Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-05, 14:22   #241
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Plotkowy dla Avono-manaczek

witam was avonki kochane! ale dawno mnie nie było i jak tu się pozmieniało mam nadzieje, ze już mamy porządeczek... jak się sprawuje nowa forma (potrójna) naszego avonowego wątku?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 14:28   #242
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Plotkowy dla Avono-manaczek

no własnie jak sie sprawuje? bo czesto tego nie obserwuje.

Cześc Carolinko.
odebrałam dzisiaj paczke i jestem zadowolona bo mam wysuwana konturowke do oczu, tylko jak się maluję kreskę u gory? ja nie umiem
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:10   #243
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Plotkowy dla Avono-manaczek

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5204656]no własnie jak sie sprawuje? bo czesto tego nie obserwuje.

Cześc Carolinko.
odebrałam dzisiaj paczke i jestem zadowolona bo mam wysuwana konturowke do oczu, tylko jak się maluję kreskę u gory? ja nie umiem [/QUOTE]
Też taką miałam ale jeszcze w starych opakowaniach plum i nie dość, że ciężko się malowało, to jeszcze kolor był praktycznie czarny... Dlatego kupuję z innej firmy i bardzą dobrą, czarną, też wysuwana i taniutka
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:37   #244
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

widzę że po 15 praktycznie nikt postów nie pisał, chyba wszystkim wyskakiwało że serwer padł

reeva, widziałam dziś te cienie wykręcane i pamiętasz jak pisałaś że sama nie wiesz jaki kolor mają te szare bo w 12 dziewczyna ma nimi pomalowane powieki i są strasznie ciemne, a ten kolor taki nie jest..jest delikatny, musieli niezle naładować jej na oczy tego cienia
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:50   #245
kasiakapka
Raczkowanie
 
Avatar kasiakapka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
raczej myślimy o tej samej osobie - która wkradła sie do twojego nicka a propos: widziałam ta osobe na wiankach
całkiem możliwe że go spotkałaś.. niestetty jak pisałam mam z nim juz ograniczony kontakt - takie zycie
a tak na marginesie - miałysmy się okazje poznać?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem zadowolona ze studiów - przemęczyłam sie te 5 lat uczac sie rzeczy które mnie nie interesowały i jakby nie było - trudncyh rzeczy. Ale już po i jestem z siebie dumna ze udało mis ei je skończyć bez zadnych komisów, warunków, powtarzania roku ... Tearz zostaje kwestia znalezienia pracy Już tak w 80% mam załatwioną w koncernie międzynarodowym - dlatego tez musze sie zapisać na angielski zeby przypomniec sobie co nie co ... ale chyba nei jest tak źle skoro bedąc u TZ w Anglii potrafiłam sie dogadać w sklepie z anglikiem i wykłócić sie że jest zła cena na półce :hehehe:

hmm ja tam nie narzekam. fakt że pracuję w kompletnie innej dziedzinie (bankowśc ) le ogólnie podobało mi sie

miałam watpliwą przyjemność jazdy po rozkopanym krakowie.. pół godziny szukałam miejsca parkingowego.. w końcu msiałam złamac prawo i zaparkowac na chodniku.. ech...

jełśi chodzi o avon w krakowie - faktycznie jest sporo konsultantek u mnie w pracy jest z 3 na sudiach była jedna ale wtedy ja nie avonowałam
kasiakapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 20:55   #246
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

byłyście na tym watku? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134960
rewelacja kazdy się uśmiechnie nawet jak ma zły humor:P
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 09:24   #247
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Dziewczyny koffane

Trzymamy dzisiaj ostro kciuki za Hosenke, aby dołaczyła do znakomitego grona tytułowanych magazynierów
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 09:55   #248
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny koffane

Trzymamy dzisiaj ostro kciuki za Hosenke, aby dołaczyła do znakomitego grona tytułowanych magazynierów
trzymamy trzymamy!
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:00   #249
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
trzymamy trzymamy!
i ja sie dolanczam <kciukiiii>

Ps. Kobitki ile zazwyczaj czekacie na fakturke jak skladacie zamówienie godzine przed uplywem terminu zlozenia zamówienia.. Ja tak zrobilam wczoraj ok 32:15 i mam pobrane do realizacji, ale fakturki jeszcze nie.. a chce sie umewnic czy sa braki czy nie, bo jak nie to bede musiala wylozyc 250 zł..;P <ciiiii..>
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:06   #250
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
i ja sie dolanczam <kciukiiii>

Ps. Kobitki ile zazwyczaj czekacie na fakturke jak skladacie zamówienie godzine przed uplywem terminu zlozenia zamówienia.. Ja tak zrobilam wczoraj ok 32:15 i mam pobrane do realizacji, ale fakturki jeszcze nie.. a chce sie umewnic czy sa braki czy nie, bo jak nie to bede musiala wylozyc 250 zł..;P <ciiiii..>
ja wczoraj zrobilam zamowienie okolo 17 i po godzinie mialam fakture jeszcze mi sie nie zdarzylo tak szybko a co do Twojej fakturki to myslę że powinnaś już ją mieć, sprawdż po 12 jak pobrali do realizacji ti napewno wystawią fakturę dziwne że tak długo czekasz..
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:22   #251
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Trzymamy!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 10:43   #252
kasiakapka
Raczkowanie
 
Avatar kasiakapka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny koffane

Trzymamy dzisiaj ostro kciuki za Hosenke, aby dołaczyła do znakomitego grona tytułowanych magazynierów
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
trzymamy trzymamy!
Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
i ja sie dolanczam <kciukiiii>
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Trzymamy!
też się dołączam do trzymania kciuków..

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
ja wczoraj zrobilam zamowienie okolo 17 i po godzinie mialam fakture jeszcze mi sie nie zdarzylo tak szybko a co do Twojej fakturki to myslę że powinnaś już ją mieć, sprawdż po 12 jak pobrali do realizacji ti napewno wystawią fakturę dziwne że tak długo czekasz..
ja miałam to samo - tez ok 17 zrobiłam zamówienie i zeby nie skłamac po pół godzinie juz była faktura i wyjatkowo byłam zła bo chcialam "domówic", złozyłam kolejne (juz profilaktycznie ok 22 ) a fakture dopiero ok 10 dzis mi wystawili.. ale to i tak sukces.. jak składałam ostatnio do na fakturę czekałam pół dnia nie wiem od czego zalezy czas czekania ...
kasiakapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:49   #253
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

KASIEK1122, mam fakturke, 4 razy produkty przeprosinowe, dobiłam do TPS do 5 poziomu no i w sumie place 14 zł z groszami, bo wziełam dla siebie płyn do kąpieli mango i pas... coś tam ten 1000 ml... No biorąc pod uwage ze składałam wczoraj zamówienie, a mam dopiero dzisiaj przed 12 podglad faktury to dłuuugo czekałam..

A i pytanko czy musze zwracać ten produkt z tps i czy mam zagwarantowane 25% zniżki na przyszly katalog, gdy sa braki?? No i oczywiscie musze napisać maila do nich zeby nie przysylali w nast zamówieniu braków, bo nie mam nic napisane czy produkcja zakonczona itp.
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 10:57   #254
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
KASIEK1122, mam fakturke, 4 razy produkty przeprosinowe, dobiłam do TPS do 5 poziomu no i w sumie place 14 zł z groszami, bo wziełam dla siebie płyn do kąpieli mango i pas... coś tam ten 1000 ml... No biorąc pod uwage ze składałam wczoraj zamówienie, a mam dopiero dzisiaj przed 12 podglad faktury to dłuuugo czekałam..

A i pytanko czy musze zwracać ten produkt z tps i czy mam zagwarantowane 25% zniżki na przyszly katalog, gdy sa braki?? No i oczywiscie musze napisać maila do nich zeby nie przysylali w nast zamówieniu braków, bo nie mam nic napisane czy produkcja zakonczona itp.
nie rozumiem, dlaczego masz zwracać produkt z TPS? przeciez on jest dla CIEBIE! wytłumacz mi o co Ci chodzi bo nie kapuje;D na fakturke, rzeczywiście bardzo długo czekałaś, może wieczorami mniej ludzi cały system avonu obsługuje?ztreszta ja nie wiem jak to wszystko u nich działa;D i w przyszlym zamowieniu jak zamowisz za min 200 zł to bedziesz miala 25% upustu a co do braków to jeśli masz w brakach te przyborniki i scrub kokos/papaja to nie musisz nic do nich pisac, bo ja WIEM, że produkcja zakonczona. prosimy nie zamawiac chyba że masz inne braki?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:12   #255
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
nie rozumiem, dlaczego masz zwracać produkt z TPS?
a co do braków to jeśli masz w brakach te przyborniki i scrub kokos/papaja to nie musisz nic do nich pisac, bo ja WIEM, że produkcja zakonczona. prosimy nie zamawiac chyba że masz inne braki?
No w sumie masz racje wkoncu nie moja wina , ja zamówienie miałam na daną kwote( spytalam dla pewności)

A w brakach mam tylko to co napisałaś, bo tylko to zamawiałam<cfffffaniak> no nie licząc tego płynu do kąpieli..( swoja droga wziełam go w ciemno, bo dolewanie żelu pod prysznic do wanny prowadzi do bankructwa;P hehehe
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:42   #256
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
No w sumie masz racje wkoncu nie moja wina , ja zamówienie miałam na daną kwote( spytalam dla pewności)

A w brakach mam tylko to co napisałaś, bo tylko to zamawiałam<cfffffaniak> no nie licząc tego płynu do kąpieli..( swoja droga wziełam go w ciemno, bo dolewanie żelu pod prysznic do wanny prowadzi do bankructwa;P hehehe
podobno najlepiej zwracać coś po przeczekaniu jednej kampani wtedy nie tracisz wyrobionego upustu bo jak zwracasz w tej samej kampani albo w nastepnej (tego pewnanie jestem) to odliczaja Ci z nastepnego zamowienia, np jesli w 09 przyszly Ci braki ktorych nie chcialas to najlepiej byloby je oddac w kampanii 11, tak to rozumiem, jesli zle to niech ktos mnie poprawi ja tez zamowilam tylko ten scrub i przybornik:P z braków;P straszne cfaniaki;d z nas
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 11:47   #257
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

kasiek1122 ja nie bede zwracała tylko chce zeby nie przysylali i dla pewnosci do nich napisze. A ile tego zamawiałaś( ja 20 pilingów i 4 zestawy;P)
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 12:06   #258
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
kasiek1122 ja nie bede zwracała tylko chce zeby nie przysylali i dla pewnosci do nich napisze. A ile tego zamawiałaś( ja 20 pilingów i 4 zestawy;P)
z peelingami to pojechałaś ja tylko 10 i 5 zestawow
ja mysle ze nic z tych rzeczy nie przysla dostaniesz tykko produkty przeprosinowe za ktore zapłacisz (ale nie dużo) , można je dodawać komuś do zamówien, na pewno się ucieszy
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 12:06   #259
kasiakapka
Raczkowanie
 
Avatar kasiakapka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
podobno najlepiej zwracać coś po przeczekaniu jednej kampani wtedy nie tracisz wyrobionego upustu bo jak zwracasz w tej samej kampani albo w nastepnej (tego pewnanie jestem) to odliczaja Ci z nastepnego zamowienia, np jesli w 09 przyszly Ci braki ktorych nie chcialas to najlepiej byloby je oddac w kampanii 11, tak to rozumiem, jesli zle to niech ktos mnie poprawi ja tez zamowilam tylko ten scrub i przybornik:P z braków;P straszne cfaniaki;d z nas
jeśli chodzi o te nieszczęsne zwroty i upusty. w strefie jest odp, która wg mnie potwierdza powyzsze tłumaczenie (tego co kasiek1122 nie była pewna )

Czy zwroty wpływają na opust wypracowywany dla kampanii?
Zwroty będą na bieżąco odliczane od wartości sprzedaży, przez co wpłyną na pomniejszenie sumy sprzedaży, od której przyznawany jest opust.

Czy i kiedy może się zdarzyć, że zamówienie w kolejnej Kampanii ma opust mniejszy niż poprzednie?

Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku korekt i zwrotów. Jeśli Konsultantka złoży zamówienie z Kampanii 03/2005 - i ma przypisany 35% opust - a następnie zwróci część pierwszej paczki (i tym samym wartość jej sprzedaży spadnie do mniejszego progu), kolejne zamówienia będą wyliczane z mniejszym progiem, czyli od mniejszej wartości sprzedaży.


Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
kasiek1122 ja nie bede zwracała tylko chce zeby nie przysylali i dla pewnosci do nich napisze. A ile tego zamawiałaś( ja 20 pilingów i 4 zestawy;P)
wg mnie nie musisz do nich pisać jesli chodzi Ci o pelingi i przyborniki. na mojej (i pewnie tez na wszystkich) fakturach (takich w paczce) przy tych produktach jest adnotacja: produkcja zakońcozna. prosimy nie zamawiać. znaczy sie nie przyślą. Gdyby była np. produkcja opóxniona - produkt zostanie dołączony do nastepnego zamówienia wtedy jak najbardziej powinnaś skontaktowac się z avonem
to tak na mój chłopski rozum
kasiakapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 12:18   #260
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

kasiakapka w takim razie nie bede pisała do avonu dzieki Kochane a ja mam 4 te przyborniki heheh no i do kazdego 3 produkty też beda na gratisy
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 14:44   #261
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Ja tez trzymam:k ciuki: za Hosenke. Choc pewnie juz jest po obronie. Na pewno dobrze jej poszło - tyle kciukasków.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 15:28   #262
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
kasiek1122 ja nie bede zwracała tylko chce zeby nie przysylali i dla pewnosci do nich napisze. A ile tego zamawiałaś( ja 20 pilingów i 4 zestawy;P)
Jak będziemy w taki sposób podbijać sobie zamówienia to mogą się zorientować że wiemy jakie są braki w danej kampanii i to się może skończyć ... Również trzymam mocno za Hosenkę
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 16:19   #263
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

też trzymam kciuki za Hosenke!!! Z takim avonowym wsparciem to na 6 zda

Kiedyś kupiłam ze 2 rzeczy,zeby podbić sobie zamówienie (wtedy nei wiedziałam,że to brakami sie robi) i chciałam to zwrócic, ale chyba lepiej opłaca sie sprzedać to komuś taniej poprostu...
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 16:21   #264
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Jak będziemy w taki sposób podbijać sobie zamówienia to mogą się zorientować że wiemy jakie są braki w danej kampanii i to się może skończyć ... Również trzymam mocno za Hosenkę
no właśnie kiedyś pisałam, że się tego obawiam więc lepiej nie nadużywać tych zabiegów tylko czasem sobie zafundować lepszy humor podbiciem zamowienia do lepszego upustu:P
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 17:05   #265
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Jak będziemy w taki sposób podbijać sobie zamówienia to mogą się zorientować że wiemy jakie są braki w danej kampanii i to się może skończyć ... Również trzymam mocno za Hosenkę
No ale w sumie jak sie skonczy? Nie wyczaruja zeby nie bylo brakow no i nie udowodnia nam ze akurat nie chcialysmy tych niezbednych 20 peelingow czy 5 przybornikow
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 19:20   #266
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Hosenka się nie odzywa chyba popija Pierwszy drink świezo upieczonego magistra to bardzo wazny moment w zyciu

Ja juz studia koncze za rok i szczerze- chce do liceum
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 19:29   #267
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
No wątpliwosci mogłyby się wkrasc Ale przeciez chyba nikt nie udowodni ze to tylko podbijanie zamowienia
racja e tam nie przejmujmy się tym :P
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 20:48   #268
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Hej dziewczyny! Nie było mnie od poniedziałku, szkoła =( I widzę że mam dużo do nadrobienia. Hosenka pewnie hucznie świętuję trzy piękne literki przed swoim nazwiskiem
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 21:00   #269
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witajcie

czy jest w internecie jakaś stronka z obecnym katalogiem? bo na oficjalnej nie ma jakoś tak nic nowego

heeelp
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 21:04   #270
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Witajcie

czy jest w internecie jakaś stronka z obecnym katalogiem? bo na oficjalnej nie ma jakoś tak nic nowego

heeelp
na stronie www.avon.com.pl jest katalog 11 on-line
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.