In Vitro - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 19:41   #1471
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

kurcze tyle tu dobrych wieści
każdej z was się udaje coś czuję ,że nie pasuje do tego wątku
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:44   #1472
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
kurcze tyle tu dobrych wieści
każdej z was się udaje coś czuję ,że nie pasuje do tego wątku
Dziewczyno! Jakie głupoty! Pasujesz jak ulał! To szczęśliwy wątek Twoje starania na pewno beda wynagrodzony ślicznym bobasem. Trzymam kciuki!
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:45   #1473
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Ledwo wierze w to wszystko! Chyba tez uwierzę gdy bedą jakieś objawy, albo kiedy zacznie kopać(o!!!) to wtedy na pewno

5 maja mam przyjść do dr Z



Wiem co czujesz! Ja tez tu czytałam, ze dziewczynom sie udaje i strasznie sie cieszylam i jednocześnie strasznie sie bałam, ze mi zabraknie tego szczęścia. A tu taki numer!

Na pewno będzie sie musiało udać! Nie poddawaj sie! Dopinguje Twoje śnieżynki. Pamiętaj, ze czasami z bardzo dziwnych zarodków wychodzą piękne dzieci bo to w sumie magia, a rankingi i skale tylko sobie, a zycie swoimi torami.

U nas pierwsze IVF i jeden zarodek. Dr proponowała dwa ale ja panicznie sie boje ryzyka jakie niesie ze sobą ciąża mnoga. Wcześniejszy poród, cesarka. Brrr! Nie na moje nerwy! I tak sobie myślałam, ze jak jeden sie nie przyjmie to moze tez dlatego, ze śluzówka macicy nie taka jak trzeba, wiec drugi tez by sie nie przyjął. A moze w następnym miesiącu będzie grubsze, lepsze to endometrium?

Teraz sie cieszę, ze wzięłam jednego, a reszta do lodówki

Chciałabym Wam jeszcze napisać, ze my mieliśmy nawet nie ICSI, a IMSI. I na forum novum czytałam, ze sa rożne opinie tez negatywne na ten temat i sie zastanawiałam czy nas nie naciągają na jakieś procedury. Ale teraz świecie wierze, ze to dzięki tej metodzie mamy taki wynik! Mój maz ma tak złe wyniki, ze musieliśmy wcześniej mrozie i dopiero po zamrożenie plemników podchodzilismy do in vitro bo było ryzyko, ze w świeżym nic nie będzie i trzeba będzie mrozie komórki (co idzie gorzej niż zarodki). Dopiero w drugim podejściu cudem udało sie cos zamrozić. A z 9 moich dojrzałych komórek (13 pobranych) mamy 6 zarodków, jeden w brzuchu i piec w lodowce kurczę doceniam ten invimed! Szacun!


Wcześniej sprawdziłam datę na kalbi.pl i wychodził sylwester a na mamzone.pl, ciążowy.pl edziecko.pl wychodzi 3 stycznia! Nie wiedzie jak mi ulżyło pomimo tego, ze nie wiadomo czy wszystko przebiegnie dobrze, ale ważne ze jest mini szansa na początek roku pozdrawiam wszystkie mamusie z końca roku bo to na pewno tylko moja schiza i kompleksy :tak:
Licz 38 tygodni do przodu od transferu, tak mi liczyli, a miałyśmy w tym samym wieku zarodki a co do końca i początku roku, to nie martw się tym tak bardzo. Teraz szkoły naprawdę indywidualizują podejście do ucznia i bierzemy takie rzeczy pod uwagę.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:50   #1474
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
yssmay: teraz, jak tak czytam, to skojarzylam, ze pisalas o Twojej chorobie na innym watku. przepraszam, ale duzo tych dziewczyn i czasem mi sie myli. a ten orlof nie jest do wykorzystania na caly rok? bo w Danii tez sa pieniazki na wakacje od maja do maja, ale mozna je podzielic na wakacje, wielkanoc, gwiazdke itd.
dziewczyny, ktorym sie udalo: gratulacje!!!
No niestety wypłacają tylko w maju. A też się go zbiera od maja do maja. Nie ma możliwości dzielenia. Podobno w bardzo wyjątkowych wypadkach można poprosić o wcześniejszą wypłatę. Będziemy starać się w związkach zawodowych o jakieś wsparcie.

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
kurcze tyle tu dobrych wieści
każdej z was się udaje coś czuję ,że nie pasuje do tego wątku
Zaraz dostaniesz . Ja też jeszcze w ciąży nie jestem, czekam dzielnie na swoją kolej. Nie dołować mi się tu proszę!
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:59   #1475
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Licz 38 tygodni do przodu od transferu, tak mi liczyli, a miałyśmy w tym samym wieku zarodki a co do końca i początku roku, to nie martw się tym tak bardzo. Teraz szkoły naprawdę indywidualizują podejście do ucznia i bierzemy takie rzeczy pod uwagę.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Dzięki Kasiu! Ale dzieci do jednej klasy dalej chodzą od stycznia do grudnia, prawda? Bo ktoś mi mówił, ze od i do września, ale to chyba nie u nas w Polsce prawda? Licząc 38 tygodni od transferu wychodzi początek stycznia

O matko! Teraz tylko aby był pęcherzyk, a potem serduszko dużo stresu! Rozumiem Twoja rozpacz jak spadła troszkę beta chyba bym wolała mieć od razu ujemną, niż poczuć, ze wyszło, a potem szybko klapa


Dziewczyny! Trzymam za wszystkie przyszłe mamusie kciuki
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:11   #1476
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiu! Ale dzieci do jednej klasy dalej chodzą od stycznia do grudnia, prawda? Bo ktoś mi mówił, ze od i do września, ale to chyba nie u nas w Polsce prawda? Licząc 38 tygodni od transferu wychodzi początek stycznia

O matko! Teraz tylko aby był pęcherzyk, a potem serduszko dużo stresu! Rozumiem Twoja rozpacz jak spadła troszkę beta chyba bym wolała mieć od razu ujemną, niż poczuć, ze wyszło, a potem szybko klapa


Dziewczyny! Trzymam za wszystkie przyszłe mamusie kciuki
Rocznik cały chodzi razem, myślę, że ten ktoś miał na myśli reformę, która w tym roku wchodzi, zgodnie z nią idą do szkoły do 1.klasy wszystkie siedmiolatki i pół rocznika sześciolatków (z 1.połowy roku). Nasze dzieci będą szły jako sześciolatki do 1.klasy. Ale jako nauczycielka obcująca na codzień z tymi dzieciakami powiem ci, że niektóre sześciolatki są nie tylko większe, ale i mądrzejsze od starszych kolegów i jak w klasie są łączone jedne z drugimi, to czasem trudno odróżnić. A nasze już będą tylko ze swoim rocznikiem

Mi lekarz mówił, że przy ciąży z in vitro jest większe niż przy naturalnej ryzyko porodu przedwczesnego, więc musimy się liczyć z tym, że możemy nie donosić do terminu.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:53   #1477
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
No niestety wypłacają tylko w maju. A też się go zbiera od maja do maja. Nie ma możliwości dzielenia. Podobno w bardzo wyjątkowych wypadkach można poprosić o wcześniejszą wypłatę. Będziemy starać się w związkach zawodowych o jakieś wsparcie.


Zaraz dostaniesz . Ja też jeszcze w ciąży nie jestem, czekam dzielnie na swoją kolej. Nie dołować mi się tu proszę!
dzięki
i na nas musi przyjść pora
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 21:37   #1478
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Alciu, mnie też wyszedł 3 stycznia ale jak to w końcu będzie to nie wiadomo

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 06:19   #1479
ewapop3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 77
Dot.: In Vitro

Dziewczyny Gratuluje!!! Nawet nie przypuszczałam,że w jednym czasie tyle dobrych wiadomości będzie Jestem z Was DUMNA!!! Takie wiadomości podnoszą mnie na duchu i bardzo podbudowują.Wasze szczęście jest moim

nanka - sama nie jesteś bo ja jeszcze nawet stymulacji nie zaczęłam przez te cholerne torbiele a jestem z dziewczynami pół roku i byłam z nimi podczas stymulacji,punkcji i transferu a teraz jestem jak już noszą w brzuszku swoje skarby.
Dziewczyny dają mi wiarę w siebie,że musi się udać a nawet jeżeli nie to musi się udać za II a jak nie to za III.Ściskam mocno i za wszystkie trzymam kciuki jak zwykle!!!

Ja od jutra zaczynam dopiero antyki i oby tym razem było już dobrze!!

Edytowane przez ewapop3
Czas edycji: 2014-04-25 o 06:31
ewapop3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 06:38   #1480
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez ewapop3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Gratuluje!!! Nawet nie przypuszczałam,że w jednym czasie tyle dobrych wiadomości będzie Jestem z Was DUMNA!!! Takie wiadomości podnoszą mnie na duchu i bardzo podbudowują.Wasze szczęście jest moim

nanka - sama nie jesteś bo ja jeszcze nawet stymulacji nie zaczęłam przez te cholerne torbiele a jestem z dziewczynami pół roku i byłam z nimi podczas stymulacji,punkcji i transferu a teraz jestem jak już noszą w brzuszku swoje skarby.
Dziewczyny dają mi wiarę w siebie,że musi się udać a nawet jeżeli nie to musi się udać za II a jak nie to za III.Ściskam mocno i za wszystkie trzymam kciuki jak zwykle!!!

Ja od jutra zaczynam dopiero antyki i oby tym razem było już dobrze!!
Mi też strasznie dłuzyło się to czekanie!
Bo najpierw mój mąż miał operowane żylaki powrózka nasiennego - prawie miesiąc czekaliśmy na termin. Potem trzeba było odczekać 3 miesiąc zrobić kontrolne badanie i zobaczyć co tam. Wyszło tragiczne, gorsze niż przed operacją ale stwierdziliśmy, że jak tendencja spadkowa to trzeba szybko działać. Robiliśmy kolejne badania co miesiąc czekając aż będzie coś do zamrożenia. Udało się! potem czekaliśmy na mój okres co przychodzi kiedy chce. Coś pomiędzy 30 a 46 dni. No normalnie maskara! Myslałam, że nerwowo nie wytrzymam. Ale jakoś się dało.

Wiem co to są torbiele bo miałam na jesieni. Boli Ci od nich brzuch? Mnie strasznie bolało, najgorzej jak pękła i wylało się do brzucha

Trzymaj się! dasz radę
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 06:42   #1481
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

A mnie dziś rano po wypiciu wody złapały mdłości. Nie wymiotowałam, ale byłam bliska. Bardzo mnie to zdziwiło powiem szczerze.
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 07:38   #1482
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Uuu Pandorcia to może znaczyć, że będziesz z tych mocniej wymiotujących :/ byle do końca I trymestru

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 07:54   #1483
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Mi też strasznie dłuzyło się to czekanie!
Bo najpierw mój mąż miał operowane żylaki powrózka nasiennego - prawie miesiąc czekaliśmy na termin. Potem trzeba było odczekać 3 miesiąc zrobić kontrolne badanie i zobaczyć co tam. Wyszło tragiczne, gorsze niż przed operacją ale stwierdziliśmy, że jak tendencja spadkowa to trzeba szybko działać. Robiliśmy kolejne badania co miesiąc czekając aż będzie coś do zamrożenia. Udało się! potem czekaliśmy na mój okres co przychodzi kiedy chce. Coś pomiędzy 30 a 46 dni. No normalnie maskara! Myslałam, że nerwowo nie wytrzymam. Ale jakoś się dało.

Wiem co to są torbiele bo miałam na jesieni. Boli Ci od nich brzuch? Mnie strasznie bolało, najgorzej jak pękła i wylało się do brzucha

Trzymaj się! dasz radę
czekanie jest najgorsze i to poczucie że nie można nic zrobić ale trzeba przetrwać ten czas
Zapisalam się do innej kliniki na konsultacje może będą mieli dla mnie inne pomysły ,może jakieś badania macicy czy coś
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 08:07   #1484
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Uuu Pandorcia to może znaczyć, że będziesz z tych mocniej wymiotujących :/ byle do końca I trymestru

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Chciałam... to mam. Ale jakoś mnie to uspokaja i wprawia w dobry nastrój
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 08:49   #1485
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Pandorcia84 Pokaż wiadomość
Chciałam... to mam. Ale jakoś mnie to uspokaja i wprawia w dobry nastrój
Bo to piękne wymioty są :p
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 08:52   #1486
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Pandorcia84 Pokaż wiadomość
Chciałam... to mam. Ale jakoś mnie to uspokaja i wprawia w dobry nastrój
Ale Ci dobrze z tymi mdłościami! Zazdroszczę
A kiedy dokładnie miałaś transfer? To był 5dniowy zarodek? U mnie miał dwie doby i podany 12 w sobotę.

Ale numer, że idziemy tak równo szkoda, że w jednym szpitalu nie będziemy rodzić

Mnie boli brzuch podobnie jak przed punkcję, po codziennie trochę mnie bolał, a teraz znowu nasilają mi się po bokach bóle jajników. Pani dr G, która robiła mi transfer powiedziała mi jak się skarżyłam na te bóle, że w ciąży będzie gorzej bo od tego HCG nasze i tak powiększone jajniki robią się jeszcze większe. I chyba Kasia_ruda to potwierdza, tak?

A jak u reszty z bólami brzucha? Są jakieś dobre wieści z frontu?
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 08:56   #1487
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Ale Ci dobrze z tymi mdłościami! Zazdroszczę
A kiedy dokładnie miałaś transfer? To był 5dniowy zarodek? U mnie miał dwie doby i podany 12 w sobotę.

Ale numer, że idziemy tak równo szkoda, że w jednym szpitalu nie będziemy rodzić

Mnie boli brzuch podobnie jak przed punkcję, po codziennie trochę mnie bolał, a teraz znowu nasilają mi się po bokach bóle jajników. Pani dr G, która robiła mi transfer powiedziała mi jak się skarżyłam na te bóle, że w ciąży będzie gorzej bo od tego HCG nasze i tak powiększone jajniki robią się jeszcze większe. I chyba Kasia_ruda to potwierdza, tak?

A jak u reszty z bólami brzucha? Są jakieś dobre wieści z frontu?
A mam pytanie mialyscie podany jeden zarodek ?
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 08:56   #1488
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Alcia bolą jajniki i to coraz bardziej im dziecko większe. Jak czasem dostanę kopa w któregoś, to gwiazdki widzę

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 09:13   #1489
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Ale Ci dobrze z tymi mdłościami! Zazdroszczę
A kiedy dokładnie miałaś transfer? To był 5dniowy zarodek? U mnie miał dwie doby i podany 12 w sobotę.

Ale numer, że idziemy tak równo szkoda, że w jednym szpitalu nie będziemy rodzić

Mnie boli brzuch podobnie jak przed punkcję, po codziennie trochę mnie bolał, a teraz znowu nasilają mi się po bokach bóle jajników. Pani dr G, która robiła mi transfer powiedziała mi jak się skarżyłam na te bóle, że w ciąży będzie gorzej bo od tego HCG nasze i tak powiększone jajniki robią się jeszcze większe. I chyba Kasia_ruda to potwierdza, tak?

A jak u reszty z bólami brzucha? Są jakieś dobre wieści z frontu?
Tak Alciu, to był 5 dniowy zarodek jak to pani embriolog go nazwała - 8semka. Nie wiem co to znaczy. Ja miałam wczoraj i przedwczoraj takie kłucia w prawym jajniku. Dziś już nic, ale od czasu do czasu coś tam nie w podbrzuszu zaboli. Nic generalnie szczególnego. Do tego ciągle czuję ciepłe czoło.


Acha,.. no właśnie... może będziemy razem rodzić, to znaczy w tym samym dniu, albo chociaż jakoś w podobnej dacie, czego życzę tobie i sobie abyśmy dzielnie dotrwały do końca naszych ciąż. Z resztą wszystkim dziewczynom tutaj tego życzę

Edytowane przez Pandorcia84
Czas edycji: 2014-04-25 o 09:16
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 09:53   #1490
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

No to teraz dziewczyny zakładajcie wątek mamuś styczniowych
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 10:30   #1491
Pandorcia84
Raczkowanie
 
Avatar Pandorcia84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
No to teraz dziewczyny zakładajcie wątek mamuś styczniowych
ja już się co prawda przyczaiłam trochę na linkowy wątek, ale czemu nie, to w sumie my będziemy noworoczne mamusie bardziej niż grudniowe.
Pandorcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:09   #1492
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez Pandorcia84 Pokaż wiadomość
ja już się co prawda przyczaiłam trochę na linkowy wątek, ale czemu nie, to w sumie my będziemy noworoczne mamusie bardziej niż grudniowe.
Trzymam kciuki abyśmy szczęśliwie dotrwały do tego terminu Twoj groszek jest chyba 6 dni starszy od mojego.

Na razie wstrzymam sie z wątkiem mamusiowym i kupowaniem ciuszków bo boje sie zapeszać. Ale przyznamy sie, ze z ciekawości podglądać wątek grudniowy. Poczekam ci wizyty, która mam jednak 7 maja. Ale jestem zakręconą!

Ale moze wątek o udanym in vitro by sie przydał. Bo przynajmniej mi łezka sie w oku kręciła jak czytałam więcej szczegółów o ciąży, o która mi było tak cieżko. I tak myslala, ze moze lepiej gdyby ten był tylko do dopingowanie. Ale to moje pomysły i nie wiem czy ktoś by sie z tym zgodził. Tym bardziej ze raczej nas mało jest
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:33   #1493
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki abyśmy szczęśliwie dotrwały do tego terminu Twoj groszek jest chyba 6 dni starszy od mojego.

Na razie wstrzymam sie z wątkiem mamusiowym i kupowaniem ciuszków bo boje sie zapeszać. Ale przyznamy sie, ze z ciekawości podglądać wątek grudniowy. Poczekam ci wizyty, która mam jednak 7 maja. Ale jestem zakręconą!

Ale moze wątek o udanym in vitro by sie przydał. Bo przynajmniej mi łezka sie w oku kręciła jak czytałam więcej szczegółów o ciąży, o która mi było tak cieżko. I tak myslala, ze moze lepiej gdyby ten był tylko do dopingowanie. Ale to moje pomysły i nie wiem czy ktoś by sie z tym zgodził. Tym bardziej ze raczej nas mało jest
A może założyć "ciężarówki i mamy po in vitro"?????

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:56   #1494
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Uważam dziewczyny ze to świetny pomysł

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Ponowie pytanie do ciężarówek mialyscie podany jeden zarodek?
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:57   #1495
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Ja dwa, bo nie jestem w programie.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:58   #1496
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja dwa, bo nie jestem w programie.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
I przerwało jedno?
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 20:01   #1497
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

Oba się zagnieździły w różnym momencie, ale jedno bardzo szybko obumarło

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 20:04   #1498
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez selene777 Pokaż wiadomość
W moim przypadku był Gonal F i od 5 dnia dołączyli Cetritide. W sumie 10 dni stymulacji.
Wyszło z tego 12 komórek, ale tylko 6 było dojrzałych.
Jesteś juz po becie?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Oba się zagnieździły w różnym momencie, ale jedno bardzo szybko obumarło

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Przepraszam ze tak pytam ale się zastanawiał czy w moim przypadku jest szansa ze jak podadza dwa to jedno się przyjmie
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 20:06   #1499
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: In Vitro

No pewnie, że jest i to całkiem spora. Pytaj, ja może nie jestem mega ekspertem, bo tylko raz przeszłam przez proces, ale jak coś wiem, to chętnie pomogę.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 20:10   #1500
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
No pewnie, że jest i to całkiem spora. Pytaj, ja może nie jestem mega ekspertem, bo tylko raz przeszłam przez proces, ale jak coś wiem, to chętnie pomogę.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Dziękuje wykorzystam na pewno
Czytalam ze często po transferze biorą lutinus czy jakoś tak a ja duphaston dostaje niby ten inny lek lepszy
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 15:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.