mój brzuch - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-28, 11:22   #1
MonikaK.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 38
GG do MonikaK.

mój brzuch


Mój mężczyzna jest sportowcem, bardzo dba o swój wygląd i kondyję a ja ostatnio troszkę zasiedziałam się w domu i urósł mi brzuszek!!! czy ćwiczenia na brzuszki pomogą mi go zgubić? nie chce z nim o tym rozmawiać, bo jego odpowiedź brzmi: wyglądasz ślicznie, czego ty chcesz? przecież mamy w domu lustra i wiem jak wyglądam..
no i mam straszny problem z udami, bardzo mi się nie podobają. chciałabym je troszeczkę wyszczuplić - jak to zrobić, jakimi ćwiczeniami?
a może jakaś dieta mi pomoże?
no i jeszcze jedno, JAK UJĘDRNIĆ PIERSI??
pozdrawiam
nika
__________________
nika
MonikaK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 12:17   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: mój brzuch

Hej, miałam ten sam problem z brzuchem, tez się zasiedziałam i mi tak troszkę urósł, wstyd się przyznać, ale kiedyś byłam bardziej wysportowana
Mi pomogły brzuszki, na początku ćwiczyłam po 200 dziennie, teraz troszkę przystopowałam Nie spodziewaj się efektu od razu, u mnie pierwsze, widoczne efekty pojawiły się po ok. 3 miesiącach regularnych ćwiczeń. No i zmiana diety, przede wszystkim mniej cukru i soli, do dzisiaj nie cukruję herbaty

Co do piersi to nie jestem ekspertem, ale ćwiczenia z hantlami dają dobre rezultaty, przede wszystkim wymachy w boki. Oprócz tego możesz jeszcze masować biust olejkami, stosować naprzemiennie zimne i ciepłe natryski
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 12:19   #3
MonikaK.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 38
GG do MonikaK.
Re: mój brzuch

dziękuje za odp
200 brzuszków? o matko!! tyle to nie zrobie, po 15 wymiękam
ale bede twarda i bede cwiczyla!!
no i te uda..
niki
__________________
nika
MonikaK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 12:48   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: mój brzuch

no ja sobie takie tempo wtedy narzuciłam , może rób sobie 100, partiami po 20 Ja brzuszki robię naprzemiennie z ćwiczeniami hantlami

pozdr
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 21:26   #5
MonikaK.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 38
GG do MonikaK.
Re: mój brzuch

podziwiam cię!
ale napewno bede ćwiczyła, dzis nie wyszło, bo siedziałam przed komputerem, potem musialam wyjechac i dopiero dodomu wróciłam a jest juz po 22..
cóż, jutro,pozostaje jutro!
całusy
nika
__________________
nika
MonikaK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 08:32   #6
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: mój brzuch

już o tym kilka razy pisałyśmy ale nei zaszkodzi jak znowu o tym wspomne

przez Kaaze można ściągnąć 8minut ćwiczeń na brzuszek... jak będziesz dziennie robić te brzuszki to powinnaś mieć efekty
aha... ten filmik nazywa się 'Workout- 8 Minute Abs'

moim zdaniem lepiej jest robić różne brzuszki, nie tylko te podstawowe, ponieważ powinno się wszytkie mięśnie brzuszka ćwiczyć

P.S.
teraz w gazecie SHAPE jest płytka z ćwiczeniami na brzuszek
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 17:07   #7
MonikaK.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 38
GG do MonikaK.
Re: mój brzuch

dziekuje,a jak myslicie kochane, czy jakbym zaczela biegac to tez zgubie brzusio i co z udami??

pozdrawiam
nikoś
__________________
nika
MonikaK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-02, 10:21   #8
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Re: mój brzuch

Hej, ostatnio odkryłam w jakimś pismie super ćwiczenie, przy którym pracują zarówno dolne jak i górne mięśnie brzucha. A więc, kładziemy się na podłodze, nogi w górze, ugiete w kolanach pod kontem 90stopni, ręce wyciagnięte wzdłuz tułowia. teraz prostujemy nogi, tak że sa one mniej więcej w połowie wysokości między leżeniem płasko na podłodze, a pionem, trzymamy je tak cały czas a ręce i tułów ciagniemy do przodu. w tym brzuszkach wazna jest technika, a nie ilość więc 100 dobrze zrobionych jest lepsze niż 200 na odwal się. fakt faktem mięśnie pracują, mnie bolał brzuch mimo iż codziennie ćwicze i jestem przyzwyczajona, polecam!
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 21:15   #9
MonikaK.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 38
GG do MonikaK.
Re: mój brzuch

Dolly,ściągnęłam dziśten filmik,od jutra zaczynam ćwiczenia i polecam gowszystkimdziewczynom!!!
dziekuje!
acha i biegac tez od jutra zaczynam..
dzis skusiłm sie na wieczorne spagetii i wypiłam dwa piwa ze znajomymi (wpadli niespodziewanie do nas i.. poszło)
ale od jutra nie dam sie i bede ćwiczyła!!
pozdrawiam serdecznie
nikoś
__________________
nika
MonikaK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 22:20   #10
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: mój brzuch

nika napisał(a):
> Dolly,ściągnęłam dziśten filmik,od jutra zaczynam ćwiczenia i polecam gowszystkimdziewczynom!!!
> dziekuje!
> acha i biegac tez od jutra zaczynam..
> dzis skusiłm sie na wieczorne spagetii i wypiłam dwa piwa ze znajomymi (wpadli niespodziewanie do nas i.. poszło)
> ale od jutra nie dam sie i bede ćwiczyła!!
> pozdrawiam serdecznie
> nikoś

no to super ja wczoraj sobie brzuszki porobiłam... w sumie wyszło 150 ale dzisiaj to za bardzo zmęczona jestem, ale już jutro znowu kolejne 150... i od jutra odziennie będe ćwiczyc chyba
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 22:32   #11
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: mój brzuch

A ja mam coś takiego (uwaga trochę czytania)... jak ktoś chce, mogę przesłać plik w Wordzie, gdzie mam obrazki do tych ćwiczeń...
Rozpoczynając trening pamiętaj, że tylko systematyczne ćwiczenia dają oczekiwane efekty. Ten "mini trening" zajmuje tylko 15 min., a jeśli będziesz go wykonywać 3-4 razy w tygodniu, rezultaty zauważysz już po miesiącu. Twoje mięśnie staną się bardziej napięte i elastyczne, ciało sprężyste i harmonijnie zbudowane.

Rozgrzewka
powinna poprzedzić każdy trening, aby przygotować ciało do wysiłku czyli pobudzić krążenie i rozgrzać mięśnie. Nie mając w domu stosownych przyrządów rozgrzej się wykonując obszerne ruchy ramion, krążenia głową i małe przysiady. Poświęć na to około 4-5 min.

Wzmacnianie nóg
Przysiad: stań w lekkim rozkroku, stopy ustaw równolegle na szerokość bioder, wykonuj przysiady kierując biodra w tył, kolana uginaj tak aby nie przekraczały linii stóp, a plecy trzymaj proste.

Wzmacnianie pośladków
Unoszenie nogi w klęku: zrób klęk podparty na przedramionach, unieś ugiętą nogę po kątem prostym do poziomu, nie wyginaj kręgosłupa, napnij mięśnie pośladka nie wyginając kręgosłupa.

Unoszenie wyprostowanej nogi w klęku:
wykonaj klęk podparty na jednej nodze i na przedramionach, unieś wyprostowaną nogę do poziomu, nie wyginając pleców napnij mięśnie pośladka i mięśnie tylnej części uda.

Wzmacnianie mięśni brzucha
Mięsień prosty brzucha: połóż się na plecach, ugnij nogi w kolanach, oprzyj stopy na podłodze, dłonie połóż na karku, unieś tułów do góry, nie pochylaj głowy do przodu. Aby mięśnie brzucha pozostawały cały czas w napięciu podczas ćwiczenia, trzymaj "przyklejone" plecy do podłogi.

Mięśnie skośne brzucha:
połóż się na plecach, jedną nogę ugiętą oprzyj na podłodze, drugą ugiętą oprzyj stopą na kolanie, unieś tułów do góry z lekkim skrętem w kierunku nogi opartej na kolanie.

Wszystkie ćwiczenia wykonaj po 12-15 razy w trzech seriach.
Jeśli zauważysz poprawę kondycji mięśni, zwiększ ilość

Miłych ćwiczonek
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.