Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 21:23   #2851
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez blackcoffee Pokaż wiadomość
cześć!

czekam i czekam, a okresu nia ma... jest dziś 46 dzień cyklu i nic. poprzednia @ była 20 września i trwała kilka dni - normalnie, jak zawsze. Używam prezerwatyw, kochałam się z chłopakiem przed tym okresem wrześniowym i w październiku w okolicach spodziewanej @. Wszystko z zabezpieczeniem... A @ nie ma. Objawy chyba trochę sobie wmawiam, bo co i rusz wyczytuję kolejne i jakos do siebie dopasowuje.... Jednak przyznam, że nie jest mi zbyt do śmiechu... Co o tym sądzicie?


Pozdrawiam
Black


ja polecam tobie zorbic test, mozesz go juz jutro zorbic bo 46 dzien cyklu to stanowczo za długo, jelsi test wyjdzie negatywny to idz do gina
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 06:22   #2852
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez blackcoffee Pokaż wiadomość
cześć!

czekam i czekam, a okresu nia ma... jest dziś 46 dzień cyklu i nic. poprzednia @ była 20 września i trwała kilka dni - normalnie, jak zawsze. Używam prezerwatyw, kochałam się z chłopakiem przed tym okresem wrześniowym i w październiku w okolicach spodziewanej @. Wszystko z zabezpieczeniem... A @ nie ma. Objawy chyba trochę sobie wmawiam, bo co i rusz wyczytuję kolejne i jakos do siebie dopasowuje.... Jednak przyznam, że nie jest mi zbyt do śmiechu... Co o tym sądzicie?


Pozdrawiam
Black
Blackcoffee, a może przyczyną zaniku @ jest odchudzanie? To mogło rozregulowac Ci cykl... Wiem coś o tym, bo sama kiedyś tak miałam... Choc teraz zanik może byc spowodowany czymś innym
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 07:17   #2853
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez blackcoffee Pokaż wiadomość
cześć!

czekam i czekam, a okresu nia ma... jest dziś 46 dzień cyklu i nic. poprzednia @ była 20 września i trwała kilka dni - normalnie, jak zawsze. Używam prezerwatyw, kochałam się z chłopakiem przed tym okresem wrześniowym i w październiku w okolicach spodziewanej @. Wszystko z zabezpieczeniem... A @ nie ma. Objawy chyba trochę sobie wmawiam, bo co i rusz wyczytuję kolejne i jakos do siebie dopasowuje.... Jednak przyznam, że nie jest mi zbyt do śmiechu... Co o tym sądzicie?


Pozdrawiam
Black
proponuję wizytę u lekarza
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 07:36   #2854
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

No to u mnie chyba cos się cykl rozlegulował, bo dalej @ nie mam, a od wczoraj zaczynam czuć ból nie tylko w jajnikach, ale i tam przy wyjściu. Trzeba czekać parę dni, a jak nie to zrobić test dla pewności. Ja osobście wole czekać, bo zawsze następnego dnia po teście mam @....:/
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:02   #2855
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie kochane mamusie i wszystkie starające się kobietki U mnie oczekiwania ciąg dalszy - około 2 tygodni od możliwego zapłodnienia, 3 dni do oczekiwanej @. Póki co wielka sennośc, sporadyczne kłucie w prawym jajniku i duża ilośc mlecznego śluzu... No i okrutne bóle kręgosłupa... Ciekawe co dalej Co Wy na to?

Pozdrawiam i całuję
Witajcie dziewczyny
ja mam dokładnie to samo pobolewania w dole brzucha, okropny ból w krzyżu, senność, no i te piersi, duże i wrażliwe z niebieskimi widocznymi żyłkami. Wczoraj terst wyszedł pozytywny, byłam u lekarza ( domowego bo tutaj taki system, znaczy w holandii) który powiedział, żebym się nie cieszyła za szybko bo pierwsze ciąże kończą sięczasem spontanicznym poronieniem. póki co mam dbać o sobie i za dwa tygodnie umówić sięz położną na badanie.....
więc czekam i staram sie myśleć pozytywnie bo już pokochałam okruszka...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:17   #2856
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
ja mam dokładnie to samo pobolewania w dole brzucha, okropny ból w krzyżu, senność, no i te piersi, duże i wrażliwe z niebieskimi widocznymi żyłkami. Wczoraj terst wyszedł pozytywny, byłam u lekarza ( domowego bo tutaj taki system, znaczy w holandii) który powiedział, żebym się nie cieszyła za szybko bo pierwsze ciąże kończą sięczasem spontanicznym poronieniem. póki co mam dbać o sobie i za dwa tygodnie umówić sięz położną na badanie.....
więc czekam i staram sie myśleć pozytywnie bo już pokochałam okruszka...
Nie przejmuj się wszytko będze dobrze mnie też na poczatku straszyli a obecnie jestem w 17 tyg i 3 dn i wszytko jest ok ciesz sie szczesciem ktore cie spotkalo...))
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:19   #2857
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

dziewczynki a ja mam takie pytanko wiadomo ,ze dzien przed okrsem mozna zajsc w ciaze.. tak jak i zaraz po..tylko hmmm osttanio z kolezanka mialysmy taki maly spor.. na ile procent w takich przypadkach kiedy sie kochalo przed okresem mozna zajsc w ciaze.moze to troche dziwne i w ogole smieszne.. ale jak myslicie?
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 11:26   #2858
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Można zajść w ciążę przed i po okresie, a nawet w trakcie. Pamiętam, że jedna mamusia tutaj na forum pisałą, że ona była zapłodniona podczas miesiączki...
Ale procentowo to nie mam pojęcia jak to jest...
Nie wiem czy badano w ogóle ile kobiet np. na sto zostało zapłodnionych w ten sposób. Niektóre kobiety cały czas próbują przez wiele dni, inne raz tak zrobia przed @ i zajdą w ciąże...by musiało się notować kiedy to się robiło i w którym dniu cyklu.
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:42   #2859
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

no tak fakt nie które ,,mamusie,,starały się lub staraja przez wiele dni,tygodni,miesiecy,inny m przychodzi to szybciej pozdrawiam przyszle mamusie..ja obecnie czekam na skonczenie miesiaczki a pozniej tescik.. zobaczymy co z tego wyjdzie..powiem szczerze troche sie boje..niby wiem ze bym sie cieszyla,ale z drugiej strony wiem ze bede w pierwszych chwilach przerazona.. juz sie nie moge doczekac

musze gdzies pokukac apropo's tego jakie sa sznase itd.. ot z ciekawosci bo jakos wczesniej nie interesowalo mnie to az tak kolezanka tez opowiadala mi ze jej znajoma brala tabletki anty.. i miala normalnie miesiaczke przez 3 miesiace po czym poszla do lekarza i okazalo sie ze jest w 4 miesiacu ciazy byla w niezlym szoku podobno hehe
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:40   #2860
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Kobietki, mam jeszcze jedno małe pytanie... Jaki może miec wpływ grubośc endometrium na ewentualną ciążę? Czy któraś z Was się może orientuje?
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 19:35   #2861
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się wszytko będze dobrze mnie też na poczatku straszyli a obecnie jestem w 17 tyg i 3 dn i wszytko jest ok ciesz sie szczesciem ktore cie spotkalo...))
dziękuję właśnie jestem TAK SZCZĘŚLIWA ale aż boję się cieszyć...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 19:48   #2862
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Nikusiu, gratuluję, cieszę się razem z Tobą i mocno trzymam kciuki za maluszka
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 20:03   #2863
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Nikusiu, gratuluję, cieszę się razem z Tobą i mocno trzymam kciuki za maluszka

bardzo dziękujemy!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 20:02   #2864
salome23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Question Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Witam!
Spóźnia mi się miesiączka..dosc czesto boli mnie lewy jajnik i bodbrzusze..powiekszyly mi sie piersi..są bardziej wrażliwe na dotyk..caly czas jestem senna..mam mdłosci..zgage..zrobilam test ciążowy i wyszedł pozytywnie..kilka dni później powtorzylam test i wyszedl negatywnie..nie wiem co mam o tym myślec..jestem w ciąży czy nie???
salome23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 20:05   #2865
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Możesz być w ciąży. Moja znajoma zrobiła test tak dla picu będąc już w ciąży, a wynik miała negatywny. Najlepiej jest iść do ginekologa...
A u mnie dalej @ nie ma. Pojutrze rano zrobię test. Mam nadzieję, że wytrzymam do rana, bo będzie mnie korciło bo go zrobić wieczorem:/
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:53   #2866
sylwiakosobudzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Mamusie, powiedzcie jakie miałyście objawy ciąży - zrobiłam test i...

Jerstes w ciazy
sylwiakosobudzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 08:44   #2867
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez salome23 Pokaż wiadomość
Witam!
Spóźnia mi się miesiączka..dosc czesto boli mnie lewy jajnik i bodbrzusze..powiekszyly mi sie piersi..są bardziej wrażliwe na dotyk..caly czas jestem senna..mam mdłosci..zgage..zrobilam test ciążowy i wyszedł pozytywnie..kilka dni później powtorzylam test i wyszedl negatywnie..nie wiem co mam o tym myślec..jestem w ciąży czy nie???
raczej ciaza, moze byl test wadliwy co sie zdarza, najlpeiej bys zorbila gdybys poszla do laboratorium na krew (beta HCG) i wsyztsko sie wyjasni. Ale raczej to sa objawy ciązy .
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 22:20   #2868
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Ja jutro rano wykonam teścik...kupiłam Pre-Test płytkowy.
Zobaczymy co to będzie...
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 03:17   #2869
skarpka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań / inne pomniejsze
Wiadomości: 7
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Hm, nadal mdli mnie na samą myśl o papierochach, czy alkoholu, ale nie mam już innych objawów, a test wyszedł negatywnie. Z drugiej strony często opisujecie, że wynik sobie, ciąża sobie. Czekam na @, powinna się zjawić na dniach. A swoją drogą, to też nie daje pewności - moja Mama do 4 miesiąca nie wiedziała, że jestem sobie u niej. Normalny okres, dobre samopoczucie, żadnej senności itp. Ciekawi mnie, czy mogę mieć jakieś predyspozycje do podobnego przechodzenia początku ciąży .
skarpka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 04:09   #2870
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Zrobiłam test....
wyszły dwie kreski
Już po niecałej minucie wyszła ta druga, dosyć ciemna:P
Na razie tylko jest szok i to wielki....uff....
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 07:50   #2871
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Gratuluję z całego serducha! Ja na razie czekam czy pojawi się okres-powinien byc wczoraj, a tu nic...
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:33   #2872
malisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Drogie dziewczyny juz nie wiem co mam robić. pisalm wam wczesniej że robilam sobie test płytkowy 3 tygodnie od stosunku mówi sie że taki test jest prawdopodobny po takim czasie. test wyszedl że nie jestem w ciąży. ja jednak często odczuwam mdlości kiedy wstaję rano jest mi niedobrze i codziennie boli mnie brzuch a czasem też lewy jajnik. bardzo się denerwuje bo jakos nie planowalm ciąży. dwie miesiączki mialam ale przeciez okres u niektórych kobiet może występować. ostatnio bylam u ginekologa. lekarka powiedziala że jest za wczesnie aby okreslić że jestem w ciąży i chciala mnie wysłać na badania krwi ale że ja bardzo boje sie podierania krwi to powiedziałam że nie chce tylko wolę iść na USG. teraz stwierdzam że moglam iść na badanie krwi bo ono jest najlepsze a USG i tak może nic nie stwierdzić po takim czasie tym bardziej że mam to badanie dopiero za 2 tygodnie. tydzień temu po wizycie u ginekologa zrobialm sobie test strumieniowy może nie zrobilam go tak dokładnie bo na chwile oderwalam test a potem znów podłożylam ale chyba przez 10 sekund nic nie wplynie na wynik testu. test wyszedł że nie jestem w ciąży a zrobiłam go prawie po dwóch miesiącach od stosunku czy możliwe jest żebym byla w ciąży bo ja wariuje. prosze odpowiedzcie na moja wiadomośc i wypowiedzcie się bo juz nie wiem co mam robić.
malisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:37   #2873
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Ja pamietam ze moje pierwsze objawy ciazy byly takie same jak objawy przed miesiaczka( bol brzuszka,sluz(taki jak zawsze przed miesiaczka)powiekszone bardziej wrazliwe na dotyk piersi...)...wiec bylam pewna ze miesiaczka sie pojawi.. jednak nie.. ..te objawy sa do tej pory chociaz bol brzuszka zniknal ale czasem sie pojawia niestety.. oczywiscie mdlosci zgaga.. SENNOSC I ZMECZENIE.. i to sie tylko nasila.. ehhh


Gratuluje pozytywnych wynikow na testach ;*
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:39   #2874
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez malisa Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny juz nie wiem co mam robić. pisalm wam wczesniej że robilam sobie test płytkowy 3 tygodnie od stosunku mówi sie że taki test jest prawdopodobny po takim czasie. test wyszedl że nie jestem w ciąży. ja jednak często odczuwam mdlości kiedy wstaję rano jest mi niedobrze i codziennie boli mnie brzuch a czasem też lewy jajnik. bardzo się denerwuje bo jakos nie planowalm ciąży. dwie miesiączki mialam ale przeciez okres u niektórych kobiet może występować. ostatnio bylam u ginekologa. lekarka powiedziala że jest za wczesnie aby okreslić że jestem w ciąży i chciala mnie wysłać na badania krwi ale że ja bardzo boje sie podierania krwi to powiedziałam że nie chce tylko wolę iść na USG. teraz stwierdzam że moglam iść na badanie krwi bo ono jest najlepsze a USG i tak może nic nie stwierdzić po takim czasie tym bardziej że mam to badanie dopiero za 2 tygodnie. tydzień temu po wizycie u ginekologa zrobialm sobie test strumieniowy może nie zrobilam go tak dokładnie bo na chwile oderwalam test a potem znów podłożylam ale chyba przez 10 sekund nic nie wplynie na wynik testu. test wyszedł że nie jestem w ciąży a zrobiłam go prawie po dwóch miesiącach od stosunku czy możliwe jest żebym byla w ciąży bo ja wariuje. prosze odpowiedzcie na moja wiadomośc i wypowiedzcie się bo juz nie wiem co mam robić.

malisa rozumiem twoj strach ja tez nie planowalam ciazy ale ty juz kochana przesadzasz
moim zdaniem napewno nie jestes w ciazy..
skoro testy wyszly negatywnie i mialas okres.. no to jakim cudem? nie ma takiej opcji..
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:02   #2875
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Zrobiłam test....
wyszły dwie kreski
Już po niecałej minucie wyszła ta druga, dosyć ciemna:P
Na razie tylko jest szok i to wielki....uff....
Super gratuluję wiem jakie to wspaniałe uczucie...



18 tydzień


Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:41   #2876
malisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

zapomniałam dodać że mam okropne bole pleców których wzesniej nie mialam mam czasem zgagę i okropne boli mnie ten brzuch i coś kuje z lewej strony. odczuwam tez rozpulchnienie pochwy juz naprawde nie wiem o co chodzi. powiedzcie co sadzicie proszę
malisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:01   #2877
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez malisa Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny juz nie wiem co mam robić. pisalm wam wczesniej że robilam sobie test płytkowy 3 tygodnie od stosunku mówi sie że taki test jest prawdopodobny po takim czasie. test wyszedl że nie jestem w ciąży. ja jednak często odczuwam mdlości kiedy wstaję rano jest mi niedobrze i codziennie boli mnie brzuch a czasem też lewy jajnik. bardzo się denerwuje bo jakos nie planowalm ciąży. dwie miesiączki mialam ale przeciez okres u niektórych kobiet może występować. ostatnio bylam u ginekologa. lekarka powiedziala że jest za wczesnie aby okreslić że jestem w ciąży i chciala mnie wysłać na badania krwi ale że ja bardzo boje sie podierania krwi to powiedziałam że nie chce tylko wolę iść na USG. teraz stwierdzam że moglam iść na badanie krwi bo ono jest najlepsze a USG i tak może nic nie stwierdzić po takim czasie tym bardziej że mam to badanie dopiero za 2 tygodnie. tydzień temu po wizycie u ginekologa zrobialm sobie test strumieniowy może nie zrobilam go tak dokładnie bo na chwile oderwalam test a potem znów podłożylam ale chyba przez 10 sekund nic nie wplynie na wynik testu. test wyszedł że nie jestem w ciąży a zrobiłam go prawie po dwóch miesiącach od stosunku czy możliwe jest żebym byla w ciąży bo ja wariuje. prosze odpowiedzcie na moja wiadomośc i wypowiedzcie się bo juz nie wiem co mam robić.
malisa, z tego co piszesz wynika, że nie jesteś w ciąży. Uwierz tym testom. Mdłości, bóle brzucha możesz mieć ze stresu, większość objawów jest urojona, bo cały czas o tym obsesyjnie myślisz. Zresztą ból jajnika, brzucha, mdłości nie są zarezerwowane tylko dla ciąży, zdarzają się nawet przy drobnych zaburzeniach hormonalnych. Ja w swoim życiu miewałam mdłości od hormonów, ze zmęczenia..., a w ciąży nie miałam ich wcale.
A ta miesiączka w ciąży naprawdę zdarza się rzadko, cześciej jest to po prostu plamienie.
A lekarka raczej stwierdziłaby ciążę dwa miesiące po stosunku. A jak mówi, że za wcześnie na stwierdzenie, to widocznie na ciążę to nie wygląda.
Myślę, że w Twoim przypadku najlepsza byłaby beta (choć tam też jest jakaś minimalna ilość, która może występować i nie oznacza ciąży, więc też mogłaby Cię dręczyć ).
No nic, czekaj na to usg, na pewno po takim okresie (2 miesiące) jest w stanie stwierdzić czy jest ciąża czy nie.


Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Zrobiłam test....
wyszły dwie kreski
Już po niecałej minucie wyszła ta druga, dosyć ciemna:P
Na razie tylko jest szok i to wielki....uff....
Gratuluję
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2008-11-08 o 19:02
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:12   #2878
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Nie macie na razie czego gratulować...w poniedziałek rano powtórzę test dla wiarygodności, bo u mnie wizyta u ginekologa by zrobić usg to kwestia 70zł.
Jeśli drugi test w poniedziłek z porannego moczu też będzie pozytywny to będę pewna na bank.
Co do objawów to praktycznie żadnyc. Nie bolą piersi, w jajnikach dziwne uczucie, plecki i tak mnie często bolą( takie schorzenie), nic mdłości, odrzuciło mnie od papierosów, wata mam w zołądku, brak apetytu.
Pozdrawiam
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:26   #2879
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Nie macie na razie czego gratulować...w poniedziałek rano powtórzę test dla wiarygodności, bo u mnie wizyta u ginekologa by zrobić usg to kwestia 70zł.
Jeśli drugi test w poniedziłek z porannego moczu też będzie pozytywny to będę pewna na bank.
Co do objawów to praktycznie żadnyc. Nie bolą piersi, w jajnikach dziwne uczucie, plecki i tak mnie często bolą( takie schorzenie), nic mdłości, odrzuciło mnie od papierosów, wata mam w zołądku, brak apetytu.
Pozdrawiam

Ja też nie miałam objawów moze minimalne ale u ciebie to może być jeszcze za wcześnie...

18 tydzień
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:54   #2880
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Nie macie na razie czego gratulować...w poniedziałek rano powtórzę test dla wiarygodności, bo u mnie wizyta u ginekologa by zrobić usg to kwestia 70zł.
Jeśli drugi test w poniedziłek z porannego moczu też będzie pozytywny to będę pewna na bank.
Co do objawów to praktycznie żadnyc. Nie bolą piersi, w jajnikach dziwne uczucie, plecki i tak mnie często bolą( takie schorzenie), nic mdłości, odrzuciło mnie od papierosów, wata mam w zołądku, brak apetytu.
Pozdrawiam
jusali, ja też nie miałam żadnych objawów, oprócz bolących piersi na początku. A tak to przez całą ciążę spokój, żadnych mdłości, senności, latania do łazienki...
Dopiero w 7 miesiącu dowiedziałam się co to zgaga i latanie do łazienki.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.