Farmona Jantar odżywka do włosów??? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 15:54   #331
monci85
Raczkowanie
 
Avatar monci85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 107
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez sunnyouth Pokaż wiadomość
monci85 - dziękuję, udało mi się ją tam dopaść!

pytanie do doświadczonych jantarowiczek - na ile mniej więcej Wam starczyła jedna butelka? używam parę dni, a jej już jakoś mało, mam wrażenie, że to bardzo niewydajna zabawka będzie...
ja myję włosy prawie codziennie i 1 butelka Jantaru schodzi mi w ok. tydzień...także masz rację tanio to nie wyjdzie, ale w porównaniu do wszystkich odżywek-wcierek których używałam jest najlepsza
monci85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 16:09   #332
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez sunnyouth Pokaż wiadomość
monci85 - dziękuję, udało mi się ją tam dopaść!

pytanie do doświadczonych jantarowiczek - na ile mniej więcej Wam starczyła jedna butelka? używam parę dni, a jej już jakoś mało, mam wrażenie, że to bardzo niewydajna zabawka będzie...
Wystarczy cofnąć się jedną stronę do tyłu i okaże się, że dziewczyny dopiero co pisały o wydajności Jantara
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 16:15   #333
izzku
Raczkowanie
 
Avatar izzku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Chrznaów
Wiadomości: 51
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

a ja wcieram Jantar już tydzień, i nie ubyło go dużo, chyba wcieram go za mało... <mysli>
__________________
- zapuszczam włosy!
- uczę się!

Kocham Cię! <3
izzku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 16:21   #334
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Wydajnosc zależy od sposobu używania... A ile dziewczyn, tyle metod . Mnie na 3 tygodniowa kuracje idzie około 3/4 buteleczki, a używam dosc obficie zarówno na skalp jak i czesto także na długosc wlosów
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:37   #335
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ja chwilowo zaprzestałam, muszę zaopatrzenie w strzykawkę zrobić - atomizer mi jednak marnuje nieco produktu, zwłaszcza, że chcę się skupić na samym skalpie
Swoją drogą, zawsze jak piszę, bądź czytam słowo "skalp" widzę scenę przy stole z "Milczenia owiec"...scenę dla mnie nie do przebrnięcia
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:00   #336
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Strzykawka to rewelacyjny patent. Nabierasz stosunkowo malutko i aplikujesz dokładnie tam gdzie chcesz. To bardzo wydajna metoda.
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 23:32   #337
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Przeczytalam caly watek
Mam dopiero moje 2 pierwsze odzywki Jantar zamowione na allegro, przelalam sobie czesc jednej do buteleczki z atomizerem, reszta czeka w szkle. Najwyzej mi sie czesc rozpsika na wlosy, trudno, ale do przedzialkow i strzykawki na pewno nie mam cierpliwosci.
Na razie jestem tylko zachwycona zapachem, nakladalam na noc, przed porannym myciem, nie probowalam po, ale mam wrazenie ze moze mi przetluszczac.
Tak sie zastanawiam, czy jak juz naloze ten Jantar i powcieram (np po poludniu) to na wieczor moge jeszcze olej nalozyc na skore i wlosy?
Jantar sobie powinien pod tym olejem chyba i tak podzialac.
Czy to juz za duzo bedzie szczescia?

Walcze bardzo teraz z moimi wlosami, bo za mna masakryczne wypadanie, co przejechalam dlonia po wlosach to mi garsc zostawala wypadnietych wlosow.
Wypadanie najgorsze zostalo zahamowane (loxon od dermatologa bo wtedy jakos nie wpadlam zeby na wizazu innych metod szukac ale juz chce z nim skonczyc jak wypsikam do konca buteleczke, bo ma objawy uboczne)
lorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 12:56   #338
Zuzka86
Raczkowanie
 
Avatar Zuzka86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 157
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Jantar na doz-ie!
Zuzka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 13:34   #339
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Już nie (to nie moja wina)
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:16   #340
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ja sie ucieszylam, zlozylam zamowienie na jantar i pare innych rzeczy, po czym dostalam maila, ze mi zrealizuja zamowienie jak zrezygnuje z jantara, bo nie ma
lorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:22   #341
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Wczoraj ustawiłam wreszcie powiadomienie, bo ciągle zapominałam i dzięki temu dziś zamówiłam Jantar Tylko czemu wzięłam tylko jednego
Cytat:
Napisane przez lorie Pokaż wiadomość
Ja sie ucieszylam, zlozylam zamowienie na jantar i pare innych rzeczy, po czym dostalam maila, ze mi zrealizuja zamowienie jak zrezygnuje z jantara, bo nie ma
o kurczę, to tak może być? Mam nadzieję, że dla mnie im jeszcze starczy :P Dostałam maila, że zamówienie w przetwarzaniu.

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Po prostu, nabieram sobie te 3,5 ml, rodzielam wosy na przedziałki i w każdy przedziałek upuszczam po 2-3 kropelki (na końcu, w srodku i na początku przy czole) i rozcieram na cały przedziałek i tak po kolei, a z tyłu to raczej bez przedziałków bo bym nie dała rady... Oczywiście strzykawka jest bez igły
Trzeba spróbować, brzmi ciekawie
Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że pewnie już była o tym mowa z 100 razy tutaj, ale nie mogę przebrnąć przez wątek więc po prostu spytam. Mam Jantarka od kilku dni, nakładam go na skórę głowy (pomysł ze strzykawką jednej z koleżanek uważam za genialny) na suche włosy, z reguły wieczorem i rano myję głowę. Czy taki system jest ok?? Czy może nakłądać Jantar również od razu po myciu na mokre włosy?? Ratujcie bo już sama nie wiem, a pokładam ogromne nadzieje w tej wcierce a nie chcę żeby przez moją niewiedzę nie zadziałała jak trzeba.. z góry dzięki
Ja zawsze nakładam po umyciu na mokre i nie obciąża mi ich, nie przyspiesza przetłuszczania.
Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Do mnie przyszły w ciemnych znowu,ale chyba będę musiała zamówić jeszcze kilka buteleczek, nie przewidziałam, że tak szybko będzie mi go ubywać. Strasznie mało wydajny jak dla mnie. Na ile starcza wam jedno opakowanie? bo mi nawet nie na tydzień

Cytat:
Napisane przez monci85 Pokaż wiadomość
ja myję włosy prawie codziennie i 1 butelka Jantaru schodzi mi w ok. tydzień...także masz rację tanio to nie wyjdzie, ale w porównaniu do wszystkich odżywek-wcierek których używałam jest najlepsza

To teraz zaczynam się zastanawiać, czy ja nie używam go za mało
Kupiłam w połowie listopada i używam od tamtej pory, po każdym myciu, czyli mniej więcej co drugi dzień, czasem codziennie z tym że w połowie butelki zrobiłam sobie 2 tyg przerwy. Teraz kończę tę pierwszą butelkę. Wylewam trochę ma spodeczek i maczam w tym palce, biorę głowę w dół i wcieram w skórę głowy miejsce kolo miejsca tak, żeby cała skóra była pokryta. Plus trochę rozcieram na rękach i nanoszę na włosy na długość. Więc mało go chyba nie używam Ile Wy go nakładacie, że starcza na tydzień?
Muszę spróbować z tą strzykawką, wtedy będę wiedziała ile go nakładam.
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 16:36   #342
natalia_mg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ja też dzisiaj zamówiłam ale jak narazie nie dostałam meila ze nie ma ... Poczekam do jutra i dam znac
natalia_mg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:39   #343
monci85
Raczkowanie
 
Avatar monci85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 107
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
To teraz zaczynam się zastanawiać, czy ja nie używam go za mało
Kupiłam w połowie listopada i używam od tamtej pory, po każdym myciu, czyli mniej więcej co drugi dzień, czasem codziennie z tym że w połowie butelki zrobiłam sobie 2 tyg przerwy. Teraz kończę tę pierwszą butelkę. Wylewam trochę ma spodeczek i maczam w tym palce, biorę głowę w dół i wcieram w skórę głowy miejsce kolo miejsca tak, żeby cała skóra była pokryta. Plus trochę rozcieram na rękach i nanoszę na włosy na długość. Więc mało go chyba nie używam Ile Wy go nakładacie, że starcza na tydzień?
Muszę spróbować z tą strzykawką, wtedy będę wiedziała ile go nakładam.
Ja nakładam za każdym razem odmierzone 5 ml za pomocą takiej szklanej ampułki z aplikatorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (7,6 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez monci85
Czas edycji: 2012-02-23 o 16:45
monci85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:49   #344
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

No to ciekawe czy tylko dla mnie go nie bedzie?
Dzis o 15.26 zlozylam zamowienie a o 15.29 dostalam maila rozpoczynajacego sie od slow:

Szanowny Pacjencie,

W przypadku zamówienia o numerze xxxxxx stwierdzono nieoczekiwany błąd w dostępności niektórych pozycji asortymentowych.

Hurra
lorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:01   #345
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez lorie Pokaż wiadomość
No to ciekawe czy tylko dla mnie go nie bedzie?
Dzis o 15.26 zlozylam zamowienie a o 15.29 dostalam maila rozpoczynajacego sie od slow:

Szanowny Pacjencie,

W przypadku zamówienia o numerze xxxxxx stwierdzono nieoczekiwany błąd w dostępności niektórych pozycji asortymentowych.

Hurra
To ja zamawiałam ok 13 i dostałam już smsa, że gotowe do odbioru Zatem jutro wycieczka do apteki. Szkoda jeszcze, że apteka w moim bloku, w której zawsze odbierałam, chyba sie odłączyła z sieci, bo nie widziałam jej w wykazie, i muszę się wybrać do centrum. No ale nie ma co narzekać. Tylko czemu wzięłam jeden

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez monci85 Pokaż wiadomość
Ja nakładam za każdym razem odmierzone 5 ml za pomocą takiej szklanej ampułki z aplikatorem
Spróbuję nakładać więcej, może dokupię jeszcze jutro strzykawkę, jak tu radziła wizażanka, chociaż mnie się wydaje, że nawet i ta ilośc działa. Nawet mój fryzjer ostatnio zauważył, że mam dużo nowych wlosów, aż miałam ochotę wstać i go uściskać Bo ja też zawsze mam wątpliwości, czy to co widzę, to połamane włosy czy nowe, ale jeżeli on sam z siebie niepytany powiedział, że to nowe i jest ich dużo, to coś chyba znaczy
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:38   #346
natalia_mg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

ja tez zamawiałam o 13 i najwidoczniej wtedy jeszcze było
natalia_mg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:01   #347
sunflower4387
Raczkowanie
 
Avatar sunflower4387
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

A ja znowu nie zdążyłam...
Ostatnio zmieniłam metodę wcierania i traz mi starcza 1 buteleczka na pół kuracji czyli na 3 tyg.
Wcześniej tak maksymalnie wystarczało mi na 2 tyg.
A i (wcześniej ktoś o tym widziałam pisał) bardzo często spryskuję jantarem włosy przed olejowaniem. Wtedy włoski po olejowaniu są bardziej nawilżone i błyszczące na prawdę super!
__________________
Szczęście nie jest wtedy gdy ma się wszystko to co się chce, ale wtedy gdy się chce wszystko to co się ma...
sunflower4387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 12:52   #348
LemonLady
Przyczajenie
 
Avatar LemonLady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez monci85 Pokaż wiadomość
Ja nakładam za każdym razem odmierzone 5 ml za pomocą takiej szklanej ampułki z aplikatorem
Mam od dzisiaj swoją pierwszą buteleczke Jantaru, zamówiłam wczoraj w osiedlowej aptece i już mam
Mam te ampułeczki, fajny patent, radical nanosi mi się dzięki nim super, tylko troche za mało te 5 ml mi się zawsze wydawało
LemonLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 14:38   #349
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

A ja dzisiaj kupiłam w zielarni Jantar i żel aloesowy Gorvita
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 17:42   #350
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Dla warszawianek: ja dzis bylam w hali mirowskiej, tam na dole jest sklep zielarski, odzywki jantar nie bylo, ale pani powiedziala ze moze zamowic.
Ja sie nie zdecydowalam bo mam tam daleko ale moze komus sie przyda
Byly tez zele aloesowe 100 %aloesu (tak bylo na opakowaniu napisane) w cenie 18 zl, nie wiem jakiej firmy, bo nie kupowalam teraz gdyz mam 2 l soku aloesowego , ale wiem z wizazu ze zel aloesowy to tez cenne dobro to pisze
lorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 06:51   #351
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Swojego pierwszego Jantara zaczęłam używać w zeszłą sobotę
Zapach jest super, jeśli chodzi o działanie to jeszcze za wcześnie, żeby oceniać, ale włoski lecą mi tylko trochę (podczas aplikacji Jantaru), a poza tym chyba mniej Choć po przeczytaniu całego wątku poleci ich więcej w związku z informacją na początku, że to juz potwierdzone, że skończyli produkować
Ja nakładam go codziennie wieczorem, a włoski myję raz na 2 dni, też wieczorem, czyli jednego dnia nakładam na suche włoski a następnego na wilgotne tuż po myciu.
W łazience stoi zestaw: Jantar i miseczka, do której trochę przelewam, maczam paluszki i wcieram. W tydzień niecała 1/3 opakowania.
Nie próbowałam jeszcze nakładać na długość, ale chyba dziś po myciu spróbuję
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:15   #352
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

kupiłam wczoraj Jantar za 8,90 w sklepie papierniczym niedaleko mnie

i dzisiaj 2 strzykawki w aptece... moge więc przystąpić do testów

dziś wieczorem akcja Jantar

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez lorie Pokaż wiadomość
D zele aloesowe 100 %aloesu (tak bylo na opakowaniu napisane) w cenie 18 zl,
a jaka pojemność?
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:41   #353
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Rabarba Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? ja przelewam do plastikowej i z niej psikam

Dziewczyny Jantar do kupienia tutaj też jest:
http://www.ekostrefa.pl/?page=shop&r...jantar&x=0&y=0
dzisiaj przesyłka gratis!
Mam pytanie do osób, które stąd coś zamawiały. Miałyście jakiś problem z zamówieniem? Ja zamówiłam ponad tydzień temu, mam tam pojechać i odebrać z ich magazynu. Dość długo czekałam na wiadomosć, ze zamówione produkty są do odbioru, wiec zadzwoniłam do nich, powiedzieli, że mają problem z dostawami. Dzisiaj znowu dzwoniłam i wykrącają się mówiąc, ze doszły rzeczy, ale nie te, które zamawiałam i muszę jeszcze poczekać. Też tak miałyście?
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:20   #354
lady0rchid
Raczkowanie
 
Avatar lady0rchid
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 82
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Hej, dziewczyny
Ja odżywki Jantar używam od tygodnia i powiem Wam, że na razie jest super Nakładam na włosy i skórę głowy zaraz po myciu (myję co 2 dni, zdarza się czasami, że codziennie) i wieczorem przed myciem, które następuje kolejnego dnia (trochę nie po polsku, ale mam nadzieję, że będziecie wiedzieć o co chodzi ). I zawsze strzykawką (około 3-4 ml). Za wcześnie na mówienie o baby hair, ale tym mam nadzieję, że za 2-3 tygodnie będę się mogła nimi pochwalić
Strasznie trudno ją dostać, a u mnie w aptece to już nie ma jej nawet w żadnej z hurtowni, która zaopatruję aptekę. I właśnie mam pytanie... Czy jest jakaś stronka, na której można zamówić tę cud miksturę i dostarczają ją do wybranej apteki? I jaki jest kosz takiej dostawy? Boję się zamawiać na allegro, bo to szklana buteleczka ;/
Z góry dziękuję za jakieś informacje
__________________
"I nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne. (...) Zawsze są."

lady0rchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:58   #355
izzku
Raczkowanie
 
Avatar izzku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Chrznaów
Wiadomości: 51
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ja zamówiłam z allegro, i jestem zadowolona. Przesyłka doszła cała i zdrowa, była tak opakowana w folię bąbelkową że nie było żadnych szans by buteleczka uległa choćby pęknięciu. Tyle tylko, że jeśli zamawiasz z allegro, to im więcej, tym lepiej dla Ciebie, bo za przesyłkę płacisz raz, a masz np. 3 buteleczki.
__________________
- zapuszczam włosy!
- uczę się!

Kocham Cię! <3
izzku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:27   #356
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ja też zamawiałam przez allegro i faktycznie nie ma szans na rozbicie, bo folia bąbelkowa + kartonik daje dobre zabezpieczenie

Wczoraj pierwszy raz nałożyłam po myciu na całe włoski, dziś są ok, zobaczymy co będzie jutro i wtedy napiszę czy obciążają przy nakładaniu na całość czy nie

I dziś łyknęłam pierwszą skrzypovitę, śmierdzi, ale liczę, że coś zdziała
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:40   #357
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

czy odżywka jantar serio ma być wycofana? nie wiem czy robić zapasy? narazie kupiłam butelke na testy, ale szybko schodzi... wykupić cały sklep
??
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:41   #358
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
czy odżywka jantar serio ma być wycofana? nie wiem czy robić zapasy? narazie kupiłam butelke na testy, ale szybko schodzi... wykupić cały sklep
??

Kilka stron wcześniej dziewczyny pisały, że Farmona oświadczyła, że będą produkować przynajmniej do końca 2012 roku.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:48   #359
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

izzku, Majka możecie mi podesłać link do aukcji allegro, na których zamawiałyście Jantar? Sprawdzony sprzedawca zawsze się przyda, zwłaszcza patrząc na dostępność wcierki gdzie indziej...
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:08   #360
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Obiecuję podesłać link jutro Bo dziś Tż już śpi, a ja w sumie nie pamiętam...
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-08 12:32:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.