In Vitro - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 16:42   #1171
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

A mnie troszke martwi bolący brzuch od wczoraj - z przerwami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:45   #1172
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

A jak cię boli? Ogólnie to dopóki nie jest to ostry ból, nie ma plamienia i ból noe utrudnia funkcjonowania, to ... trzeba się do niego przyzwyczaić, w najbliższych miesiącach ciągle gdzieś coś będzie bolało, macica się rozciaga, później przesuwa w górę... jeśli się martwisz, skontaktuj się z lekarzem, ale tak jak napisałam, póki nie ma krwawienia, nie ma co panikować.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:47   #1173
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

patka
Dzięki za wiadomość o witaminkach

yssmay myśle tak samo jak kasia ruda to nie jest porażka bo zarodeczki są i czekają, wiadomo, ze przykro, ale cała ta sytuacje zwiększa wasza szanse w następnym cyklu. Zreszta mam wrażenie, ze Ty sama masz do tego dobre podejście i wiele nie trzeba mowić w ogóle podziwiam Cię bo uważam, ze to co robisz jest bardzo odpowiedzialne w następnym cyklu IVF będzie na pewno lepiej

pandorcia daj znać jak w pon! Trzymam kciuki za duża liczbę komóreczki!

takaona myśle ze te dwa cykle minął Ci szybko jak z bicza strzelił i nim sie obejrzysz będziesz znowu czekać na test!

A dziewczyny czytalyscie? Ja sie aż popłakałam. Mam wrazenienie ze to w stu procentach to co czuja kobiety w naszej sytuacji!

http://www.nasz-bocian.pl/do_leakrza
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:06   #1174
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
A jak cię boli? Ogólnie to dopóki nie jest to ostry ból, nie ma plamienia i ból noe utrudnia funkcjonowania, to ... trzeba się do niego przyzwyczaić, w najbliższych miesiącach ciągle gdzieś coś będzie bolało, macica się rozciaga, później przesuwa w górę... jeśli się martwisz, skontaktuj się z lekarzem, ale tak jak napisałam, póki nie ma krwawienia, nie ma co panikować.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Kłucie,pulsowanie,nie podobne nawet do @. Do zniesienia ale strach jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:12   #1175
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Kłucie,pulsowanie,nie podobne nawet do @. Do zniesienia ale strach jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie kłuje często, a na samym poczatku miałam taki ból kłujący aż promienujący do odbytu bardzo często, myślę że to coś naturalnego, w końcu bardzo się nam tam wszystko w środku zmienia. Jesteś na nospie?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:19   #1176
takaona1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: In Vitro

Dziękuje Wam moje drogie za słowa wsparcia. Dzisiaj juz trochę mi lepiej , do wczoraj czułam sie nienajlepiej ale wyryczalam juz z siebie wszystko co mogłam i jakaś taka ulgę poczułam. Wiem na pewno ze mam wsparcie w mężu , stara sie mnie pocieszyć i jest przy mnie cały czas. Powiedzcie mi kochane jak to jest bo rożne rzeczy juz czytam- czy przy drugiej próbie statystycznie sa wyższe czy niższe szanse? Jedni piszą tak, inni inaczej, a ja nie wiem komu wierzyć... Zrobiłam ten słynny ivf predict test i faktycznie teraz wychodzi mi niżej niż przed pierwsza próba... Mam tylko nadzieje ze ten test to bajeczka...
takaona1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:32   #1177
kwitka13
Zadomowienie
 
Avatar kwitka13
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 290
Dot.: In Vitro

Hej
Nie pisałam, bo po piątkowej biopsji niezbyt dobrze się czułam. Dziś już ok, więc wracam do żywych.
takaona bardzo mi przykro, niestety niewielkie mamy szanse, więc porażki są wliczone w tą walkę. W końcu się oda!

Co do diety to jak przed pierwszą stymulacją dość mocno stosowałam się do diety z forum bociana i mieliśmy 5 zarodków (amh 0.19) przy drugiej stymulacji trochę odpuściłam i zarodek 1 (amh przy nowych odczynnikach 0.28 czyli realnie ok 0.14). Nie wiem na ile miało to wspływ ale myślę, że nie zaszkodzi.

yssmay nie wiem czy pisałaś wcześniej ale możesz mi napisać dlaczego zdecydowaliście się na pgd?
__________________
żona od 02-12-2000
mój największy skarb 02-03-2001
moja kolejna wielka miłość 05-01-2015
„Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!”
S.I. Witkiewicz
kwitka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 18:36   #1178
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mnie kłuje często, a na samym poczatku miałam taki ból kłujący aż promienujący do odbytu bardzo często, myślę że to coś naturalnego, w końcu bardzo się nam tam wszystko w środku zmienia. Jesteś na nospie?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Biorę no spe 3x1 i magnez 3x2

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:53   #1179
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez takaona1983 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam moje drogie za słowa wsparcia. Dzisiaj juz trochę mi lepiej , do wczoraj czułam sie nienajlepiej ale wyryczalam juz z siebie wszystko co mogłam i jakaś taka ulgę poczułam. Wiem na pewno ze mam wsparcie w mężu , stara sie mnie pocieszyć i jest przy mnie cały czas. Powiedzcie mi kochane jak to jest bo rożne rzeczy juz czytam- czy przy drugiej próbie statystycznie sa wyższe czy niższe szanse? Jedni piszą tak, inni inaczej, a ja nie wiem komu wierzyć... Zrobiłam ten słynny ivf predict test i faktycznie teraz wychodzi mi niżej niż przed pierwsza próba... Mam tylko nadzieje ze ten test to bajeczka...
Nie wierz w takie rzeczy, jak komputer może liczyć coś takiego z sensem... to jak horoskop trochę. Trudno w ogóle spekulować o szansach w procentach, bo tak wiele czynników ma wpływ na powodzenie, że właściwie nie da się ich ująć w takich wyliczeniach. Moja klinika podawała gdzieś, że mają 52 proc sukcesu u kobiet poniżej 30 roku życia, ale to czysta statystyka, ja się liczę jako sukces, ale dziewczyna po pięciu nieudanych liczy się jako jedna osoba... więc wychodzi 1:1. Twoje drugie podejście będzie wymagało stymulacji od nowa, czy macie mrozaczki? Przepraszam, nie pamiętam jakoś...
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:20   #1180
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Nie wierz w takie rzeczy, jak komputer może liczyć coś takiego z sensem... to jak horoskop trochę. Trudno w ogóle spekulować o szansach w procentach, bo tak wiele czynników ma wpływ na powodzenie, że właściwie nie da się ich ująć w takich wyliczeniach. Moja klinika podawała gdzieś, że mają 52 proc sukcesu u kobiet poniżej 30 roku życia, ale to czysta statystyka, ja się liczę jako sukces, ale dziewczyna po pięciu nieudanych liczy się jako jedna osoba... więc wychodzi 1:1. Twoje drugie podejście będzie wymagało stymulacji od nowa, czy macie mrozaczki? Przepraszam, nie pamiętam jakoś...
Mi liczyli procenty i byłam przerazona ze w ogole jakie cos jest!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:46   #1181
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
A mnie troszke martwi bolący brzuch od wczoraj - z przerwami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie bój żaby. Proszę się nie stresować. Chociaż wiem, że to trudne jest. A kiedy masz termin USG?

Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
yssmay nie wiem czy pisałaś wcześniej ale możesz mi napisać dlaczego zdecydowaliście się na pgd?
Tak pisałam wcześniej. U nas In vitro jest właśnie spowodowane PGD. Robimy je aby wykluczyć zarodki obarczone moją chorobą genetyczną - wrodzona łamliwość kości. Bo poza tym jesteśmy z mężem zdrowi i możemy mieć dzieci i nie mamy problemów z płodnością.

U mnie cisza po burzy, odpoczywanie, cały dzień na kanapie. Muszę jeszcze brać przez tydzień luteinę podjęzykowa, świństwo okropniaste. I sutki szalenie obolałe .
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 21:54   #1182
takaona1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Nie wierz w takie rzeczy, jak komputer może liczyć coś takiego z sensem... to jak horoskop trochę. Trudno w ogóle spekulować o szansach w procentach, bo tak wiele czynników ma wpływ na powodzenie, że właściwie nie da się ich ująć w takich wyliczeniach. Moja klinika podawała gdzieś, że mają 52 proc sukcesu u kobiet poniżej 30 roku życia, ale to czysta statystyka, ja się liczę jako sukces, ale dziewczyna po pięciu nieudanych liczy się jako jedna osoba... więc wychodzi 1:1. Twoje drugie podejście będzie wymagało stymulacji od nowa, czy macie mrozaczki? Przepraszam, nie pamiętam jakoś...
Hej,
Niestety nie mamy mrozaczkow cały cykl od nowa ... Mam tylko nadzieje ze moja wydajność do produkcji jajeczek nie wyczerpała sie zbyt i naprodukuje conajmniej tyle samo albo wiecej mam tez nadzieje ze ta druga próba bedzie szczęśliwa ...
takaona1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 06:19   #1183
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Yssmay usg dopiero koło 16 kwietnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 12:41   #1184
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Linka i jak tam się czujesz?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 12:42   #1185
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Linka i jak tam się czujesz?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
tak samo czyli nic poza lekkim bolem takim nie wiadomo czy to klucie czy pulsowanie czy ciagnięcie
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 12:47   #1186
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

No czyli dobrze, jeśli się nie pogarsza, znaczy, że tak ma być

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:15   #1187
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

No więc u mnie sytuacja jest taka, że mam 5 pęcherzyków, każdy różnej wielkości od 19 do 12 mm i dostałam jeszcze zastrzyki na 2 dni a w środe mam wziąć ten taki ovritelle czy jakoś tak i w piątek o 7:30 mam punkcję. Trochę się boję, ale przecież to nic nie boli.
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:43   #1188
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Pandorcia84 Pokaż wiadomość
No więc u mnie sytuacja jest taka, że mam 5 pęcherzyków, każdy różnej wielkości od 19 do 12 mm i dostałam jeszcze zastrzyki na 2 dni a w środe mam wziąć ten taki ovritelle czy jakoś tak i w piątek o 7:30 mam punkcję. Trochę się boję, ale przecież to nic nie boli.
Nic a nic nie boli!!!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 21:53   #1189
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Pandorcia nie bój się, punkcja to kaszka z mleczkiem uśpią cię i obudzisz się po wszystkim, a o 12 będziesz już w domu

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 22:06   #1190
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Ja to się cieszę, że to będzie piątek, bo przynajmniej sobie potem w łikend odpocznę po tym wszystkim
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 22:07   #1191
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Jak w pt.punkcja, to kiedy transfer?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 22:53   #1192
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Jak w pt.punkcja, to kiedy transfer?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Lekarz mówił, że 5 dni czekają do transferu, wiec chyba jakoś wtorek wtedy.
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 09:31   #1193
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Pandorcia84 Pokaż wiadomość
Lekarz mówił, że 5 dni czekają do transferu, wiec chyba jakoś wtorek wtedy.
jak jest mało zarodków dobrze rokujących to przesuwają zazwyczaj na 2 lub 3cią dobę po zapłodnieniu bo nie wiadomo czy do 5 dotrwają..ja tak mialam. Miałam mieć transfer w 5 a zadzwonili ze jednak w 3ciej a reszte zostawią do 5 i co pozostanie to zamrożą
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 11:07   #1194
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
jak jest mało zarodków dobrze rokujących to przesuwają zazwyczaj na 2 lub 3cią dobę po zapłodnieniu bo nie wiadomo czy do 5 dotrwają..ja tak mialam. Miałam mieć transfer w 5 a zadzwonili ze jednak w 3ciej a reszte zostawią do 5 i co pozostanie to zamrożą
Kto wie, może i tak będzie, ciężko powiedzieć. Pewnie to już dopiero po kilku dniach po punkcji się dowiem.
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:16   #1195
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Co do diety to jak przed pierwszą stymulacją dość mocno stosowałam się do diety z forum bociana i mieliśmy 5 zarodków (amh 0.19) przy drugiej stymulacji trochę odpuściłam i zarodek 1 (amh przy nowych odczynnikach 0.28 czyli realnie ok 0.14). Nie wiem na ile miało to wspływ ale myślę, że nie zaszkodzi
Dzięki za wiadomość. Jakoś moja dr mało mi sama z siebie mówi a ja zapominam sie zapytać i potem tak dziwnie sie czyje i szukam u Was odpowiedzi.

patka dzięki za info o witaminkach

takaona ja jestem wewnętrznie przekonana, ze za każdym razem mamy taka sama szanse. Ale tez wierze, ze to jak rzut moneta, raz orzeł raz reszka i pomimo tego ze moze sie zdarzyć kilka pod rząd reszka to raczej sie nie trafia albo bardzo rzadko czyli kolejnym razem powinno być lepiej!

pandorcia powodzenia w piątek! Ty masz punkcje, a ja kontrolę stymulacji czyli pewnie jakiś tydzień półtora za Tobą jestem

Wiecie ja cały czas myśle o tym swoim leczeniu, stymulacji i porównuje mój sposób leczenia do waszego i dziwniejsze i to wychodzi. Napisałam pytanie na naszym bociania do prof Szamotowicza o mojej stymulacji i dostałam odpowiedz "nie mam pojęcia, nie rozumiem tak dziwnego leczenia". on to zgłupiałem boje sie ze nie wyjdzie mi przez to za takie to inne, dziwne i będziemy cała cieżko zbierania kasę kompletnie do tylu z powodu jakiegoś błędu/pomyłki/przetoczenia

linka jak samopoczucie dziś? Zazdroszczę ze masz już wątek mamusiowy grudniowy

Edytowane przez alcia
Czas edycji: 2014-04-01 o 17:22
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:18   #1196
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Dzięki za wiadomość. Jakoś moja dr mało mi sama z siebie mówi a ja zapominam sie zapytać i potem tak dziwnie sie czyje i szukam u Was odpowiedzi.

patka dzięki za info o witaminkach

takaona ja jestem wewnętrznie przekonana, ze za każdym razem mamy taka sama szanse. Ale tez wierze, ze to jak rzut moneta, raz orzeł raz reszka i pomimo tego ze moze sie zdarzyć kilka pod rząd reszka to raczej sie nie trafia albo bardzo rzadko czyli kolejnym razem powinno być lepiej!

pandorcia powodzenia w piątek! Ty masz transfer, a ja kontrolę stymulacji czyli pewnie jakiś tydzień półtora za Tobą jestem

Wiecie ja cały czas myśle o tym swoim leczeniu, stymulacji i porównuje mój sposób leczenia do waszego i dziwniejsze i to wychodzi. Napisałam pytanie na naszym bociania do prof Szamotowicza o mojej stymulacji i dostałam odpowiedz "nie mam pojęcia, nie rozumiem tak dziwnego leczenia". on to zgłupiałem boje sie ze nie wyjdzie mi przez to za takie to inne, dziwne i będziemy cała cieżko zbierania kasę kompletnie do tylu z powodu jakiegoś błędu/pomyłki/przetoczenia
Alcia, ale co jest dziwnego w twojej stymulacji? Jakie masz zastrzyki? Ja uważam, że musimy zaufać lekarzowi prowadzącemu, bo inaczej przyszłoby zwariować...

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:36   #1197
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Ja trochę idę podobnie to Ciebie, ale jednak inaczej.

1 dc pierwsza tabletka antyków i tak do 14 tabletki. Potem gin kazał mi nie brać dalej tabletek czyli odstawić (to było w pt, czyli tabletki do czw) i od pon menopur w dawcę 150. Z tym, ze w przed antykami nie miałam badania ginekologicznego ani usg ani badania hormonów (ostatnie z przed 3 miesięcy) a ja mam długie i nieregularne cykle pomimo tego ze leczymy sie z powodu słabego nasienia. Martwi mnie to czy te tabletki były wystarczające do wyciszenia, dlaczego żadnego zastrzyku na wyciszenia mi nie dała? Czy teraz nie powinnam brać czegoś na to aby mi pęcherzyki nie pękły przed czasem? I to ze te zastrzyki z menopuru powiedziała żeby brać od pon bez względu na to czy dostanę okres/plamienie czy nie, dokładnie powiedziała "jak nie to dobrze, a jak będzie to drugie dobrze". A czytałam, ze tobie dr D mówi aby brać od dnia następnego po krwawienie gdy do 15 tak? A jak po 15 to jeszcze dzień dalej, tak? Marwi mnie to, ze menopur to lh i fsh, a ja mam kontrole w pt tylko estradiolu. Coś nie mam zaufania do tej babki

Edytowane przez alcia
Czas edycji: 2014-04-01 o 17:37
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 18:26   #1198
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Alcia ja się tak nie znam na tym, rzeczywiście dziwnie wygląda to, że ci nie zrobiła usg. Co do wyciszenia, moje trwało tylko 4 dni dłużej... Z drugiej strony to dobra klinika, która ma naprawdę niezłe wyniki, więc ci lekarze wiedzą, co robią. Każdy z nich ma jakąś swoją metodę już wprowadzoną i one się między sobą różnią. Skoro macie niskie parametry nasienia, to pewnie zrobią wam to nacinanie, to też podnosi skuteczność. Spisuj wszystkie pytania na kartce od razu jak przyjdą ci do głowy i na wizycie kontrolnej zadaj je wszystkie (rozumiem, że w piątek masz pobranie krwi i wizytę?). Płacisz ogromne pieniądze i ona musi ci odpowiedzieć i rozwiać twoje wątpliwości. Ja tak od samego początku robię z naszym lekarzem, bo wiesz, że on też należy do małomównych póki co nie denerwuj się, doczekaj spokojnie do piątku do kontroli, nic ci na pewno wcześniej nie pęknie, pęcherzyki aż tak szybko nie dojrzeją. Nerwy ci teraz niepotrzebne.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:07   #1199
takaona1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: In Vitro

Cześć Dziewczyny, jak dziś samopoczucie? Ja mam mega mega mega @, jeszcze takiego czegoś nie miałam... aż się zaczynam zastanawiać czy to wszystko normalne... no ale może po tych hormonach i różnych zabiegach tak być musi... Byłabym wdzięczna, gdyby któraś z Was mających podobne doświadczenia do mnie doradziła, czy już powinnam gnać do gina, czy może poczekać nieco... A tak na marginesie- czy po jednym cyklu in vitro może zmaleć AMH? jak myślicie?
takaona1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:36   #1200
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Alcia ja się tak nie znam na tym, rzeczywiście dziwnie wygląda to, że ci nie zrobiła usg. Co do wyciszenia, moje trwało tylko 4 dni dłużej... Z drugiej strony to dobra klinika, która ma naprawdę niezłe wyniki, więc ci lekarze wiedzą, co robią. Każdy z nich ma jakąś swoją metodę już wprowadzoną i one się między sobą różnią. Skoro macie niskie parametry nasienia, to pewnie zrobią wam to nacinanie, to też podnosi skuteczność. Spisuj wszystkie pytania na kartce od razu jak przyjdą ci do głowy i na wizycie kontrolnej zadaj je wszystkie (rozumiem, że w piątek masz pobranie krwi i wizytę?). Płacisz ogromne pieniądze i ona musi ci odpowiedzieć i rozwiać twoje wątpliwości. Ja tak od samego początku robię z naszym lekarzem, bo wiesz, że on też należy do małomównych póki co nie denerwuj się, doczekaj spokojnie do piątku do kontroli, nic ci na pewno wcześniej nie pęknie, pęcherzyki aż tak szybko nie dojrzeją. Nerwy ci teraz niepotrzebne.
Dzięki Kasiu. Tak w pt rarno idę na badanie krwi estradiolu i zastanawiam sie czy jeszcze za jakieś badanie dopłacić, a po 15 na wizytę. Moja mama tez mnie tak uspokaja jak Ty, ze jednak trzeba mieć do nich zaufanie. Ale ja mam jakiś program w głowie ze pójdzie źle i sie stałe nakręcam teraz sie boję, że źle robię zastrzyki (niestety położne pokazały mi tylko w pt "na sucho").


Co do AMH to nie wiem bo mi w ogóle tego badania nie zlecili ale wydaje mi sie, ze raczej nie tak bardzo sie zmienia? Moze oisza dziewczyny, które miały kilka podejść.

Myśle, ze moze tak bolec okres bo tych naszych przejściach. Wiadomo nie jest to nic przyjemnego, ale chyba trzeba to przetrwać. Moze panadol femina, mi pomaga. Pewnie dopóki nie masz gorączki to raczej ok. Ja miewam takie okresy bez tabletek, ze dwa dni bym z łóżka nie wstawała. A jak biorę tabletki to mam migreny. Teraz tez mi lep pęka aż cieżko w pracy sie skupić.
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 15:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.