Chorwacja - zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 07:52   #271
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Cytat:
Napisane przez Netiii Pokaż wiadomość
czy wie ktoś ile trzeba mniej więcej na paliwo liczyć na dalmację? gdzie po drodze opłaca się tankować?
No wiesz, bardzo trudno to przewidzieć. Wszystko zależy od samochodu i od tego jakie będą ceny paliw... Ale to łatwo obliczyć. Jeśli wiesz ile samochód pali na 100 km to wystarczy policzyć ile km jest od Ciebie do miejsca gdzie zamierzacie jechać (polecam stronę http://www.viamichelin.pl/viamicheli...epage_lite.htm)... I wykonać proste działanie matematyczne

Co do miejsca gdzie opłaca się zatankować, to pamiętam że jak my jechaliśmy to ceny paliw w poszczególnych krajach praktycznie się od siebie nie różniły. To też trudno przewidzieć. Ja pamiętam że nam się udało zatankować za bardzo korzystną cenę gdzieś w Austrii, ale nie przy autostradzie tylko w jakimś mini miasteczku.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 12:11   #272
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

dziękuje jeśli ktoś zna jakieś ciekawe miejsca to piszcie
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:03   #273
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Chorwacja- wczasy z dziećmi

Witam!
Czy może mi ktoś polecić fajne, w miarę niedrogie pokoje/apartamenty w Chorwacji?? Myślimy żeby jechać z dziećmi na tydzień lub więcej, na allegro jest dużo ofert, ale wolę coś sprawdzonego, poleconego, a nie jechać w ciemno (w dodatku z małymi dziećmi )
Bardzo proszę o pomoc !!
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 22:09   #274
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Chorwacja?????????

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
mnie interesuje biograd: czy ktos byl? jak wrazenia?
Bylam w 2000 roku, pewnie sie troche zmienilo ale to bardzo klimatyczne i romantyczne miasto
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:06   #275
iwann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chorwacja- wczasy z dziećmi

Cześć,
Staramy się znaleźć mieszkanie na niektóre z chorwackich wysp, takich jak Brač, Hvar, Korčula ... Jest to bardzo miłe dla dzieci ...
__________________
Apartamenty Chorwacja
iwann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:30   #276
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

witam
Ok 22 sieprnia chcemy jechac do chorwacji z TZ w nasza podróż poslubną i tak: chcemy jechac własnym autkiem i nie wiem jak to załatwic, czy wynajmowac hotel przez jakąs stronkę internetowa(jak??) czy moze przez biuro podrózy?? jestem w tym kompletnie zielona. aha i jakie dokąłdnie miasto polecie na nocleg??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:15   #277
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
witam
Ok 22 sieprnia chcemy jechac do chorwacji z TZ w nasza podróż poslubną i tak: chcemy jechac własnym autkiem i nie wiem jak to załatwic, czy wynajmowac hotel przez jakąs stronkę internetowa(jak??) czy moze przez biuro podrózy?? jestem w tym kompletnie zielona. aha i jakie dokąłdnie miasto polecie na nocleg??
Ja za każdym razem jechałam autem (3 razy byłam w Chorwacji). Nocleg robiliśmy w Austrii w jakimś hotelu przy autostradzie - tam nie robiliśmy rezerwacji. Poprostu jak byliśmy już zmęczeni to zatrzymywaliśmy się.

Co do rezerwacji to robiliśmy i tak i tak: Drożej jest z biura podróży (jechałam z TUI), ale nic nie trzeba dzwonić, załatwiać, wszystko robi za Ciebie Pani z biura podróży, a Ty sobie siedzisz przy stoliku Później tylko robisz przelew a do domu przychodzi Ci taki - "bilet" do hotelu: z Twoimi danymi, że wszystko opłacone itp.

Sami rezerwowaliśmy przez: Interhome - polecam noclegi stamtąd (wiele razy stamtąd jeździliśmy, także na narty i na wakacje w Polsce) http://www.interhome.pl/. Po rezerwacji też przychodzi Ci do domu voucher, ale jakoś tak pewniej się czułam jak jednak załatwiało za nas wszystko biuro podróży. W Interhome można sobie trafić naprawdę niskie ceny!!

A do jakiej miejscowości planujesz jechać? Polecam Dalmację Północną: okolice Pag nieduża turystyczna miejscowość, Vrsar!!!, => byłam 2 razy - fajniej można spędzić czas wolny, dużo się dzieje, Novigrad (malutka, romantyczna miejscowość, nie ma tam dużo do roboty, poprostu leżenie na plaży i kanjpki wieczorem), Zadar, Umag (ma świetne plaże!!) i Pula to już większe miejsowości, jak dla mnie trochę pozbawione romantyzmu

Pamiętajcie o klimatyzacji w hotelu lub kwaterze!!! Bez tego się nie przetrwa! Lepiej dopłacić i mieć klimatyzację, wiem z autopsji
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2009-03-31 o 19:29 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 21:06   #278
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Ja rok temu byłam w okolicach splitu, polecam miejscowość Omis (piasczysta plaza) w tym roku planujemy jechać na brać ))) . Nocleg znaleźliśmy na miejscu bez większego problemu a bylismy w czasie dlugiego weekendu sierpniowego
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 08:36   #279
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

seona wielkie dzieki za odpowiedź juz sie nie moge doczekac tego wyjazdu. w tej chwili z TZ jestesmy w Holandii i bedziemy tu pewnie tak do połowy maja wiec pewnie co przez net zarezerwujemy (z tej stronki co podałas) choc wiem, ze "tiu" ma tez swoją stronkę, rezerwowałas kiedys z niej nocleg??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:26   #280
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Na tej stronce noclegi sa drogie po co przepłacac??
Poszukaj lepiej coś w necie albo na allegro
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:02   #281
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

A czy Pag to nie jest ta wyspa, ktora ma jako jedyna w Chorwacji piaszczyste plaze?
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 13:36   #282
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
seona wielkie dzieki za odpowiedź juz sie nie moge doczekac tego wyjazdu. w tej chwili z TZ jestesmy w Holandii i bedziemy tu pewnie tak do połowy maja wiec pewnie co przez net zarezerwujemy (z tej stronki co podałas) choc wiem, ze "tiu" ma tez swoją stronkę, rezerwowałas kiedys z niej nocleg??
Tak z TUI też jeździłam, ale rezerwowałam z biura podróży - w realu TUI ma naprawdę świetne hotele w swoich ofertach, tam nawet 2/3 gwiazdki to rewelacja! Mieszkałam kiedyś w 3 gwiazdkach, w następnym roku w 4 gwiazdkach i standard był taki sam
Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Na tej stronce noclegi sa drogie po co przepłacac??
Poszukaj lepiej coś w necie albo na allegro
Jak się ma jakieś inne sprawdzone oferty czy sprzedawców na Allegro to oczywiście, że można gdzie indziej

Ja polecam Interhome bo sprawdzony i zaufany Powiem szczerze, boję się jeździć z takich malutkich biur podróży, (czy zamawiać nocleg przez Allegro), że takie biuro splajtuje i zostanę pozostowiona sama sobie, stracę pieniądze itp Już wolę dopłacić i jechać ze sprawdzonego biura
Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Ja rok temu byłam w okolicach splitu, polecam miejscowość Omis (piasczysta plaza)
Tak, tak Omiś też suuuper Moi znajomi jeżdżą tam co roku.

Jednak jak dla mnie za daleko Do Dubrovnika też jeszcze nie dojechałam. Tam to może samolotem kiedyś się wybiorę, jak pozbędę się fobii przed lataniem
Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
A czy Pag to nie jest ta wyspa, ktora ma jako jedyna w Chorwacji piaszczyste plaze?
Tak, Pag to wyspa. Ja mieszkałam w Novalja. Ale tu akurat piaszczystych plaż nie było Za to widoki na tych kamienistych plażach
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2009-04-01 o 13:41 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:54   #283
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Tez wole ze sprawdzonych stron rezerwowac wyjazd. Tyle sie teraz słysze o tych splajtujących firmach.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:25   #284
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ja za każdym razem jechałam autem (3 razy byłam w Chorwacji). Nocleg robiliśmy w Austrii w jakimś hotelu przy autostradzie - tam nie robiliśmy rezerwacji. Poprostu jak byliśmy już zmęczeni to zatrzymywaliśmy się.
pewnie pod Grazem w Oekotelu .

http://www.oekotel.com/cms/index.php...d=16&Itemid=19
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 13:08   #285
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Question Dot.: Chorwacja 2008!

Planuję Dubrownik w połowie czerwca. Czy nie będzie za gorąco? Czy możecie polecić jakieś możliwie tanie hostele z osobnym pokojem dla 2 osób, najchętniej blisko centrum? Koniecznie z bezprzewodowym internetem. Czy jest coś na co należy zwrócić szczególną uwagę? Proszę o wszelkie info.
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 17:24   #286
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Chorwacja 2008!

No wiesz to już bedzie lato , choć jak wiadomo lipiec i sierpień sa cieplejsze to tak jak i u nas pogoda w czerwcu też potrafi być upalna.
My w Dubrowniku byliśmy tylko na jednodniowej wycieczce - na początku lipca-było gorąco, a na murach w południe nie ma gdzie się schować-żal lał się z nieba, ale za to jakie widoki .
Co do hostelu w tamtym miejscu nie pomogę, z internetem tez nie bardzo polecam:
www.cro.pl
wejdź na forum - załóż wątek i zapytaj, napewno ktoś pomoże tam jest zatrzęsienie cromaniaków
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 23:15   #287
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Chorwacja 2008!

ewelinafalko Możesz polecić mi jakieś namiary na hotel/biuro podróży czy cokolwiek innego, gdzie rezerwowałaś noclegi?
Będę wdzięczna
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:49   #288
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Chorwacja 2008!

gaga87 na stronie www.adriatic.hr można znaleźć kwatery w całej Chorwacji, oczywiście trzeba szukać, bo rozpiętość cenowa ogromna.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:54   #289
ewelinafalko
Raczkowanie
 
Avatar ewelinafalko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 63
GG do ewelinafalko
Dot.: Chorwacja 2008!

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
ewelinafalko Możesz polecić mi jakieś namiary na hotel/biuro podróży czy cokolwiek innego, gdzie rezerwowałaś noclegi?
Będę wdzięczna

Hej, jak jechalam z rodzina samochodem to jechalismy "w ciemno" i niestety juz dawno zgubilam adres do tej pani w omiszu
Jesli chodzi o Makarska, to bylam dwa razy i w tym roku jade trzeci raz na wyjazd zorganizowany przez AZS Politechnika Warszawska (niech Cie nie zmyli nazwa, nie trzeba byc studentem PW zeby z nimi jechac, jedyne ograniczenie to wiek do 35lat bodajrze ).
http://www.azspw.pl/wyjazdy.html - tu masz link
wiem ze takie wyjazdy organizuje tez funclub, foster travel i jeszcze wiele innych biur.
ewelinafalko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 19:58   #290
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Chorwacja 2008!

Ogólnie zastanawiam sie nad Makarska i Brela mozecie zrobic jakies porownanie bo jeszcze nigdy nie bylam w Chorwacji.
W Breli bardzo podobaja mi sie plaze, ale po zdjeciach wyglada na troche nudna miejscowosc, sa tam jakies bary, dyskoteki, puby czy promenada?

A i czy sa jakies fajne sklepy np. z ubraniami, bizuteria? I co warto z Chorwacji przywiesc?

Edytowane przez swirrruska
Czas edycji: 2009-04-23 o 20:02
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 21:48   #291
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Chorwacja 2008!

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Ogólnie zastanawiam sie nad Makarska i Brela mozecie zrobic jakies porownanie bo jeszcze nigdy nie bylam w Chorwacji.
W Breli bardzo podobaja mi sie plaze, ale po zdjeciach wyglada na troche nudna miejscowosc, sa tam jakies bary, dyskoteki, puby czy promenada?
Byłam i tu i tu, ale wolałam Brelę , bo plaże są piękne-najczystsze na riwierze makarskiej , każda na inny dzień-węższe i blisko drzewa+promenada przez całą miejscowość+port niewielki , za Brelą od razu jest Baśka-żeby nie było tabliczki z napisem nikt by nie powiedział, że to inna miejscowość-w Baśce port z promenadą i palmami-miasto ciut większe ale gry troszkę dalej w ląd . W bReli od razu za promenadą robi się stromo .
To jest Brela-kliknij by powiększyć zdjęcie :
http://www.brela.pl/index.php?option...=103&Itemid=40
http://www.brela.pl/index.php?option...id=105#ponyimg
http://www.brela.pl/index.php?option...id=109#ponyimg
http://www.brela.pl/index.php?option...=121&Itemid=40
Z makarskiej zdjęcia ma mój tż-jesli chcesz imprezować ile się da-tzn. na dyskotekach z prawdziwego zdarzenia być to do Makarskiej, jesli bez tego się obędziesz to polecam Brelę-Baśkę-tam tez jest gdzie się zabawić, ale nie tak hucznie-tam jest większy spokój-takie odniosłam wrażenie-ale nie zeby mniej ludzi było -nic mylnego nie ma to jak impreza przy barze wieczorem na plaży-pamiętam między Baśką i Brelą był wieczór z muzyką klubowąlatino czy coś w tym stylu-pochodnie leżaki-stojące i świetny klimat.
A zatłoczone i przepalone papierosami i bóg wie czym dyskoteki-to i u nas można zwiedzić-nie ma to jak imprezy pod gołym niebem .
Nie wiem czy ci pomogłam, ale gdziekolwiek nie pojedziesz nie będziesz się nudzić, w każdym bądź razie jak ci zależy na widokach i plazy to polecam z całego serca Brelę-centrum (jak najbliżej portu) .

W samej makarskiej-jedna wielka plaża w kształcie zakola-miasto większe to i dyskotek więcej-jak dla mnie zbyt tłumne i ta plaża się umywa do Brelowych
Cytat:
A i czy sa jakies fajne sklepy np. z ubraniami, bizuteria? I co warto z Chorwacji przywiesc?
Z CRO przywieźć wypada rodzicom rakiję-trawarica, z miętą, rozmarynem, figową, cytrynową, prosek, wino biłe czerwone-tanie i dobre-na wieczory też się przyda .
Po za tym lawendę pod każdą postacią-woreczki z suszem, mydła naturalnie robione, muszle nie-są pewnie chińskie, koper włoski rośnie wszędzie i rozmaryn też możesz spotkać ) za Baśką-nad wybrzeżem), może jeszcze coś ale zapomniałam może co .
Poza tym standardowe pamiątki jak wszędzie -standard.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:15   #292
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

dziewczyny jaka jest pogoda w Chorwacji w sierpniu i we wrzesniu. mam 2 terminy na wyjazd na podróz poslubną albo od 8 sierpnia na 2 tygodnie albo od 1 wrzesnia na 2 tygodnie - niestety 29 sierpnia musimy byc w Polsce dlatego te 2 daty bardziej skłonna chyba bym była do wrzesnia (ale boje sie, że pogoda bedzie fatalna) gdyz w sierpniu podobno jest tam strasznie drogo
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:28   #293
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

podbijam.

jedzie ktoś z Was w okolice Omisu? konkretnie chodzi mi o Ruskamen.
ja się wybieram na początku lipca, na 2,5 tygodnia. jedziemy samochodem i szerze powiedziawszy już nie mogę się doczekać.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:53   #294
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Okolice Omisia są według mnie najbardziej malownicze W tym roku tez mam zamiar się tam wybrać ewentualnie w okolice Pisaka
W Ile osób jedziecie? Zarezerwowaliscie juz cos? Czy szukacie na miejscu.

Ktoś do mnie ostatnio gdzie sie zatrzymywałam, ale przez przypadek skasowałam wiadomość, wiec wysyłam likna z namiarem na apartamenty w ktorych bylismy
http://www.chorwacja-apartamenty.pl/podstrana/marin/
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 23:10   #295
bordilady
Przyczajenie
 
Avatar bordilady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Chorwacja samochodem naprawdę się opłaca))
a jeśli jesteście zainteresowani kwaterami to mogę pomóc, bo pracuję w Biurze Podróży
My mieliśmy przepiękny 7 osobowy apartament (było nas tylko 5 osób) =3 sypialnie 2 osobowe, jeden pokój dzienny z jadalnią i dodatkowym łózkiem, kuchnia, łazienka i piękny taras z widokiem na morze i grilem
Jak widzicie nie płaciłam dużo, a warunki miałam rewelacyjne, więc nie zrażajcie się do opinii że Chorwacja jest droga
wszystko brzmi miodzio, ja jak sie poszuka jakichs widoczkow, to w ogole chce sie tam zamieszkac my chcemy we dwoje się wybrac jescze jakos w te wakacje. polecisz cos?
bordilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:49   #296
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

eve_malutka, jedziemy w 8 osób, na dwa samochody.
kwatery już mamy zarezerwowane.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:37   #297
sezamek
Przyczajenie
 
Avatar sezamek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Wyjazd do Chorwacji marzy mi się od dawna zwłaszcza jak zobaczyłam u znajomych zdjęcia z Plitwickich jezior - coś pięknego Po przeczytaniu waszych komentarzy chyba się poważnie zastanowię nad podróżą autkiem bo i wygodniej i może cenowo nie będzie wielkiej różnicy... Na razie skarbonka założona i zbieramy z TZ fundusze na wyjazd Chociaż dzisiaj trafiłam na konkurs w którym można wygrać wyjazd do Dalmacji, może akurat się uda ... ale z moim szczęściem bardziej na skarbonce się chyba skupię
sezamek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:04   #298
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaka jest pogoda w Chorwacji w sierpniu i we wrzesniu. mam 2 terminy na wyjazd na podróz poslubną albo od 8 sierpnia na 2 tygodnie albo od 1 wrzesnia na 2 tygodnie - niestety 29 sierpnia musimy byc w Polsce dlatego te 2 daty bardziej skłonna chyba bym była do wrzesnia (ale boje sie, że pogoda bedzie fatalna) gdyz w sierpniu podobno jest tam strasznie drogo
Ja rok temu byłam w sierpniu i pogoda była boska - gorąco, ale nie jakoś strasznie upalnie... Było załamanie pogody, ale dosłownie dwudniowe. Lało i były burze, ale nawet wtedy było przyjemnie .
I wcale nie było tak strasznie drogo, ale fakt że euro było wtedy bardzo tanie... No i nie mam porównania z innymi miesiącami...

Co do września to pierwsza połowa jeszcze może być ładna, ale nie ryzykowałabym wyjazdu w drugiej połowie, bo mogą już być silne wiatry i może padać.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:21   #299
paulina31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez sezamek Pokaż wiadomość
Chociaż dzisiaj trafiłam na konkurs w którym można wygrać wyjazd do Dalmacji, może akurat się uda ... ale z moim szczęściem bardziej na skarbonce się chyba skupię
A możesz zdradzić co to za konkurs? Chętnie powalczę bo na Chorwację choruję od dawna...
paulina31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:03   #300
sezamek
Przyczajenie
 
Avatar sezamek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez paulina31 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić co to za konkurs? Chętnie powalczę bo na Chorwację choruję od dawna...
Jasne, wejdź sobie na www.maniaodkrywania.pl. Tylko że dopiero teraz doczytałam, że trzeba wziąć udział w dwóch edycjach żeby mieć szansę na wycieczkę. Ale nie są takie trudne więc próbuję
sezamek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.