West Pack - pudełka zamówienie - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 12:43   #331
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
nadrukowana była inna ulica, niż moja - więc męczyłam ich telefonem "czy na pewno przekazali, że to nie ulica A ale B] ))
Nadrukowana była taka, jaką dostałam w mailu od B.Zet, albo już nie wiem co, na mózg mi się rzuciło Nawet teraz zerknęłam i adres jest przekopiowany dobrze...

Ogarnęłam to wszystko, znalazłam komu nie zapakowałam tych dwóch santiago i ogólnie już jakoś to do kupy zebrałam.

Koszty wysyłki pocztowej są już w tabelce, pod spodem jest zapisane, czy będzie szło paczką, czy listem. Co do tych listów - to jest wersja optymistyczna, bo dość to lekkie, ale duże, zobaczę czy mi nie będą plumkać i przyjmą (ja naturalnie odplumknąć też potrafię, ale do rękoczynów w razie czego doprowadzać nie będę )
Jeśli są tam niejasności jakieś, tudzież błędy, to proszę wołać

I teraz po kolei, bo inaczej się zgubię:

Mari - jej nie wysyłam, bo mi działa na nerwy

Eilo - zapakowana, mam adres, pójdzie dziś pocztą, jak już tam dotrę

B. Zet - done

Kamyk, Kasia, Javarem - zapakowane, zamówiony kurier i czekam aż się dotelepie. Fakturę każda ma w swoim pudełku, ale u Kamyka w pudle jest jeszcze jedno pudełeczko Marty, które do niej nie weszło Jest podpisane.
Dodatkowo Javarem ma u mnie pstryczka, bo miała mi wysłać dane do FV, a się nie doczekałam Wzięłam ze strony, bo chciałam już dziś pchnąć tę paczkę i nie bawić się w dosyłanie papierów, jesli będzie gdzieś błąd, to wystaw mi notę korygującą, ok?

Iwogg i Lianna zapakowane prawie że, bo czekam na dane Lianny, żeby wystawić jej FV i dopakować paczkę do końca.

Naila - zapakowana i pójdzie dziś pocztą

Pillow - podsumowana łącznie z wysyłką, czekam na przelew (zaraz wyślę dane) i dane do FV i wysyłki, żeby dopakować fakturę i zabrać pakę na pocztę

ak_pinki - zapakowana i pójdzie dziś pocztą

Sun - zapakowana, FV wystawiona i czekamy na spotkanie przy kawku

Stasia - zapakowana i dziś pójdzie pocztą

Rusałka - zapakowana i pójdzie dziś pocztą, jeśli uda mi się zabrać z jej pudłem. Jeśli nie, to prawdopodobnie jutro albo jak bogowie pozwolą (uprzedzałam, żeby nie było )

Klejnotki - czeka na kuriera

Agave i Weraph - zapakowane i pójdzie dziś pocztą, koszt wysyłki wpisałam u Agave - rozliczycie się jakoś?

Dora - zapakowana, czekam na dane do faktury i adres, dane do przelewu zaraz wyślę (albo i nie, bo nie mam Twojego maila... Dora - napisz do mnie maila z danymi do FV i wysyłki, to Ci odpiszę z danymi konta, ok?)

Biedronka - completed

Nagaly i Extrano - przesyłamy podziękowania za gościnne występy i pełni entuzjazmu machamy łapką

Tyla.
Jeśli jeszcze ktoś coś, to tego. No. Mailem lub tu tu
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 14:08   #332
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Ehh kochana bo tak się zajęłam tą mąką,jajami i cukrem że zapomniałam wybacz i nie pstryczkuj
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 15:13   #333
Dora47
Rozeznanie
 
Avatar Dora47
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 771
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Ok. Mari dzięki - napiszę do Ciebie tylko później ok. 22.00 bo zaraz jadę do lekarza i wrócę dopiero ok. 21.00
Dora47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:39   #334
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Nadrukowana była taka, jaką dostałam w mailu od B.Zet, albo już nie wiem co, na mózg mi się rzuciło Nawet teraz zerknęłam i adres jest przekopiowany dobrze...
Tak tak, spokojnie, Basia podała ulicę złą Naprawdę doceniam, że kurierzy korzystają z podanych im nrów telefonów
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-11-23 o 19:27
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:48   #335
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 727
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Można prosić o link do tabelki?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:12   #336
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

i jak Mari? Dałaś radę z tym pudłem?
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 22:35   #337
B.Zet
Raczkowanie
 
Avatar B.Zet
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Nadrukowana była taka, jaką dostałam w mailu od B.Zet, albo już nie wiem co, na mózg mi się rzuciło Nawet teraz zerknęłam i adres jest przekopiowany dobrze...
To ja nawaliłam i źle wpisałam nazwę ulicy. To mi się coś na mózg rzuciło. Mało tego, jak dzisiaj rano sprawdzałam email, jaki do Ciebie wysłałam, to wydawało mi się, że dobrze wpisałam. Powtórne spojrzenie po południu - no cóż... Na szczęście kurier dotarł tam gdzie trzeba. nagaLy czuwała.
B.Zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 07:00   #338
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Mair, dziękuję za pudełka
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:03   #339
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Ja się upomnę z tą kawą jakoś po 6 grudnia no chyba, że będziesz na giełdzie na agh w ten weekend
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:33   #340
klejnotki
Rozeznanie
 
Avatar klejnotki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 754
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Odebrałam
śmiesznie było, stara pralka mi zdechła i ten brak tak mi zdominował mózg, że zapomniałam o wszystkim innym. Zadzwonił kurier i byłam przekonana że dojechała nowa pralka, jak Pan Mąż wniósł karton to w pierwszej chwili pomyślałam że chyba coś mała ta pralka i bardzo głupią minę zrobiłam.
__________________
klejnotki
klejnotkowy misz-masz
klejnotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 11:48   #341
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Tak tak, spokojnie, Basia podała ulicę złą Naprawdę doceniam, że kurierzy korzystają z podanych im nrów telefonów
Cytat:
Napisane przez B.Zet Pokaż wiadomość
To ja nawaliłam i źle wpisałam nazwę ulicy. To mi się coś na mózg rzuciło. Mało tego, jak dzisiaj rano sprawdzałam email, jaki do Ciebie wysłałam, to wydawało mi się, że dobrze wpisałam. Powtórne spojrzenie po południu - no cóż... Na szczęście kurier dotarł tam gdzie trzeba. nagaLy czuwała.
Ufff... Bo już myślałam, że ja coś niedomagam, a co gorsza, zaczęłam się zastanawiać, komu w takim razie nie wysłałam czegoś, na ten adres, a co poszło do nagaly na jej (bo wiecie, pomyłki to zazwyczaj są takie, że się odwrotnie włoży listy przewozowe albo druczki i paczki idą na odwrót

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Można prosić o link do tabelki?
Proszę

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
i jak Mari? Dałaś radę z tym pudłem?
Tak, wzięłam wszsytko co było do wzięcia, aczkolwiek ledwie do busa wsiadłam, a babki na poczcie chciały mnie zjeść :/

Na dodatek gdy wracałam busiarz przejechał moją wieś i z niegasnącym poczuciem humoru wysadził mnie z wielkim wózkiem na zakupy 3 wsie dalej, zaledwie 6 km od mojego domu. O porze, o której cokolwiek kursuje góra raz na godzinę-półtorej, żartowniś z bożej łaski

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Mair, dziękuję za pudełka
Nie ma za co, cieszę się, że dotarły bez przygód, bo to chyba jedyne z tego co widzę

Cytat:
Napisane przez Sunflower55 Pokaż wiadomość
Ja się upomnę z tą kawą jakoś po 6 grudnia no chyba, że będziesz na giełdzie na agh w ten weekend
Właściwie to nie wiem czy będę... Miałam iść, ale nie bardzo mam czas szczerze mówiąc i chyba będzie trzeba odpuścić Ale może udałoby się komuś podać, jeśli Ci pilnie potrzebne? (ale z tgo co mówiłaś, to nie, więc dla mnie po Mikołajkach jak najbardziej OK )

Cytat:
Napisane przez klejnotki Pokaż wiadomość
Odebrałam
śmiesznie było, stara pralka mi zdechła i ten brak tak mi zdominował mózg, że zapomniałam o wszystkim innym. Zadzwonił kurier i byłam przekonana że dojechała nowa pralka, jak Pan Mąż wniósł karton to w pierwszej chwili pomyślałam że chyba coś mała ta pralka i bardzo głupią minę zrobiłam.
I bardzo lekka jak na pralkę, skoro wniósł ot tak sobie

Aha, dziewczyny pocztowe, chowałam dziś druczki pocztowe z wysyłek i porównałam ceny z tabelką i widzę, że nie wszystko dobrze oszacowałam w domu - dwie przesyłki wyszły droższe, do Naili (przepraszam, wysłałam w końcu priorytetemjak wszsytko, z rozpędu) i dooooo.... hmmm... nie pamietam kogo W kazdym razie wyszło po 9 zł za wysyłkę poleconych i dobre kwoty są już w tabelce (choć tyle dobrze, że to co chciałam wysłać listami, listami się udało...)

Paczki oszacowały się dobrze z wyjątkiem Pillow, która u mnie wazyła ciut mniej niż kilo, a na poczcie ciut więcej, więc wyszło 2 zł drożej, ale ponieważ na fakturze masz już uwzględnioną łączną kwotę jak z tą tańszą przesyłką to tak przelej, ok? Żebyśmy nie robiły fakturowego zamieszania o 2 zł Rozliczymy to może kiedyś jeszcze przy okazji

Została u mnie zatem jeszcze tylko paczka Dory, którą wyślę pocztą może dziś, a jak nie dziś, to jutro, Lianna+Iwogg, które wyjdą kurierem jutro (dziś już nie miałam jak zamówić, po przeczytałam maila za późno, żeby wystawić fakturę, dopakować całość i wyklikać kuriera, poza tym nie bardzo mogę się dziś na niego cały dzień w domu czaić, jutro powinno być lepiej) i Sun, z którą jestem wstępnie umówiona

No to sytuacja opanowana
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 12:23   #342
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Nie spieszy mi się z tymi pudełkamichyba, że się rzucą klienci w końcu do kupowania
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:39   #343
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 727
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Edit: przelew zrobię zaraz jednak tzn. jak znajdę dane do przelewu, ale powinnam mieć w historii płatności

Edit2. dopłacone

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2011-11-24 o 12:49
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:10   #344
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Doniesiono mi, że kurier dotarł
U Javarem będę chyba jutro, a dla Kasi zabiorę pudełka do pracy też jutro.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 14:38   #345
Dora47
Rozeznanie
 
Avatar Dora47
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 771
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Ok. Mary czy dostałaś ode mnie e maila ? Wysłałam wczoraj , ale późno. Bardzo proszę o Twoje namiary do przelewu
Dora47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 16:38   #346
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Kamyku to ja poinformuję TŻta Duże to pudło będzie dla mnie? Żeby go jakoś psychicznie nastawić
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 17:30   #347
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Dwa pudła
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 09:13   #348
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Właśnie odebrałam przesyłkę. Mari dziękuję za organizację Reszta która została mam nadzieję że pokryje koszty pakowania jeśli nie to prosze daj znać ile mam dopłacić
Niestety z bostonów jestem niezadowlona (jak do tej pory zawsze je zamawiałam i nie miałam do nich zadnych zastrzeżeń). Tym razem beznadzieja, na 10 tylko jedno jest bez wady Więcej ich nie zamówie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7534.jpg (35,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7535.jpg (43,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7536.jpg (39,0 KB, 31 załadowań)
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 12:20   #349
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 727
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Melduję, że otrzymałam paczkę Wszystko się zgadza. Jedno pudełeczko trochę zgniecione, ale to pójdzie dla kogoś w rodzinie na prezent gwiazdkowy (oczywiście z odpowiednią zawartością )
Mari, ślicznie dziękuję za organizację
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 16:00   #350
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam przesyłkę. Mari dziękuję za organizację Reszta która została mam nadzieję że pokryje koszty pakowania jeśli nie to prosze daj znać ile mam dopłacić
Niestety z bostonów jestem niezadowlona (jak do tej pory zawsze je zamawiałam i nie miałam do nich zadnych zastrzeżeń). Tym razem beznadzieja, na 10 tylko jedno jest bez wady Więcej ich nie zamówie
Kochana, jeśli została jakaś reszta, to przeslij numer konta, to Ci zwrócę, bo kosztów pakowania nie było przecież wcale

Co do pudełek - no fatalnie to wyglada Ja tego u siebie nie widziałam zupełnie! Fakt, że pakowałam w nocy i światło tu mam marne, ale myślę sobie, czy to nie powstało przypadkiem w transporcie? Bo mam wrażenie, że może tak, a jak tak, to ja Ci oczywiście zwrócę pieniadze za te pudełeczka, bo jak ktoś jest takim jak ja partaczem, to cóż zrobić. Chciałam, żeby to było w miarę płaskie i mogło pójść listem i chyba przedobrzyłam

Inna rzecz, że ja dlatego lubię bostony brązowo-perłowe - na czarnych i pokrewnych widać wszysciuteńkie zadrapania i inne takie, a te perłowo-brązowe zawsze wyglądają klasa...

Jeszcze raz Cię przepraszam za te pudełką i odezwij się mailem, to się dogadamy co do rozliczeń za nie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Melduję, że otrzymałam paczkę Wszystko się zgadza. Jedno pudełeczko trochę zgniecione, ale to pójdzie dla kogoś w rodzinie na prezent gwiazdkowy (oczywiście z odpowiednią zawartością )
Nosz kurczę Mam nauczkę, następnym razem trzeba odpuścić listy i słać wszystko paczkami
Staska, prześlij mi swój numer konta, zwrócę Ci za to pudlątko, ok?
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 16:20   #351
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 727
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Nosz kurczę Mam nauczkę, następnym razem trzeba odpuścić listy i słać wszystko paczkami
Staska, prześlij mi swój numer konta, zwrócę Ci za to pudlątko, ok?
Ani mi się waż! To mogło powstać w transporcie, a mogło być ze skazą od początku, ale przy tak dużych zamówieniach to się zdarza. Żałuję aż, że to napisałam. Mari- błagam, nie przejmuj się tym, ja nie sprzedaję prac po galeriach netowych itd.- pudełka są mi potrzebne tylko i wyłącznie, żeby czasem jakiś drobiazg na prezent ładnie zapakować albo na wymiankę, a te, które przysłali z westpacka (czyli jakieś 20 sztuk, jeśli dobrze pamiętam), będę chyba miała aż przez rok.

Zresztą- to ja chciałam pocztą i jeśli faktycznie z pudełeczkiem coś się stało w transporcie to na moje własne życzenie. Ono nie jest całe zgniecione, tylko po prostu jeden kant jest wgnieciony, aż tak strasznie nie jest, a biorąc pod uwagę jaki recykling przechodzą torebki na prezenty u mnie w rodzinie nikt nie będzie się przejmować czymś takim Ważne, żeby to, co w środku, było trwałe i ładne
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 18:24   #352
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Melduję, że "paczuszka" doszła. Dziękuję Ci bardzo
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 18:57   #353
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Również melduję o odebraniu paczki. Wszystko jest w jak najlepszym porządku... a te uniwersalne San Francisco są po prostu genialne! Teraz sobie w brodę pluję, że nie wzięłam więcej
Mari, serdecznie dziękuję!
Dopłata wyszła ode mnie wczoraj, powinna już być u Ciebie na koncie
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 21:14   #354
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Ja też dzisiaj dostałam. Nice jak zwykle są śliczne-przesyłkę przeżyły i nawet w domu byłam jak listonosz przyszedł. Dopłatę wpłaciłam, a z Weraph już się tu policzymy
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:00   #355
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Nie planujemy przypadkiem wspólnego zamówienia? Bo pudełeczka mi się kończą i nie wiem czy kupować inne czy czekać.
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:36   #356
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: West Pack - pudełka zamówienie

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Nie planujemy przypadkiem wspólnego zamówienia? Bo pudełeczka mi się kończą i nie wiem czy kupować inne czy czekać.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post31756879
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.