In Vitro - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 14:26   #1111
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Linka wow!!! Miałaś jeden zarodek podawany? Bo beta jak na bliźniaki gratulacje!!!!!! Strasznie się cieszę! Gratulacje z całego serca!

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:28   #1112
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Linka wow!!! Miałaś jeden zarodek podawany? Bo beta jak na bliźniaki gratulacje!!!!!! Strasznie się cieszę! Gratulacje z całego serca!

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
jeden kropek strasznie się ciesze!!! warto było się kłuć !!!
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:32   #1113
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

No pewnie, że warto . To teraz odejmij dwa tygodnie od daty transferu i policz, w którym tygodniu ciąży jesteś ale się cieszę

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:36   #1114
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

wychodzi ze wczoraj sie zaczał 5 ty tydzien od transferu czy od punkcji? chyba punkcji ( jakby owulacji)
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:39   #1115
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Mi lekarz od transferu liczył, bo zawsze w piątki zaczynam nowy tydzień w sumie różnica tylko dwóch dni. Linka to tylko wyglądać teraz jak zaczniesz rzygać ciążowo

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

To forum jest szczęśliwe jakieś odkąd tu jesteśmy same udane transfery Yssmay dobry znak, co?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 15:31   #1116
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Ogromnie się cieszę Linko i bardzo ci gratuluję!!!!
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:01   #1117
takaona1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: In Vitro

Linka, cudowne wieści !!! Serdecznie gratuluję !!! Jutro betuję ja... Ale strasznie okropnie się boję, ze nic nie wyjdzie bo brzuch boli coraz bardziej.... ehhh...
takaona1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 17:44   #1118
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez takaona1983 Pokaż wiadomość
Linka, cudowne wieści !!! Serdecznie gratuluję !!! Jutro betuję ja... Ale strasznie okropnie się boję, ze nic nie wyjdzie bo brzuch boli coraz bardziej.... ehhh...
Pisałam dopiero co, że to akurat może być dobry znak daj znać jak wynik jutro trzymam z całych sił kciuki

Dziewczyny podziwiam eas, że wytrwałyście do bety bez testów sikanych. Serio!

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:49   #1119
takaona1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: In Vitro

Kasiu wiem, ze to moze byc dobry znak, ale nie chce sie tez nastawiac nie wiadomo jak... no coz- co ma byc to bedzie. Wynik odbiore pewnie kolo 17 to dam znac na pewno co i jak. I ogromnie dziekuje za kciukim bardzo mi pomagają.
takaona1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:56   #1120
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez takaona1983 Pokaż wiadomość
Linka, cudowne wieści !!! Serdecznie gratuluję !!! Jutro betuję ja... Ale strasznie okropnie się boję, ze nic nie wyjdzie bo brzuch boli coraz bardziej.... ehhh...
mnie brzuch bolał jak na @ do otrzymania bety bylam pewna w 101% ze sie NIE udało
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:11   #1121
takaona1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: In Vitro

Lineczko kochana, nawet nie wiesz jak mnie podbudowujesz mam nadzieję, że za 9 mcy będziemy razem wrzeszczeć na porodówce

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Linka a to 441 to wynik z którego dpt ?
takaona1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 19:40   #1122
annaantonina
Raczkowanie
 
Avatar annaantonina
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do annaantonina
Dot.: In Vitro

Linka ciesze się ogromnie piękna beta!!!!
Takaona ściskam kciuki za jutro!!!
__________________
IMSI BS BOCIAN - VIII/2011 Julia i Ksawery od 4 IV2012 są z nami, 3 Skarby czekają na zimowisku!!!
Crio Vitrolive- VI/2011 - ;(
II ICSI Vitrolive- II/2011r.-maluszki odeszły;(
I ICSI Vitrolive- X/2010r.- niestety nieudane;(
Kariotypy - prawidłowe
eMek -oligoasthenoteratozoosper mia
annaantonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:41   #1123
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Jestem po wizycie. Chlopak potwierdzony w 200% rozkraczenie wyjaśniło wszystko wszystko dobrze, rośnie ładnie i w ogole super

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 20:09   #1124
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez takaona1983 Pokaż wiadomość
Linka, cudowne wieści !!! Serdecznie gratuluję !!! Jutro betuję ja... Ale strasznie okropnie się boję, ze nic nie wyjdzie bo brzuch boli coraz bardziej.... ehhh...
Cytat:
Napisane przez takaona1983 Pokaż wiadomość
Lineczko kochana, nawet nie wiesz jak mnie podbudowujesz mam nadzieję, że za 9 mcy będziemy razem wrzeszczeć na porodówce Linka a to 441 to wynik z którego dpt ?
11dpt 167 a 13dpt 441 ( 3 dobowy zarodek)

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Chlopak potwierdzony w 200% rozkraczenie wyjaśniło wszystko wszystko dobrze, rośnie ładnie i w ogole super

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

faaaajnie chłoptaś
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 05:15   #1125
ewapop3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 77
Dot.: In Vitro

Linka Cieszę się niesamowicie!! Gratuluję hura!!jupi!!
Takaona ja dziś trzymam mocno kciuki!!
Kasia ruda gratuluje synka!! jej na forum pełne napięcie jak na stadionie,emocje nie samowite!! lubię jak mi poprawiacie humor a takie wiadomości mogą tylko przysporzyć uśmiech i radość!!! Gorące Całuski !!!
ewapop3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 09:06   #1126
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

fakt..jakiś szczesliwy ten wątek
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 09:31   #1127
aaanastazja
Przyczajenie
 
Avatar aaanastazja
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 10
Dot.: In Vitro

Witajcie dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć, czy mogę?

Podczytuję Was czasem i w związku z tym, że TEN dzień jest coraz bardziej realny i jest coraz bliżej to chyba pora się odezwać.

Moja historia, jak pewnie i Wasze jest dość długa. Starania rozpoczęliśmy w czerwcu 2012, na początku 2013 rozpoczęliśmy poszukiwania przyczyny braku ciąży, po długich i różnych przygodach we wrześniu miałam laparoskopię która jednoznacznie określiła, że lewy jajowód mam niedrożny. Później byłam stymulowana clo, co też nic nie dało, bo owulacja z prawego jajnika występuje niestety bardzo rzadko.

W lutym zgłosiliśmy się do refundowanego IVF i (mówiąc w skrócie) od razu zostaliśmy zakwalifikowani niestety podczas badania okazało się, że po stymulacji została mi wielka torbiel w lewym jajniku, więc zamiast zaczynać od razu procedurę to kolejny cykl musiałam brać tabletki na pozbycie się torbieli. No i ten cykl właśnie dobiega końca. Mam nadzieję, że za kilka dni okaże się, że torbiel pięknie zniknęła i rozpoczniemy działania.

Czyli na początek wyciszanie.

I tu moje pierwsze pytanie: ile u Was trwało wyciszanie tabletkami anty? Cały cykl? I od czego to zależy?

Tak bym chciała być już bliżej transferu. Jestem taka podekscytowana i szczęśliwa, że ktoś był tak mądry i wymyślił tą metodę jednocześnie dając nam ogromną szansę.

Oczywiście trzymam za wszystkie kciuki i tak się cieszę, gdy czytam o pozytywnych betach. Mam nadzieję, ze i ja kiedyś dołączę do tych szczęśliwców.
aaanastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 13:03   #1128
kwitka13
Zadomowienie
 
Avatar kwitka13
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 290
Dot.: In Vitro

To ja się przyłączę jak tu takie dobre fluidy.


Lineczko

Jestem już po jednym ivf - 5 zarodków, 3 transfery (dwa mrożone) -niestety klapa.
Jutro mam biopsję endometrium i w kolejnym cyklu transfer naszego jedynego zarodka.
Będę śledzić i trzymać kciuki
__________________
żona od 02-12-2000
mój największy skarb 02-03-2001
moja kolejna wielka miłość 05-01-2015
„Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!”
S.I. Witkiewicz
kwitka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 14:22   #1129
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cześć Dziewczyny!
Wow! Super wieści macie!
linka od początku miałam przeczucie ze Ci sie uda! A czasami miewam takie dziwne przeczucia
taksonu ściskamy kciuki z całej siły!!!
yssmay jak dasz radę to daj znać co u Ciebie cały czas myślami wracam do Ciebie. Mam wielka nadzieje, ze po tych przeżyciach z podróżą teraz już oki
Anastazja i kwitek13 witamy
Kasia ruda pięknie tak zazdroszczę i gratuluje szczęściaro! Cudny chłopak rośnie w brzuszku u mamy. Macie już imię? Czy za wcześnie sie pytam?

Dziewczyny ja byłam w strasznym stresie i niepewnosci czy damy radę przed świętami zrobić procedurę czy na pewno jestem psychicznie gotowa itd. Zreszta pisałam wam to wcześniej i wspieralyscie mnie dziś byłam u gina przy 14 tabletce antyków i już mam odstawiać i od poniedziałku menopur w dawcę 150 i w pt kontrola! Aaaaaaa!! Pliz dajcie znać ile i jakich leków bralyscie. Wiem jak to szło u antoniny bo fajnie napisałaś to kilka stron temu i widzę ze moja chyba taka sama jak twoja pierwsza

kasia rudamiałaś w Invimedzie robione amh? Bo mi nie robili, nie wiem czy to dobrze. A kiedy kazali robić te posiewy z pochwy i szyjki czy Cię to ominęło? I jeszcze pytanie kiedy podpisywałam zgodę na IVF. My kilka miesięcy temu dostaliśmy do zapoznania sie, ale jeszcze nie kazali nam podpisywać. Zapomniałam sie dziś o to zapytać.

Uff chyba wszystko! Dzięki za to, ze jesteście i jeszcze raz gratulacje i buziaki!!

Edytowane przez alcia
Czas edycji: 2014-03-27 o 14:24
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 14:44   #1130
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Alcia nie pamiętam, jak z tym amh było...tyle razy mi tą krew pobierali przed i w czasie stymulacji, ja nawet nie odbierałam tych wyników, lekarz je w kompie podglądał, więc nawet nie wiem... ja gdzieś w okolicy końca listopada opisywałam tu na forum dokładnie moją stymulację, miałam 3 różne rodzaje zastrzyków, menopur po 175 chyba plus dwa jakieś inne... już mi się to miesza, ale parę stron wcześniej jest to dokładniutko opisane Uwielbiam to w Invimedzie, w piątek kontrola, w środę będzie punkcja, a w następny piątek transfer oni to tak mają poukładane, oczywiście, jeśli się prawidłowo na leki reaguje. I bardzo dobrze, że tak szybko Ci to ruszyło, ja to się czułam jak na karuzeli, nie było czasu nawet się porządnie zestresować i było już po wszystkim . Ja miałam badania (stopień czystości i cytologię) aktualne i bardzo dobre, więc lekarz nie kazał mi ich powtarzać, ani robić posiewu. Lekarz i rejestracja Ci przypomną o tej zgodzie w stosownym momencie, my chyba własnie w piątek przy kontroli stymulacji to podpisywaliśmy wszystko. To im na tym zależy, muszą mieć papiery w porządku, bez tego nie mogą ci zabiegu zrobić. U mnie rośnie mały Maksym

Kwitka witaj, właśnie wczoraj pisałam, że jesteśmy jakieś farciarskie dobrze, że macie mrozaczka jeszcze, będę trzymać kciuki za pozytywny transfer. A czemu masz robić tę biopsję?

Aanastazja
hej dobrze, że napisałaś, razem zawsze raźniej, szczególnie w takiej wyjątkowej sytuacji, jaką jest in vitro. U mnie wyciszanie trwało 18 dni, potem odstawiłam antki i zaczęłam się kłuć. Myślę, że jesteś dość blisko transferu, jeśli torbiel ładnie się wchłonie, to w ciągu miesiąca możesz mieć to za sobą ja też miałam torbiel, znalezioną na koniec ostatniego cyklu przed wyciszeniem, ale zniknęła- sama się wchłonęła przy okresie lub antki ją zniszczyły, ale jak poszłam do lekarza rozpisywać stymulację, to już jej nie było bądź dobrej myśli.

Takaona czekam na wieści!

Alcia znalazłam i przeklejam, żebyś nie szukała: Pierwszy miesiąc (18 dni) po podjęciu decyzji brałam tabletki antykoncepcyjne, żeby wyciszyć pracę jajników. Potem zastrzyki. Cała stymulacja trwała u mnie 9 dni: menopur (8 dawek), cetronide (4 dawki, brałam razem z menopurem od 6 dnia), a na koniec jeden zastrzyk z choragonu. Dzień później miałam pobranie (15 komórek), a po 2 dobach transfer dwóch zarodków. I jeszcze dwa mamy zamrożone. Po 12 dniach test ciążowy- pozytywny.

Edytowane przez kasia_ruda
Czas edycji: 2014-03-27 o 14:48
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:19   #1131
kwitka13
Zadomowienie
 
Avatar kwitka13
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 290
Dot.: In Vitro

Dziękuję za przywitanie

Biopsja endometrium zrobiona w cyklu poprzedzającym transfer wspomaga zagnieżdżanie zarodka. Miałam już wcześniej robioną ale wtedy nie pomogła - może tym razem się uda.
Mrożaka mamy, bo po w trakcie stymulacji bardzo skakał mi progesteron i była obawa, że już zdążył niekorzystnie wpłynąć na endometrium i zarodek mógłby się nie przyjąć - woleliśmy nie ryzykować. To byłam moja druga stymulacja.
__________________
żona od 02-12-2000
mój największy skarb 02-03-2001
moja kolejna wielka miłość 05-01-2015
„Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!”
S.I. Witkiewicz
kwitka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:07   #1132
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Kwicia teraz sie uda!!!!! Zobczysz!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:20   #1133
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość

Alcia znalazłam i przeklejam, żebyś nie szukała: Pierwszy miesiąc (18 dni) po podjęciu decyzji brałam tabletki antykoncepcyjne, żeby wyciszyć pracę jajników. Potem zastrzyki. Cała stymulacja trwała u mnie 9 dni: menopur (8 dawek), cetronide (4 dawki, brałam razem z menopurem od 6 dnia), a na koniec jeden zastrzyk z choragonu. Dzień później miałam pobranie (15 komórek), a po 2 dobach transfer dwóch zarodków. I jeszcze dwa mamy zamrożone. Po 12 dniach test ciążowy- pozytywny.
Dzięki Kasiu za wszystkie informacje! Jesteś złota

Sorki, ze zawracam głowę, ale czytam posty wstecz i widzę, ze niektóre z Was brały przed stymulacja gonapeptyl. Czy to złe ze ja nie dostałam? Trochę sie boje ze moja ginekolog mogła z nadmiaru pacjentów o czymś zapomnieć ale chyba nie?

Edytowane przez alcia
Czas edycji: 2014-03-27 o 18:30
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:41   #1134
takaona1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: In Vitro

Dziewczynki... niestety... nie udało się.... Ręce mi opadły do samej ziemi...
takaona1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:44   #1135
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Alcia ja nie miałam podawanego. Tylko yasminelle.

Takaona1983 tak mi przykro naprawdę wierzyłam, że się uda.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:19   #1136
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

takaona tak mi przykro ale nie poddawaj sie! Wiele z nas przez to przechodziło i będzie przechodzić. W końcu każda z nas ma chyba około 20-30 % szansy. Ja mam przeczucie ze u mnie tez sie nie uda

Ale następnym razem moze sie uda! Nie daj sie! Na pewno któregoś dnia nasze trudy zostaną wynagrodzony dwoma krechami i potem ślicznym bobasem! Tylko musimy sie więcej napracować niż inne dziewczyny.

Kasia ruda nie znam sie, ale czy dobrze rozumiem, ze mialas krótki protokołu i tak samo ja? Dzięki za szybkie odpowiedzi.
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:32   #1137
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
takaona tak mi przykro ale nie poddawaj sie! Wiele z nas przez to przechodziło i będzie przechodzić. W końcu każda z nas ma chyba około 20-30 % szansy. Ja mam przeczucie ze u mnie tez sie nie uda

Ale następnym razem moze sie uda! Nie daj sie! Na pewno któregoś dnia nasze trudy zostaną wynagrodzony dwoma krechami i potem ślicznym bobasem! Tylko musimy sie więcej napracować niż inne dziewczyny.

Kasia ruda nie znam sie, ale czy dobrze rozumiem, ze mialas krótki protokołu i tak samo ja? Dzięki za szybkie odpowiedzi.
Działam z telefonu, dostaję powiadomienia, więc mogę działać momentalnie chyba miałam krótki, ale w sumie lekarz nam tak tego nie nazywał, ja też się nie dopytywałam o nazwę, ale miałam od momentu początku stymulacji do transferu 13 dni chyba, więc w porównaniu z niektórymi dziewczynami to było krótko.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:36   #1138
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Dzięki za odpowiedź
Tez zainstalowalam na tel tego tapatalka, ale nie za bardzo kumam jak go obsługiwać. Chyba już za stara albo za tępa jestem
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:42   #1139
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiu za wszystkie informacje! Jesteś złota

Sorki, ze zawracam głowę, ale czytam posty wstecz i widzę, ze niektóre z Was brały przed stymulacja gonapeptyl. Czy to złe ze ja nie dostałam? Trochę sie boje ze moja ginekolog mogła z nadmiaru pacjentów o czymś zapomnieć ale chyba nie?
Ja brałam 11dni gonapeptyl ;-) on wycisza przysadkę przed stymulką. Stosuje sie w dlugim protokole przy endometriozie





Cytat:
Napisane przez takaona1983 Pokaż wiadomość
Dziewczynki... niestety... nie udało się.... Ręce mi opadły do samej ziemi...
Jaka beta????ktory dpt???


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:43   #1140
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Jak znadziesz wizaż i się zalogujesz, to automatycznie powinny ci się pojawić fora, na których jesteś aktywna.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 15:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.