Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 15:31   #3091
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
To mu wytłumacz, że nie myślisz o kosmetykach ale o stanie twojej skóry.... .

Wszystko to kwestia przyzwyczajenia i priorytetów. Europejki chyba bardziej myślą o upiększaniu, a Azjatki o pielęgnacji i zdrowszej skórze. Ponieważ my się tak zachowujemy, to nasi mężczyźni - jak zwierciadło, są odbiciem naszych zachowań. Potrafią pewne rzeczy zaakceptować, a inne ich śmieszą czy wręcz je odrzucają. Podobnie z tymi zakolanówkami. Dla Japonek czy Koreanek ważne jest przede wszystkim to, jak one się po tym czują i co im to daje (a daje naprawdę dużo). A ich panowie zwyczajnie są do tego przyzwyczajeni. Być może śmieszyłyby ich pewne rzeczy, które dla nas są chlebem powszednim.

pewnie masz racje
ja mojego przyzwyczajam,ale ostatnio cos duzo tego jest, wiec on nie moze tego opanowac tak jak ja
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:41   #3092
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez toagusia Pokaż wiadomość
W temacie parasolek.

Wiele dziewczyn pisze, że to fajne, że też by chciały, ale u nas nie ma takiego zwyczaju,ludzie będą się gapić itp.

Zamiast marudzić, zacznijcie chodzić z parasolką, a ludzie się przyzwyczają.

Ja mam kilka bambusowych parasolek i jedną "gotycką", ale nie taką dziurawą, tylko mocno falbaniastą. Bardzo je sobie chwalę - mam zawsze przy sobie swój własny kawałek cienia. Chociaż fakt, że nie zawsze jest to wygodne - ręka zajęta, w autobusie trzeba się z tym użerać. Ale coś za coś. Marzy mi się parasolka z powłoką UV, ale w tym sezonie już się raczej z tym zakupem nie wyrobię.

Nie mam pojęcia, czy ludzie się gapią, bo nie zwracam na to uwagi. Jeśli się gapią, to pewnie z zazdrością :P
Dziwi mnie, że ludziom naturalne wydaje się siedzenie pod parasolem w ogrodzie, osłanianie wózków dziecięcych, a już dorosły na ulicy chronić sie nie może? Śmieszne.
ja też już się nie przejmuję i pomykam z moją kosmiczną (bo jest kwadratowa i srebrna) parasolką po Krakowie gdy świeci słońce. no i w sumie to nawet nie wiem czy ludzie się gapią, bo jest tak duża że tego spod niej nie widać i masz rację - skoro parasolki przyczepia się do wózków to czemu my nie możemy sie chronić?!
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 13:42   #3093
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ach,ja wracam do parasolek. 2dni temu byłam w pradze a tam co druga kobitka to z Azji xD normalnie aż się zdziwiłam. I w pewnym momencie zaczęła,m się przyglądać ich parasolkom... Jej... teraz jeszcze bardziej ich chcę.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Acha, ja chyba nie kupię tych parasolek specjalnych (kosztują ponad 100zł!!!!!!!!!). No cóż kupię sobię jak najgrubszą czarną parasolkę i będę paradować. Czarną-dlatego,że czarny pochłania wszystkie kolory,albo białą bo ona odbija wszystkie barwy. Wiecie,który kolorek lepszy? Z tego co widziałam to tak w pradze jak azjatki nie miały tych specjalnych parasolek to miały takie,czarne zwykłe,ale ja tam nie wiem. Jaką polecacie:czarną czy biała?
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 13:46   #3094
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Ach,ja wracam do parasolek. 2dni temu byłam w pradze a tam co druga kobitka to z Azji xD normalnie aż się zdziwiłam. I w pewnym momencie zaczęła,m się przyglądać ich parasolkom... Jej... teraz jeszcze bardziej ich chcę.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Acha, ja chyba nie kupię tych parasolek specjalnych (kosztują ponad 100zł!!!!!!!!!). No cóż kupię sobię jak najgrubszą czarną parasolkę i będę paradować. Czarną-dlatego,że czarny pochłania wszystkie kolory,albo białą bo ona odbija wszystkie barwy. Wiecie,który kolorek lepszy? Z tego co widziałam to tak w pradze jak azjatki nie miały tych specjalnych parasolek to miały takie,czarne zwykłe,ale ja tam nie wiem. Jaką polecacie:czarną czy biała?
ja kupiłam swoją za 60zł w sklepie Piękne Parasolki
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:10   #3095
Klarisha
Raczkowanie
 
Avatar Klarisha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Ach,ja wracam do parasolek. 2dni temu byłam w pradze a tam co druga kobitka to z Azji xD normalnie aż się zdziwiłam. I w pewnym momencie zaczęła,m się przyglądać ich parasolkom... Jej... teraz jeszcze bardziej ich chcę.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Acha, ja chyba nie kupię tych parasolek specjalnych (kosztują ponad 100zł!!!!!!!!!). No cóż kupię sobię jak najgrubszą czarną parasolkę i będę paradować. Czarną-dlatego,że czarny pochłania wszystkie kolory,albo białą bo ona odbija wszystkie barwy. Wiecie,który kolorek lepszy? Z tego co widziałam to tak w pradze jak azjatki nie miały tych specjalnych parasolek to miały takie,czarne zwykłe,ale ja tam nie wiem. Jaką polecacie:czarną czy biała?
Zdecydowanie białą. Jasne barwy odbijają promienie słoneczne oraz wolniej się nagrzewają, tak więc pod taką parasoleczką nie będziesz czuła zbytnio gorąca.
W sumie czarna też jest dobra ale no lato jakoś tak z jasnymi barwami współgra. No ale jak ci pasuje
Klarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 20:50   #3096
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

recenzja ryzowego pudru do mycia twarzy Skinfood -> - klik -
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 01:43   #3097
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
recenzja ryzowego pudru do mycia twarzy Skinfood -> - klik -


ja juz nadrobilam, ale chyba to pierwsza rzecz na ktora nie zabilo mi moje serduszko szybciej niz zwykle....

jestem z siebie dumna
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 11:32   #3098
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
recenzja ryzowego pudru do mycia twarzy Skinfood -> - klik -

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
ja juz nadrobilam, ale chyba to pierwsza rzecz na ktora nie zabilo mi moje serduszko szybciej niz zwykle....

jestem z siebie dumna
oj a moje zabiło szybciej, miałam kiedyś próbkę toniku z tej serii i był cudowny, czekam cały czas, aby jego cena troszkę spadła
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 12:13   #3099
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość


oj a moje zabiło szybciej, miałam kiedyś próbkę toniku z tej serii i był cudowny, czekam cały czas, aby jego cena troszkę spadła

ja ju w ogole tylko siedzie na ebayu....co sie porobilo z tymi azjatyckimi cudami

ja mam w sumie DOPIERO 2 bb kremy (zloty i fioletowy oriental), 1 cover zloty, skinfood powder, maseczke na pory, idzie do mnie Missha PC, i te 2 ostatnie serum biale i capsule

a jeszcze co mnie kusi to jest NA PEWNO peach sake pore serum
a potem to nie wiem, co wpadnie
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:39   #3100
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Klarisha Pokaż wiadomość
Zdecydowanie białą. Jasne barwy odbijają promienie słoneczne oraz wolniej się nagrzewają, tak więc pod taką parasoleczką nie będziesz czuła zbytnio gorąca.
W sumie czarna też jest dobra ale no lato jakoś tak z jasnymi barwami współgra. No ale jak ci pasuje
Mm.. Dzięki Poszukam białej

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja kupiłam swoją za 60zł w sklepie Piękne Parasolki
Jeszcze poszukam na miejscu,ale jesli nic nie znajdę to pewnie się skuszę. Szkoda tylko,że prawie 20zł za przesyłkę
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:53   #3101
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Mm.. Dzięki Poszukam białej

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------


Jeszcze poszukam na miejscu,ale jesli nic nie znajdę to pewnie się skuszę. Szkoda tylko,że prawie 20zł za przesyłkę
no niestety:/ ja szukałam w takich stacjonarnych sklepach i nie znalazłam, więc zmówiłam stamtąd. teraz chcę sprowadzić z Japonii (a raczej poprosić koleżankę, żeby mi przywiozła)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 14:22   #3102
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość


oj a moje zabiło szybciej, miałam kiedyś próbkę toniku z tej serii i był cudowny, czekam cały czas, aby jego cena troszkę spadła
mowisz, ze tonik tez fajny ... hmmmm...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:24   #3103
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mowisz, ze tonik tez fajny ... hmmmm...


sroka zalapala haczyk

juz wiemy co bedzie nastepne na blogu

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

zapytam was, bo dzis wlasnie wpadlo mi w oko

ma ktoras to: ETUDE HOUSE Sleeping Pack (Pore & Oil Control)


http://cgi.ebay.de/ETUDE-HOUSE-Sleep...item19bab888d9
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 16:04   #3104
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mowisz, ze tonik tez fajny ... hmmmm...
Serum też super
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 16:08   #3105
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Serum też super
wcale tego nie chcialam wiedziec ... niedobry Ty ...

Lameczka ja nie przepadam za produktami EH, wiec je omijam ... ale nad tymi sleep packami tez juz sie zastanawialam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 18:42   #3106
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wcale tego nie chcialam wiedziec ... niedobry Ty ...

Lameczka ja nie przepadam za produktami EH, wiec je omijam ... ale nad tymi sleep packami tez juz sie zastanawialam


ja EH nie znam w ogole....ale w oko wpadlo

ehh...im wiecej przegladam , tym wiecej mnie kusi...
choc z drugiej strony jeszcze tylko 2 rzeczy mam zamiar nabyc droga kupna
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:25   #3107
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Lameczka mozesz placic paypalem na niemieckim ebayu ?? Bo dwa dni temu mieli problem i tka sie zastanawiam czy juz to naprawili
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 20:46   #3108
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
ja ju w ogole tylko siedzie na ebayu....co sie porobilo z tymi azjatyckimi cudami

ja mam w sumie DOPIERO 2 bb kremy (zloty i fioletowy oriental), 1 cover zloty, skinfood powder, maseczke na pory, idzie do mnie Missha PC, i te 2 ostatnie serum biale i capsule

a jeszcze co mnie kusi to jest NA PEWNO peach sake pore serum
a potem to nie wiem, co wpadnie
oj ja też koniecznie chcę sake serum, ale już dwa razy nie zdążyłam na zamówienie zbiorowe a jaką masz maseczkę na pory? działa
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mowisz, ze tonik tez fajny ... hmmmm...
oj fajny, z tego co pamiętam, bo to już dawno było, zostawiał buzię gładziutką, nawet sobie zostawiłam opakowanie po próbce, żeby o nim pamiętać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:18   #3109
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj ja też koniecznie chcę sake serum, ale już dwa razy nie zdążyłam na zamówienie zbiorowe a jaką masz maseczkę na pory? działa

oj fajny, z tego co pamiętam, bo to już dawno było, zostawiał buzię gładziutką, nawet sobie zostawiłam opakowanie po próbce, żeby o nim pamiętać
Oj, teraz i ja zauważyłam,że moj dotychczasowy tonik sie kończy....
A propos, ten sleeping pack wydaje się dla mnie idealny Tylko alkohol ma w składzie:/
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 22:56   #3110
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Lameczka mozesz placic paypalem na niemieckim ebayu ?? Bo dwa dni temu mieli problem i tka sie zastanawiam czy juz to naprawili


musialam zerknac kiedy placilam, bo nie pamietalam....ale ostatnio placilam 08 Juni i wszytsko dzialalo

ony naprawili bo musze zaplacic za kolejne zakupy


Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj ja też koniecznie chcę sake serum, ale już dwa razy nie zdążyłam na zamówienie zbiorowe a jaką masz maseczkę na pory? działa

oj fajny, z tego co pamiętam, bo to już dawno było, zostawiał buzię gładziutką, nawet sobie zostawiłam opakowanie po próbce, żeby o nim pamiętać


ja mam ta Blackhead Nose
82inez nie polecala...po obejrzeniu YT polecialam robic...i mnie nie udzulila, nic mi nie zdarla...cos tam wyciagnela, nie mam az tak wiele, wiec nie bylo spektakularnie.....wiec ok. Ale jeden minus jak dla mnie, trzeba dosyc duzo nalozyc bo to peel off i wtedy dosyc dlugo schnie. A jak nie zaschnie to nie mozna tego sciagnac...i tak siedzialam chyba 40 minut z zapackanym nosem, moj maz sie smial


ja tez zostawiam probki jak mi sie cos podoba....potem nie pamietalabym w ogole co to bylo



Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
A propos, ten sleeping pack wydaje się dla mnie idealny Tylko alkohol ma w składzie:/


tez mi sie podobal....ale chyba na razie sobie odpuszcze...zrobilam dzis przeglad moich zbiorow i chyba przez kolejny rok, nie musze NIC kupowac
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 07:36   #3111
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
tez mi sie podobal....ale chyba na razie sobie odpuszcze...zrobilam dzis przeglad moich zbiorow i chyba przez kolejny rok, nie musze NIC kupowac
Uh... Moja droga... Wiem jak to jest. Ja sobie obiecałam nic do końca wakacji nie kupować(oprócz jednego kremu),bo zauważyłam,że jak tylko skończą się słoneczne dni mam już kupione wszystko co na zimę mi trzeba oraz jedna kurację do zrobienia. Ja też śmiało mogłabym żyć na tym co mam przez najbliższy rok,ale obiecałam sobie tylko do końca wakacjiPóźniej kupię sobie pewnie tego sleeping pack'a, serum i kremik,które już z resztą sobie upatrzyłam
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:41   #3112
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Oj, teraz i ja zauważyłam,że moj dotychczasowy tonik sie kończy....
A propos, ten sleeping pack wydaje się dla mnie idealny Tylko alkohol ma w składzie:/
oj tak, dobry pretekst do kupienia nowego
Co do tych sleeping packów to ja mam taki z Laneige, muszę przyznać, że jest fajny, wchłania się błyskawicznie i dobrze nawilża, więcej o nim nie powiem, bo mało stosowałam, ale biorę go na wakacje, nie będę mieć wyboru to poużywam sumiennie tutaj skład, chyba nie najgorszy (?) kupiłam małą próbkę, ale jest mega wydajna.
Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
ja mam ta Blackhead Nose
82inez nie polecala...po obejrzeniu YT polecialam robic...i mnie nie udzulila, nic mi nie zdarla...cos tam wyciagnela, nie mam az tak wiele, wiec nie bylo spektakularnie.....wiec ok. Ale jeden minus jak dla mnie, trzeba dosyc duzo nalozyc bo to peel off i wtedy dosyc dlugo schnie. A jak nie zaschnie to nie mozna tego sciagnac...i tak siedzialam chyba 40 minut z zapackanym nosem, moj maz sie smial

ja tez zostawiam probki jak mi sie cos podoba....potem nie pamietalabym w ogole co to bylo

tez mi sie podobal....ale chyba na razie sobie odpuszcze...zrobilam dzis przeglad moich zbiorow i chyba przez kolejny rok, nie musze NIC kupowac
aaaa tą maseczkę, to ja się na nią nie skusiłam, bo jakoś zbyt dużo sprzecznych opinii ma
Ja chyba bym jednak nie kupowała tego sleeping pack z Edute House, mam dwie rzeczy od nich (bb i olejek na nos) i z żadnego nie jestem zadowolona
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:55   #3113
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj tak, dobry pretekst do kupienia nowego
Co do tych sleeping packów to ja mam taki z Laneige, muszę przyznać, że jest fajny, wchłania się błyskawicznie i dobrze nawilża, więcej o nim nie powiem, bo mało stosowałam, ale biorę go na wakacje, nie będę mieć wyboru to poużywam sumiennie tutaj skład, chyba nie najgorszy (?) kupiłam małą próbkę, ale jest mega wydajna.

aaaa tą maseczkę, to ja się na nią nie skusiłam, bo jakoś zbyt dużo sprzecznych opinii ma
Ja chyba bym jednak nie kupowała tego sleeping pack z Edute House, mam dwie rzeczy od nich (bb i olejek na nos) i z żadnego nie jestem zadowolona
uuuu a co to?

Ja tam jestem zadowolona z maseczki klejowej Blackhead
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:04   #3114
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
uuuu a co to?

Ja tam jestem zadowolona z maseczki klejowej Blackhead
a takie coś niestety nie daje takich rezultatów, jak pokazuje reklama
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:57   #3115
Klarisha
Raczkowanie
 
Avatar Klarisha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej dziewczyny! Wybaczcie, że się wtrącę ale mam do was pytanko. Widzę, że kupujecie kosmetyki na ebayu. Czy płacicie za pomocą karty kredytowej czy paypala? Wiem, że można przelać z konta bankowego pieniądze na konto paypal i tak zapłacić ale na aukcjach na ebayu nawet jak widzę, że płaność paypalem jest możliwa to potem sprzedawcy proszą o numer karty kredytowej. O co chodzi? Czyli bez karty kredytowej ani rusz?

Jak wy to robicie?
Klarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:05   #3116
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Klarisha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Wybaczcie, że się wtrącę ale mam do was pytanko. Widzę, że kupujecie kosmetyki na ebayu. Czy płacicie za pomocą karty kredytowej czy paypala? Wiem, że można przelać z konta bankowego pieniądze na konto paypal i tak zapłacić ale na aukcjach na ebayu nawet jak widzę, że płaność paypalem jest możliwa to potem sprzedawcy proszą o numer karty kredytowej. O co chodzi? Czyli bez karty kredytowej ani rusz?

Jak wy to robicie?
Ale kiedy "potem" proszą o ten numer?
Mi nigdy się nic takiego nie zdarzyło, a kupuję na ebay-u od dawna, jeszcze zanim wpadłam w obsesję azjatyckich kosmetyków .
Płacę zawsze przez paypal, mam zweryfikowane konto, powiązane z kontem na ebay. Po kliknięciu czegoś do kupienia ebay pyta, czy zapłacić teraz, automatycznie przenosi na str. logowania paypala, tam już tylko przejrzenie szczegółów płatności, kliknięcie zatwierdzenia - i wszystko.
Nikt nigdy nie chciał ode mnie nr-u karty kredytowej, nikomu bym zresztą nie podała (pomijając drobniutki fakt, że nie posiadam bo nie jest mi potrzebna )
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:43   #3117
Klarisha
Raczkowanie
 
Avatar Klarisha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Sorki, za tą nieścisłość. "Potem" miałam na myśli po kliknięciu "kup". Jak zaczyna się proces finalizowania tranzakcji. Ja tak kliknęłam i pokazało się info, że sprzedawca prosi o numer karty kredytowej chociaż miał opcję paypal. Może ja coś nie zrozumiałam?
Droga Bruja. Czyli wystarczy konto na Paypal. A te azjatyckie kosmetyki to kupowalaś od sprzedawców z USA czy właśnie z Azji? No i co z obcą walutą?

Wybaczcie ale jestem kompletnie zielona w tej kwestii.
Klarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:24   #3118
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Kupuję z Azji, bo koszt wysyłki od sprzedawców z USA do PL jest kosmiczny . Przy płatności przez paypal system sam przewalutowuje złotówki (w których ja robię przelew na konto paypal) na walutę docelową, w której jest opłata za kupiony przedmiot.Oczywiście pobierają od tego jakąśtam prowizję, ale nie jest duża i raczej nie jest to do obejścia.

Przychodzą mi do głowy dwie możliwości:
1. albo ten Twój konkretny sprzedawca ma takie ustawienia, że prosi o podanie nru (chociaż to byłoby dziwne, bo po co mu to?), wtedy nie wiem co robić, bo nie spotkałam się z czymś takim. Może napisać maila do sprzedawcy z zapytaniem po co mu karta, jak wolisz przez paypal?
2. albo na koncie paypal jest niewystarczająca ilość środków, wtedy chyba paypal oferuje możliwość płatności kartą, i może wtedy pojawia się pytanie o jej nr? Jeśli masz na paypalu dokładnie tyle, ile kosztuje przedmiot, to może być faktycznie niewystarczająco, bo jeszcze parę groszy dla paypala za przewalutowanie jest potrzebne.
Poza tym zajrzyj może na wątek o BB creamach, pomijając tematykę główną tam dziewczyny piszą, którzy sprzedawcy są przetestowani, zaufani i wiarygodni, wtedy z zakupami nie powinno być problemu (a najczęściej ci sprzedawcy mają duuużo więcej, niż tylko BB, również pielęgnację itp.).
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:55   #3119
Klarisha
Raczkowanie
 
Avatar Klarisha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Bruja bardzo ci dziękuję . Nie wiedziałam o wątku o kremach BB i na pewno tam zajrzę.
Rzeczywiście chyba sprzedawca miał tak ustawione, że od razu chciał weryfikować kartę kredytową.
Myślałam, że już się poddam z tym kupowaniem przez ebay.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję za pomoc.
Klarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:57   #3120
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Uh... Moja droga... Wiem jak to jest. Ja sobie obiecałam nic do końca wakacji nie kupować(oprócz jednego kremu),bo zauważyłam,że jak tylko skończą się słoneczne dni mam już kupione wszystko co na zimę mi trzeba oraz jedna kurację do zrobienia. Ja też śmiało mogłabym żyć na tym co mam przez najbliższy rok,ale obiecałam sobie tylko do końca wakacjiPóźniej kupię sobie pewnie tego sleeping pack'a, serum i kremik,które już z resztą sobie upatrzyłam
ja sie tez pewnie zlamie i cos kupie, choc nie powinnam


Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj tak, dobry pretekst do kupienia nowego
Co do tych sleeping packów to ja mam taki z Laneige, muszę przyznać, że jest fajny, wchłania się błyskawicznie i dobrze nawilża, więcej o nim nie powiem, bo mało stosowałam, ale biorę go na wakacje, nie będę mieć wyboru to poużywam sumiennie tutaj skład, chyba nie najgorszy (?) kupiłam małą próbkę, ale jest mega wydajna.

aaaa tą maseczkę, to ja się na nią nie skusiłam, bo jakoś zbyt dużo sprzecznych opinii ma
Ja chyba bym jednak nie kupowała tego sleeping pack z Edute House, mam dwie rzeczy od nich (bb i olejek na nos) i z żadnego nie jestem zadowolona
kusisz tym laneige
mnie skusilo...bo to byl pierwszy zakup, i nie drogi...wiec nie zaluje. Przetestuje jeszcze na nosie tz.....

gdyby bylo to drogie, pewnie bylabym niezadowolona


Cytat:
Napisane przez Klarisha Pokaż wiadomość
Czy płacicie za pomocą karty kredytowej czy paypala? Wiem, że można przelać z konta bankowego pieniądze na konto paypal i tak zapłacić ale na aukcjach na ebayu nawet jak widzę, że płaność paypalem jest możliwa to potem sprzedawcy proszą o numer karty kredytowej. O co chodzi? Czyli bez karty kredytowej ani rusz?

Jak wy to robicie?

ja place przez PayPal....podpinasz swoje konto lub karte kredytowa pod poypal i jak juz cos kupisz, placisz.


Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Ale kiedy "potem" proszą o ten numer?
Mi nigdy się nic takiego nie zdarzyło, a kupuję na ebay-u od dawna, jeszcze zanim wpadłam w obsesję azjatyckich kosmetyków .
Płacę zawsze przez paypal, mam zweryfikowane konto, powiązane z kontem na ebay. Po kliknięciu czegoś do kupienia ebay pyta, czy zapłacić teraz, automatycznie przenosi na str. logowania paypala, tam już tylko przejrzenie szczegółów płatności, kliknięcie zatwierdzenia - i wszystko.
Nikt nigdy nie chciał ode mnie nr-u karty kredytowej, nikomu bym zresztą nie podała (pomijając drobniutki fakt, że nie posiadam bo nie jest mi potrzebna )

Dokladnie...tak jak piszesz


zaden sprzedawca nie ma prawa prosic o numer karty kredytowej. Sprzedawcy to nie jest w ogole potrzebne....
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.