3 tyg to ja nie bede laska
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 17:27   #1590
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

czesc dziewczyny
kurcze ze dwa dni mnie u Was nie było imprezuję od czwartku i dopiero dzisiaj skończyłam.. a co najgorsze ............. wczoraj zgrzeszyłam.. pierwszy raz! byłam taka głodna (po piwie!) że o 1 w nocy zjadłam hot doga z orlenu (boże jakie to pyszne było) a do tego pol paczki paluszków, miałam jeszcze wafelki ale ich nie ruszyłam.. na stacji nie było nic co mogłabym zjesc... nic SBowskiego
a teraz źle się czuję;( z tym ze to zjadłam
a jutro matura... bedzie 3mac kciuki? ;D
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.