i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-17, 17:45   #121
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

jak ju¿ napisa³am koniec OT, tak to my siê mo¿emy k³ócic w nieskoñczono¶æ. Ja Ci nie bêdê niczego udowadniaæ, atakowa³am czy nie atakowa³am, ironizowa³am czy nie, co Ty rozumiesz a czego poj±æ nie mo¿esz, co Ci przeszkadza a co mi, i tak w nieskoñczono¶æ mo¿emy wiêc dajmy sobie spokój (obie) i na tym zakoñczmy dyskusjê
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-17, 17:50   #122
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
jak ju¿ napisa³am koniec OT, tak to my siê mo¿emy k³ócic w nieskoñczono¶æ. Ja Ci nie bêdê niczego udowadniaæ, atakowa³am czy nie atakowa³am, ironizowa³am czy nie, co Ty rozumiesz a czego poj±æ nie mo¿esz, co Ci przeszkadza a co mi, i tak w nieskoñczono¶æ mo¿emy wiêc dajmy sobie spokój (obie) i na tym zakoñczmy dyskusjê
Ach, oczywi¶cie. S³oñce ¶wieci, ptaszki ¶piewaj±, wiêc po co niepotrzebnie dyskutowaæ. Szkoda, ¿e o tej porze niczego ju¿ sobie nie opalê: ... .

Koniec.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-17, 18:32   #123
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam siê w 100%
rozmawialam wczoraj i dzis o tym z TZ. Wiecie co mi powiedzia³, ze jest troche zazdrosny, ale jesli chce isc to moge, bo to tylko wesele.kiedy powiedzialam mu o moich obiekcjach, odpowiedzia³ cytuje: przeciez to nie Ty powiesz TAKhehe zartownis z Niegopowiedzial ze mi ufa i bede z nim tanczyc a nie spac wiec nie ma problemu.
Tyle ze ja i tak nie pojde, bo ja powiedzialam, gdybym byla w odwrotnej sytuacji to bym go nie pu¶cilaon powiedzial ze gdyby to jemu kolezanka zaproponowala cos takiego, to najpierw spytal by mnie o zdanie i gdybym sie nie zgodzila to by nie poszed³

P.S. widze ze w±tek sprowokowa³ co niektórych do ostrej (no dobra, moze przesadzilam) wymiany pogl±dów tylko spokoj nas uratuje
A o tym, ze "kolega" sie do Ciebie przystawial i chcialby Cie miec za swoja dziewczyne tez powiedzialas?
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-17, 19:06   #124
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
A o tym, ze "kolega" sie do Ciebie przystawial i chcialby Cie miec za swoja dziewczyne tez powiedzialas?
Przez to g³upie has³o, ¿e on siê kiedy¶ (kiedy? 10 lat temu w piaskownicy? 2 lata temu po pijaku? 3 miesi±ce temu?) do niej "przystawia³" (na czym to polega³o? zaproponowa³ jej na pocz±tku znajomo¶ci piwo i wypytywa³ czy ma ch³opaka? obejmowa³ j± i próbowa³ ca³owaæ? pisa³ jej mi³osne SMSy? da³ jej kartkê na które¶ Walentynki?) zrobi³a siê tu dziwna atmosfera i moim zdaniem autorka w±tku zosta³a wrêcz "zbutowana" przez parê osób. Wyraku, i Ty?? No chyba, ¿e przeoczy³am jakie¶ bli¿sze szczegó³y owego "przystawiania siê" - wtedy z góry przepraszam.

Dla mnie has³o "przystawia³ siê" oznacza: rzucanie niedwuznacznych propozycji, oble¶nie u¶mieszki i ¿arciki (w celu wybadania terenu), próby obejmowania/podszczypywania/ca³owania i tym podobne "konkretne" akcje. Powiedzenie dziewczynie, szczególnie na samym pocz±tku znajomo¶ci, ¿e "wiesz, fajna jeste¶, chcia³bym z Tob± byæ", a potem odpuszczenie (bo ona nie chce) i normalne kolegowanie siê - czy to jest zbrodnia przeciwko ludzko¶ci? Jemu siê ju¿ mog³o 10 razy odwidzieæ - ta pocz±tkowa chêæ bycia z ni±. A tak w ogóle, to sam czêsto wspominasz o nadinterpretacji - rzucona w ¿artach uwaga "mog³aby¶ byæ moj± dziewczyn±", czy "fajnie by nam by³o razem" - równie dobrze tak to mog³o wygl±daæ.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-07-17 o 19:09
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-17, 19:40   #125
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Przez to g³upie has³o, ¿e on siê kiedy¶ (kiedy? 10 lat temu w piaskownicy? 2 lata temu po pijaku? 3 miesi±ce temu?) do niej "przystawia³" (na czym to polega³o? zaproponowa³ jej na pocz±tku znajomo¶ci piwo i wypytywa³ czy ma ch³opaka? obejmowa³ j± i próbowa³ ca³owaæ? pisa³ jej mi³osne SMSy? da³ jej kartkê na które¶ Walentynki?) zrobi³a siê tu dziwna atmosfera i moim zdaniem autorka w±tku zosta³a wrêcz "zbutowana" przez parê osób. Wyraku, i Ty?? No chyba, ¿e przeoczy³am jakie¶ bli¿sze szczegó³y owego "przystawiania siê" - wtedy z góry przepraszam.

Dla mnie has³o "przystawia³ siê" oznacza: rzucanie niedwuznacznych propozycji, oble¶nie u¶mieszki i ¿arciki (w celu wybadania terenu), próby obejmowania/podszczypywania/ca³owania i tym podobne "konkretne" akcje. Powiedzenie dziewczynie, szczególnie na samym pocz±tku znajomo¶ci, ¿e "wiesz, fajna jeste¶, chcia³bym z Tob± byæ", a potem odpuszczenie (bo ona nie chce) i normalne kolegowanie siê - czy to jest zbrodnia przeciwko ludzko¶ci? Jemu siê ju¿ mog³o 10 razy odwidzieæ - ta pocz±tkowa chêæ bycia z ni±. A tak w ogóle, to sam czêsto wspominasz o nadinterpretacji - rzucona w ¿artach uwaga "mog³aby¶ byæ moj± dziewczyn±", czy "fajnie by nam by³o razem" - równie dobrze tak to mog³o wygl±daæ.
Doris, no tak to interpretuje - moze blednie, ale autorka twierdzi, ze on jest nia zainteresowany. Mysle, ze w wypadku niejasnosci, to niewarta gra swieczki...
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-17, 19:53   #126
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomo¶ci: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??


Ile masz lat? Nie wiesz, ¿e facetowi (nie gadasz z nim w cztery oczy bo jest za granic±) nie da siê "DAÆ CZEGO¦ DO ZROZUMIENIA" ??
A¿ mi siê ci¶nienie podnosi. Oczywi¶cie, ¿e MUSISZ mu powiedzieæ (albo przypomnieæ o ile ju¿ mu kiedy¶ mówi³a¶) ¿e nic do niego nie masz i nie wyjdziesz na "wariatke" tylko zachowasz siê dojrzale bo tu chodzi o to ¿eby ka¿dy wiedzia³ na czym stoi. Wogóle ten temat wydaje mi siê ¶rednio potrzebny bo powinna¶ siê zastanowic pogadaæ z kumplem powiedzieæ mmu ¿e masz ch³opa i dobrze by by³o go poinformoaæ o planach a potem pogadaæ z Twoim T¯.
Wogóle na Twoim miejscu nie zastanawia³abym siê i w ¿yciu nie posz³abym na wesele z kumplem, który 'co¶ do mnie ma' bo ja nie zgodzi³abym siê na sytuacjê odwrotn±.
ot co.
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-17, 21:00   #127
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Przez to g³upie has³o, ¿e on siê kiedy¶ (kiedy? 10 lat temu w piaskownicy? 2 lata temu po pijaku? 3 miesi±ce temu?) do niej "przystawia³" (na czym to polega³o? zaproponowa³ jej na pocz±tku znajomo¶ci piwo i wypytywa³ czy ma ch³opaka? obejmowa³ j± i próbowa³ ca³owaæ? pisa³ jej mi³osne SMSy? da³ jej kartkê na które¶ Walentynki?) zrobi³a siê tu dziwna atmosfera i moim zdaniem autorka w±tku zosta³a wrêcz "zbutowana" przez parê osób. Wyraku, i Ty?? No chyba, ¿e przeoczy³am jakie¶ bli¿sze szczegó³y owego "przystawiania siê" - wtedy z góry przepraszam.

Dla mnie has³o "przystawia³ siê" oznacza: rzucanie niedwuznacznych propozycji, oble¶nie u¶mieszki i ¿arciki (w celu wybadania terenu), próby obejmowania/podszczypywania/ca³owania i tym podobne "konkretne" akcje. Powiedzenie dziewczynie, szczególnie na samym pocz±tku znajomo¶ci, ¿e "wiesz, fajna jeste¶, chcia³bym z Tob± byæ", a potem odpuszczenie (bo ona nie chce) i normalne kolegowanie siê - czy to jest zbrodnia przeciwko ludzko¶ci? Jemu siê ju¿ mog³o 10 razy odwidzieæ - ta pocz±tkowa chêæ bycia z ni±. A tak w ogóle, to sam czêsto wspominasz o nadinterpretacji - rzucona w ¿artach uwaga "mog³aby¶ byæ moj± dziewczyn±", czy "fajnie by nam by³o razem" - równie dobrze tak to mog³o wygl±daæ.
no wla¶nie,czuje sie troche "zbuntowana"Dor is1981-m±dra babka z Ciebie, naprawde, zagadzam sie z Tob± w 100%
dlaczego tak jest ze jak czlowiek cos napisze, to przyczepi± sie do jednego zdania i nie odpuszcz±: dobra, napisalam, ze on chcialby mnie za swoja dziewczyne, moze zle to napisalam, powinno byc w czasie przeszlym: chcia³!! sluchajcie, kolega jest za granic±, ostatni raz widzialam sie z nim ponad rok temu, myslicie ze on nadal ma zamiar mnie podrywac, skoro na ostatnim weselu jak z nim bylam, dalam mu wyraznie do zrozumienia, ze nie jestem nim zainteresowana!!czy naprawde nikt nie moze tego zrozumiec, nie wiem, mam to napisac drukowanymi, zeby co do niektorych dotar³o!!az zlosc czlowieka bierze...pozatym jakbym zdecydowala ze ide, to co myslicie ze nie powiedzialabym koledze ze mam TZ, wtedy napewno by mnie nie podrywalBoze, jak to brzmi, masakraaaaa
po drugie, czy jak kolega sie do mnie przystawial, i jak mu wyjasnilam ze para nigdy nie bedziemy, to co, juz kumplowac sie nie mozna?? mam zerwac z nim kontakt?? bardzo go lubie, dobrze mi sie nim rozmawia, znam go od 6 roku zycia, pochodzimy z jednej miejscowosci, chodzilam z nim do podstawowki i gimnazjum...naprawde go lubie, ale to TYLKO KOLEGA!!zrozumcie do jasnej ciasnej!!
po trzecie, czy nie zdarza sie tak, ze nawet jak ludzie sie ROZWODZ¡, to potrafi± ze sob± rozmawiac, i zostaja przyjació³mi, i nawet jak u³o¿a sobie zycie z kim innym, to pomimo tego nadal utrzymuja kontakt ze swoj± byl± zona/bylym mezem??oczywiscie zadko sie to zdarza, ale jednak...
po czwarte, ja naprawde nie wiem co ludzie robia na weselach, bedac osoba towarzysz±ca! ja tancze, jem, pije alkohol(nie upijam sie!! poprostu dobrze sie bawie i tyle!! a ze ktos wezmie nas za pare, no i co , to co mysla inni najmniej mnie obchodzipozatym co z Tego, niech zyje w blogiej nieswiadomosci, mam to gdzies

ide cos zjesc, bo ze zdenerwowania zglodnialam

swoja droga nie wiedzialam ze w±tek wywo³a takie emocjehehehe

P.S. i bardzo prosze nie czepiac sie s³ówekAMEN

i jeszcze jedno, jak ktos chce zdradzic, to wcale nie musi miec przystawiaj±cego sie kolegi ani isc na wesele. zdradzic mozna zawsze i wszedzie!!

Edytowane przez teleskop86
Czas edycji: 2009-07-17 o 21:06
teleskop86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 22:02   #128
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 26 228
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
no wla¶nie,czuje sie troche "zbuntowana"Dor is1981-m±dra babka z Ciebie, naprawde, zagadzam sie z Tob± w 100%
dlaczego tak jest ze jak czlowiek cos napisze, to przyczepi± sie do jednego zdania i nie odpuszcz±: dobra, napisalam, ze on chcialby mnie za swoja dziewczyne, moze zle to napisalam, powinno byc w czasie przeszlym: chcia³!! sluchajcie, kolega jest za granic±, ostatni raz widzialam sie z nim ponad rok temu, myslicie ze on nadal ma zamiar mnie podrywac, skoro na ostatnim weselu jak z nim bylam, dalam mu wyraznie do zrozumienia, ze nie jestem nim zainteresowana!!czy naprawde nikt nie moze tego zrozumiec, nie wiem, mam to napisac drukowanymi, zeby co do niektorych dotar³o!!az zlosc czlowieka bierze...pozatym jakbym zdecydowala ze ide, to co myslicie ze nie powiedzialabym koledze ze mam TZ, wtedy napewno by mnie nie podrywalBoze, jak to brzmi, masakraaaaa
po drugie, czy jak kolega sie do mnie przystawial, i jak mu wyjasnilam ze para nigdy nie bedziemy, to co, juz kumplowac sie nie mozna?? mam zerwac z nim kontakt?? bardzo go lubie, dobrze mi sie nim rozmawia, znam go od 6 roku zycia, pochodzimy z jednej miejscowosci, chodzilam z nim do podstawowki i gimnazjum...naprawde go lubie, ale to TYLKO KOLEGA!!zrozumcie do jasnej ciasnej!!
po trzecie, czy nie zdarza sie tak, ze nawet jak ludzie sie ROZWODZ¡, to potrafi± ze sob± rozmawiac, i zostaja przyjació³mi, i nawet jak u³o¿a sobie zycie z kim innym, to pomimo tego nadal utrzymuja kontakt ze swoj± byl± zona/bylym mezem??oczywiscie zadko sie to zdarza, ale jednak...
po czwarte, ja naprawde nie wiem co ludzie robia na weselach, bedac osoba towarzysz±ca! ja tancze, jem, pije alkohol(nie upijam sie!! poprostu dobrze sie bawie i tyle!! a ze ktos wezmie nas za pare, no i co , to co mysla inni najmniej mnie obchodzipozatym co z Tego, niech zyje w blogiej nieswiadomosci, mam to gdzies

ide cos zjesc, bo ze zdenerwowania zglodnialam

swoja droga nie wiedzialam ze w±tek wywo³a takie emocjehehehe

P.S. i bardzo prosze nie czepiac sie s³ówekAMEN

i jeszcze jedno, jak ktos chce zdradzic, to wcale nie musi miec przystawiaj±cego sie kolegi ani isc na wesele. zdradzic mozna zawsze i wszedzie!!
Ale po co siê na nas denerwujesz (zachowaj energiê na t³umaczenia przed swoim ch³opakiem ) chcia³a¶ rad, to je dosta³a¶
__________________



Fresa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 11:21   #129
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez Fresa Poka¿ wiadomo¶æ
Ale po co siê na nas denerwujesz (zachowaj energiê na t³umaczenia przed swoim ch³opakiem ) chcia³a¶ rad, to je dosta³a¶
Tak jak i szanuje zdanie Doris, to jednak Autorka poza tym, ¿e zgadza siê z jej zdaniem bo w koñcu jest odmienne od tych które Autorce nie przypasowa³y. To jako¶ na reszte teoretycznych pytañ Doris w jaki sposób ten kolega okazywa³ swoje zainteresowanie, jak dawno to by³o oraz nawet jak rozmawia chocia¿by na chwilê obecn± to jako¶ Autorka nie odpowiedzia³a.
Poza tym teleskop86, ja ca³y czas mówie, ¿e je¶li wszystko jest jasne i wszystkie strony s± poinformowane co i jak to nie ma z niczym problemu!.. Dlatego Twój przyk³ad z rozwodem jest wogóle nie trafiony, bo te osoby maj± sprawê jasn±. A Ty jeszcze kilka postów wy¿ej by³a¶ wielce oburzona, ¿e jak masz swojego kumpla poinformowaæ o tym, ¿eby sobie nie my¶la³, ¿e to co¶ wiêcej jak wyj¶cie kumpelskie, bo Ty kogo¶ masz, bo przecie¿ by¶ na WARIATKE WYSZ£A?
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.