Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-02-18, 12:09   #2251
midday
Raczkowanie
 
Avatar midday
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Spod W-wy:)
Wiadomo¶ci: 334
GG do midday
Dot.: Opalamy siê!!!!

mnie zaczelo wnerwiac jak po samoopalaczach farbuja mi paznokcie na zolto :/ macie jakis sposob, zeby zostawaly biale?
__________________
Ide na podbój swiata!
wszystko co utracili¶my kiedy¶ do nas wróci...
midday jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-19, 13:57   #2252
¦nie¿ka
Zakorzenienie
 
Avatar ¦nie¿ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 4 556
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja..uzywam..nivea..i...mo im..zdaniem...jest...najl epszy...sorry...za..kropk i...ale...
spacja..mi..nie..dziala
__________________
pewno¶æ siebie i rado¶æ ¿ycia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
¦nie¿ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-23, 19:36   #2253
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez midday Poka¿ wiadomo¶æ
mnie zaczelo wnerwiac jak po samoopalaczach farbuja mi paznokcie na zolto :/ macie jakis sposob, zeby zostawaly biale?
Mam ten sam problem Uzywam Daxa w piance i jest normalnie masakra potem z paznokciami,mimo iz zaraz po uzyciu go, szoruje lapki od wewnetrznej strony i paznokcie szczoteczka :/Jeszcze mam problem z rozsmarwaniem go na dloniach tak aby nie bylo ciemniejszych miejsc Jak to robicie?
__________________


Astra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-23, 19:59   #2254
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Opalamy siê!!!!

Na d³onie trzeba u¿yæ malutkiej porcji samoopalacza i kapkê kremu. Rozetrzeæ wierzchem jednej d³oni o drug±, ot ca³a filozofia
ariam4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-25, 13:28   #2255
midday
Raczkowanie
 
Avatar midday
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Spod W-wy:)
Wiadomo¶ci: 334
GG do midday
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka¿ wiadomo¶æ
Na d³onie trzeba u¿yæ malutkiej porcji samoopalacza i kapkê kremu. Rozetrzeæ wierzchem jednej d³oni o drug±, ot ca³a filozofia
ale pó¼niej jak siê myje rêce (od wewnetrznej strony) to z tej zewnetrznej po wytarciu recznikiem schodzi troche samoopalacza i tez jest nierowno
__________________
Ide na podbój swiata!
wszystko co utracili¶my kiedy¶ do nas wróci...
midday jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-25, 13:38   #2256
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Linka25 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o cia³o to moim faworytem jest L'Oreal Sublime Bronze ten z barwiony z drobinkami. Pierwszy do cia³a, który z pe³nym przekonaniem kupiê po raz drugi. W³a¶nie zu¿y³am butle i twierdzê ¿e: rzeczywi¶cie schodzi bez plam, bez wiêkszych trudno¶ci mo¿na go równomiernie rozprowadziæ, jest barwiony co u³atwia sprawê i kolor skóry jest ³adniejszy natychmiast, ³adnie roz¶wietla. Mój nr jeden! Niby jest przeznaczony równie¿ do twarzy, ale na twarz nigdy nie ryzykowa³am nak³adania go.
Ja równie¿ stosujê L'oreal Sublime Bronze niezmiennie ju¿ od 2 lat i jestem nim naprawdê zachwycona. Stosuje go nie tylko na cialo, ale i na twarz, nie pozostawia absolutnie ¿adnych smug, twarz jest po nim ³adnie rozpromieniona. Troszke mo¿e czuæ czasem rano, ¿e cera jest jakby ¶ci±gniêta, ale jesli na³o¿y sie przez samoopalaczem odrobinê kremu nawil¿aj±cego wszystko jest ok. naprawdê polecam
Raz tez skusi³am siê i kupi³am J&J Holiday Skin na noc... no i to by³a moja jedyna przygoda z tym balsamem, jak dla mnie zupe³na porazka.
bambinosek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-25, 21:46   #2257
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez midday Poka¿ wiadomo¶æ
ale pó¼niej jak siê myje rêce (od wewnetrznej strony) to z tej zewnetrznej po wytarciu recznikiem schodzi troche samoopalacza i tez jest nierowno

Midday, ja nie wiem jak Ty to robisz. Ja myjê d³onie po opalaniu ca³ych r±k, a potem dodatkowo nak³adam trochê samoopalacza na grzbiety d³oni z kremem i wsmarowujê. Wewnêtrzne strony ju¿ nie myjê wod±, czy co¶ w tym stylu, bo i tak powinny byæ czyste, dla pewno¶ci, nak³adam tam te¿ trochê kremu i wycieram w rêcznik i wszystko, ¿adnych plam, ani nierówno¶ci nie mam.
ariam4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 16:35   #2258
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez alunialunia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy która¶ z Was u¿ywa³a mo¿e samoopalacza CHOCO SELF TANNER firmy ABACOSUN?
Zastanawiam siê w³a¶nie nad jego kupnem, ale na KWC nie ma ¿adnych opinii o tym produkcie...
podbijam pytanie!!!!

szukam w³asnie samoopalacza dajacego wyzisty efekt. od grudnia staram sie regularnie u¿ywaæ i mam za sob± dax cosmetics extra bronze - fajna,l¿ejsza konsystencja,ale trzeba sie naczekaæ na efekt.
teraz u¿wam trurbo bronze bielendy i ma ciê¿sz± konsystencjê,pachnie jakimi¶ starymi perfumami,ale jakie¶ tam efekty daje...
mam dosyæ jasna karnacjê i bardzo mnei to dziwi,¿e smarujê sie i smarujê a na buzi praktycznie efektów nie widaæ
na nogi najczê¶ciej u¿ywam balsamu br±zujacego nivea do ciemnej karnacji (wywmy¶li³am sobie,ze one silniej dzia³aj±) i baaardzo go lubiê! za sam zapach ma numer jeden!!!!cudny i smaczniutki
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-26, 20:42   #2259
Niuniaczek
BAN sta³y
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez bambinosek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja równie¿ stosujê L'oreal Sublime Bronze niezmiennie ju¿ od 2 lat i jestem nim naprawdê zachwycona. Stosuje go nie tylko na cialo, ale i na twarz, nie pozostawia absolutnie ¿adnych smug, twarz jest po nim ³adnie rozpromieniona. Troszke mo¿e czuæ czasem rano, ¿e cera jest jakby ¶ci±gniêta, ale jesli na³o¿y sie przez samoopalaczem odrobinê kremu nawil¿aj±cego wszystko jest ok. naprawdê polecam
Raz tez skusi³am siê i kupi³am J&J Holiday Skin na noc... no i to by³a moja jedyna przygoda z tym balsamem, jak dla mnie zupe³na porazka.
B³agam wrzuæ linka , bo nie kojarze który to. Kupi³am ju¿ jeden samoopalacz Lorea'la ale to chyba nie ten o którym piszecie
Niuniaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-26, 22:36   #2260
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja niestety ka¿dy zakupiony br±zownik l'oreala wspominam jak prywatny koszmar, a da³am siê ju¿ nabraæ chyba z 4 razy, bo ci±gle jakie¶ nowo¶ci wypuszczaj±. Niestety wszystkie wynalazki l'oreala wychodz± na mnie a) pomarañczowe, b) ¿ó³te, c)schodz± w ³aty.

Aiso, ja wypróbowa³am ju¿ full samoopalaczy i muszê Ciê zmartwiæ, nie znam ¿adnego, który dzia³a³by mocniej ni¿ dax...Nawet tak zachwalany za intensywne efekty autohelios, to przy nim bladzioch. Jak kupujesz samoopalacz sprawdzaj na którym miejscu ma DHEA w sk³adzie, widocznie twoja skóra potrzebuje porz±dnego "kopa" ¿eby siê zabarwiæ. Oczywi¶cie im wy¿ej w sk³adzie jest DHEA, tym silniejszy samoopalacz (przynajmniej teoretycznie). pozdrawiam
ariam4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-26, 23:11   #2261
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

ooo,dziêkujê ¶licznie za radê
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 19:41   #2262
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mo¿ecie poleciæ naturalne kosmetyki opalaj±ce, najlepiej tylko do twarzy. Znalaz³am jedynie to http://www.helfy.pl/samoopalacz i http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=855

Z balasamów br±zuj±cych do cia³a u¿ywa³am kilku: J&J nawet do cery ¶niadej nie nadawa³ kolorytu, lirene strasznie ¶mierdzia³, efektów te¿ nie by³o. Najlepiej sprawdza siê ziaja sopot i jungle bronze. Ale nie u¿ywam tego zbyt czêsto, podobno od du¿ej i³o¶ci kosmetyków br±zuj±cych skóra s³abiej opala siê na s³oneczku ( moja kole¿anka tak mia³a)..... Teraz planuje znale¼c jaki¶ naturalny specyfik do buzi bo tymi zapychaczami nie bêde marnowaæ cery
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-02, 21:17   #2263
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomo¶ci: 21 441
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Poka¿ wiadomo¶æ
B³agam wrzuæ linka , bo nie kojarze który to. Kupi³am ju¿ jeden samoopalacz Lorea'la ale to chyba nie ten o którym piszecie
Ja pisa³am o tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11140
bardzo bardzo dobry
Linka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-03, 08:36   #2264
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: Opalamy siê!!!!

popieram! a je¶li nie sublime to nutribronze... REWELKA!
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-03, 10:34   #2265
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka¿ wiadomo¶æ
Na d³onie trzeba u¿yæ malutkiej porcji samoopalacza i kapkê kremu. Rozetrzeæ wierzchem jednej d³oni o drug±, ot ca³a filozofia
No to siê u¶mia³am z siebie niesamowicie. Nigdy nie nak³ada³am samoopalacza na d³onie bo ba³am siê efektu plam i pomarañczowego nienaturalnego koloru skóry. Poza tym my¶la³am sobie jak mo¿na na³o¿yæ samoopalacz na wewnêtrzn± stronê d³oni jak ja myjê rêce ze 150 razy dziennie wiêc on i tak zaraz zejdzie... i chodzi³am zawsze opalona do kostek - dalej bia³e d³onie I zastanawia³am siê jak Wy to robicie? Jaki macie na to sposób? hehe
Teraz wiem. Tylko, na kostkach po wewnêtrznej stronie d³oni trochê nierówno zawsze ten samoopalacz wychodzi czy te¿ mogê go zmieszaæ z kremem do r±k? Aha i czy ze stopami te¿ tak robicie?
Dziêki za ol¶nienie, bo chyba resztê ¿ycia chodzi³abym w lecie z d³ugim rêkawem...

Co do opinii Nivea balsamu br±zuj±cego - u¿y³am do ciemnej karnacji a naturaln± cerê mam bardzo blad± - jest napraawdê dobry. To pierwszy w dziejach mojej historii, który nie smierdzi. £adnie opala, równo bez smóg, plam czy co¶. Jedynie po kolejnym nak³adaniu (gdzie¶ tak za 3-4) kolor siê zmienia na pomarañczowy, nienaturalny. Wtedy zmywam peelingiem i jadê od nowa. Ogólnie b.dobry.
Do buzi u¿ywam chusteczek Daxa s± b.dobre ³adnie opalaj±, jedyny mankament to chyba w³asnie to, ¿e chusteczki a nie krem bo widaæ nie³adnie oddzielon± sferê pomiedzy skór± opalon± a nieopalon± dochodz±c± do w³osów. My¶lê, ¿e Dax jest b.dobry ale muszê zmieniæ na krem.
Sory za rozpisanie siê ale chcia³am uj±æ wszystko w jednym po¶cie.
Pozdrawiam
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-03, 10:39   #2266
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jestem jeszcze ciekawa jak wyglad± ta opalenizna z tubki w lecie na pe³nym s³oñcu.....
Pewnie wszystkie mankamenty i niedoci±gniêcia jak na d³oni ..
Czy nie wygl±da zbyt ¿ó³to?
Czekam na Wasze opinie.
pozdrawiam
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-03, 11:21   #2267
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: Opalamy siê!!!!

po sublime i nutribronze wygl±da bardzo naturalnie jest br±zowa
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-04, 12:04   #2268
Niuniaczek
BAN sta³y
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Linka25 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pisa³am o tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11140
bardzo bardzo dobry
Dziêkowaæ dziêkowaæ
Niuniaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-04, 14:21   #2269
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Latem nigdy siê nie opalam i w³a¶nie przez te kilka miesiêcy chêtnie u¿ywa³abym balsamów br±zuj±cych. Mia³am j&j, dove i samoopalacz daxa w piance. Jedak nie u¿ywa³am ich nigdy latem tylko i st±d moje pytanie- czy po wysmarowaniu siê br±zuj±cym specyfikiem, w upa³ nie zostaje on na bluzkach. Czy balsam nie zchodzi wam ze skóry razem z potem-wiadomo przy 30 stopniach szyja czy plecy nie zawsze pozostaj± suche.
linka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 17:20   #2270
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Poka¿ wiadomo¶æ
B³agam wrzuæ linka , bo nie kojarze który to. Kupi³am ju¿ jeden samoopalacz Lorea'la ale to chyba nie ten o którym piszecie
U¿ywam tego: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11140
czyli jak w³a¶nie zauwa¿y³am tego samego co Linka25 rownie¿ podala
bambinosek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-05, 13:03   #2271
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez linka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Latem nigdy siê nie opalam i w³a¶nie przez te kilka miesiêcy chêtnie u¿ywa³abym balsamów br±zuj±cych. Mia³am j&j, dove i samoopalacz daxa w piance. Jedak nie u¿ywa³am ich nigdy latem tylko i st±d moje pytanie- czy po wysmarowaniu siê br±zuj±cym specyfikiem, w upa³ nie zostaje on na bluzkach. Czy balsam nie zchodzi wam ze skóry razem z potem-wiadomo przy 30 stopniach szyja czy plecy nie zawsze pozostaj± suche.
no wla¶nie? dobre pytanie..
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-05, 15:02   #2272
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bak³a¿ana
Wiadomo¶ci: 800
GG do n@ta
Dot.: Opalamy siê!!!!

Szczê¶ciary.
Mnie zrazi³y kompletnie balsamy br±zuj±ce po u¿yciu J&J.Ilekroæ próbujê siê z nim przeprosiæ wracaj± stare mary: okropnie swêdzi mnie skóra na ca³ym ciele po jego u¿yciu.Poza tym po d³u¿szym stosowaniu kolor odcina siê od d³oni i nie wygl±da to za ciekawie.A je¶li chcemy mieæ tak¿e d³onie zgodne z kolorem cia³a to bêdziemy musia³y okupiæ to ¿ó³tawym ich wnêtrzem i nieestetycznymi paznokciami.

Co 4 dni 8 minutek w solarium z balsamem kakaowym ziaji.Efekt równomierny i skóra nie swêdzi.Nie widzê innej alternatywy.
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-05, 19:04   #2273
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sl±sk
Wiadomo¶ci: 314
GG do andruszki
Dot.: Opalamy siê!!!!

W miejscach bardziej pocacych sie, samoopalacze i brazery niestety szybciej schodza. Je¶li chodzi o brudzenie bluzek to u mnie jedynie kiedy naloze grubsza warstwe balsamu czy samoopalacza lub za szybko sie ubiore Najwazniejsze jest systematyczne stosowanie - mozna kontrolowac intensywnosc 'opalenizny' i wyrównac miesca w ktorych 'opalenizna' zesz³a.
andruszki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-06, 13:11   #2274
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Cool Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja z solarium w ogóle nie mogê korzystaæ, mam jak±¶ klaustrofobie bo by³am raz i siê w ogóle nie zamknê³am i mimo, ¿e by³am tylko na 5 minut wypoci³am chyba z litr wody, a potem ca³y dzieñ mi by³o niedobrze.
Teraz u¿ywam dove summer glow z opalizuj±cymi drobinkami do cia³a a do twarzy kremu do jasnej karnacji. Smarujê siê wieczorem po k±pieli od góry do do³u tak jak zwyk³ym balsamem, razem ze stopami i pod pachami te¿, nie nak³adam go grubo tylko cienk± warstw± wsmarowujê, . D³onie myjê potem myd³em. A kremem do twarzy smarujê twarz i szyjê. Smarujê siê tylko wieczorem, wiêc nie mam k³opotu jak siê spocê w dzieñ. Jestem zadowolona, bo mam ³adny równomierny kolor skóry.
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-06, 13:28   #2275
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 2 460
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziêki jednej z wiza¿anek odkry³am swój KWC balsamów br±zuj±cych.
Nivea Summer Beauty. Wyznaje zasade aby stosowaæ kosmetyki odpowiednie do rodzaju cery/skóry, mam jasna karnacje wiec taki tez balsam wybra³am.Jest idealny stosuje od 4 dni i jestem bardzo zadowolona. Kolorek jest bardzo ³adny nienachalny w sam raz do mojej karnacji, piêknie pachnie morelami, brzoskwiniami?
Nie ma ¿adanych zacieków
Do twarzy stosuje brazujacy krem z Soraya

Idealny duet polecam
bardotka_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-07, 10:09   #2276
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez andruszki Poka¿ wiadomo¶æ
Najwazniejsze jest systematyczne stosowanie - mozna kontrolowac intensywnosc 'opalenizny' i wyrównac miesca w ktorych 'opalenizna' zesz³a.
No w³a¶nie i na ten temat chcia³am jeszze zapytaæ.
Co oznacza systematyczne stosowanie? Jak to wygl±da?
Nak³adamy codziennie po k±pieli? Czy raz, dwa czy tam ile w tygodniu po k±pieli?
Nadal nie rozumiem do koñca pojêcia zastosowania balsamów.
Albo mo¿e ja co¶ ¼le wykonujê, w ka¿dym b±d¼ razie kiedy nak³adam balsam po raz pierwszy jest ok, drugi i trzeci ale kiedy nak³adam go czwarty raz to ju¿ przed nalo¿eniem w k±pieli on siê wa³kuje zze skóry to po pierwsze a potem po k±pieli przy nak³adaniu po raz drugi i zawsze tak siê dzieje kiedy próbujê od nowa?..
W efekcie skóra wygl±da tak jakby ju¿ wiêcej nie wch³ania³a balsamu i zrzua³aca z siebie jego nadmiar?
I nie wiem nigdy co dalej robiæ. Czy nak³adaæ go ponownie czy ju¿ nie?
Jak na³o¿ê jest nie równo bo miejscami zeszlo (a przewaznie np miêdzy biustem na brzuchu, dekolt szyja itd) a miejscami pozostalo i w koñcu wychodzi w niektórych ja¶niej a w pozozsta³ych ciemniej.
Gdy natomiast nie smarujê siê kolejny raz to niestety muszê czekaæ a¿ zejdzie ca³kiem i nak³adam wszystko od pocz±tku. I za kazdym razem tak, wiec efekt mam na jaki¶ tydzieñ pote spowrotem jestem blada i znów tydzieñ opalona.
Nie wiem w koñ cu i nie rozumiem jak Wy go stosujecie.
Jak powinno sie go stosowaæ przez ca³y czas aby utrzymaæ efekt n a sta³e pielêgnuj±c skórê balsamem?
Mo¿e kto¶ doradzi co stosuje przez ca³y czas? Jak to wygl±da?
Jak stosowaæ balsam stale?
Przepraszam ze tak dlugo ale nie mog³am inaczej opisaæ problemu.
Mo¿e kto¶ pomo¿e mi wyjasniæ?
Serdecznie dziekujê i pozdrawiam
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-07, 14:51   #2277
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 2 460
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Pysia pl Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie i na ten temat chcia³am jeszze zapytaæ.
Co oznacza systematyczne stosowanie? Jak to wygl±da?
Nak³adamy codziennie po k±pieli? Czy raz, dwa czy tam ile w tygodniu po k±pieli?
Nadal nie rozumiem do koñca pojêcia zastosowania balsamów.
Albo mo¿e ja co¶ ¼le wykonujê, w ka¿dym b±d¼ razie kiedy nak³adam balsam po raz pierwszy jest ok, drugi i trzeci ale kiedy nak³adam go czwarty raz to ju¿ przed nalo¿eniem w k±pieli on siê wa³kuje zze skóry to po pierwsze a potem po k±pieli przy nak³adaniu po raz drugi i zawsze tak siê dzieje kiedy próbujê od nowa?..
W efekcie skóra wygl±da tak jakby ju¿ wiêcej nie wch³ania³a balsamu i zrzua³aca z siebie jego nadmiar?
I nie wiem nigdy co dalej robiæ. Czy nak³adaæ go ponownie czy ju¿ nie?
Jak na³o¿ê jest nie równo bo miejscami zeszlo (a przewaznie np miêdzy biustem na brzuchu, dekolt szyja itd) a miejscami pozostalo i w koñcu wychodzi w niektórych ja¶niej a w pozozsta³ych ciemniej.
Gdy natomiast nie smarujê siê kolejny raz to niestety muszê czekaæ a¿ zejdzie ca³kiem i nak³adam wszystko od pocz±tku. I za kazdym razem tak, wiec efekt mam na jaki¶ tydzieñ pote spowrotem jestem blada i znów tydzieñ opalona.
Nie wiem w koñ cu i nie rozumiem jak Wy go stosujecie.
Jak powinno sie go stosowaæ przez ca³y czas aby utrzymaæ efekt n a sta³e pielêgnuj±c skórê balsamem?
Mo¿e kto¶ doradzi co stosuje przez ca³y czas? Jak to wygl±da?
Jak stosowaæ balsam stale?
Przepraszam ze tak dlugo ale nie mog³am inaczej opisaæ problemu.
Mo¿e kto¶ pomo¿e mi wyjasniæ?
Serdecznie dziekujê i pozdrawiam
Ja mia³am podobnie kiedy stosowa³am J&J. Mo¿e to jest kwestia balsamu? Teraz u¿ywam Nivea ju¿ chyba 5-6 dzieñ i nic takiego nie wystêpuje. Mo¿e te¿ np. masz jasn± karnacje a stosujesz balsam do ciemnej?

Przed na³o¿eniem 1 raz zrobi³am sobie peeling kawowy i smarowa³am siê wieczorem. Rano obowi±zkowo prysznic + balsam nawil¿aj±cy. (nawil¿anie jest bardzo wa¿ne)Wieczorem po k±pieli znowu br±zujacy rano prysznic i nawil¿aj±cy. Nic mi siê nie roluje skóra nie jest przesuszona. Nabra³am ju¿ ³adnego kolorku i dla jego podtrzymania bede nak³ada³a brazer 2 -3 razy w tygodniu.
bardotka_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-07, 15:12   #2278
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pysia.
Nie wiem czy dobrze zrozumia³am jak stosujesz swój balsam, bo strasznie dziwnie to wygl±da.
Mo¿e za du¿o stosujesz, albo masz kiepski kosmetyk. Ja polecam dove summer glow bo sama ten u¿ywam. Jest i do cery jasnej i do ciemnej, wiêc sobie dobierzesz odpowiedni dla siebie, teraz zreszt± jak siê kupuje balsam to krem do twarzy dostaje siê gratis
Napiszê ci jak ja u¿ywam. Balsam u¿ywam w tej chwili codziennie, ale jak juz uznam ¿e starczy to bêdê u¿ywaæ co kilka dni. Cia³o myjê normalnie g±bka. Po k±pieli normalnie sie wycieram i jak odtajam to niewielka ilo¶æ wyciskam na d³onie i wsmarowujê w cia³o, zaczyna od nóg i idê do góry, plecy mi smaruje mama, ubieram siê jak siê wch³onie. Potem kremem do twarzy smarujê buziê i szyjê. I nastêpnego dnia tak samo, normalna k±piel g±bka itd...
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-07, 15:23   #2279
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Opalamy siê!!!!

O bardotka_a fajny pomys³ z tym peelingiem ale o kawowym jeszcze nie s³ysza³am, ja sobie na cia³o robiê czasami z soli kuchennej. A jak sie robi kawowy?
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-07, 16:41   #2280
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 2 460
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Poka¿ wiadomo¶æ
O bardotka_a fajny pomys³ z tym peelingiem ale o kawowym jeszcze nie s³ysza³am, ja sobie na cia³o robiê czasami z soli kuchennej. A jak sie robi kawowy?
Widze, ¿e jeste¶ nowa na wiza¿u
Na przysz³o¶æ poszukaj sobie w wyszukiwarce, znajdziesz wszystko co bêdziesz chcia³a, wiza¿ to skarbnica wiedzy

A tu prosze lin do peelingu kawowego mi³ego czytania
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...peeling+kawowy
bardotka_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.