Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-14, 09:49   #1531
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Prezenty za I próg całkiem ok, za II próg lipa - na jedno kopyto, przydałoby się zróżnicowanie.

Zastanawia mnie pomadka GR, co to za odcień 11? Przy produkcie jest numerowane odcieni 101-120. Pomyślałam że może 111 ale kolory się nie zgadzają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na stacjonarnym widzę kolor bez problemu - taki jasny, może to kwestia aplikacji w telefonie.

Edytowane przez lwiapaszcza
Czas edycji: 2017-12-14 o 09:49 Powód: błąd
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 10:51   #1532
nola1985
Raczkowanie
 
Avatar nola1985
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Łapanów
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Coś chyba kombinują z prezentami, bo ja za I próg mam tylko świąteczny żel pod prysznic, a za II próg zestaw świąteczny i zegarek...
nola1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 11:26   #1533
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez lwiapaszcza Pokaż wiadomość
Na stacjonarnym widzę kolor bez problemu - taki jasny, może to kwestia aplikacji w telefonie.
Patrzyłam po północy, a i teraz jest odcien 11 (zrobiłam zrzut ekranu, ale nie mogę dodać zdj w apce). Co lepsze poznikaly mi zakładki w menu czy banery z głównej strony odnośnie prezentow i muszę kombinować - wchodzic w prezenty z wyszukiwarki, zanim wejdę na stronę YR...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 11:31   #1534
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez nola1985 Pokaż wiadomość
Coś chyba kombinują z prezentami, bo ja za I próg mam tylko świąteczny żel pod prysznic, a za II próg zestaw świąteczny i zegarek...
Pewnie kos jeszcze wchodził i było dla nich za dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 11:37   #1535
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Dojdzie, chyba , że jakiegoś produktu będzie brakować

🎄wysłane z mojego Xiaomi🎄🎅
Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Spokojnie dojdzie, bez obaw
Udało się, paczka już czeka

Mam prezenty i gratisy:

I1293 Zestaw 5 produktów Migdał & Kwiat Pomarańczy 59.90 zł
I1287 Zestaw 5 produktów Malina & Mięta Pieprzowa 59.90 zł
81205 Nawilżający Krem do rąk Owoce Leśne 13.90 zł
41364 Peelingujący olejek do dłoni 75ml x2 25.80 zł
P72489 Żel pod prysznic i do kąpieli Owoce Leśne 0.01 zł
PI1429 Świąteczny Zestaw 2017 0.01 zł
Q07396 Woda Perfumowana Oui a l'Amour 0.01 zł
Q86341 Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie regenerujący 0.01 zł
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 12:28   #1536
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Udało się, paczka już czeka

Mam prezenty i gratisy:

I1293 Zestaw 5 produktów Migdał & Kwiat Pomarańczy 59.90 zł
I1287 Zestaw 5 produktów Malina & Mięta Pieprzowa 59.90 zł
81205 Nawilżający Krem do rąk Owoce Leśne 13.90 zł
41364 Peelingujący olejek do dłoni 75ml x2 25.80 zł
P72489 Żel pod prysznic i do kąpieli Owoce Leśne 0.01 zł
PI1429 Świąteczny Zestaw 2017 0.01 zł
Q07396 Woda Perfumowana Oui a l'Amour 0.01 zł
Q86341 Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie regenerujący 0.01 zł
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 12:40   #1537
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

z fb YR:

"Święty Mikołaj umie się bawić w prezenty!

Nie od dziś wiadomo, że dużą ich część zostawia w sklepach Yves Rocher. Żel pod prysznic otrzymasz w prezencie, jeśli… podasz odpowiednie mikołajowe hasło.
Chcesz je poznać? Wystarczy, że klikniesz w baner poniżej!

Pośpiesz się, prezent czeka na Ciebie tylko dziś, w każdym sklepie stacjonarnym Yves Rocher!"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg żel.jpg (71,4 KB, 101 załadowań)
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 13:06   #1538
gabisienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

gabisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 14:48   #1539
hittmanka
Raczkowanie
 
Avatar hittmanka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

kuszą mnie pędzle z krokiem 3 ... akurat za 59 zł jest 6 pędzli ale mam już do zapłacenia 160zł z kodu super
pytałam dzisiaj na czacie o co chodzi z prezentami, inne pokazje a inne dodaje do koszyka... pani powiedziała, że mają błąd i nad tym pracują
hittmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 14:54   #1540
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Oni mają super informatyków...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 18:04   #1541
zarobiona123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

oferta specjalna:
Zestaw upominkowy bomka

Kod produktu: OI1390

za jedyne 99 zł !!!! PADŁAM ( w skład zestawu wchodzą 3 miniaturki perfum+ pudełko bombka)
zarobiona123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 20:28   #1542
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Pewnie kos jeszcze wchodził i było dla nich za dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie no za dobrze nie może być
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 21:30   #1543
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Sądzę, że już się więcej na limitowanki nie skuszę. A jeśli już na cokolwiek to sięgnę raczej po wodę toaletową a nie kosmetyki pielęgnacyjno- myjące.

1. Kremy do rąk i mleczka- porażka, przesuszają, podrażniają.
Zwłaszcza Owoce Leśne, w drugim tygodniu stosowania skóra zaaregowała zaczerwienieniem, pieczeniem, świądem. Nawilżenia brak.
2. Żel Owoce Leśne co prawda nie zrobił większej krzywdy, ale zapach jest tak nietrwały, że nawet pod prysznicem go nie czuć.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

3. Krem do rąk Wanilia, przyznam, że zapach nawet mi się podobał, śmietankowo, waniliowo, kokosowy, miękki, ale właściwości pielęgnacyjne kremu są zatrważająco słabe.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Żałuje, bo pierwsze wrażenie (niuchy) było pozytywne.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 23:44   #1544
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Sądzę, że już się więcej na limitowanki nie skuszę. A jeśli już na cokolwiek to sięgnę raczej po wodę toaletową a nie kosmetyki pielęgnacyjno- myjące.
A tu w prezentach tylko limitowanki
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 06:35   #1545
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Sądzę, że już się więcej na limitowanki nie skuszę. A jeśli już na cokolwiek to sięgnę raczej po wodę toaletową a nie kosmetyki pielęgnacyjno- myjące.

1. Kremy do rąk i mleczka- porażka, przesuszają, podrażniają.
Zwłaszcza Owoce Leśne, w drugim tygodniu stosowania skóra zaaregowała zaczerwienieniem, pieczeniem, świądem. Nawilżenia brak.
2. Żel Owoce Leśne co prawda nie zrobił większej krzywdy, ale zapach jest tak nietrwały, że nawet pod prysznicem go nie czuć.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

3. Krem do rąk Wanilia, przyznam, że zapach nawet mi się podobał, śmietankowo, waniliowo, kokosowy, miękki, ale właściwości pielęgnacyjne kremu są zatrważająco słabe.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Żałuje, bo pierwsze wrażenie (niuchy) było pozytywne.
To żeś mnie pocieszyła wlasnie wczoraj wieczorem puściłam zamówienie z całym zestawem owoce leśne + jeszcze żel i zestaw z prezentów matko...znowu będą zalegac w szafce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 07:26   #1546
kotek_laskotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Bo limitki mają to do siebie, że ładnie pachną. I tyle. I z takim nastawieniem zawsze je kupuję. Boję się trochę mleczka do ciała Owoce Leśne, bo ostatnio mam alergię na wszystko. Na razie używam miniaturki żelu Wanilia i Bergamotka i całe szczęście, że żaden świąd/podrażnienie nie występuje, a wcześniej już drapałam się jak szalona po żelach PN i JdM.
Kremy do rąk z kolei mają jak dla mnie zbyt wodnistą konsystencję. Ja jeden noszę w torebce, bo lepszy on, jak żaden, drugiego używam w pracy, bo nie zostawiają tłustej powłoczki, szybko się wchłaniają i nie ma ryzyka, że zatłuszczę dokumenty. Ale raczej to taki pachnący umilacz, jak kosmetyk pięlegnacyjny. Chociaż muszę przyznać, że przyjemnie łagodzą uczucie ściągnięcia skóry po myciu rąk.
kotek_laskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 07:54   #1547
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

No pisalam ze limitowanka bez rewelacji jak dla mnie.
Moja siostra po kawowym zelu pod prysznic trafila na leczenie do dermatologa
Kochalam ten zel od lat ale jak widac mocno kombinuja w skladzie.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 08:58   #1548
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
To żeś mnie pocieszyła wlasnie wczoraj wieczorem puściłam zamówienie z całym zestawem owoce leśne + jeszcze żel i zestaw z prezentów matko...znowu będą zalegac w szafce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ryzyk- fizyk. Może akurat Ty będziesz zadowolona. Tego Ci życzę.

Cytat:
Napisane przez kotek_laskotek Pokaż wiadomość
Kremy do rąk z kolei mają jak dla mnie zbyt wodnistą konsystencję. Ja jeden noszę w torebce, bo lepszy on, jak żaden, drugiego używam w pracy, bo nie zostawiają tłustej powłoczki, szybko się wchłaniają i nie ma ryzyka, że zatłuszczę dokumenty. Ale raczej to taki pachnący umilacz, jak kosmetyk pięlegnacyjny. Chociaż muszę przyznać, że przyjemnie łagodzą uczucie ściągnięcia skóry po myciu rąk.
Dokładnie.
Ale opakowania śliczne, to mnie zgubiło.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
No pisalam ze limitowanka bez rewelacji jak dla mnie.
Moja siostra po kawowym zelu pod prysznic trafila na leczenie do dermatologa
Kochalam ten zel od lat ale jak widac mocno kombinuja w skladzie.
Mówiłaś, mówiłaś.

No wiesz, po pierwszym sztachnięciu byłam zadowolona.
Oczarowała mnie grafika, spodobały zapachy (zwłaszcza ten cieplejszy waniliowy).
Przyjemnie było się wprowadzić w Świąteczny nastrój.

Ale jak widać miłe złego początki.
Zapach Owoców Leśnych podczas kąpieli był ulotny, choć przyznaję, że ok przez 5 minut po prysznicu, w łazience był wyczuwalny. O dziwo.
Mleczko zostawiało na ciele nietrwały zapach mąki ziemniaczanej z dodatkiem leśnej herbaty owocowej, w dodatku podrażniło, zwłaszcza przedramiona, dekolt, brzuch (pieczenie, zaczerwienienie, ustąpiło po 30 minutach od nałożenia).
Nawilżenie b.delikatne takie jak przy produktach Un Matin au Jardin. Plus, że się nie klei, nie lepi, nie maże.
Jednak to zupełnie co innego niż stare dobre Owoce Leśne z letniej limitowanki (ok. 2012 r?)

Zapach waniliowy trzyma się na skórze znacznie dłużej.
Żel oddałam więc nie znam jego właściwości.
A krem do rąk, jest rzadki, w formie "mokrego musu".
Owszem może spisać się w pracy, nadaje dłoniom ładny zapach (śmietankowo- waniliowo- kokosowy) z czasem staje się bardziej ostry, pieprzny i przypomina Wanilię nielimitowaną. Ale nawilżenie jest na bardzo niskim poziomie. Ja go w zasadzie nie odczułam. Mało tego moja skóra wołała pić, była ściągnięta.


Do tej pory po żadnym żelu czy balsamie YR nigdy nic mi się nie działo. A kawowy wręcz uwielbiam.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Po tym całym doświadczeniu z mleczkiem, mój Misiek ma nadzieję, że zmądrzeję i przestanę chwytać się każdej nowości. Dla niego te wszystkie balsamy to zwykła chemia.
Ale on nie jest kobietą i nie zrozumie.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-12-15 o 08:56
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 09:00   #1549
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
No pisalam ze limitowanka bez rewelacji jak dla mnie.
Moja siostra po kawowym zelu pod prysznic trafila na leczenie do dermatologa
Kochalam ten zel od lat ale jak widac mocno kombinuja w skladzie.
Ja ogólnie uważam, że kosmetyki YR nie są aż tak cudowne jak się próbuje nam wmówić. Super eko, super naturalne, blisko natury. Jakby działania proekologiczne YR to jedno a składy kosmetyków to druga sprawa. Żele PN od zawsze mnie wysuszaly na wiór. Tych nowych po zmianach, poza gratisem ze stacjonarki nawet nie kupowałam. JDM bardzo lubiłam i nigdy nie miałam po nich żadnych skórnych problemów.
Jest kilka fantastycznych kosmetyków (część już niestety wycofana), ale większość to marketing, przywiązanie klienta i ładne opakowanie. To samo myślę nt perfum, ale już za to zostałam zbesztana. Ja widzę ogromną różnicę między perfumami YR a tymi markowymi jak Chanel. Zapachy są płaskie, nie rozwijają się, na mnie są nietrwałe i większość ma taką drażniącą nutę, która wywołuje u mnie migrenę. Serię SE, SEBS stosuję jako zapach do pomieszczeń. Lubię VN. Uwielbiam Naturelle. Mam wszystkie limitowane wersje zachomikowane po kilka sztuk.
Jest kilka perełek i je zawsze będę kupować, bo nawet nie zamierzam szukać odpowiedników.
Pytanie do Was, czy zauważyłyście np dzialane kremów YR. Np przeciwzmarszczkowych? Bo ja i tu mam złe doświadczenia, ale wiadomo każda skóra jest inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 09:26   #1550
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez kotek_laskotek Pokaż wiadomość
Boję się trochę mleczka do ciała Owoce Leśne, bo ostatnio mam alergię na wszystko.
Acha, zapomniałabym dodać. To mleczko nie podrażniło mnie od razu, mniej więcej po tygodniu stosowania w momencie 1/2 buteleczki za mną.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Ja ogólnie uważam, że kosmetyki YR nie są aż tak cudowne jak się próbuje nam wmówić. Super eko, super naturalne, blisko natury. Jakby działania proekologiczne YR to jedno a składy kosmetyków to druga sprawa. Żele PN od zawsze mnie wysuszaly na wiór. Tych nowych po zmianach, poza gratisem ze stacjonarki nawet nie kupowałam. JDM bardzo lubiłam i nigdy nie miałam po nich żadnych skórnych problemów.
Jest kilka fantastycznych kosmetyków (część już niestety wycofana), ale większość to marketing, przywiązanie klienta i ładne opakowanie. To samo myślę nt perfum, ale już za to zostałam zbesztana. Ja widzę ogromną różnicę między perfumami YR a tymi markowymi jak Chanel. Zapachy są płaskie, nie rozwijają się, na mnie są nietrwałe i większość ma taką drażniącą nutę, która wywołuje u mnie migrenę. Serię SE, SEBS stosuję jako zapach do pomieszczeń. Lubię VN. Uwielbiam Naturelle. Mam wszystkie limitowane wersje zachomikowane po kilka sztuk.
Jest kilka perełek i je zawsze będę kupować, bo nawet nie zamierzam szukać odpowiedników.
Pytanie do Was, czy zauważyłyście np dzialane kremów YR. Np przeciwzmarszczkowych? Bo ja i tu mam złe doświadczenia, ale wiadomo każda skóra jest inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz prawo do własnego zdania. Przecież każda z nas ma inny gust, inne potrzeby.
Handlarze na straganach wołają: dla każdego coś dobrego i nie noszą jednej rzeczy w torbie, a tysiąceróżnych.

Co do YR.
Wiesz co, ja kiedyś bardzo lubiłam.
Teraz konkurencja jest znacznie większa, a moim zdaniem jakość YR spada.
Owszem pozostało kilka kosmetyków, do których chętnie wrócę i będę powracać, ale w porównaniu do tego co było, a jest, to jest ich garstka.
No i system rabatowy, choć niestety dla nas uszczelniany, w dalszym ciągu mi się podoba ( nie mówię o akcji zabierania produktów za drugi próg, to już poniżej krytyki), choć coraz mniej.

I tak, np. chętnie wrócę do
- kremu i peelingu do stóp Lawenda (uwielbiam zapach, działanie, przyjemność stosowania, szatę graficzną)
- peelingu Hammam z marokańskim złotem (zapach, przyjemność stosowania, działanie)
- szamponu rumiankowego (zapach,konsystencja, blask, podkreślanie koloru)
- żelu do mycia twarzy HV (bardzo dobry do codziennego, zwłaszcza porannego oczyszczania skóry, delikatny, polubiłam go, choć kiedyś nie wywarł na mnie większego wrażenia)
- kremu pod oczy i do twarzy Rich (naprawdę dobrze pielęgnują skórę, jest przyjemnie miękka, nawilżona, zdrowsza, ładniejsza)
- balsamów do ust (choć kiedy miały mniejszy sztyft sprawdzały się lepiej, były bardziej miękkie, bardziej odżywcze)
- olejku do włosów (przyjemny, lekki, fajny)
- żelu kawowego ( dla mnie super, niepowtarzalny, trudno znaleźć coś podobnego gdzieś indziej)
- wybrane zapachy, jak np. nowe Amour (ja lubię, mój nos i głowa też), SEB; Róża, Bez (nietrwałe wody, a raczej mgiełki zapachowe, ale przyjemne, tylko w dobrej promocji jestem skłonna kupić)
- kredki do oczu, te nowe, miękkie
- mój ulubiony ostatnio lakier Rose Hostensia, piękny kolor zgaszonej, mlecznej różo- śliwki, ciemniejszy i bardziej jagodowy mauve (choć trwałością nie grzeszy)
jeszcze kilka rzeczy by się znalazło, ale w tym momencie nie potrafię sobie przypomnieć
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 10:08   #1551
love_figo
Raczkowanie
 
Avatar love_figo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Tylko teraz dokonując zakupu na kwotę 99 zł otrzymasz flakon 50ml Comme Une Evidence w prezencie.

Twój kod rabatowy to: EVIDENCE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
love_figo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 10:11   #1552
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Sądzę, że już się więcej na limitowanki nie skuszę. A jeśli już na cokolwiek to sięgnę raczej po wodę toaletową a nie kosmetyki pielęgnacyjno- myjące.

1. Kremy do rąk i mleczka- porażka, przesuszają, podrażniają.
Zwłaszcza Owoce Leśne, w drugim tygodniu stosowania skóra zaaregowała zaczerwienieniem, pieczeniem, świądem. Nawilżenia brak.
2. Żel Owoce Leśne co prawda nie zrobił większej krzywdy, ale zapach jest tak nietrwały, że nawet pod prysznicem go nie czuć.
[/SIZE]

3. Krem do rąk Wanilia, przyznam, że zapach nawet mi się podobał, śmietankowo, waniliowo, kokosowy, miękki, ale właściwości pielęgnacyjne kremu są zatrważająco słabe.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Żałuje, bo pierwsze wrażenie (niuchy) było pozytywne.
zgadzam sie, ale ja juz o limitce z gruszką pisałam że jest słaba nawilżająco i jakoś pielęgnacyjnie tego nie traktuje.
Mnie wiele rzeczy podrażnia. Nie chce się powtarzać bo już tu pisalam ale po akcji z uczuleniem przez szampony Roska 4 różnych typów po prostu zwątpiłam. Tym bardziej że oddałam je w chętne ręce i też podrażnienie i brak szału. Coś jednak nie halo z tą ekologią, bo o dziwo do tej pory nigdy nic mi tak nie podrażniło skalpu jak roskowe szampony
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 10:22   #1553
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
zgadzam sie, ale ja juz o limitce z gruszką pisałam że jest słaba nawilżająco i jakoś pielęgnacyjnie tego nie traktuje.
Ja też nie.
Raczej mnie kuszą zapachy.
Ale o ile to, że ładnie pachnie i nie nawilża (przecież nie szkodzi) zniosę,
ale tego, że pachnie, wysusza i podrażnia już nie.
A jeszcze jak nie pachnie, wysusza i podrażnia, to już na pewno.
:drzwi:

Nie zniesem.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 11:57   #1554
nola1985
Raczkowanie
 
Avatar nola1985
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Łapanów
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Jakość kosmetyków YR ma ewidentnie tendencję zniżkową, ponadto znikają ulubieńcy, a zastępców brak.... choć wciąż mam swoich faworytów
Moim numerem jeden wśród zapachów jest VdA Zapach jest niepowtarzalny, wyjątkowy... Nigdzie nie znalazłam nic, co by chociaż trochę przypominało te perfumy. Jak poszła fama, że będą go wycofywać to rozpoczęłam magazynowanie I tak oto tym sposobem mam zachomikowane 17 zupełnie nowiutkich, ofoliowanych perfum Niestety z nadejściem nowego opakowania poszła w parze słabsza intensywność jak i trwałość, ba! nawet kolor perfum jest zdecydowanie jaśniejszy (skojarzenie- jakby rozcieńczony... )
Lubię również VN, MdB, QNdA (klasyczne) jak i całą serię So Elixir. Choć zauważyłam, że moje gusta i nos wciąż się zmieniają, w związku z czym najfajniejszy kiedyś SEP z biegiem czasu spadł na ostatnie miejsce w całej serii Obym nie doświadczyła tego z VdA, bo co ja wtedy zrobię z tym magazynem ???

Jeśli chodzi o kremy to stosuję 3:
- na dzień używam Sebo Vegetal żel-krem przeciw niedoskonałościom. Mam cerę mieszaną z tendencją do świecenia i ten krem nawet zdaje egzamin. Ma jednak mały minus- w połączeniu z wieloma podkładami o charakterze matującym wchodzi w reakcję "rolowania"
- na noc stosuję zamiennie Anti-Age Global oraz Serum Vegetal "zmarszczki i blask". Oba są mega treściwe, ale nie zapychają. Moja skóra jest po nich aksamitna Pod każdy z nich stosuję serum z danej serii.
Nie używam za to kremów pod oczy, bo żaden, ale to kompletnie żaden nie dawał żadnych efektów ( a wypróbowałam wszystkie możliwe z Rośka)
Moja mama lubi serię Riche Creme, choć jak twierdzi daleko im do np. Dermiki.

Szamponów YR również nie używam, przetestowałam prawie wszystkie no i sorry, ale nie- miłości nie będzie . Włosy jak siano Niektóre z Was pisały o alergiach/łupieżu itp, akurat tego nie doświadczyłam (na szczęście ).

Co do żelów pod prysznic czy mleczek/balsamów do ciała to toleruję niemalże wszystkie, nawet te limitki tegoroczne na święta Nie to, bym szalała na ich punkcie, ale mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie są ok. Widać w tej kwestii nie jestem wielce wymagająca

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Zapomniałam dodać, że lubię również podkłady YR, zarówno te rozświetlające, wygładzająco-rozświetlające, zero niedoskonałości jak i te w słoiczkach. Natomiast totalną masakrą jest podkład płynny w kompakcie No po prostu miazga....
nola1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 12:12   #1555
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

nola1985 17 flakonów? chyba jesteś mistrzem wątku, nawet nasze zapasy żelowe po 30 butelek są niczym do 17 flakonów tego samego zapachu to ja tak chomikuje SE ale mam 5 flakonów 30stek.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 12:30   #1556
nola1985
Raczkowanie
 
Avatar nola1985
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Łapanów
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

No tak, chciałam się przyszykować na wypadek armageddonu Tak straszyli o wycofaniu moich perfum jak przed 2000r. o końcu świata, no i teraz całe pudełko jednych i tych samych perfum w szafie
17 nowych i dwie otwarte- jedna butelka w łazience, druga zawsze w torebce

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Co do SE 30 to mam 3 sztuki i tyle samo SEBS 30, ale to tylko dzięki ostatnim prezentom do zamówień

Edytowane przez nola1985
Czas edycji: 2017-12-15 o 12:36
nola1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 12:50   #1557
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Sms:

Zostalo 10 dni do Swiat! PREZENT przy dowolnym zakupie, zestawy swiateczne az do -40% + BEZPLATNIE pakujemy prezenty! Do 24.12 z SMS&Karta. Szczegoly w sklepie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 12:58   #1558
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja też nie.
Raczej mnie kuszą zapachy.
Ale o ile to, że ładnie pachnie i nie nawilża (przecież nie szkodzi) zniosę,
ale tego, że pachnie, wysusza i podrażnia już nie.
A jeszcze jak nie pachnie, wysusza i podrażnia, to już na pewno.
:drzwi:

Nie zniesem.
o to to :drzwi:

Od biedy można jakiegoś tłuścielca i na to dla zapachu limitke..no ale nie po to kupuję żeby się wozić z warstwami... Kupiłam zestawik i teraz się boję otworzyć

Nola1985, super że masz swoją miłość zapachową. tutaj na wątku parę osób się jarało i kiedyś pod wpływem kodu kupiłam.

poooszłooo dalej


Zmartwiłaś mnie opinią odn rozcieńczenia
spotkałam się z taką opinią że coś majstrowali i nawet neroli ulotne
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 14:40   #1559
nola1985
Raczkowanie
 
Avatar nola1985
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Łapanów
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Nola1985, super że masz swoją miłość zapachową. tutaj na wątku parę osób się jarało i kiedyś pod wpływem kodu kupiłam.

poooszłooo dalej


Zmartwiłaś mnie opinią odn rozcieńczenia
spotkałam się z taką opinią że coś majstrowali i nawet neroli ulotne
VdA jest po prostu wyjątkowe
Sama się zmartwiłam, że coś jest nie tak już w pierwszym momencie, gdy wyciągnęłam flaszeczkę z nowego opakowania. Aż po oczach mnie zakuło, że nie jest to kolor ambry/bursztynowy tylko jakiś taki sik bardziej żółty, w dodatku wcale nieintensywny (zdecydowanie nie ten poranny ). Wpadłam do łazienki po flaszkę, która pochodziła ze starego kartonika, tego z pieczęcią i normalnie szok. Kolory zupełnie różne. Bursztyn vs zwykły, przyblakły żółty. Potem przyszedł czas na testy no i Wraz z kolorem uleciała intensywność zapachu, a co gorsza trwałość Mimo wszystko zostałam wierna, tyle tylko, że w ciągu dnia muszę się "dopsikiwać", a przy starej wersji zupełnie to było niepotrzebne...

Edytowane przez nola1985
Czas edycji: 2017-12-15 o 14:57
nola1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 14:48   #1560
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Pytanie do Was, czy zauważyłyście np dzialane kremów YR. Np przeciwzmarszczkowych? Bo ja i tu mam złe doświadczenia, ale wiadomo każda skóra jest inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam skórę mało problematyczną, choć z wiekiem zauważam zwiększoną potrzebę nawilżenia. Niestety wśród kremów YR też widać tendencję spadkową. Stare Sebo Vegetal super, nowe - może być. To samo z Hydra Vegetal. A co do przeciwzmarszczkowych - moim zdanie i AAG, i Serum Vegetal za mało nawilżają. Po którymś lekko piekła mnie skóra, co u mnie jest ewenementem. Podobno Riche Creme jest OK, ale jeszcze nie stosowałam. I Elixir Jeunesse czeka w kolejce.
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 17:02:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.