Jesienne Mamy 2007 cz. II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 18:49   #1381
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Agy [/B]moja córka z piersi je ok 20-21 i potem przesypia do ok 6 rano, z 15 min przerwą na jedzenie o 3,4 lub 5 w zależności od potrzeby. Juz się przyzwyczaiłam i czuję się wyspana. Nie wyobrażam sobie w środku nocy szykować butli. Z zamknietymi oczami łatwo sobie krzywdę zrobić
Joli31, moja corka je po kapieli czyli przed 19.00, potem budzi sie okolo 22-23, potem znowu okolo 2-3 a o 6 juz przewaznie jest wyspana i gada sobie w lozeczku myslalam, ze jak nakarmie ja modyfikowanym mlekiem okolo 22 to pospi do tej 6 bez zadnej przerwy, ale widze, ze to wcale tak nie jest, wiec daje sobie spokoj ze sztucznym dokarmianiem, bo tez nie wyobrazam sobie wstawania i w srodku nocy robienia butli, wole wyciagac cyca
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:23   #1382
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dziewczęta co sądzicie o tym sprzęcie http://www.megamedia.pl/robot-kuchen...hr-7768-13.php ?

Chciałam na urodziny maszynkę do mielenia mięsa, ale jak pojechaliśmy do sklepu AGD i zobaczyłam, że mogę mieć w jednym te maszyny co już mam i dodatkowo jeszcze maszynkę, to zmieniłam zdanie. Teraz rozglądam się za urządzeniem takim, żeby mieć blender, sokowirówkę i maszynkę do mielenia mięsa w jednym. Opcja ugniatania ciasta mile widziana i wydaje mi się, że cena za taką ilość opcji nie jest wygórowana.
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:39   #1383
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Joli31, moja corka je po kapieli czyli przed 19.00, potem budzi sie okolo 22-23, potem znowu okolo 2-3 a o 6 juz przewaznie jest wyspana i gada sobie w lozeczku myslalam, ze jak nakarmie ja modyfikowanym mlekiem okolo 22 to pospi do tej 6 bez zadnej przerwy, ale widze, ze to wcale tak nie jest, wiec daje sobie spokoj ze sztucznym dokarmianiem, bo tez nie wyobrazam sobie wstawania i w srodku nocy robienia butli, wole wyciagac cyca
Agy, ja też karmię Jasia piersią, nie podaję mu mleka modyfikowanego, ale przed kąpielą robię mu kaszkę Sinlac - bezmleczną i bezglutenową. Po kąpieli dostaje cycusia i potrafi przespać ciurkiem 8-9 godzin (sprawdziłam, gdy wyłączyłam budzik , a nastawiam go sobie, ponieważ chcę Jasia troszkę podtuczyć).

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Dziewczęta co sądzicie o tym sprzęcie http://www.megamedia.pl/robot-kuchen...hr-7768-13.php ?

Chciałam na urodziny maszynkę do mielenia mięsa, ale jak pojechaliśmy do sklepu AGD i zobaczyłam, że mogę mieć w jednym te maszyny co już mam i dodatkowo jeszcze maszynkę, to zmieniłam zdanie. Teraz rozglądam się za urządzeniem takim, żeby mieć blender, sokowirówkę i maszynkę do mielenia mięsa w jednym. Opcja ugniatania ciasta mile widziana i wydaje mi się, że cena za taką ilość opcji nie jest wygórowana.
Myshiu, świetny robot . Ja mam oddzielnie robot Philipsa i maszynkę do mielenia mięsa Zelmera, ale uważam, że ten wklejony przez Ciebie jest super .

* * *

Jaś wykąpany, smacznie śpi, a my zabieramy się z mężem do oglądania filmu "No Country for Old Men" braci Cohen . Mama obdarzyła nas wczoraj makowcem, zrobię herbatę i zasiądę przed telewizorkiem .


Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie ta piosenka (autorstwa M. Grechuty): http://seanflynn.wrzuta.pl/audio/8bS...iem_prawdziwym . Podśpiewuję ją Jasiowi:

"Jadę Pociągiem Prawdziwym"

Jedzie pociąg jedzie, wiezie ludzie wiezie
puszcza dymu szare kłęby
powiedz mi sąsiedzie, dokądże ty jedziesz
bo ja do Szklarskiej Poręby

Jadę tam do lasu, jadę do sarenki
jadę sobie zbierać grzyby
będę się opalać, będę w słońcu walać
niech poparzą mnie pokrzywy

Dam mamusi spokój, spokój tatusiowi
niechaj sobie raz odpoczną
jedno mnie ciekawi, co oni beze mnie
co oni beze mnie poczną

Kto im będzie zbierał okruchy ze stołu
na błękitną ciężarówkę
a gdy zginie igła, albo szpulka nici
wyśle pod krzesło taksówkę

Kto z syreną wyśle szybkie pogotowie
po proszek od bólu głowy
a po tę ostatnią zapałkę pod stołem
zbierze szybko straż ogniową

Dziś jadę do lasu, jadę do sarenki
jadę sobie zbierać grzyby
po raz pierwszy jadę do prawdziwej stacji
jadę pociągiem prawdziwym



Dobranoc!


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:52   #1384
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Agy, ja też karmię Jasia piersią, nie podaję mu mleka modyfikowanego, ale przed kąpielą robię mu kaszkę Sinlac - bezmleczną i bezglutenową. Po kąpieli dostaje cycusia i potrafi przespać ciurkiem 8-9 godzin (sprawdziłam, gdy wyłączyłam budzik , a nastawiam go sobie, ponieważ chcę Jasia troszkę podtuczyć).
Demoniku, o tym nigdy nie slyszalam, napisz cos wiecej na temat tej kaszki, czy mozna ja kupic w sklepie, aptece, bez recepty? To bylo by super rozwiazanie, chociaz ja Majki nie chce dodatkowo podtuczac, ona i tak dobrze wyglada
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:11   #1385
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Demoniku, o tym nigdy nie slyszalam, napisz cos wiecej na temat tej kaszki, czy mozna ja kupic w sklepie, aptece, bez recepty? To bylo by super rozwiazanie, chociaz ja Majki nie chce dodatkowo podtuczac, ona i tak dobrze wyglada
http://www.nestle.pl/dziecko/
Na tej stronie znajdziesz wiecej inf o Sinlacu. Ja go rowniez bardzo polecam - jest to jedyna kaszka ktora moge podawac mojej corca [ ma skaze bialkowa i pije bebilon pepti] a ktora nie powoduje zaparc [ po kaszkach ryzowych sie pojawiaja]. Jeszcze podczas karmienia piersia byla to podstawa MOICH posilkow hehe Ostrzegam tylko przed bardzo slodkim smakiem - Blance najbardziej smakuje jak dodaje kilka lyzeczek jabluszka lub innych owocow. Zajada az sie jej uszy tzresa))

Aha - za Sinlac place ok 19zl, kupuje w sklepie, bez recepty. W srodku sa 2 oddzielne opakowania, co jest praktyczne bo po otwarciu tzreba zuzyc w 2 tyg:/

Przy okazji pochwale sie zakupami: moje sa tunika,bluzeczka i dżiny biale ubranko i butki to stroj blanki do chrztu
Widze ze berbeaa tez poszalala - butki moim zdaniem zachwycajace, torebeczka tez super pasuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (64,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (77,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (87,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (74,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (75,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (75,7 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez biankaaa
Czas edycji: 2008-03-17 o 20:13 Powód: dopisek
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:17   #1386
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Bianko a jak ten sinlac smakuje? Kurczę, może to coś co ja będę mogła jeść??

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie ta piosenka (autorstwa M. Grechuty): http://seanflynn.wrzuta.pl/audio/8bS...iem_prawdziwym
Ja mam zgrywaną płytkę z piosenkami Grechuty dla dzieci. Jest dokładnie ta wersja i jeszcze śpiewana przez autora.

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Przy okazji pochwale sie zakupami: moje sa tunika,bluzeczka i dżiny biale ubranko i butki to stroj blanki do chrztu
Widze ze berbeaa tez poszalala - butki moim zdaniem zachwycajace, torebeczka tez super pasuje!
O matko! Pantofle wymiatają! Szkoda że ten mój małpiszonek w butkach to wytrzyma jakieś 3 sekundy. No chyba że jakieś butki wiązane, ale to muszę mocno wiązać a i tak nie ma gwarancji że nie zsunie waląc stópkami w podłoże
My na chrzest mamy kamizelkę, spodnie i krawacik (po znajomym Michale) i do tego musimy dokupić koszulę. Zastanawiam się czy nie będzie zbyt poważnie wyglądał
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:30   #1387
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Bianko a jak ten sinlac smakuje? Kurczę, może to coś co ja będę mogła jeść??
Jest slodki, ale mi bardzo odpowiadal pod wzgledem smaku. Szczegolnie ze moja dieta byla bardzo rygorystyczna w celu zdiagnozowania nietolerancji laktozy i taki sinlac byl dla mnie substytutem lakoci hehe
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 20:41   #1388
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
http://www.nestle.pl/dziecko/
Na tej stronie znajdziesz wiecej inf o Sinlacu. Ja go rowniez bardzo polecam - jest to jedyna kaszka ktora moge podawac mojej corca [ ma skaze bialkowa i pije bebilon pepti] a ktora nie powoduje zaparc [ po kaszkach ryzowych sie pojawiaja]. Jeszcze podczas karmienia piersia byla to podstawa MOICH posilkow hehe Ostrzegam tylko przed bardzo slodkim smakiem - Blance najbardziej smakuje jak dodaje kilka lyzeczek jabluszka lub innych owocow. Zajada az sie jej uszy tzresa))

Aha - za Sinlac place ok 19zl, kupuje w sklepie, bez recepty. W srodku sa 2 oddzielne opakowania, co jest praktyczne bo po otwarciu tzreba zuzyc w 2 tyg:/

Przy okazji pochwale sie zakupami: moje sa tunika,bluzeczka i dżiny biale ubranko i butki to stroj blanki do chrztu
Widze ze berbeaa tez poszalala - butki moim zdaniem zachwycajace, torebeczka tez super pasuje!
Dzieki biankaaa
poczytalam co nie co, i mysle, ze wyprobujemy, co do smaku, to raczej sie nie obawiam bo moj "odkurzacz" wciagnie wszystko
btw super ciuszki ja wymyslilam sobie jeansowa mini na wiosne, i koniecznie chce taka kupic, tylko jakos nie moge sie zebrac, zeby w koncu isc na zakupy
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:45   #1389
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Jestem pod wrażenien że znasz Demoniku całą piosenkę, ja zawsze śpiewm kawałek przeważnie początek lub refern i to cały mój repertuar

Butki Blaneczki śliczniutkie, jak Ty bianka kupiłaś ten strój na chrzest-przymierzałaś czy na dany poprostu rozmaiar? ja mam dylemat bo jak mi pokazują na 80 niektóre sukieneczki to małe mi się wydają!

Ciekawe co tam u biednej Roxi? napewno nie ma weny na pisanie!
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:47   #1390
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Hej. Dzisiaj Pucka długo spała to wieczorem nie było płaczów i histerii. Płacze Agatki, a histeria moja oczywiscie.
Obudziła się ok 18 posadziłam do leżaczka i podałam zupke. Ale moje dziecko jeszcze nie zajarzyło, że słoiczki są zamiast cycka. Po wielkich trudach zjadła pół słoiczka ale rozbeczała się na dobre, bo jest głodna i chce jeść. Dałam cyca, pojadła, doprawiła zupką i bez płaczu, marudzenia przetrwała do 19.30. Kąpiel, zaś cycek i śpi mój aniołek.
Ja jestem baaaaaaaaardzo niezorganizowana, a moje dziecko domaga sie konsekwencji i schematów. Oj trzeba bedzie się wziąć w garść.
Jeżeli mowa o podobieństwach to Pucka to cały Tomek, nawet miny takie same robią. Nawet w żartach mi nie powie, ze to nie jego dziecko.
Bianka buciki obłedne, zakupy pozostałe super, a spodnie bardzo wąskie. Ty szczuplutka jesteś?!!!
Idę się umyć i spać, bo jestem padnięta. Dobranoc mamusie kochane.
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:49   #1391
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażenien że znasz Demoniku całą piosenkę, ja zawsze śpiewm kawałek przeważnie początek lub refern i to cały mój repertuar

Butki Blaneczki śliczniutkie, jak Ty bianka kupiłaś ten strój na chrzest-przymierzałaś czy na dany poprostu rozmaiar? ja mam dylemat bo jak mi pokazują na 80 niektóre sukieneczki to małe mi się wydają!

Ciekawe co tam u biednej Roxi? napewno nie ma weny na pisanie!
Kupilam ubranka w rozmiarze 74-sa odrobinke na wyrost [ szczegolnei bluzeczka],ale nie odrywałam metek i zachowalam paragon.Gdyby dzien przed chrztem okazalo sie ze jakims cudem Blanka sie nie miesci to pojde wymienic [ kupione w H&M wiec ze zwrotem/zamiana ciuszkow nie ma problemu].
Co do butkow to przymierzylam w sklepie urzekly mnie
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 20:55   #1392
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Hej. Dzisiaj Pucka długo spała to wieczorem nie było płaczów i histerii. Płacze Agatki, a histeria moja oczywiscie.
Obudziła się ok 18 posadziłam do leżaczka i podałam zupke. Ale moje dziecko jeszcze nie zajarzyło, że słoiczki są zamiast cycka. Po wielkich trudach zjadła pół słoiczka ale rozbeczała się na dobre, bo jest głodna i chce jeść. Dałam cyca, pojadła, doprawiła zupką i bez płaczu, marudzenia przetrwała do 19.30. Kąpiel, zaś cycek i śpi mój aniołek.
Ja jestem baaaaaaaaardzo niezorganizowana, a moje dziecko domaga sie konsekwencji i schematów. Oj trzeba bedzie się wziąć w garść.
Jeżeli mowa o podobieństwach to Pucka to cały Tomek, nawet miny takie same robią. Nawet w żartach mi nie powie, ze to nie jego dziecko.
Bianka buciki obłedne, zakupy pozostałe super, a spodnie bardzo wąskie. Ty szczuplutka jesteś?!!!
Idę się umyć i spać, bo jestem padnięta. Dobranoc mamusie kochane.
Joli, nie martw sie - Blanka na poczatku tez nie kojarzyla podawanej przeze mnie zupki czy deserka z jedzeniem i konsekwentnie domagala sie mleczka A teraz to buziaka szeroko otwiera i mlaska glosno Znowu nagotowalam zupy - buraczkowej, jarzynkowej, z brokulem, i z koperkiem Mam tez kroliczka poporcjowanego na male kawaleczki wiec bede dodawac

Noo i moja Blanka tez jest klonem swojego tatusia - dobrze ze mi przypadlo ja urodzic bo pewnie bylyby watpliwosci czy to moje dziecie
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:06   #1393
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Lipinko pytaj ile tylko chcesz. Lepiej upewnic sie 2 razy niz potem zalowac

Biankaaa ciuchy swietne.Bardzo podoba mi sie koszulka z krotkim rekawkiem no i klasyczne dziny. Lubie takie zestawienia.Ubranka na chrzest cudne. Blanka bedzie slicznie wygladac. Kiedy chrzcicie? Na swieta?

Demoniku ladny teks piosenki. Nie znalam jej Musze sie zaznajomic z melodia i tez bede spiewala Maxowi. Chyba lubi wszystko co zwiazane z pociagiem bo na wierszyk Lokomotywa reaguje usmiechami i na piosenke Rynkowskiego rowniez

Myshia Ja bym sie pisala na ten robot. Nie zastanawiaj sie ani chwili. Jest swietny. Jak bede przy kasie sama sobie taki sprezentuje. Praktycznie wszystko w jednym. Teraz mam tony rupieci w szafkach kuchennych a tak jedna rzecz a konkretna.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:12   #1394
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Chrzcimy nasza mala poganke [] 13 kwietnia
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:24   #1395
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dobra koniec tego dobrego idę do łózeczka lulać bo kto wie ile razy będę stołówką dzisiejszej nocy?
Moja córcia też skórę ściągnij z tatusia i nawet gada cały czas tatatatata a mamamma to nie łaska? bo po co?
Dobranoc jesienne
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:38   #1396
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
My chyba nie bedziemy robić zdjęć studyjnych bo boję się tych błysków że zaczne sceny robić i tak nic z tego nie wyjdzie! A jak Wasze dzieci się zachowywały?

My też nie robiliśmy zdjęć studyjnych, jakoś nawet o tym nie pomyślałam, ale ja ostatnio mało domyślna jestem


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Mieliśmy całkiem przyjemny weekend, pomimo nieciekawej pogody. W sobotę byliśmy z Jasiem u lekarza, bo jego wysypka nie daje mi spokoju i nie znika. Zarówno alergolog jak i nasz pediatra stwierdzili, że to prawdopodobnie uczulenie na białko mleka krowiego, choć objawy są dość nieswoiste. W każdym razie Jaś znów ma brać Clemastinum, w dalszym ciągu Cebion Multi, Hemofer (żelazo) i Devikap (wit. D3) i nie wiem, jak mam to zrobić, bo wczoraj nie mogłam mu podąć syropu. nagimnastykowałam się, a on machał główką, zacisnął usta, aż w końcu dostał dzikich spazmów. Moja mama powiedziała mi, że ja też nie chciałam przyjmować lekarstw w syropach, zresztą do tej pory unikam syropów ? powodują odruch wymiotny.

Biedny Jasio i mama namęczycie się znów z tymi lekarstwami. My cale szczęście wczoraj skończyliśmy podawanie syropu i kropli do nosa, bo to była katorga 4 razy dziennie na siłę wlewać w nią specyfiki. Teraz zostały tylko witaminki, choć i to nie obchodzi się bez jęków.


Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
a co do przygotowań świątecznych to ja juz koszyczek przygotowałam hihihi.
A w ogóle to ma być podobno zimno w święta a buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu :-(

Śliczna pisanka w koszyczku. Piotruś już taki duży


Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
a to moje dziedziaczki dzisiaj

Piękne masz dzieciaczki, Mikołaj chyba często się uśmiecha i nawet mu aparat nie przeszkadza.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadlam jzk burza do domu i co widzeTesciowa usypia ubranego Maxa(rajtuzki, dzinsy, polo i na to sweterekzawinietego w rozekDobrze ze mu kurtke zdjela. ja z krzykiem co ona wyrabia przeciez ubralam go na pole i jak jechalam to byli na polu i czego on jest kompletnie ubrany. A ona na to ze jej sie na polu darl i go nie mogla uspokoic wiec przyszla do domu i go usypia. Spocil sie chlopina pic mu zaraz dalam . Mial w butelce przy wozku pice szkoda ze ona o tym nie pomyslala. I powiedzialam ze jest za piekna pogoda zeby siedzial w domu 17 st i sloneczko wiec jak ona nie daje rady to ja znim wyjde.... i ona na toze pojdzie jeszce raz. Dalam jej inny wozek bo stwierdzila ze w peg perego nie bujaJa dostaje SZALU .

Motylku brak słów na teściową. Ty to masz do niej nerwy.


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Jezu jak żyć w tym mieście, mokro, szaro i zimno. Olcia stwierdziła, że ma to w i poszła spać, śpi już 5 godzinę z przerwą na cyca

Ivy ty masz Anioła a nie dziecko Maja maksymalnie śpi 1h 20 min.


Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
To jak chciałyście zobaczyć to moje szleństwo to proszę bardzo
Załącznik 1376280 Załącznik 1376290 Załącznik 1376301

A ja mam strasznie dziś wolny internet i teraz godz zdjęcia się ładowały do

Bardzo ładna torebka i buciki śliczne.


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Potem poszłysmy razem i Pucka już śpi 3,5 godz. Po spacerze zrobiłam obiad, zjadłam, a ta dalej śpi. Super, może dzisiaj nie załączy sie płaczek wieczorem.
Pa

Joli Agatka też jest Aniołkiem, niech śpią dziołchy na porost Moja teściowa tak mówi, że jak dziecko śpi to rośnie


Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Przy okazji pochwale sie zakupami: moje sa tunika,bluzeczka i dżiny biale ubranko i butki to stroj blanki do chrztu
Widze ze berbeaa tez poszalala - butki moim zdaniem zachwycajace, torebeczka tez super pasuje!

Udane zakupy, bardzo fajna ta biała bluzka, którą dla siebie kupiłaś. Ubranko na chrzciny ładne i praktyczne, a buciki miodzio.


Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Dobra koniec tego dobrego idę do łózeczka lulać bo kto wie ile razy będę stołówką dzisiejszej nocy?
Moja córcia też skórę ściągnij z tatusia i nawet gada cały czas tatatatata a mamamma to nie łaska? bo po co?
Dobranoc jesienne

Maja też córusia tatusia Choć był okres (może z miesiąc) że większość twierdziła, że się zmieniła i jest podobna do mnie, jednak znów teraz podobieństwo do taty widać, no może po za wyjątkiem oczu ? kształtu, bo kolor to ona ma po jednym z dziadków. My oboje mamy oczy zielone, a ona niebieskie.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 05:25   #1397
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

wiam!
ja tak na chwilke bo spadam do pracy.

motylku-rozumiem cie doskonale jezeli chidzi o tesciowa.Mojej mam dosyc.a jak slysze ze chce zebysmy zostali w swieta na noc to mnie krew zalewa-niech kupi młotek i wybije to sobie z głowy.

pozdrowionka.

dzieciaczki słodkie.

zakupy wiosnne widze ze rozpoczete i udane.

pa
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 07:00   #1398
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

biankaa superowa ta tunika
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 07:08   #1399
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Witajcie,
przestalo padac , wiec moze nie bedzie tak zle z ta pogoda

Lea wesolych i spokojnych Swiat. Milej podrozy i udanego spotkania na zlocie

Dorka jak w pracy. Juz powoli sie przyzwyczailas do rozstan Klaudia?
Milego dnia!

Upss Max sie zbudzil na saniadanie
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 07:22   #1400
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6936043]Wpadam na chwilke, pozegnac sie z Wami, zyczyc spokojnych, rodzinnych, sutych (), bezstresowych i w ogole naj, naj, naj Swiat Wielkanocnych

Do zobaczenia na warszawskim zlocie [/quote]

Wszystkiego dobrego dla Ciebie, TZta i Oliego! Spokojnej podrozy i udanego zlotu ehhh troche zazdroscimy z Blanka...


Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
biankaa superowa ta tunika
DziekujeMnie tez urzekla...
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 07:47   #1401
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

O mamo, tak rano a tu już niemal komplet. Czy u was też pada śnieg?? Nie ma to jak wiosenna pogoda nastrajająca do porządków chyba trzeba kawkę uskutecznić... Michał właśnie przyciął komara
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 07:51   #1402
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Dziewczęta co sądzicie o tym sprzęcie http://www.megamedia.pl/robot-kuchen...hr-7768-13.php ?

Chciałam na urodziny maszynkę do mielenia mięsa, ale jak pojechaliśmy do sklepu AGD i zobaczyłam, że mogę mieć w jednym te maszyny co już mam i dodatkowo jeszcze maszynkę, to zmieniłam zdanie. Teraz rozglądam się za urządzeniem takim, żeby mieć blender, sokowirówkę i maszynkę do mielenia mięsa w jednym. Opcja ugniatania ciasta mile widziana i wydaje mi się, że cena za taką ilość opcji nie jest wygórowana.
Robot super i wart swojej ceny. Ja mam osobno maszynkę i robota, ale ta wersja, którą wkleiłaś moim zdaniem jest lepsza (wszystko w jednym zajmuje mniej miejsca w szafie niż kilka rzeczy).

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Agy, ja też karmię Jasia piersią, nie podaję mu mleka modyfikowanego, ale przed kąpielą robię mu kaszkę Sinlac - bezmleczną i bezglutenową. Po kąpieli dostaje cycusia i potrafi przespać ciurkiem 8-9 godzin (sprawdziłam, gdy wyłączyłam budzik , a nastawiam go sobie, ponieważ chcę Jasia troszkę podtuczyć).

Łucja też dostaje Sinlac, bo tak zaleciła pediatra - ponoć dzieci to lubią lepiej niż mleko, a ponadto jest dość kaloryczny, więc dobry dla szczupłych niejadków (takich właśnie jak moje dziecko).

Demoniczku, prześliczna piosenka. Niestety nie znam melodii, bo chętnie zaśpiewałabym ją Łusi.

Lea, spokojnych i rodzinnych świąt!

Biankaaa, zdobycze zakupowe - pierwsza klasa!
--------

A za nami kolejna trudna noc. Łucja budziła się kilka razy. Co prawda szybko ponownie zasypiała, ale też równie szybko wybudzała się ponownie. Wstawaliśmy z mężem na zmiany i obydwoje rano byliśmy padnięci. Pewnie to ząbki, bo lekarka nie widzi innych powodów, bo wyniki badań Łucji wypadły dobrze i raczej nic jej nie jest.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 07:53   #1403
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Przy okazji pochwale sie zakupami: moje sa tunika,bluzeczka i dżiny biale ubranko i butki to stroj blanki do chrztu
Widze ze berbeaa tez poszalala - butki moim zdaniem zachwycajace, torebeczka tez super pasuje!
Śliczne zakupy, pantofle Blanki wymiatają, piękne
Tuniczka super.
Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Ivy ty masz Anioła a nie dziecko Maja maksymalnie śpi 1h 20 min.
Anioł
Zwłaszcza, że dzisiaj o 2:48 postanowiła poćwiczyć przewrotki, znów... jak wczoraj... ona już rozrabia od 7, a ja

W końcu wylądowała w wózku
[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6936043]Wpadam na chwilke, pozegnac sie z Wami, zyczyc spokojnych, rodzinnych, sutych (), bezstresowych i w ogole naj, naj, naj Swiat Wielkanocnych [/quote]
Lea wszystkiego najlepszego
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:05   #1404
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

hej u mnie sliczne sloneczko-az mowi "zrob pranie-szybko wyschnie"
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:07   #1405
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej u mnie sliczne sloneczko-az mowi "zrob pranie-szybko wyschnie"
U nas tez pieknie Pranie juz wywieszone, drugie wstawilam Od jakiegos czasu 9 to dla mnie srodek dnia...Blanka dba o to zeby rodzice dluzej niz do 5 rano nie gnili w lozku ....

Ide dzis szczepic mala, przy okazji zwaze bo mam nieodparte wrazenie ze conajmniej 8 kg dzwigam na rekach
Zapomnialam sie pochwalic - blanka powoli przymierza sie do raczkowania !

Edytowane przez biankaaa
Czas edycji: 2008-03-18 o 08:07 Powód: dopisek
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:16   #1406
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej u mnie sliczne sloneczko-az mowi "zrob pranie-szybko wyschnie"
Ja właśnie liczyłam na taki tekst z rana, ale widocznie słoneczko wypięło się na warszawiaków

Michał dzisiaj budził się ze 3 razy z czego 2 razy na jedzenie. Zawiozłam Kaca do szkoły, mały w tym czasie podokazywał troszkę i teraz sobie dosypia. W sumie też bym mogła, ale mam kupę sprzątania a przy takiej aurze czuję że zajmie mi to calutki dzień. Można to poznać po tym, że zamiast latać z mopem popijam herbatkę i podczytuję wizaż
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:17   #1407
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Biankaaa Świetnie zakupki, zwłaszcza pantofelki małej...
Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej u mnie sliczne sloneczko-az mowi "zrob pranie-szybko wyschnie"
Sylwia daj troszkę słoneczka, u nas szaro buro abuuuuuuuuuuuu
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:21   #1408
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Ja właśnie liczyłam na taki tekst z rana, ale widocznie słoneczko wypięło się na warszawiaków
chyba nie tylko na Warszawiaków... u mnie pada sobie śnieżek, dzwonią dzwonki sań... czy to oby na pewno mają być Święta Wielkanocne ?

Edit: Pysia, na święta to chyba na pazurkach zamiast kurczaczków, to zrobisz w tym roku gwiazdki
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:24   #1409
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
chyba nie tylko na Warszawiaków... u mnie pada sobie śnieżek, dzwonią dzwonki sań... czy to oby na pewno mają być Święta Wielkanocne ?
Właśnie spojrzałam... za oknem śnieg ...
Może faktycznie to nie te święta ... Ciekawe jakie prezenty przyniesie Mikolaj
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:31   #1410
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Joli Agatka też jest Aniołkiem, niech śpią dziołchy na porost Moja teściowa tak mówi, że jak dziecko śpi to rośnie
Też to słyszałam, ale wersja, że rączki są ponad głową.

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6936043]Wpadam na chwilke, pozegnac sie z Wami, zyczyc spokojnych, rodzinnych, sutych (), bezstresowych i w ogole naj, naj, naj Swiat Wielkanocnych

Do zobaczenia na warszawskim zlocie [/quote]
Lea wszystkiego dobrego,wesołych świat. Spokojnego lotu

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
O mamo, tak rano a tu już niemal komplet. Czy u was też pada śnieg?? Nie ma to jak wiosenna pogoda nastrajająca do porządków chyba trzeba kawkę uskutecznić... Michał właśnie przyciął komara
Tak tez spadł śnieg, ale słońce już go roztapia. Pucka też zasnęła i ja też popijam kawkę

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Anioł
Zwłaszcza, że dzisiaj o 2:48 postanowiła poćwiczyć przewrotki, znów... jak wczoraj... ona już rozrabia od 7, a ja
W końcu wylądowała w wózku
Inni maja gorzej. Wszystko jeszcze przed nami, dopiero nam pokazą swoją kreatywność... Mój aniołek przespał od ok 20.30 do 6 rano. Nawet nie była specjalnie głodna. Teraz znowu zasneła, a chciałam szybko ogarnać mieszkanie. A tam nie będę hałasować...Sprzątanie nie zając nie ucieknie.
Tom pojechał z małym autem do mechanika, ciekawe co mu powiedza. Nie dzwonił jeszcze. Wiadomość wczorajszego wieczoru mój małżonek nawet gdyby się sklonował to nie zdąży obrobić tych okien na świeta. Teraz mam problem czy kupować te firanki i wieszać w niezrobionych oknach czy udawać, że mamy remont całą parą... Albo spokojne poczekać aż będzie do porządku zrobione.

Złości mnie to ,ale nie robię awantur bo jestem raczej spokojna osobą, poza tym obiecałam sobie, że przestanę używac brzydkich słów. Po świetach najdalej w kwietniu zostanę słomianą wdową. TŻ jedzie do Łodzi na inwestycje. Będzie tylko na weekendy przyjeżdżał Trochę mnie to przeraża. już nie marudzę, bo wiecznie cos wykrakam.... Może z Dorką przy okazji zrobimy sobie zlot, bo robota potrwa jakiś czas...
Dorka miłej pracy, tak z ciekawosći czym sie zajmujesz? Nie chcę byc wścibska, jak nie masz ochoty to nie odpowiadaj...
Właśnie wrócił TŻ. Auto zostało u mechanika, zostanie poddane szczegółowym badaniom, ale do odbioru będzie dopiero po świętach.
Przepraszam, że tak bezskładnie piszę...
Do zobaczenia. miłego dnia
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.