Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 11:29   #121
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

e tam dać w łapę poszukaj innego poprostu, z tego co napisałeś to ten twój nie jest za dobry
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:31   #122
michal200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

wiec sie nie dziw ze straciłem wiarę w lekarzy,,,, postanowiłęm że jak muszę iść do niego to tylko po to by przepisał mi lekarswto które mu zaproponuje.... jak to nie wypali to robie włąm do apteki....ha ha ha ha:drzw i-strach:
michal200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:17   #123
aneczka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Question Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Cześć Wszystkim!!
Od dłuższego czasu mam problem z trądzikiem. Kiedy w końcu poszłam do dermatologa, przepisał mi zineryt. Mam nadzieję, że jest skuteczny.
Odnośnie tego antybiotyku mam kilka pytań:
1.Co stosujecie po użyciu zinerytu?
2.Gdy zastosuje ten antybiotyk to po jakim czasie mogę nałożyć krem?

Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę szczęścia w walce z pryszczami
aneczka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:18   #124
Paulinka121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Ja byłam u dermatologa który przepisał mi zineryt ,tabletki zincas forte do tego maść która zamawia sie w aptece znaczy napisał mi składniki ;] no i jeszcze mam pić dużo magnezu. Muszę stwierdzić że juz w trzeci dzień leczenia mam jaśniejsze krostki no i poprawiło mi sie samopoczucie. Ogółem mam problem z moją skórą twarzy no i mam krostki na plecach. na twarzy od krostek jestem nie raz bardzo czerwona. Zineryt troche wysusza skórę ale polecam każdemu go spróbować naprawde działa.;]
Paulinka121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:36   #125
Jasmina87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Witam. jestem tu pierwszy raz i od razu mam pytanie dotyczące Zinerytu. Pani dermatolog razem z nim poleciła mi stosowanie emulsji Cetaphil i dodatkowo kremu Iwostin, ale nie wiem za bardzo kiedy nakładać ten krem? Tzn jak długo Zineryt ma się wchłaniać. Starałam się przeglądac posty na temat tego preparatu, ale nie znalazłam nigdzie kiedy można stosować krem, ale jeśli już ktoś odpowiedział na to pytanie to z góry przepraszam.

Edytowane przez Jasmina87
Czas edycji: 2009-04-27 o 14:38
Jasmina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 12:12   #126
yvonne181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Witam,
nie wiem już czego nie próbowałam na tą moją buźkę, nawet nieszczęsnej mikstury pichtowej, która mi zrobiła z twarzy masakrę a liczyłam na cuda. Od tygodnia używam Zinerytu i maseczki Lerosett i zdecydowanie widzę poprawę. Skóra jest o niebo gładsza. Mam nadzieję, że ten efekt się utrzyma a moje bakterie zdechną zanim zdąrzą się przyzwyczaić do Zinerytu
yvonne181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:57   #127
cukierkowapanienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg.
Wiadomości: 3
GG do cukierkowapanienka
Dot.: Zineryt ,skuteczny czy raczej nie?

[QUOTE=katarzyna25;474300]Mam pytanko,czy Zineryt jest skuteczny w leczeniu trą

Witaj! użwałąm oraz używam Zineryytu nadal, i muszę Ci powiedzieć że naawet się tego nie spodziewałam.Miałam takie syffki że wogóle wstydziłam chodzić się bez grubej warstwy pudru na twarzy.Zineryt jest doskonały! nigdy nie spodziewałabym się że aż tak mi pomoże!
Polecam Ci jak najbardziej! pozdrawiam
cukierkowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 15:07   #128
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Po zinerycie trzeba jednak nawilżać skórę - Jeżeli lekarz kazał aplikowac środek 2 razy dziennie to krem nakładamy ok 20 minut po aplikacji zinerytu - najpierw lekarstwo musi się wchłonąć w skórę.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:54   #129
dosia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

ja używam tego leku i jestem z tego bardzo zadowolona;D używam również maści na noc Epiduo,nie sądziłam że wgl mi coś pomoże,a tu prosze nie wyskakuje mi tyle syfów,raz na ruski rok mi jeden wyskoczy haha a tak to cacy wszystko ^^ no tylko jeden minus, zineryt wysusza skóre,ale mi lekarz dał jakiś żel i było ok
dosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:48   #130
non
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ja, śląsk. gut ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

stosuje zineryt od kilku dni, ale boje się wysuszenia skóry. P. dermatolog zaleciła mi stosowanie cetaphilu emulsji do mycia i kremu md. Mam bardzo wysuszoną skórę przez stosowanie różnych żeli oczyszczających (m.in. garnier 3w1). Dodatkowo powiedziała, że musze odstąpić od jakichkolwiek kosmetyków zawierających spirytus. Zastanawiam się, czy po zastosowaniu tego antybiotyku mogę posmarować czoło (tylko tam stosuje zineryt) cetaphilem md, jeśli tak to w jakim odstepie czasu?
non jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:39   #131
dosia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Mi dermatolog też kazał stosować tą emulsje żebym miała nawilżoną twarz,ponieważ zineryt wysusza bardzo skóre. mi dał dwie próbki,jedna to był krem a druga ta emulsja,kremu nie używałam bo miała bardzo tłusta skóre od tego.
jak już wspominałam uzywam również żelu na noc epiduo i na noc go nakładam rano zmyc trzeba i myje twarz cetaphilem i dopiero po umyciu twarzy smaruję twarz zinerytem.
dosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 20:46   #132
non
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ja, śląsk. gut ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

tydzień stosuje zineryt i.. są efekty.. mam o wiele gładsze czoło, większość zaskórników zanikła. Nie nawilżam czoła, wedle zalecenia pani dermatolog. Cetaphilem md nawilżam obszar twarzy, którego nie smaruje zinerytem. wsześniej ktoś pisał o wysypie.. mi może wyskoczyły 4 syfki ale równie szybko znikły co się pojawiły. czekam na dalsze efekty.
__________________
2006
a6w. +basen. leczę trądzik.
duac

non jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:38   #133
morris23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Ja zacząłem walczyć z trądzikiem 2 tygodnie temu cho ciasz pojawił się 2 miesiące wcześniej. Używam Zinerytu właśnie od 2 tygodni. Mam pytanie do innych użytkowników tego leku, kiedy można zauważyć działanie, po jakim czasie używania go?

Polecam wam jeszcze zobaczyć ten link: http://pokonajpryszcze.pl/

Edytowane przez morris23
Czas edycji: 2009-08-31 o 16:41
morris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:53   #134
dosia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

hehe ja nie siedziałąm i nie zaznaczałam w kalendarzu kiedy zaczął dawać widoczne efekty;P ale cierpliwości;D na prawde powalające są efekty!
ale gdzieś po 2 tyg to już powinny być efekty używania
dosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 11:57   #135
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Ja stosuję Zineryt 3 dzień (na całą twarz) i muszę przyznać,że są już minimalne efekty.
Pryszcze wysuszyły się, te zaczerwienione uległy pomniejszeniu,wysuszeniu i już nie są czerwone Natomiast niepokoi mnie to,że pojawiła się wągry(na nosie,policzkach i czole)- ktoś z Was też tak miał? Zaradziliście jakoś temu?

Ja stosuję zineryt 2 razy dziennie: rano i wieczorem.
Najpierw myję twarz antybakteryjnym mydłem siarkowym, a po 20 minutach aplikuję zineryt na całą twarz. (u mnie nie ma aż tak dużego świecenia, jak pisaliście tu wcześniej)

Póki co unikałam malowania, ale jutro planuję zakupić emulsję matującą iwostin purritin i stosować tak jak wcześniej pisaliście czyli : myję twarz->czekam ok.20min->zineryt->znowu 20min->krem iwostin i makijaż. Trochę czasu na to zejdzie:P

Czy mydło siarkowe w połączeniu z zinerytem jest odpowiednie?
Nie zauważyłam aż tak wielkiego wysuszenia skóry,więc póki co je stosuje.
Mam jeszcze żel firmy soraya Care&Control z minerałami i kwasami owocowymi,ale nie weim czy nie podrażni mojej skóry w połączeniu z zinerytem Czy posiada on alkohol?
Może ktoś się na tym zna i da jakąś radę?

W skład żelu wchodzą: Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl,Be taine,PEG-20 Glyceryl,Laurate,PEG-4 Rapeseedamide, Sodium Chloride,Hydrolyzed Algin,Chlorella Vulgaris,Maris Aqua,Lactic Acid,cirtic Acid,Malic Acid,Camellia Sinesis Extract,Panthenol,Propyle ne Glycol,Disodium EDTA,DMDM Hydantion,lodopropynyl Butylcarbamate,Parfum,Cit ral,Benzyl Salicylate,Coumarin,Geran iol,Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Butylpheny l Methylopropional,Linalool ,Citronellol,Hexyl Cinnamic Aldehyde,Limone,Alpha-Isomethyl lonone.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 12:30   #136
non
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ja, śląsk. gut ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Cytat:
Napisane przez kalinkii Pokaż wiadomość
Ja stosuję Zineryt 3 dzień (na całą twarz) i muszę przyznać,że są już minimalne efekty.
Pryszcze wysuszyły się, te zaczerwienione uległy pomniejszeniu,wysuszeniu i już nie są czerwone Natomiast niepokoi mnie to,że pojawiła się wągry(na nosie,policzkach i czole)- ktoś z Was też tak miał? Zaradziliście jakoś temu?

Ja stosuję zineryt 2 razy dziennie: rano i wieczorem.
Najpierw myję twarz antybakteryjnym mydłem siarkowym, a po 20 minutach aplikuję zineryt na całą twarz. (u mnie nie ma aż tak dużego świecenia, jak pisaliście tu wcześniej)

Póki co unikałam malowania, ale jutro planuję zakupić emulsję matującą iwostin purritin i stosować tak jak wcześniej pisaliście czyli : myję twarz->czekam ok.20min->zineryt->znowu 20min->krem iwostin i makijaż. Trochę czasu na to zejdzie:P

Czy mydło siarkowe w połączeniu z zinerytem jest odpowiednie?
Nie zauważyłam aż tak wielkiego wysuszenia skóry,więc póki co je stosuje.
Mam jeszcze żel firmy soraya Care&Control z minerałami i kwasami owocowymi,ale nie weim czy nie podrażni mojej skóry w połączeniu z zinerytem Czy posiada on alkohol?
Może ktoś się na tym zna i da jakąś radę?

W skład żelu wchodzą: Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl,Be taine,PEG-20 Glyceryl,Laurate,PEG-4 Rapeseedamide, Sodium Chloride,Hydrolyzed Algin,Chlorella Vulgaris,Maris Aqua,Lactic Acid,cirtic Acid,Malic Acid,Camellia Sinesis Extract,Panthenol,Propyle ne Glycol,Disodium EDTA,DMDM Hydantion,lodopropynyl Butylcarbamate,Parfum,Cit ral,Benzyl Salicylate,Coumarin,Geran iol,Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Butylpheny l Methylopropional,Linalool ,Citronellol,Hexyl Cinnamic Aldehyde,Limone,Alpha-Isomethyl lonone.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
na Twoim miejscu zrezygnowałabym z drogeryjnych kosmetyków i z siarkowego mydła też.

stosowałam zineryt nie całe 5 tygodni. wszystko ładnie zeszło.. stosowałam rano i wieczorem, nie aplikowałam na niego żadnych kremów czy podkładów. W środę byłam u dermatologa z racji, że skończył się mi zineryt (stosowałam go bardzo obficie ). Pani doktor powiedziała, że wszystko pięknie zeszło i przepisała mi skinoren

Do mycia twarzy jak wcześniej wspominałam używam cetaphilu-bardzo gorąco polecam
__________________
2006
a6w. +basen. leczę trądzik.
duac

non jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 12:55   #137
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

ja stosuje zineryt od ponad miesiaca, mniejsze zmiany owszem zeszly, ale niestety wieksze nie i dlatego teraz zineryt mam stosowac tylko rano, a na wieczor mam przepisany isotrexin, moze to pomoze
skinoren mi nie pomogl niestety
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 13:15   #138
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Chyba zakupię żel do mycia twarzy z serii iwostin purritin, bo jest tańszy (ok.24zł.), a bardzo mi służył jak kiedyś go miałam ;-)
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 17:01   #139
agnieszka8155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

mam pytanie czy ten zineryt jest dobry na tradzik grudkowo - krostkowy i można go kupic bez recepty i ile kosztuje
agnieszka8155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 20:31   #140
non
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ja, śląsk. gut ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

ok 30 zł
na receptę, bynajmniej nie ma na ulotce o wydawaniu bez recepty
__________________
2006
a6w. +basen. leczę trądzik.
duac

non jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:23   #141
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Ja dzisiaj wróciłam do dermatologa. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, ale to nowość, trzeba stestować. Dostałam Zineryt roztwór do przygotowania. Dzisiaj pierwszy raz bede nakładała na twarz. Zobaczymy. Niestety obawiam się, że w moim przypadku winne są hormony i jak tego nie ureguluję to krostki i grudki będę miala :| Blee...Napiszę za jakiś czas czy widzę poprawę itp.
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 08:58   #142
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Cześć
Wczoraj wybrałam się do apteki i wykupiłam tą swoją receptę
Od wczoraj stosuję Epiduo (dałam za niego 46zł)
i Zimeryt (48zł).
Mam nadzieję, że będę zadowolona z mojej kuracji
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 09:52   #143
tompoz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

W związku ze złą diagnozą lekarza mam na sprzedaż jedno opakowanie leku Zineryt (nieużywany). Data ważności 11.2011 rok. Moje gg 10246884.
tompoz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 00:59   #144
megson6
Przyczajenie
 
Avatar megson6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DGL.
Wiadomości: 27
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Przeczytałam kilkanaście komentarzy i z tego co widzę większość osób pisze o tym że z czasem (po 10 tyg.) lek przestaje działać (Zineryt).
Ja akurat zaczęłam go stosować i kolejną wizytę mam za 6 tygodni prawdopodobnie po to aby zmienić w razie co lek na inny i utrzymać stan skóry jeśli zineryt przyniesie poprawę. Dodatkowo od jutra zaczynam stosować co noc jakąś "papkę" na twarz którą dopiero przygotowują w aptece no i obowiązkowo po użyciu zinerytu nałóżcie grubą warstwę kremu nawilżającego (dobrze by było gdyby był antyalergiczny to wtedy dodatkowo nie podrażnicie skóry).
A jeśli chodzi o diety to powtórzę to co powiedziała moja dermatolog - głównie nabiał na wpływ na nasza cerę i powoduje trądzik więc ogranicznie go do minimum (udowodnione przez amerykańskich naukowców) A jeśli chodzi o słodycze- nie powodują one trądziku a jedynie powodują to, że te krostki które już mamy stają się ropne. Razem z Zinerytem i tą papką której nazwy niestety nie pamiętam, od jutra zaczynam brac Unidox (na recepte, przyjmuje się go co 24 godziny przez bodajże 6 tygodni). I jeśli komukolwiek np. po differinie (o którym tez była tu mowa) wyskoczyło więcej pryszczy to czy tego chcemy czy nie- to dobry znak. Taki wysyp trochę potrwa ale z czasem mija. Organizm musi to wszystko po prostu wyrzucić.
I wspomnę jeszcze, że przyjmowanie hormonów (np. Diana, Cyprest) ma podobne działanie. Ale ja musiałam odstawić bo wyglądałam tragicznie, źle się czułam i mi nie sprzyjały te tabletki
Warto tez zwrócić uwagę czy nie jest się na coś uczulonym, bo to też może nas zmylić i sądzimy że to trądzik
Najlepszym wyjściem chociaż czasem nam się wydaję że nie pomaga- jest pójście do dermatologa. Nie ma co próbować na własną rękę bo można sobie zrobić poważne szkody na skórze a tego żadna z nas by nie chciała
Mam nadzięję, że pomogłam trochę Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie na efekty kuracji -kiedyś nam zostanie to wynagrodzone piękną cerą !
megson6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:00   #145
Tusia.k
Przyczajenie
 
Avatar Tusia.k
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Jakie kremy polecacie po użyciu zinerytu?? mam bardzo wrażliwą skórę i moje policzki wołają o pomoc czuję się jak wąż gubiący skórę
Tusia.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 11:44   #146
Daisy_
Raczkowanie
 
Avatar Daisy_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Jeszcze niedawno sama miałam ogromny problem z trądzikiem. Dermatolog przepisał mi Zineryt i w miesiąc wszystko zeszło. Stosowałam go tylko na noc bo brzydko pachnie.. wysuszał trochę skórę więc na dzień używałam kremów nawilżających. Jedynym minusem jest cena.. ok 50 zł za małą buteleczkę ale efekty są więc warto!
Daisy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 16:17   #147
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Ja pieniądze tylko zmarnowałam,
bo po 5 tygodniach powinno się go wyrzucić.
No i użyłam go tylko kilka razy... :P
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 17:23   #148
tompoz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

W związku ze złą diagnozą lekarza mam na sprzedaż jedno opakowanie leku Zineryt (nieużywany). Data ważności 11.2011 rok. Moje gg 10246884.
tompoz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:04   #149
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Mi dermatolog także przepisała Zineryt + do mycia twarzy Cetaphil i do smarowania dermoprotektor Kazała stosować mi dwa razy dziennie, w dość dziwny, wydaje mi się, sposób: mycie twarzy, dermoprotektor i po ok. godzinie Zineryt.
Jednak nie narzekam, bo trądzik już trochę zmalał (stosuje od 5 dni) a suchych skórek brak! Tłustość/świecenie akurat mi nie przeszkadza, jako podkład mam minerały, więc nawet lepiej, bo nie jestem narażona na przesusz

Czekam na dalsze efekty, mam nadzieje, że się nie zawiodę!
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:29   #150
martulka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: ZINERYT

Dziewczyny orientujecie się może czy w czasie kuracji Zinerytem można robić makijaż? A co z piciem alkoholu? W końcu to antybiotyk
martulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-13 18:27:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.