Pierwszy raz samolotem - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 18:58   #1141
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez yesta Pokaż wiadomość
ehhh wreszcie sie dodzwonilam, ale to jest wszystko strasznei zakrecone. pod tym numerem odezwala sie babeczka i po angielsku mi powiedziala ze mnusze zadzwonic na inny numer, ze tutaj mnie nei moze obsluzyc.podala mi nr no i zadzwonilam(pominmy fakt, ze 5 zl za minute) okazalo sie ze musze kupic bilet jeszcze raz bo nei dostali od banku autoryzaji karty czy cos
no ale dobrze że sie wyjaśniło. kurde tylko ze ten bilet znow trzeba kupować

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja po 2 nieudanych probach kupilam bilet Ryanaira przez neta, przyszedl mail w 5 minut, status pisalo, potwierdzono. Jeszcze tylko odprawic sie online i .. lecimy Online sie odprawia w terminie od 5 dni do 4 godzin przed odlotem? Bo moj narzeczony chcial od razu to robic :P
tak jest . sprawdzona informacja ze stronki ryanaira : Pasażerowie mogą dokonać odprawy online najwcześniej na 2 dni i najpóźniej na 4 godziny przed wylotem na stronie . bedziesz musiala wejść w swoj lot - i tam jest opcja odpraw się online
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:54   #1142
Hollywood1408
Przyczajenie
 
Avatar Hollywood1408
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ja wybieram się do hotelu IRO 13 sierpnia Do miejscowości Hersonissos Pozdrawiam
Hollywood1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:19   #1143
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No dobra.. moze ktos kto niedawno pierwszy raz polecial samolotem, opisze to w kilku zdaniach Bo czytalam ze jak sie wznosi, tzn juz odbija od ziemi to niezle telepie
ja lecialam pierwszy raz rok temu
i jak dla mnie , a raczej dla mojego żołądka start i ladowanie bylo ciezkim przezyciem. A lot byl spokojny, teraz lece 19 do grecji i biore ze soba awiomarin dla swietego spokoju.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:30   #1144
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Awiomarin piszesz.. to ja chyba tez wezme, bo jak jade nawet autobusem dluzej.. np z 2 godziny to musze lyknac tabletke bo mi niedobrze :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 00:50   #1145
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Pierwszy raz samolotem

to radze wziasc, ja od dziecka mam z tym problem
ale zamiast aviomarinu to lepiej jakies typu lokomotiw czy jakos tak, nie przymulaja tak, no chyba ze masz dlugi lot i planujesz lulac
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:27   #1146
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pierwszy raz samolotem

lot mam cale 2 godziny :P a nawet jakbym miala dlugi to bym nie spala bo po prostu nie umiem spac w srodkach komunikacji :P jak jechalam do londynu kolo 20h to wogole nie zasnelam nawet na 5 minut, bo nie byllo jak. Nogi mi sie nie miescily i musialam szukac jakiejsc pozycji do siedzenia :///
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 18:25   #1147
saline
Raczkowanie
 
Avatar saline
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Witam Pozdrawiam ze słonecznej (o dziwo) Irlandii
W poniedziałek w końcu leciałam pierwszy raz samolotem... i wcale nie było tak źle. W zasadzie bardzo mi się podobało i stwierdzm że mogę sobie latac do woli , ale stracha miałam przed lotem niesamowitego
Ogólnie to warto byc na lotnisku dośc wcześnie, nie trzeba wtedy stac tak długo w kolejkach do odprawy i można poozwiedzac lotnisko.
saline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 19:39   #1148
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez saline Pokaż wiadomość
Witam Pozdrawiam ze słonecznej (o dziwo) Irlandii
W poniedziałek w końcu leciałam pierwszy raz samolotem... i wcale nie było tak źle. W zasadzie bardzo mi się podobało i stwierdzm że mogę sobie latac do woli , ale stracha miałam przed lotem niesamowitego
Ogólnie to warto byc na lotnisku dośc wcześnie, nie trzeba wtedy stac tak długo w kolejkach do odprawy i można poozwiedzac lotnisko.
też wybieram się do Irlandii ale to dopiero w lipcu. Bilety już kupione, będę pierwszy raz lecieć. Na razie się nie stresuję bo wiem, że mam na to czas ale później będzie gorzej
Słyszała może któraś z Was o specjalnych plastrach, które nakleja się na nadgarstek w czasie lotu?? mi cos się o uszy obiło, jeśli któraś z Was coś wie, proszę pisać
pozdrawiam!
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 06:27   #1149
kroowek
Raczkowanie
 
Avatar kroowek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 138
Dot.: Pierwszy raz samolotem

O plastrach niestety nic nie wiem i nie słyszałam nawet o takich.
Co do samego lotu nie jest źle.Pierwszy raz leciałam 2 lata temu,lot trwał 2,5 godz. Do ostatniej chwili na lotnisku się zastanawiałam czy napewno chce to zrobic, bałam się tymbardziej że leciałam sama Wszystko się udało,szczęsliwie przeszłam odprawe,usiadłam na swoim miejscu i start... najgorszy był dla mnie moment gdy samolot się przyhamował i nagle gwałtownie ruszył-wbiło mnie w fotel samo unoszenie się nad ziemią było świetne,siedziałam przy oknie wiec mogłam podziwiac niesamowite widoki ( wracając leciałam dośc późno,było już ciemno ale i tak widok świecących punktów na ziemi-dużych miast-super!!!)
Ja też nie moge długo jeździc samochodem a jak byłam mała to wcale nie mogłam bez tabletki, w samolocie jednak czułam się bardzo dobrze (ziewanie i połykanie śliny wystarczyło )
kroowek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:08   #1150
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez saline Pokaż wiadomość
Witam Pozdrawiam ze słonecznej (o dziwo) Irlandii
W poniedziałek w końcu leciałam pierwszy raz samolotem... i wcale nie było tak źle. W zasadzie bardzo mi się podobało i stwierdzm że mogę sobie latac do woli , ale stracha miałam przed lotem niesamowitego
Ogólnie to warto byc na lotnisku dośc wcześnie, nie trzeba wtedy stac tak długo w kolejkach do odprawy i można poozwiedzac lotnisko.
Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
też wybieram się do Irlandii ale to dopiero w lipcu. Bilety już kupione, będę pierwszy raz lecieć. Na razie się nie stresuję bo wiem, że mam na to czas ale później będzie gorzej
Słyszała może któraś z Was o specjalnych plastrach, które nakleja się na nadgarstek w czasie lotu?? mi cos się o uszy obiło, jeśli któraś z Was coś wie, proszę pisać
pozdrawiam!
Ja już 3 czerwca do Irlandii lece Saline, a w jakim jestes mieście? Ja będę w Dublinie i mam nadzieje,ze pogoda dopisze

Troche boje sie lotu, i zapewne w dniu wylotu bede nieźle panikować
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 09:28   #1151
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
też wybieram się do Irlandii ale to dopiero w lipcu. Bilety już kupione, będę pierwszy raz lecieć. Na razie się nie stresuję bo wiem, że mam na to czas ale później będzie gorzej
Słyszała może któraś z Was o specjalnych plastrach, które nakleja się na nadgarstek w czasie lotu?? mi cos się o uszy obiło, jeśli któraś z Was coś wie, proszę pisać
pozdrawiam!
którego lipca lecisz i jaką linią? ja też w lipcu
o plastrach też nic nie słyszałam, po co one by miały być?
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 09:41   #1152
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
którego lipca lecisz i jaką linią? ja też w lipcu
o plastrach też nic nie słyszałam, po co one by miały być?
lecę dokładnie 30 czerwca ale późno, o 20.25 (chyba 25 ) dlatego napisałam, że w lipcu lecę na 2 tyg linią rayanair (czy jak to się tam pisze)

a co do plastrów, mają one zapobiegać chorobom lokomocyjnym. tutaj wklejam link, trochę na temat tych plastrów pisze

http://www.vitanea.pl/index.phtml?ap...pid=42358&k=97

jeśli ktoś używał, proszę o wypowiedź.
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:01   #1153
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
lecę dokładnie 30 czerwca ale późno, o 20.25 (chyba 25 ) dlatego napisałam, że w lipcu lecę na 2 tyg linią rayanair (czy jak to się tam pisze).
myślałam że może pozniej, ja lece 8 lipca
jakoś bardziej ufam aviomarin niż plastrom.. aviomarin probowalam i to stąd.
W tym roku na pewno wezmę sobie aviomarin, w zeszłym jak leciałam to dopiero pozniej juz po wylądowaniu, po kilku godzinach siedzenia na lotnisku mnie mdlilo, ze stresu, może aviomarin i na to troche pomoże
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 18:26   #1154
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pierwszy raz samolotem

A ja już w piątek odbędę swój pierwszy lot!
Co do samego lotu nie odczuwam, żadnych obaw, raczej boję się, że się nie dogadam z Niemcami przy odprawie na przykład już w drodze powrotnej. Niemieckiego nie znam, jedynie angielski. Dodatkowo lecę sama.
Ale i tak jestem strasznie podekscytowana i już nie mogę się doczekać.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 18:47   #1155
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

sunprice ludzie pracujący przy odprawie powinni również mówic po angielsku, bedzie dobrze powodzenia i przyjemnego lotu!
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:32   #1156
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Pierwszy raz samolotem

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;7521677]A ja już w piątek odbędę swój pierwszy lot!
Co do samego lotu nie odczuwam, żadnych obaw, raczej boję się, że się nie dogadam z Niemcami przy odprawie na przykład już w drodze powrotnej. Niemieckiego nie znam, jedynie angielski. Dodatkowo lecę sama.
Ale i tak jestem strasznie podekscytowana i już nie mogę się doczekać. [/quote]

to już po wszystkim daj znać jak przeżyłaś swój pierwszy lot miłej podróży

ja jeszcze mam dużo czasu do podróży więc i sporo czasu na zastanowienie się, czy aviomarin czy może jednak plastry. A może tylko cukiereczek???
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:38   #1157
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Mogę wcisnąć tu swojego nochala, tak troszeczkę?
Witam wszystkie wizażanki, te które będą lecieć, i te, które już leciały. Ja przygodę z samolotem rozpoczęłam dość wcześnie - nie miałam jeszcze ukończonych 3 lat (stara nie jestem, 15 w paszporcie)
A chorobę lokomocyjną mam od zawsze - trochę się spróbuje wymądrzyć.
A mianowicie:
AVIOMARINU nie polecam. Dlaczego? Po pierwsze: człowiek zaczyna się robić senny, marudny, rozespany, rozleniwiony. Mam dużo doświadczeń z tą pigułką i powiem jedno - otępia, mi to strasznie przeszkadzało podczas lądowania. Raz zasnęłam i zostałam obudzona w trakcie lądowania, mowie wam, masakra, tak uszy jeszcze nigdy mnie nie bolały - bo 'odkorkowywać' trzeba je na bieżąco.
Za to często stosuje COCULINE lub gumę anty chorobie loko.(raz znalazłam w Grecji).
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:13   #1158
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Mogę wcisnąć tu swojego nochala, tak troszeczkę?
nochala to nie, cała chodź
cocculine dobry jest mówisz? to może ja sobie właśnie tego użyję.
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:01   #1159
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Pierwszy raz samolotem

No, ok, troszkę więcej niż nochala ;D
Coculine to lek homeopatyczny, można go stosować na dwa sposoby: dzień przed podróżą 3 razy po 2 tabletki, lub w trakcie 'jak jest źle', co godzinę. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i co mi się bardzo podoba to jest SŁODKA. Pamiętam tabletki Lokomotiv - były takie paskudne, że zapomniałam o chorobie, tylko się skupiałam że by z gardła zniknął mi ten plastikowo-ziołowy smak ;p

http://www.rodzinnaapteka.pl/index.p...ct&prod_id=480 <- coś o kokulince
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 17:01   #1160
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
No, ok, troszkę więcej niż nochala ;D
Coculine to lek homeopatyczny, można go stosować na dwa sposoby: dzień przed podróżą 3 razy po 2 tabletki, lub w trakcie 'jak jest źle', co godzinę. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i co mi się bardzo podoba to jest SŁODKA. Pamiętam tabletki Lokomotiv - były takie paskudne, że zapomniałam o chorobie, tylko się skupiałam że by z gardła zniknął mi ten plastikowo-ziołowy smak ;p

http://www.rodzinnaapteka.pl/index.p...ct&prod_id=480 <- coś o kokulince
hmmm... nigdy nie słyszałam o tym cocculine ale mnie zaciekawił chyba się na niego "skuszę" tym bardziej, że to tabletki do ssania
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:47   #1161
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Polecam, polecam. Ale warto najpierw wypróbować czy dla ciebie działa np. w samochodzie, bo można się zatrzymać i kupić nieśmiertelny aviomarin (blee...). A tak to panie stewardessy będą wspominać panią X jako wyjątkowo upierdliwą pasażerkę ;p.
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:07   #1162
jamci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 15
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Lecę liniami British. Na bilecie napisane ,ze wylot z terminalu I ale pan sprzedający bilet stwierdził, ze w lipcu z pewnością będzie wylot z terminalu II. Gdzie to sprawdzić zebym się potem nie błąkała po terminalach?A samolot nie odleciał w tym czasie beze mnie...I jeszcze nurtuje mnie sprawa ubezpieczenia w razie skorzystania z pomocy medycznej w Anglii. Jadę na 2 miesiące jako wolontariusz ale z tego co wiem żadnej umowy o prace tam podpisywać nie będę. Gdzie się ubezpieczyć, bo słyszałam już o Euro 26 i załatwianiu sprawy w NFZ- cie?
jamci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:43   #1163
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez jamci Pokaż wiadomość
Lecę liniami British. Na bilecie napisane ,ze wylot z terminalu I ale pan sprzedający bilet stwierdził, ze w lipcu z pewnością będzie wylot z terminalu II. Gdzie to sprawdzić zebym się potem nie błąkała po terminalach?A samolot nie odleciał w tym czasie beze mnie...I jeszcze nurtuje mnie sprawa ubezpieczenia w razie skorzystania z pomocy medycznej w Anglii. Jadę na 2 miesiące jako wolontariusz ale z tego co wiem żadnej umowy o prace tam podpisywać nie będę. Gdzie się ubezpieczyć, bo słyszałam już o Euro 26 i załatwianiu sprawy w NFZ- cie?
ja ubezpieczyłam się rok temu w NFZ-ecie, na czas okreslony, wtedy na 2miesiące. Wyrabia się taką kartę wtedy http://www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=6 na tej stronie powinna byc tez informacja co dokladnie trzeba przyniesc zeby wyrobic, pamietam ze na pewno ksero dowodu/paszportu.
Co do terminalu to pewnie na lotnisku bedzie informacja na wielkiej tablicy, przynajmniej powinna być wcześniej nie wiem jak możesz się dowiedziec, chyba tylko zadzwonic do linii i zapytac.
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:36   #1164
Klaudix213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Pierwszy lot samolotem ;P Help

Dziewczyny w lipcu pierwszy raz bede leciec samolotem Sama lece. jestem niepelnoletnia (14 lat). No i mam prosbe zebyscie mi napisaly jak to wyglada od poczatku gdzie sie idzie i wogole xD Lece z okecia na fiumicino (wlochy).
Szukalam takiego watku ale znalazlam z 2005 r. wiec wydaje mi sie ze wiele sie zmienilo =]
Z gory dziekuje
Klaudix213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:51   #1165
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pierwszy lot samolotem ;P Help

to trzeba go przeczytac od poczatku do konca ,najnowsze wpisy sa z dzisiaj.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:09   #1166
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez jamci Pokaż wiadomość
I jeszcze nurtuje mnie sprawa ubezpieczenia w razie skorzystania z pomocy medycznej w Anglii. Jadę na 2 miesiące jako wolontariusz ale z tego co wiem żadnej umowy o prace tam podpisywać nie będę. Gdzie się ubezpieczyć, bo słyszałam już o Euro 26 i załatwianiu sprawy w NFZ- cie?

Ja będę niedługo lecieć i ubezpieczyłam się w Euro26
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:41   #1167
kirsa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwszy raz samolotem

jeśli mogę zapytać to co takiego pakujecie do bagażu podręcznego??
bo lece 12 czerwca do Kanady i lot trwa ok.10h. i po prostu zastanawiam sie
co można zapakować do podręcznego bagażu.
kirsa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:35   #1168
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Pierwszy lot samolotem ;P Help

watki lacze
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:59   #1169
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Lece liniami Raynair i mam podział: 15 kg na bagaż rejestrowany i 10 kg na bagaż podręczny ...
Będe lecieć 2 godziny, czyli krótko.
Więc do podręcznego pakuje głownie ciuchy i buty, a do rejestrowanego kosmetyki, lekarstwa, ciuchy i inne takie
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:34   #1170
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez kirsa18 Pokaż wiadomość
jeśli mogę zapytać to co takiego pakujecie do bagażu podręcznego??
bo lece 12 czerwca do Kanady i lot trwa ok.10h. i po prostu zastanawiam sie
co można zapakować do podręcznego bagażu.
zależy jak masz rozdzielone limity na bagaż. Ja podobnie jak wertusia się spakuję. Na pewno do podręcznego wezmę też ubrania, lepszy limit jest 5kg i 20kg, no ale coz, sama wybralam ryanair
A jak lot trwa aż 10h to na pewno coś do jedzenia, ksiazkę, odtwarzacz muzyki, zależy co lubisz
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 08:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.