Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 20:44   #1
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Unhappy

Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.


Prawdopodobnie wyda Wam sie to smieszne ale mam z tym ogromny problem...

Mianowicie boje sie sama spac gdziekolwiek - teraz np zostalam sama na 2 tyg w paryzu i oczywiscie nie moge spac; budze sie po 10 razy a 'spie' z zapalonym swiatlem; mecze sie jak glupia; mam ciagle leki.

Boje sie tylko w nocy; niewiem czy chodzi o sam fakt bycia samemu w mieszkaniu czy o ciemnosc...To jest nie do zniesienia...

Noce sa koszmarem...mimo ze teoretycznie jestem przeciez calkowicie bezpieczna...

Niewazne czy jestem u siebie, u rodziny, na dzialce czy w hotelu - boje sie okrutnie. W dzien czuje sie bezpiecznie.

Jak sie pozbyc tego strachu? Albo chociaz go zlagodzic? Pomozcie.
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 20:55   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie wyda Wam sie to smieszne ale mam z tym ogromny problem...

Mianowicie boje sie sama spac gdziekolwiek - teraz np zostalam sama na 2 tyg w paryzu i oczywiscie nie moge spac; budze sie po 10 razy a 'spie' z zapalonym swiatlem; mecze sie jak glupia; mam ciagle leki.

Boje sie tylko w nocy; niewiem czy chodzi o sam fakt bycia samemu w mieszkaniu czy o ciemnosc...To jest nie do zniesienia...

Noce sa koszmarem...mimo ze teoretycznie jestem przeciez calkowicie bezpieczna...

Niewazne czy jestem u siebie, u rodziny, na dzialce czy w hotelu - boje sie okrutnie. W dzien czuje sie bezpiecznie.

Jak sie pozbyc tego strachu? Albo chociaz go zlagodzic? Pomozcie.
Kup sobie alarm przenośny z czujnikiem ruchu (nie potrzebuje żadnej instalacji, aktywujesz i dezaktywujesz pilotem).
To da Ci jakieś poczucie bezpieczeństwa, będziesz się pewniej czuła mając świadomość, że jak nie wyje, to znaczy, że jest wszystko ok.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:09   #3
karolcia52
Rozeznanie
 
Avatar karolcia52
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 756
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

wcale się tobie nie dziwię też bym się bała sama spać niewiem co ci poradzic może nie staraj się o tym myśleć negatywnie tylko pozytywnie bo co ci się przecież może stać w zamkniętym domu. Zajmij się może czymś przed snem tak żeby się zmeczyć i póżniej zasnąć.
__________________
Tam gdzie żyję bujam w obłokach.
karolcia52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:13   #4
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

moze spij przy zapalonej lampce (gdzies w jakims kącie). oswietlałaby delikatnie pokój, a Ty widząc co się dzieje w pokoju (a raczej NIE dzieje) będziesz czuła że panujesz nad sytuacją?
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:13   #5
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

mam podobnie, najbardziej boję się ciemności. mieszkam sama od niedawna i przez pierwszy tydzeń ciężko było mi zasnąć, paliłam światło w przedpokoju, budziłam się w nocy.. nawet jak ktoś jest w domu ze mną boję się w nocy iść do łazienki, jeśli nie pali się światło raczej nie wyjdę z łóżka.
teraz trochę mi przeszło, przyzwyczaiłam się.. ale dalej najbardziej ze wszystkiego chyba boję się ciemności
może to głupie, ale bezpieczniej czuję się, kiedy jestem cała przykryta, od dzieciństwa mam nawyk spania z poduszką przy twarzy, dodatkowo opatulam się cienkim kocem.

może ten alarm to faktycznie dobry pomysł, ale ja bym chyba umarła gdyby np. uruchomił się sam przez przypadek, brrr. możesz też palić lampkę, ale ciężko (przynajmniej mnie) zasnąć przy świetle.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:25   #6
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

skąd ja to znam ?!
Mam niestety bardzo podobnie, narazie mieszkam z rodzicami, ewentualnie w trakcie roku akademickiego ze znajomymi,wiec rzadko bywam sama,ale jesli juz bywam to zawsze sie strachu najem jak glupia. Nie wyobrazam sobie sytuacji,ze kiedys zamieszkam sama. Niby chcialabym,ale pewnie bede sie panicznie bala nocy.
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:25   #7
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

też tak mam tzn podobnie...
poprostu boje sie ciemności nie mam problemów z zaśniecie bo predzej czy poźniej zasne ale sie boje
jak mam isc do kibelka to śmigam szybko przez przedpokój u nie patrze na ciemności w kuchni
lepiej się czuje jak gdzieś pali się światło
a co do alarmu to też bym dostała zawału wystarczy że parkiet jakoś strzeli czy jakaś półka się bardziej ugnie a jest ciemno w pokoju to już mam stresa
próbuje szybko zamknąć oczy i zasnąć
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 21:30   #8
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Ja mam w domu psa i nie boję się w nocy Ale w ogóle, to sądzę iż bym się nie bała.
Bałam się tylko jak byłam mała - to ustawiałam sobie maskotki na oknie, a przed drzwiami był taki alarm, że ho ho Własnej roboty, wykonany z kilometra sznurka i jakiś dzwoneczków.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:31   #9
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie wyda Wam sie to smieszne ale mam z tym ogromny problem...

Mianowicie boje sie sama spac gdziekolwiek - teraz np zostalam sama na 2 tyg w paryzu i oczywiscie nie moge spac; budze sie po 10 razy a 'spie' z zapalonym swiatlem; mecze sie jak glupia; mam ciagle leki.

Boje sie tylko w nocy; niewiem czy chodzi o sam fakt bycia samemu w mieszkaniu czy o ciemnosc...To jest nie do zniesienia...

Noce sa koszmarem...mimo ze teoretycznie jestem przeciez calkowicie bezpieczna...

Niewazne czy jestem u siebie, u rodziny, na dzialce czy w hotelu - boje sie okrutnie. W dzien czuje sie bezpiecznie.

Jak sie pozbyc tego strachu? Albo chociaz go zlagodzic? Pomozcie.

Mam to samo Spanie, gdy jestem sama w mieszkaniu, a nawet w pokoju to dla mnie meczarnie Mam nadzieje, że wyrosne z tego (mam 16 lat). W sumie sama nie wiem, czego sie boje... czasami nie moge zasnąć, bo mam świadomośc, że cos może mi się stać... Może to zabrzmi głupio, ale wydaje mi sie, ze to przez moją wybujałą wyobraźnie, słysze w wiadomościach, co sie wyprawia na śiwecie, czasami zerkne na jakiś straszniejszy film ( chodź nieświadomnie)
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:34   #10
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

U mnie to samo . Mam zbyt wybujałął wyobraźnię.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:42   #11
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

ten alarm by nie pomogl bo wiem ze jestem bezpieczna

to jest taki nieuzasadniony lek od srodka...

przy lampce jakos zasypiam ale budze sie po 10 razy w nocy
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 21:58   #12
No_cry
Raczkowanie
 
Avatar No_cry
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Mam to samo. I zbliża się powoli mój czas pójścia spać . i boję się.
No_cry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:07   #13
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Ja też mam takie lęki. Niestety żadna lampka itp. tego nie zmieniły. Ciekawa jestem, czy dziewczyny wymyślą jeszcze coś ciekawego. Podoba mi się pomysł z czujnikiem ruchu.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:08   #14
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

mam dokładnie to samo. zaczęło się już w dzieciństwie i ciągle mi się zdarza nie móc zasnąć ze strachu. na razie mieszkam z rodzicami, ale czasem się obudzę w środku nocy i boje się nawet iść do łazienki.
nie mam pojęcia czego się boję. taki wewnętrzny lęk, który nie wiadomo z czego wynika. nie oglądam żadnych horrorów bo po prostu nie mogę. raz koleżanka zrobiła sobie urodziny i w nocy oglądaliśmy klątwę to będac tam z nimi wszystko było ok, a później przez 3 tygodnie nie spałam a kolejne 2 musiałam mieć zapalone światło. nie mam pojęcia co jest ze mną nie tak. jak już się boję i leże w łożku to jestem całkiem nieruchoma i ciągle patrzę się na drzwi, jakbym pilnowała żeby coś nie weszło.
a czasem jak jest lepiej tzn jakoś mniej się boję, a nikogo nie ma w domu to budzę się co kilkanaście minut i tak w kółko dopóki rodzice nie wrócą.

także niestety nie pomogę choć bardzo chciałabym znaleźć rozwiązanie tego problemu.
trzymaj się
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:08   #15
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Ja kiedyś prawie rok mieszkałam sama w mieszkaniu w starej kamienicy..praktycznie bez sąsiadów nie licząc pijaczków z dołu....i nie bałam się...słuchałam muzyki albo siedziałam w ciszy...

teraz sama się sobie dziwię bo teraz nie potrafiłabym chyba spać sama w mieszkaniu (teraz mieszkam z rodzicami), pewnie się odzwyczaiłam albo mam jakieś zmiany w psychice...


taki strach sprawia,że wyobraźnia płata figle...można przesiedzieć pod kołdrą parę godzin i nie iść do łazienki tylko dlatego,że coś nam się wydaje....


ja radziłabym zapalone światło, muzykę albo włączony telewizor...wbrew pozorom czasem łatwiej tak zasnąć niż w ciszy ze świadomością,że jest się samemu.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:12   #16
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

A co jesli ten czujnik bedzie mial awarie??albo spadnie i zacznie wyc??wtedy zawał
Ja bym sie go bala ,detektory ruchu kojarza mi sie tylko z programami o duchach
Polecam telewizor -jakis program informacyjny najlepiej na zywo -tak jakby ktos z Toba byl w pokoju
Ze zwierzatkiem tez razniej
Ja sie nie boje chyba ,ze cos obejrze w tv i sama sie nakrecam
No i nie lubie otwartych drzwi ,wszystkie musza byc pozamykane ,bo takie szpary w nocy wygladaja strasznie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:12   #17
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
....


ja radziłabym zapalone światło, muzykę albo włączony telewizor...wbrew pozorom czasem łatwiej tak zasnąć niż w ciszy ze świadomością,że jest się samemu.

Zgadzam sie.

Jak moj facet pracuje nockami i ja zostaje sama to zaraz wyczulona sie robie na halasy.
Mieszkam na parterze wiec...


Dlatego staram sie absolutnie nie popuscic wodzy fantazji i... miec wlaczone TV.
Zasypiam a jak juz zasne to raczej spie.

(miewam napady lekowe,na to nic nie poradze... takich napadow boje sie bardziej niz czegokolwiek innego)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:18   #18
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Poleciłabym wam iść do psychologa, porozmawiać o tym. W końcu to są lęki i mogą być spowodowane na tle nerwowym mimo że tego nie czujecie.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:22   #19
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zgadzam sie.

Jak moj facet pracuje nockami i ja zostaje sama to zaraz wyczulona sie robie na halasy.
Mieszkam na parterze wiec...


Dlatego staram sie absolutnie nie popuscic wodzy fantazji i... miec wlaczone TV.
Zasypiam a jak juz zasne to raczej spie.

(miewam napady lekowe,na to nic nie poradze... takich napadow boje sie bardziej niz czegokolwiek innego)
Ja też mam a raczej miałam napady lękowe na tle kościoła, kolejki w sklepie,tłumu ludzi itp i racja sama obawa przed tymi lękami jest gorsza niż one same

.... ale nie sądzę by zwykła lęk kiedy jest się samemu w nocy miał głębsze podłoże, wiadomo,że osoba, która nigdy nie spedzała nocy samotnie, sama w mieszkaniu może mieć z tym problem. Natomiast gdy to trwa miesiącami i nie ustępuje to chyba warto zwrócić się o pomoc.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 22:23   #20
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
mam dokładnie to samo. zaczęło się już w dzieciństwie i ciągle mi się zdarza nie móc zasnąć ze strachu. na razie mieszkam z rodzicami, ale czasem się obudzę w środku nocy i boje się nawet iść do łazienki.
nie mam pojęcia czego się boję. taki wewnętrzny lęk, który nie wiadomo z czego wynika. nie oglądam żadnych horrorów bo po prostu nie mogę. raz koleżanka zrobiła sobie urodziny i w nocy oglądaliśmy klątwę to będac tam z nimi wszystko było ok, a później przez 3 tygodnie nie spałam a kolejne 2 musiałam mieć zapalone światło. nie mam pojęcia co jest ze mną nie tak. jak już się boję i leże w łożku to jestem całkiem nieruchoma i ciągle patrzę się na drzwi, jakbym pilnowała żeby coś nie weszło.
a czasem jak jest lepiej tzn jakoś mniej się boję, a nikogo nie ma w domu to budzę się co kilkanaście minut i tak w kółko dopóki rodzice nie wrócą.

także niestety nie pomogę choć bardzo chciałabym znaleźć rozwiązanie tego problemu.
trzymaj się
Kochana *angel1710**, z tego co tu napisałaś wywnioskowałam, że sama się "nakręcasz".
Przed pójściem spać wywietrz sobie pokój. Połóż się spokojnie i myśl tylko o pozytywnych rzeczach. O tym co Cię dzisiaj miłego spotkało, co Cię miłego może spotkać jutro. Wycisz się po prostu. Nie myśl też o tym, by szybko zasnąć, bo badania wykazały, że kobiety które kładły się spać i nie myślały o śnie zasnęły szybciej, niż te które chciały spać na siłę.
Taka moja rada

__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:42   #21
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Ja lubie ciemnosc i musze ja miec jak chce zasnac bo inaczej sie nie da.Ale tez sie jej troche boje.Chociaz w moim pokoju czuje sie bezpiecznie,ale to tylko dlatego ze za sciana mam 2 facetow.I moge w nocy chodzic po ciemku bo ma ta swiadomosc ze oni sa w swoich pokojach.A teraz oni wyjezdzaja na 2 tygodnie i chyba sie posikam ze strachu ze ich nie ma.Ja sama w duzym mieszkaniu.Znowu zaczne cos slyszec i moja wyobraznia da o sobie znac M i K nie wyjezdzajcie!!!
Kiedys mieszkalam z kolezanka w 2 pietrowym domku i to same.Jak wracalam do domu wieczorem z pracy a jej jeszcze nie bylo to wtedy mialam mysli ło matko.Kiedys mieszkala tam taka babcia ktora tam upadla ale umarla kilka tyg pozniej umarla w szpitalu.To zawsze sie balam ze jak wroce z pracy zapale swiatlo ona tam bedzie.Ale to tylko wyobraznia bo prze ten czas co tam mieszkalysmy nic sie nie dzialo
__________________
Przyjaźń jest najpiękniejszym ze wszystkich prezentów, jakimi możemy zostać obdarowani aby szczęśliwie ukształtować swoje życie.
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:50   #22
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Kochana *angel1710**, z tego co tu napisałaś wywnioskowałam, że sama się "nakręcasz".
Przed pójściem spać wywietrz sobie pokój. Połóż się spokojnie i myśl tylko o pozytywnych rzeczach. O tym co Cię dzisiaj miłego spotkało, co Cię miłego może spotkać jutro. Wycisz się po prostu. Nie myśl też o tym, by szybko zasnąć, bo badania wykazały, że kobiety które kładły się spać i nie myślały o śnie zasnęły szybciej, niż te które chciały spać na siłę.
Taka moja rada
fakt czasami za bardzo myślę, że chce zasnąć, ale to jest rzadko, czasami po prostu tak się czegoś boję, że nie myślę o niczym a nadal się boję. ciężko to wytłumaczyć.
tak normalnie jak rodzice są w domu zasypiam bez problemu, czasem mnie tylko taki strach mnie złapie mimo, że są w domu.
wcześniej spała ze mną kotka, ale niedawno przeniosła się do rodziców, aczkolwiek ona mnie bardziej budziła niż uspokajała, a już nie daj Boże jak nie było w kuchni w misce jedzenia o 4 rano
co do okna to mam je otwarte cały czas, zamykam tylko w zimie

życzę wszystkim miłych snów
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:57   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

A tam, ja tam [czyli moja ulubiona odpowiedź z cyklu: mnie to nie dotyczy ] w nocy to tylko nienawidzę luster , pewnie przez to, że gdy byłam mała, ktoś rzucił bzdurną uwagą, że o północy można w lustrze diabła zobaczyć, a ja jakoś nie mam ochoty sprawdzać, o 2 rano np. też nie. Zapalone światełko mi zbyt nie przeszkadza, tzn., klapki , czy jak temu tam, rozwiązują wtedy problem, bo nie mogłabym, nie mogę, zasnąć. Ale przy takiej lub takiej lampce klapki ;-) na pewno nie byłyby mi potrzebne.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:02   #24
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A tam, ja tam [czyli moja ulubiona odpowiedź z cyklu: mnie to nie dotyczy ] w nocy to tylko nienawidzę luster , pewnie przez to, że gdy byłam mała, ktoś rzucił bzdurną uwagą, że o północy można w lustrze diabła zobaczyć, a ja jakoś nie mam ochoty sprawdzać, o 2 rano np. też nie. Zapalone światełko mi zbyt nie przeszkadza, tzn., klapki , czy jak temu tam, rozwiązują wtedy problem, bo nie mogłabym, nie mogę, zasnąć. Ale przy takiej lub takiej lampce klapki ;-) na pewno nie byłyby mi potrzebne.
tez wiedzialam kiedy to czytac, Ty tu o diable piszesz a ja siedze na przeciwko lustra. Na zegarku byla północ, oczywiscie musialam spojrzec ale sie postrachalam przez moment
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:04   #25
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Ja mieszkam z rodzicami,ale czasem nie mogę usnąć.Wtedy biorę parę gazet i mniej wiecej przy 2 już nie mogę niespać, jestem taka seeeennna i szybko zasypiam.Może kup sobie jakiegoś kota/psa? Mi na pewno poprawiałoby pewność obecność jakiegoś zwierzaka.
PS.Słyszałam jeszcze,ze zabawki o pólnocy ożywają- jakoś mineło 5min i mój miś leży jak leżał
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:13   #26
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Pomyśl o psim przyjacielu... Razem raźniej
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:28   #27
Princessa15
Rozeznanie
 
Avatar Princessa15
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 638
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
PS.Słyszałam jeszcze,ze zabawki o pólnocy ożywają- jakoś mineło 5min i mój miś leży jak leżał
Bo ożywają jak nikt nie patrzy
Princessa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:34   #28
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Iza, no i co, przystojny, jak mniemam?

A do autorki. Nie przejmuj się.
Taki Kijanka Reeves też się boi spać przy zgaszonym światełku , a to przecież superbohater. No, lub po prostu, niech będzie, że: tylko , kawał chłopa.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 00:03   #29
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Taki Kijanka Reeves
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 00:59   #30
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Strach przed samotnymi nocami w mieszkaniu.

Ja nie zasnę jak jestem sama w pokoju bez włączone telewizora. A najlepiej to się czułam i spałam jak zabita mając 3 facetów w pokoju (bez podtekstów, spali po prostu). Co najlepsze, lęki mam tylko w domach. Na turniejach, gdzie śpimy w otwartych całkowicie namiotach na łonie natury (nie mają nawet zamka) o lękach nie ma mowy. Takie małe poschizowanie
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.