Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 12:35   #631
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
mozesz wstawic tu zdjecia??
Już wrzucam trochę fotek choć już wiem,że to bez sensu bo na tamtym forum nie dają mi szans :/
No cóż, nie wszystko można mieć
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"

Edytowane przez Szatanka
Czas edycji: 2008-09-19 o 08:21
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 12:36   #632
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

I jeszcze...
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"

Edytowane przez Szatanka
Czas edycji: 2008-09-19 o 08:21
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 12:41   #633
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Już wrzucam trochę fotek choć już wiem,że to bez sensu bo na tamtym forum nie dają mi szans :/
No cóż, nie wszystko można mieć
masz ładną buzię ale nie widze w niej nic oryginalnego..po prostu jest normalna, nie zapada w pamięć także nie widzę Cie w roli modelki wybiegowej czy fotomodelki w typowdo modowych sesjach np. do czasopism o modzie.

Natomiast fotomodelka w reklamach i innych ciekawych projektach czemu nie... zacznij robić sobie sesje "zdjęcia za pozowanie" to zawsze coś na dobry początek życzę powodzenia.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 12:52   #634
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

jestes ładna...ale jak dla mnie Twoja uroda nie zapada w pamiec
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 14:44   #635
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Już wrzucam trochę fotek choć już wiem,że to bez sensu bo na tamtym forum nie dają mi szans :/
No cóż, nie wszystko można mieć
Bo potencjalną konkurencję trzeba dusić w zarodku.
Nadajesz się.
Tylko jak chcesz startować do agencji to musiałabyś popracować nad sylwetką (talia, uda).
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:43   #636
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Skąd jesteś? Ja bym Cię kiedyś chętnie wykorzystała na sesji.

Sesja męczy? Marudzicie. Pozowanie tak jak każda inna praca ma swoje plusy i minusy.
Sama parokrotnie stałam przed obiektywem. Na mrozie, w upale, długo wytrzymując w nienaturalnie wygiętych pozycjach.
Fotograf nie pomaga, nie wychodzi z inicjatywą? Podziękować za fuszerkę i wyjść ze 'studia'. Niezbyt pozytywne wrażenie trafić na pierwszej sesji na kogoś takiego.
ja jestem, nie wiem, czy coś Ci to mówi, ale z okolic Jeleniej Góry 100 km od Wrocławia a 50 km od Legnicy
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:42   #637
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Wink Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Bo potencjalną konkurencję trzeba dusić w zarodku.
Nadajesz się.
Tylko jak chcesz startować do agencji to musiałabyś popracować nad sylwetką (talia, uda).
Jeeej :P Pierwsza pozytywna odpowiedź.
Nad figurą i tak pracuję,dla siebie, nie chcę mieć takich szerokich bioder i dużych ud. Może do studniówki się uda. Chciałabym z bioder zrzucić ok.8 cm,z talii też gdzieś tyle (w biodrach mam 97, talia 72) Chcę tylko to zrobić tak żeby stracić jak najmniej w biuście (90) bo jednak jest on moim atutem (wiem,że wygląda jakby był mały,ale tak naprawdę to jest 70E) Da się tak :P?

Kiedyś zrobię sobie zdjęcia za zdjęcia (nawet jak nic z tego nie wyjdzie to fajne fotki się przydadzą).Póki co to moje zęby się prostują przez najbliższy rok :P
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 17:55   #638
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

moze udaj sie do dietetyka skoro chcesz zeby biust Ci został
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 20:01   #639
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Bo potencjalną konkurencję trzeba dusić w zarodku.
Nadajesz się.
Tylko jak chcesz startować do agencji to musiałabyś popracować nad sylwetką (talia, uda).
wcale nie jest tak,że konkurencję chce się dusić w zarodku na tych forach są fachowcy i niesetety lub stety najczęściej mają racje... no i nie krytykują każdego, jak modelka ma to coś to chwalą.

a modelki wcale się nie zagryzają (przynajmniej nie wszystkie), wrecz polecają siebie nawzajem agencjom i wyszukują nowych twarzy...
jak modelka jest dobra to konkurencji się bać nie musi

Oczywiście zawsze warto próbować, nawet jesli wszyscy dookoła mówią nam,że nie warto. Nawet jeśli się nie ma modelingowej urody to bedzie fajne wspomnienie z niekomercyjnych sesji...

Szatanko, jak chcesz popracować nad talią to polecam hula hop...w talii zrzucisz a ładny biust pozostanie.

Możesz sobie założyć konto na maxmodels...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 20:45   #640
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Smile Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Mam twisterka. Myślę,że to też dobry pomysł
Tylko co z biodrami i udami?Moim przekleństwem jest to,że mam masywniejsze uda po mamie a zgrabne łydki po tacie :P
Poszperam po forum...w sumie nie raz czytałam te wszystkie porady,ale już mam taki mętlik w głowie od tych diet i ćwiczeń,że nie wiem co wybrać...

A hula hop pomoże na pyzate policzki :P ?
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 21:00   #641
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Mam twisterka. Myślę,że to też dobry pomysł
Tylko co z biodrami i udami?Moim przekleństwem jest to,że mam masywniejsze uda po mamie a zgrabne łydki po tacie :P
Poszperam po forum...w sumie nie raz czytałam te wszystkie porady,ale już mam taki mętlik w głowie od tych diet i ćwiczeń,że nie wiem co wybrać...

A hula hop pomoże na pyzate policzki :P ?
Pyzate policzki u Ciebie..gdzie..ja nic nie widzę zresztą takie policzki mogą mieć swój urok

na uda sama nie wiem... ja ćwiczę 8 minute buns..jak mi się chce bo chce zwalczyć cellulit... ćwiczenia są na youtube.
poza tym brzuszki..ale od tego zamiast płaskiego brzucha mam mięsień..wiec musze coś zmienić;-)

na ćwiczeniach się nie znam wiec nie pomogę, na diecie też nie bo nigdy się nie odchudzałam, ciągle jem fastfoody a nie powinnam

posiedz trochę na fitnesie i dietetyce na forum..tylko nie przesadzaj z dietą..lepiej wiecej ćwiczyć niż ciągle sobie wszystkiego odmawiać
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 22:20   #642
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Smile Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Pyzate policzki u Ciebie..gdzie..ja nic nie widzę zresztą takie policzki mogą mieć swój urok

na uda sama nie wiem... ja ćwiczę 8 minute buns..jak mi się chce bo chce zwalczyć cellulit... ćwiczenia są na youtube.
poza tym brzuszki..ale od tego zamiast płaskiego brzucha mam mięsień..wiec musze coś zmienić;-)

na ćwiczeniach się nie znam wiec nie pomogę, na diecie też nie bo nigdy się nie odchudzałam, ciągle jem fastfoody a nie powinnam

posiedz trochę na fitnesie i dietetyce na forum..tylko nie przesadzaj z dietą..lepiej wiecej ćwiczyć niż ciągle sobie wszystkiego odmawiać
Są,są tylko akurat ich tu nie widać tak bardzo.

Oj, uwierz mi,że siedziałam swego czasu dużo na dietetyce i fitnesie ...gdzieś w kwietniu ,a później na początku wakacji bo bardzo chciałam to wszystko zrzucić. Początkowo dobrze mi szło,ale ze wzg na częste wyjazdy sportowe nie zawsze miałam możliwość wykonywania tych ćwiczeń co chciałam i nie zawsze mogłam jeść to co chciałam. Jestem sportsmenką więc ruch u mnie to podstawa Z brzuchem nie mam problemu, wystarczy,że się nie obżeram i jest płaski Tylko ta talia...i trochę boczki.
Aaaa i robiłam 8 min buns,abs i coś tam jeszcze, fajne te ćwiczenia. Jestem dosyć wysportowana, kondycha dobra,ale pupsko jednak bolało :P Mam szczęście,że nie muszę nic robić z ramionami- są tak umięśnione,że mogę oddać tego trochę- tzn.mam takie muły :P

Zobaczymy jak to wyjdzie z tymi postanowieniami, w tym roku matura, teraz prawko, dodatkowe lekcje i jeszcze sezon sportowy trwa. Na szczęście końcówka i nie będzie meczy.

Dobrej nocy życzę

I jeszcze tylko jedno pytanie, ostatnio zrobiłam sobie grzywkę. Lepiej w grzywce czy zapuszczać od nowa ?
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 07:09   #643
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

ja tez polecam cwiczenia serii 8 minut po miesiacu super efekty
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 07:47   #644
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja tez polecam cwiczenia serii 8 minut po miesiacu super efekty
ja mam tak słabą kondychę,że nie nadążam za tymi mięśniakamki filmiku a raczej nie dorównuję im w ilości powtórzeń...ale im wiecej ćwiczę tym bardziej daję radę
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 07:56   #645
poko21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 188
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

To może też się pokaże... Tak tylko z ciekawości czy przciągne czyjś wzrok :P
Dziewczyny które myślą o tym poważnie:
Nie stawiajcie tego za najwyższy cel w waszym życiu... traktujcie to raczej jak jedno z niecodziennych "hobby" lub też jakieś ciekawsze przeżycie
Zróbcie z tego raczej zabawe, a nie staranie się za wszelką cene niekiedy "niemożliwego" Po co sie głodzić? z czego może wyniknąć naprawde duży problem jeśli sie tego nie kontroluje... Do tego dochodzi stres... trzeba mieć naprawde wyrobioną osobowość i charakter żeby znieść porażkę... bo czytając ten wątek niektóre widze że źle znoszą krytyke... a na taką zapewne też będziecie narazone Nie bierzcie tego wszystkiego do serca bo sie zamęczycie Zapewne każda wygląda ładnie i zgrabnie ale nie każda "taka" ładna pannica może nią zostać... tutaj raczej chodzi o to "coś" w sobie, co przykuje innych uwagę Nie załamujcie się, przecież to nie koniec świata, a dla facetów na pewno jesteście najpiękniejsze) A co najważniejsze musicie być piękne same dla siebie! wtedy jeszcze bardziej wyeksponujecie swój urok, jeśli chociaż troche pokażecie pewności siebie)

Ja się tam sobie podobam... i mojemu TŻ i mi wystarczy)
Pamietajcie że uroda sama wam nie pomoże, trzeba umieć ją pokazać a jak?... i tu tkwi właśnie to "coś" :P

http://img222.imageshack.us/my.php?i...17kopiagp9.jpg
http://img222.imageshack.us/my.php?i...24kopialt6.jpg <--- zdjęcie w "sari" tylko tak na pamiątke bo to nie mój stój :P Uwielbiam Bollywoodzkie ubranka
http://img222.imageshack.us/my.php?i...400087kopiamu6.jpg w parku mój TŻ mi robił zdjątkoD
http://img222.imageshack.us/my.php?i...52kopialx5.jpg a to zdjęcie sobie robiłam, bo nie wiedziałam jak będe wyglądać w duzych oglularach:PPP
poko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 08:05   #646
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

poko21, masz bardzo zdrowe podejście do tego wszystkiego

jak patrzę na zdjęcie w okularach to widzę Cie w roli modelki a na innych trochę mniej. Więc nie mam zdania ale tak sobie myślę,że jakbyś dała jakieś swoje fotki na serwisie dla modelek to jest szansa na "branie" u fotografów...

a łatwiejsza droga: wejdz sobie na serwis dla fotografów, poszukaj kogoś z twojego miasta i zapytaj czy jest możliwość sesji "pozowanie za zdjęcia".. i już pierwsze profesjonalne fotki bedą
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 08:13   #647
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez poko21 Pokaż wiadomość
To może też się pokaże... Tak tylko z ciekawości czy przciągne czyjś wzrok :P
Dziewczyny które myślą o tym poważnie:
Nie stawiajcie tego za najwyższy cel w waszym życiu... traktujcie to raczej jak jedno z niecodziennych "hobby" lub też jakieś ciekawsze przeżycie
Zróbcie z tego raczej zabawe, a nie staranie się za wszelką cene niekiedy "niemożliwego" Po co sie głodzić? z czego może wyniknąć naprawde duży problem jeśli sie tego nie kontroluje... Do tego dochodzi stres... trzeba mieć naprawde wyrobioną osobowość i charakter żeby znieść porażkę... bo czytając ten wątek niektóre widze że źle znoszą krytyke... a na taką zapewne też będziecie narazone Nie bierzcie tego wszystkiego do serca bo sie zamęczycie Zapewne każda wygląda ładnie i zgrabnie ale nie każda "taka" ładna pannica może nią zostać... tutaj raczej chodzi o to "coś" w sobie, co przykuje innych uwagę Nie załamujcie się, przecież to nie koniec świata, a dla facetów na pewno jesteście najpiękniejsze) A co najważniejsze musicie być piękne same dla siebie! wtedy jeszcze bardziej wyeksponujecie swój urok, jeśli chociaż troche pokażecie pewności siebie)

Ja się tam sobie podobam... i mojemu TŻ i mi wystarczy)
Pamietajcie że uroda sama wam nie pomoże, trzeba umieć ją pokazać a jak?... i tu tkwi właśnie to "coś" :P

http://img222.imageshack.us/my.php?i...17kopiagp9.jpg
http://img222.imageshack.us/my.php?i...24kopialt6.jpg <--- zdjęcie w "sari" tylko tak na pamiątke bo to nie mój stój :P Uwielbiam Bollywoodzkie ubranka
http://img222.imageshack.us/my.php?i...400087kopiamu6.jpg w parku mój TŻ mi robił zdjątkoD
http://img222.imageshack.us/my.php?i...52kopialx5.jpg a to zdjęcie sobie robiłam, bo nie wiedziałam jak będe wyglądać w duzych oglularach:PPP
ładnaś i Twoj podpis mi sie podoba
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 08:31   #648
poko21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 188
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

http://img227.imageshack.us/my.php?image=sa400087kopi aqj5.jpg

dodaje to jedno bo mi się nie wgrało coś;P


Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
poko21, masz bardzo zdrowe podejście do tego wszystkiego
To pogrubie, bo to najważniejszy element które dziewczyny powinny mieć biorąc sie za fotomodeling

jak patrzę na zdjęcie w okularach to widzę Cie w roli modelki a na innych trochę mniej. Więc nie mam zdania ale tak sobie myślę,że jakbyś dała jakieś swoje fotki na serwisie dla modelek to jest szansa na "branie" u fotografów...

a łatwiejsza droga: wejdz sobie na serwis dla fotografów, poszukaj kogoś z twojego miasta i zapytaj czy jest możliwość sesji "pozowanie za zdjęcia".. i już pierwsze profesjonalne fotki bedą

gosiaczek6-
ładnaś i Twoj podpis mi sie podoba

Dziękuje za opinie jak już pisałam, to było tylko tak, ze zwykłej ciekawości

A wy dziewczyny jeśli tak bardzo chcecie zostać FOTOMODELKAMI nie dajcie sie tylko zagubić w tym wszystkim i działajcie! ale nie za wszelką cenę
poko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 08:36   #649
poko21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 188
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

http://img227.imageshack.us/my.php?i...87kopiaqj5.jpg

No teraz powinno drygać ehehe... ale ze mnie Guła
Wybaczcie mi;P
poko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 09:29   #650
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

jakas chudziutka
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 12:53   #651
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Dziewczyny,w minioną sobotę w Warszawie,w Zlotych Tarasach odbył się kolejny casting na modelkę-oskary fashion.
Warszawianki miały więc świetną okazję żaby się pokazać i być może przejść dalej tym samym otwierając sobie ładnie drogę do kariery modelki.
Te z Warszawy miały oczywiście najlepiej ale na tymże castingu były dziewczyny z całej polski(i nie tylko) bo to naprawdę bardzo dobra okazja.
Była tam któraś z Was?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 12:56   #652
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,w minioną sobotę w Warszawie,w Zlotych Tarasach odbył się kolejny casting na modelkę-oskary fashion.
Warszawianki miały więc świetną okazję żaby się pokazać i być może przejść dalej tym samym otwierając sobie ładnie drogę do kariery modelki.
Te z Warszawy miały oczywiście najlepiej ale na tymże castingu były dziewczyny z całej polski(i nie tylko) bo to naprawdę bardzo dobra okazja.
Była tam któraś z Was?
słyszałam o tym. Niedługo w poznańskim centum handlowym sa castingi do Gagi..także Poznanianki nie bać się i ruszać do ataku
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 13:02   #653
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
słyszałam o tym. Niedługo w poznańskim centum handlowym sa castingi do Gagi..także Poznanianki nie bać się i ruszać do ataku
Popieram-nie bac się tylko atakować

Ale mimo wszystko powtórzę,że szkoda,że nie byłyście na castingu fashion bo to są prawdziwe drzwi do kariery modelki.Ogromna szansa...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 13:54   #654
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

widze żę wszystkie dziewczyny są tu na prawde ładne ja też kiedyś myślałam o tym żeby pieknei wychodzić na zdjęciach ale poprostu trzeba mieć to coś, trzeba być fotogenicznym, chciałabym was prosić o rade i o krytykę co zmieniłybyście w mojej twarzy,albo w makijażu a może kolor włosów ?, cały czas dążę do tego żeby byc ladniejszą, będę bardzo dzięczna wrzuce tutaj kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja i fami.jpg (83,8 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zedj.JPg.bmp.jpg (70,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030789.JPG (23,0 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0003.JPG (59,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030472.jpg (102,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaaa.jpg (3,2 KB, 709 załadowań)
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 14:22   #655
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

spam,sorki pomyliłam wątki
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 15:55   #656
A-l-a
Raczkowanie
 
Avatar A-l-a
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 157
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Niesłowna ja, miałam wrzucic fotki z mojej pierwszej sesji. Nadal nie mam ich duzo, ale fotograf ma bardzo dużo roboty i mała dziecinke w domu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j1.jpg (29,7 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j2.jpg (32,3 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j3.jpg (27,5 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j4.jpg (32,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j5.jpg (24,3 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j6.jpg (38,7 KB, 182 załadowań)
A-l-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 15:56   #657
A-l-a
Raczkowanie
 
Avatar A-l-a
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 157
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

ciag dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j7.jpg (39,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j8.jpg (32,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j9.jpg (37,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j10.jpg (22,5 KB, 174 załadowań)
A-l-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 16:15   #658
poko21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 188
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez A-l-a Pokaż wiadomość
Niesłowna ja, miałam wrzucic fotki z mojej pierwszej sesji. Nadal nie mam ich duzo, ale fotograf ma bardzo dużo roboty i mała dziecinke w domu.
Wyglądasz na nich jak byś była max spięta... ale to w końcu pierwsza sesja^^ szczerze powiedziawszy i tu chyba się wszyscy ze mną zgodzą że fotograf sie nie spisał.... na profesjonaliste to mi nie wygląda....

Podobało mi się zdjątko tylko to na ławeczce...
poko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 16:26   #659
poko21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 188
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez A-l-a Pokaż wiadomość
ciag dalszy
a z tych raczej do mnie żadne nie przemawia
ale nie jest źle! wyglądają Ok... tyle że mają tego czegoś "wyjątkowego")
poko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 16:39   #660
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez A-l-a Pokaż wiadomość
Niesłowna ja, miałam wrzucic fotki z mojej pierwszej sesji. Nadal nie mam ich duzo, ale fotograf ma bardzo dużo roboty i mała dziecinke w domu.
Zmień fryzurę (grzywka?). I na następne sesje inaczej się ubierz. Jakaś bluzka w kolorze bardziej pasującym do Twojej urody i zdecydowanie inna biżuteria. Ta jest mdła, na zdjęciach nijako wygląda.
Jak na pierwszą sesję ok.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.